2024, 03 28, 20:40:30
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: Galaxy Tab 7.0 Plus - általános beszélgetés  (Megtekintve 78510 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Boben

  • Hozzászólások: 273
  • Nem: Férfi
    • -
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy Alpha / Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus
  • PDA ROM: Lollipop 5.0.2 / Jelly Bean4.1.2
  • Skype: -
Re: Galaxy Tab 7.0 Plus - általános beszélgetés
« Reply #75 Dátum: 2012, 10 13, 13:24:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nos, ahogy látom majdnem teljesen végigmegy az odin, csak a végén kiírja, hogy mégsem sikerült és a kernelt/modemet már nem is rakja fel....

Már többször is próbáltad???
Milyen gépen próbáltad, milyen USB-re dugtad?

MERT:

Meg kellene próbálni még1x, hátha csak valami bug, de ha laptop, akkor az egyik "fő" USB-re kellene dugni, ami nem hubon van és lehetőleg ne legyen semmi más usb-s eszköz. Ha asztali, akkor csak is a hátlapi külön usb-re.

Előtte az összes samsungos drivert legyalulni/uninstallálni (a kiest is ha van), majd szépen felrakni, csak a samsung USB driverét.

És akkor ezután megpróbálni a frissítést, egyébként You are not allowed to view links. Register or Login a legfrissebb ICS rom, akkor már ezt próbáld.
Letöltöttem azt amit mondtál, de ugyan úgy fail mint eddig volt, csak most kiírja, hogy modem és aztán írja, hogy nem sikerült. Már vagy 6-7x próbáltam, több rommal is próbálkoztam, legelőször ezt: GT-P6200 - Open Austria-t, utána vissza rakni a Honeycombot, most pedig ezt amit ajánlottál. Laptopom van és mindig a fő USB-re raktam, de már próbáltam, nem a főn is, de ugyan úgy semmi sem történt és nincs fent semmi más USB-s eszköz. Letöröltem a gépről a Kiest is és a Samsung Drivert is és utána felrakam rá egy új Samsung Drivert.

Nem elérhető Boben

  • Hozzászólások: 273
  • Nem: Férfi
    • -
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy Alpha / Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus
  • PDA ROM: Lollipop 5.0.2 / Jelly Bean4.1.2
  • Skype: -
Re: Galaxy Tab 7.0 Plus - általános beszélgetés
« Reply #76 Dátum: 2012, 10 13, 15:08:31 »
Sikerült felrakni a ICS romnak ezt a verzióját: GT-P6210 - United Kingdom / Ireland itt a link: You are not allowed to view links. Register or Login  :D Úgy csináltam, mint ahogy eddig próbáltam csak most végig is ment és azt írta ki, hogy Pass. Köszönöm a segítséget!  :)

Nem elérhető mycso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 999
  • Nem: Férfi
  • Galaxy User
    • ez+az
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: aláírás
  • PDA ROM: aláírás
Re: Galaxy Tab 7.0 Plus - általános beszélgetés
« Reply #77 Dátum: 2012, 10 13, 22:23:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sikerült felrakni a ICS romnak ezt a verzióját: GT-P6210 - United Kingdom / Ireland itt a link: You are not allowed to view links. Register or Login  :D Úgy csináltam, mint ahogy eddig próbáltam csak most végig is ment és azt írta ki, hogy Pass. Köszönöm a segítséget!  :)

Basszus, neked p6210-ed van?
Arra próbáltál p6200-as romot felrakni?

Az persze hogy nem megy fel rá, még szerencséd, hogy nem hullott el a tabod.
Huawei P30Pro /  Huawei GT3Pro

Nem elérhető podgika

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: P6210
  • PDA ROM: 3.2
Re: Galaxy Tab 7.0 Plus - általános beszélgetés
« Reply #78 Dátum: 2012, 10 30, 16:23:59 »
Üdv mindenkinek!
Most érkezett az alábbi. Nincs valami közelebbi infótok, hogy akkor most mi van?  :hmm:
Egyébként azt írtam nekik, hogy visszaviszem, adják vissza az árát, vagy cseréljék be egy ICS-t vagy JB-t futtató készülékre. Na, meg hogy van vagy 6-7 Samu termékünk. Hogy az a...

Válasz: GT-P6210 Érkezett: 2012. október 30.
Tisztelt
Köszönettel vettük érdeklődését.
Kérdésére válaszolva, jelenleg nem rendelkezünk hivatalos információval arra vonatkozóan, hogy a GT-P6210 táblagép esetében mikor lesz Magyarországon elérhető az ICS Android verzió.
Friss hírekért, újdonságokért, kérjük kövesse weboldalunkat:
You are not allowed to view links. Register or Login
További kérdés esetén kérjük, hivja ügyfélszolgálatunkat bizalommal a 06-80/726-7864-es ingyenes számon.
Üdvözlettel,
Samsung Electronics Magyar Zrt.
Ügyfélszolgálat

Nem elérhető mycso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 999
  • Nem: Férfi
  • Galaxy User
    • ez+az
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: aláírás
  • PDA ROM: aláírás
Re: Galaxy Tab 7.0 Plus - általános beszélgetés
« Reply #79 Dátum: 2012, 11 01, 01:30:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv mindenkinek!
Most érkezett az alábbi. Nincs valami közelebbi infótok, hogy akkor most mi van?  :hmm:
Egyébként azt írtam nekik, hogy visszaviszem, adják vissza az árát, vagy cseréljék be egy ICS-t vagy JB-t futtató készülékre. Na, meg hogy van vagy 6-7 Samu termékünk. Hogy az a...

Válasz: GT-P6210 Érkezett: 2012. október 30.
Tisztelt
Köszönettel vettük érdeklődését.
Kérdésére válaszolva, jelenleg nem rendelkezünk hivatalos információval arra vonatkozóan, hogy a GT-P6210 táblagép esetében mikor lesz Magyarországon elérhető az ICS Android verzió.
Friss hírekért, újdonságokért, kérjük kövesse weboldalunkat:
You are not allowed to view links. Register or Login
További kérdés esetén kérjük, hivja ügyfélszolgálatunkat bizalommal a 06-80/726-7864-es ingyenes számon.
Üdvözlettel,
Samsung Electronics Magyar Zrt.
Ügyfélszolgálat

Szia, igazából annyi a baj, hogy rossz országban élünk....röviden, tömören ennyi.

Bővebben, a samsung erre a táblára a 3.-4. negyedévre ígérte az ICS frissítéseket, aminek eleget is tett, ugyanis elkezdte kiszórni, viszont a mi kis országunk eddig kimaradt ebből.

Sőt nyár végén bejelentette, hogy az utolsó negyedévben megjelenik rá a JB is frissítésként, de ebből már előre látható, hogy nálunk valószínűleg nem lesz egy ideig elérhető.

Három lehetőség van:
1, várni (szerintem a végtelenségig), amíg megjelenik nálunk is hivatalosan
2, felrakni, egy már megjelent ICS romot
3, eladni a táblagépet és venni helyette mást, ha ennyire idegesít, pl. Nexus terméket, azok elsőként kapják a frissítéseket, méghozzá globálisan
Huawei P30Pro /  Huawei GT3Pro

Nem elérhető mycso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 999
  • Nem: Férfi
  • Galaxy User
    • ez+az
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: aláírás
  • PDA ROM: aláírás
Re: Galaxy Tab 7.0 Plus - általános beszélgetés
« Reply #80 Dátum: 2012, 11 01, 19:14:26 »
Akinek Telenor-os készüléke van, kérem keressen meg privátban. Az lenne a legjobb, ha még a gyári HC rom lenne rajta neki.
Huawei P30Pro /  Huawei GT3Pro

Nem elérhető jack1000

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Tab P6210
  • PDA ROM: 212334565
Re: Galaxy Tab 7.0 Plus - általános beszélgetés
« Reply #81 Dátum: 2012, 11 06, 20:55:21 »
Üdv Mindenkinek!

2Hónapja vettem egy galaxy tab 7.0 plus P6210-est. Az első hónapban csodálatosan pöpecül működött, mígnem elkezdett ki-be kapcsolni kb 25mp-ként. Friss gépként, másnapig próbálkoztam vele, aztán rögtön vittem vissza.
Azt mondták csinálnak rajta egy szoftver frissítést. 14nap múlva sikeredett is, elelt másfél hét és újra kezdte. Addig eljutottam ha bekapcsolásnál villám sebességgel kikapcsolom a rendszer szolgátltatásokat akkor fut 1 db-ig.
A ram-ja ökénytelenül is folyamatosan emelkedik a kritikus pontig, amíg nem kezdődik minden előlről.
Van valami ötlet mit lehet vele tenni, mert már megint volt szervizben és változás nem történt.

Nem elérhető mycso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 999
  • Nem: Férfi
  • Galaxy User
    • ez+az
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: aláírás
  • PDA ROM: aláírás
Re: Galaxy Tab 7.0 Plus - általános beszélgetés
« Reply #82 Dátum: 2012, 11 06, 22:44:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv Mindenkinek!

2Hónapja vettem egy galaxy tab 7.0 plus P6210-est. Az első hónapban csodálatosan pöpecül működött, mígnem elkezdett ki-be kapcsolni kb 25mp-ként. Friss gépként, másnapig próbálkoztam vele, aztán rögtön vittem vissza.
Azt mondták csinálnak rajta egy szoftver frissítést. 14nap múlva sikeredett is, elelt másfél hét és újra kezdte. Addig eljutottam ha bekapcsolásnál villám sebességgel kikapcsolom a rendszer szolgátltatásokat akkor fut 1 db-ig.
A ram-ja ökénytelenül is folyamatosan emelkedik a kritikus pontig, amíg nem kezdődik minden előlről.
Van valami ötlet mit lehet vele tenni, mert már megint volt szervizben és változás nem történt.
Szia, hol vetted, milyen garancia van rá, illetve milyen rom van rajta???

Az a megítélésem, hogy ez a szoftverfrissítősdi nem megoldás, hiszen eleve nem is nagyon van rá variáns...

Egyébként szűz gyári állapotában is ezt csinálja (tehát, ha nincsen rajta egyetlen telepített program sem)?
Csak azért kérdezem, mert ez így elsőre olyannak tűnik, mintha valamilyen program okozná a problémát.
Huawei P30Pro /  Huawei GT3Pro

Nem elérhető jack1000

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Tab P6210
  • PDA ROM: 212334565
Re: Galaxy Tab 7.0 Plus - általános beszélgetés
« Reply #83 Dátum: 2012, 11 07, 21:56:01 »
Gsmhome-nál vettem szeptember közepén, 1 év gari náluk és 2év samsung gari.
 3.2-es honeycomb van rajta. a szerviz után egy héttel újra kezdte. Ramja teljsen magától kúszik fel anélkül hogy hozzáérnék. Nem tudom mit lehet vele kezdeni gari vesztés nélkül.

Nem elérhető mycso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 999
  • Nem: Férfi
  • Galaxy User
    • ez+az
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: aláírás
  • PDA ROM: aláírás
Re: Galaxy Tab 7.0 Plus - általános beszélgetés
« Reply #84 Dátum: 2012, 11 07, 22:43:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Gsmhome-nál vettem szeptember közepén, 1 év gari náluk és 2év samsung gari.
 3.2-es honeycomb van rajta. a szerviz után egy héttel újra kezdte. Ramja teljsen magától kúszik fel anélkül hogy hozzáérnék. Nem tudom mit lehet vele kezdeni gari vesztés nélkül.
Ha valóban, teljesen szűz állapotban is ezt csinálja (tehát ha még nincs rá telepítve semmilyen program), akkor az gyanús, hogy hardveres hiba --> vissza kell vinni!
Huawei P30Pro /  Huawei GT3Pro

Nem elérhető feedler

  • Hozzászólások: 3
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Motorola razr
  • PDA ROM: gyari
Re: Galaxy Tab 7.0 Plus - általános beszélgetés
« Reply #85 Dátum: 2012, 11 25, 10:15:52 »
Sziasztok!
Tegnap vettem egy ilyen tabot.(Asztriaban lakom a Conradban 359Euro)
de nem is ez a lényeg. Egy kérdésem lenne!
Mikor hazavittem és beletettem a sim kartyat meglepödve vettem észre ,hogy nem ismeri fel!! Valaki talalkozott mar ilyen jelenséggel?
Amennyiben ez gyari hiba visszavihetem, csak nagyon csudalkozom :)
Mar több fórumot végig olvastam de csak foszlanyokban utalnak erre a hibara.
Varom a valaszokat a segítséget előre is köszi!

Nem elérhető mycso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 999
  • Nem: Férfi
  • Galaxy User
    • ez+az
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: aláírás
  • PDA ROM: aláírás
Re: Galaxy Tab 7.0 Plus - általános beszélgetés
« Reply #86 Dátum: 2012, 11 25, 13:10:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Tegnap vettem egy ilyen tabot.(Asztriaban lakom a Conradban 359Euro)
de nem is ez a lényeg. Egy kérdésem lenne!
Mikor hazavittem és beletettem a sim kartyat meglepödve vettem észre ,hogy nem ismeri fel!! Valaki talalkozott mar ilyen jelenséggel?
Amennyiben ez gyari hiba visszavihetem, csak nagyon csudalkozom :)
Mar több fórumot végig olvastam de csak foszlanyokban utalnak erre a hibara.
Varom a valaszokat a segítséget előre is köszi!
Hello, nem tudok ilyen típushibáról és még nem is találkoztam ilyennel.
Ha valóban jól raktad bele a simet és nem ismeri fel (esetleg másik simmel is megnézheted), akkor egyértelmű, hogy visszaviszed és cserélik/javítják.
Huawei P30Pro /  Huawei GT3Pro

Nem elérhető feedler

  • Hozzászólások: 3
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Motorola razr
  • PDA ROM: gyari
Re: Galaxy Tab 7.0 Plus - általános beszélgetés
« Reply #87 Dátum: 2012, 11 25, 15:20:41 »
Köszi a valaszt!
Sajnos mar 3 simmel is probaltam.
Akkor hétfőn irany a bolt ahol vettem.

Nem elérhető feedler

  • Hozzászólások: 3
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Motorola razr
  • PDA ROM: gyari
Re: Galaxy Tab 7.0 Plus - általános beszélgetés
« Reply #88 Dátum: 2012, 11 26, 11:53:17 »
Ma vissza vittema tabot , kicserélték.....az az érdekes ,hogy a csere darabon NEM az a verzió szamu rendszer van! Ezen 3.2 van a masikon 4.0.4 volt.
Ez is fel ajanlta a frissítés lehetőségét de nem mertem. Vajon nem az uj rom okozta a problémat?

Nem elérhető mycso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 999
  • Nem: Férfi
  • Galaxy User
    • ez+az
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: aláírás
  • PDA ROM: aláírás
Re: Galaxy Tab 7.0 Plus - általános beszélgetés
« Reply #89 Dátum: 2012, 11 26, 14:52:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ma vissza vittema tabot , kicserélték.....az az érdekes ,hogy a csere darabon NEM az a verzió szamu rendszer van! Ezen 3.2 van a masikon 4.0.4 volt.
Ez is fel ajanlta a frissítés lehetőségét de nem mertem. Vajon nem az uj rom okozta a problémat?

Nem hiszem, hogy összefüggés lenne....

Én is már régóta használom a 4.0.4-et (meg még sokan mások is) és nem tudok ilyen problémáról/bugról.
Huawei P30Pro /  Huawei GT3Pro

rstwingo

  • Vendég
Re: Galaxy Tab 7.0 Plus - általános beszélgetés
« Reply #90 Dátum: 2013, 06 09, 10:12:46 »
Szeretnék megkérni egy GT-P6200 tulajt egy kis szívességre

Követelmény: Rootolt telefon és busybox megléte
Akinek nincs busybox az innen letöltheti a feltevéséhez az alkalmazást  You are not allowed to view links. Register or Login

Itt ez a fájl >>You are not allowed to view links. Register or Login
Le kellene tölteni
kicsomagolni
A telefont  csatlakoztatni a PC-hez (usb-hibakeresés legyen bekapcsolva)
elindítani az EFS_Professional.exe fájlt
A kért root jogot megadni a telefonon
Ha felismerte a telefont,
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
akkor a bal felső fülek közül a debug fület kellene választani
Ott a középső sor (Mounts/Partitions) 2.gombját (Get Partitions List) kellene megnyomni
Ami listát felhozz az ablakba, na nekem az a lista kell úgy ahogy ott látszik
Jó nekem ha kifotózzátok a FastStone Capture programmal, vagy bármi más képernyő mentő alkalmazással és természetesen simán kiírva is jó de müködik a crtl-c és a crtl-v kombináció is

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

PM-be vagy emailbe is jó ha eljuttatjátok hozzám
Pontos tipus jelöléssel és típus névvel kérném pl.: Galaxy Note2 GT-N7100

Segítségetekért hálás lennék

Ja és a legfontosabb ezzel a programmal lelehet menteni az EFS partíciót és vissza is lehet tenni vele
2 helyre ment, ment a telefonra is és ment a PC-re is és mindkét helyről vissza is tudja állítani
Lementi a PIT fájt és még egy pár dolgot tudd csinálni

Nem elérhető knauszi

  • Hozzászólások: 1
  • PFC Fan
  • PDA: Galaxy Tab 7.0 (GT-P6210)
  • PDA ROM: gyári
Re: Galaxy Tab 7.0 Plus - általános beszélgetés
« Reply #91 Dátum: 2013, 12 23, 12:24:38 »
Sziasztok!
Galaxy Tab 7.0 készülékem van, wifi-only (GT-P6210), 3.2-es androiddal.
Jó ideje használom probléma nélkül, de pár napja komoly internetcsatlakozási problémák léptek föl. Pontosabban a következőket tapasztalom.
  • A wifi látszólag csatlakozik, vagyis azt írja, hogy csatlakozva van.
  • A Dolphin böngészővel föl is tudok menni a netre, de minden oldal megnyitása előtt egy csomószor biztonsági figyelmeztetés jelenik meg, és úgy tűnik, lassú is a kapcsolat.
  • A Facebook app egyáltalán nem csatlakozik, a Piac sem, a naptár sem, egyáltalán úgy tűnik, hogy a böngészőn kívül semmi sem csatlakozik.
  • Mindez különböző wifi hálózatokon ugyanúgy jelentkezik, tehát nem a hálózattal van baj.
Természetesen többször újraindítottam a gépet. Lezártam minden futó appot, amit csak tudtam, több telepített appot eltávolítottam, köztük a víruskeresőt (AVG), de nem reagál semmire.
Előre is köszönet minden ötletért.

Nem elérhető mycso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 999
  • Nem: Férfi
  • Galaxy User
    • ez+az
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: aláírás
  • PDA ROM: aláírás
Re: Galaxy Tab 7.0 Plus - általános beszélgetés
« Reply #92 Dátum: 2014, 01 03, 00:02:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Galaxy Tab 7.0 készülékem van, wifi-only (GT-P6210), 3.2-es androiddal.
Jó ideje használom probléma nélkül, de pár napja komoly internetcsatlakozási problémák léptek föl. Pontosabban a következőket tapasztalom.
  • A wifi látszólag csatlakozik, vagyis azt írja, hogy csatlakozva van.
  • A Dolphin böngészővel föl is tudok menni a netre, de minden oldal megnyitása előtt egy csomószor biztonsági figyelmeztetés jelenik meg, és úgy tűnik, lassú is a kapcsolat.
  • A Facebook app egyáltalán nem csatlakozik, a Piac sem, a naptár sem, egyáltalán úgy tűnik, hogy a böngészőn kívül semmi sem csatlakozik.
  • Mindez különböző wifi hálózatokon ugyanúgy jelentkezik, tehát nem a hálózattal van baj.
Természetesen többször újraindítottam a gépet. Lezártam minden futó appot, amit csak tudtam, több telepített appot eltávolítottam, köztük a víruskeresőt (AVG), de nem reagál semmire.
Előre is köszönet minden ötletért.

Szia, 3.2-es droiddal használni ezt a gépet, kész öngyilkosság. Mondhatni ezzel a szoftververziójú rommal, szinte használhatatlan.
Mindenképp frissítsél, már JB (4.1.2 is van rá)!!!
Lehet egy factory reset ideiglenesen megoldaná a dolgot, de felesleges ezzel szenvedni, mert előbb-utóbb újra előfognak jönni a problémák és nem mellesleg ezzel a rommal tetű-lassú a gép.
Huawei P30Pro /  Huawei GT3Pro

Nem elérhető tarkatona

  • Hozzászólások: 50
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Huawei MediaPad M3
  • PDA ROM: 7.0 Nougat
Re: Galaxy Tab 7.0 Plus - általános beszélgetés
« Reply #93 Dátum: 2014, 12 13, 07:12:46 »
Szia mindenki.
Esetleg meg tudja mondani valaki, hogy ezt a csodálatos vasat miért nem tudom csatlakoztatni a pc-hez? Mert csak mint média tároló, vagy mint fényképező csatlakozik. A fájlok másolása opció nem akar előjönni. Driver telepítésnél valami MTP drivert keres.
Letöltöttem samu oldalról drivert. telepítés megszakad, hogy az MTP drivert nem lehet telepíteni, mert hiányzik valami szolgáltatás. Be censored ok már. Egyik géppel sem volt ilyen amik megfordultak nálam.

Ötlet valakinek esetleg?

Nem elérhető tarkatona

  • Hozzászólások: 50
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Huawei MediaPad M3
  • PDA ROM: 7.0 Nougat
Re: Galaxy Tab 7.0 Plus - általános beszélgetés
« Reply #94 Dátum: 2015, 02 09, 17:55:35 »
Előző kérdésem még mindig aktuális. Nem jött össze. Volt egy öszvér megoldás megosztott dokumentumokkal, de az nem az igazi. Ha valakinek van ötlete, azt szivesen fogadom.

Másik kérdésem: lehet-e OTG kábellel külső memóriamodult csatlakoztatni a géphez? Mondjuk külső winyót, pendrive-t...?