2024, 09 23, 11:21:56

Szerző Téma: Jelly Bean--4.1/4.2/4.3--általános dumaragu  (Megtekintve 128854 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető Messi újra

  • Hozzászólások: 36
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung galaxy s
  • PDA ROM: Cyanogen mod 7.2
Re: Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #1350 Dátum: 2013, 03 18, 13:04:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nincs mit. Remélem sikerül. Írhatsz persze, hátha még kell segítség.


Köszönöm szépen a segítseged. sikerült minden! 1 kis segítséget lehet kérni?  még mindig nem tudom titanium backuppal vissza rakni a progikat! ahogy fel megy elinditom .leáll...

Nem elérhető Messi újra

  • Hozzászólások: 36
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung galaxy s
  • PDA ROM: Cyanogen mod 7.2
Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #1351 Dátum: 2013, 03 18, 13:23:40 »
HELP!! Titanium Backuppal nem tudom vissza rakni a mentett progikat, mert megnyitás után leállást ír.... miért van ez?

Nem elérhető somag

  • Hozzászólások: 511
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S I9000
  • PDA ROM: mikor mi
Re: Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #1352 Dátum: 2013, 03 18, 15:52:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
HELP!! Titanium Backuppal nem tudom vissza rakni a mentett progikat, mert megnyitás után leállást ír.... miért van ez?
valószínűleg azért mert más az operációs rendszer amiről le lett mentve és más amire fel akarod tenni. Pl. GB mentés nem megy ics vagy jb romra. Pucold ki és próbáld meg úgy visszaállítani, hogy az apk-t tegye vissza adatok nélkül.

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9000-ről


Nem elérhető Messi újra

  • Hozzászólások: 36
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung galaxy s
  • PDA ROM: Cyanogen mod 7.2
Re: Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #1353 Dátum: 2013, 03 18, 16:03:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
valószínűleg azért mert más az operációs rendszer amiről le lett mentve és más amire fel akarod tenni. Pl. GB mentés nem megy ics vagy jb romra. Pucold ki és próbáld meg úgy visszaállítani, hogy az apk-t tegye vissza adatok nélkül.

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9000-ről


helo! eddig hibátlanul ment....ugyan arról mentettem le amire most fel raknám fel... :-(  aza baj hogy pont az adatok l lennének amik kellenének... azt hogy tudom meg csinálni?

Nem elérhető somag

  • Hozzászólások: 511
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S I9000
  • PDA ROM: mikor mi
Re: Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #1354 Dátum: 2013, 03 18, 17:38:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login

helo! eddig hibátlanul ment....ugyan arról mentettem le amire most fel raknám fel... :-(  aza baj hogy pont az adatok l lennének amik kellenének... azt hogy tudom meg csinálni?
Hát ezt passz. Sztem sehogy.

Nem elérhető Kulicsga

  • Hozzászólások: 177
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung I9000
  • PDA ROM: C-Rom 4.3.1 V9.0
Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #1355 Dátum: 2013, 03 18, 18:33:24 »

Szerintetek melyik a jobb az Mackay vagy a Cyancore?

A 0.270 van fent és sokkal jobb, mint a korábbi sema-k. Főleg a wifi jelnél vettem észre, hogy jobb a vétel.

Nem elérhető Lizzard

  • Hozzászólások: 371
  • Nem: Férfi
  • PDA: GT-I9300
  • PDA ROM: I9300XXEMG4
  • Skype: mexikoma82
Re: Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #1356 Dátum: 2013, 03 18, 19:03:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintetek melyik a jobb az Mackay vagy a Cyancore?

A 0.270 van fent és sokkal jobb, mint a korábbi sema-k. Főleg a wifi jelnél vettem észre, hogy jobb a vétel.
Mióta van cyancore azóta nem foglalkozok más kernellel. Ebben van zRam és swap is a többiben ezek nincsenek. Sztem használd ezt. Wifi-re nincs panaszom.

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9000-ről


Nem elérhető Kulicsga

  • Hozzászólások: 177
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung I9000
  • PDA ROM: C-Rom 4.3.1 V9.0
Re: Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #1357 Dátum: 2013, 03 18, 19:18:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mióta van cyancore azóta nem foglalkozok más kernellel. Ebben van zRam és swap is a többiben ezek nincsenek. Sztem használd ezt. Wifi-re nincs panaszom.

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9000-ről

Köszi közben feltoltam és egyelőre jónak tűnik a wifi. Másik topikban már kérdeztem, hogy mi az a zram és swap. Mire jók?

KÖszi

Nem elérhető wased007

  • Hozzászólások: 125
  • Nem: Férfi
  • SGS Tulaj
  • PDA: Samsung Galaxy S
  • PDA ROM: mostanában valamilyen JB
Re: Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #1358 Dátum: 2013, 03 18, 20:15:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi közben feltoltam és egyelőre jónak tűnik a wifi. Másik topikban már kérdeztem, hogy mi az a zram és swap. Mire jók?

KÖszi
mondjuk ezekre én is kíváncsi lennék  ;)
- mondta a medve, és fejbe lőtte magát... :-D

Nem elérhető somag

  • Hozzászólások: 511
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S I9000
  • PDA ROM: mikor mi
Re: Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #1359 Dátum: 2013, 03 18, 21:00:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
mondjuk ezekre én is kíváncsi lennék  ;)
Szóval ez egy nagyobb falat így vacsi után. Megpróbálom emberi nyelven megfogalmazni a lényegét már amit én tudok róla.

Az alap felállás:
Van ugye a telóban x MB memória(RAM) amit a rendszer a saját belátása szerint használ. Ide töltődnek pl. a használatban lévő programok, folyamatok. Az alaphelyzet ugye az, hogy ha a memória véges mert ugye az akkor egy idő után elfogy így kiüti a régebben nem használt folyamatot a rendszer és így be tudja olvasni a ramba a következőt amit megnyitsz. Ha a program már a RAM-ban van onnan gyorsabban el lehet indítani, futtatni stb. mint ha arra várna a rendszer, hogy valamit kilőjőn és a helyére betöltse.

Zram:
A RAM-ban tárolt adatok tömörítése. Ennek használatakor több minden maradhat betöltve így gyorsabban futhatnak a programok. Hátránya, hogy a ki és betömörítés miatt picit jobban kell használni a procit és ez picit több aksifogyasztást is eredményez.

Swap:
Ugyanaz mint a linuxoknál a swap partíció. Windows-osoknak: Leginkább a merevlemezen lévő lapozófájlra hasonlít, csak itt egy külön partíció van rá és nem egy fájl egy partíción.
Célja ugyanaz...megtoldani a véges ramunkat egy macskafarknyival. A lényeg, hogy itt ha a RAM betelik nem kiüti az alkalmazást, hanem átteszi a swap partícióra, hogy ha újra kell gyorsabban érje el. Ha mind2 megtelik és a swapban lévő programot indítjuk akkor a RAM-ból valamit áttesz a swapba és onnan a programunkat a RAM-ba. Kicseréli őket. Hátránya: folyamatosan használatban van irásra-olvasásra a külső sd így csökkenhet az élettartama.(mióta létezik használom 16Gb-s sd-n még nem ölte meg.)
Egy biztos mindkét lehetőség arra hivatott, hogy gyorsabban, gördülékenyebben fusson a rendszer.
Hirtelen ennyi.Lehetne még filézgetni , jobban belemenni, de talán ennyiből is eléggé letisztult a kép.

Nem elérhető banner72

  • Hozzászólások: 338
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: primo
  • PDA: G800F
  • PDA ROM: official 4.4.2
Re: Re: Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #1360 Dátum: 2013, 03 18, 21:27:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szóval ez egy nagyobb falat így vacsi után. Megpróbálom emberi nyelven megfogalmazni a lényegét már amit én tudok róla.

Az alap felállás:
Van ugye a telóban x MB memória(RAM) amit a rendszer a saját belátása szerint használ. Ide töltődnek pl. a használatban lévő programok, folyamatok. Az alaphelyzet ugye az, hogy ha a memória véges mert ugye az akkor egy idő után elfogy így kiüti a régebben nem használt folyamatot a rendszer és így be tudja olvasni a ramba a következőt amit megnyitsz. Ha a program már a RAM-ban van onnan gyorsabban el lehet indítani, futtatni stb. mint ha arra várna a rendszer, hogy valamit kilőjőn és a helyére betöltse.

Zram:
A RAM-ban tárolt adatok tömörítése. Ennek használatakor több minden maradhat betöltve így gyorsabban futhatnak a programok. Hátránya, hogy a ki és betömörítés miatt picit jobban kell használni a procit és ez picit több aksifogyasztást is eredményez.

Swap:
Ugyanaz mint a linuxoknál a swap partíció. Windows-osoknak: Leginkább a merevlemezen lévő lapozófájlra hasonlít, csak itt egy külön partíció van rá és nem egy fájl egy partíción.
Célja ugyanaz...megtoldani a véges ramunkat egy macskafarknyival. A lényeg, hogy itt ha a RAM betelik nem kiüti az alkalmazást, hanem átteszi a swap partícióra, hogy ha újra kell gyorsabban érje el. Ha mind2 megtelik és a swapban lévő programot indítjuk akkor a RAM-ból valamit áttesz a swapba és onnan a programunkat a RAM-ba. Kicseréli őket. Hátránya: folyamatosan használatban van irásra-olvasásra a külső sd így csökkenhet az élettartama.(mióta létezik használom 16Gb-s sd-n még nem ölte meg.)
Egy biztos mindkét lehetőség arra hivatott, hogy gyorsabban, gördülékenyebben fusson a rendszer.
Hirtelen ennyi.Lehetne még filézgetni , jobban belemenni, de talán ennyiből is eléggé letisztult a kép.
+1000000
És köszönet.
Így màr csak egy kérdésm van:
gyorsul annyit a rendszer,hogy érdemes legyen swapot létrehozni, kockàztatva az sd épségét?
Melyik mennyit dob a rendszer sebességén(nagyon kb és százalékban kifejezve)?

Nnna azééé'!

"Fáj a földnek és fáj a napnak
S a mindenségnek fáj dalom
De aki nem volt még Magyar
Nem tudja mi a fájdalom"

Nem elérhető Lizzard

  • Hozzászólások: 371
  • Nem: Férfi
  • PDA: GT-I9300
  • PDA ROM: I9300XXEMG4
  • Skype: mexikoma82
Re: Re: Re: Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #1361 Dátum: 2013, 03 18, 22:53:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
+1000000
És köszönet.
Így màr csak egy kérdésm van:
gyorsul annyit a rendszer,hogy érdemes legyen swapot létrehozni, kockàztatva az sd épségét?
Melyik mennyit dob a rendszer sebességén(nagyon kb és százalékban kifejezve)?

Nnna azééé'!
Én csak annyit mondanék, hogy nekem nagyon bejön így a dolog, tényleg nagyon tuti. De sztem próbáld ki és ha nem veszel észre nagy különbséget akkor hagyod a dolgot. Pl a ShadowGun nevű játékkal ilyen frankón még nem tudtam játszani mint most.

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9000-ről


Nem elérhető somag

  • Hozzászólások: 511
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S I9000
  • PDA ROM: mikor mi
Re: Re: Re: Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #1362 Dátum: 2013, 03 19, 06:28:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én csak annyit mondanék, hogy nekem nagyon bejön így a dolog, tényleg nagyon tuti. De sztem próbáld ki és ha nem veszel észre nagy különbséget akkor hagyod a dolgot. Pl a ShadowGun nevű játékkal ilyen frankón még nem tudtam játszani mint most.

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9000-ről
A nagyobb memóriaigényű játékok gyorsabban futtathatók. Ha nem játszogatsz akkor mind1, használni nem árthat. Az egész ICS szériát devil kernel swappal toltam végig. Az sd-mnek semmi baja.

Nem elérhető Kulicsga

  • Hozzászólások: 177
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung I9000
  • PDA ROM: C-Rom 4.3.1 V9.0
Re: Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #1363 Dátum: 2013, 03 19, 08:43:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szóval ez egy nagyobb falat így vacsi után. Megpróbálom emberi nyelven megfogalmazni a lényegét már amit én tudok róla.

Az alap felállás:
Van ugye a telóban x MB memória(RAM) amit a rendszer a saját belátása szerint használ. Ide töltődnek pl. a használatban lévő programok, folyamatok. Az alaphelyzet ugye az, hogy ha a memória véges mert ugye az akkor egy idő után elfogy így kiüti a régebben nem használt folyamatot a rendszer és így be tudja olvasni a ramba a következőt amit megnyitsz. Ha a program már a RAM-ban van onnan gyorsabban el lehet indítani, futtatni stb. mint ha arra várna a rendszer, hogy valamit kilőjőn és a helyére betöltse.

Zram:
A RAM-ban tárolt adatok tömörítése. Ennek használatakor több minden maradhat betöltve így gyorsabban futhatnak a programok. Hátránya, hogy a ki és betömörítés miatt picit jobban kell használni a procit és ez picit több aksifogyasztást is eredményez.

Swap:
Ugyanaz mint a linuxoknál a swap partíció. Windows-osoknak: Leginkább a merevlemezen lévő lapozófájlra hasonlít, csak itt egy külön partíció van rá és nem egy fájl egy partíción.
Célja ugyanaz...megtoldani a véges ramunkat egy macskafarknyival. A lényeg, hogy itt ha a RAM betelik nem kiüti az alkalmazást, hanem átteszi a swap partícióra, hogy ha újra kell gyorsabban érje el. Ha mind2 megtelik és a swapban lévő programot indítjuk akkor a RAM-ból valamit áttesz a swapba és onnan a programunkat a RAM-ba. Kicseréli őket. Hátránya: folyamatosan használatban van irásra-olvasásra a külső sd így csökkenhet az élettartama.(mióta létezik használom 16Gb-s sd-n még nem ölte meg.)
Egy biztos mindkét lehetőség arra hivatott, hogy gyorsabban, gördülékenyebben fusson a rendszer.
Hirtelen ennyi.Lehetne még filézgetni , jobban belemenni, de talán ennyiből is eléggé letisztult a kép.

Köszi a választ, hasznos volt szerintem sok embernek.
Ha van még türelmed reggeli után a beállítását is leírhatnád!

KÖszi

Nem elérhető Lizzard

  • Hozzászólások: 371
  • Nem: Férfi
  • PDA: GT-I9300
  • PDA ROM: I9300XXEMG4
  • Skype: mexikoma82
Re: Re: Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #1364 Dátum: 2013, 03 19, 08:59:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi a választ, hasznos volt szerintem sok embernek.
Ha van még türelmed reggeli után a beállítását is leírhatnád!

KÖszi
A swap itt nagyon jó le van írva: You are not allowed to view links. Register or Login
A zRam-ot pedig a Beállítások/Performance/Memory managemant/zRam. Ha beállítod utána reboot kell. Én 18%-ra állítottam.

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9000-ről

Nem elérhető Kulicsga

  • Hozzászólások: 177
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung I9000
  • PDA ROM: C-Rom 4.3.1 V9.0
Re: Re: Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #1365 Dátum: 2013, 03 19, 11:05:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A swap itt nagyon jó le van írva: You are not allowed to view links. Register or Login
A zRam-ot pedig a Beállítások/Performance/Memory managemant/zRam. Ha beállítod utána reboot kell. Én 18%-ra állítottam.

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9000-ről


Köszi, belőttem egyelőre a zRam-ot. Meglátjuk mi változik.

Nem elérhető guifater

  • Hozzászólások: 48
  • PDA: Samsung Galaxy SIII (I9300)
  • PDA ROM: Galaxy SIII
Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #1366 Dátum: 2013, 03 19, 14:44:52 »
Hy!
Gyerekek. SOS segítségre lenne szükségem!
Korábban Tsuna 4,5 (4.2.2) volt a telefonomon, de amikor frissiteni akartam a 4.6-ra valamit elnyomtam és vissza kellett mennem a GB-re. :( Innen nagy nehezen eljutottam a JB-s Tsunami-hoz, pontosabban Tsunami_X_1_5_AOKP-hoz.Jelenleg ez van a telefonon. Innen azonban sehogy nem tudok tovább lépni, nem akarja sehogy sem telepíteni sem a Tsunami_X_2_AOKP- sem a magasabb verziószámúakat. :'( Nem akarja elfogadni a Sema 2.4-t sem. Jelenleg a Tsunami_X_1_5_AOKP-ban lévő Sema van rajta. Ez dolgozna rendesen, de én visszaakarnék jutni a 4.5-re , hogy frissítsem 4.6-ra. Egész délelőtt a netet bujtam, de eddig nem találtam semmilyen magyarázatot. :olvass:
Mi lehet a gond? Mit nem csinálok? Vagy mit csinálok rosszul? Természetesen a szükséges takarítást "Wipe Data
Wipe Dalvik/Cache;Format System/Cache/Data/;Flash ROM Tsunami X JB...", minden esetben elvégzem.
Kérlek benneteket, ha lehet minél hamarabb adjatok választ, mert szeretném megcsinálni. :ima:
guifater

Nem elérhető guifater

  • Hozzászólások: 48
  • PDA: Samsung Galaxy SIII (I9300)
  • PDA ROM: Galaxy SIII
Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #1367 Dátum: 2013, 03 19, 17:03:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hy!
Gyerekek. SOS segítségre lenne szükségem!....................
Hy!
Köszi mindenkinek a segítő szándékot. Végül is a folyamatos próbálgatások közte ( kiskutya módi) egyszer csak végigvitte a telepítést.
Hálás köszi még 1 x!
guifater

Nem elérhető Lizzard

  • Hozzászólások: 371
  • Nem: Férfi
  • PDA: GT-I9300
  • PDA ROM: I9300XXEMG4
  • Skype: mexikoma82
Re: Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #1368 Dátum: 2013, 03 19, 17:06:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hy!
Gyerekek. SOS segítségre lenne szükségem!
Korábban Tsuna 4,5 (4.2.2) volt a telefonomon, de amikor frissiteni akartam a 4.6-ra valamit elnyomtam és vissza kellett mennem a GB-re. :( Innen nagy nehezen eljutottam a JB-s Tsunami-hoz, pontosabban Tsunami_X_1_5_AOKP-hoz.Jelenleg ez van a telefonon. Innen azonban sehogy nem tudok tovább lépni, nem akarja sehogy sem telepíteni sem a Tsunami_X_2_AOKP- sem a magasabb verziószámúakat. :'( Nem akarja elfogadni a Sema 2.4-t sem. Jelenleg a Tsunami_X_1_5_AOKP-ban lévő Sema van rajta. Ez dolgozna rendesen, de én visszaakarnék jutni a 4.5-re , hogy frissítsem 4.6-ra. Egész délelőtt a netet bujtam, de eddig nem találtam semmilyen magyarázatot. :olvass:
Mi lehet a gond? Mit nem csinálok? Vagy mit csinálok rosszul? Természetesen a szükséges takarítást "Wipe Data
Wipe Dalvik/Cache;Format System/Cache/Data/;Flash ROM Tsunami X JB...", minden esetben elvégzem.
Kérlek benneteket, ha lehet minél hamarabb adjatok választ, mert szeretném megcsinálni. :ima:
Ha jól emlékszem Tsuna 1.5 az még a régi partícióval van. Az után többször kellett flashelni egymás után a kövi romot vagy mi volt. De én a 4.5 helyett egyből a 4.6-ot tenném.

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9000-ről


Nem elérhető radicspeter

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2141
  • Nem: Férfi
  • Sixalag rajongó
    • warezlinks
  • PDA: NeXus 5
  • PDA ROM: KOT49H
Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #1369 Dátum: 2013, 03 19, 22:01:32 »
Na most már vagyok.. ;)
Kezdem az elmaradásaimat

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9000-ről

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető drowns

  • Hozzászólások: 38
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S
  • PDA ROM: I9000XWJPF
Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #1370 Dátum: 2013, 03 20, 03:32:59 »
Ennek a cyancore kernelek nincsen saját bootanimációja? nekem csere után is semaphoret írt :)

Nem elérhető maffia777

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 349
  • Nem: Férfi
  • Senpai
  • Navigáció / Navigation: Ájgó
  • PDA: Nexus 5
  • PDA ROM: Mahdi-Mako 4.4.4.
Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #1371 Dátum: 2013, 03 20, 04:56:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ennek a cyancore kernelek nincsen saját bootanimációja? nekem csere után is semaphoret írt :)

Ez így van, mivel Semaphore alapú...
The way i am...

Nem elérhető maffia777

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 349
  • Nem: Férfi
  • Senpai
  • Navigáció / Navigation: Ájgó
  • PDA: Nexus 5
  • PDA ROM: Mahdi-Mako 4.4.4.
Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #1372 Dátum: 2013, 03 20, 05:05:51 »
Nagyon nem jó hír:
 
You are not allowed to view links. Register or Login


de sajnos igaz... :((
The way i am...

Nem elérhető qwaki

  • Hozzászólások: 459
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: O4X HD
  • PDA ROM: Mikor mi?! Zsélibin! :D
Re: Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #1373 Dátum: 2013, 03 20, 05:42:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nagyon nem jó hír:
 
You are not allowed to view links. Register or Login


de sajnos igaz... :((
Nah ez Gáááz!  :-:(

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9000-ről


Nem elérhető banner72

  • Hozzászólások: 338
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: primo
  • PDA: G800F
  • PDA ROM: official 4.4.2
Re: Re: Jelly Bean--4.1/4.2--általános dumaragu
« Reply #1374 Dátum: 2013, 03 20, 07:19:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nah ez Gáááz!  :-:(

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9000-ről
Nabaxxameg, Aways teljesen kiszáll?????? ://
"Fáj a földnek és fáj a napnak
S a mindenségnek fáj dalom
De aki nem volt még Magyar
Nem tudja mi a fájdalom"