2024, 03 29, 10:08:49

Szerző Téma: Optimus 4X HD általános beszélgetés  (Megtekintve 107170 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Dátum: 2012, 02 29, 11:35:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető xedamen

  • Hozzászólások: 2807
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy S4 i9505
  • PDA ROM: XXUBMH1
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #1 Dátum: 2012, 03 03, 15:14:38 »
Nekem tetszik... Főleg, hogy ha filmet nézel rajta, vagy mondjuk FullHD videót, bele tudsz nagyítani lejátszás közben :)
Azért az nem semmi :)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető mikkamakka-old

  • Hozzászólások: 225
  • Nem: Férfi
  • PDA: Note
  • PDA ROM: 4.3 bougmk3
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #2 Dátum: 2012, 06 12, 22:33:53 »
No meg a kellemes akku, plusz ha le tudok tiltani 1-2 magot......és még menügomb is van rajta :ok:
Go-go HTC.

Nem elérhető clayman

  • Hozzászólások: 85
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: 1+1
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #3 Dátum: 2012, 06 18, 12:12:39 »
nem lehet tudni, mikor jelenik meg? és kb mennyiért?

Nem elérhető Thauren

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 31
  • Nem: Férfi
  • Google Fan & PFC Fan
  • PDA: LG Optimus Black ( Hamarosan Nexus 7 )
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #4 Dátum: 2012, 07 13, 11:35:07 »
Szerintem cserélem a blackemet erre

Nem elérhető Thauren

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 31
  • Nem: Férfi
  • Google Fan & PFC Fan
  • PDA: LG Optimus Black ( Hamarosan Nexus 7 )
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #5 Dátum: 2012, 07 16, 19:45:41 »
Clayman 150 000 kártyafüggetlenül , a többit meg nem tudom.

Nem elérhető Wagneristvan

  • Hozzászólások: 69
  • PDA: Gakaxy SIII
  • PDA ROM: Gyári 4.1.2
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #6 Dátum: 2012, 07 21, 07:37:49 »
Sziasztok!

Én nem teljesen értem miért van az, hogy ez a szerintem remek készülék szinte semmi figyelmet nem kap.
A Samsung SGSIII-nál csak a csoportos vásárlás lehetősége 10X ennyi embert vonzott ez vicc szerintem....
Egyébként aki nem tudná You are not allowed to view links. Register or Login
Kicsit fel kellene pörgetni a dolgokat ha valaki vásárolt azonnal próbálja megosztani a tapasztalatait.
Ha a Telenor következő héten kiadná én azonnal vevő leszek rá persze normális ár esetében, a T-mobil szerintem nagyon drágán adja a független árhoz képest.

Hajrá LG 4X HD
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Wagneristvan

  • Hozzászólások: 69
  • PDA: Gakaxy SIII
  • PDA ROM: Gyári 4.1.2
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #7 Dátum: 2012, 07 21, 07:53:23 »
Sziasztok!

Azért van ahol alakul valami....You are not allowed to view links. Register or Login
Ja azért nem gyenge készülék ez sem:) [email]
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Thauren

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 31
  • Nem: Férfi
  • Google Fan & PFC Fan
  • PDA: LG Optimus Black ( Hamarosan Nexus 7 )
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #8 Dátum: 2012, 07 21, 09:57:47 »
Figyelj , én már az LG-nél lekötöttem maga ma Blacknél mikor megvettem , és még most is csodálatos , a napokba fogom rootolni csak még egyéb dolgaim vannak , aztán sztem én megvárom míg kijön az LG optimus pad vagy mi a neve és akkor ezt is meg azt is megveszem , mivel ennek lejjebb megy az ára addig remélem. :D

Nem elérhető Wagneristvan

  • Hozzászólások: 69
  • PDA: Gakaxy SIII
  • PDA ROM: Gyári 4.1.2
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #9 Dátum: 2012, 07 21, 12:39:50 »
Hát én reménykedem a Telenor-ban remélem mihamarabb kidobják ott én tuti megveszem mert lejár a hűségidőm eladom az S 2-őt ami van hozzáteszek picit és elhozom előfizetéssel....
Csak jönne már a Telenor-nál...
Az viszont elég furcsa "senkinek nincs" 4X-e legalábbis fórumokon senki nem írta, hogy vett volna 145 körül már függetlenül is lehet kapni ami nem rossz ár szerintem ezért a készülékért.
Bezzeg az S3 abból van dögivel nekem nem jön be annyira pedig most S2-őm van ami jó készülék...

Nem elérhető Wagneristvan

  • Hozzászólások: 69
  • PDA: Gakaxy SIII
  • PDA ROM: Gyári 4.1.2
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #10 Dátum: 2012, 07 21, 12:46:37 »
Attól félek, hogy az LG a 2X rossz támogatása miatt sok vevőt veszített pedig nekem volt 2X-em és főzött rommal hasított:) nem volt az sem rossz készülék kíváncsian várom a fejleményeket...

Nem elérhető Thauren

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 31
  • Nem: Férfi
  • Google Fan & PFC Fan
  • PDA: LG Optimus Black ( Hamarosan Nexus 7 )
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #11 Dátum: 2012, 07 21, 14:18:18 »
Figyelj , én egy átlagos femliből származok , eddig SE-m volt , tesóm vett egy sgs 2-t nekem a 4x sokkal jobban bejön , csak én azt izélem hogy a tablet is bejöjjön MO-ra mert akkor megveszem mindkettőt.

Nem elérhető gumimokus

  • Hozzászólások: 12
  • PDA: HTC HD2
  • PDA ROM: 1.664792.(76641)WWE
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #12 Dátum: 2012, 07 23, 12:10:45 »
Sziasztok! Múlt pénteken vettem egy feketét a Partnero Gsm-nél 134eFt-ért,jó áron beszámították az SII-met.Nagyon tettszik,szép,elegáns,gyors/nem kicsit:-)/ és ami jó, hogy jön rá 4.1!

Nem elérhető Wagneristvan

  • Hozzászólások: 69
  • PDA: Gakaxy SIII
  • PDA ROM: Gyári 4.1.2
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #13 Dátum: 2012, 07 23, 19:22:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Múlt pénteken vettem egy feketét a Partnero Gsm-nél 134eFt-ért,jó áron beszámították az SII-met.Nagyon tettszik,szép,elegáns,gyors/nem kicsit:-)/ és ami jó, hogy jön rá 4.1!

Na végre :ima:  :)
kicsit bővebben S2 után tapasztalatok kijelző, sebesség, kamera bocs de rá vagyok "indulva" a készülékre...
összeszerelés stb. :)

Nem elérhető gumimokus

  • Hozzászólások: 12
  • PDA: HTC HD2
  • PDA ROM: 1.664792.(76641)WWE
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #14 Dátum: 2012, 07 23, 20:02:27 »
Hali István!Előzetesen annyit,58 éves vagyok,nem tudok/szoktam/belenyúlni szoftverbe,megelégszem a gyárival.első tapasztalataim(az SII-höz képest:kiljelző:élethübbek a színei ez vonatkozik a kamerára is,nincs pirosas színe mint az SII-nek.A kemera minősége megfelelő,érdekes pillanatokmegörökítésére jó,más célra fényképezőt haználok. Összeszerelés:kifogástlan,semmi recsegés-ropogás,a hátlap fogása kellemes,jó fogást bíztosít,szerintem a körbefutó csík jól mutat a fekete telón(papné effektus).Gyorsaság:szerintem aböngészőben,appok megnyitásában nagyon gyors.Filmnézés akadás-mentes volt,ennyi jut eszembe...És nem bántam meg a cserét!

Nem elérhető gumimokus

  • Hozzászólások: 12
  • PDA: HTC HD2
  • PDA ROM: 1.664792.(76641)WWE
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #15 Dátum: 2012, 07 23, 20:22:30 »
Sziasztok!majd elfelejtettem:telelfonálásra is kíváló,hangja nem halk,hagszorója nem recseg.Zenehallgatáshoz a gyári  füles helyett kell venni egy jót!Nekem Sennheiserem van,azzal  jól szól.

Nem elérhető Zack

  • Hozzászólások: 393
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung SM-N910C
  • PDA ROM: Xnote v3.2 + Ultimate Kernel v9
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #16 Dátum: 2012, 07 23, 20:29:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Múlt pénteken vettem egy feketét a Partnero Gsm-nél 134eFt-ért,jó áron beszámították az SII-met.Nagyon tettszik,szép,elegáns,gyors/nem kicsit:-)/ és ami jó, hogy jön rá 4.1!

Szia!

Ha nem titok, mennyiért számították be az S2-öt?
Igazából a fényképező részére lennék kíváncsi, mert eddig azt tűnt gyenge láncszemnek...
A többivel szerintem nem lesz gond.
Ami még kérdéses, az a support, ill. hogy a főzelékek milyen minőségűek, és mennyire lesz nagy a választék.
De ezt úgyis az idő  dönti el. 1-2 hónap múlva ki fog derülni hogy a rommerek mennyire ugrottak rá a főzőcskére...
You are not allowed to view links. Register or Login - Új és használt monitorok akciós áron! @@ You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Wagneristvan

  • Hozzászólások: 69
  • PDA: Gakaxy SIII
  • PDA ROM: Gyári 4.1.2
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #17 Dátum: 2012, 07 23, 20:30:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!majd elfelejtettem:telelfonálásra is kíváló,hangja nem halk,hagszorója nem recseg.Zenehallgatáshoz a gyári  füles helyett kell venni egy jót!Nekem Sennheiserem van,azzal  jól szól.
Szia
koszonom a gyors valaszt a tapasztalataid csak megerositettek a valasztasban:)

Nem elérhető gumimokus

  • Hozzászólások: 12
  • PDA: HTC HD2
  • PDA ROM: 1.664792.(76641)WWE
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #18 Dátum: 2012, 07 23, 20:48:09 »
Más fórumon kérdezték az  akkumlátort.Eddig tapasztalat kb. másfél napig bírja a "belakás"-sal együtt+átlagos használattal.4szer töltöttem eddig.Azért kicsit többet nyomkodom-gyönyörködöm!

Nem elérhető Zack

  • Hozzászólások: 393
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung SM-N910C
  • PDA ROM: Xnote v3.2 + Ultimate Kernel v9
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #19 Dátum: 2012, 07 23, 21:22:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Más fórumon kérdezték az  akkumlátort.Eddig tapasztalat kb. másfél napig bírja a "belakás"-sal együtt+átlagos használattal.4szer töltöttem eddig.Azért kicsit többet nyomkodom-gyönyörködöm!

A 1,5 napot úgy érted, hogy 36h? Mert az nagyon baráti, főleg mivel belakás alatt, azért igénybe van véve a proci.
Mondjuk az átlagos használat nem túl konkrét... Wifi? GPS? 3G? Mobilnet? Sync? kijelző fényereje?
Próbálj ne ennyire nagy általánosságban fogalmazni, mert ez igen csalóka is lehet akár.
Mindenkinek más az "átlagos". Nálam pl. fullon megy mindig a Wifi,sync, 3G, adathasználat, auto fényerővel, átlag 30 perc GPS-szel. Nálam ez az átlagos.
You are not allowed to view links. Register or Login - Új és használt monitorok akciós áron! @@ You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető gumimokus

  • Hozzászólások: 12
  • PDA: HTC HD2
  • PDA ROM: 1.664792.(76641)WWE
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #20 Dátum: 2012, 07 23, 21:48:47 »
A másfél nap igazából kb.30 óra25%-os fényerőn(így is jól látom pedig szemügés vagyok)persze nem tűző napsütésben,2gés hálózaton kb. 1óra Wifivel,úgy 10 percGps-sel,tíz perc játék/kártya/.

Nem elérhető Zack

  • Hozzászólások: 393
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung SM-N910C
  • PDA ROM: Xnote v3.2 + Ultimate Kernel v9
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #21 Dátum: 2012, 07 23, 21:54:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A másfél nap igazából kb.30 óra25%-os fényerőn(így is jól látom pedig szemügés vagyok)persze nem tűző napsütésben,2gés hálózaton kb. 1óra Wifivel,úgy 10 percGps-sel,tíz perc játék/kártya/.

Ez akkor csak töredékét bírná készenléti időben nálam. :hmm:
Sajnos ez a 1,5 nap így nagyon kevéske. 3G-n sokkal többet fogyaszt, ahogy auto fényerőn is, folyamatos wifi kapcsolattal.
You are not allowed to view links. Register or Login - Új és használt monitorok akciós áron! @@ You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető gumimokus

  • Hozzászólások: 12
  • PDA: HTC HD2
  • PDA ROM: 1.664792.(76641)WWE
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #22 Dátum: 2012, 07 23, 22:12:02 »
Nem tudom,lehet hogy igazad van.Olvasva  HTC,az SIII tapasztalatait azok se produkálnak jobbat,nekem a sense nem jön be,az SIII-nak formája nem tetszik.Ennél fagyást lassulást eddig nem tapasztaltam.

Nem elérhető gumimokus

  • Hozzászólások: 12
  • PDA: HTC HD2
  • PDA ROM: 1.664792.(76641)WWE
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #23 Dátum: 2012, 07 23, 22:24:56 »
Kedves Zack! Te kérdeztél én válaszoltam.Tudom hogy nem vagyok olyan PROFI felhasználó mint Te!Én csak egy júzer vagyok...

Nem elérhető Zack

  • Hozzászólások: 393
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung SM-N910C
  • PDA ROM: Xnote v3.2 + Ultimate Kernel v9
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #24 Dátum: 2012, 07 24, 01:21:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kedves Zack! Te kérdeztél én válaszoltam.Tudom hogy nem vagyok olyan PROFI felhasználó mint Te!Én csak egy júzer vagyok...

Felesleges gúnyolódnod...Mivel egyelőre itt mindenki a te véleményezésedre van hagyatkozva, fontos szerepe van az objektivitásnak ill. a körülmények pontos leírásának. Ez úgy gondolom alap. Nem azt mondom, hogy állítsd be úgy, ahogy én használnám, de ha leírod részletesen te hogy használod, abból már következtetni lehet sok mindenre. Szép a másfél nap, de nem 2G-n minimális Wifi-vel és minimum fényerőn. Bár a kijelzőhasználatot még mindig nem tudjuk a 1,5 napos készenléthez viszonyítva, pedig az aksi menüpontnál gondolom írja a telefon...
You are not allowed to view links. Register or Login - Új és használt monitorok akciós áron! @@ You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Thauren

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 31
  • Nem: Férfi
  • Google Fan & PFC Fan
  • PDA: LG Optimus Black ( Hamarosan Nexus 7 )
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #25 Dátum: 2012, 07 24, 11:15:36 »
Legyenek szívesek már most az elején befejezni , én örülök hogy van egy felhasználója a telefonnak és leírja , természetesen most pártatlan vagyok , tehát nem állok egyik oldalon is , megértem azt is hogy Zack egész nap gamelne rajta full fényerőn meg ezeken , meg azt is hogy gumimokus próbálja leírni ahogy ő tudja , és én ezt díjazom , mivel nem sokan jönnének ide , és segítenének hogy miért érdemes lecserélni , én biztosra mondom hogy lecserélem. Csak még várok egy kicsit. Viszont gumimokus pedig a legjobbat akarja kihozni a készülékből azon a téren , hogy minél tovább bírja ( én is így cselekszem ) , meg a magas fényerő nagyon roncsolja nálam a szememet ( LG OPTIMUS BLACK ) olyan mint ha egy vakítógránátot dobtak volna rám.

A lényeg , hogy ne sértegessük a másikat , tudom hogy nem olyan célból , de előre szólok.

Nem elérhető Zack

  • Hozzászólások: 393
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung SM-N910C
  • PDA ROM: Xnote v3.2 + Ultimate Kernel v9
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #26 Dátum: 2012, 07 24, 12:05:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Legyenek szívesek már most az elején befejezni , én örülök hogy van egy felhasználója a telefonnak és leírja , természetesen most pártatlan vagyok , tehát nem állok egyik oldalon is , megértem azt is hogy Zack egész nap gamelne rajta full fényerőn meg ezeken , meg azt is hogy gumimokus próbálja leírni ahogy ő tudja , és én ezt díjazom , mivel nem sokan jönnének ide , és segítenének hogy miért érdemes lecserélni , én biztosra mondom hogy lecserélem. Csak még várok egy kicsit. Viszont gumimokus pedig a legjobbat akarja kihozni a készülékből azon a téren , hogy minél tovább bírja ( én is így cselekszem ) , meg a magas fényerő nagyon roncsolja nálam a szememet ( LG OPTIMUS BLACK ) olyan mint ha egy vakítógránátot dobtak volna rám.

A lényeg , hogy ne sértegessük a másikat , tudom hogy nem olyan célból , de előre szólok.

Félreértettél. Nem gond ha a maximumot akarja kihozni belőle, de ezt írtam már az előző hsz-ben is. Csak közölje milyen beállításokkal érte el azt, amit. Én sem használok full fényerőt, az auto nekem ideális választás, ahogy a 3G is a mobilnet miatt. Ezek nem hinném hogy olyan extrém körülmények lennének. :hmm:
You are not allowed to view links. Register or Login - Új és használt monitorok akciós áron! @@ You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Thauren

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 31
  • Nem: Férfi
  • Google Fan & PFC Fan
  • PDA: LG Optimus Black ( Hamarosan Nexus 7 )
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #27 Dátum: 2012, 07 24, 15:38:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Félreértettél. Nem gond ha a maximumot akarja kihozni belőle, de ezt írtam már az előző hsz-ben is. Csak közölje milyen beállításokkal érte el azt, amit. Én sem használok full fényerőt, az auto nekem ideális választás, ahogy a 3G is a mobilnet miatt. Ezek nem hinném hogy olyan extrém körülmények lennének. :hmm:
Ok ok  , csak mondom hogy ne is kezdődjön el. :D

Nem elérhető Wagneristvan

  • Hozzászólások: 69
  • PDA: Gakaxy SIII
  • PDA ROM: Gyári 4.1.2
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #28 Dátum: 2012, 07 26, 19:10:58 »
Sziasztok,
végre információ a Telenoros megjelenésről
"LG Magyarország
Kedves István! Augusztus 2-től (jövő hét csütörtök) lesz kapható a Telenor kiemelt üzleteiben. Üdvözlettel: LG Magyarország"

Nem elérhető Szkita

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2937
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic & Google
  • PDA: NOTE 10+
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #29 Dátum: 2012, 07 30, 20:12:02 »
Eddig csak samsungjaim voltak... de lehet, hogy váltani fogok
Kérdezem, hogy az LG-nek milyen a termék támogatása?... Milyen a gyári rom frissítése?... milyenek a főzöttek?
Milyen a Magyar szerviz háttér?

A samunál ez...
Sammobile.com... gyári romok az összes tipushoz
Szerviz... a központi szerviz Budaörsön a legjobb!... gyorsak precízek, korrektek!!.. Pl. a nagyértékű telefonok automatikusan VIP státuszt kapnak, vagyis gyorsan, soron kívül foglalkoznak velük...

Nem elérhető Wagneristvan

  • Hozzászólások: 69
  • PDA: Gakaxy SIII
  • PDA ROM: Gyári 4.1.2
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #30 Dátum: 2012, 08 03, 14:52:49 »
Sziasztok,

megvan nekem is a 4X
na akkor első benyomások

1. sebesség nekem nagy meglepetést nem okozott egyelőre az S2 után... bár a Full HD zoom az igen komoly
2. kijelző codálatos :) fényerő nagy, szép színek
3. GPS 1X próbáltam hazafelé google navigációval gyors és pontos volt de, még várnék a végleges véleményemmel glonass sajnos nem tudom, hogy támogatott-e arra még nem volt időm
4. fényképezés szerintem nem rossz teljesen jó képeket lehet csinálni vele telefonhoz képest
persze biztos van jobb

ennyi jelenleg de, látom itt sem nagyon pörögnek az események...

Nem elérhető Thauren

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 31
  • Nem: Férfi
  • Google Fan & PFC Fan
  • PDA: LG Optimus Black ( Hamarosan Nexus 7 )
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #31 Dátum: 2012, 08 05, 09:49:22 »
Gratulálok neked ! :D És melyik szolgáltatónál vetted ?

Nem elérhető Wagneristvan

  • Hozzászólások: 69
  • PDA: Gakaxy SIII
  • PDA ROM: Gyári 4.1.2
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #32 Dátum: 2012, 08 05, 15:17:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Gratulálok neked ! :D És melyik szolgáltatónál vetted ?

Szia Telenor :D

Nem elérhető gumimokus

  • Hozzászólások: 12
  • PDA: HTC HD2
  • PDA ROM: 1.664792.(76641)WWE
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #33 Dátum: 2012, 08 09, 13:54:56 »
Hali Mindenkinek!Rendeltem képernyővédő fóliát a Gigatel-től,most hoztam el tőlük,2db-os/1crystal, 1antiReflex/,2ésfél pénzért,még van pár darab nekik,gondoltam szólok hátha érdekel valakit...

Nem elérhető Balassa12

  • Hozzászólások: 906
  • DUBLE CLUB
  • PDA: Galaxy S8+, LG V20, Xiaomi Note 2,OnePlus3T,OP5
  • PDA ROM: Custom
  • Skype: balassa12
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #34 Dátum: 2012, 08 12, 21:42:29 »
Root your LG Optimus 4X HD
You are not allowed to view links. Register or Login
CWM Touch recovery v5.8.4.0
You are not allowed to view links. Register or Login
Kipróbálva,működnek. :ok: :taps:
Ha elég hosszan kopogtatsz a pokol kapuján,előbb vagy utóbb valaki ajtót nyit....

Nem elérhető Wagneristvan

  • Hozzászólások: 69
  • PDA: Gakaxy SIII
  • PDA ROM: Gyári 4.1.2
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #35 Dátum: 2012, 08 13, 11:01:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Root your LG Optimus 4X HD
You are not allowed to view links. Register or Login
CWM Touch recovery v5.8.4.0
You are not allowed to view links. Register or Login
Kipróbálva,működnek. :ok: :taps:
Szia,

végre valami bár még nem hiszem, hogy most belenyúlok de, ha te foglalkotol a dologgal akkor mindenképp érdekelnek a fejlemények ;)
Egyébként te próbáltad? valami jó ROM is van már esetleg?

köszi

Nem elérhető Balassa12

  • Hozzászólások: 906
  • DUBLE CLUB
  • PDA: Galaxy S8+, LG V20, Xiaomi Note 2,OnePlus3T,OP5
  • PDA ROM: Custom
  • Skype: balassa12
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #36 Dátum: 2012, 08 14, 13:13:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia,

végre valami bár még nem hiszem, hogy most belenyúlok de, ha te foglalkotol a dologgal akkor mindenképp érdekelnek a fejlemények ;)
Egyébként te próbáltad? valami jó ROM is van már esetleg?

köszi
Romot még nem találtam hozzá,de az is csak idő kérdése hogy elkezdjék gyártani a jobbnál jobb főzeteket.
A root-ra cwm-re visszatérve,elég egyszerű megcsinálni.
Ha elég hosszan kopogtatsz a pokol kapuján,előbb vagy utóbb valaki ajtót nyit....

Nem elérhető Wagneristvan

  • Hozzászólások: 69
  • PDA: Gakaxy SIII
  • PDA ROM: Gyári 4.1.2
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #37 Dátum: 2012, 08 14, 15:59:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Romot még nem találtam hozzá,de az is csak idő kérdése hogy elkezdjék gyártani a jobbnál jobb főzeteket.
A root-ra cwm-re visszatérve,elég egyszerű megcsinálni.
Szia,

köszi a választ de, még azt is kérdeztem, hogy te csináltad meg a rootolást ill. a cwm-et?

Nem elérhető Balassa12

  • Hozzászólások: 906
  • DUBLE CLUB
  • PDA: Galaxy S8+, LG V20, Xiaomi Note 2,OnePlus3T,OP5
  • PDA ROM: Custom
  • Skype: balassa12
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #38 Dátum: 2012, 08 14, 20:01:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia,

köszi a választ de, még azt is kérdeztem, hogy te csináltad meg a rootolást ill. a cwm-et?
sk
Ha elég hosszan kopogtatsz a pokol kapuján,előbb vagy utóbb valaki ajtót nyit....

Nem elérhető garesz

  • Hozzászólások: 902
  • Nem: Férfi
  • Sörivó
    • uksesakk
  • Navigáció / Navigation: ajgo
  • PDA: SGS3
  • PDA ROM: a legfrissebb független
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #39 Dátum: 2012, 08 15, 21:34:59 »
Menyire melegszik a 4mag?
A 3 betüs navigációt próbálta már valaki?

You are not allowed to view links. Register or Login
Ha nem sikerül elsőre, akkor az ejtőernyős ugrás nem neked való!

Nem elérhető Wagneristvan

  • Hozzászólások: 69
  • PDA: Gakaxy SIII
  • PDA ROM: Gyári 4.1.2
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #40 Dátum: 2012, 08 16, 14:06:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Menyire melegszik a 4mag?
A 3 betüs navigációt próbálta már valaki?
Szia,

melegedés van terhelés alatt de, nem vészes szerintem... az S2 is melegedett.
Igen most is fent van a 3 betűs működik rajta.

Nem elérhető R2D20208

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1792
  • Nem: Dehogynem !
  • Navigáció / Navigation: My Way
  • PDA: i9505
  • PDA ROM: ROM nélkül használom a készülékem.
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #41 Dátum: 2012, 08 27, 19:25:47 »
Üdv ! Csatlakoztam eme ( még ) szűk klubhoz. Kérdésem a következő. Látom elég karcsú még az XDA - s támogatás, ami nem baj. Rootolni szeretném a készüléket. Valaki már megtette ? Kaphanék egy pontos leírást ?  :ok:
Kérlek, ha privátra nem mindig válaszolok, értsd meg. Nem illetlenségből teszem.

Nem elérhető Balassa12

  • Hozzászólások: 906
  • DUBLE CLUB
  • PDA: Galaxy S8+, LG V20, Xiaomi Note 2,OnePlus3T,OP5
  • PDA ROM: Custom
  • Skype: balassa12
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #42 Dátum: 2012, 08 28, 00:04:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv ! Csatlakoztam eme ( még ) szűk klubhoz. Kérdésem a következő. Látom elég karcsú még az XDA - s támogatás, ami nem baj. Rootolni szeretném a készüléket. Valaki már megtette ? Kaphanék egy pontos leírást ?  :ok:
:olvass:
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen egyszerű!
Van CWM is hozzá,azt is a fenti oldalon megtalálod.
Ha elég hosszan kopogtatsz a pokol kapuján,előbb vagy utóbb valaki ajtót nyit....

Nem elérhető Balassa12

  • Hozzászólások: 906
  • DUBLE CLUB
  • PDA: Galaxy S8+, LG V20, Xiaomi Note 2,OnePlus3T,OP5
  • PDA ROM: Custom
  • Skype: balassa12
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #43 Dátum: 2012, 08 31, 12:49:15 »
CM10 for 4X HD

You are not allowed to view links. Register or Login
Ha elég hosszan kopogtatsz a pokol kapuján,előbb vagy utóbb valaki ajtót nyit....

Nem elérhető Wagneristvan

  • Hozzászólások: 69
  • PDA: Gakaxy SIII
  • PDA ROM: Gyári 4.1.2
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #44 Dátum: 2012, 08 31, 20:36:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
CM10 for 4X HD

You are not allowed to view links. Register or Login

lehet én vagyok béna de valami nem jó a link-nél

Nem elérhető Balassa12

  • Hozzászólások: 906
  • DUBLE CLUB
  • PDA: Galaxy S8+, LG V20, Xiaomi Note 2,OnePlus3T,OP5
  • PDA ROM: Custom
  • Skype: balassa12
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #45 Dátum: 2012, 08 31, 21:16:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
lehet én vagyok béna de valami nem jó a link-nél
You are not allowed to view links. Register or Login :ok:
Ha elég hosszan kopogtatsz a pokol kapuján,előbb vagy utóbb valaki ajtót nyit....

Nem elérhető loituma69

  • Hozzászólások: 232
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: WayteQ X960BT HD, Wayte X-tab 50, Nexus 7,
  • PDA: HTC Incredible S-->Xperia Neo-->Xperia Arc-->LG Optimus 4X HD fehér
  • PDA ROM: Android 4.0.3 - 4.1.2
  • Skype: loituma69
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #46 Dátum: 2012, 10 22, 12:24:33 »
2 hete használom egy Xperia Arc után, fehér eu-s. Wifin keresztül 4 frissítés érkezett jelenleg v10f fut a kütyün. Hibátlan gyors gyönyörű! 99.000ft gyári független! :ok:

Nem elérhető quint

  • Hozzászólások: 13
  • Navigáció / Navigation: iGO + Holux M1000 GPS
  • PDA: LG Optimus 4x ; Samsung i8000 ; Nokia E51 ; HP HX4700
  • PDA ROM: Android 4.0.3
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #47 Dátum: 2012, 11 12, 22:05:17 »
Első benyomások a tepsiről  :) Eddig Samsung i8000-et (WM6.5) és Nokia E51-et használtam, a gyerkőcöknek pár hónapja Atrix 2 és Xperia S van.

Sebesség -> 4x baromi gyors... de igazából nem nagyon találkoztunk olyasmivel, ami kifogott volna az Atrix 2-n vagy az Xperia S-en. E51 mindent azonnal csinál, i8000 néha 1-2 másodpercet gondolkodik.

Kamera -> 4x nem tetszik, az Atrix 2 sem. Az Xperia S nagyon leveri mindegyiket. i8000 használható, de semmi több, E51 gagyi.

GPS érzékenység -> 4x nagyon jó, Atrix 2 és Xperia S jó átlagos, i8000 autóban, magas házak közt nem szereti, E51 külső BT vevővel verhetetlen  :D Jó, azzal a többi is ugrik egy kategóriát :)

Wifi érzékenység -> Atrix 2 csodás, 4x, Xpreia S, i8000, E51 megközelítően azonos.

Képernyő láthatóság napon: 4x jó, Xperia S picit gyengébb, Atrix 2 és E51 tűrhető, i8000 gyenge.

Kép szobában: i8000 és 4x szuper, Xperia S picit gyengébb, alig észrevehetően ennél is gyengébb az Atrix 2, E51 meg pixelmánia :)

Telefon: E51 verhetetlen, majd hosszú szünet után jönnek a többiek.

Használhatóság: verjetek meg, de semmivel sem jobb, mint az i8000-WM6.5 párosítás; ha az i8000-ben ilyen vas lenne, akkor nem kellene  :google2:

Nem elérhető Mosquito

  • Hozzászólások: 17
  • Nem: Férfi
    • Maxirobogók, Aprilia-Atlantic
  • Navigáció / Navigation: igo8,Sygic,Navigon
  • PDA: LG Optimus 4x , Samsung Galaxy Tab P6800 , Huawei Ideos s7
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #48 Dátum: 2012, 11 16, 23:04:23 »
Sziasztok!

Két hete használom a 4X-et. Nekem tökéletesen bevált! :ok:

quint
Volt Omnia II. Hamar megszerettem. Még hamarabb meg is utáltam! :-X
Kicsit badarság azzal összehasonlítani. :shock:

Nem elérhető quint

  • Hozzászólások: 13
  • Navigáció / Navigation: iGO + Holux M1000 GPS
  • PDA: LG Optimus 4x ; Samsung i8000 ; Nokia E51 ; HP HX4700
  • PDA ROM: Android 4.0.3
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #49 Dátum: 2012, 11 17, 15:37:18 »
Mosquito - Biztos láttad, hogy mással is összehasonlítottam :) Kidobni én sem fogom, messze nem rossz a gép, de olyan rettenetesen nem vagyok beájulva tőle. A fénykepezőgépe meg szimplán gyalázatos - szerintem.

Ha valakit érdekel szellőzőrácsra rakható autós tartó, akkor javaslom ezt: You are not allowed to view links. Register or Login  2 nap alatt itt volt, 12 EUR. Praktikus a hátsó hangszórónak kivágni egy lyukat, ezt valahogy szeretik elfelejteni a gyártók.

Nem elérhető Mosquito

  • Hozzászólások: 17
  • Nem: Férfi
    • Maxirobogók, Aprilia-Atlantic
  • Navigáció / Navigation: igo8,Sygic,Navigon
  • PDA: LG Optimus 4x , Samsung Galaxy Tab P6800 , Huawei Ideos s7
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #50 Dátum: 2012, 11 17, 18:48:48 »
Láttam. A többiről inkább. :-X Melyik soft van rajta? Mert a régebbi verziónál tény és való nem úgy muzsikált a kamera. Most a V10F. Ill. más országokban a V10G van már.  Fotózáshoz meg ne automatán használd.  Amúgy megnézhetnél egy SGS3,Iphone 5 kamerát. ;) Ott sem 100-as. :oops:

Nem elérhető quint

  • Hozzászólások: 13
  • Navigáció / Navigation: iGO + Holux M1000 GPS
  • PDA: LG Optimus 4x ; Samsung i8000 ; Nokia E51 ; HP HX4700
  • PDA ROM: Android 4.0.3
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #51 Dátum: 2012, 11 19, 00:31:18 »
V10B van rajta, épp most küldtem el frissítést keresni, de azt közölte, hogy nuku :( Remélem, hogy egy frissítés javít a kamerán, mert ez most nem viszonylag rossz, hanem teljesen  :shock:

Nem elérhető quint

  • Hozzászólások: 13
  • Navigáció / Navigation: iGO + Holux M1000 GPS
  • PDA: LG Optimus 4x ; Samsung i8000 ; Nokia E51 ; HP HX4700
  • PDA ROM: Android 4.0.3
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #52 Dátum: 2012, 11 19, 11:43:33 »
Firmware update:
- wifin ráküldtem, közölte, hogy nincs újabb (most ugyebár V10B van rajta)...
- sebaj, maj az LGMobile Support Tool megoldja... talált frissebbet... felrakta... V10C lett  :shock:
- majd kézzel! V10F letöltve, KDZ_FW_UPD és környezete élesítve, minden a leírások szerint, látszólag csinálja is, de 20 perc múlva is csak szürkeség  >:(
Kapják be!  :ok:

Nem elérhető toto0569

  • Hozzászólások: 80
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Sony Xperia Z2 & LG G2
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #53 Dátum: 2012, 11 29, 20:30:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Firmware update:
- wifin ráküldtem, közölte, hogy nincs újabb (most ugyebár V10B van rajta)...
- sebaj, maj az LGMobile Support Tool megoldja... talált frissebbet... felrakta... V10C lett  :shock:
- majd kézzel! V10F letöltve, KDZ_FW_UPD és környezete élesítve, minden a leírások szerint, látszólag csinálja is, de 20 perc múlva is csak szürkeség  >:(
Kapják be!  :ok:
rakd be az akkut miután az S/W Upgrade Please wait while upgrading... megjelent és felismerte a gép.(EZ A 4-es PONT KIEGÉSZÍTÉSE)You are not allowed to view links. Register or Login ezt kövesd.

Nem elérhető quint

  • Hozzászólások: 13
  • Navigáció / Navigation: iGO + Holux M1000 GPS
  • PDA: LG Optimus 4x ; Samsung i8000 ; Nokia E51 ; HP HX4700
  • PDA ROM: Android 4.0.3
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #54 Dátum: 2012, 12 01, 15:56:04 »
Köszi, még aznap délután én írtam az aksis figyelmeztetést a logout cikkéhez...

Nem elérhető toto0569

  • Hozzászólások: 80
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Sony Xperia Z2 & LG G2
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #55 Dátum: 2012, 12 02, 13:11:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi, még aznap délután én írtam az aksis figyelmeztetést a logout cikkéhez...
ténnleg :oops:  én csak olvasgattam a különböző fórumokat és mindenkinek válaszoltam.Akkor ezek szerint te már rendben vagy...

Nem elérhető nodok

  • Hozzászólások: 3
  • PDA: LG optimus 4x hd
  • PDA ROM: android 4.0.3.
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #56 Dátum: 2012, 12 04, 23:47:54 »
Kis segítség kéne! Hogy lehet beállítani azt, hogy az alap képernyő is elforduljon. Előre is köszönöm. Nodok

Nem elérhető cbdevil84

  • Hozzászólások: 9
  • Nem: Férfi
  • PDA: LG Optimus 4X HD P880
  • PDA ROM: 4.0.4 V10F
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #57 Dátum: 2012, 12 14, 18:44:53 »
Hello mindenki!

4X tulajokat kérdeznék hogy nekik sikerült-e rootolni a készüléküket. Hogy volt-e valami probléma vagy minden ment ahogy mennie kell?! (Még csak tervezem hogy veszek egy ilyet, de fontos lenne a reklámmentesség miatt!)
Ezt fontos lenne tudnom!

Köszönöm előre is a választ!  Üdv!

Nem elérhető toto0569

  • Hozzászólások: 80
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Sony Xperia Z2 & LG G2
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #58 Dátum: 2012, 12 15, 20:07:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hello mindenki!

4X tulajokat kérdeznék hogy nekik sikerült-e rootolni a készüléküket. Hogy volt-e valami probléma vagy minden ment ahogy mennie kell?! (Még csak tervezem hogy veszek egy ilyet, de fontos lenne a reklámmentesség miatt!)
Ezt fontos lenne tudnom!

Köszönöm előre is a választ!  Üdv!
Minden rendben van vele,és ha eljutsz odáig akkor nincs szükség parancssorra csak rá kell kattintanod a Root/Bat fájl-ra és úgy is lemegy a folyamat.You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető cbdevil84

  • Hozzászólások: 9
  • Nem: Férfi
  • PDA: LG Optimus 4X HD P880
  • PDA ROM: 4.0.4 V10F
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #59 Dátum: 2012, 12 17, 10:31:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Minden rendben van vele,és ha eljutsz odáig akkor nincs szükség parancssorra csak rá kell kattintanod a Root/Bat fájl-ra és úgy is lemegy a folyamat.You are not allowed to view links. Register or Login

Köszönöm a hasznos infót! :taps:
Végigolvastam a linkelt leírást és világos is ami ott van, de lenne még egy kérdésem!
Az első androidos telefonom GT540 volt (1.6) Kijött rá egy frissítés (2.1 Update-1) amit rá akartam tenni az LG szofttal de meghalt a teló. Végül találtam egy leírást amivel fel lehetett támasztani a készüléket (kdz-s verzió), de a leírásban olyat olvastam hogy ha akku nélkül rakom usb-re a telót és nem telepít drivert akkor valószínűleg teljesen meghalt a készülék, és alaplapcserére lehet számítani.
Az lenne a kérdésem hogy ennél a készüléknél tudtok-e hasonló problémáról?!Lehet belőle téglát csinálni?Ez a kdz-s frissítés kicsit olyan nekem mint samsungnál a download mód, vagy nagyon rosszul gondolom? Most Galaxy S-t használok, volt rajta legalább 20 rom :D romolásoknál többször bootloop vagy még annyi se, de a download mód mindig ott volt utolsó esélyként és soha nem volt problémám!
Itt van több esély? :D

Nem elérhető toto0569

  • Hozzászólások: 80
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Sony Xperia Z2 & LG G2
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #60 Dátum: 2012, 12 17, 12:59:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm a hasznos infót! :taps:
Végigolvastam a linkelt leírást és világos is ami ott van, de lenne még egy kérdésem!
Az első androidos telefonom GT540 volt (1.6) Kijött rá egy frissítés (2.1 Update-1) amit rá akartam tenni az LG szofttal de meghalt a teló. Végül találtam egy leírást amivel fel lehetett támasztani a készüléket (kdz-s verzió), de a leírásban olyat olvastam hogy ha akku nélkül rakom usb-re a telót és nem telepít drivert akkor valószínűleg teljesen meghalt a készülék, és alaplapcserére lehet számítani.
Az lenne a kérdésem hogy ennél a készüléknél tudtok-e hasonló problémáról?!Lehet belőle téglát csinálni?Ez a kdz-s frissítés kicsit olyan nekem mint samsungnál a download mód, vagy nagyon rosszul gondolom? Most Galaxy S-t használok, volt rajta legalább 20 rom :D romolásoknál többször bootloop vagy még annyi se, de a download mód mindig ott volt utolsó esélyként és soha nem volt problémám!
Itt van több esély? :D

aksi nélkül dugod fel a kábelra és miután felrakott pár szükséges drivert még és befejezte akkor rakd vissza az aksit.Nincs veszély semmi,az elsőnél izzad a tenyered de a következő már rutin művelet lesz.Ha nem sikerül a frissítés akkor sem tégla mert marad rajta a régi rom.Szóval csak nyugodtan csináld.A Samu az más tészta mert ott a download mod az recovery menü volt és zip-es telepítés.(nekem SII-m volt amit most az asszonyom használ)Itt még nincs olyan.You are not allowed to view links. Register or Login  gyere nézz át ide itt nagyobb a forgalom...

Nem elérhető cbdevil84

  • Hozzászólások: 9
  • Nem: Férfi
  • PDA: LG Optimus 4X HD P880
  • PDA ROM: 4.0.4 V10F
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #61 Dátum: 2012, 12 17, 22:46:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
aksi nélkül dugod fel a kábelra és miután felrakott pár szükséges drivert még és befejezte akkor rakd vissza az aksit.Nincs veszély semmi,az elsőnél izzad a tenyered de a következő már rutin művelet lesz.Ha nem sikerül a frissítés akkor sem tégla mert marad rajta a régi rom.Szóval csak nyugodtan csináld.A Samu az más tészta mert ott a download mod az recovery menü volt és zip-es telepítés.(nekem SII-m volt amit most az asszonyom használ)Itt még nincs olyan.You are not allowed to view links. Register or Login  gyere nézz át ide itt nagyobb a forgalom...

Igen, itt is rendszeres olvasó vagyok(kb 5 napja :) ) de még nem regeltem.
Ha valóban így van ahogy leírtad akkor az nagyon jó!!! :D Valószínűleg nem fogom használni soha az OTA-t.  :D (KDZ után azt hiszem már nem is lehet)
Nagyon köszönöm a segítséget!  :ok:

Nem elérhető norbert6612

  • Hozzászólások: 71
  • PDA: Note 2
  • PDA ROM: N7100xxdlk7
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #62 Dátum: 2012, 12 19, 18:40:29 »
Segítségeteket szeretném kérni.
Telefont szeretnék venni és a galaxy s3 versus opimus 4x között vacillálok.A problémám az,hogy sehol sem udom kipróbálni az lg termékét.Emiatt elég nehéz döntenem.Az lg ára kb 27000 forinttal kevesebb.....kevesebbet is tud mint az s3?Javaslatokat várok pro-kontra.

Köszi.

Nem elérhető toto0569

  • Hozzászólások: 80
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Sony Xperia Z2 & LG G2
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #63 Dátum: 2012, 12 19, 21:00:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Segítségeteket szeretném kérni.
Telefont szeretnék venni és a galaxy s3 versus opimus 4x között vacillálok.A problémám az,hogy sehol sem udom kipróbálni az lg termékét.Emiatt elég nehéz döntenem.Az lg ára kb 27000 forinttal kevesebb.....kevesebbet is tud mint az s3?Javaslatokat várok pro-kontra.

Köszi.
elég ha megnézed,hogy mennyien válnak meg a Samutol és a HTC-töl és vesznek ilyet.Fentebb linkeltem egy másik  topikot ott is olvasgass,ott beszélnek a hibákrol is és az LG akadás mentes működéséröl is.  JB még nincs ,a Samunál már van.Ide az 1/4 évben érkezik.

Nem elérhető norbert6612

  • Hozzászólások: 71
  • PDA: Note 2
  • PDA ROM: N7100xxdlk7
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #64 Dátum: 2012, 12 27, 22:04:37 »
Székesfehérváron nincs véletlenül valakinek 4x hd telója?Megmutathatná milyen élőbe.....sehol sem tudom megnézni sajna.

Nem elérhető rx7tomy

  • Hozzászólások: 5
  • Nem: Férfi
  • PDA: LG 4X HD P880
  • PDA ROM: 4.0.3
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #65 Dátum: 2013, 01 16, 11:30:18 »
Sziatok.
Én is boldog tulaja lettem egy ilyen kis csodának, kb 1 hete.
Nem új, de csak 2 hónapos a készülék, de tökéletesen meg vagyok elégedve mindennel amit tud, szép a képe.
Gyors, tényleg akadásmentes, minden pörög rajta, és még jobban is néz ki mint az S3.
A főnökömnek S3 van így tudom hasonlítgatni, nekem jobban tetszik, elegánsabb is így feketében.
És embertelen milyen vékony.

Nem elérhető sadiseko

  • Hozzászólások: 5
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG Optimus P880 4X HD
  • PDA ROM: V10d
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #66 Dátum: 2013, 01 24, 01:46:14 »
Sziasztok. Nincs egy hónapja hogy megvettem a 4X-et. Az lenne a kérdésem, hogy a V10D lenne a legfrissebb szoftver rá? Mert ahányszor próbálom frissíteni akár gépen, akár direkt azt a választ kapom, hogy a legfrissebb OS van a gépen. Egyébként Szerbiából írok, lehet hogy befolyásolja az ország is a szoftverelérhetőséget? Köszönöm a választ előre is!

Nem elérhető cbdevil84

  • Hozzászólások: 9
  • Nem: Férfi
  • PDA: LG Optimus 4X HD P880
  • PDA ROM: 4.0.4 V10F
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #67 Dátum: 2013, 01 26, 21:16:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok. Nincs egy hónapja hogy megvettem a 4X-et. Az lenne a kérdésem, hogy a V10D lenne a legfrissebb szoftver rá? Mert ahányszor próbálom frissíteni akár gépen, akár direkt azt a választ kapom, hogy a legfrissebb OS van a gépen. Egyébként Szerbiából írok, lehet hogy befolyásolja az ország is a szoftverelérhetőséget? Köszönöm a választ előre is!

V10H ami eddig a legfrissebb! Valószínűleg azért nem talál a telefonod frissebb szoftvert mert nem európai piacra szánták, de KDZ-s frissítéssel mehet rá újabb rom!! (KDZ után OTA nincs többé..) Csak olyat kell rátenni amiben van magyar nyelv!
 You are not allowed to view links. Register or Login 
Itt találod a romokat.

Nem elérhető focuskoma

  • Hozzászólások: 5
  • PDA: LG 4X HD
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #68 Dátum: 2013, 02 01, 00:38:51 »
Halihó mindenkinek! Vettem egy LG 4X HD-t 3 hónapja, és már akkor láttam ezt a youtube videót egy CM10-ről.
You are not allowed to view links. Register or Login

Most ez a videó fake, vagy tényleg van már CM10? Mert sajnos még nem találtam meg sehol, ahonnan le lehetne tölteni. Hátha itt tud valamelyikőtök adni nekem erre választ. :) Gondoltam várok pár hónapot, de már kezd kicsit fura lenni, mert ez a videó még nyáron készült.

Nem elérhető cbdevil84

  • Hozzászólások: 9
  • Nem: Férfi
  • PDA: LG Optimus 4X HD P880
  • PDA ROM: 4.0.4 V10F
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #69 Dátum: 2013, 02 02, 21:57:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Halihó mindenkinek! Vettem egy LG 4X HD-t 3 hónapja, és már akkor láttam ezt a youtube videót egy CM10-ről.
Most ez a videó fake, vagy tényleg van már CM10? Mert sajnos még nem találtam meg sehol, ahonnan le lehetne tölteni. Hátha itt tud valamelyikőtök adni nekem erre választ. :) Gondoltam várok pár hónapot, de már kezd kicsit fura lenni, mert ez a videó még nyáron készült.

Üdv!

Nem tudom hogy a videó fake vagy se, de létezik CM10! :D
Itt találod: You are not allowed to view links. Register or Login
Vagy itt: You are not allowed to view links. Register or Login
De úgy tudom hogy ez erősen béta verzió, nem szabad tőle sokat várni. JB-vel elvileg érkezik a nyitott bootloader, akkor talán elkezdődik a főzés.. :)

Nem elérhető TTTotya

  • Hozzászólások: 29
  • Nem: Férfi
  • PDA: LG P880 Optimus 4x HD
  • PDA ROM: stock ICS 4.0.3 V10h
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #70 Dátum: 2013, 02 04, 15:40:45 »
Sziasztok!

Látom itt nem annyira pörög az élet a témában mint más oldalakon.

Nos, én ma rendeltem egy 4x-et és már nagyon várom, hogy holnap kézbe kapjam. HTC Desire HD-ról váltok. Az enyém is ázsiai régiós lesz, úgyhogy majd KDZ-zek a többi hasonszőrűvel. :)

Találtam is egy oldalt ahol van leírás + a legfrissebb firmware országonként.

Leírás: You are not allowed to view links. Register or Login

Firmware-k: You are not allowed to view links. Register or Login

Megnézné valaki, hogy ezen leírás alapján ezekkel a firmware-kkel műxik-e? + az Europe Open és a Hungary-s romok közöttt van különbség?

Köszi


Nem elérhető sadiseko

  • Hozzászólások: 5
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG Optimus P880 4X HD
  • PDA ROM: V10d
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #71 Dátum: 2013, 02 06, 20:40:40 »
A minap frissítettem a telefonom KDZ-vel V10H-ra, és minden szép és jó, de a gyári kameraszoftver, valamint a Polaris Office nem fut. A kamera hibaüzenetet dob ki, a Polaris pedig akkor áll le, mikor megpróbálok vele valamit megnyitni. Valakinek ötlete hogy mi lehet a gond?

Nem elérhető TTTotya

  • Hozzászólások: 29
  • Nem: Férfi
  • PDA: LG P880 Optimus 4x HD
  • PDA ROM: stock ICS 4.0.3 V10h
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #72 Dátum: 2013, 02 07, 08:57:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A minap frissítettem a telefonom KDZ-vel V10H-ra, és minden szép és jó, de a gyári kameraszoftver, valamint a Polaris Office nem fut. A kamera hibaüzenetet dob ki, a Polaris pedig akkor áll le, mikor megpróbálok vele valamit megnyitni. Valakinek ötlete hogy mi lehet a gond?


Én tegnap lettem V10H-s de nálam minden működik. Csináltál a ROM csere után hard resetet? Van 1-2 dolog ami akadhat ha nem csinálsz gyári beállítások visszaállítását. :) Ha az sem oldja meg akkor szerintem próbáld meg még egyszer rátolni a V10H-t. Vagy először downgrade-eld le régebbi verzióra, nézd meg működik-e után mehet rá megint a V10H.

Nem elérhető sadiseko

  • Hozzászólások: 5
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG Optimus P880 4X HD
  • PDA ROM: V10d
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #73 Dátum: 2013, 02 07, 14:33:45 »
Köszönöm válaszod, tényleg csak egy hard reset hiányzott. :)

Nem elérhető TTTotya

  • Hozzászólások: 29
  • Nem: Férfi
  • PDA: LG P880 Optimus 4x HD
  • PDA ROM: stock ICS 4.0.3 V10h
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #74 Dátum: 2013, 02 08, 16:16:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm válaszod, tényleg csak egy hard reset hiányzott. :)

Nem tesz semmit!  :)

Nem elérhető focuskoma

  • Hozzászólások: 5
  • PDA: LG 4X HD
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #75 Dátum: 2013, 02 16, 15:04:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv!

Nem tudom hogy a videó fake vagy se, de létezik CM10! :D
Itt találod: You are not allowed to view links. Register or Login
Vagy itt: You are not allowed to view links. Register or Login
De úgy tudom hogy ez erősen béta verzió, nem szabad tőle sokat várni. JB-vel elvileg érkezik a nyitott bootloader, akkor talán elkezdődik a főzés.. :)

Nagyon szépen köszönöm a segítséged! :) További szép napot!

Nem elérhető shepi

  • Hozzászólások: 6
  • Nem: Férfi
  • PDA: LG OPTIMUS 4X HD
  • PDA ROM: unofficial V20a, root, unlock bootloader, coustom boot anim
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #76 Dátum: 2013, 02 24, 02:08:22 »
sziasztok!

vann egy 4x hd-m rootolva volt meg a bl nyitva, telepítettem a marketről a rom toolbox-ot  és azóta nem indul a teló csak az lg logoja teker időtlen időkig :( wipe chache/davlick chache törölve de semmi valmi ötlet esetleg pls.
rom toolbox elinditáskor csak fekete képernyő volt ezért ujraiditottam volna de azota teker :(

Nem elérhető TMhun

  • Hozzászólások: 45
  • PDA: Galaxy s
  • PDA ROM: TsunamX 4.2
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #77 Dátum: 2013, 02 24, 10:53:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
sziasztok!

vann egy 4x hd-m rootolva volt meg a bl nyitva, telepítettem a marketről a rom toolbox-ot  és azóta nem indul a teló csak az lg logoja teker időtlen időkig :( wipe chache/davlick chache törölve de semmi valmi ötlet esetleg pls.
rom toolbox elinditáskor csak fekete képernyő volt ezért ujraiditottam volna de azota teker :(

Most vettem a telefont pár napja, szóval még nem értek hozzá igazán.
De itt olvastam hogyan lehet romot rakni rá, egy próbát megér ha más ötlet nincs.
You are not allowed to view links. Register or Login
!!De szólok én sem csináltam még hasonlót sem rajta, csak a galaxy s korszakomból mondom ezeket!!

Nem elérhető shepi

  • Hozzászólások: 6
  • Nem: Férfi
  • PDA: LG OPTIMUS 4X HD
  • PDA ROM: unofficial V20a, root, unlock bootloader, coustom boot anim
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #78 Dátum: 2013, 02 24, 11:05:19 »
Köszi!
közben még hajnalban megoldottam :)
KDZ update V10H feltolva rá így legalább már magyar az sw rajta mert szürke importos UjGsm- től vásárolt teló :)
és első frissítésnél koreai lett szegény V10D :)
Bár még mindíg nem értem mit ronthattam ell a markettes telepítéssel :(
 De köszi a segítséget szép napot :)

Nem elérhető TMhun

  • Hozzászólások: 45
  • PDA: Galaxy s
  • PDA ROM: TsunamX 4.2
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #79 Dátum: 2013, 02 26, 16:38:37 »
Na most én kérdezek :)
Van bármi mód rá amivel fel lehet venni a képernyőn zajló dolgokat, mint gépen a fraps. Ugye a tegra miatt a screencast és zbarre kiesett, mert csak LG logót vesz fel.
A másik módszer pedig, hogy a hivatalos LG on-screen phone pedig 80%ban lassítja a telót és akad mint szemét + a hangot sem küldi gépre. Vagy esetleg ezt a laggot lehet csökkenteni?

Megoldás van?

Nem elérhető shepi

  • Hozzászólások: 6
  • Nem: Férfi
  • PDA: LG OPTIMUS 4X HD
  • PDA ROM: unofficial V20a, root, unlock bootloader, coustom boot anim
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #80 Dátum: 2013, 02 27, 07:08:27 »
Hi :)
LG On-Screen Phone aztán a pc-n felveszed a képet, miközben használod aTelodat :taps:
De iztos an jobb megoldás is bár még mem foglalkoztam. Témával  :ok:

Nem elérhető TMhun

  • Hozzászólások: 45
  • PDA: Galaxy s
  • PDA ROM: TsunamX 4.2
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #81 Dátum: 2013, 02 27, 18:28:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hi :)
LG On-Screen Phone aztán a pc-n felveszed a képet, miközben használod aTelodat :taps:
De iztos an jobb megoldás is bár még mem foglalkoztam. Témával  :ok:

Köszi a választ, de már próbáltam. Sajna nagyon belassítja a telefont, a kép is akad gépen és hangja sincs.

Nem elérhető sadiseko

  • Hozzászólások: 5
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG Optimus P880 4X HD
  • PDA ROM: V10d
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #82 Dátum: 2013, 03 18, 20:00:03 »
Sziasztok. a V10E firmwaret érdemes letölteni? Vagy semmi változás nincs benne a V10H-hoz képest?
Köszi előre is a választ.

Nem elérhető shepi

  • Hozzászólások: 6
  • Nem: Férfi
  • PDA: LG OPTIMUS 4X HD
  • PDA ROM: unofficial V20a, root, unlock bootloader, coustom boot anim
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #83 Dátum: 2013, 03 18, 22:18:47 »
Sadeisko
milyen telód van?
Mert már a V20a nál tartunk frimeware-ben:)

Nem elérhető sadiseko

  • Hozzászólások: 5
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG Optimus P880 4X HD
  • PDA ROM: V10d
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #84 Dátum: 2013, 03 18, 23:26:25 »
Optimus 4X HD-m, ha azóta nem változott át :D egyébként én v20 firmwaret nem találok sehol....

Nem elérhető shepi

  • Hozzászólások: 6
  • Nem: Férfi
  • PDA: LG OPTIMUS 4X HD
  • PDA ROM: unofficial V20a, root, unlock bootloader, coustom boot anim
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #85 Dátum: 2013, 03 19, 08:22:42 »
bár azt nem írtam de unofficial a V20a frimeware, de március végére jöna hivatalos végleges kiadás  :shock:

Nem elérhető TMhun

  • Hozzászólások: 45
  • PDA: Galaxy s
  • PDA ROM: TsunamX 4.2
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #86 Dátum: 2013, 03 27, 14:27:43 »
Üdv!
Gondoltam nyitnék egy külön topic-ot a következő két programnak, de nem tudtam.

Biztos mindenkinek gond az üzemidő (ha komolyabb programokat futtat). Ahogy észrevettem ez a tegrának tudható be és épp ezért elkezdtem nézegetni XDA-n miket lehet csinálni. Egész hasznos dolgokat lehet találni már, szóval ajánlom: You are not allowed to view links. Register or Login

Az első program az idő növelésére a GearBox nevet kapta.
Telepítéséhez nem kell root.
Segítségével könnyen tudjuk állítani hány mag működjön aktívan a telefonban és azok milyen órajelen fussanak. Egy jól eltalált beállítással nyerhetünk egy kis plusz időt. De ahogy olvastam a hozzászólásokat van akinél problémákat szül, szóval csak saját felelősségre. Én is kipróbáltam és 1 napig 2 maggal futtattam a telót és tökéletesen futott minden. Csak jött nap végén a probléma amit írtak is. Lefagyott a teló és csak akku ki-be segített.

You are not allowed to view links. Register or Login

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

A másodikat még nem próbáltam, de ígéretesnek tűnik. Ez egy tegra3 fix a telóhoz és több visszajelzés alapján használ.
egyelőre nem csináltam vele semmit, de vállalkozó kedvűek kipróbálhatják és akkor írják le véleményüket. Meg azt, hogy hogyan kell telepíteni, mert össze vissza írnak mindent. Annyira nem értek az ilyenekhez, hogy magam találjam ki és próbálkozzak.

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető quint

  • Hozzászólások: 13
  • Navigáció / Navigation: iGO + Holux M1000 GPS
  • PDA: LG Optimus 4x ; Samsung i8000 ; Nokia E51 ; HP HX4700
  • PDA ROM: Android 4.0.3
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #87 Dátum: 2013, 03 29, 12:45:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Biztos mindenkinek gond az üzemidő (ha komolyabb programokat futtat).

Nem teljesen vágom, hogy miért kell egy jókora adag pénzért venni 4x1,5 GHz-es procival szerelt telefont, ha utána fixen például 1x600 MHz-en akarod használni. Arra jobb mondjuk 10 ezerért egy használt Blade, és az még instabil sem lesz, ha így járatod :)

Nem elérhető TMhun

  • Hozzászólások: 45
  • PDA: Galaxy s
  • PDA ROM: TsunamX 4.2
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #88 Dátum: 2013, 03 29, 13:20:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem teljesen vágom, hogy miért kell egy jókora adag pénzért venni 4x1,5 GHz-es procival szerelt telefont, ha utána fixen például 1x600 MHz-en akarod használni. Arra jobb mondjuk 10 ezerért egy használt Blade, és az még instabil sem lesz, ha így járatod :)

Nincs semmi bajom 4x1,5 GHz-es procival, mert majdnem 100%ban ki szoktam használni. A gond csak ott van, hogy amikor nem használom ki, akkor is maxon járatja őket egy kis program miatt. Így meg zavaró ha emiatt merül percenként 1%ot, miközben egy mag is bőven elég lenne.

Nem elérhető TMhun

  • Hozzászólások: 45
  • PDA: Galaxy s
  • PDA ROM: TsunamX 4.2
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #89 Dátum: 2013, 04 06, 20:12:54 »
Na végre meg volt a hivatalos JB frissítés.
Kérdés:
Hogyan kell root-olni, vagy ugyan úgy mint ICS-t?

Nem elérhető tubi8

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 149
  • PDA: galaxy ace,lg4xhd,prestigio5080b media pad,sgs2,sgs3
  • PDA ROM: 2.3.4 cm7 ,v20a,ics4.0.3,ics4.03,4.1.2,4.2.2
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #90 Dátum: 2013, 04 06, 21:07:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na végre meg volt a hivatalos JB frissítés.
Kérdés:
Hogyan kell root-olni, vagy ugyan úgy mint ICS-t?
nem itt a leírás:http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2180688

Nem elérhető TMhun

  • Hozzászólások: 45
  • PDA: Galaxy s
  • PDA ROM: TsunamX 4.2
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #91 Dátum: 2013, 04 07, 08:33:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
nem itt a leírás:http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2180688

köszönöm

Nem elérhető fagyufa

  • Hozzászólások: 1
  • PDA: SGH-i900
  • PDA ROM: i900XXHI1/XDHI1
  • Skype: fagyufa
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #92 Dátum: 2013, 04 30, 19:28:35 »
Sziasztok!
Segítséget kérnék bárkitől, az LG Pc Suite felajánlotta a szoftver frissítést a meglévő V10D -ről V20B-re. Érdemes megcsinálni? Amit észrevettem, hogy a kamera minősége és érzékenysége nagyon szar :( Erre is lenne valami 5let valakinek?

köszi előre!

Nem elérhető qwaki

  • Hozzászólások: 459
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: O4X HD
  • PDA ROM: Mikor mi?! Zsélibin! :D
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #93 Dátum: 2013, 05 03, 17:09:34 »
Sziokaaa Skacok! Helpet szeretnék kérni 1-2 dologban,hisz hamarosan 4x-re válltok,és érdekellne h mik a tapik róla,meg a rootolása hogy s mint,meg a romozás,és a többi! ha vki adna infót akk hálás lennék érte mi hogyan megy! Köszikee Pacsesz :D

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9000-ről


Nem elérhető hanics

  • Hozzászólások: 26
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo8
  • PDA: Huawei Mediapad
  • PDA ROM: S7-301uV100R002C002B010SP03
  • Skype: Han1cs
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #94 Dátum: 2013, 05 09, 18:40:02 »
Csatlakoztam LG Csapathoz :)
Patent kütyü... Én teljes mértékben megvagyok vele elégedve....

Root + Rom : You are not allowed to view links. Register or Login

Itt megtalálsz mindent...

Nem elérhető qwaki

  • Hozzászólások: 459
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: O4X HD
  • PDA ROM: Mikor mi?! Zsélibin! :D
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #95 Dátum: 2013, 05 25, 10:03:21 »
Sziooka! Vki tud nekem segiteni CWM felrakásában,mert akármit próbálok,recoverykor vmi error dobál......!!!!Help PLS! Tenk júúú! :) :D

Nem elérhető sanros

  • Hozzászólások: 351
  • Navigáció / Navigation: -
  • PDA: note 2
  • Skype: -
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #96 Dátum: 2013, 06 02, 16:21:42 »
Sziasztok.Egy olyan kérdésem lenne hogy vettem egy 4x-et ami úgy néz ki Ázsiai,és nincs Magyar nyelv benne.Tudom valahogy Magyarítani???Teljesen!!!Mert more local csak félig csinálja meg...Esetleg Magyar nyelvű rom van e rá?

Nem elérhető hondacrf25021

  • Hozzászólások: 2
  • PFC Fan
  • PDA: lg optimus 4 x
  • PDA ROM: 4.0.3
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #97 Dátum: 2013, 06 12, 19:40:39 »
Helosztok olyan problemam lenne hogy cm volt a telómon de nem volt az igazi fel akartam tenni a hivatalosat de valahogy lement a telorol a clockworkmod recovery es nem birtam recoverybe inditani feltettem egy appot hogy azzal elvileg indulni fog recoverybe de nem hogy abba sehogyse S/W upgrade mnodba indul lg flash tool al probaltam megcsinalni de a végén csak nem akarja feltenni a rendszert nem tudna valaki linkelni valami okosságot előre is köszönöm

Nem elérhető Darkcomet

  • Hozzászólások: 7
  • PDA: LG Optimus 4x HD
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #98 Dátum: 2013, 06 30, 13:58:36 »
Üdvözlet!

Nekem telenoros p880-am van. Várható a JB-ből telenoros verzió, vagy inkább álljak neki rootolni, és felrakni egy független verziót?

Nem elérhető hanics

  • Hozzászólások: 26
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo8
  • PDA: Huawei Mediapad
  • PDA ROM: S7-301uV100R002C002B010SP03
  • Skype: Han1cs
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #99 Dátum: 2013, 07 04, 21:11:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdvözlet!

Nekem telenoros p880-am van. Várható a JB-ből telenoros verzió, vagy inkább álljak neki rootolni, és felrakni egy független verziót?

Nekem is Telenoros van és nekem JB van rajta :)

Szedd le az LGmobile Support Tools nevű hivatalos progikát és az megcsinálja neked :)

Nem elérhető totya79

  • Hozzászólások: 7
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG Optimus 4X HD
  • PDA ROM: 4.2.1
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #100 Dátum: 2013, 07 13, 22:26:22 »
Én is beléptem az Lg tulajok táborába :)
Ez az első lg telóm,eddig tetszik!
Galaxy s ről váltottam,hát van Különbség...

Nem elérhető Trevis

  • Hozzászólások: 102
  • Navigáció / Navigation: iGO
  • PDA: Samsung I9195
  • PDA ROM: I9195XXUBML4
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #101 Dátum: 2013, 07 15, 22:47:39 »
Udv. Szeretnem megkerdezni hogy a gyari fuggo romot hogy lehet rola lementeni, hogy vissza is tudjam tenni? Koszonom.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Loginvisitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Trevis

  • Hozzászólások: 102
  • Navigáció / Navigation: iGO
  • PDA: Samsung I9195
  • PDA ROM: I9195XXUBML4
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #102 Dátum: 2013, 07 17, 20:42:21 »
totya79
Kuldtem privat uzit, de blokkoltal.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Loginvisitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető hanics

  • Hozzászólások: 26
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo8
  • PDA: Huawei Mediapad
  • PDA ROM: S7-301uV100R002C002B010SP03
  • Skype: Han1cs
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #103 Dátum: 2013, 07 17, 20:58:00 »
KDZ progival...

Nem elérhető Feri1991

  • Hozzászólások: 82
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: IGO Navigation
  • PDA: Samsung Galaxy s
  • PDA ROM: 2.3.6 JVU+Samephore 2.5.0
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #104 Dátum: 2013, 07 27, 21:24:05 »
Sziasztok! Most szeretnèk venniegy ilyen telefont majd ès interneten 75000 màr lehet rendelni(62000-èrt is van de azt inkàb nem:-) )! Ez reàlis szerintetek? Vèlemènyeteket elöre is köszönöm!

Nem elérhető totya79

  • Hozzászólások: 7
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG Optimus 4X HD
  • PDA ROM: 4.2.1
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #105 Dátum: 2013, 07 30, 19:36:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Most szeretnèk venniegy ilyen telefont majd ès interneten 75000 màr lehet rendelni(62000-èrt is van de azt inkàb nem:-) )! Ez reàlis szerintetek? Vèlemènyeteket elöre is köszönöm!
Az árra én nem nagyon tudok mit mondani,mert én telenornál vettem,előfizuval,így kb 50-re jön ki.Én soha nem vettem volna lg-t,de arröl a telóról csak jót olvastam,és ár-érték aranyban nagyon rendbe van!Galaxy s-m volt eddgi,ami nagyon jó volt,de ez más gategória!Ha a kezedbe veszed,egyből észre veszed mi a Különbség lg-és samsung között  :)

Nem elérhető bau

  • Hozzászólások: 253
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Lg G2 IGO
  • PDA: Lg G2
  • PDA ROM: D80210a
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #106 Dátum: 2013, 08 16, 17:28:04 »
Én is most akarok venni 4x hd-t. Elv valami ázsiai cuccos. Állítólag nincs benne magyar nyelv.
Tudtok linkelni hozzá olyan romot lehetőleg magyar romot amibe van. ill valami leírást a frissítés menetéről.
Nem vok full láma a romoláshoz csak s2 esem van. És mielőtt váltanék körbetájékozódok.
Előre is köszi

Nem elérhető Fatis84

  • Hozzászólások: 7
  • PDA: defy+
  • PDA ROM: RapiDroid Beta 1
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #107 Dátum: 2013, 08 19, 12:52:00 »
Na azt én is megköszönném!
Akkor én is megrendelném az angolt.

Nem elérhető princesama1

  • Hozzászólások: 47
  • Nem: Férfi
  • PDA: Lg Optimus 4x Hd
  • PDA ROM: Gyári 4.1.2
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #108 Dátum: 2013, 09 11, 11:52:26 »
Sziasztok most szeretnék venni a telenornál én is egy ilyen telefont és az lenne a kérdésem hogy jó telefon ez?
[teszteket olvastam meg hozzászólásokat is] csak úgy kíváncsiságból van e valami hibája?

Vagy csak annyi hogy kevés embernek van ilyen telefonja?

Nem elérhető banofeca

  • Hozzászólások: 71
  • Nem: Férfi
  • PDA: Blacberry Passport, Lenovo A6000
  • PDA ROM: Android 6.0.1 OctOS
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #109 Dátum: 2013, 09 16, 15:51:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok most szeretnék venni a telenornál én is egy ilyen telefont és az lenne a kérdésem hogy jó telefon ez?
[teszteket olvastam meg hozzászólásokat is] csak úgy kíváncsiságból van e valami hibája?

Vagy csak annyi hogy kevés embernek van ilyen telefonja?
Szia!

Szerintem túl kevés a marketing körülötte, és valóban lehet hogy kevés embernek van. 2 hét után nekem nagyon bejött,(ráadásul 20-ért hozzám vágták a Telenornál  :D) gyönyörű a kijelző, gyors, arra amire én használom.
Én már nem nagyon játszom, így erről nincs tapasztalatom.
A kamerája egész jó, a videó sajnos tényleg sötét, de ezt a Lenovo camera app-al kiküszöböltem így ez mos ok.
egyelőre nem főztem meg, nem is nagyon igényli, de ami késik nem múlik. ;)
A gyári JB teszi a dolgát , nekem wifi gondom nincs , akksi kb 2 nap, stabil nem kell naponta újraindítgatni.
Dióhéjban, Szeressük :ok:

Nem elérhető princesama1

  • Hozzászólások: 47
  • Nem: Férfi
  • PDA: Lg Optimus 4x Hd
  • PDA ROM: Gyári 4.1.2
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #110 Dátum: 2013, 09 16, 22:51:52 »
Megkérdezhetem hogy hol vetted?
Itt bementünk a tescoba mondták hogy nincs illetve hogy "kifutó" modell szal már nem sok van. Hátha van még ott ahonnan a tied jött :D

Gyári fülesről mesélnél nekem? jól szól?

Igazából azért is fogott meg ez a teló mert 16gb nagy kijelző agyba dugós fülest adnak hozzá a telenornál (tudtommal)

Nem elérhető banofeca

  • Hozzászólások: 71
  • Nem: Férfi
  • PDA: Blacberry Passport, Lenovo A6000
  • PDA ROM: Android 6.0.1 OctOS
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #111 Dátum: 2013, 09 17, 08:43:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Megkérdezhetem hogy hol vetted?
Itt bementünk a tescoba mondták hogy nincs illetve hogy "kifutó" modell szal már nem sok van. Hátha van még ott ahonnan a tied jött :D

Gyári fülesről mesélnél nekem? jól szól?

Igazából azért is fogott meg ez a teló mert 16gb nagy kijelző agyba dugós fülest adnak hozzá a telenornál (tudtommal)

Szia!

Szegeden vettem, szerintem kérdezd végig az ügyfélszolgálatot, de vettem már Telenortól, úgy hogy a futár hozta.
Pár dolog amiket kritizáltak:
Gyári fülest sokan csúfolják, de nekem jó volt (nem egy Bose).
Igen, melegszik, de hát majd kihűl... :D
A töltő nekem is ciripel halkan.
Az akksi kb egy hét amíg beáll.
A 3 betűs navi: 1perc=1% az akksiból :shock:, de ekkora kijelzőnél 4 magnál nem nagyon csodálkozom.
A 16 gb-ból 12-t lehet elérni.

Nem elérhető princesama1

  • Hozzászólások: 47
  • Nem: Férfi
  • PDA: Lg Optimus 4x Hd
  • PDA ROM: Gyári 4.1.2
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #112 Dátum: 2013, 09 17, 11:10:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Szia!

Szegeden vettem, szerintem kérdezd végig az ügyfélszolgálatot, de vettem már Telenortól, úgy hogy a futár hozta.
Pár dolog amiket kritizáltak:
Gyári fülest sokan csúfolják, de nekem jó volt (nem egy Bose).
Igen, melegszik, de hát majd kihűl... :D
A töltő nekem is ciripel halkan.
Az akksi kb egy hét amíg beáll.
A 3 betűs navi: 1perc=1% az akksiból :shock:, de ekkora kijelzőnél 4 magnál nem nagyon csodálkozom.
A 16 gb-ból 12-t lehet elérni.

Ahh az 5let már akkor meghalt amikor írtad hogy szeged XD
Hogy érted hogy a töltő "ciripel?"

Illetve erre nem tudsz nekem választ adni?
Telenor árlistájában még benne van az lg 4x de az oldalon már levették...Most ilyenkor mivan?:D kiadhatják ha még van teló (persze akciósan?) vagy már csak megvehetem max áron?

Nem elérhető banofeca

  • Hozzászólások: 71
  • Nem: Férfi
  • PDA: Blacberry Passport, Lenovo A6000
  • PDA ROM: Android 6.0.1 OctOS
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #113 Dátum: 2013, 09 17, 13:25:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ahh az 5let már akkor meghalt amikor írtad hogy szeged XD
Hogy érted hogy a töltő "ciripel?"

Illetve erre nem tudsz nekem választ adni?
Telenor árlistájában még benne van az lg 4x de az oldalon már levették...Most ilyenkor mivan?:D kiadhatják ha még van teló (persze akciósan?) vagy már csak megvehetem max áron?
Most néztem a telenoros oldalt és még ott van, bár én előfizetős vagyok.
Ciripelés: bedugod és ha közel hajolsz picit cincog, de ezzel együtt lehet élni.
Próbáld netshopból megrendelni.

Nem elérhető totya79

  • Hozzászólások: 7
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG Optimus 4X HD
  • PDA ROM: 4.2.1
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #114 Dátum: 2013, 09 17, 17:46:32 »
Erre a ciripelésre ránézek,sosem tűnt fel  :)
Amúgy jó kis teló,én már egész megszerettem!Én sem főztem még,habár játszadozom a gondolattal.....
Ja amúgy van hogy hetekig nem resetelem,és sosincs gondja.Kollegáktól mindig azt hallom,hogy így fagy,meg úgy,és napi reset kell(jah mind samsung tulaj)

Nem elérhető princesama1

  • Hozzászólások: 47
  • Nem: Férfi
  • PDA: Lg Optimus 4x Hd
  • PDA ROM: Gyári 4.1.2
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #115 Dátum: 2013, 09 17, 21:18:11 »
És tényleg most néztem és vissza tették a telót ooooyeee XD nah már csak a számlát kéne kifizetni ^^' [2 okból akarom telenornál 1. valszeg nem ázsiai importos a teló 2. nincs most 60-70eFt-mXD]

Ciripelésre visszatérve: milyen zenét hallgatsz? rap/rock/disco/pop?

Nem elérhető qwaki

  • Hozzászólások: 459
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: O4X HD
  • PDA ROM: Mikor mi?! Zsélibin! :D
Re: Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #116 Dátum: 2013, 09 17, 21:25:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
És tényleg most néztem és vissza tették a telót ooooyeee XD nah már csak a számlát kéne kifizetni ^^' [2 okból akarom telenornál 1. valszeg nem ázsiai importos a teló 2. nincs most 60-70eFt-mXD]

Ciripelésre visszatérve: milyen zenét hallgatsz? rap/rock/disco/pop?
Sziooka mindenki! :)
Nah végre 1 kis élet a 4X világában....
És ti nyomjátok a romozást?
Pacsiii
Tapatalk 2-vel küldve az én Optimus 4X HD-ről


Nem elérhető banofeca

  • Hozzászólások: 71
  • Nem: Férfi
  • PDA: Blacberry Passport, Lenovo A6000
  • PDA ROM: Android 6.0.1 OctOS
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #117 Dátum: 2013, 09 18, 08:41:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
És tényleg most néztem és vissza tették a telót ooooyeee XD nah már csak a számlát kéne kifizetni ^^' [2 okból akarom telenornál 1. valszeg nem ázsiai importos a teló 2. nincs most 60-70eFt-mXD]

Ciripelésre visszatérve: milyen zenét hallgatsz? rap/rock/disco/pop?
Rock, magyarock, metal, komoly, na meg Fankadeli :D
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziooka mindenki! :)
Nah végre 1 kis élet a 4X világában....
És ti nyomjátok a romozást?
Pacsiii
Tapatalk 2-vel küldve az én Optimus 4X HD-ről


Hihetetlen de a gyári rom teljesen jól fut.
Van egy Defy-m azt már puhára főztem, de a nightly-kból kiindulva egyelőre nem bántom a "Fővezért" ;)

Nem elérhető banofeca

  • Hozzászólások: 71
  • Nem: Férfi
  • PDA: Blacberry Passport, Lenovo A6000
  • PDA ROM: Android 6.0.1 OctOS
Re: Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #118 Dátum: 2013, 09 18, 08:43:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziooka mindenki! :)
Nah végre 1 kis élet a 4X világában....
És ti nyomjátok a romozást?
Pacsiii
Tapatalk 2-vel küldve az én Optimus 4X HD-ről

Ja persze a ROOT meg a Bootloader nyitás az meg volt, felkészítve az esetleges nagyműtétre. :ok:

Nem elérhető qwaki

  • Hozzászólások: 459
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: O4X HD
  • PDA ROM: Mikor mi?! Zsélibin! :D
Re: Re: Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #119 Dátum: 2013, 09 18, 08:59:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ja persze a ROOT meg a Bootloader nyitás az meg volt, felkészítve az esetleges nagyműtétre. :ok:
Hoohooo én már nyúzom a kicsikét elég rendesen...  ,és megkell mondjam türi a főzéseket rendesen!

Nem elérhető princesama1

  • Hozzászólások: 47
  • Nem: Férfi
  • PDA: Lg Optimus 4x Hd
  • PDA ROM: Gyári 4.1.2
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #120 Dátum: 2013, 09 18, 11:52:36 »
Teló rootolásnál itt is van esély a brickre?

Nem elérhető totya79

  • Hozzászólások: 7
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG Optimus 4X HD
  • PDA ROM: 4.2.1
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #121 Dátum: 2013, 09 19, 15:16:40 »
Pontosan milyen romok vannak hozzá,és mik a tapasztalatok?Nem néztem még utána,mert kicsit félek a gyári gari buktától....
Amúgy rendben van gyárilag is,de szeretek kisérletezni  :)

Nem elérhető qwaki

  • Hozzászólások: 459
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: O4X HD
  • PDA ROM: Mikor mi?! Zsélibin! :D
Re: Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #122 Dátum: 2013, 09 19, 15:24:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Pontosan milyen romok vannak hozzá,és mik a tapasztalatok?Nem néztem még utána,mert kicsit félek a gyári gari buktától....
Amúgy rendben van gyárilag is,de szeretek kisérletezni  :)
van sok fajta,több verzában.....
4.1/4.2/4.3 ban is lehet válogatni...én nyűstölöm elég rendesen!

Nem elérhető hanics

  • Hozzászólások: 26
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo8
  • PDA: Huawei Mediapad
  • PDA ROM: S7-301uV100R002C002B010SP03
  • Skype: Han1cs
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #123 Dátum: 2013, 09 23, 11:23:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Pontosan milyen romok vannak hozzá,és mik a tapasztalatok?Nem néztem még utána,mert kicsit félek a gyári gari buktától....
Amúgy rendben van gyárilag is,de szeretek kisérletezni  :)

Stabil 4.2 cm van rá. Nekem ez vállt be.
4.3 is elérhető, működik az esetek 95%-ba, de ez még zabálja az akkumulátort.

Illetve ezeknek e verzióknak az agyon moddolt verziói vannak még. De én hivatalosan is Cm párti vagyok :)

Nem elérhető princesama1

  • Hozzászólások: 47
  • Nem: Férfi
  • PDA: Lg Optimus 4x Hd
  • PDA ROM: Gyári 4.1.2
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #124 Dátum: 2013, 09 23, 12:27:49 »
Hy valakinek nincs olyan oldala ahol vannak témák a telóra?
[rootolni nem akarom a telót mivel még nincs 1 hetes se és 2 év gari van rá] ezért maradnának a témák de kb 1 et találtam az se jó XD

Nem elérhető qwaki

  • Hozzászólások: 459
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: O4X HD
  • PDA ROM: Mikor mi?! Zsélibin! :D
Re: Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #125 Dátum: 2013, 09 23, 21:43:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Stabil 4.2 cm van rá. Nekem ez vállt be.
4.3 is elérhető, működik az esetek 95%-ba, de ez még zabálja az akkumulátort.

Illetve ezeknek e verzióknak az agyon moddolt verziói vannak még. De én hivatalosan is Cm párti vagyok :)
....sztem van 4.3 ban is jóó,...én pl. az új Vanir&Iodak kombot tolom,és eddig hibátlan,gyors,jó az akksi idő(persze használatól függ),nekem bevált....

Nem elérhető banofeca

  • Hozzászólások: 71
  • Nem: Férfi
  • PDA: Blacberry Passport, Lenovo A6000
  • PDA ROM: Android 6.0.1 OctOS
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #126 Dátum: 2013, 09 24, 09:09:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hy valakinek nincs olyan oldala ahol vannak témák a telóra?
[rootolni nem akarom a telót mivel még nincs 1 hetes se és 2 év gari van rá] ezért maradnának a témák de kb 1 et találtam az se jó XD

Szia!
Apex launcher, ráadásul jobb mint a gyári home, több a beállítás benne.
Azután UCCW esetleg Zooper widget, és lehet szórakozni. Marketről letölthető.
Egyébként gratulálok, ezek szerint sikerült szerezni egyet.
Egy kis érdekesség:
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login




Nem elérhető qwaki

  • Hozzászólások: 459
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: O4X HD
  • PDA ROM: Mikor mi?! Zsélibin! :D
Re: Re: Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #127 Dátum: 2013, 09 24, 09:35:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
....sztem van 4.3 ban is jóó,...én pl. az új Vanir&Iodak kombot tolom,és eddig hibátlan,gyors,jó az akksi idő(persze használatól függ),nekem bevált....
1 kis Antutu! :P
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Tapatalk 2-vel küldve az én Optimus 4X HD-ről


Nem elérhető princesama1

  • Hozzászólások: 47
  • Nem: Férfi
  • PDA: Lg Optimus 4x Hd
  • PDA ROM: Gyári 4.1.2
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #128 Dátum: 2013, 09 24, 12:50:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!
Apex launcher, ráadásul jobb mint a gyári home, több a beállítás benne.
Azután UCCW esetleg Zooper widget, és lehet szórakozni. Marketről letölthető.
Egyébként gratulálok, ezek szerint sikerült szerezni egyet.
Egy kis érdekesség:
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Launchereket nem akarok használni de azért köszi [htc telómon rossz tapasztalaim voltak vele XD]

Nem elérhető qwaki

  • Hozzászólások: 459
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: O4X HD
  • PDA ROM: Mikor mi?! Zsélibin! :D
Re: Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #129 Dátum: 2013, 09 24, 13:05:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Launchereket nem akarok használni de azért köszi [htc telómon rossz tapasztalaim voltak vele XD]
Pedig nekem is apex van,és tökéletes....   :)

Tapatalk 2-vel küldve az én Optimus 4X HD-ről


Nem elérhető Feri1991

  • Hozzászólások: 82
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: IGO Navigation
  • PDA: Samsung Galaxy s
  • PDA ROM: 2.3.6 JVU+Samephore 2.5.0
Re: Re: Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #130 Dátum: 2013, 10 07, 12:09:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
1 kis Antutu! :P
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Tapatalk 2-vel küldve az én Optimus 4X HD-ről
Szia! Elmondanád te melyik szoftverrel érted el ezt az eredeményt? A telefonomat már sikerúlt rootolni! :) A gyári szoftverrel nem vok megelégedve, szép meg minden de tudom sokkal tóbbet ki lehetnehjozni a gépből. Légyszives irde le mi a szoftver amit használsz és, hogy hogyan kell feltelepíteni. Korábban sgs-em volt szal nem vok teljesen tökkel ütött ezekhez, de ehez valahogy nem tudok neki állni! Ja fő broblémám az, hogy a masina pörög rendesen, de pl a fifa14 kicsit laggol wtf?! Szóval ki szeretném hozni a maximumot a masinából és látom te jobban csinálod ezt, ezért fordultam hozzád ez ügyben!
Segítséged előre köszönöm!

Nem elérhető qwaki

  • Hozzászólások: 459
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: O4X HD
  • PDA ROM: Mikor mi?! Zsélibin! :D
Re: Re: Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #131 Dátum: 2013, 10 07, 13:02:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia! Elmondanád te melyik szoftverrel érted el ezt az eredeményt? A telefonomat már sikerúlt rootolni! :) A gyári szoftverrel nem vok megelégedve, szép meg minden de tudom sokkal tóbbet ki lehetnehjozni a gépből. Légyszives irde le mi a szoftver amit használsz és, hogy hogyan kell feltelepíteni. Korábban sgs-em volt szal nem vok teljesen tökkel ütött ezekhez, de ehez valahogy nem tudok neki állni! Ja fő broblémám az, hogy a masina pörög rendesen, de pl a fifa14 kicsit laggol wtf?! Szóval ki szeretném hozni a maximumot a masinából és látom te jobban csinálod ezt, ezért fordultam hozzád ez ügyben!
Segítséged előre köszönöm!

Hali! ohhh persze segítek szívesen!
első lépésben tegyél fel 1 recovery-t vagy CWM vagy TWRP-t ezzel a progival:
 You are not allowed to view links. Register or Login
( itt a recovery.img fájl, letöltöd és a belső sd fő-mappájába másolod )

közben letöltöd innen a romot,és a gappsokat:
You are not allowed to view links. Register or Login      (pl.: nuclearmistake nightlies,és a legfrissebbet)

és a kernelt:
You are not allowed to view links. Register or Login

ez mind felmásolod a mirco-sd-re mert az adatok elvesznek,plusz elötte csinálj biztonsági mentést minden dolgaidról! :)

....utána telo kikapcsolod, hangerő fel+power gomb és mikor bejön az lg logo,és rezeg 1et akk felengeded a power gombot,nos....,wipe data factory,wipe cache,utána mount&storage format system,data,cache,és media data(ez leformázza a belső memót!)...,s advanced azon belűl a wipe dalvik cache....végzett akk install zip from sdcard/és kiválasztod a choose zip from external azon belűl a romot ahova tetted,utána gapps,s a kernel és reboot system...,és voálá,kicsit sokáig tölt,de émn így szoktam mindig és oké volt minden! :) ha vmi kérdés van még akk nyugodttan...! :D Pacsiii szioooka

Nem elérhető Feri1991

  • Hozzászólások: 82
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: IGO Navigation
  • PDA: Samsung Galaxy s
  • PDA ROM: 2.3.6 JVU+Samephore 2.5.0
Re: Re: Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #132 Dátum: 2013, 10 07, 18:56:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali! ohhh persze segítek szívesen!
első lépésben tegyél fel 1 recovery-t vagy CWM vagy TWRP-t ezzel a progival:
 You are not allowed to view links. Register or Login
( itt a recovery.img fájl, letöltöd és a belső sd fő-mappájába másolod )

közben letöltöd innen a romot,és a gappsokat:
You are not allowed to view links. Register or Login      (pl.: nuclearmistake nightlies,és a legfrissebbet)

és a kernelt:
You are not allowed to view links. Register or Login

ez mind felmásolod a mirco-sd-re mert az adatok elvesznek,plusz elötte csinálj biztonsági mentést minden dolgaidról! :)

....utána telo kikapcsolod, hangerő fel+power gomb és mikor bejön az lg logo,és rezeg 1et akk felengeded a power gombot,nos....,wipe data factory,wipe cache,utána mount&storage format system,data,cache,és media data(ez leformázza a belső memót!)...,s advanced azon belűl a wipe dalvik cache....végzett akk install zip from sdcard/és kiválasztod a choose zip from external azon belűl a romot ahova tetted,utána gapps,s a kernel és reboot system...,és voálá,kicsit sokáig tölt,de émn így szoktam mindig és oké volt minden! :) ha vmi kérdés van még akk nyugodttan...! :D Pacsiii szioooka

Hali! Na most ott tartom, hogy feltettem a recovery toolst, de az valami fájlt kér, de azt nem találom! Megvan elvileg minden, de azt nem találom! :S

Nem elérhető qwaki

  • Hozzászólások: 459
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: O4X HD
  • PDA ROM: Mikor mi?! Zsélibin! :D
Re: Re: Re: Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #133 Dátum: 2013, 10 07, 19:38:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali! Na most ott tartom, hogy feltettem a recovery toolst, de az valami fájlt kér, de azt nem találom! Megvan elvileg minden, de azt nem találom! :S
1 pillanat..... :o:P
Tessék,belsö sd-re tedd!! :))
You are not allowed to view links. Register or Login
Tapatalk 2-vel küldve az én Optimus 4X HD-ről

Nem elérhető Feri1991

  • Hozzászólások: 82
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: IGO Navigation
  • PDA: Samsung Galaxy s
  • PDA ROM: 2.3.6 JVU+Samephore 2.5.0
Re: Re: Re: Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #134 Dátum: 2013, 10 07, 20:07:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
1 pillanat..... :o:P
Tessék,belsö sd-re tedd!! :))
You are not allowed to view links. Register or Login
Tapatalk 2-vel küldve az én Optimus 4X HD-ről
Köszi! Elvileg megvan, de nem lép be a recovery, a teló elindul minden jó, de mikoa 2 gombos dolgot nyomom megjelenik bal fent 2 piros felirat...valamilyen security...és nem lép be..:S

Nem elérhető qwaki

  • Hozzászólások: 459
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: O4X HD
  • PDA ROM: Mikor mi?! Zsélibin! :D
Re: Re: Re: Re: Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #135 Dátum: 2013, 10 07, 20:10:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi! Elvileg megvan, de nem lép be a recovery, a teló elindul minden jó, de mikoa 2 gombos dolgot nyomom megjelenik bal fent 2 piros felirat...valamilyen security...és nem lép be..:S
hangerö le és úgy?!

Tapatalk 2-vel küldve az én Optimus 4X HD-ről

Nem elérhető Feri1991

  • Hozzászólások: 82
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: IGO Navigation
  • PDA: Samsung Galaxy s
  • PDA ROM: 2.3.6 JVU+Samephore 2.5.0
Re: Re: Re: Re: Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #136 Dátum: 2013, 10 07, 20:11:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
hangerö le és úgy?!

Tapatalk 2-vel küldve az én Optimus 4X HD-ről
Ugyan az!

Nem elérhető qwaki

  • Hozzászólások: 459
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: O4X HD
  • PDA ROM: Mikor mi?! Zsélibin! :D
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #137 Dátum: 2013, 10 07, 20:16:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ugyan az!
aham akk pillanat.....próbáld már meg a rom toolbox pro-val feltenni a recovery-t!!! Root van?!

Tapatalk 2-vel küldve az én Optimus 4X HD-ről


Nem elérhető Feri1991

  • Hozzászólások: 82
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: IGO Navigation
  • PDA: Samsung Galaxy s
  • PDA ROM: 2.3.6 JVU+Samephore 2.5.0
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #138 Dátum: 2013, 10 07, 20:35:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
aham akk pillanat.....próbáld már meg a rom toolbox pro-val feltenni a recovery-t!!! Root van?!

Tapatalk 2-vel küldve az én Optimus 4X HD-ről

Igen van, most csinálom amit leírtál!

Nem elérhető Feri1991

  • Hozzászólások: 82
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: IGO Navigation
  • PDA: Samsung Galaxy s
  • PDA ROM: 2.3.6 JVU+Samephore 2.5.0
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #139 Dátum: 2013, 10 07, 20:49:34 »
tudnál olyat linkelni ami nem cwm alapú?

Nem elérhető qwaki

  • Hozzászólások: 459
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: O4X HD
  • PDA ROM: Mikor mi?! Zsélibin! :D
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #140 Dátum: 2013, 10 07, 20:52:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
tudnál olyat linkelni ami nem cwm alapú?
nagyon nem mert minden rom,inkább Cwm-re épül...,sima gyári recovery-vel nem tudod feltenni tudomásum szerint!! :S  mert nem sikerül?! 
You are not allowed to view links. Register or Login

próbáld meg ezzel,úgy h a sz.gépen legyenek fent a teló driverei...! :)

vagy keresgélj itt,van több verza,nekem sikerült a rec.tools-al......
You are not allowed to view links. Register or Login

vagy még ezzel....! :D
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Feri1991

  • Hozzászólások: 82
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: IGO Navigation
  • PDA: Samsung Galaxy s
  • PDA ROM: 2.3.6 JVU+Samephore 2.5.0
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #141 Dátum: 2013, 10 07, 21:07:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
nagyon nem mert minden rom,inkább Cwm-re épül...,sima gyári recovery-vel nem tudod feltenni tudomásum szerint!! :S  mert nem sikerül?! 
You are not allowed to view links. Register or Login

próbáld meg ezzel,úgy h a sz.gépen legyenek fent a teló driverei...! :)

vagy keresgélj itt,van több verza,nekem sikerült a rec.tools-al......
You are not allowed to view links. Register or Login
Mák hogy csináltam Backupot! Most megint jó, de nincsenek a recoverybe olyanok hogy cash wipe...tudod csak az alap....

vagy még ezzel....! :D
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Feri1991

  • Hozzászólások: 82
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: IGO Navigation
  • PDA: Samsung Galaxy s
  • PDA ROM: 2.3.6 JVU+Samephore 2.5.0
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #142 Dátum: 2013, 10 07, 21:09:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login


Mák hogy csináltam Backupot! Most megint jó, de nincsenek a recoverybe olyanok hogy cash wipe...tudod csak az alap....

Nem elérhető qwaki

  • Hozzászólások: 459
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: O4X HD
  • PDA ROM: Mikor mi?! Zsélibin! :D
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #143 Dátum: 2013, 10 07, 21:12:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mák hogy csináltam Backupot! Most megint jó, de nincsenek a recoverybe olyanok hogy cash wipe...tudod csak az alap....

kék vagy narancs színű a recod?! :)

Nem elérhető Feri1991

  • Hozzászólások: 82
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: IGO Navigation
  • PDA: Samsung Galaxy s
  • PDA ROM: 2.3.6 JVU+Samephore 2.5.0
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #144 Dátum: 2013, 10 07, 21:14:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
kék vagy narancs színű a recod?! :)

 Sajna kék..:S

Nem elérhető qwaki

  • Hozzászólások: 459
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: O4X HD
  • PDA ROM: Mikor mi?! Zsélibin! :D
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #145 Dátum: 2013, 10 07, 21:17:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sajna kék..:S


hát nem vágom akkor...,nekem elsöre sikerült?! próbáld meg akkor azokkal amiket leírtam az elöbb....! :)  hátha....,ha nem sikerül,akk majd holnap ránézek még! :)    amúgy 4.0.3 vagy 4.1.2 van rajta?!

Nem elérhető Feri1991

  • Hozzászólások: 82
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: IGO Navigation
  • PDA: Samsung Galaxy s
  • PDA ROM: 2.3.6 JVU+Samephore 2.5.0
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #146 Dátum: 2013, 10 07, 21:19:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login

hát nem vágom akkor...,nekem elsöre sikerült?! próbáld meg akkor azokkal amiket leírtam az elöbb....! :)  hátha....,ha nem sikerül,akk majd holnap ránézek még! :)    amúgy 4.0.3 vagy 4.1.2 van rajta?!

4.1.2, JA a és kösz a semmit...! Viccelek! Jófej vagy, hogy segítesz nem sokan lettek volna ilyenek..Holnap megírom mi téma...de most döglés holnap meló...Jó8 CSáááó

Nem elérhető qwaki

  • Hozzászólások: 459
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: O4X HD
  • PDA ROM: Mikor mi?! Zsélibin! :D
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #147 Dátum: 2013, 10 07, 21:23:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
4.1.2, JA a és kösz a semmit...! Viccelek! Jófej vagy, hogy segítesz nem sokan lettek volna ilyenek..Holnap megírom mi téma...de most döglés holnap meló...Jó8 CSáááó
Pedig mennie kéne! :D  :shock:   nem baj...,evriting olrájt,és holnap ránézek 1-2 okosságra,hátha megy majd...,hááááh köszi,és nmit a semmit! :D :D ha tok segitek szivesen....! :D Jó Éjt Tú júú! :D

Nem elérhető Feri1991

  • Hozzászólások: 82
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: IGO Navigation
  • PDA: Samsung Galaxy s
  • PDA ROM: 2.3.6 JVU+Samephore 2.5.0
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #148 Dátum: 2013, 10 08, 20:50:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Pedig mennie kéne! :D  :shock:   nem baj...,evriting olrájt,és holnap ránézek 1-2 okosságra,hátha megy majd...,hááááh köszi,és nmit a semmit! :D :D ha tok segitek szivesen....! :D Jó Éjt Tú júú! :D

Hali! Mond kérlek, higy találtál vmit...mert ez már remenytelen...nekem... Nem hiszem el, tényleg nem tom mi lehet a probléma!

Nem elérhető qwaki

  • Hozzászólások: 459
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: O4X HD
  • PDA ROM: Mikor mi?! Zsélibin! :D
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #149 Dátum: 2013, 10 09, 09:05:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali! Mond kérlek, higy találtál vmit...mert ez már remenytelen...nekem... Nem hiszem el, tényleg nem tom mi lehet a probléma!
Ment P.ü.  :ok:

Nem elérhető Bradbury

  • Hozzászólások: 15
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Htc
  • PDA ROM: 4.3
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #150 Dátum: 2013, 10 14, 11:28:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Pár You are not allowed to view links. Register or Login a készülékhez

Nem elérhető ordog1015

  • Hozzászólások: 58
  • PDA: ZTE Skate
  • PDA ROM: SkaTe@kelzsoca
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #151 Dátum: 2013, 10 18, 21:26:06 »
Nekem is ez a problémám,2 piros szőveg,én is 1000féle képen próbéltam már..Ha van valami,légyszi jelezzétek.THX,és Űdv

Nem elérhető farpad

  • Hozzászólások: 364
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Vodafone Smart Mini
  • PDA ROM: 4.1.1
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #152 Dátum: 2013, 12 27, 20:14:35 »
Sajnálatosan látom, hogy nem nagyon pörög ez a fórum. :( Anyukám születésnapjára vásároltam ilyen készüléket. Nagyjából tisztában vagyok vele,mivel nekem korábban egy HTC One X-em volt, amely nagyban hasonlít erre, de...
Érdekelne, hogy a 4.1.2-es android lag-olását hogyan lehetne orvosolni? Teljes visszaállítást nem szeretnék csinálni, mert amikor vettem, közvetlen előtte csináltam rajta. Azóta két nap telt el.
Valamint érdekelne, hogy ha esetleg a bootloader nyitva van, akkor azt hogyan lehetne visszazárni.
Köszönöm.

Nem elérhető Balassa12

  • Hozzászólások: 906
  • DUBLE CLUB
  • PDA: Galaxy S8+, LG V20, Xiaomi Note 2,OnePlus3T,OP5
  • PDA ROM: Custom
  • Skype: balassa12
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #153 Dátum: 2014, 01 02, 15:37:12 »
Jó hír a Root-l kapcsolatban,KINGO tökéletesen működik,1 perc és késza root.
Ha elég hosszan kopogtatsz a pokol kapuján,előbb vagy utóbb valaki ajtót nyit....

Nem elérhető farpad

  • Hozzászólások: 364
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Vodafone Smart Mini
  • PDA ROM: 4.1.1
Re: Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #154 Dátum: 2014, 01 02, 16:05:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jó hír a Root-l kapcsolatban,KINGO tökéletesen működik,1 perc és késza root.
Unroot - ot is tud? JB alatt is működik?
Van információd arról, hogy ha nyitva van a bootloader, akkor is meg marad a garancia? Sajnos úgy tudom, hogy nem lehet vissza zárni a bootloadert.

Sent from my HTC One using Tapatalk 2


Nem elérhető cactusX

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG 4X HD
  • PDA ROM: 4.1.2
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #155 Dátum: 2014, 01 08, 18:50:18 »
Üdv mindenkinek!

Segítséget kérek. 4.1.2 rom, nem tudom rootolni.
Tudtok valami tuti módszert?

Nem elérhető farpad

  • Hozzászólások: 364
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Vodafone Smart Mini
  • PDA ROM: 4.1.1
Re: Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #156 Dátum: 2014, 01 08, 21:22:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv mindenkinek!

Segítséget kérek. 4.1.2 rom, nem tudom rootolni.
Tudtok valami tuti módszert?

Vissza olvastál kettőt? Az a módszer nem működik?

Sent from my HTC One using Tapatalk


Nem elérhető cactusX

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG 4X HD
  • PDA ROM: 4.1.2
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #157 Dátum: 2014, 01 09, 14:15:18 »
Eddig egyik sem, de most sikerült:)))
Lehet, hogy felrakom az új CM11romot.
Van valakinek tapasztalat róla?
 :taps: :ok:

Nem elérhető farpad

  • Hozzászólások: 364
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Vodafone Smart Mini
  • PDA ROM: 4.1.1
Re: Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #158 Dátum: 2014, 01 09, 15:12:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Eddig egyik sem, de most sikerült:)))
Lehet, hogy felrakom az új CM11romot.
Van valakinek tapasztalat róla?
 :taps: :ok:

Melyik módszer sikerült?
Én is cyanogenmod 4.3-at szeretnék rá tenni, mert a gyári nagyon lassú.


Sent from my HTC One using Tapatalk


Nem elérhető cactusX

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG 4X HD
  • PDA ROM: 4.1.2
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #159 Dátum: 2014, 01 09, 20:30:34 »
Ezzel:
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető cactusX

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG 4X HD
  • PDA ROM: 4.1.2
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #160 Dátum: 2014, 01 09, 20:33:48 »
viszont a bootloadert nem tudom kinyitni....
tudtok valamilyen egyszerű alkalmazást?

Nem elérhető farpad

  • Hozzászólások: 364
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Vodafone Smart Mini
  • PDA ROM: 4.1.1
Re: Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #161 Dátum: 2014, 01 10, 00:44:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezzel:
You are not allowed to view links. Register or Login

Nekem a KINGO - val sikerült. Fel is tettem ma a cyanogenmod 10.1.3-at, ami egy 4.2.2 android rendszer. Egyelőre jónak tűnik. Gyorsabb, mint a gyári, és ez volt a lényeg. Meglátjuk akkumulátor időben mennyire lesz jobb.

Sent from my HTC One using Tapatalk


Nem elérhető farpad

  • Hozzászólások: 364
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Vodafone Smart Mini
  • PDA ROM: 4.1.1
Re: Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #162 Dátum: 2014, 01 10, 00:45:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezzel:
You are not allowed to view links. Register or Login

Nekem a KINGO - val sikerült. Fel is tettem ma a cyanogenmod 10.1.3-at, ami egy 4.2.2 android rendszer. Egyelőre jónak tűnik. Gyorsabb, mint a gyári, és ez volt a lényeg. Meglátjuk akkumulátor időben mennyire lesz jobb.

Sent from my HTC One using Tapatalk


Nem elérhető farpad

  • Hozzászólások: 364
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Vodafone Smart Mini
  • PDA ROM: 4.1.1
Re: Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #163 Dátum: 2014, 01 10, 00:45:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezzel:
You are not allowed to view links. Register or Login

Nekem a KINGO - val sikerült. Fel is tettem ma a cyanogenmod 10.1.3-at, ami egy 4.2.2 android rendszer. Egyelőre jónak tűnik. Gyorsabb, mint a gyári, és ez volt a lényeg. Meglátjuk akkumulátor időben mennyire lesz jobb.

Sent from my HTC One using Tapatalk


Nem elérhető farpad

  • Hozzászólások: 364
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Vodafone Smart Mini
  • PDA ROM: 4.1.1
Re: Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #164 Dátum: 2014, 01 10, 00:50:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
viszont a bootloadert nem tudom kinyitni....
tudtok valamilyen egyszerű alkalmazást?

Ott valami parancsot kell csak kiadni. Szerintem itt nagyon más válaszára ne várj, mert elég elfeledett típus ez. Amúgy maga az LG is. Anyukámnak ez tetszett, de én az LG optimus 3D után többet biztosan nem veszek LG - t. Siralmas a gyári szoftver és az LG sem igen erőltetni meg magát, ha frissítésről van szó. Egyetlen pozitív dolog, hogy itthon van a szerviz. Persze leginkább csak garanciás esetben érdekes ez is.

Sent from my HTC One using Tapatalk


Nem elérhető cactusX

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG 4X HD
  • PDA ROM: 4.1.2
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #165 Dátum: 2014, 01 10, 09:00:02 »
 :) Mi az a KINGO ? Nem találom.
rootután hogyan raktad fel a romot?

Nem elérhető farpad

  • Hozzászólások: 364
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Vodafone Smart Mini
  • PDA ROM: 4.1.1
Re: Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #166 Dátum: 2014, 01 10, 15:14:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
:) Mi az a KINGO ? Nem találom.
rootután hogyan raktad fel a romot?

Google: KINGO = KINGO app. Com
Ha meg van a root,  akkor a Google play-bol töltsd le a rom manager programot. Azzal kell flash - elni egy clockworkmod recovery - t. Utána be kell boot - olni a recovery - be,  és csinálni egy backup - ot. Utána csinál egy factory reset - et. Ez mindent töröl csak a külső sd kártyát nem. Ezután install rom from zip és kivalasztani a korábban letoltott cm zip-et. Ha sok volt egyszerre akkor este email-ben részletesebben leirom majd de most mennem kell és mobilról kényelmetlen ilyen sokat írni.

Sent from my HTC One using Tapatalk


Nem elérhető cactusX

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG 4X HD
  • PDA ROM: 4.1.2
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #167 Dátum: 2014, 01 12, 13:28:28 »
Köszönöm a leírást, de én is így tudtam+ így is csináltam a korábbi telefonokkal.
A rom manager nem teszi fel a cwm recovery-t, innentől nem is tudok a gyárival másik romot telepíteni.
Valahol azt olvastam, hogy a bootloader-t kell valahogyan kinyitni, utána tudsz recovery-t cserélni.Ezt viszont nem tudom....nem találok olyan leírást, amit meg is értenék :)

Nem elérhető farpad

  • Hozzászólások: 364
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Vodafone Smart Mini
  • PDA ROM: 4.1.1
Re: Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #168 Dátum: 2014, 01 12, 23:14:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm a leírást, de én is így tudtam+ így is csináltam a korábbi telefonokkal.
A rom manager nem teszi fel a cwm recovery-t, innentől nem is tudok a gyárival másik romot telepíteni.
Valahol azt olvastam, hogy a bootloader-t kell valahogyan kinyitni, utána tudsz recovery-t cserélni.Ezt viszont nem tudom....nem találok olyan leírást, amit meg is értenék :)

Itt egy link. E szerint nem nagy dolog.
You are not allowed to view links. Register or Login

Sent from my HTC One using Tapatalk


Nem elérhető cactusX

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG 4X HD
  • PDA ROM: 4.1.2
Re: Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #169 Dátum: 2014, 01 13, 22:42:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Itt egy link. E szerint nem nagy dolog.
You are not allowed to view links. Register or Login

Sent from my HTC One using Tapatalk

Sikerült köszi :taps:
Most rakom a cm11-et , remélem jó lesz

Nem elérhető farpad

  • Hozzászólások: 364
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Vodafone Smart Mini
  • PDA ROM: 4.1.1
Re: Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #170 Dátum: 2014, 01 15, 16:03:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sikerült köszi :taps:
Most rakom a cm11-et , remélem jó lesz

Jól van, örülök! Sajnos mostanában nem jelez a tapatalk, ha jön válasz, és a netet ritkábban szoktam nézni.

Nem elérhető cactusX

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG 4X HD
  • PDA ROM: 4.1.2
Re: Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #171 Dátum: 2014, 01 17, 14:01:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jól van, örülök! Sajnos mostanában nem jelez a tapatalk, ha jön válasz, és a netet ritkábban szoktam nézni.

Eddig nagyon tetszik az új rom :taps:
 :ok:

Nem elérhető farpad

  • Hozzászólások: 364
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Vodafone Smart Mini
  • PDA ROM: 4.1.1
Re: Re: Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #172 Dátum: 2014, 01 17, 16:42:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Eddig nagyon tetszik az új rom :taps:
 :ok:


Anyukámnak is. Az ő telefonja és csak azért root oltam, mert a gyári szoftver kritikán aluli volt. Ez legalább gyors.

Sent from my HTC One using Tapatalk


Nem elérhető cactusX

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG 4X HD
  • PDA ROM: 4.1.2
Re: Re: Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #173 Dátum: 2014, 01 21, 15:26:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Anyukámnak is. Az ő telefonja és csak azért root oltam, mert a gyári szoftver kritikán aluli volt. Ez legalább gyors.

Sent from my HTC One using Tapatalk

Igaz....
csak összedugtam a tv-vel micro usb hdmi átalakítóval, és nem akar vízszintesbe elfordulni a kép fotóknál, videóknál...bosszant :'(
valaki tudna segíteni ebben?
A gyári rom-ban volt 1 software, de most ez hiányzik

Nem elérhető farpad

  • Hozzászólások: 364
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Vodafone Smart Mini
  • PDA ROM: 4.1.1
Re: Re: Re: Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #174 Dátum: 2014, 01 23, 19:51:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igaz....
csak összedugtam a tv-vel micro usb hdmi átalakítóval, és nem akar vízszintesbe elfordulni a kép fotóknál, videóknál...bosszant :'(
valaki tudna segíteni ebben?
A gyári rom-ban volt 1 software, de most ez hiányzik

Sajnos hagyományos tv-m van. Nincs hdmi bemenete.

Sent from my HTC One using Tapatalk


Nem elérhető shanyiee

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Ideos S7 Slim, LG 4X HD, Apple iPad 3
  • PDA ROM: Android OS 2.2.1, 4.2.1, iOS7
  • Skype: Shanyiee
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #175 Dátum: 2014, 01 26, 12:12:52 »
Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy mi módon tudom én a 4X HD-m megtuningolni úgy, hogy a távolság érzékelője jól működjön?
 A hívások zömében kikapcsolja a kijelzőt és csak akkor kapcsol vissza ha leteszik a telefont. Én pedig nyomkodhatok akármit nem segít. Az elenyésző százalékban pedig egyáltalán nem kapcsolja ki. Olyankor pedig a fülemmel össze vissza nyomkodom. Erre a problémára van valami gyógymód?

Előre is köszönöm a válaszokat és a segítséget.

Üdvözlettel
Sanyi

Nem elérhető farpad

  • Hozzászólások: 364
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Vodafone Smart Mini
  • PDA ROM: 4.1.1
Re: Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #176 Dátum: 2014, 01 26, 14:09:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy mi módon tudom én a 4X HD-m megtuningolni úgy, hogy a távolság érzékelője jól működjön?
 A hívások zömében kikapcsolja a kijelzőt és csak akkor kapcsol vissza ha leteszik a telefont. Én pedig nyomkodhatok akármit nem segít. Az elenyésző százalékban pedig egyáltalán nem kapcsolja ki. Olyankor pedig a fülemmel össze vissza nyomkodom. Erre a problémára van valami gyógymód?

Előre is köszönöm a válaszokat és a segítséget.

Üdvözlettel
Sanyi

3845#*880#
A fenti kódot kell a tárcsázóba beírni. Ez egy szerviz menü. Itt teszteld a közelség érzékelőt. Ha nem működik, akkor szerviz.

Sent from my HTC One using Tapatalk


Nem elérhető bonZer

  • Hozzászólások: 455
  • Navigáció / Navigation: iGo
  • PDA: Galaxy S II
  • PDA ROM: Goatrip V.5.1.2
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #177 Dátum: 2014, 02 07, 00:54:14 »
Sziasztok!
Korábban volt szó a recovery-2 sor piros szöveg szindrómáról.
Ha nincs backupom, hogyan tudom visszarakni a gyári recovery-t?
Ugyanis így nem tudom kinyitni a bootloadert, se semmit nem tudok vele kezdeni. Remélem van valami megoldás...

ezer hála a megfejtőnek!!!

Nem elérhető shanyiee

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Ideos S7 Slim, LG 4X HD, Apple iPad 3
  • PDA ROM: Android OS 2.2.1, 4.2.1, iOS7
  • Skype: Shanyiee
Re: Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #178 Dátum: 2014, 02 07, 20:50:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
3845#*880#
A fenti kódot kell a tárcsázóba beírni. Ez egy szerviz menü. Itt teszteld a közelség érzékelőt. Ha nem működik, akkor szerviz.

Sent from my HTC One using Tapatalk

Szia!

Köszönöm a gyors választ. Megnéztem amit mondtál vagyis amit írtál.
A proximity senzor résznél "far"t ír és akárhol zaklatom a telefont az úgy marad abban az állapotban. Minden más érzékelő működik rendesen.

Nem elérhető jjzs

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG 4X HD
  • PDA ROM: nem tudom
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #179 Dátum: 2014, 02 23, 17:48:29 »
Szép napot mindenkinek.
A térerő legyen veletek. :-)
A minap vásároltam a 4x HD csodás kis készülékét.
Egy sony xperia go-t tudtam lecserélni erre. Ott a 2.1.3 as android verzió volt rajta. elkövettem azt hibát, hogy lefrissítettem 4.1.2-re.. onnantól kezdve a telefon nagyon lassú lett. Az LG hibátlanúl működik :-)
Bár jelenleg 4.1.2-van rajta... geondolom kijött már frisebb verzió. Kérdés : Érdemes-e frissíteni?

Másodrészt. Azért már elkezdtem a frissítést, és az LG honlapjáról letöltöttem a hivatalos programokat. De amikor lefu a szoftverfrissítés előtti ellenörzés, folyton azt jelzi, hogy a készülék nincs feltölve.... Miközben az akku 100% os... Én szúrok el valamit?

Elre is köszönet a válaszokért.

Nem elérhető farpad

  • Hozzászólások: 364
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Vodafone Smart Mini
  • PDA ROM: 4.1.1
Re: Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #180 Dátum: 2014, 02 23, 18:26:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szép napot mindenkinek.
A térerő legyen veletek. :-)
A minap vásároltam a 4x HD csodás kis készülékét.
Egy sony xperia go-t tudtam lecserélni erre. Ott a 2.1.3 as android verzió volt rajta. elkövettem azt hibát, hogy lefrissítettem 4.1.2-re.. onnantól kezdve a telefon nagyon lassú lett. Az LG hibátlanúl működik :-)
Bár jelenleg 4.1.2-van rajta... geondolom kijött már frisebb verzió. Kérdés : Érdemes-e frissíteni?

Másodrészt. Azért már elkezdtem a frissítést, és az LG honlapjáról letöltöttem a hivatalos programokat. De amikor lefu a szoftverfrissítés előtti ellenörzés, folyton azt jelzi, hogy a készülék nincs feltölve.... Miközben az akku 100% os... Én szúrok el valamit?

Elre is köszönet a válaszokért.
Nincs és nem is lesz újabb Android verzió rá. Sajnos a lassúság ellen nem tudsz sokat tenni, csak annyit, hogy egy másik, nem gyári rom-ot teszel fel rá. Anyukámnak van ilyen telefonja és a cyanogenmod 10.1.3-at tettem rá. Azzal nem lassú. A gyári szoftvert, ha garanciás a készülék, akkor talán a szervizben tudják felgyorsítani, bár nem vagyok benne biztos, hogy van nekik rá ellenszerük.

Sent from my HTC One using Tapatalk


Nem elérhető zsolt8525

  • Hozzászólások: 17
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: nincs
  • PDA: i9100
  • PDA ROM: i9100xwke7
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #181 Dátum: 2014, 03 25, 17:04:14 »
Üdv mindenkinek!Nekem lenne egy 4x eladó.Nyitott bootloader,jelenleg omnirom (kitkat)van rajta.Ha kell a gyárit vissza tudom tenni.Fekete,teljesen karcmentes újkorától fóliás.Doboza,papírjai és összes gyári tartozéka megvan.Irányár 45ezer,zsolt8525kukacgmailpontcom

Nem elérhető Darkcomet

  • Hozzászólások: 7
  • PDA: LG Optimus 4x HD
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #182 Dátum: 2014, 04 27, 16:17:18 »
Üdvözlet!

Úgy döntöttem, hogy rootolni fogom a készüléket, és teszek rá Cyanogen romot. A leírásokat összegyűjtöttem, remélem semmit sem fogok eltolni. Egy kérdésem azonban lenne előtte. Nekem nem kártyafüggetlen, hanem Telenoros készülékem van. Számít ez valamit a rootolásnál és egyéb mahinációknál, mivel az összes leírás amit találtam, karifüggetlen kütyükre íródott.

A segítségeket előre is köszönöm.

Nem elérhető qwaki

  • Hozzászólások: 459
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: O4X HD
  • PDA ROM: Mikor mi?! Zsélibin! :D
Re: Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #183 Dátum: 2014, 04 28, 19:49:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdvözlet!

Úgy döntöttem, hogy rootolni fogom a készüléket, és teszek rá Cyanogen romot. A leírásokat összegyűjtöttem, remélem semmit sem fogok eltolni. Egy kérdésem azonban lenne előtte. Nekem nem kártyafüggetlen, hanem Telenoros készülékem van. Számít ez valamit a rootolásnál és egyéb mahinációknál, mivel az összes leírás amit találtam, karifüggetlen kütyükre íródott.

A segítségeket előre is köszönöm.
sziooka nekem is telenyor van,elv. nem számit! ;)

Tapatalk-kal küldve az én LG-P880-el


Nem elérhető Haldek

  • Hozzászólások: 1
  • PFC Fan
    • waze.hu
  • PDA: Samsung GT-I9100; LG P880
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #184 Dátum: 2014, 05 02, 16:33:24 »
Sziasztok!
Tudna nekem valaki tanácsot adni?
Ma a PC Suite progi kiírta, hogy van friss verzió a telefonomra, frissítem? Nyomtam is egy igent!
Majd a telepítés közben, 10%-nál, jött az üzenet:
"Nem lehet folytatni a frissítést!
1. Húzza ki az usb kábelt és a frissíteni kívánt készülék akkumulátorát, majd indítsa újra!
2. Csatlakoztassam a készüléket és nyomjam meg az ismét (ami a próbálkozzon újra) gombot!"
Na én ezt 5x játszottam el, de 10%-nál semmi kép sem ment tovább!
Azt írta még, hogy ha nem sikerülne, akkor a menüben van egy "frissítési hibák visszaállítása" lehetőség, azt indítsam el.
Megtettem és miután lefutott ki írta, hogy "hiba történt a futtatás közben"!
Azóta akksi kivéve és pihen az asztalon.
Köszönöm előre is a segítséget!

Nem elérhető gdrummer

  • Hozzászólások: 1
  • PFC Fan
  • PDA: lg
  • PDA ROM: 4x hd
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #185 Dátum: 2014, 05 15, 16:48:05 »
Szia miféle frissítés jött ki? Tudomásom szerint a legfrisebb verzió a v20b és nem is lesz ujabb ez viszont tavaji, kitkat meg egyáltalán nem lesz!

Nem elérhető szimpi40

  • Hozzászólások: 13
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: igo primo
  • PDA: apple iphone 4 32GB
  • PDA ROM: ios5.0.1 jailbreak
  • Skype: szimpi40
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #186 Dátum: 2015, 01 18, 03:58:59 »
Sziasztok.. olyan prolémám lenne , hogy a SystemBackupTest.signed.apk feltelepítem de nem indul el, leáll az alkalmazás, nos ha ez kihagyom akkor gondolom nem lesz jó a root. mert a super su letöltöttem de a bináris filokat nemtudja telepiteni és nemfut:/

Nem elérhető tagcad

  • Hozzászólások: 17
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: HTC ONE M7
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #187 Dátum: 2015, 11 06, 09:04:38 »
Üdv!

Stabil rom-ot keresek lg optimus 4xhd-re. Jelenleg CM legutolsó fut (OFFICIAL), de sajnos sokszor eldobja a hálózatot. Egyébként jól működik, de ez jelentős gond.

Valaki tudna ajánlani jó romot, és esetleg linket hozzá?

Nem elérhető Tsabaaa

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: 7632
  • PDA: s3
  • PDA ROM: i9300xxella
Re: Optimus 4X HD általános beszélgetés
« Reply #188 Dátum: 2016, 01 30, 08:06:39 »
Sziasztok! Van egy LG P-880as telefon amit már próbáltak javítgatni... Első sorban az IMEI szám ment el. Most pedig már ha bele teszem az aksit csak annyit dob ki a kijelzőre , hogy S/W UPGRADE Please Wait while upgrading... Vissza lehet innen még hozni valahogy az életbe? Tudna segíteni valaki?   :'(