2024, 04 18, 23:59:26

Szerző Téma: Készülékváró  (Megtekintve 82107 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Simi88

  • Hozzászólások: 8
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC One X
  • PDA ROM: Android 4.1.1, Sence 4+, kernel 3.1.10-gcc7cd4b
Re: Készülékváró
« Reply #25 Dátum: 2012, 04 18, 15:34:21 »
Sziasztok
Beléptem my T-mobilba, megnézni hogyan áll a dolog. Módosították a rendelésemet, most már "Szállítás alatt" szövegecske szerepel a rendelés mellett :) Lehet még ma kihozzák, ugyanis alapból 04.19-ig szerepelt, szóval abban benne van a 18.a is :D

Nem elérhető rigel

  • Hozzászólások: 812
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC ONE X
  • PDA ROM: stock JB 3.14.401.31
Re: Készülékváró
« Reply #26 Dátum: 2012, 04 18, 15:35:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok
Beléptem my T-mobilba, megnézni hogyan áll a dolog. Módosították a rendelésemet, most már "Szállítás alatt" szövegecske szerepel a rendelés mellett :) Lehet még ma kihozzák, ugyanis alapból 04.19-ig szerepelt, szóval abban benne van a 18.a is :D
Mikor rendelted? Készülékváltással?

Nem elérhető Simi88

  • Hozzászólások: 8
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC One X
  • PDA ROM: Android 4.1.1, Sence 4+, kernel 3.1.10-gcc7cd4b
Re: Készülékváró
« Reply #27 Dátum: 2012, 04 18, 16:03:21 »
Tegnap rendeltem meg, előfizetés váltással. Mozaik S-re váltottam 4.5 éves relax 100ról :)

Nem elérhető rigel

  • Hozzászólások: 812
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC ONE X
  • PDA ROM: stock JB 3.14.401.31
Re: Készülékváró
« Reply #28 Dátum: 2012, 04 18, 16:07:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tegnap rendeltem meg, előfizetés váltással. Mozaik S-re váltottam 4.5 éves relax 100ról :)
Akkor tuti. Én ma rendeltem és holnap kapom.
Fekete? Az lehet hogy csak mától van, ezért kapod 1 nap csúszással. ha fehéret rendeltél, akkor passz.

Nem elérhető xedamen

  • Hozzászólások: 2807
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy S4 i9505
  • PDA ROM: XXUBMH1
Re: Készülékváró
« Reply #29 Dátum: 2012, 04 18, 16:21:55 »
Engem cseszegetnek! Nem hiszem el! Még vissza sem hívtak, s 23-ára írják a kiszállítást! :O És TEGNAP rendeltem 13:40-kor!  >:( Nah mindegy, pénteken meglesz!
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Simi88

  • Hozzászólások: 8
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC One X
  • PDA ROM: Android 4.1.1, Sence 4+, kernel 3.1.10-gcc7cd4b
Re: Készülékváró
« Reply #30 Dátum: 2012, 04 18, 17:20:14 »
rigel: Fehéret rendeltem. Kicsit türelmetlenkedve várom, de max megjön holnap, akkor sem szakad le az ég :D

Nem elérhető rigel

  • Hozzászólások: 812
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC ONE X
  • PDA ROM: stock JB 3.14.401.31
Re: Készülékváró
« Reply #31 Dátum: 2012, 04 18, 18:02:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Engem cseszegetnek! Nem hiszem el! Még vissza sem hívtak, s 23-ára írják a kiszállítást! :O És TEGNAP rendeltem 13:40-kor!  >:( Nah mindegy, pénteken meglesz!
Engem sem hívtak, megrendeltem, jött a visszaigazolás, jóváhagyás,majd a státusz "szállítás alatt"-ra változott. Mindez kb 1 óra alatt.

Nem elérhető xedamen

  • Hozzászólások: 2807
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy S4 i9505
  • PDA ROM: XXUBMH1
Re: Készülékváró
« Reply #32 Dátum: 2012, 04 18, 18:38:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Engem sem hívtak, megrendeltem, jött a visszaigazolás, jóváhagyás,majd a státusz "szállítás alatt"-ra változott. Mindez kb 1 óra alatt.

Igen, mert készülékváltáskor a folyamat autómatikus!
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Dawe24

  • Hozzászólások: 281
  • PDA: HTC U11
  • PDA ROM: Alap gyári
  • Skype: Dawe24
Re: Készülékváró
« Reply #33 Dátum: 2012, 04 18, 18:47:58 »
Rendelés állapota:
Jóváhagyás alatt.
 Szállítás várható időpontja:
2012.04.24.
Este (17-20 óráig)

reggel még hétfő, msotmár kedd.
na most lett tele a tököm a t-mibillal... ilyenkor kinek kéne telefonálni, hogy akkor most mennyi a reális esély arra, hogy még ebben a hónapban megkapjam?

Nem elérhető rigel

  • Hozzászólások: 812
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC ONE X
  • PDA ROM: stock JB 3.14.401.31
Re: Készülékváró
« Reply #34 Dátum: 2012, 04 18, 18:57:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen, mert készülékváltáskor a folyamat autómatikus!

A lényeg hogy holnap délelőtt megkapom :D

Nem elérhető rigel

  • Hozzászólások: 812
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC ONE X
  • PDA ROM: stock JB 3.14.401.31
Re: Készülékváró
« Reply #35 Dátum: 2012, 04 18, 18:58:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Rendelés állapota:
Jóváhagyás alatt.
 Szállítás várható időpontja:
2012.04.24.
Este (17-20 óráig)

reggel még hétfő, msotmár kedd.
na most lett tele a tököm a t-mibillal... ilyenkor kinek kéne telefonálni, hogy akkor most mennyi a reális esély arra, hogy még ebben a hónapban megkapjam?

Ezt nem értem!

Te is új előfizetéssel veszed, vagy esetleg dominóval?

Nem elérhető Dawe24

  • Hozzászólások: 281
  • PDA: HTC U11
  • PDA ROM: Alap gyári
  • Skype: Dawe24
Re: Készülékváró
« Reply #36 Dátum: 2012, 04 18, 19:00:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezt nem értem!

Te is új előfizetéssel veszed, vagy esetleg dominóval?
zsír új előfizuval.... MM XXL havi 20 rongyot pengetnék nekik 2 évig és nem úgy tűnik, mintha előnyben részesítenének az Méda Mánia S-esekkel szemben.. :)

Nem elérhető rigel

  • Hozzászólások: 812
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC ONE X
  • PDA ROM: stock JB 3.14.401.31
Re: Készülékváró
« Reply #37 Dátum: 2012, 04 18, 19:05:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
zsír új előfizuval.... MM XXL havi 20 rongyot pengetnék nekik 2 évig és nem úgy tűnik, mintha előnyben részesítenének az Méda Mánia S-esekkel szemben.. :)

Egy ex-t-mobilos írta, hogy először a régi ügyfeleket szolgálják ki, az új előfizetéseket mostanában nem kezelik kiemelten, kezdik megbecsülni a régieket. Sok a nemfizetés, főleg az újabb előfizetések esetében.

Nem elérhető xedamen

  • Hozzászólások: 2807
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy S4 i9505
  • PDA ROM: XXUBMH1
Re: Készülékváró
« Reply #38 Dátum: 2012, 04 18, 19:06:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
zsír új előfizuval.... MM XXL havi 20 rongyot pengetnék nekik 2 évig és nem úgy tűnik, mintha előnyben részesítenének az Méda Mánia S-esekkel szemben.. :)

Új előfizetés + Mozaik XXL (MédiaMánia XXL nincs) a kezdőrészlet 13 ezere ugye, de készülj fel egy 40-50 ezres mobilelőleg befizetésére! Elvileg csak platinásoktól nem kérnek! Xl-nél 30-40, L-nél 20-30!

Pofám lerohad, hogy ha nem részlettel akarod megvenni, hanem sima XXL-el, 60 ezer forint a teló meg bekérnek 50 ezret???!! 110 rongy! Ki fogja akkor így megvenni??? Ez már-már gusztustalan.

Engem nem mozgat, péntek reggel irány a T-Pont, ügyintézőismerős úgysem kér :D
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető xedamen

  • Hozzászólások: 2807
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy S4 i9505
  • PDA ROM: XXUBMH1
Re: Készülékváró
« Reply #39 Dátum: 2012, 04 18, 19:09:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egy ex-t-mobilos írta, hogy először a régi ügyfeleket szolgálják ki, az új előfizetéseket mostanában nem kezelik kiemelten, kezdik megbecsülni a régieket. Sok a nemfizetés, főleg az újabb előfizetések esetében.

Ez butaság! Akkor rosszúl írta!
Mindenkit ugyanúgy szolgálják ki. Annyi az egész, hogy akinek lejárt a hűsége és meghosszabbításra vásárol, ott nincs jóváhagyás. Megrendeli, autómatikusan jóváhagyandódik és kész.

Vatta új előfizető vagy meglévő előfizető vesz új előfizetéssel, akkor 72 órájuk van visszatelefonálni stb...
Nem az a lényeg, hogy ki-mióta előfizető, hanem hogy új vagy készülékcsere.

Sz*rnak ezek a régiekre is meg az újakra is!!!

Már nagyon a  censored om ki van velük...
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető rigel

  • Hozzászólások: 812
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC ONE X
  • PDA ROM: stock JB 3.14.401.31
Re: Készülékváró
« Reply #40 Dátum: 2012, 04 18, 19:16:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login


Sz*rnak ezek a régiekre is meg az újakra is!!!


rotfl rotfl rotfl
Hogy ez mennyire jellemző minden hazai szolgáltatóra! Mégis  censored ául megélnek belőlünk, mert képesek vagyunk ennyit kifizetni egy telefonért, ennyit fizetni mobilnetért vagy épp percdíjra.
A "csóró" németet nem fizet ennyit, pedig jobban megtehetné....

Nem elérhető xedamen

  • Hozzászólások: 2807
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy S4 i9505
  • PDA ROM: XXUBMH1
Re: Készülékváró
« Reply #41 Dátum: 2012, 04 18, 19:26:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
rotfl rotfl rotfl
Hogy ez mennyire jellemző minden hazai szolgáltatóra! Mégis  censored ául megélnek belőlünk, mert képesek vagyunk ennyit kifizetni egy telefonért, ennyit fizetni mobilnetért vagy épp percdíjra.
A "csóró" németet nem fizet ennyit, pedig jobban megtehetné....

Nah jah :(
Nagyon undorító... Vállalod, hogy 2 évig fizetsz 17-et mondjuk és nem kapod meg 11-ért (és ekkor van még 12x 6 ezer)... Neeeeeeem még 40 előleg, holott x ideje már havi 20 ezreket fizetsz nekik késés nélkül...

Szánalmas
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető nteeb

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 12387
  • Nem: Férfi
  • PDA: IPhone 11 Pro Max
  • PDA ROM: 13.2.3
Re: Készülékváró
« Reply #42 Dátum: 2012, 04 18, 19:50:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nah jah :(
Nagyon undorító... Vállalod, hogy 2 évig fizetsz 17-et mondjuk és nem kapod meg 11-ért (és ekkor van még 12x 6 ezer)... Neeeeeeem még 40 előleg, holott x ideje már havi 20 ezreket fizetsz nekik késés nélkül...

Szánalmas
Na látjátok,ezt untam én meg.Nem veszek szolgáltatótól készüléket,jó ideje.
Egyik ismerős mesélte,hogy régen lejárt a hűségszerződése és nem kötötte semmi a T-hez.Egyszer,Karácsony előtt felhívták,hogy régi törzsvásárlójukként adnának neki egy új készüléket.Bármelyiket.0 forintért.
Ezt esetleg megvárom... :D :D :D

Nem elérhető Dawe24

  • Hozzászólások: 281
  • PDA: HTC U11
  • PDA ROM: Alap gyári
  • Skype: Dawe24
Re: Készülékváró
« Reply #43 Dátum: 2012, 04 18, 20:11:19 »
most akkor a futárnak 54 ezer helyett 104 ezret kell adni a  censored  előleg miatt ????

Nem elérhető xedamen

  • Hozzászólások: 2807
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy S4 i9505
  • PDA ROM: XXUBMH1
Re: Készülékváró
« Reply #44 Dátum: 2012, 04 18, 20:29:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
most akkor a futárnak 54 ezer helyett 104 ezret kell adni a  censored  előleg miatt ????

Akinek már szállítás alatt annak nem! Hanem akiknek jóváhagyás alatt van, s majd visszahívják 95%, hogy kérnek tőle!
Kivéve, ha platinás, illetve aranykártyásoktól ritkán nem kérnek.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Dawe24

  • Hozzászólások: 281
  • PDA: HTC U11
  • PDA ROM: Alap gyári
  • Skype: Dawe24
Re: Készülékváró
« Reply #45 Dátum: 2012, 04 18, 20:34:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akinek már szállítás alatt annak nem! Hanem akiknek jóváhagyás alatt van, s majd visszahívják 95%, hogy kérnek tőle!
Kivéve, ha platinás, illetve aranykártyásoktól ritkán nem kérnek.
erre van 72 órájuk? holnap fél 1-kor lejár... :) vagy mi is ez a hattáridő részükről?

Nem elérhető xedamen

  • Hozzászólások: 2807
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy S4 i9505
  • PDA ROM: XXUBMH1
Re: Készülékváró
« Reply #46 Dátum: 2012, 04 18, 21:35:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
erre van 72 órájuk? holnap fél 1-kor lejár... :) vagy mi is ez a hattáridő részükről?

Igen, 72 órájuk van, hogy visszahívjanak adategyeztetésre! De én holnap megyek be a T-Pontba, nem várom meg a pénteket!

Ha meg nem akarják odaadni, mivel elvileg 20-ától lehet csak kapni, elkezdek rinyálni, hogy már többen megkapták webshop-ról :D Azt ciao!!! :)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető hynar

  • Hozzászólások: 253
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC10
  • PDA ROM: Viper10
Re: Készülékváró
« Reply #47 Dátum: 2012, 04 20, 16:59:51 »
tegnap 13.48kor amikor rendeltem (T-Mo), még 24.-ét írt érkezésre.
...ma reggelre 25 lett belőle...
...az elmúlt fél órában már 26.-ra váltott...
...és természetesen még mindig "jóváhagyás alatt"... :(

idegőrlő...  >:(

Nem elérhető Kismaci

  • Hozzászólások: 280
  • Navigáció / Navigation: iGO8
  • PDA: HTC One X
  • PDA ROM: Android 4.1.1 + Sense 4+ - STOCK
Re: Készülékváró
« Reply #48 Dátum: 2012, 04 21, 08:34:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Már írtam is nekik, hogy töröljék a rendelésem.

VELED értek egyet!
Mondok mást. Ha most fognám és kikopiznám a GsmLine honlapjáról a 186k-s Beats-csomag leírását, akkor simán rájuk lehetne verni, hogyha nem Beats Pro fejhallgatót adnak hozzá.

Ez teljesen simán elmegy a fogyasztó megtévesztésének, mert értem én, hogy ti (és én) okos, értelmes és GYANAKVÓ népség vagyunk, de higgyétek el: a többség NEM ilyen, simán meg lehet ilyennel szivatni.

TpS, lécci, tudósíts, milyen fejhallgatóval kaptad a készüléket!

Még egy megjegyzés:

Fiúk, NEM belőletek kell kiindulni a jogszabály megalkotásakor, hanem a legkevésbé éles késből a fiókban, tehát idiot proof-fá kell tenni a jogszabályokat. Mert az egyszeri vevő, ha megbízik az eladóban, belefuthat olyanba, mint TpS. Minek szórakozzak, ha ott van a képen?! Meg a GsmLine-nál is: főoldalon ott van a két csomag, az egyik 156, a másik 186k-ért - utóbbihoz ott van egy fejhallgató. Nem is akármilyen.

(Egyébként ha csak "kis" fülest adnak hozzá, akkor ki is fizeted a telefonnal. Máris megoldhatod úgy is, hogy fogod, itt megveszed a készüléket és a HTC-től (expansys) megrendeled az eredeti Beats fülest - 30k.)

Szóval én akkor hoznám el ennyiért, ha nem a kis füles lenne hozzá, hanem legalább a Solo, mert akkor éri meg és kapom olcsóbban - az üzlet árához viszonyítva - a fejhallgatót. :)

Nem elérhető Kismaci

  • Hozzászólások: 280
  • Navigáció / Navigation: iGO8
  • PDA: HTC One X
  • PDA ROM: Android 4.1.1 + Sense 4+ - STOCK
Re: Re: Készülékváró
« Reply #49 Dátum: 2012, 04 21, 08:53:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
1 ora es valaszolok jogilag. Uton vagyok egy gyerekkori baratomhoz aki ugyved. Megtargyalom vele az esetet.

Végülis mit mondott a barátod? Mert nem jeleztél vissza. :)