2024, 04 20, 10:50:13
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: [ROM][ODIN][XXKQB] Stock i9001-VALUE PACK  (Megtekintve 15760 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető szergej973

  • Hozzászólások: 119
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Igo Primo
  • PDA: Sony Xperia M2
  • PDA ROM: [ROM] Xperia Z5 STYLE 4.6 (LOCKED / UNLOCKED BL)
Re: [ROM][ODIN][XXKQB] Stock i9001-VALUE PACK
« Reply #50 Dátum: 2012, 07 26, 18:24:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Én is felraktam ODIN -nal, csak rootoltam és fenn hagytam a gyári recoveryt. Hogy lehet és honnan az arcképfelismerést?


beállítások-hely és biztonság-képernyőzár módosítása-ha van mentett minta akkor kéri a megerősítést-utána van az hogy:-nincs
                    -minta
                    -pin
                    -jelszó
                    -face recognition-na ez lenne az arc felismerő-pisloghatsz is bele
                   

Nem elérhető janesz081gal

  • Hozzászólások: 19
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung S Plusz I9001 & Samsung Galaxy S4 Mini
  • PDA ROM: Gingerbread 2.3.6
Re: [ROM][ODIN][XXKQB] Stock i9001-VALUE PACK
« Reply #51 Dátum: 2012, 07 27, 09:52:09 »
Srácok, köszi  sok segítséget!

Már három napja megy az új CWM-el + VALUE PACK a telefon, már havernak is megcsináltam szóval nagyon jó a rendszer, köszi a + infókat!   

Nem elérhető bencelzr

  • Hozzászólások: 36
  • Nem: Férfi
  • Mobiltelefon tulajdonos
  • Navigáció / Navigation: Titkos információ.
  • PDA: Samsung Galaxy S+
  • PDA ROM: I9001XXKPL / 2.3.6
Re: [ROM][ODIN][XXKQB] Stock i9001-VALUE PACK
« Reply #52 Dátum: 2012, 07 28, 14:45:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A "Universal Adrenaline v.13 zip" az valami javítás féle pontosan nemtudom neked meg mondani én se értek még anyira ezekhez de én feltettem! :)

Android 2.3.6 Telepítés:
([ROM] I9001XXKPS [04.11.2011][Android 2.3.6]+[Release]CWM Recovery v. 5.0.2.7. based FeaMod Recovery)[/color]

1) Letöltöd ezt: You are not allowed to view links. Register or Login
2) Majd kicsomagolod.
3) Elindítod a Multi Odin 4.43-t
4) SGS+ t download módba állítod és feldugod a gépre
5) Az OPS-be berakod az AriesVE.ops fájlt   a PDA-ba berakod a I9001XXKPS_I9001SERKP6_I9001XXKPG_HOME.tar.md5 fájlt ha kiír valamit rá le okézod. Pipa: Auto Reboot, Protect OPS, Reset Time 300. Odinba felül sárgacsík jelenik meg és Start.
Töltés közbe egyszer újraindul, ha a programban a srága csík kékre vált akkor van kész és csak akkor húzd le a készüléket!
Majd Recovery mod-ba indítod és wipe data/factory reset majd wipe cache partition, végül reboot system now.
Ennyi volna a 2.3.6 telepítése!

Root:
1) Letöltöd: You are not allowed to view links. Register or Login
2) Kicsomagolás NÉLKÜL felteszed a belső memóriára.
3) Recovery mod-ba indítod és apply sdcard: update.zip re nyomsz és kikeresed a Root-i9001-Signed.zip-et és rányomsz. Feltelepíti magát majd reboot system.

CWM Recovery v. 5.0.2.7. based FeaMod Recovery:
You are not allowed to view links. Register or Login
1) Letöltöd: -You are not allowed to view links. Register or Login
                   -You are not allowed to view links. Register or Login
                   -You are not allowed to view links. Register or Login
2) Az updateFMR_1.3.zip-et és az Universal Adrenaline v.13 zip-et kicsomagolás nélkül felteszed a belső memóriára.
3) A harmadik fájlt meg Odinnal kell telepíteni. Telót Download mod-ba indítod csatlakoztatod a géphez. Odint indítod és most is berakod az OPS-be az AriesVE.ops fájlt majd most bekell pluszba pipálni még a One Package lehetőséget és a One Package helyre berakod a FeaModRecovery_1.2.tar.md5 fájlt. Fent a csík sárga akkor start. Megint újra indul majd kékre vált a csík és kész.
4) Recovery mod-ba indítod. (Egy új recovery menü fog fogadni már) (Menü gomb az OK, vissza gomb a Vissza.)
5) Rámész Install zip from sdcard --> choose zip from internal sdcard és rányomsz az updateFMR_1.3-ra, feltelepül.
6) Rámész hogy mounts and storage azonbelül mount /system rányomsz majd nyomsz egy viszát és belemész a advanced-be azon belül a Fix permissions-ra nyomsz.
7) Megint az install zip from sdcard --> choose zip from internal sdcard és most az Universal Adrenaline v.13 zip-re nyomsz, feltelepül és kész.
8) Ha lesz Cranium ugyan anyit kell csinálni mint a 7-es pontban! Csak a Cranium-zip-et telepíted.

Ezt tegyétek fel, és utána a Beállítások >> A telefon névjegye >> Szoftver frissítése >> Frissítés keresése -re rámentek és frissíti magát erre ami ebben a topikban található. De..Ezt már a kies is rendesen felismeri. (Csak rootolatlan készülék képes így frissíteni.) Én így csináltam és a kies nem azt írja ki már hogy nem ismert firmware hanem hogy ez a legfrissebb szoftver. Szóval mindenkinek csak ajánlani tudom.

Nem elérhető dodoroli

  • Hozzászólások: 45
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
Re: [ROM][ODIN][XXKQB] Stock i9001-VALUE PACK
« Reply #53 Dátum: 2012, 07 28, 15:59:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezt tegyétek fel, és utána a Beállítások >> A telefon névjegye >> Szoftver frissítése >> Frissítés keresése -re rámentek és frissíti magát erre ami ebben a topikban található. De..Ezt már a kies is rendesen felismeri. (Csak rootolatlan készülék képes így frissíteni.) Én így csináltam és a kies nem azt írja ki már hogy nem ismert firmware hanem hogy ez a legfrissebb szoftver. Szóval mindenkinek csak ajánlani tudom.
Szia!
Légy szives részletesebben leírnád a menetét ennek a kies-el való frissítésnek!
Mit hogyan lépésről lépésre!
köszi!

Nem elérhető dodoroli

  • Hozzászólások: 45
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
Re: [ROM][ODIN][XXKQB] Stock i9001-VALUE PACK
« Reply #54 Dátum: 2012, 08 06, 07:28:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezt tegyétek fel, és utána a Beállítások >> A telefon névjegye >> Szoftver frissítése >> Frissítés keresése -re rámentek és frissíti magát erre ami ebben a topikban található. De..Ezt már a kies is rendesen felismeri. (Csak rootolatlan készülék képes így frissíteni.) Én így csináltam és a kies nem azt írja ki már hogy nem ismert firmware hanem hogy ez a legfrissebb szoftver. Szóval mindenkinek csak ajánlani tudom.
De mégis hogy lehet ezt kies-l feltenni?

Nem elérhető bencelzr

  • Hozzászólások: 36
  • Nem: Férfi
  • Mobiltelefon tulajdonos
  • Navigáció / Navigation: Titkos információ.
  • PDA: Samsung Galaxy S+
  • PDA ROM: I9001XXKPL / 2.3.6
Re: [ROM][ODIN][XXKQB] Stock i9001-VALUE PACK
« Reply #55 Dátum: 2012, 08 06, 16:28:47 »
Nem kies!!! Hanem A telefonban Beállítások > A telefon névjegye > (Itt kérni fog egy samsung fiókot, regisztráld magad) > Szoftver keresésre bökj rá, keres új szoftver és letölti aztán magától telepíti!! Dee! Be kell dugva lennie egy hálózati töltőnek a frissítés közbe, ha nem dugod be akkor abbahagyja a frissítést és kezdheted újra.

Nem elérhető bencelzr

  • Hozzászólások: 36
  • Nem: Férfi
  • Mobiltelefon tulajdonos
  • Navigáció / Navigation: Titkos információ.
  • PDA: Samsung Galaxy S+
  • PDA ROM: I9001XXKPL / 2.3.6
Re: [ROM][ODIN][XXKQB] Stock i9001-VALUE PACK
« Reply #56 Dátum: 2012, 08 06, 16:52:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A "Universal Adrenaline v.13 zip" az valami javítás féle pontosan nemtudom neked meg mondani én se értek még anyira ezekhez de én feltettem! :)

Android 2.3.6 Telepítés:
([ROM] I9001XXKPS [04.11.2011][Android 2.3.6]+[Release]CWM Recovery v. 5.0.2.7. based FeaMod Recovery)

1) Letöltöd ezt: You are not allowed to view links. Register or Login
2) Majd kicsomagolod.
3) Elindítod a Multi Odin 4.43-t
4) SGS+ t download módba állítod és feldugod a gépre
5) Az OPS-be berakod az AriesVE.ops fájlt   a PDA-ba berakod a I9001XXKPS_I9001SERKP6_I9001XXKPG_HOME.tar.md5 fájlt ha kiír valamit rá le okézod. Pipa: Auto Reboot, Protect OPS, Reset Time 300. Odinba felül sárgacsík jelenik meg és Start.
Töltés közbe egyszer újraindul, ha a programban a srága csík kékre vált akkor van kész és csak akkor húzd le a készüléket!
Majd Recovery mod-ba indítod és wipe data/factory reset majd wipe cache partition, végül reboot system now.
Ennyi volna a 2.3.6 telepítése!

ELŐTTE EZT RAKJÁTOK FEL A TELEFONRA! GARANCIA ELVESZIK, AMÍG VISSZA NEM TESZITEK AZ EREDETI ROMOT.

Nem elérhető dodoroli

  • Hozzászólások: 45
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
Re: [ROM][ODIN][XXKQB] Stock i9001-VALUE PACK
« Reply #57 Dátum: 2012, 08 06, 17:29:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem kies!!! Hanem A telefonban Beállítások > A telefon névjegye > (Itt kérni fog egy samsung fiókot, regisztráld magad) > Szoftver keresésre bökj rá, keres új szoftver és letölti aztán magától telepíti!! Dee! Be kell dugva lennie egy hálózati töltőnek a frissítés közbe, ha nem dugod be akkor abbahagyja a frissítést és kezdheted újra.
Sajna nekem nem kér semmiféle fiókot!Szoftver frissítése:Nincs elérhető frissítést ír ki.
Gondolom azért mert függő a telefonom.

Monk

  • Vendég
Re: [ROM][ODIN][XXKQB] Stock i9001-VALUE PACK
« Reply #58 Dátum: 2012, 08 06, 19:47:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sajna nekem nem kér semmiféle fiókot!Szoftver frissítése:Nincs elérhető frissítést ír ki.
Gondolom azért mert függő a telefonom.

Ha a profilodban szereplő XXKF8-as ROM-od van, akkor azért nem talál frissítést. Ez a T-mobile-os szoftver, és egyelőre nincs belőle frissebb. Igérik, hogy lesz, de remélem addigra az SIII nem a kifutó szériák között lesz...
Vagy megvárod a frissebb T-Mobile-ost, vagy Odin.