2024, 03 28, 20:10:47
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: [RECOVERY][ODIN]FeaMod Recovery 1.4 - based on CWM Recovery v. 5.5.0.4+Tutorial  (Megtekintve 68781 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető bucsok

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 447
  • Nem: Férfi
  • A Tag!
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: SGS Plus
  • PDA ROM: Cyanogenmod 7.2
                             
   visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login





       
FeaMod Recovery 1.4 - based on CWM Recovery v. 5.5.0.4


A ClockworkMod, vagy más néven (CWM) - egy custom recovery az Android telefonokra , amely lehetővé teszi, hogy mentési, helyreállítási, javítási és karbantartási műveleteket végezhessünk el a készüléken.

A CWM telepítése:


Ha a Samsung KIES telepítve van, tüntessük el mert bekavarhat és téglát csinálhat telefonunkból.
Helyettesítsük ezzel:

You are not allowed to view links. Register or Login


1. Letöltöd:

You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

2.  Tegyük DOWNLOAD módba a telefont. /hangerő le + Home +Power gombokat tartsuk lenyomva, kikapcsolt állapotába/ és csatlakoztatod a géphez!!

3.  Odint indítod és most  berakod az OPS-be az AriesVE.ops fájlt majd most be kell pluszba pipálni még a One Package lehetőséget és a One Package helyre berakod a FeaModRecovery_1.2.tar.md5 fájlt. Fent a csík sárga akkor start.  Újra indul majd kékre vált a csík és kész.

4.  Recovery mod-ba indítod. (Egy új recovery menü fog fogadni már) /Menü gomb az OK, vissza gomb a Vissza. Hangerő szabályzóval meg értelemszerűen le-fel. :)/


Update+Kernel CWM-ből telepítendő!!

You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

FeaCore Phoenix includes:
-BFQ I/O scheduler 2 r1
-SIO I/O scheduler
-OC up to 1.8 GHz
-smartassV2 governor (ondemand is default)
-JFS and CIFS support
-tun included
-bootanimation support
-new boot sound
- I8150 GPU librarys
-cleancache

(OC/UV):  tudod állítani  a proci órajelét és az ütemezőket.  /1800-on indul, SetCpu neki és állíthatod/

(non OC/UV):  csak az ütemezőket tudod állítani.



CWM használata:   

A különböző verzióknál sorrendbeli eltérések lehetnek, de a lényeg ugyan az marad!!

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login


- reboot system now

Az első menüpont az újraindítás. Gondolom ez adja magát, ha nem, ezzel újraindítjuk a telefont. :D

-install zip from sdcard

a, -choose zip from sdcard

Ezzel a funkcióval lehet az SD kártya bámelyik könyvtárából, bármilyen néven szereplő zip fájlt telepíteni. Ez a fájl lehet egy rom, egy új kernel, egy alkalmazás, egy téma, vagy bármilyen módosítás *. zip” formátumban. Ez egy igen széles körben használt funkció a főzött ROM-ok telepítésére, amit letöltöttél és az SD kártyára másoltál előzőleg.

b, - apply/sdcard update/.zip

Azokon a telefonokon, ahol update fájl formájában szivárognak ki a gyári romok, ezzel a menüponttal lehet elindítani a szoftverfrissítést. Ilyenkor az sdkártya gyökérkönyvtárába kell másolni az update.zip fájlt, és ezzel a menüvel lehet elindítani a telepítést.

c, -toggle signature verification

Ha ezt  bekapcsolod, akkor csak olyan zip fájlt tudsz telepíteni, amit a fejlesztő aláírt a saját kulcsával. A főzött
 Romoknál nem nagyon szokott lenni, szóval...

d, -toggle script asserts

A felhasználók többsége ezt az opciót nem használja, mert nem tudja mire való ahogy én sem, de nem is kellett még soha használnom. ;-)

e, -choose zip from internal sd card

Ez lényegében ugyanaz mint az "a," pont, csak itt a belső háttértárra felmásolt *.zip-eket telepíthetjük.

- wipe data/factory reset


Ezzel a funkcióval lehet a telefon adatait törölni, Ez a funkció megegyezik a telefon menüjében elérhető factory reset funkcióval. A wipe után a telefon a gyári állapotba kerül, mint amikor először bekapcsoltad. Ha van ext /márpedig van/ partíció az sd kártyán, akkor azt is törli.

- wipe cache partition

Ezzel a funkcióval lehet a cache partíció adatait törölni, ahová a programok gyűjtik használatuk során az adataikat..

- backup and restore

a, -backup /sd-re/

Lementi az SD kártyára az operációs rendszert. Mentésünk az sdcard/clockworkmod mappába dátum szerint elnevezve kerül.  Lehet több is a mappában, és át is nevezheted őket hogy könnyebben eligazodj köztük.

b, -restore /sd-ről/

Visszaállíthatjuk a korábban backupolt mentéseinket. Csak ki kell választanunk a listából a nekünk szükséges mentést, és automatikusan visszarak mindent a helyére, és utána pontosan olyan állapotba kerül az Android, amilyenben a backup készítésekor volt.

c, -advanced restore /sd-ről/

Komponensenként állíthatjuk vissza a backupot.

d, -backup to internal sdcard

Lényegében ugyanaz mint a "backup", csak itt a belső háttértárra menti az adatokat. AJÁNLOTT IDE MENTENI!!!

e, -restore from internal sdcard

Értelemszerűen a belsőről állítja vissza.

f -advanced restore from int. sdcard

Ja. Belsőről komponensenként.

-mounts and storage

Mountolhatjuk az Android mappáit, és itt formázhatjuk külön külön azokat a részeket, amiket a wipe data/factory reset automatikusan elvégez. A legalsó opció, a mount USB storage arra jó, hogy ha az USB kábellel össze van kötve a számítógéppel, meghajtóként megjelenik az SD kártya, így bármilyen fájlműveleteket elvégezhetünk, ZIP-eket másolhatunk akár az SD kártyára, amit utána telepíthetünk is akár.

-advanced

a,  -Reboot recovery

Újraindítja a CWM-et.

b, -Wipe Dalvik cache

Törli a Dalvik cache-t. Új szoftver telepítésekor elvégzendő művelet (nem kötelező, de ajánlott).

c, -Wipe Battery Stats

Törli az akksiról tárolt információkat.

d, -Report error

Logfájlt készít a clockworkmod mappába. Nem nagyon fogjuk használni.

e, - Key test

Tesztelhetjük  a teló gombjait.  pff..

f, -Partition SD Card

Partícionálja a kártyánkat úgy, hogy egy megadott méretű ext4, egy szintén beállítható méretű swap pertíciót, és a maradék helyen pedig egy fat32 partíciót hoz létre.  Nekünk SGS+ tulajoknak ez NEM KELL!!! Alapból ext4-el jött. :DD

g, -Fix permissions

Fájlrendszer jogosultságokat állítja helyre, jól jön, ha egy ROM Forceclose-os /kényszer leállás/ ablakokkal indul.


Hát remélem segítettem , és sokaknak hasznára válik a fenti kis leírás.

Sok sikert mindenkinek!!!  bucsok  :D



Természetesen sem a PFC és én sem vállalunk felelősséget, ha bárminemű kárt okozol az eszközön!!!!








"Lényemből őrült sikoly árad szét mindenfelé...
Már látom magam.
Kívülről az idő által szétcincálva..."

Nem elérhető bucsok

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 447
  • Nem: Férfi
  • A Tag!
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: SGS Plus
  • PDA ROM: Cyanogenmod 7.2
Re: FeaMod Recovery 1.4 - based on CWM Recovery v. 5.5.0.4
« Reply #1 Dátum: 2012, 04 27, 01:08:14 »
Érintés vezérelt  CWM!!!!

You are not allowed to view links. Register or Login


Nem teszteltem így nem tudok véleményt írni róla.

Vállalkozó szelleműek tölthetik You are not allowed to view links. Register or Login     ;)

"Lényemből őrült sikoly árad szét mindenfelé...
Már látom magam.
Kívülről az idő által szétcincálva..."

Nem elérhető pajzi

  • Hozzászólások: 112
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Nexus 4
  • PDA ROM: 4.2.2
You are not allowed to view links. Register or Login

Update+Kernel CWM-ből telepítendő!!

You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

Az 1.2-ot felrakni sima dolog volt, de itt elbizonytalanodtam par napja, aztan hagytam is 1.2-on, de most megint elkezdtem foglalkozni vele.

Milyen OC kernelrol van itt szo?

A recovery futtatasakor OC-zik 1.8-ra, meg valtoztat IO schedulert? Minek? Igy gyorsabb a backup 10mp-el, egy uj ROM telepites meg 5-el?

A ROMokba ugyis van valamilyen gyari/modolt/custom kernel pakolva, vagy en ertek felre valamit?

Ezt a reszt igy nagyon nem ertem, homalyositson fel valaki legyen szives, koszonom.

Nem elérhető bucsok

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 447
  • Nem: Férfi
  • A Tag!
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: SGS Plus
  • PDA ROM: Cyanogenmod 7.2
You are not allowed to view links. Register or Login
Az 1.2-ot felrakni sima dolog volt, de itt elbizonytalanodtam par napja, aztan hagytam is 1.2-on, de most megint elkezdtem foglalkozni vele.

Milyen OC kernelrol van itt szo?

A recovery futtatasakor OC-zik 1.8-ra, meg valtoztat IO schedulert? Minek? Igy gyorsabb a backup 10mp-el, egy uj ROM telepites meg 5-el?

A ROMokba ugyis van valamilyen gyari/modolt/custom kernel pakolva, vagy en ertek felre valamit?

Ezt a reszt igy nagyon nem ertem, homalyositson fel valaki legyen szives, koszonom.

Phoenix OC kernerről van szó. Ugye OC, a rendszeren kersztül /pl: SetCpu/ szabályozhatod az órajelet, governort, IO schedulert stb., non oc értelemszerűen nem.

Ez stock Rom-ok alá ajánlott, de elég sok custom rom is szereti, de mindenki azt választja amit csak szeretne. /vitality, skyhigh, phoneix, cranium, stb./

Természetesen 1.2 is elég, az általános céloknak.
"Lényemből őrült sikoly árad szét mindenfelé...
Már látom magam.
Kívülről az idő által szétcincálva..."

Nem elérhető pajzi

  • Hozzászólások: 112
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Nexus 4
  • PDA ROM: 4.2.2
Ahh megvilagosodtam, koszonom.

Egyszeruen nem allt ossze a fejemben, hogy egy recovery ES egy kernel van osszecsomagolva. :)

Nekem ez valahogyan annyira fura, mintha, nem is tudom, egy Hiren CD Win service packot telepitene ;)

Monk

  • Vendég
Annyit megértettem ebből, hogy a CWM-mel a rendszerem jelenlegi állapotáról tudok mentést (is) készíteni egy esetleges garis javításhoz, ha másik ROM-ot teszek fel.
Azt szeretném megkérdezni, hogyan lehet a CWM-et "eltüntetni a telóról, ha a rendszer vissza állításmellett kell dönteni, illetve el kell-e egyáltalán távolítani?

Nem elérhető bucsok

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 447
  • Nem: Férfi
  • A Tag!
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: SGS Plus
  • PDA ROM: Cyanogenmod 7.2
You are not allowed to view links. Register or Login
Annyit megértettem ebből, hogy a CWM-mel a rendszerem jelenlegi állapotáról tudok mentést (is) készíteni egy esetleges garis javításhoz, ha másik ROM-ot teszek fel.
Azt szeretném megkérdezni, hogyan lehet a CWM-et "eltüntetni a telóról, ha a rendszer vissza állításmellett kell dönteni, illetve el kell-e egyáltalán távolítani?

Ha gyári rom-ot állítsz vissza, automatikusan visszaáll a recovery is.
"Lényemből őrült sikoly árad szét mindenfelé...
Már látom magam.
Kívülről az idő által szétcincálva..."

Nem elérhető vanni

  • Hozzászólások: 118
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: iGo, Waze
  • PDA: Nexus 4
  • PDA ROM: Stock Android 4.3
Válaszom a "Samsung i9001 - Galaxy S PLUS romfrissítés" alatt.

You are not allowed to view links. Register or Login
Annyit megértettem ebből, hogy a CWM-mel a rendszerem jelenlegi állapotáról tudok mentést (is) készíteni egy esetleges garis javításhoz, ha másik ROM-ot teszek fel.
Azt szeretném megkérdezni, hogyan lehet a CWM-et "eltüntetni a telóról, ha a rendszer vissza állításmellett kell dönteni, illetve el kell-e egyáltalán távolítani?

Monk

  • Vendég
Köszönöm mindkettőtöknek!

Nem elérhető macka1973

  • Hozzászólások: 5
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S Plus
  • PDA ROM: I9001XXKPG
Helló még kezdő andriodos vagyok, de érdeklődő, csináltam a FeaMod recoceryvel egy teljes mentést a telefon belső sdjére, csak nem tudom milyen néven és hogyan tehetném át a PCmre, hogy meglegyen?
előre is köszi a segítséget!

Nem elérhető bucsok

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 447
  • Nem: Férfi
  • A Tag!
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: SGS Plus
  • PDA ROM: Cyanogenmod 7.2
You are not allowed to view links. Register or Login
Helló még kezdő andriodos vagyok, de érdeklődő, csináltam a FeaMod recoceryvel egy teljes mentést a telefon belső sdjére, csak nem tudom milyen néven és hogyan tehetném át a PCmre, hogy meglegyen?
előre is köszi a segítséget!

A belső háttértáron a Clocworkmod mappában lesz, onnan bárhova lementheted.
"Lényemből őrült sikoly árad szét mindenfelé...
Már látom magam.
Kívülről az idő által szétcincálva..."

Nem elérhető macka1973

  • Hozzászólások: 5
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S Plus
  • PDA ROM: I9001XXKPG
köszönöm, időközben megtaláltam, és a mentés is megtörtént! :taps:

Monk

  • Vendég
bucsok!

Azt szeretném megkérdezni, mert ez az egy nem világos, el lehet-e a FeaMod recovery-t (CWM) távolítani? Van-e a gyári Recovery-ben is SD-re való rendszermentés funkció?
Amiért nem próbálom ki a gyárit, melyet joggal kérdezhetnél, hogy miért nem, mert ahogy kikapcsolom, a telót, az akku használat és az üzemidő utána 40 évnyit jelez, melyet nem kell magyarázzak mekkora hülyeség.
Sajna csak akkor áll vissza a normálra, ha többször ki-be kapcsolgatom, és ez már uncsi!
Egyszerűbb megkérdezni Téged, vagy mást aki tudja a választ az alapkérdésekre!
A kérdésemet a ROM frissítéses topicban tomee900 problémája szülte!
Egyébként is viszket a tenyerem egy ROM frissítésre, de amíg nem tiszta minden nem merek nekiesni!

Nem elérhető bucsok

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 447
  • Nem: Férfi
  • A Tag!
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: SGS Plus
  • PDA ROM: Cyanogenmod 7.2
You are not allowed to view links. Register or Login
bucsok!

Azt szeretném megkérdezni, mert ez az egy nem világos, el lehet-e a FeaMod recovery-t (CWM) távolítani? Van-e a gyári Recovery-ben is SD-re való rendszermentés funkció?
Amiért nem próbálom ki a gyárit, melyet joggal kérdezhetnél, hogy miért nem, mert ahogy kikapcsolom, a telót, az akku használat és az üzemidő utána 40 évnyit jelez, melyet nem kell magyarázzak mekkora hülyeség.
Sajna csak akkor áll vissza a normálra, ha többször ki-be kapcsolgatom, és ez már uncsi!
Egyszerűbb megkérdezni Téged, vagy mást aki tudja a választ az alapkérdésekre!
A kérdésemet a ROM frissítéses topicban tomee900 problémája szülte!
Egyébként is viszket a tenyerem egy ROM frissítésre, de amíg nem tiszta minden nem merek nekiesni!


Gyáriban nincs erre lehetőség. CWM alól is visszalehet állítani  a gyárit. Vagy ha odinnal raksz egy stock romot, az is visszaállítja.
"Lényemből őrült sikoly árad szét mindenfelé...
Már látom magam.
Kívülről az idő által szétcincálva..."

Nem elérhető coupe

  • Hozzászólások: 43
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung note2,Samsung Note4
  • PDA ROM: gyári 4.4.2, philz touch 6.58.7, cf auto root
Felraktam a FeaModRecovery_1.2.tar.md5 Ez eddig rendben is van...de az Update+Kernelt hogyan tudom feltelepíteni?Elindítottam a CWM módot,de ott nem igazán találtam,hogy melyik menüt kellene választanom.A következő kérdésem,hogy melyiket kell elöbb feltenni,FeaMod Recovery 1.4 with FeaCore Phoenix OC stable
FeaMod Recovery 1.4 with FeaCore Phoenix nonOC stable?

És lenne még 1 kérdésem :D Reggel feltettem az  AIO-Package v1.1.Ennek akkor már semmi jelentősége sincsen?
Köszönöm előre is  :ok:

Nem elérhető bucsok

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 447
  • Nem: Férfi
  • A Tag!
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: SGS Plus
  • PDA ROM: Cyanogenmod 7.2
You are not allowed to view links. Register or Login
Felraktam a FeaModRecovery_1.2.tar.md5 Ez eddig rendben is van...de az Update+Kernelt hogyan tudom feltelepíteni?Elindítottam a CWM módot,de ott nem igazán találtam,hogy melyik menüt kellene választanom.A következő kérdésem,hogy melyiket kell elöbb feltenni,FeaMod Recovery 1.4 with FeaCore Phoenix OC stable
FeaMod Recovery 1.4 with FeaCore Phoenix nonOC stable?

És lenne még 1 kérdésem :D Reggel feltettem az  AIO-Package v1.1.Ennek akkor már semmi jelentősége sincsen?
Köszönöm előre is  :ok:

Nincs jelentősége: mert az új rom-ban bele lesz építve minden. Feltéve ha custom rom-ot választasz.

Csak az egyiket tedd fel.

(OC/UV)  tudod állítani  a proci órajelét és az ütemezőket.  /1800-on indul, SetCpu neki és állíthatod/

(non OC/UV)  csak az ütemezőket tudod állítani.

"Lényemből őrült sikoly árad szét mindenfelé...
Már látom magam.
Kívülről az idő által szétcincálva..."

Nem elérhető coupe

  • Hozzászólások: 43
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung note2,Samsung Note4
  • PDA ROM: gyári 4.4.2, philz touch 6.58.7, cf auto root
You are not allowed to view links. Register or Login
Nincs jelentősége: mert az új rom-ban bele lesz építve minden. Feltéve ha custom rom-ot választasz.

Csak az egyiket tedd fel.

(OC/UV)  tudod állítani  a proci órajelét és az ütemezőket.  /1800-on indul, SetCpu neki és állíthatod/

(non OC/UV)  csak az ütemezőket tudod állítani.
Odinnal tegyem fel az update-t vagy CWM-ből?Ha CWM-ből,akkor hogyan?

Azt még nem döntöttem el,hogy melyik romot tegyem fel....Igazából nem is tudom,hogy mi alapján válasszak. Kísérletezgetni nem akarok egyelőre :D

Közben rájöttem... :D Köszönöm :)

Nem elérhető Lavina88

  • Hozzászólások: 340
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Waze, Igo Primo
  • PDA: I9001 XXKPL
  • PDA ROM: 4.1.2
Hy!

Tehát ha jól értem felteszem ezt: FeaMod Recovery 1.4 with FeaCore Phoenix OC stable
és ezzel jogosultságot kapok SetCPU-val a proci húzására. Ha el akarom távolítani akkor azt hogyan tudom?

Nem elérhető bucsok

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 447
  • Nem: Férfi
  • A Tag!
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: SGS Plus
  • PDA ROM: Cyanogenmod 7.2
You are not allowed to view links. Register or Login
Hy!

Tehát ha jól értem felteszem ezt: FeaMod Recovery 1.4 with FeaCore Phoenix OC stable
és ezzel jogosultságot kapok SetCPU-val a proci húzására. Ha el akarom távolítani akkor azt hogyan tudom?

Ha CWM-ben lementetted az épp aktuális romot, az visszaállításnál visszarakja a régi kernelt is.

Ha nem, akkor a választott ROM /gyári-custom mindegy/ a saját kernelével fog települni!!!

Igen kapsz jogosultságot!!!
"Lényemből őrült sikoly árad szét mindenfelé...
Már látom magam.
Kívülről az idő által szétcincálva..."

Nem elérhető Lavina88

  • Hozzászólások: 340
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Waze, Igo Primo
  • PDA: I9001 XXKPL
  • PDA ROM: 4.1.2
Oké köszönöm

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9001-ről

Nem elérhető minfo

  • Hozzászólások: 30
  • PDA: Samsung Galaxy S Plus
Ha ezt felrakom az rootolással is jár? Vagy ha akarok főzött romot rakni akkor még kell rootolni is? Most gyári rom van rajta...

Nem elérhető bucsok

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 447
  • Nem: Férfi
  • A Tag!
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: SGS Plus
  • PDA ROM: Cyanogenmod 7.2
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha ezt felrakom az rootolással is jár? Vagy ha akarok főzött romot rakni akkor még kell rootolni is? Most gyári rom van rajta...

Nem. A főzött ROM meg úgy is root jogokkal települ ;)
"Lényemből őrült sikoly árad szét mindenfelé...
Már látom magam.
Kívülről az idő által szétcincálva..."

Nem elérhető minfo

  • Hozzászólások: 30
  • PDA: Samsung Galaxy S Plus
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem. A főzött ROM meg úgy is root jogokkal települ ;)

Látom benne vagy a témába aktívan ezért megkérdezem tudsz ajánlani romot? Elsőre melyiket rakjam fel szerinted? Még egy kérdés. Ha a belső tárhelyre mentem a mostani rendszert, akkor romcserénél az nem száll el? Vagy ha valamelyik rom kéri a teljes resetet telepítés előtt (vagy után)  akkor a belső tárhely is törlődik vagy nem?

Nem elérhető bucsok

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 447
  • Nem: Férfi
  • A Tag!
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: SGS Plus
  • PDA ROM: Cyanogenmod 7.2
You are not allowed to view links. Register or Login
Látom benne vagy a témába aktívan ezért megkérdezem tudsz ajánlani romot? Elsőre melyiket rakjam fel szerinted? Még egy kérdés. Ha a belső tárhelyre mentem a mostani rendszert, akkor romcserénél az nem száll el? Vagy ha valamelyik rom kéri a teljes resetet telepítés előtt (vagy után)  akkor a belső tárhely is törlődik vagy nem?

A mentett rendszert letudod másolni PC-re is /a belsőn a Clockworkmod mappában lesz ;)/.  Factory reset nem törli a belső /internal/ storage-t. Csak ha odinnal teszel ROM-ot akkor igen!! 

A NitroX-ről nagyon pozitív visszajelzések vannak!! Ám a  CM7-is nagyot üt!!/utóbbinál figyelj az útmutatóra!/
"Lényemből őrült sikoly árad szét mindenfelé...
Már látom magam.
Kívülről az idő által szétcincálva..."

Nem elérhető minfo

  • Hozzászólások: 30
  • PDA: Samsung Galaxy S Plus
You are not allowed to view links. Register or Login
A mentett rendszert letudod másolni PC-re is /a belsőn a Clockworkmod mappában lesz ;)/.  Factory reset nem törli a belső /internal/ storage-t. Csak ha odinnal teszel ROM-ot akkor igen!! 

A NitroX-ről nagyon pozitív visszajelzések vannak!! Ám a  CM7-is nagyot üt!!/utóbbinál figyelj az útmutatóra!/
 

 :taps: Köszönöm