2024, 03 29, 09:25:56
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: Galaxy Tab 7.0 Plus - általános beszélgetés  (Megtekintve 78583 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető air001

  • Hozzászólások: 21
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung
  • PDA ROM: orig
Re: Galaxy Tab 7.0 Plus - általános beszélgetés
« Reply #50 Dátum: 2012, 08 12, 18:57:05 »
Mycso!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Ha akarok egy factory reset-et csinálni, de szeretném a már nehezen felszenvedett app-jaimat megtartani, akkor mi a teendő?
A következő eljárás jó lesz: tegyek fel egy Titanium Backup-ot, csináljak vele a kívánt appokról mentést, és a TitaniumBackup mappát a belső memóriáról tegyem át az SD kártyára? Ha megvan a factory reset, akkor Titanium vissza és a backupokat is rakjam vissza a belső tárolóra vagy maradhat a külsőn, és onnan is mehet a restore?
Jól gondolom? Előre is köszi.

Nem elérhető mycso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 999
  • Nem: Férfi
  • Galaxy User
    • ez+az
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: aláírás
  • PDA ROM: aláírás
Re: Galaxy Tab 7.0 Plus - általános beszélgetés
« Reply #51 Dátum: 2012, 08 12, 23:58:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mycso!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Ha akarok egy factory reset-et csinálni, de szeretném a már nehezen felszenvedett app-jaimat megtartani, akkor mi a teendő?
A következő eljárás jó lesz: tegyek fel egy Titanium Backup-ot, csináljak vele a kívánt appokról mentést, és a TitaniumBackup mappát a belső memóriáról tegyem át az SD kártyára? Ha megvan a factory reset, akkor Titanium vissza és a backupokat is rakjam vissza a belső tárolóra vagy maradhat a külsőn, és onnan is mehet a restore?
Jól gondolom? Előre is köszi.
Ahogy leírtad, tökéletes lesz. Visszaállításhoz vissza kell rakni a belső tárra, legalább is úgy emlékszem, csak onnan éri el a TB.
Egyébként a romverziód is változik (pl.: 3.2 --> 4.0.4), akkor komplett programot nem minden esetben tudsz vele visszarakni (vagy csak hibásan), viszont az adatait minden esetben visszaállítja.
Huawei P30Pro /  Huawei GT3Pro

Nem elérhető air001

  • Hozzászólások: 21
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung
  • PDA ROM: orig
Re: Galaxy Tab 7.0 Plus - általános beszélgetés
« Reply #52 Dátum: 2012, 08 13, 07:04:49 »
Rendben. Köszi.

Nem elérhető Dani60

  • Hozzászólások: 7
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus
  • PDA ROM: orig
Re: Galaxy Tab 7.0 Plus - általános beszélgetés
« Reply #53 Dátum: 2012, 08 23, 12:45:01 »
Sziasztok!

Valaki tudna segíteni ?

Az lenne a problémám hogy sima gyári böngészővel netezek a tabomon,de a facebook az nem akar bejönni mindig azt írja,hogy túllépte az időkorlátot a szerver.

Mi lehet a probléma ? Más honlapok gond nélkül bejönnek

Nem elérhető Dani60

  • Hozzászólások: 7
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus
  • PDA ROM: orig
Re: Galaxy Tab 7.0 Plus - általános beszélgetés
« Reply #54 Dátum: 2012, 08 23, 15:22:39 »
Ja és még annyit,hogy erről a Google play honlapról,hogy a fenébe lehet le tölteni alkalmazásokat mert nem engedi azt sem ami ingyen van ? :S

Meg képernyő lezáró képet h lehet normálisan be állítani vagy milyen felbontású kép kell oda mert olyan homályos az összes kép amit próbáltam

Nem elérhető mycso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 999
  • Nem: Férfi
  • Galaxy User
    • ez+az
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: aláírás
  • PDA ROM: aláírás
Re: Galaxy Tab 7.0 Plus - általános beszélgetés
« Reply #55 Dátum: 2012, 08 23, 16:37:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Valaki tudna segíteni ?

Az lenne a problémám hogy sima gyári böngészővel netezek a tabomon,de a facebook az nem akar bejönni mindig azt írja,hogy túllépte az időkorlátot a szerver.

Mi lehet a probléma ? Más honlapok gond nélkül bejönnek

Szia,
bár a gyári 3.2 rom, gyári böngészőjével nincsen tapasztalatom, mert nekem az semmire nem jött be....így Opera mini/mobile böngészőket használtam.
Viszont most ICS alatt már elég használható a gyári is (azért még az operák is fent vannak), ezzel nekem simán betölt a face.
Szerintem próbálj ki másik böngészőt.


You are not allowed to view links. Register or Login
Ja és még annyit,hogy erről a Google play honlapról,hogy a fenébe lehet le tölteni alkalmazásokat mert nem engedi azt sem ami ingyen van ? :S

Meg képernyő lezáró képet h lehet normálisan be állítani vagy milyen felbontású kép kell oda mert olyan homályos az összes kép amit próbáltam
Be vagy jelentkezve a gmail fiókodba?
Mit jelent az, hogy nem engedi letölteni, mit ír ki, mit csinál???

Esetleg az alkalmazások menüben a play progi gyorsítótárát ürítsd ki, az szokott segíteni.
Huawei P30Pro /  Huawei GT3Pro

Nem elérhető Dani60

  • Hozzászólások: 7
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus
  • PDA ROM: orig
Re: Galaxy Tab 7.0 Plus - általános beszélgetés
« Reply #56 Dátum: 2012, 08 23, 18:05:52 »
Köszi csináltam egy új gmail fiókot bejelentkeztem és le tudtam tölteni az opera böngészőt,de facebook nem jön be itt sem lehet hogy le van tiltva ezt hol tudnám megnézni ?

És ez ICS  mit takar :)  ?


Nem elérhető mycso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 999
  • Nem: Férfi
  • Galaxy User
    • ez+az
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: aláírás
  • PDA ROM: aláírás
Re: Galaxy Tab 7.0 Plus - általános beszélgetés
« Reply #57 Dátum: 2012, 08 23, 18:15:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi csináltam egy új gmail fiókot bejelentkeztem és le tudtam tölteni az opera böngészőt,de facebook nem jön be itt sem lehet hogy le van tiltva ezt hol tudnám megnézni ?

És ez ICS  mit takar :)  ?

Huhh, ez érdekes probléma.....esetleg próbáld már meg a Facebook alkalmazást, hogy az megy-e??? (play-ről tölthető az is)

Ja meg esetleg még annyi, hogy az OperaMobile-t nézd meg és a beállításaiban/haladó fülnél, állítsd át "desktop"-ra.

ICS a legfrissebb ehhez elérhető androidverzió: android 4.0.4
Huawei P30Pro /  Huawei GT3Pro

Nem elérhető Dani60

  • Hozzászólások: 7
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus
  • PDA ROM: orig
Re: Galaxy Tab 7.0 Plus - általános beszélgetés
« Reply #58 Dátum: 2012, 08 23, 18:34:59 »
Valami nem okés letöltöttem egy fb alkalmazást és nem tudok így sem felmenni :S
Szerintem le van tiltva az fb ezt hol tudnám feloldani ?

Nekem 3.2 android verzióm van ezt kell frissíteni vagy nem muszáj ?

Nem elérhető Dani60

  • Hozzászólások: 7
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus
  • PDA ROM: orig
Re: Galaxy Tab 7.0 Plus - általános beszélgetés
« Reply #59 Dátum: 2012, 08 23, 21:22:03 »
Most,hogy csináltam gmail fiókot nézegettem az alkalmazásokat és észrevettem hogy magától bejelentkezik pl ha belépek a koordináták,helyek alkalmazásokba és ki írja a teljes nevem meg az utcát is tudja ezt h lehet elkerülni illetve ez nem veszélyes ?

Nem elérhető mycso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 999
  • Nem: Férfi
  • Galaxy User
    • ez+az
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: aláírás
  • PDA ROM: aláírás
Re: Galaxy Tab 7.0 Plus - általános beszélgetés
« Reply #60 Dátum: 2012, 08 24, 07:45:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Valami nem okés letöltöttem egy fb alkalmazást és nem tudok így sem felmenni :S
Szerintem le van tiltva az fb ezt hol tudnám feloldani ?

Nekem 3.2 android verzióm van ezt kell frissíteni vagy nem muszáj ?
Nem lehet, hogy esetleg rosszul adod meg a facebook felhasználó neved/jelszavad?
Nem tudok ilyenről, hogy le lehetne alkalmazás/böngésző szinten tiltani.

A 3.2-t nem feltétlenül kell frissíteni, bár saját véleményem szerint érdemes.


You are not allowed to view links. Register or Login
Most,hogy csináltam gmail fiókot nézegettem az alkalmazásokat és észrevettem hogy magától bejelentkezik pl ha belépek a koordináták,helyek alkalmazásokba és ki írja a teljes nevem meg az utcát is tudja ezt h lehet elkerülni illetve ez nem veszélyes ?
Cella infó/gps koordináta alapján adja  meg az aktuális pozíciódat. Akár ki is jelentkezhetsz vagy letilthatod az adott appokat, bár szerintem nincsen jelentősége.
Huawei P30Pro /  Huawei GT3Pro

Nem elérhető Dani60

  • Hozzászólások: 7
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus
  • PDA ROM: orig
Re: Galaxy Tab 7.0 Plus - általános beszélgetés
« Reply #61 Dátum: 2012, 08 25, 17:12:03 »
Hát nem tudom mi lehet a baj azt vettem észre hogy nem csak az fb nem jön be hanem még pár oldal ami .com-os


Nem elérhető Dani60

  • Hozzászólások: 7
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus
  • PDA ROM: orig
Re: Galaxy Tab 7.0 Plus - általános beszélgetés
« Reply #62 Dátum: 2012, 08 27, 20:47:10 »
Most annyit elértem hogy bejön az oldal de elég hiányosan és lassú lehet hiányzik valami program a Tabról mycso mit gondolsz ?

Nem elérhető mycso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 999
  • Nem: Férfi
  • Galaxy User
    • ez+az
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: aláírás
  • PDA ROM: aláírás
Re: Galaxy Tab 7.0 Plus - általános beszélgetés
« Reply #63 Dátum: 2012, 08 27, 22:31:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Most annyit elértem hogy bejön az oldal de elég hiányosan és lassú lehet hiányzik valami program a Tabról mycso mit gondolsz ?
Hát nem tudom, hogy mi hiányozhatna róla...
Nekem pont az ellenkezője jutott eszembe, hogy esetleg van rajta valami olyan program/reklám program, ami miatt esetleg blokkolva van néhány cím/weboldal.

Ha van rá időd/lehetőséged, csinálj egy mentést a cuccaidról és csinálj egy full gyári visszaállítást, SD formázással, tehát 0-ra gyalulj le mindent.
Utána szépen egyesével rakosgasd vissza a programokat, így kijön könnyen, hogy melyikkel van a baj.
Huawei P30Pro /  Huawei GT3Pro

Nem elérhető szabadgy

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
Re: Galaxy Tab 7.0 Plus - általános beszélgetés
« Reply #64 Dátum: 2012, 09 02, 12:08:28 »
Sziasztok!

Nagy dilemmában vagyok.
Szeretnék Samsung Tabletet venni.

Samsung Galaxy 2 7.0 és Samsung Galaxy 7 Plus között vacilálok. Esetleg más verziós is szóba jöhet, de praktikus okok miatt ezt a kettőt néztem eddig.

Paraméterek:

Kérdésem 7 PLus-hoz van-e hivatalos ICS rom. Illetve várható-e hivatalos Jelly Bean frissítés
Galaxy Tab 2 7.0. Ez ugye alapból ICS-sel jött ki, és hogy erre várható-e hivatalos JB frissítés.

Azért fontos számomra a hivatalos frissítés, mert nekem SGS Plus-om van, és arra bizony nincs hivatalos ICS frissítés, és a XDA-n fellelhető ICS frissítések pedig nem 100%-osak.

Előre is köszi a segítséget.
Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel

Nem elérhető mycso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 999
  • Nem: Férfi
  • Galaxy User
    • ez+az
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: aláírás
  • PDA ROM: aláírás
Re: Galaxy Tab 7.0 Plus - általános beszélgetés
« Reply #65 Dátum: 2012, 09 02, 12:35:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Nagy dilemmában vagyok.
Szeretnék Samsung Tabletet venni.

Samsung Galaxy 2 7.0 és Samsung Galaxy 7 Plus között vacilálok. Esetleg más verziós is szóba jöhet, de praktikus okok miatt ezt a kettőt néztem eddig.

Paraméterek:

Kérdésem 7 PLus-hoz van-e hivatalos ICS rom. Illetve várható-e hivatalos Jelly Bean frissítés
Galaxy Tab 2 7.0. Ez ugye alapból ICS-sel jött ki, és hogy erre várható-e hivatalos JB frissítés.

Azért fontos számomra a hivatalos frissítés, mert nekem SGS Plus-om van, és arra bizony nincs hivatalos ICS frissítés, és a XDA-n fellelhető ICS frissítések pedig nem 100%-osak.

Előre is köszi a segítséget.
Szia, ha jó árban tudnál hozzájutni, akkor esetleg alternatívának még a 7.7-es tabot tudnám ajánlani (P68xx széria).
A plus-hoz is van/lesz hivatalos ICS, pár régióban: anglia, ausztria már ki is adták, tehát folyamatban.

JB frissítéssel kapcsolatban, egyik készülékről sincsen konkrét hivatalos infó...
Huawei P30Pro /  Huawei GT3Pro

Nem elérhető szabadgy

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
Re: Galaxy Tab 7.0 Plus - általános beszélgetés
« Reply #66 Dátum: 2012, 09 02, 13:02:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia, ha jó árban tudnál hozzájutni, akkor esetleg alternatívának még a 7.7-es tabot tudnám ajánlani (P68xx széria).
A plus-hoz is van/lesz hivatalos ICS, pár régióban: anglia, ausztria már ki is adták, tehát folyamatban.

JB frissítéssel kapcsolatban, egyik készülékről sincsen konkrét hivatalos infó...

köszi a segítséget. pár még most is nagyon vacilálok.  :)
Még a nexus 7, ami szóba jöhet, de az itthon tuti 80-90 körül lesz. Sőt, már 99-ért lehet kapni az aqua-nál is.
Év végén tudnék hozatni amicsból, de addigra már más tablet-ket is jobb áron lesznek, és akkor minek hozassak onnan, ha itthon is van alternatíva, amit venni tudnék.
Arról nem is beszélve, hogy én eléggé samsung fan vagyok. :)

Nem tudom mi lesz, egyelőre még csak nézelődök. az (egyik) legfontosabb tényező, hogy ICS legyen rajta vagy ha megveszem, akkor egyből tudjam frissíteni ICS-re.  aztán meglátjuk, hogy mit lehet jó áron kapni 1-2 hónap múlva.

7.7 a másik kettőhöz képest eléggé meredek az árát tekintve.
Nekem csak Wifi-s kéne, és azt így gyors keresés után is csak 103-ért láttam.
A másik kettő Edigital-on 70-be. és ezért a Plus-t 16 gigásan árulják. a Tab 2 7.0 pedig "csak" 8 gigás
Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel

Nem elérhető mycso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 999
  • Nem: Férfi
  • Galaxy User
    • ez+az
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: aláírás
  • PDA ROM: aláírás
Re: Galaxy Tab 7.0 Plus - általános beszélgetés
« Reply #67 Dátum: 2012, 09 02, 18:47:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
köszi a segítséget. pár még most is nagyon vacilálok.  :)
Még a nexus 7, ami szóba jöhet, de az itthon tuti 80-90 körül lesz. Sőt, már 99-ért lehet kapni az aqua-nál is.
Év végén tudnék hozatni amicsból, de addigra már más tablet-ket is jobb áron lesznek, és akkor minek hozassak onnan, ha itthon is van alternatíva, amit venni tudnék.
Arról nem is beszélve, hogy én eléggé samsung fan vagyok. :)

Nem tudom mi lesz, egyelőre még csak nézelődök. az (egyik) legfontosabb tényező, hogy ICS legyen rajta vagy ha megveszem, akkor egyből tudjam frissíteni ICS-re.  aztán meglátjuk, hogy mit lehet jó áron kapni 1-2 hónap múlva.

7.7 a másik kettőhöz képest eléggé meredek az árát tekintve.
Nekem csak Wifi-s kéne, és azt így gyors keresés után is csak 103-ért láttam.
A másik kettő Edigital-on 70-be. és ezért a Plus-t 16 gigásan árulják. a Tab 2 7.0 pedig "csak" 8 gigás

Ha csak wifis kell, akkor mondjuk jelenleg a Nexus7 a legjobb alternatíva, HA be tudod értelmes áron szerezni.
Pl. nemrég adtam el 8gb-os Nexus7-et, 65-ért. Elvileg holnaptól Ausztriában pl. 70k körül beszerezhető a 16gb-os.
Olyan iszonyat gyors, hogy hihetetlen, a képe gyönyörű és az akkuja is nagyon bitang és természetesen a supportja is jó.
Huawei P30Pro /  Huawei GT3Pro

Nem elérhető palikap9

  • Hozzászólások: 53
  • PDA: Samsung Galaxy Note N7000
  • PDA ROM: Android
Re: Galaxy Tab 7.0 Plus - általános beszélgetés
« Reply #68 Dátum: 2012, 09 11, 14:57:51 »
hello

most vettem egy Galaxy tab2 7 plus n készüléket, gt-p6201és a facebook alkalmazás nem működik rajta rendesen. valaki találkozott már ezzel a hibával?

Nem elérhető gomboc-artur

  • Hozzászólások: 1064
  • PDA: galaxy s IV i9505 galaxy tab2 7"
  • PDA ROM: mkf
Re: Galaxy Tab 7.0 Plus - általános beszélgetés
« Reply #69 Dátum: 2012, 09 28, 18:52:43 »
valamelyik moderátor pls kééééne nyitni egy topic-ot a p3100 és a p3110-nek galaxy tab2 7"


köszi ga

Nem elérhető mycso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 999
  • Nem: Férfi
  • Galaxy User
    • ez+az
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: aláírás
  • PDA ROM: aláírás
Re: Galaxy Tab 7.0 Plus - általános beszélgetés
« Reply #70 Dátum: 2012, 09 29, 13:06:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
valamelyik moderátor pls kééééne nyitni egy topic-ot a p3100 és a p3110-nek galaxy tab2 7"


köszi ga

Helló, You are not allowed to view links. Register or Login tudsz, új topikot/fórum témát kérni.
Huawei P30Pro /  Huawei GT3Pro

Nem elérhető Saeco

  • Hozzászólások: 4
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Wints A81+
  • PDA: Galaxy N7000
  • PDA ROM: N7000XXLPY
  • Skype: martal953
Re: Galaxy Tab 7.0 Plus - általános beszélgetés
« Reply #71 Dátum: 2012, 10 05, 08:54:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezek a készülékek tartalmaznak egyfajta recovery menüt. A CWM ennek a custom/kibôvített/módosított változata. Felrakása esetleg a garancia elvesztésével is járhat. Àltalában vissza lehet állítani az eredetit, bár ennél a készüléknél még nincs tuti módszer.

Root/CWM

Ennél a készüléknél, szerencsére nagyon egyszerűen megoldották ezt a dolgot, igazából semmi trükk ne kell hozzá.

0, - kell, hogy rendelkezzünk microSD kártyával, mert csak innen fogjuk tudni elvégezni a következő folyamatot
1, - töltsük le a következő fájlt: You are not allowed to view links. Register or Login, majd másoljuk a külső SD kártyánkra.
2, - indítsuk el a tabot recovery módban: hangerő gomb fel és a power gomb együttes nyomásával.
3, - itt válasszuk ki az apply update from external storage opciót és tallózzuk be az imént felmásolt p6200_CWMR_20111214.zip fájlt.
4, - ha végzett a telepítéssel, az ott leírtaknak megfelelően az újraindítást követően telepítsük a Market-ből a You are not allowed to view links. Register or Login programot.

Nem elérhető mycso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 999
  • Nem: Férfi
  • Galaxy User
    • ez+az
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: aláírás
  • PDA ROM: aláírás
Re: Galaxy Tab 7.0 Plus - általános beszélgetés
« Reply #72 Dátum: 2012, 10 05, 22:48:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login


???

Mi a kérdés??
Huawei P30Pro /  Huawei GT3Pro

Nem elérhető Boben

  • Hozzászólások: 273
  • Nem: Férfi
    • -
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy Alpha / Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus
  • PDA ROM: Lollipop 5.0.2 / Jelly Bean4.1.2
  • Skype: -
Re: Galaxy Tab 7.0 Plus - általános beszélgetés
« Reply #73 Dátum: 2012, 10 09, 21:20:49 »
A Galaxy Tab 10.1-nél én írtam le a problémámat, csináltam az odinról egy képet hátha így meg lehet oldani a frissítést. Csak le kellett tömöríteni, mert túl nagy volt a méret.

Nem elérhető mycso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 999
  • Nem: Férfi
  • Galaxy User
    • ez+az
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: aláírás
  • PDA ROM: aláírás
Re: Galaxy Tab 7.0 Plus - általános beszélgetés
« Reply #74 Dátum: 2012, 10 09, 22:56:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A Galaxy Tab 10.1-nél én írtam le a problémámat, csináltam az odinról egy képet hátha így meg lehet oldani a frissítést. Csak le kellett tömöríteni, mert túl nagy volt a méret.

Nos, ahogy látom majdnem teljesen végigmegy az odin, csak a végén kiírja, hogy mégsem sikerült és a kernelt/modemet már nem is rakja fel....

Már többször is próbáltad???
Milyen gépen próbáltad, milyen USB-re dugtad?

MERT:

Meg kellene próbálni még1x, hátha csak valami bug, de ha laptop, akkor az egyik "fő" USB-re kellene dugni, ami nem hubon van és lehetőleg ne legyen semmi más usb-s eszköz. Ha asztali, akkor csak is a hátlapi külön usb-re.

Előtte az összes samsungos drivert legyalulni/uninstallálni (a kiest is ha van), majd szépen felrakni, csak a samsung USB driverét.

És akkor ezután megpróbálni a frissítést, egyébként You are not allowed to view links. Register or Login a legfrissebb ICS rom, akkor már ezt próbáld.
Huawei P30Pro /  Huawei GT3Pro