2024, 03 28, 20:03:46

Szerző Téma: Készülékváró  (Megtekintve 81666 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető TpS

  • Hozzászólások: 2445
  • PDA: Huawei Medipad X2
Re: Készülékváró
« Reply #50 Dátum: 2012, 04 21, 08:54:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
VELED értek egyet!
TpS, lécci, tudósíts, milyen fejhallgatóval kaptad a készüléket!
Meg a GsmLine-nál is: főoldalon ott van a két csomag, az egyik 156, a másik 186k-ért - utóbbihoz ott van egy fejhallgató. Nem is akármilyen.
Töröltettem a rendelést, egyelőre még nem rendeltem meg, várok! Mindenképpen 2 év gyári garanciával akarok venni, mert gondolni kell a jövőbeli eladásra is!  :D

Valamelyik cég, már nem emlékszem, hogy melyik, szintén 155 körüli áron írta a simát, 180 körül az ibeats-et, amikor beszéltem velük, akkor mondta a srác, hogy a honlapra hibásan került fel az ár, mert a 155 az a tartozékok nélküli ár, tartozékokkal már 165 körül. Nagyon utána kell nézni, ha nem akar az ember utólag bosszankódni, meg plusz költségbe verni magát.

Nem elérhető Kismaci

  • Hozzászólások: 280
  • Navigáció / Navigation: iGO8
  • PDA: HTC One X
  • PDA ROM: Android 4.1.1 + Sense 4+ - STOCK
Re: Készülékváró
« Reply #51 Dátum: 2012, 04 21, 09:03:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Töröltettem a rendelést, egyelőre még nem rendeltem meg, várok! Mindenképpen 2 év gyári garanciával akarok venni, mert gondolni kell a jövőbeli eladásra is!  :D

Valamelyik cég, már nem emlékszem, hogy melyik, szintén 155 körüli áron írta a simát, 180 körül az ibeats-et, amikor beszéltem velük, akkor mondta a srác, hogy a honlapra hibásan került fel az ár, mert a 155 az a tartozékok nélküli ár, tartozékokkal már 165 körül. Nagyon utána kell nézni, ha nem akar az ember utólag bosszankódni, meg plusz költségbe verni magát.

Igazából... ha belegondolsz... nem annyira szükségesek a "kellékek" sokszor. Persze nem magamról beszélek, mert én imádom a csomagolásokat, a kibontás izgalmát... :D
De ha úgy nézed, hogy mondjuk 155-ért kapsz egy készüléket, olyan IMEI-számmal, amire a gyári két év gari megvan, de nem kapod hozzá a töltőt (otthon úgyis van valszeg) és nem kapod hozzá a szenzációs gyári fülest - mit veszítesz? Ebbe egyébként most gondoltam bele. :D

Mondom ezt úgy, hogy én személy szerint - hülyemód - csomagolás párti vagyok, jöjjön mindennel a gyárból.

Nomost ez, ha így van egyébként, hogy odateszik az iBeats feliratot ÉS egy olyan képet, amin egy jobb fejhallgató van és KÖZBEN nem adják hozzá a fejhallgatót, akkor elmennek ők a büdös francba, rájuk eresztem a Fogyasztóvédelmet, az hótziher. Mert ez undorító viselkedés. Szerintem.

Nem elérhető TpS

  • Hozzászólások: 2445
  • PDA: Huawei Medipad X2
Re: Készülékváró
« Reply #52 Dátum: 2012, 04 21, 09:13:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igazából... ha belegondolsz... nem annyira szükségesek a "kellékek" sokszor. Persze nem magamról beszélek, mert én imádom a csomagolásokat, a kibontás izgalmát... :D
De ha úgy nézed, hogy mondjuk 155-ért kapsz egy készüléket, olyan IMEI-számmal, amire a gyári két év gari megvan, de nem kapod hozzá a töltőt (otthon úgyis van valszeg) és nem kapod hozzá a szenzációs gyári fülest - mit veszítesz? Ebbe egyébként most gondoltam bele. :D

Mondom ezt úgy, hogy én személy szerint - hülyemód - csomagolás párti vagyok, jöjjön mindennel a gyárból.

Nomost ez, ha így van egyébként, hogy odateszik az iBeats feliratot ÉS egy olyan képet, amin egy jobb fejhallgató van és KÖZBEN nem adják hozzá a fejhallgatót, akkor elmennek ők a büdös francba, rájuk eresztem a Fogyasztóvédelmet, az hótziher. Mert ez undorító viselkedés. Szerintem.
Nekem nem kell tartozék nélkül. Nem vagyok mindig gép közelben. A füles valóban nem kell, ki se szoktam bontani, van egy sony fülesem, azt használom már évek óta. Az eladásnál, ami max. 1.5 év múlva eljön vizont kell a tartozék, mert anélkül sokkal nehezebb eladni, mint ahogy garancia nélkül is. Ennél több időt biztos nem fog nálam tölteni, mert szeretek naprakész lenni ilyen téren.

Nem elérhető rigel

  • Hozzászólások: 812
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC ONE X
  • PDA ROM: stock JB 3.14.401.31
Re: Készülékváró
« Reply #53 Dátum: 2012, 04 21, 09:22:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igazából... ha belegondolsz... nem annyira szükségesek a "kellékek" sokszor. Persze nem magamról beszélek, mert én imádom a csomagolásokat, a kibontás izgalmát... :D
De ha úgy nézed, hogy mondjuk 155-ért kapsz egy készüléket, olyan IMEI-számmal, amire a gyári két év gari megvan, de nem kapod hozzá a töltőt (otthon úgyis van valszeg) és nem kapod hozzá a szenzációs gyári fülest - mit veszítesz? Ebbe egyébként most gondoltam bele. :D

Mondom ezt úgy, hogy én személy szerint - hülyemód - csomagolás párti vagyok, jöjjön mindennel a gyárból.

Nomost ez, ha így van egyébként, hogy odateszik az iBeats feliratot ÉS egy olyan képet, amin egy jobb fejhallgató van és KÖZBEN nem adják hozzá a fejhallgatót, akkor elmennek ők a büdös francba, rájuk eresztem a Fogyasztóvédelmet, az hótziher. Mert ez undorító viselkedés. Szerintem.

Azt, hogy egy jogilag és gyakorlatilag használt készüléket kapsz. Jobb esetben nem nyomogatták meg 10-nél többen, nem volt csomagolás nélkül olyan helyekre eldugva "importálás" közben ahová te sosem tennéd.
Az árazásban meg nem véletlenül szerepel a garancia felárral. Sok helyen láttam bolti garancia 1 év-2 év, gyári garancia 1 év, 2 év opciókat 10-30 ezer Ft-os felárral.

Nem elérhető Dawe24

  • Hozzászólások: 281
  • PDA: HTC U11
  • PDA ROM: Alap gyári
  • Skype: Dawe24
Re: Készülékváró
« Reply #54 Dátum: 2012, 04 21, 10:33:57 »
Hétfőn rendeltem...

Rendelés állapota:
Jóváhagyás alatt.
 Szállítás várható időpontja:
2012.04.26.
Este (17-20 óráig)

van még valami, amiben nem csalódtam magyarországon?
politika, egészségügy, bolti árak, benzin ár és még ez is?

Nem elérhető rigel

  • Hozzászólások: 812
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC ONE X
  • PDA ROM: stock JB 3.14.401.31
Re: Készülékváró
« Reply #55 Dátum: 2012, 04 21, 10:39:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hétfőn rendeltem...

Rendelés állapota:
Jóváhagyás alatt.
 Szállítás várható időpontja:
2012.04.26.
Este (17-20 óráig)

van még valami, amiben nem csalódtam magyarországon?
politika, egészségügy, bolti árak, benzin ár és még ez is?

Hú de szvr lehet ennyit várni :'(
Nekem másnapra jött, 8-12 között kértem. A futár pont 12-kor jött meg, 8-tól 5 percenként lestem.

Nem elérhető hynar

  • Hozzászólások: 253
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC10
  • PDA ROM: Viper10
Re: Készülékváró
« Reply #56 Dátum: 2012, 04 21, 10:44:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hétfőn rendeltem...

Rendelés állapota:
Jóváhagyás alatt.
 Szállítás várható időpontja:
2012.04.26.
Este (17-20 óráig)

van még valami, amiben nem csalódtam magyarországon?
politika, egészségügy, bolti árak, benzin ár és még ez is?

rákérdeztem, de nem kerültünk közelebb a megoldáshoz...
"Tisztelt Ügyfelünk!
Kollégáink  a beérkezés sorrendjében dolgozzák fel a  rendeléseket, ahogy lehetőségük lesz rá telefonálni fognak. Elérhetőségük: +36 30 9 30 30 30.
...
Elnézést kérünk a késedelemért.
Szíves türelmét köszönjük!"

mindegy, előbb utóbb csak lesz valami (abban kevésbé hiszek hogy dolgoznának ma rendesen, úgyhogy hétfőn várom újra hogy hívjanak...)

Nem elérhető Dawe24

  • Hozzászólások: 281
  • PDA: HTC U11
  • PDA ROM: Alap gyári
  • Skype: Dawe24
Re: Készülékváró
« Reply #57 Dátum: 2012, 04 21, 10:52:56 »
csütörtökön 2-kor hívtam őket, azt mondta az ügyintéző csaj, hogy apró csúszások vannak egyéb okok miatt, de rá kérdezett azért, hogy régi vagy új előfizetésesként rendeltem-e....

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Re: Re: Készülékváró
« Reply #58 Dátum: 2012, 04 22, 07:31:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Végülis mit mondott a barátod? Mert nem jeleztél vissza. :)

Nem jartas a fogyasztovedelemben. Ugyhogy nem tudott erdemi valaszt adni.

Nem elérhető mpityu

  • Hozzászólások: 13
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: beépített
  • PDA: HTC One X
  • PDA ROM: stock 4.0.3
Re: Készülékváró
« Reply #59 Dátum: 2012, 04 22, 07:52:59 »
Az én kálváriám:
18.-a: megrendeltem új előfizetéssel, régi ügyfélként. A shop még hibás volt, fehér került a rendelésbe, módosíthatatlanul. E-mail, kértem feketét - nem lehet, új rendelés kell, nem tudják átírni - hmm. Kiszállítás 24.-e lett volna.

19.-e: megadtam magam. Töröltettem a fehéret, már jó volt a színválasztás rész a shopban. Kiszállítás 25.-én. Feltételek ua., mint előző.

20.-a: Ez így nem frankó. Ők a h.lék és én szívjak? Próbáljuk meg kártyásan (összességében olcsóbb, de egy összegben kell fizetni). Megrendeltem, ki is fizettem online. Visszaigazolás: kiszállítás 23.-án. Néhány óra múlva értesítés: kiszállításra vár. 19.-i rendelés törölve.

Nem elérhető sound73

  • Hozzászólások: 147
  • Nem: Férfi
  • PDA: samsung galaxy S5
  • PDA ROM: 5.0
Re: Készülékváró
« Reply #60 Dátum: 2012, 04 24, 18:15:16 »
Én ma a T-nél megrendeltem,azt írják jóváhagyás alatt várható szállítás május 3.
 :(
Mikorra várható hogy felhívnak,valakinek van már tapasztalata?

Nem elérhető rigel

  • Hozzászólások: 812
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC ONE X
  • PDA ROM: stock JB 3.14.401.31
Re: Készülékváró
« Reply #61 Dátum: 2012, 04 24, 19:09:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én ma a T-nél megrendeltem,azt írják jóváhagyás alatt várható szállítás május 3.
 :(
Mikorra várható hogy felhívnak,valakinek van már tapasztalata?
Új előfizetés?

Nem elérhető sound73

  • Hozzászólások: 147
  • Nem: Férfi
  • PDA: samsung galaxy S5
  • PDA ROM: 5.0
Re: Készülékváró
« Reply #62 Dátum: 2012, 04 24, 19:22:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Új előfizetés?

Igen új,de már van náluk egy előfizetésem.

Nem elérhető Atom75

  • Hozzászólások: 207
  • Nem: Férfi
  • PDA: S3 LTE
  • PDA ROM: gyári
Re: Készülékváró
« Reply #63 Dátum: 2012, 04 24, 19:44:33 »
Azt néztétek, hogy lejjebb ment az ára? Hogyhogy ilyen gyorsan hozzányúltak? 20% lett HTC online kedvezmény. Nem reklamálok (mert nem rendeltem meg még), csak nem értem....

Nem elérhető rigel

  • Hozzászólások: 812
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC ONE X
  • PDA ROM: stock JB 3.14.401.31
Re: Készülékváró
« Reply #64 Dátum: 2012, 04 24, 21:15:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen új,de már van náluk egy előfizetésem.
Az mindegy, akkor a tapasztalatok alapján elég sok idő.
Készülékváltással másnap hozzák!

Nem elérhető rigel

  • Hozzászólások: 812
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC ONE X
  • PDA ROM: stock JB 3.14.401.31
Re: Készülékváró
« Reply #65 Dátum: 2012, 04 24, 21:18:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Azt néztétek, hogy lejjebb ment az ára? Hogyhogy ilyen gyorsan hozzányúltak? 20% lett HTC online kedvezmény. Nem reklamálok (mert nem rendeltem meg még), csak nem értem....
Ne is mondd!
Semmi nem utalt ilyen drasztikus és korai akcióra. Valószínüleg a másik szolgáltató miatt kellett.

Nem elérhető Attelee

  • Hozzászólások: 24
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: a-gps
  • PDA: Galaxy S3
  • PDA ROM: Omega costum 9.0
Re: Készülékváró
« Reply #66 Dátum: 2012, 04 25, 23:24:52 »
Itt az én storym is :
Április 24.-én kedd de.10 órakkor adtam le a rendelést.
Jóváhagyás alatt
Az átvétel várható időpontja:
2012.05.03. délutántól.

Ma van Április 25 szerda este
Nem hivtak,gondolom  ezért
Jóváhagyás alatt.
Az átvétel várható időpontja:
2012.05.07. délutántól

Tehát ha holnap se hivnak akkor már 05.11 lesz?
Egyébként Arany Dominós vagyok,de uj előfizuval rendeltem.36K kezdővel és a legkisseb csomag Mozaik XS.
Remélem 10K-nál többet nem kérnek mobilelőlegként,mert nincs több pénzem.Mondjuk 10.-én fizetés  :ok:
Majd irom a folytatást....

Nem elérhető Attelee

  • Hozzászólások: 24
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: a-gps
  • PDA: Galaxy S3
  • PDA ROM: Omega costum 9.0
Re: Készülékváró
« Reply #67 Dátum: 2012, 04 26, 10:32:21 »
Na ma hivtak,hogy 05.03.-án vehetem át a hosszú hétvége miatt.
Mobilelőleg 10K-t kértek.
Most jön a várakozás.Éljen május elseje. :(

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Készülékváró
« Reply #68 Dátum: 2012, 04 26, 11:37:50 »
Juj juj a hosszu hetvege! Erre nem is gondoltam. Mar hivom is a szolgaltatot, hogy modositsuk szerdara a rendelest.

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Készülékváró
« Reply #69 Dátum: 2012, 04 26, 11:55:46 »
Ilyedtemben hivtam is a szolgaltatot majd a gls-t. Egy kedves barsonyos hangu holgy felhomalyositott, hogy ez a hetvegege a hosszu es nem pedig a jovohet. Szoval jot nevettunk majd megkoszontem az informaciot es megszunt kozottunk az eteri kapcsolat:-)

Nem elérhető sound73

  • Hozzászólások: 147
  • Nem: Férfi
  • PDA: samsung galaxy S5
  • PDA ROM: 5.0
Re: Készülékváró
« Reply #70 Dátum: 2012, 04 26, 12:51:20 »
MA felhívtak engem is ,05,02 lesz nekem a kiszállítás, Mobilelőleget nem kértek.
 :D

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Re: Készülékváró
« Reply #71 Dátum: 2012, 04 26, 14:04:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
MA felhívtak engem is ,05,02 lesz nekem a kiszállítás, Mobilelőleget nem kértek.
 :D

Mobil eloleg az mi? Nekem 25-ot kell majd csengetni a futarnak a tobbit reszletre 12×5800 ft. De ha szerda ejjel jon az udvozito sms, hogy a szamlamo a zoldhasu akkor gyorsan hivom is a gls-t, hogy ha megoldhato akkor hozhatja meg aznap is:-)

Nem elérhető hynar

  • Hozzászólások: 253
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC10
  • PDA ROM: Viper10
Re: Készülékváró
« Reply #72 Dátum: 2012, 04 26, 15:25:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
MA felhívtak engem is ,05,02 lesz nekem a kiszállítás, Mobilelőleget nem kértek.
 :D

detto...
meglett volna már tegnap / ma, de úgy ítéltem hogy pár nap várakozás megér 15k kedvezményt a hétfői újrarendelés miatt.

mondjuk nem szép tőlük azzal "rövidíteni" a hosszú hétvégét hogy várja az ember az első munkanapot.
de így legalább van miért várni  :taps:

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Készülékváró
« Reply #73 Dátum: 2012, 04 27, 18:58:54 »
Nem akarom szet offolni a varassal a beszelgetos topicot ugyhogy inkabb ide irok. Megrendeltem feherben is a telefont. Azt mondta az ugyintezo, hogy azt veszem majd at amelyiket akarom. Ugyhogy feher lesz. A szurke az nagyon csunyanak tunt.

Nem elérhető rigel

  • Hozzászólások: 812
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC ONE X
  • PDA ROM: stock JB 3.14.401.31
Re: Készülékváró
« Reply #74 Dátum: 2012, 04 27, 20:52:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem akarom szet offolni a varassal a beszelgetos topicot ugyhogy inkabb ide irok. Megrendeltem feherben is a telefont. Azt mondta az ugyintezo, hogy azt veszem majd at amelyiket akarom. Ugyhogy feher lesz. A szurke az nagyon csunyanak tunt.
Azért az túlzás hogy csúnya a szürke :)
Egyébként ma délután újra megrendeltem... 3-án érkrzik.