2024, 04 25, 00:36:26

Szerző Téma: [ICS ROM] TsunamICS 2.5 [AOKP b40]  (Megtekintve 110724 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető radicspeter

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2141
  • Nem: Férfi
  • Sixalag rajongó
    • warezlinks
  • PDA: NeXus 5
  • PDA ROM: KOT49H
Re: [ICS ROM] TsunamICS 2.5 [AOKP b40]
« Reply #1575 Dátum: 2012, 09 19, 13:40:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na jó egye fene... letöltöm :taps:
Ha nem tetszik, vagy nem vagy elégedett akkor ne tartsd magadban! :p
De szerintem tetszeni fog!  :D
You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető fazekastamas

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung
  • PDA ROM: ics 4.03
Re: [ICS ROM] TsunamICS 2.5 [AOKP b40]
« Reply #1576 Dátum: 2012, 09 26, 13:29:17 »
Szia! Nagyon etszik ez a rom és nagyon gyors :) de nekem van egy kis hibája hogy nem kezeli az sd kártyámat,ez mitől lehet? Tud vki segiteni? :)

Nem elérhető hempica

  • Hozzászólások: 27
  • PFC Fan
  • PDA: GT-I9000
  • PDA ROM: CM10.1
Re: [ICS ROM] TsunamICS 2.5 [AOKP b40]
« Reply #1577 Dátum: 2012, 10 04, 20:18:08 »
Sziasztok! Először is mindenkinek akinek része van a fórum tartalmának alakításában, üzemeltetésében és a tartalmak gyakorlati próbájában stb iszonyú nagy elismerésem, elképesztő fanatikusok vagytok!

Most azonban szeretnék tanácsot kérni, mert nem tudom mit rontok el. Nekem sem a tsunamics-el, sem a remics-el nem működik megfelelően a hívásvárakoztatott hívások kezelése. Próbáltam már három verziójú tsunamics-el (2.3-2.5), kernelt (devil, sema) és modemet (jvt, jpg) is cserélni, de mindig ua. Furcsa lenne, ha csak nálam jelentkezne, de nem olvastam ilyet egyikőtöktől sem. A legfurcsább, hogy próbáltam másik i9000 készüléken és ott is ez a jelenség.

Repro lépések: bejövő hívás1 csörög - felvesz, beszél - bejövő hívás 2 "bekopog" - hívás1 bontása hívó oldalról - hívás 2 csörög - hívás 2 felvesz. Eredmény engem hallanak, nálam meg tök süket.

Minden ötletet várok, mert szeretnék ICSn maradni, hosszú ideje próbálok a hibával együtt élni, de nem megy tovább. GB-n nem volt ilyen jelenség.

Előre is köszönöm!

Nem elérhető radicspeter

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2141
  • Nem: Férfi
  • Sixalag rajongó
    • warezlinks
  • PDA: NeXus 5
  • PDA ROM: KOT49H
Re: Re: [ICS ROM] TsunamICS 2.5 [AOKP b40]
« Reply #1578 Dátum: 2012, 10 04, 21:41:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Először is mindenkinek akinek része van a fórum tartalmának alakításában, üzemeltetésében és a tartalmak gyakorlati próbájában stb iszonyú nagy elismerésem, elképesztő fanatikusok vagytok!

Most azonban szeretnék tanácsot kérni, mert nem tudom mit rontok el. Nekem sem a tsunamics-el, sem a remics-el nem működik megfelelően a hívásvárakoztatott hívások kezelése. Próbáltam már három verziójú tsunamics-el (2.3-2.5), kernelt (devil, sema) és modemet (jvt, jpg) is cserélni, de mindig ua. Furcsa lenne, ha csak nálam jelentkezne, de nem olvastam ilyet egyikőtöktől sem. A legfurcsább, hogy próbáltam másik i9000 készüléken és ott is ez a jelenség.

Repro lépések: bejövő hívás1 csörög - felvesz, beszél - bejövő hívás 2 "bekopog" - hívás1 bontása hívó oldalról - hívás 2 csörög - hívás 2 felvesz. Eredmény engem hallanak, nálam meg tök süket.

Minden ötletet várok, mert szeretnék ICSn maradni, hosszú ideje próbálok a hibával együtt élni, de nem megy tovább. GB-n nem volt ilyen jelenség.

Előre is köszönöm!
Lehet hogy ez a rom AOKP bugja...s mivel ez a Tsunami ICS már nem lesz fejleszve így ezt vagy elfogadod vagy nem...

Az egész Ice Cream Sandvich témából azt a következtetést tudom így levonni erről a pár oldalacskáról hogy a GingerBread után felüdülés volt használni ezt az új ui-t! De megjelent közben a JellyBean mely már kinézetben ugyan hasonlít a 4.0.X-es romokra de azoknál sokkal sebesebbek, vajasabbak!

Mostanra már tényleg el lehet mondani hogy jobbak mint az elődjeik voltak! A jelly bean rendszereket fejlesztgetik inkább már...

Vagyis azt javaslom hogy gyere át a 4.1-es topikomba s készséggel állok a rendelkezésedre! Ha bejött ez  a rendszer akkor örömmel várlak a Tsunami X2.0-ás topikban! Hidd el jobb, sebesebb, s eddig a legjobb akksiidejű!
Sztem ott nem lesz ilyen bajod...;)

Tapatalk from TsunsamI X JellyBean

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető balage001

  • Hozzászólások: 50
  • Nem: Férfi
  • PDA: samsung galaxy s4 mini
  • PDA ROM: I9195XXUAMF9 / Carbon JB Unofficial / 4.3.1.
Re: [ICS ROM] TsunamICS 2.5 [AOKP b40]
« Reply #1579 Dátum: 2012, 11 04, 02:23:51 »
Sziasztok, egy kis segítségre lenne szükségem. Szeretném felrakni ezt a romot,  2.3.4. XXJVQ van most fent a telón, arra fel lehet rakni? 

Nem elérhető Neo70

  • Hozzászólások: 1406
  • Navigáció / Navigation: Igo Nextgen
  • PDA: SAMU Galaxi Note 5
  • PDA ROM: Egy ütös kütyü
  • Skype: neosamuja
Re: [ICS ROM] TsunamICS 2.5 [AOKP b40]
« Reply #1580 Dátum: 2015, 09 08, 22:50:01 »
szasztok

Nem tudtok egy működő linket vagy esetleg ha még meglenne valakinek feldobhatná valahova..
üdv
Ne vitatkozz bolondokkal, mert lesüllyedsz a szintjükre ők meg legyőznek a rutinjukkal!!