2024, 03 28, 10:31:42

Szerző Téma: Nexus 7 általános beszélgetés  (Megtekintve 122772 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető berem

  • Hozzászólások: 85
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXIJ9
Nexus 7-es kivaltasa
« Reply #1075 Dátum: 2015, 01 14, 14:18:34 »
Sziasztok,

Segitsegeteket szeretnem kerni a kovetekezoben:

- a jelenlegi Nexus 7-semet szeretnem lecserelni, amit meg 2013-ban vettem.  :ok:

Kerdesem a kovetkezo lenne, hogy melyik tablet lenne a megfelelo szerintetek? Nem szeretnek egy vagyont kolteni ha nem szukseges igy:  :D

 1. maradok a bevalt markanal vagyis csak evet valtva, 2014-es Nexus 7-esre valtok (varom az otletet, tapasztalatokat, milyennek tartjatok ezt a tipus?) vagy

 2. hasonlo parameterekkel (megegyezo arkategoriaju es teljesitmenyu) biro tabletet tudtok-e ajanlani ami ilyen jol teljesit, mint a google sajat tabletje?  ;)

OFF
Kerdeseim az uj tabletrol illetve az alkalazasairol:

Amenyiben az uj tabletemet beuzemelem es a meglevo gmail-es cimemet hasznalom az elso alkalommal akkor a korabbi alkalmazasaim is feltelepulnek az uj tabletemre? (problema, ha az uj es a regi gepen ugyanaz a gmail cim ez nincs befolyassal az alkalmazasokra?)

Hogyan tudom a regi tabletet sterille tenni vagy mikent tudoma hard reset-et csinalni a regi gepemen?



Koszonom a segitsegeteket, remelem nem rossz topikot valasztottam a kerdesemhez.

Udvozlettel:

berem

Nem elérhető szabadgy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
Re: Nexus 7-es kivaltasa
« Reply #1076 Dátum: 2015, 01 14, 16:18:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok,

Segitsegeteket szeretnem kerni a kovetekezoben:

- a jelenlegi Nexus 7-semet szeretnem lecserelni, amit meg 2013-ban vettem.  :ok:

Kerdesem a kovetkezo lenne, hogy melyik tablet lenne a megfelelo szerintetek? Nem szeretnek egy vagyont kolteni ha nem szukseges igy:  :D

 1. maradok a bevalt markanal vagyis csak evet valtva, 2014-es Nexus 7-esre valtok (varom az otletet, tapasztalatokat, milyennek tartjatok ezt a tipus?) vagy

 2. hasonlo parameterekkel (megegyezo arkategoriaju es teljesitmenyu) biro tabletet tudtok-e ajanlani ami ilyen jol teljesit, mint a google sajat tabletje?  ;)

OFF
Kerdeseim az uj tabletrol illetve az alkalazasairol:

Amenyiben az uj tabletemet beuzemelem es a meglevo gmail-es cimemet hasznalom az elso alkalommal akkor a korabbi alkalmazasaim is feltelepulnek az uj tabletemre? (problema, ha az uj es a regi gepen ugyanaz a gmail cim ez nincs befolyassal az alkalmazasokra?)

Hogyan tudom a regi tabletet sterille tenni vagy mikent tudoma hard reset-et csinalni a regi gepemen?



Koszonom a segitsegeteket, remelem nem rossz topikot valasztottam a kerdesemhez.

Udvozlettel:

berem

Ha rám hallgatsz akkor nem cseréled le, minek tennéd? Ha működik rendesen szerintem bőven jó a 2013 N7.
Persze ha más igényedi vannak, akkor lehet cserélni, de 2014-es N7 nincs. :) /vagyis én nem tudok róla :)/
2014-ben a Nexus 9 volt, de az árban és úgy mindenben más kategória. :)

Ha mindenképpen másik tablet-et szeretnél, akkor arukereso.hu. számos paraméterre; ár, memória, kijelző méret, stb tudsz keresni. Ennek megfelelően kiválaszthatod a számodnak megfelelőt, és kis utána járással el tudod dönteni, hogy valóban kell-e az neked. :)

Válaszok:
- attól hogy beállítod a google fiókodat az alkalmazások nem fognak települni. vagy play-ről letöltöd még1x, vagy csinálsz egy back up-ot.

Beállítások/biztonsági mentés visszaállítás alatt találsz egy gyári beállítások visszaállítás ez töröl MINDENT, kép, progi, stb. Olyan lesz a tabid, mintha a dobozból vetted volna elő.

Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel

Nem elérhető berem

  • Hozzászólások: 85
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXIJ9
Re: Nexus 7 általános beszélgetés
« Reply #1077 Dátum: 2015, 01 15, 10:20:41 »

szia,

Koszonom a hozzaszolasodat, igazad van en tevedtem pontosabban rosszul fogalmaztam meg:  :ima:

You are not allowed to view links. Register or Login

erre gondoltam amikor a 2014-es verziora gondoltam.  ;)

Ezt neztem ki, mint uj keszulek az altalad emlitett tenyleg dragabb igy azt nem eroltetnem semmikeppen sem  :D Meg esetleg egy hasonlo parameteru Samsungra gondoltam talan....

Az alkalmazasokkal kapcsolatban arra gondoltam, hogy ezek a gmail fiokhoz vannak kotve igy amikor az uj keszulekre valo belepesemkor a regi gmail fiokkal belepek majd akkor azok automatikusan letoltodnek-e a korabban meglevo alkalmazasok? Vagy ahogy emlitetted ujbol fel kell oket tennem, ujra kell installalnom oket?

Hogyan csinalhatnek backup-ot vagy lehet-e azt hasznalnom az uj keszulekemen? :)

Utolso kerdesem letezik-e olyan alkalmazas ami segitsegevel a tableteb levo kepet tudom kivetiteni a Samsung TV-mre? pl. a tablet netezve latnam azt egy nagyobb kepernyon ebben az esetben.  :olvass:

Koszonettel

 Berem

Nem elérhető szabadgy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
Re: Nexus 7 általános beszélgetés
« Reply #1078 Dátum: 2015, 01 15, 11:45:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
szia,

Koszonom a hozzaszolasodat, igazad van en tevedtem pontosabban rosszul fogalmaztam meg:  :ima:

You are not allowed to view links. Register or Login

erre gondoltam amikor a 2014-es verziora gondoltam.  ;)

Ezt neztem ki, mint uj keszulek az altalad emlitett tenyleg dragabb igy azt nem eroltetnem semmikeppen sem  :D Meg esetleg egy hasonlo parameteru Samsungra gondoltam talan....

Az alkalmazasokkal kapcsolatban arra gondoltam, hogy ezek a gmail fiokhoz vannak kotve igy amikor az uj keszulekre valo belepesemkor a regi gmail fiokkal belepek majd akkor azok automatikusan letoltodnek-e a korabban meglevo alkalmazasok? Vagy ahogy emlitetted ujbol fel kell oket tennem, ujra kell installalnom oket?

Hogyan csinalhatnek backup-ot vagy lehet-e azt hasznalnom az uj keszulekemen? :)

Utolso kerdesem letezik-e olyan alkalmazas ami segitsegevel a tableteb levo kepet tudom kivetiteni a Samsung TV-mre? pl. a tablet netezve latnam azt egy nagyobb kepernyon ebben az esetben.  :olvass:

Koszonettel

 Berem

akkor ez a 2013 N7 és ami neked az pedig az első generációs N7, amit 2012-es verzió.

Q:Az alkalmazasokkal kapcsolatban arra gondoltam, hogy ezek a gmail fiokhoz vannak kotve igy amikor az uj keszulekre valo belepesemkor a regi gmail fiokkal belepek majd akkor azok automatikusan letoltodnek-e a korabban meglevo alkalmazasok?
A: Nem.

Q: Hogyan csinalhatnek backup-ot vagy lehet-e azt hasznalnom az uj keszulekemen?
A: ha root-olt , akkor titanium back up. ha nem rootolt, akkor talán You are not allowed to view links. Register or Login. de én ezt nem ismerem.

Q:Utolso kerdesem letezik-e olyan alkalmazas ami segitsegevel a tableteb levo kepet tudom kivetiteni a Samsung TV-mre? pl. a tablet netezve latnam azt egy nagyobb kepernyon ebben az esetben
A: pl. miracast és ehhez hasonló progik
Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel

Nem elérhető berem

  • Hozzászólások: 85
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXIJ9
Re: Nexus 7 általános beszélgetés
« Reply #1079 Dátum: 2015, 01 15, 13:43:23 »
  Koszonom  :ok:

Igen a te altald emlitett tabletem van, az ezzel egyenerteku Samsung keszulekekkel hasonlot keresek.
De ha nem talalok akkor maradok a meglevo 7-emnek a kovetlezo evi kiadasanal.  ;)

Nem elérhető Theseus

  • Hozzászólások: 39
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: HTC Sensation - hárombetűs
  • PDA: HTC Sensation; Folio
  • PDA ROM: ICS ; ICS 4.0.3
Re: Nexus 7 általános beszélgetés
« Reply #1080 Dátum: 2015, 02 25, 14:53:07 »
Sziasztok

Szeretett első genes Nexus 7-em car audiová varázsolnám. A kérdésem az lenne, hogy megoldható-e, hogy ne jack porton kelljen a hangot továbbítani, hanem USB-n keresztül. A gyári rádión aux-in van, ahova CD-tárat vár, de lehet USB-t is kötni és ezen küldeném hangot, a fejegység meg a töltést a vissza az eszköznek.

Megoldható?

Nem elérhető szabadgy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
Re: Nexus 7 általános beszélgetés
« Reply #1081 Dátum: 2015, 02 27, 09:10:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok

Szeretett első genes Nexus 7-em car audiová varázsolnám. A kérdésem az lenne, hogy megoldható-e, hogy ne jack porton kelljen a hangot továbbítani, hanem USB-n keresztül. A gyári rádión aux-in van, ahova CD-tárat vár, de lehet USB-t is kötni és ezen küldeném hangot, a fejegység meg a töltést a vissza az eszköznek.

Megoldható?

Annyira nem értek ehhez, de anno láttam jónéhány ilyen videót, ahol egész jól megoldották a beépítést. :)

De ha jól értem neked a gyári fejegységed van és ahhoz szeretnéd hozzákötni? Nekem Pioneer fejegységem van, és van aux és usb is. Ha USB-re kötöd, akkor háttértárként fogja látni.
Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel

Nem elérhető baani59

  • Hozzászólások: 157
  • PDA: Samsung Galaxy S6
  • PDA ROM: G920FXXU3COI9 - Stock 5.1.1
Re: Nexus 7 általános beszélgetés
« Reply #1082 Dátum: 2015, 03 03, 23:09:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok

Szeretett első genes Nexus 7-em car audiová varázsolnám. A kérdésem az lenne, hogy megoldható-e, hogy ne jack porton kelljen a hangot továbbítani, hanem USB-n keresztül. A gyári rádión aux-in van, ahova CD-tárat vár, de lehet USB-t is kötni és ezen küldeném hangot, a fejegység meg a töltést a vissza az eszköznek.

Megoldható?

Megoldható. Kell egy USB-audiót támogató Kernel/Rom és egy USB-DAC.
Így az USB-én digitális formában továbbított hangot az USB-DAC alakítja analóggá és ezt lehet a fejegység aux bemenetén keresztül hallgatni.

Autodroid 1.2
You are not allowed to view links. Register or Login

USB Rom
You are not allowed to view links. Register or Login



Nem elérhető ql4y3r

  • Hozzászólások: 802
  • Nem: Férfi
  • PDA: SGS20+ 5G (G986B) / N7 (2013)
  • PDA ROM: Stock Android 11 / LineageOS 18
Nexus 7 általános beszélgetés
« Reply #1083 Dátum: 2015, 03 10, 18:19:45 »
Kint az 5.1.0 :)

SGS4 + Tapatalk


Nem elérhető ql4y3r

  • Hozzászólások: 802
  • Nem: Férfi
  • PDA: SGS20+ 5G (G986B) / N7 (2013)
  • PDA ROM: Stock Android 11 / LineageOS 18
Re: Nexus 7 általános beszélgetés
« Reply #1084 Dátum: 2015, 05 01, 07:07:35 »
Megérkezett az 5.1.1: You are not allowed to view links. Register or Login
Changelog: You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető maffia777

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 349
  • Nem: Férfi
  • Senpai
  • Navigáció / Navigation: Ájgó
  • PDA: Nexus 5
  • PDA ROM: Mahdi-Mako 4.4.4.
Re: Nexus 7 általános beszélgetés
« Reply #1085 Dátum: 2015, 05 01, 07:44:03 »
Sziasztok...nexus 7 Grouper-em van. Szerettem volna frissíteni 5.1 gyárira, fel is ment, de a beállításvarázsló nem akart tovább lépni. Nakashi-grouper néven van fent factory image, de szerintem az nem jó. Tudna valaki segíteni, hogy honnan tudok grouper factory imaget letölteni? Köszönettel
The way i am...

Nem elérhető ql4y3r

  • Hozzászólások: 802
  • Nem: Férfi
  • PDA: SGS20+ 5G (G986B) / N7 (2013)
  • PDA ROM: Stock Android 11 / LineageOS 18
Re: Nexus 7 általános beszélgetés
« Reply #1086 Dátum: 2015, 05 01, 08:14:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok...nexus 7 Grouper-em van. Szerettem volna frissíteni 5.1 gyárira, fel is ment, de a beállításvarázsló nem akart tovább lépni. Nakashi-grouper néven van fent factory image, de szerintem az nem jó. Tudna valaki segíteni, hogy honnan tudok grouper factory imaget letölteni? Köszönettel
Fentebb linkeltem az oldalt, ahonnan tudsz letölteni :)

SGS6 + Tapatalk


Nem elérhető Michele

  • Hozzászólások: 440
  • Nem: Férfi
Re: Re: Nexus 7 általános beszélgetés
« Reply #1087 Dátum: 2015, 05 09, 22:25:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Megérkezett az 5.1.1: You are not allowed to view links. Register or Login
Changelog: You are not allowed to view links. Register or Login
Mint ha megint egy kicsit jobb lenne :)

Tapatalk 2-vel küldve az én Nexus 5-ről

★Android 10.0★

Nem elérhető ql4y3r

  • Hozzászólások: 802
  • Nem: Férfi
  • PDA: SGS20+ 5G (G986B) / N7 (2013)
  • PDA ROM: Stock Android 11 / LineageOS 18
Re: Re: Nexus 7 általános beszélgetés
« Reply #1088 Dátum: 2015, 05 09, 23:42:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mint ha megint egy kicsit jobb lenne :)

Tapatalk 2-vel küldve az én Nexus 5-ről
Amondó vagyok én is :)

SGS6 + Tapatalk


Nem elérhető egerj

  • Hozzászólások: 4
  • PDA: Samsung P1000
  • PDA ROM: P1000XWJJ3
Re: Nexus 7 általános beszélgetés
« Reply #1089 Dátum: 2015, 05 18, 20:12:03 »
Sziasztok !

Van egy Nexus 7 2012 verzióm. Szoftveresen gyári állapotban. Rajta van a friss 5.1 rendszer. Eddig mindíg jól működött, persze az általatok is érzékelt lassulások - memória gondok - megvoltak, de együtt tudtam vele élni. MOst az új rendszer telepítése után nagyon hamar lemerül. A 'Használat részletei' alapján arra jöttem rá, hogy a fogyasztás attól van, hogy a rendszer majdnem folyamatosan ébren van.  Arra emlékszem, hogy az új rendszer telepítése után bekapcsoltam azt a funkciót ami folyamatosan küldi a pozíciót a google nak. Ezt megpróbáltam kikapcsolni, de nem sikerült... Az már csak hab a tortán, hogy azóta néha pár órára tényleg nincs ébren tartás, de aztán teljesen váratlanul megint elkezdi..

Kérlek segítsetek !

Nem elérhető egerj

  • Hozzászólások: 4
  • PDA: Samsung P1000
  • PDA ROM: P1000XWJJ3
Re: Nexus 7 általános beszélgetés
« Reply #1090 Dátum: 2015, 05 19, 08:56:17 »
Kedvező előjelek vannak !

Mivel már előzőleg tapasztaltam, hogy a google nincs a helyzet magaslatán, ha több készüléket kell kezelni, ezért újra végigmentem a beállításokon, de mostmár minden eszközön kikapcsoltam a Helyszolgáltatást. Ma reggel óta még nem fogyasztott semmit a tablet...

Persze még bármi lehet...

Nem elérhető Michele

  • Hozzászólások: 440
  • Nem: Férfi
Re: Re: Nexus 7 általános beszélgetés
« Reply #1091 Dátum: 2015, 05 19, 14:18:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kedvező előjelek vannak !

Mivel már előzőleg tapasztaltam, hogy a google nincs a helyzet magaslatán, ha több készüléket kell kezelni, ezért újra végigmentem a beállításokon, de mostmár minden eszközön kikapcsoltam a Helyszolgáltatást. Ma reggel óta még nem fogyasztott semmit a tablet...

Persze még bármi lehet...
Nálam szinte semmit nem merül.
Reggel le veszem a töltő, estére szinte semmit nem merül üres járatban.
Persze ha használva van akkor merül rendesen.

Tapatalk 2-vel küldve az én Nexus 5-ről

★Android 10.0★

Nem elérhető egerj

  • Hozzászólások: 4
  • PDA: Samsung P1000
  • PDA ROM: P1000XWJJ3
Re: Re: Nexus 7 általános beszélgetés
« Reply #1092 Dátum: 2015, 06 07, 07:47:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nálam szinte semmit nem merül.
Reggel le veszem a töltő, estére szinte semmit nem merül üres járatban.
Persze ha használva van akkor merül rendesen.

Tapatalk 2-vel küldve az én Nexus 5-ről

Igen, nálam sem merült eddig. Most még mindíg merül. Ha megnézem az akkumulátornál a használati adatokat, akkor pl. ha a feltöltés után nem volt használva az Android OS választása után a használat részleteiben az Ébren tartásnál látszik majdnem akkora idő ami a feltöltés óta eltelt. Ez elég nonszensz, hiszen pont hogy nem kellene ébren lennie..

Hogyan lehet kideríteni mi okozza az ébren tartást ?

Nem elérhető Michele

  • Hozzászólások: 440
  • Nem: Férfi
Re: Re: Re: Nexus 7 általános beszélgetés
« Reply #1093 Dátum: 2015, 06 07, 10:46:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen, nálam sem merült eddig. Most még mindíg merül. Ha megnézem az akkumulátornál a használati adatokat, akkor pl. ha a feltöltés után nem volt használva az Android OS választása után a használat részleteiben az Ébren tartásnál látszik majdnem akkora idő ami a feltöltés óta eltelt. Ez elég nonszensz, hiszen pont hogy nem kellene ébren lennie..

Hogyan lehet kideríteni mi okozza az ébren tartást ?

Nyomj egy Hard resetet ;)
Google úgy is szinte minden vissza állít.



Tapatalk 2-vel küldve az én Nexus 5-ről

★Android 10.0★

Nem elérhető csikimara

  • Hozzászólások: 731
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Note 4 SM-N910F
  • PDA ROM: PDA ROM:gyári 6.0.1
Re: Nexus 7 általános beszélgetés
« Reply #1094 Dátum: 2015, 07 06, 20:43:25 »
Sziasztok. Az asszony gépét teljesen taccsra vágta a kedves Lollipop. Annyira belassult,hogy már tényleg idegesítő,néha legszívesebben falhoz vágnám.Volt már gyári visszaállítás,ideig-óráig jobb volt (de nem tökéletes),de elég hamar belassult. Keresek egy egyértelmű leírást,hogy root nélkül miként lehetne visszatenni a legutolsó kitkatot,azzal tökéletesen működött.Már letöltöttem a hozzá való fájlt,legalábbis remélem,hogy ez az:nakasi-ktu84p-factor-2c6e4d6f.tgz
Pontos adatok: Nexus 7 2012 Model: ME370T
Jelenleg az 5.1.1 van rajta.
Segítségeteket előre is köszönöm.

Nem elérhető Michele

  • Hozzászólások: 440
  • Nem: Férfi
Re: Re: Nexus 7 általános beszélgetés
« Reply #1095 Dátum: 2015, 07 06, 21:09:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok. Az asszony gépét teljesen taccsra vágta a kedves Lollipop. Annyira belassult,hogy már tényleg idegesítő,néha legszívesebben falhoz vágnám.Volt már gyári visszaállítás,ideig-óráig jobb volt (de nem tökéletes),de elég hamar belassult. Keresek egy egyértelmű leírást,hogy root nélkül miként lehetne visszatenni a legutolsó kitkatot,azzal tökéletesen működött.Már letöltöttem a hozzá való fájlt,legalábbis remélem,hogy ez az:nakasi-ktu84p-factor-2c6e4d6f.tgz
Pontos adatok: Nexus 7 2012 Model: ME370T
Jelenleg az 5.1.1 van rajta.
Segítségeteket előre is köszönöm.

Wugs Toolkit-el rakd fel.
You are not allowed to view links. Register or Login
Töltsd le.
Mindent meg csinál.
1,Unlock bootloader
2, Stock rom fel rakása.

Előtte állítsd be milyen rom van rajta, és és be kell kapcsolni az USB hibakeresést is.
Hagyd hogy le töltsön minden fájlt.

Ha fent van a Kitkat :
Utána tiltsd le az OTA updatet ezzel :
You are not allowed to view links. Register or Login
Ehhez root kell viszont.
A Toolkit azt is meg csinálja.

A program elindulás után :
System fül - - >
Play Services - - >
Itt keresd a
"System update service"
 onnan vedd ki a pipát
A Google szolgáltatások keretrendszere
Alatt szintén.
Utána nem fog zaklatni az OTA update.
Ha nem értesz valamit szólj.

De készülj Kitkat alatt zabálja az aksit...
Legalább is a Nexus 5 igen.
Nexus 7 - re JellyBean dobtam vissza, az is zabál :(


Tapatalk 2-vel küldve az én Nexus 5-ről
★Android 10.0★

Nem elérhető csikimara

  • Hozzászólások: 731
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Note 4 SM-N910F
  • PDA ROM: PDA ROM:gyári 6.0.1
Re: Re: Nexus 7 általános beszélgetés
« Reply #1096 Dátum: 2015, 07 06, 22:38:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Wugs Toolkit-el rakd fel.
You are not allowed to view links. Register or Login
Töltsd le.
Mindent meg csinál.
1,Unlock bootloader
2, Stock rom fel rakása.

Előtte állítsd be milyen rom van rajta, és és be kell kapcsolni az USB hibakeresést is.
Hagyd hogy le töltsön minden fájlt.

Ha fent van a Kitkat :
Utána tiltsd le az OTA updatet ezzel :
You are not allowed to view links. Register or Login
Ehhez root kell viszont.
A Toolkit azt is meg csinálja.

A program elindulás után :
System fül - - >
Play Services - - >
Itt keresd a
"System update service"
 onnan vedd ki a pipát
A Google szolgáltatások keretrendszere
Alatt szintén.
Utána nem fog zaklatni az OTA update.
Ha nem értesz valamit szólj.

De készülj Kitkat alatt zabálja az aksit...
Legalább is a Nexus 5 igen.
Nexus 7 - re JellyBean dobtam vissza, az is zabál :(


Tapatalk 2-vel küldve az én Nexus 5-ről
Nagyon szépen köszönöm a gyors választ...meglepődtem. Sokat olvastam ma este erről a témáról...kipróbáltam,hogy milyen ha kikapcsolok minden animációt...nagyon úgy tünik,hogy sokat segített. Még kap egy kis haladékot,de ha nem marad ilyen gyors mint most...megy vissza a kitkat. Mégegyszer köszönöm.

Nem elérhető Michele

  • Hozzászólások: 440
  • Nem: Férfi
Re: Re: Re: Nexus 7 általános beszélgetés
« Reply #1097 Dátum: 2015, 07 07, 00:00:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nagyon szépen köszönöm a gyors választ...meglepődtem. Sokat olvastam ma este erről a témáról...kipróbáltam,hogy milyen ha kikapcsolok minden animációt...nagyon úgy tünik,hogy sokat segített. Még kap egy kis haladékot,de ha nem marad ilyen gyors mint most...megy vissza a kitkat. Mégegyszer köszönöm.

Nincs mit ;)

Tapatalk 2-vel küldve az én Nexus 5-ről

★Android 10.0★

Nem elérhető horompolil

  • Hozzászólások: 1
  • PFC Fan
  • PDA: OT-995
  • PDA ROM: ICS
Re: Nexus 7 általános beszélgetés
« Reply #1098 Dátum: 2015, 08 14, 17:42:45 »
Sziasztok!
 A következő probléma merült fel a Nexus 7-tel kapcsolatban: Az akkumulátor (rendszer) csak 23-25%-ig  jelzi a töltést, töltés közben iszonyú forró lett a gép. Eddig ez a probléma nem volt vele. gondoltam cellazárlatos az akku így vettem bele másikat kicseréltettem, de a hiba ugyanúgy jelentkezik.... Ötlet?

Nem elérhető szabadgy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
Re: Nexus 7 általános beszélgetés
« Reply #1099 Dátum: 2015, 08 20, 12:59:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
 A következő probléma merült fel a Nexus 7-tel kapcsolatban: Az akkumulátor (rendszer) csak 23-25%-ig  jelzi a töltést, töltés közben iszonyú forró lett a gép. Eddig ez a probléma nem volt vele. gondoltam cellazárlatos az akku így vettem bele másikat kicseréltettem, de a hiba ugyanúgy jelentkezik.... Ötlet?

Gyári v. főzött rom van rajta? Próbáltad esetleg másik töltővel?
Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel