2024, 04 19, 12:06:29
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: [ROM][ICS][CWM_arco!][IMM76I] CyanogenMod 9 ALPHA (Build 5) /2012-07-17/  (Megtekintve 23694 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető szabadgy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát most meglátom, mára már kb. 5-re tettem fel, eddig úgy tűnik ez sikerült a legjobban semmi hibaüzenete nem jelentkezett. Ez a térerős, Sim kártyás probléma anno a GB-nél nem jelentkezett, csak most mióta megnyalattam vele a fagyit! :D Remélem megszűnik mostmár....

relax, jó ez. hidd el, ha belövöd, akkor meglátod, hogy a kettő ég és föld :)
Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel

Nem elérhető Iceman555

  • Hozzászólások: 48
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: galaxy i9001
  • PDA ROM: i9001xxkf8
Elnézést, hogy még mindig kérdezek, de remélem nemsokára befogom....wifi, az tökéletesen működik neked Szabadgy? Gb-hez képes keveslem a jelerősséget, pedig nem raktam messzebb itthon a routert

Nem elérhető szabadgy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
You are not allowed to view links. Register or Login
Elnézést, hogy még mindig kérdezek, de remélem nemsokára befogom....wifi, az tökéletesen működik neked Szabadgy? Gb-hez képes keveslem a jelerősséget, pedig nem raktam messzebb itthon a routert

wifi-vel nekem nincs bajom.
bár egzakt módon nem mértem le egyiket sem /GB vs ICS/, de nálunk a lakásban mindenhol ugyanúgy tudom használni.
persze vannak helyek, ahol erősebb.
Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel

Nem elérhető Iceman555

  • Hozzászólások: 48
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: galaxy i9001
  • PDA ROM: i9001xxkf8
Sziasztok! Bocsi ismét egy kis helpre szorulnék, legutóbb felraktam a rendszert simán futott, minden különösebb probléma nélkül, aztán a mai napon újraindítottam és nem tölrtődik be a teló a kék figurás mozó háttérnél megáll... mi lehet a gond?


Nem elérhető mACSman

  • Hozzászólások: 639
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Primo
  • PDA: GalaxyS6 Edge G925F
  • Skype: macsman
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Bocsi ismét egy kis helpre szorulnék, legutóbb felraktam a rendszert simán futott, minden különösebb probléma nélkül, aztán a mai napon újraindítottam és nem tölrtődik be a teló a kék figurás mozó háttérnél megáll... mi lehet a gond?
Rakd újra a ROM-ot.
Galaxy S6 Edge
ROM: CarHDRom V.16
Kernel: HackerKernel v7
Recovery: TWRP 2.8.7.1
Modem: G925FXXU3QOKD

Nem elérhető szabadgy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Bocsi ismét egy kis helpre szorulnék, legutóbb felraktam a rendszert simán futott, minden különösebb probléma nélkül, aztán a mai napon újraindítottam és nem tölrtődik be a teló a kék figurás mozó háttérnél megáll... mi lehet a gond?

kikapcs, aksi ki, egy kicsit vársz és vissza.
ha ez sem segít, akkor vmi történhetett. szerintem tedd újra.

esetleg tettél fel vmi progit, vagy töröltél vmit root explorer-rel, stb.?
Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel

Nem elérhető Iceman555

  • Hozzászólások: 48
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: galaxy i9001
  • PDA ROM: i9001xxkf8
Hát megpróbáltam, minden lehetőséget, kezdtem az akksi kivétellel, majd wipeokkal és 15-20 perc múlva bekapcsolt......elméletileg semmi progit nem töröltem ami fontos lenne neki, csak raktam hozzá (játékok, ram booster).

Nem elérhető Fincsa

  • Hozzászólások: 4
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung galaxy s plus
  • PDA ROM: i9001xxkf8
  • Skype: geil.star
Sziasztok! Én felraktam és nem volt jó a play store mindig kidobott ap rogrambol erre van valami megoldás esetleg?

Nem elérhető szabadgy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Én felraktam és nem volt jó a play store mindig kidobott ap rogrambol erre van valami megoldás esetleg?

Innen szedted le a telepítő fájlt vagy pedig az ICS fórumból?
You are not allowed to view links. Register or Login
Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel

Nem elérhető tomeszku

  • Hozzászólások: 25
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S Plus
  • PDA ROM: 2.3.3
Sziasztok!

Ma este tenném fel a telefonomra ezt a romot. Mivel még nem sokszor telepítettem telefont recoveryből és olvasgatva pár topicot itt eléggé sok hiba jött elő. Leírnám h mindent jól gondolok-e a telepítésről mielőtt feltenném.

1. Először letöltöm innen You are not allowed to view links. Register or Login a legújabb verziót.
2. Felteszem a telefonra a .zip-es romot plusz gapps plusz a TWRP-t
3. Recovery módba indítom a telefont, telepítem a TWRP-t. Ha fent van a TWRP akkor a következő indulásnál ez fog fogadni és innen tudom kiválasztani a telepíteni akart romot? Jól gondolom?
4. A TWRP-ben kiválasztom a romot, install. Teló újraindul megint TWRP fogad, install a rom Gapps fájl.
5. Kész. Már az új rommal indul automatikusan.

Mindent jól gondoltam. Esetleg még mielőtt feltenném a romot recoveryben wipeoljak?

Köszi

Nem elérhető szabadgy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Ma este tenném fel a telefonomra ezt a romot. Mivel még nem sokszor telepítettem telefont recoveryből és olvasgatva pár topicot itt eléggé sok hiba jött elő. Leírnám h mindent jól gondolok-e a telepítésről mielőtt feltenném.

1. Először letöltöm innen You are not allowed to view links. Register or Login a legújabb verziót.
2. Felteszem a telefonra a .zip-es romot plusz gapps plusz a TWRP-t
3. Recovery módba indítom a telefont, telepítem a TWRP-t. Ha fent van a TWRP akkor a következő indulásnál ez fog fogadni és innen tudom kiválasztani a telepíteni akart romot? Jól gondolom?
4. A TWRP-ben kiválasztom a romot, install. Teló újraindul megint TWRP fogad, install a rom Gapps fájl.
5. Kész. Már az új rommal indul automatikusan.

Mindent jól gondoltam. Esetleg még mielőtt feltenném a romot recoveryben wipeoljak?

Köszi

"megnyugtatlak" a hiba akkor is előjöhet, ha mindent jól csinálsz. :)

ha felraktad a twrp-t, akkor utána csinálj egy újraindítást, hogy felálljon a rendszer, és utána boot megint a recovery-be.

ha GB romod van, akkor mindenképp kell wipe data, cache és dalvik.

telepíted a romot és a gapps.zip-et/nem kell újraindítás/. utána csinálsz wipe cache és dalvik cache, és restart.

kész
Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel

Nem elérhető tomeszku

  • Hozzászólások: 25
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S Plus
  • PDA ROM: 2.3.3
You are not allowed to view links. Register or Login
"megnyugtatlak" a hiba akkor is előjöhet, ha mindent jól csinálsz. :)

ha felraktad a twrp-t, akkor utána csinálj egy újraindítást, hogy felálljon a rendszer, és utána boot megint a recovery-be.

ha GB romod van, akkor mindenképp kell wipe data, cache és dalvik.

telepíted a romot és a gapps.zip-et/nem kell újraindítás/. utána csinálsz wipe cache és dalvik cache, és restart.

kész


Jól gondolom hogy ez a TWRP ez nem egy sima alkalmazás amit a telefon alkalmazásaiból tudok elindítani bármikor, hanem ez a recovery mód bekapcsolásakor jelenik meg?

Nem elérhető szabadgy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
You are not allowed to view links. Register or Login

Jól gondolom hogy ez a TWRP ez nem egy sima alkalmazás amit a telefon alkalmazásaiból tudok elindítani bármikor, hanem ez a recovery mód bekapcsolásakor jelenik meg?

jól gondolod! ez nem app, hanem egy recovery "felület"

Bővebb infó itt: kérlek olvasd el FAQ részt is!
You are not allowed to view links. Register or Login
Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel

Nem elérhető tomeszku

  • Hozzászólások: 25
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S Plus
  • PDA ROM: 2.3.3
Sikerült feltenni. Én vagyok a béna h nem találom vagy ez a rom tényleg nem tartalmazza az FM rádiós? próbáltam visszaállítani backupból de az nem megy.

Nem elérhető szabadgy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
You are not allowed to view links. Register or Login
Sikerült feltenni. Én vagyok a béna h nem találom vagy ez a rom tényleg nem tartalmazza az FM rádiós? próbáltam visszaállítani backupból de az nem megy.

Nem tartalmaz. Hasznald a spirit fm appot.
Ovatosan a GB-bol visszaallitott back up-pal. Rendszer fajlokat semmikepp, mert tegla lehet a telefonbol.
Erdemes a hivatalos xda oldalon nezlodn
Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel

Nem elérhető tomeszku

  • Hozzászólások: 25
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S Plus
  • PDA ROM: 2.3.3
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem tartalmaz. Hasznald a spirit fm appot.
Ovatosan a GB-bol visszaallitott back up-pal. Rendszer fajlokat semmikepp, mert tegla lehet a telefonbol.
Erdemes a hivatalos xda oldalon nezlodn

Nem is kezdi el telepíteni a rendszer fájlokat. Sajnos akkor egy masik rom utan kell neznem, mivel elegge sokat hallgatom a radiot. Esetleg igy fejbol tuna mondani vki egy romot amiben megy is? Thx

Nem elérhető szabadgy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem is kezdi el telepíteni a rendszer fájlokat. Sajnos akkor egy masik rom utan kell neznem, mivel elegge sokat hallgatom a radiot. Esetleg igy fejbol tuna mondani vki egy romot amiben megy is? Thx

Jelly Bean Endroix, ha jól emlékszem abban van fm rádió. Egyébként ICS közül egyikben se lesz.
JB-ben sem jellemző
Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel

Nem elérhető vargazoli1234

  • Hozzászólások: 17
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S Plus
  • PDA ROM: i9001xxkf8
feltettem ODIN-nal amit kellett, utána recoveryből feltettem az itt említett romot és gapps-t,de amikor utána újra indítottam,csak a recoverybe dob vissza,ezzel mit tudnék csinálni vagy mi a probléma?

Nem elérhető szabadgy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
You are not allowed to view links. Register or Login
feltettem ODIN-nal amit kellett, utána recoveryből feltettem az itt említett romot és gapps-t,de amikor utána újra indítottam,csak a recoverybe dob vissza,ezzel mit tudnék csinálni vagy mi a probléma?

Hogy mindig visszaugrik recoverybe, az tipikus bootloader hibanak tunik.
Twrp topik faq reszeben vagy a rom telepitesi utmutatoban megtalalod a megoldast.

Elotte max probald meg feltenni a romot es a gapps-ot, de ugy hogy elotte csinalsz egy wipe data-t.
Ha ez nem segit akkor marad a bootloader dolog
Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel

Nem elérhető szabadgy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
You are not allowed to view links. Register or Login
feltettem ODIN-nal amit kellett, utána recoveryből feltettem az itt említett romot és gapps-t,de amikor utána újra indítottam,csak a recoverybe dob vissza,ezzel mit tudnék csinálni vagy mi a probléma?

még egy olyan kérdésem lenne, hogy ugye nem innen szedted le a fájlokat, mert itt elég régi verzió van fent.
Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel