2024, 03 28, 12:15:02

Szerző Téma: Optimus 4X HD általános beszélgetés  (Megtekintve 107044 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető shanyiee

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Ideos S7 Slim, LG 4X HD, Apple iPad 3
  • PDA ROM: Android OS 2.2.1, 4.2.1, iOS7
  • Skype: Shanyiee
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #175 Dátum: 2014, 01 26, 12:12:52 »
Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy mi módon tudom én a 4X HD-m megtuningolni úgy, hogy a távolság érzékelője jól működjön?
 A hívások zömében kikapcsolja a kijelzőt és csak akkor kapcsol vissza ha leteszik a telefont. Én pedig nyomkodhatok akármit nem segít. Az elenyésző százalékban pedig egyáltalán nem kapcsolja ki. Olyankor pedig a fülemmel össze vissza nyomkodom. Erre a problémára van valami gyógymód?

Előre is köszönöm a válaszokat és a segítséget.

Üdvözlettel
Sanyi

Nem elérhető farpad

  • Hozzászólások: 364
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Vodafone Smart Mini
  • PDA ROM: 4.1.1
Re: Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #176 Dátum: 2014, 01 26, 14:09:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy mi módon tudom én a 4X HD-m megtuningolni úgy, hogy a távolság érzékelője jól működjön?
 A hívások zömében kikapcsolja a kijelzőt és csak akkor kapcsol vissza ha leteszik a telefont. Én pedig nyomkodhatok akármit nem segít. Az elenyésző százalékban pedig egyáltalán nem kapcsolja ki. Olyankor pedig a fülemmel össze vissza nyomkodom. Erre a problémára van valami gyógymód?

Előre is köszönöm a válaszokat és a segítséget.

Üdvözlettel
Sanyi

3845#*880#
A fenti kódot kell a tárcsázóba beírni. Ez egy szerviz menü. Itt teszteld a közelség érzékelőt. Ha nem működik, akkor szerviz.

Sent from my HTC One using Tapatalk


Nem elérhető bonZer

  • Hozzászólások: 455
  • Navigáció / Navigation: iGo
  • PDA: Galaxy S II
  • PDA ROM: Goatrip V.5.1.2
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #177 Dátum: 2014, 02 07, 00:54:14 »
Sziasztok!
Korábban volt szó a recovery-2 sor piros szöveg szindrómáról.
Ha nincs backupom, hogyan tudom visszarakni a gyári recovery-t?
Ugyanis így nem tudom kinyitni a bootloadert, se semmit nem tudok vele kezdeni. Remélem van valami megoldás...

ezer hála a megfejtőnek!!!

Nem elérhető shanyiee

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Ideos S7 Slim, LG 4X HD, Apple iPad 3
  • PDA ROM: Android OS 2.2.1, 4.2.1, iOS7
  • Skype: Shanyiee
Re: Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #178 Dátum: 2014, 02 07, 20:50:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
3845#*880#
A fenti kódot kell a tárcsázóba beírni. Ez egy szerviz menü. Itt teszteld a közelség érzékelőt. Ha nem működik, akkor szerviz.

Sent from my HTC One using Tapatalk

Szia!

Köszönöm a gyors választ. Megnéztem amit mondtál vagyis amit írtál.
A proximity senzor résznél "far"t ír és akárhol zaklatom a telefont az úgy marad abban az állapotban. Minden más érzékelő működik rendesen.

Nem elérhető jjzs

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG 4X HD
  • PDA ROM: nem tudom
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #179 Dátum: 2014, 02 23, 17:48:29 »
Szép napot mindenkinek.
A térerő legyen veletek. :-)
A minap vásároltam a 4x HD csodás kis készülékét.
Egy sony xperia go-t tudtam lecserélni erre. Ott a 2.1.3 as android verzió volt rajta. elkövettem azt hibát, hogy lefrissítettem 4.1.2-re.. onnantól kezdve a telefon nagyon lassú lett. Az LG hibátlanúl működik :-)
Bár jelenleg 4.1.2-van rajta... geondolom kijött már frisebb verzió. Kérdés : Érdemes-e frissíteni?

Másodrészt. Azért már elkezdtem a frissítést, és az LG honlapjáról letöltöttem a hivatalos programokat. De amikor lefu a szoftverfrissítés előtti ellenörzés, folyton azt jelzi, hogy a készülék nincs feltölve.... Miközben az akku 100% os... Én szúrok el valamit?

Elre is köszönet a válaszokért.

Nem elérhető farpad

  • Hozzászólások: 364
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Vodafone Smart Mini
  • PDA ROM: 4.1.1
Re: Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #180 Dátum: 2014, 02 23, 18:26:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szép napot mindenkinek.
A térerő legyen veletek. :-)
A minap vásároltam a 4x HD csodás kis készülékét.
Egy sony xperia go-t tudtam lecserélni erre. Ott a 2.1.3 as android verzió volt rajta. elkövettem azt hibát, hogy lefrissítettem 4.1.2-re.. onnantól kezdve a telefon nagyon lassú lett. Az LG hibátlanúl működik :-)
Bár jelenleg 4.1.2-van rajta... geondolom kijött már frisebb verzió. Kérdés : Érdemes-e frissíteni?

Másodrészt. Azért már elkezdtem a frissítést, és az LG honlapjáról letöltöttem a hivatalos programokat. De amikor lefu a szoftverfrissítés előtti ellenörzés, folyton azt jelzi, hogy a készülék nincs feltölve.... Miközben az akku 100% os... Én szúrok el valamit?

Elre is köszönet a válaszokért.
Nincs és nem is lesz újabb Android verzió rá. Sajnos a lassúság ellen nem tudsz sokat tenni, csak annyit, hogy egy másik, nem gyári rom-ot teszel fel rá. Anyukámnak van ilyen telefonja és a cyanogenmod 10.1.3-at tettem rá. Azzal nem lassú. A gyári szoftvert, ha garanciás a készülék, akkor talán a szervizben tudják felgyorsítani, bár nem vagyok benne biztos, hogy van nekik rá ellenszerük.

Sent from my HTC One using Tapatalk


Nem elérhető zsolt8525

  • Hozzászólások: 17
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: nincs
  • PDA: i9100
  • PDA ROM: i9100xwke7
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #181 Dátum: 2014, 03 25, 17:04:14 »
Üdv mindenkinek!Nekem lenne egy 4x eladó.Nyitott bootloader,jelenleg omnirom (kitkat)van rajta.Ha kell a gyárit vissza tudom tenni.Fekete,teljesen karcmentes újkorától fóliás.Doboza,papírjai és összes gyári tartozéka megvan.Irányár 45ezer,zsolt8525kukacgmailpontcom

Nem elérhető Darkcomet

  • Hozzászólások: 7
  • PDA: LG Optimus 4x HD
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #182 Dátum: 2014, 04 27, 16:17:18 »
Üdvözlet!

Úgy döntöttem, hogy rootolni fogom a készüléket, és teszek rá Cyanogen romot. A leírásokat összegyűjtöttem, remélem semmit sem fogok eltolni. Egy kérdésem azonban lenne előtte. Nekem nem kártyafüggetlen, hanem Telenoros készülékem van. Számít ez valamit a rootolásnál és egyéb mahinációknál, mivel az összes leírás amit találtam, karifüggetlen kütyükre íródott.

A segítségeket előre is köszönöm.

Nem elérhető qwaki

  • Hozzászólások: 459
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: O4X HD
  • PDA ROM: Mikor mi?! Zsélibin! :D
Re: Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #183 Dátum: 2014, 04 28, 19:49:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdvözlet!

Úgy döntöttem, hogy rootolni fogom a készüléket, és teszek rá Cyanogen romot. A leírásokat összegyűjtöttem, remélem semmit sem fogok eltolni. Egy kérdésem azonban lenne előtte. Nekem nem kártyafüggetlen, hanem Telenoros készülékem van. Számít ez valamit a rootolásnál és egyéb mahinációknál, mivel az összes leírás amit találtam, karifüggetlen kütyükre íródott.

A segítségeket előre is köszönöm.
sziooka nekem is telenyor van,elv. nem számit! ;)

Tapatalk-kal küldve az én LG-P880-el


Nem elérhető Haldek

  • Hozzászólások: 1
  • PFC Fan
    • waze.hu
  • PDA: Samsung GT-I9100; LG P880
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #184 Dátum: 2014, 05 02, 16:33:24 »
Sziasztok!
Tudna nekem valaki tanácsot adni?
Ma a PC Suite progi kiírta, hogy van friss verzió a telefonomra, frissítem? Nyomtam is egy igent!
Majd a telepítés közben, 10%-nál, jött az üzenet:
"Nem lehet folytatni a frissítést!
1. Húzza ki az usb kábelt és a frissíteni kívánt készülék akkumulátorát, majd indítsa újra!
2. Csatlakoztassam a készüléket és nyomjam meg az ismét (ami a próbálkozzon újra) gombot!"
Na én ezt 5x játszottam el, de 10%-nál semmi kép sem ment tovább!
Azt írta még, hogy ha nem sikerülne, akkor a menüben van egy "frissítési hibák visszaállítása" lehetőség, azt indítsam el.
Megtettem és miután lefutott ki írta, hogy "hiba történt a futtatás közben"!
Azóta akksi kivéve és pihen az asztalon.
Köszönöm előre is a segítséget!

Nem elérhető gdrummer

  • Hozzászólások: 1
  • PFC Fan
  • PDA: lg
  • PDA ROM: 4x hd
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #185 Dátum: 2014, 05 15, 16:48:05 »
Szia miféle frissítés jött ki? Tudomásom szerint a legfrisebb verzió a v20b és nem is lesz ujabb ez viszont tavaji, kitkat meg egyáltalán nem lesz!

Nem elérhető szimpi40

  • Hozzászólások: 13
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: igo primo
  • PDA: apple iphone 4 32GB
  • PDA ROM: ios5.0.1 jailbreak
  • Skype: szimpi40
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #186 Dátum: 2015, 01 18, 03:58:59 »
Sziasztok.. olyan prolémám lenne , hogy a SystemBackupTest.signed.apk feltelepítem de nem indul el, leáll az alkalmazás, nos ha ez kihagyom akkor gondolom nem lesz jó a root. mert a super su letöltöttem de a bináris filokat nemtudja telepiteni és nemfut:/

Nem elérhető tagcad

  • Hozzászólások: 17
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: HTC ONE M7
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #187 Dátum: 2015, 11 06, 09:04:38 »
Üdv!

Stabil rom-ot keresek lg optimus 4xhd-re. Jelenleg CM legutolsó fut (OFFICIAL), de sajnos sokszor eldobja a hálózatot. Egyébként jól működik, de ez jelentős gond.

Valaki tudna ajánlani jó romot, és esetleg linket hozzá?

Nem elérhető Tsabaaa

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: 7632
  • PDA: s3
  • PDA ROM: i9300xxella
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #188 Dátum: 2016, 01 30, 08:06:39 »
Sziasztok! Van egy LG P-880as telefon amit már próbáltak javítgatni... Első sorban az IMEI szám ment el. Most pedig már ha bele teszem az aksit csak annyit dob ki a kijelzőre , hogy S/W UPGRADE Please Wait while upgrading... Vissza lehet innen még hozni valahogy az életbe? Tudna segíteni valaki?   :'(