2024, 04 19, 00:44:30

Szerző Téma: Programok, játékok  (Megtekintve 80978 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető nteeb

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 12387
  • Nem: Férfi
  • PDA: IPhone 11 Pro Max
  • PDA ROM: 13.2.3
Re: Re: Re: Re: Programok, játékok
« Reply #50 Dátum: 2012, 06 24, 22:12:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
nos...igaz is meg nem is. Gondolom azon készülékek esetén írják bele és oldják meg, ahol a cég jogi okokból nem támogatja a hangrögzítést.
Vannak olyan országok, ahol bizonyos készülékeket így forgalmaznak a helyi törvényi szabályozás miatt.

aztán az is lehet, hogy pont a kernelben van valahol ennek a kapcsolása/tiltása...
DHD-nál pl.a custom kernelekbe építették,ott nem működött másként.Az is HTC,meg ez is... ;)

Nem elérhető marcedli

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5841
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: waze
  • PDA: LG G3+SGS III+SGS+Concorde Tab ONE+iMito MX1
  • PDA ROM: melyiken mi...
Re: Re: Re: Re: Programok, játékok
« Reply #51 Dátum: 2012, 06 25, 09:37:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
DHD-nál pl.a custom kernelekbe építették,ott nem működött másként.Az is HTC,meg ez is... ;)


Naja...tapatalkon azt sem látom, melyik szekcióban vagyok.


Szóval akkor a htc-n, mint a többi telefonon is csak root kell hozzá (ami természetesen a kernelben van flashelve).


Mondjuk akkor nem értem, hogy miért írták be  a kernel tulajdonságokhoz amit Rizsi írt,  a 2way recording supported-ot, hiszen ezzel az erővel odairhatták volna azt is, hogy bloatware remove supported, vagy bármi, amihez root kell...



You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Hipermang

  • Hozzászólások: 297
  • Nem: Férfi
  • HTC Fan
  • Navigáció / Navigation: iGO Nextgen
  • PDA: Huawei P20 Pro / Samsung Galaxy Note 10+ 5G
  • Skype: Nakvada1
Re: Programok, játékok
« Reply #52 Dátum: 2012, 07 08, 10:53:37 »
Sziasztok!
Feltettem a Call Recorder nevü programot, de valamiért nem tudom lejátszani a felvett telefonbeszélgetéseket.
Már probáltam többféle lejátszóval is, de nincs hang. Mit csinálok rosszul?

Nem elérhető Lobi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 5408
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Galaxy S8+
Re: Programok, játékok
« Reply #53 Dátum: 2012, 07 08, 13:12:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Feltettem a Call Recorder nevü programot, de valamiért nem tudom lejátszani a felvett telefonbeszélgetéseket.
Már probáltam többféle lejátszóval is, de nincs hang. Mit csinálok rosszul?
Rootolt a készüléked?
Mert csak azon működik!

Nem elérhető Hipermang

  • Hozzászólások: 297
  • Nem: Férfi
  • HTC Fan
  • Navigáció / Navigation: iGO Nextgen
  • PDA: Huawei P20 Pro / Samsung Galaxy Note 10+ 5G
  • Skype: Nakvada1
Re: Programok, játékok
« Reply #54 Dátum: 2012, 07 08, 15:23:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Rootolt a készüléked?
Mert csak azon működik!
Nem, de ez nem volt odaírva!

Nem elérhető R2D20208

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1792
  • Nem: Dehogynem !
  • Navigáció / Navigation: My Way
  • PDA: i9505
  • PDA ROM: ROM nélkül használom a készülékem.
Re: Programok, játékok
« Reply #55 Dátum: 2012, 07 08, 16:14:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Feltettem a Call Recorder nevü programot, de valamiért nem tudom lejátszani a felvett telefonbeszélgetéseket.
Már probáltam többféle lejátszóval is, de nincs hang. Mit csinálok rosszul?
És hogy tetted fel CWM nélkül ?  :hmm:
Kérlek, ha privátra nem mindig válaszolok, értsd meg. Nem illetlenségből teszem.

Nem elérhető TpS

  • Hozzászólások: 2445
  • PDA: Huawei Medipad X2
Re: Programok, játékok
« Reply #56 Dátum: 2012, 07 08, 16:19:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
És hogy tetted fel CWM nélkül ?  :hmm:
Ilyen nevű program van vagy 5-6 féle különböző gyártóktól, felételezem egyszerűen a marketből.

Nem elérhető Hipermang

  • Hozzászólások: 297
  • Nem: Férfi
  • HTC Fan
  • Navigáció / Navigation: iGO Nextgen
  • PDA: Huawei P20 Pro / Samsung Galaxy Note 10+ 5G
  • Skype: Nakvada1
Re: Programok, játékok
« Reply #57 Dátum: 2012, 07 10, 15:22:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ilyen nevű program van vagy 5-6 féle különböző gyártóktól, felételezem egyszerűen a marketből.
Igen onnan.

Nem elérhető herczeg1951

  • Hozzászólások: 219
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO Primo 2.4
  • PDA: HTC Onex +SONY xperiaz1
  • PDA ROM: VIPERX_4.0.5
  • Skype: nincs
Re: Programok, játékok
« Reply #58 Dátum: 2012, 08 19, 09:40:24 »
Sziasztok tudna valaki olyan progit ami felveszi a telefonbeszélgetést és vissza is lehet halgatni HTC ONEX-re a telóm rootolt az allcallrecorder progi felvesz de nem lehet visszahalgatni néma marad valakinek ötlete vagy jobb progi? Előre is köszönöm a segitséget.
REGGY

Nem elérhető Neo70

  • Hozzászólások: 1406
  • Navigáció / Navigation: Igo Nextgen
  • PDA: SAMU Galaxi Note 5
  • PDA ROM: Egy ütös kütyü
  • Skype: neosamuja
Re: Programok, játékok
« Reply #59 Dátum: 2012, 08 19, 10:50:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok tudna valaki olyan progit ami felveszi a telefonbeszélgetést és vissza is lehet halgatni HTC ONEX-re a telóm rootolt az allcallrecorder progi felvesz de nem lehet visszahalgatni néma marad valakinek ötlete vagy jobb progi? Előre is köszönöm a segitséget.
Ezt fel kell tenni Recovery ből You are not allowed to view links. Register or Login
de előtte csinálj egy mentest a system/etc /sound image/ Sound_Phone_Original_REC.txt ről hogyha valami baj lenne vissza tuddd tenni
Ez után tegyél fel egy felvevő progit a marketről  PL: én ezt használom
You are not allowed to view links. Register or Login

de vannak ingyenesek is ki kell probálni mindet..
üdv
Ne vitatkozz bolondokkal, mert lesüllyedsz a szintjükre ők meg legyőznek a rutinjukkal!!

Nem elérhető herczeg1951

  • Hozzászólások: 219
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO Primo 2.4
  • PDA: HTC Onex +SONY xperiaz1
  • PDA ROM: VIPERX_4.0.5
  • Skype: nincs
Re: Programok, játékok
« Reply #60 Dátum: 2012, 08 19, 11:44:59 »
 Neo70 Köszönöm kiprobálom :taps:
REGGY

Nem elérhető herczeg1951

  • Hozzászólások: 219
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO Primo 2.4
  • PDA: HTC Onex +SONY xperiaz1
  • PDA ROM: VIPERX_4.0.5
  • Skype: nincs
Re: Programok, játékok
« Reply #61 Dátum: 2012, 08 19, 13:01:30 »
Mégegyszer köszönöm kiprobáltam müködik. :taps:
REGGY

Nem elérhető Neo70

  • Hozzászólások: 1406
  • Navigáció / Navigation: Igo Nextgen
  • PDA: SAMU Galaxi Note 5
  • PDA ROM: Egy ütös kütyü
  • Skype: neosamuja
Re: Programok, játékok
« Reply #62 Dátum: 2012, 08 19, 14:05:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mégegyszer köszönöm kiprobáltam müködik. :taps:

Nincs mit ..
egészségedre!!!
Ne vitatkozz bolondokkal, mert lesüllyedsz a szintjükre ők meg legyőznek a rutinjukkal!!

Nem elérhető somody

  • Hozzászólások: 8
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: HTC Desire Z
  • PDA: HTC Desire Z
  • PDA ROM: 1.72.405.2
  • Skype: nincs
Re: Programok, játékok
« Reply #63 Dátum: 2012, 08 21, 13:59:11 »
Szervusztok!

Nem tudom, hogy pont ebbe a topikba való-e a kérésem/kérdésem...

Sokat szívok a memória mennyiségével, nevezetesen semmi körülmények közt nem megy le nekem 71-72% alá a memóriám, de inkább a 80% fölötti tartományban van állandóan!
A "GO Taskmanager EX"-el rendszeresen gyilkolom a futó alkalmazásokat, igyekszem folyamatosan felszabadítani a memóriát, kevés sikerrel!

Ötletek, megoldások, tapasztalatok?
Nagyon örülnék ha valaki írna egy kis szösszenetet a témakörben, hogy mit lenne érdemes kipróbálni, át-/beállítani, stb.
Úgy általában, nektek hány százalék memóriát használ a gép?

Köszi minden infómorzsát előre is, szevasztok:   Soma_

Nem elérhető o21

  • Hozzászólások: 496
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google MAPS,
  • PDA: SAMSUNG Galaxy NOTE 3
  • PDA ROM: stock MJ3-XEH
Re: Programok, játékok
« Reply #64 Dátum: 2012, 08 21, 14:20:47 »
A task menedzsert szedd le. Nálam tök gyári softtal kb. 70 programmal, állandó 200 mega ramom van. A task csak a akksidat gyilkolja. Majd a rendszered beallitja a memóriát. Androidon amúgysem az a jó ha üres a memória.

Tapatalk 2-vel küldve az én HTC One X-ről

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Programok, játékok
« Reply #65 Dátum: 2012, 08 21, 14:24:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szervusztok!

Nem tudom, hogy pont ebbe a topikba való-e a kérésem/kérdésem...

Sokat szívok a memória mennyiségével, nevezetesen semmi körülmények közt nem megy le nekem 71-72% alá a memóriám, de inkább a 80% fölötti tartományban van állandóan!
A "GO Taskmanager EX"-el rendszeresen gyilkolom a futó alkalmazásokat, igyekszem folyamatosan felszabadítani a memóriát, kevés sikerrel!

Ötletek, megoldások, tapasztalatok?
Nagyon örülnék ha valaki írna egy kis szösszenetet a témakörben, hogy mit lenne érdemes kipróbálni, át-/beállítani, stb.
Úgy általában, nektek hány százalék memóriát használ a gép?

Köszi minden infómorzsát előre is, szevasztok:   Soma_

Azért van a memória, hogy használja. Alapjáraton (legalább is régebben tuti) az android akkor kezdi el maga legyilkolni a háttérprogramokat, amikor a szabad ram kevesebb lesz 48MB-nál. Nekem mindig van stabilan 150-200MB szabadon, de ha csinálok egy pucolást, akkor 300 körül szokott lenni (indítás után közvetlenül 450 is volt már, az 1GB-ból). Felesleges folyamatosan legyilkolni a háttérszolgáltatásokat.
Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető somody

  • Hozzászólások: 8
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: HTC Desire Z
  • PDA: HTC Desire Z
  • PDA ROM: 1.72.405.2
  • Skype: nincs
Re: Programok, játékok
« Reply #66 Dátum: 2012, 08 21, 15:50:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Azért van a memória, hogy használja. Alapjáraton (legalább is régebben tuti) az android akkor kezdi el maga legyilkolni a háttérprogramokat, amikor a szabad ram kevesebb lesz 48MB-nál. Nekem mindig van stabilan 150-200MB szabadon, de ha csinálok egy pucolást, akkor 300 körül szokott lenni (indítás után közvetlenül 450 is volt már, az 1GB-ból). Felesleges folyamatosan legyilkolni a háttérszolgáltatásokat.
Hi!
Akkor ha jól értem, én még egész jó vagyok a 80%-os kihasználtságommal?   :ok:
Annyira nem is érdekelne a dolog, csak néha be-belassul a teló, és erre keresgélem a megoldást! Van néha, hogy a telefonkagyló ikonra kattintva eltelik akár 2-3 másodperc is, mire a telefonálás panel betöltődik, ez meg elég zavaró tud lenni! És gondoltam a kis szűk agyammal, hogy ez lehet a kevés memória miatt is...  :-X

Nem elérhető karalyos

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1094
  • Nem: Férfi
  • Király :)
  • PDA: HTC ONE M8; HTC ONE; Samsung Note3
  • PDA ROM: HTC One: ROM:Viper; HTC ONE M8 Viper; Note3 original
  • Skype: nagybogarad
Re: Programok, játékok
« Reply #67 Dátum: 2012, 08 21, 16:11:29 »
Nem tud valaki ajánlani egy fake ip programot androidra? Amivel el tudom hitetni egy amcsi szerverrel hogy én valójában onnan netezem. Mint a market access csak a bongeszore köszönöm.

Tapatalk 2-vel küldve az én HTC One X-ről
HTC HD2 (Eladva)-HTC Sensation (Eladva)-HTC Desire HD(ELadva)-HTC Desire S(Tégla)-HTC Wildfire(Eladva)-HTC Chacha (Eladva).  Sony Ericsson NEO V (eladva)-Sony Ericsson RAY (eladva)-Toshiba Folio100(eladva)-HTC desire X-HTC ONE X (ongyilkos lett)-HTC ONE X második széria :) (eladásra vár)-Iphone 5-Samsung Galaxy note 8.0-Ipad Mini-Xperia Z tablet-HTC ONE (s-off)(eladva)-HTC ONE (eladva)--Samsung Galaxy Tab3--iphone5s--Galaxy Note3--Galaxys4--Nokia 520--stb stb--HTC ONE S-OFF-HTC ONE M8

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Programok, játékok
« Reply #68 Dátum: 2012, 08 21, 16:31:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem tud valaki ajánlani egy fake ip programot androidra? Amivel el tudom hitetni egy amcsi szerverrel hogy én valójában onnan netezem. Mint a market access csak a bongeszore köszönöm.

Tapatalk 2-vel küldve az én HTC One X-ről

PC-ről nem jó, mert arra elég sok van. Van ami a Mozilla Firefoxba beépül. Régebben olyat használtam.
Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető karalyos

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1094
  • Nem: Férfi
  • Király :)
  • PDA: HTC ONE M8; HTC ONE; Samsung Note3
  • PDA ROM: HTC One: ROM:Viper; HTC ONE M8 Viper; Note3 original
  • Skype: nagybogarad
Re: Re: Programok, játékok
« Reply #69 Dátum: 2012, 08 21, 18:15:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
PC-ről nem jó, mert arra elég sok van. Van ami a Mozilla Firefoxba beépül. Régebben olyat használtam.

Pcre nekem is van sok köszi, nekem telefonra kellene. :(

Tapatalk 2-vel küldve az én HTC One X-ről
HTC HD2 (Eladva)-HTC Sensation (Eladva)-HTC Desire HD(ELadva)-HTC Desire S(Tégla)-HTC Wildfire(Eladva)-HTC Chacha (Eladva).  Sony Ericsson NEO V (eladva)-Sony Ericsson RAY (eladva)-Toshiba Folio100(eladva)-HTC desire X-HTC ONE X (ongyilkos lett)-HTC ONE X második széria :) (eladásra vár)-Iphone 5-Samsung Galaxy note 8.0-Ipad Mini-Xperia Z tablet-HTC ONE (s-off)(eladva)-HTC ONE (eladva)--Samsung Galaxy Tab3--iphone5s--Galaxy Note3--Galaxys4--Nokia 520--stb stb--HTC ONE S-OFF-HTC ONE M8

Nem elérhető karalyos

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1094
  • Nem: Férfi
  • Király :)
  • PDA: HTC ONE M8; HTC ONE; Samsung Note3
  • PDA ROM: HTC One: ROM:Viper; HTC ONE M8 Viper; Note3 original
  • Skype: nagybogarad
Re: Programok, játékok
« Reply #70 Dátum: 2012, 08 26, 19:34:53 »
Tud valaki ajánlani valami egyszerű online játékot? A lényeg hogy aknakereso vagy torpedos. De konkrét partnerrel, tehát a feleségem is be regel én is es nyojuk a játékot :):) sokat kiprobaltam de eddig egyik sem működött vagy a regisztráció volt túl bonyolult :):) a feleségemnek ;);) köszi.

Tapatalk 2-vel küldve az én HTC One X-ről
HTC HD2 (Eladva)-HTC Sensation (Eladva)-HTC Desire HD(ELadva)-HTC Desire S(Tégla)-HTC Wildfire(Eladva)-HTC Chacha (Eladva).  Sony Ericsson NEO V (eladva)-Sony Ericsson RAY (eladva)-Toshiba Folio100(eladva)-HTC desire X-HTC ONE X (ongyilkos lett)-HTC ONE X második széria :) (eladásra vár)-Iphone 5-Samsung Galaxy note 8.0-Ipad Mini-Xperia Z tablet-HTC ONE (s-off)(eladva)-HTC ONE (eladva)--Samsung Galaxy Tab3--iphone5s--Galaxy Note3--Galaxys4--Nokia 520--stb stb--HTC ONE S-OFF-HTC ONE M8

Nem elérhető Lobi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 5408
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Galaxy S8+
Re: Programok, játékok
« Reply #71 Dátum: 2012, 08 26, 19:39:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tud valaki ajánlani valami egyszerű online játékot? A lényeg hogy aknakereso vagy torpedos. De konkrét partnerrel, tehát a feleségem is be regel én is es nyojuk a játékot :):) sokat kiprobaltam de eddig egyik sem működött vagy a regisztráció volt túl bonyolult :):) a feleségemnek ;);) köszi.

Tapatalk 2-vel küldve az én HTC One X-ről

Ne online játssz a feleségeddel, jobb az élőbe! :D (Bocs! :ima:)

Nem elérhető karalyos

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1094
  • Nem: Férfi
  • Király :)
  • PDA: HTC ONE M8; HTC ONE; Samsung Note3
  • PDA ROM: HTC One: ROM:Viper; HTC ONE M8 Viper; Note3 original
  • Skype: nagybogarad
Re: Re: Programok, játékok
« Reply #72 Dátum: 2012, 08 26, 19:59:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ne online játssz a feleségeddel, jobb az élőbe! :D (Bocs! :ima:)

:):):) igaz, de per pillanatban harminc kilométer van köztünk és így egy kicsit komplikált ;) dolgozom ő meg otthon a babaval amikor a pici lány alsZik gondoltuk játszunk ő sem unatkozik meg en sem ;)

Tapatalk 2-vel küldve az én HTC One X-ről
HTC HD2 (Eladva)-HTC Sensation (Eladva)-HTC Desire HD(ELadva)-HTC Desire S(Tégla)-HTC Wildfire(Eladva)-HTC Chacha (Eladva).  Sony Ericsson NEO V (eladva)-Sony Ericsson RAY (eladva)-Toshiba Folio100(eladva)-HTC desire X-HTC ONE X (ongyilkos lett)-HTC ONE X második széria :) (eladásra vár)-Iphone 5-Samsung Galaxy note 8.0-Ipad Mini-Xperia Z tablet-HTC ONE (s-off)(eladva)-HTC ONE (eladva)--Samsung Galaxy Tab3--iphone5s--Galaxy Note3--Galaxys4--Nokia 520--stb stb--HTC ONE S-OFF-HTC ONE M8

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Re: Programok, játékok
« Reply #73 Dátum: 2012, 08 26, 21:54:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ne online játssz a feleségeddel, jobb az élőbe! :D (Bocs! :ima:)
Lobi:-DDDDDDDD

Nem elérhető karalyos

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1094
  • Nem: Férfi
  • Király :)
  • PDA: HTC ONE M8; HTC ONE; Samsung Note3
  • PDA ROM: HTC One: ROM:Viper; HTC ONE M8 Viper; Note3 original
  • Skype: nagybogarad
Re: Programok, játékok
« Reply #74 Dátum: 2012, 08 28, 15:28:02 »
Nincs meg valakinek így hirtelen a facbook valamely régebbi kiadása? Valamelyik na frissult de azóta kb két percenként lefagy ami bosszant, mert sajnos a munkámhoz fontos köszi

Tapatalk 2-vel küldve az én HTC One X-ről
HTC HD2 (Eladva)-HTC Sensation (Eladva)-HTC Desire HD(ELadva)-HTC Desire S(Tégla)-HTC Wildfire(Eladva)-HTC Chacha (Eladva).  Sony Ericsson NEO V (eladva)-Sony Ericsson RAY (eladva)-Toshiba Folio100(eladva)-HTC desire X-HTC ONE X (ongyilkos lett)-HTC ONE X második széria :) (eladásra vár)-Iphone 5-Samsung Galaxy note 8.0-Ipad Mini-Xperia Z tablet-HTC ONE (s-off)(eladva)-HTC ONE (eladva)--Samsung Galaxy Tab3--iphone5s--Galaxy Note3--Galaxys4--Nokia 520--stb stb--HTC ONE S-OFF-HTC ONE M8