2024, 04 19, 01:14:53

Szerző Téma: VÁRÓTEREM  (Megtekintve 44939 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: VÁRÓTEREM
« Reply #25 Dátum: 2012, 05 23, 16:22:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Készletet robbant a Telenor!You are not allowed to view links. Register or Login

Basszus, ha telenoros lennék ugranék az S2-re. 50% kedvezmény mellett 50ért elvihetném. Ennyit majdnem kapok az S1-ért is.

_________________________________
Sent from a GalaxyS far-far away...
by Tapatalk
Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető makszigáz

  • Hozzászólások: 913
  • Nem: Férfi
  • PDA: SM-G975F S10+
  • PDA ROM: Gyári
Re: VÁRÓTEREM
« Reply #26 Dátum: 2012, 05 23, 16:45:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Basszus, ha telenoros lennék ugranék az S2-re. 50% kedvezmény mellett 50ért elvihetném. Ennyit majdnem kapok az S1-ért is.

_________________________________
Sent from a GalaxyS far-far away...
by Tapatalk
Na igen!Akkor én most szerencsés vagyok vagy mi?Három kütyüt néztem ki:Note,GSII és a Nexus!Mind három volt a kezemben és nyomogattam is őket,ebből a Note-ot a legrégebben!Ezért nem is nagyon emlékszem a méreteire,de azt tudom hogy jó volt!A GSII azt szinte mindig mikor alkalmam van rá és Szegeden járok!A Nexust meg ma is tapiztam!Viszont csábít az erő sötét oldala mert itt van ugyebár a GSIII-om is ami viszont szintén be jön nekem,csak hát az árával nem vagyok kibékülve!
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető kleingy

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2417
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: OnePlus 5, TabS 8.4
Re: VÁRÓTEREM
« Reply #27 Dátum: 2012, 05 23, 19:05:43 »
Ajajj... S2... :hmm: Hogy a fene esne bele, nem merem meghosszabbítani a rég lejárt hűségemet, mert most fogunk átmenni másik szolgáltatóhoz.  :'( :'( :'( Na erre még alszom egyet... :zzz:

Nem elérhető Linkin

  • Hozzászólások: 2863
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S/SII+Nexus 7
  • PDA ROM: JB
Re: VÁRÓTEREM
« Reply #28 Dátum: 2012, 05 23, 20:21:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Készletet robbant a Telenor!You are not allowed to view links. Register or Login
Nem rossz csak nem tudom hogy a djuice Mixer bónusz Tarifa az mit tud
In these promises broken
Deep below
Each word gets lost in the echo
So one last lie I can see through
This time I finally let you
Go, go, go.

Nem elérhető makszigáz

  • Hozzászólások: 913
  • Nem: Férfi
  • PDA: SM-G975F S10+
  • PDA ROM: Gyári
Re: VÁRÓTEREM
« Reply #29 Dátum: 2012, 05 24, 12:38:15 »
Utána néztem hogy a holnapi 25-i Telenoros akcióban tudok e készüléket cserélni!Szomorúan vettem tudomásul hogy e hónap 29-nél hamarabb nem válthatok,így erről most lemaradok! :'(
Marad spórolás és az akciók vadászata a GSIII-ra!
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető krs_one

  • Hozzászólások: 350
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo
  • PDA: Galaxy S4 white, Nexus 7 32Gb
  • PDA ROM: 4.3 MK8 stock, N7 4.4.2 stock
Re: VÁRÓTEREM
« Reply #30 Dátum: 2012, 11 14, 21:51:36 »
Ha bárki tud a nexus 10 magyarországi megjelenéséről infót, ne tartsa magában.
Ma, 2012.11.14.én próbáltam a legnagyobb magyar boltoktól megtudni mi a helyzet, de sok helyen azt sem tudják, hogy mi is a nexus 10.

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: VÁRÓTEREM
« Reply #31 Dátum: 2013, 08 15, 23:42:36 »
Felmerült bennem egy kérdés, ahogy közeledik a Nexus 5 bejelentése. Rokon kint van Németországban, ahol működik korlátozás nélkül a Play Store. Vajon ha ő ott megveszi nekem Play-ből a készüléket, akkor annak garanciája itthon érvenyesíthető-e? Azaz EU-s garanciát ad-e a Play Store. Tud esetleg erről valaki valamilyen információval szolgálni?

350€-ért szívesen vennék nexust, 150 ezerért már nem...  :hmm:
Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

ZOK

  • Vendég
Re: Re: VÁRÓTEREM
« Reply #32 Dátum: 2013, 10 20, 21:05:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Felmerült bennem egy kérdés, ahogy közeledik a Nexus 5 bejelentése. Rokon kint van Németországban, ahol működik korlátozás nélkül a Play Store. Vajon ha ő ott megveszi nekem Play-ből a készüléket, akkor annak garanciája itthon érvenyesíthető-e? Azaz EU-s garanciát ad-e a Play Store. Tud esetleg erről valaki valamilyen információval szolgálni?

350€-ért szívesen vennék nexust, 150 ezerért már nem...  :hmm:

Jó,h mondod.. nekem is van ismerős.. várok is .. gariról nemtudok semmit sajnos. Féléve vett angliában a kollegám 4-est bagóért.. irigykedtem rá mert megnyomkodtam és nagyon jó. Féltem az LG től,de nemkell.
Nekem pakliban van az one, lg g2 és sanyi z1 is

Sent from my HTC One X using Tapatalk


Nem elérhető Miauut

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 292
  • Nem: Férfi
  • mentősofőr
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 6
Re: VÁRÓTEREM
« Reply #33 Dátum: 2015, 04 16, 11:02:48 »
Mit vegyek??

Samsung Galaxy s4 LTE vs Huawei Honor 6?

Kérek szépen tanácsot.

Miauut
Nokia 7710 -> Htc Universal -> Htc Kaiser -> i900 Omnia -> Htc Advantage -> SExperia X10 -> Galaxy Note -> Asus Pf2 > Honor6

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: VÁRÓTEREM
« Reply #34 Dátum: 2015, 04 16, 11:18:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mit vegyek??

Samsung Galaxy s4 LTE vs Huawei Honor 6?

Kérek szépen tanácsot.

Miauut
Én adok egy voksot a Honor 6-nak.
Jobb hardver, és igaz nem volt a kezemben, de egész jól használhatónak tűnő UI, tovább support mint az S4, Full HD screen, 3GB RAM, jó akku, és szerintem jobban is néz ki.

Sorry a sixalag rajongóktól, én ma már biztos nem vennék essnégyet, akármelyik változatot kínálnák.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login