2024, 03 29, 08:26:18

Szerző Téma: HTC One X - Általános beszélgetés  (Megtekintve 838597 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: HTC One X - Általános beszélgetés
« Reply #25 Dátum: 2012, 03 05, 19:02:08 »
Most látom, hogy van ilyen topik is már :taps: Amint a pénztárca engedi erre fogom cserélni a Sensation-t. Elsőre beleszerettem :) Ahogy írjátok, egyébként a Samsung nálam sem jöhet már szóba, én letettem róluk teljesen, azóta csak és kizárólag HTC-vel foglalkozom  :ok:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető Lobi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 5408
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Galaxy S8+
Re: HTC One X - Általános beszélgetés
« Reply #26 Dátum: 2012, 03 05, 19:18:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Most látom, hogy van ilyen topik is már :taps: Amint a pénztárca engedi erre fogom cserélni a Sensation-t. Elsőre beleszerettem :) Ahogy írjátok, egyébként a Samsung nálam sem jöhet már szóba, én letettem róluk teljesen, azóta csak és kizárólag HTC-vel foglalkozom  :ok:

Naná hogy van! :D
Már várjuk egy jó ideje, a készüléket!

Nem elérhető rigel

  • Hozzászólások: 812
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC ONE X
  • PDA ROM: stock JB 3.14.401.31
Re: HTC One X - Általános beszélgetés
« Reply #27 Dátum: 2012, 03 06, 13:14:41 »
Érdekes lenne tudni, hogy a Barcelonában bemutatott darabok végleges sorozatgyártott darabok-e, vagy nullszériás modellek.
Remélem hogy egy HTC csúcsmodellben nem kell kompromisszumokat kötni az anyagminőség terén. Olyat is olvastam, hogy az NFC képesség miatt nem fémből készül a ház. Akár ez az ok, akár a súlycsökkentés a jelenleg látott hátlap megoldás nem méltó ebben az árkategóriában, sőt ciki.

Nem elérhető xedamen

  • Hozzászólások: 2807
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy S4 i9505
  • PDA ROM: XXUBMH1
Re: HTC One X - Általános beszélgetés
« Reply #28 Dátum: 2012, 03 06, 14:27:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Érdekes lenne tudni, hogy a Barcelonában bemutatott darabok végleges sorozatgyártott darabok-e, vagy nullszériás modellek.
Remélem hogy egy HTC csúcsmodellben nem kell kompromisszumokat kötni az anyagminőség terén. Olyat is olvastam, hogy az NFC képesség miatt nem fémből készül a ház. Akár ez az ok, akár a súlycsökkentés a jelenleg látott hátlap megoldás nem méltó ebben az árkategóriában, sőt ciki.

Igazad van, ez a hajlékony hátlap valami botrány! Remélem kitömik egy kis papírzsepivel :) xD
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Th3viL

  • Hozzászólások: 235
  • Navigáció / Navigation: Waze, (Sygic)
  • PDA: Oneplus 2
Re: HTC One X - Általános beszélgetés
« Reply #29 Dátum: 2012, 03 06, 14:45:14 »
Átnevezték XL-re! :D
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető xedamen

  • Hozzászólások: 2807
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy S4 i9505
  • PDA ROM: XXUBMH1
Re: HTC One X - Általános beszélgetés
« Reply #30 Dátum: 2012, 03 06, 15:02:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Átnevezték XL-re! :D
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem átnevezés! Ez kétmagos, ha figyelmesen elolvasod :)
Itt a One X is! You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető rigel

  • Hozzászólások: 812
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC ONE X
  • PDA ROM: stock JB 3.14.401.31
Re: HTC One X - Általános beszélgetés
« Reply #31 Dátum: 2012, 03 06, 15:22:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Átnevezték XL-re! :D
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem, az USA-ban kapható lesz egy xl nevű változat, ami belül one s, kívül one x.

Nem elérhető Th3viL

  • Hozzászólások: 235
  • Navigáció / Navigation: Waze, (Sygic)
  • PDA: Oneplus 2
Re: HTC One X - Általános beszélgetés
« Reply #32 Dátum: 2012, 03 06, 15:54:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem átnevezés! Ez kétmagos, ha figyelmesen elolvasod :)
Itt a One X is! You are not allowed to view links. Register or Login
Ééés tényleg!
Hát ezt rendesen megkavarták, ill. engem is megkavartak! :D
Minden esetre furcsa döntés hogy két kb. ugyanúgy kinéző telefont adnak ki más specifikációkkal...

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: HTC One X - Általános beszélgetés
« Reply #33 Dátum: 2012, 03 06, 19:52:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igazad van, ez a hajlékony hátlap valami botrány! Remélem kitömik egy kis papírzsepivel :) xD
Egy videót linkeljetek már légyszi erről a hajlékony hátlapról, mert annyi helyen olvastam már, viszont még sosem láttam. Igaz videón csak a kezelőfelület miatt néztem meg a kütyüt, a képeken meg nem látszott ilyen probléma :)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető rigel

  • Hozzászólások: 812
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC ONE X
  • PDA ROM: stock JB 3.14.401.31
Re: HTC One X - Általános beszélgetés
« Reply #34 Dátum: 2012, 03 07, 07:44:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egy videót linkeljetek már légyszi erről a hajlékony hátlapról, mert annyi helyen olvastam már, viszont még sosem láttam. Igaz videón csak a kezelőfelület miatt néztem meg a kütyüt, a képeken meg nem látszott ilyen probléma :)

youtube, htc one x; valamelyik készülékbemutató videón látható, most nincs időm átböngészni, de pár perc alatt megtalálod...

Nem elérhető xedamen

  • Hozzászólások: 2807
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy S4 i9505
  • PDA ROM: XXUBMH1
Re: HTC One X - Általános beszélgetés
« Reply #35 Dátum: 2012, 03 07, 12:15:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egy videót linkeljetek már légyszi erről a hajlékony hátlapról, mert annyi helyen olvastam már, viszont még sosem láttam. Igaz videón csak a kezelőfelület miatt néztem meg a kütyüt, a képeken meg nem látszott ilyen probléma :)

You are not allowed to view links. Register or Login

 :)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető rigel

  • Hozzászólások: 812
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC ONE X
  • PDA ROM: stock JB 3.14.401.31
Re: HTC One X - Általános beszélgetés
« Reply #36 Dátum: 2012, 03 07, 15:42:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

 :)
Az igénytelen amcsiknak tőlem mehet műanyag házban, de remélem tudják hogy az eu-s piac ennél igényesebb.
Hátha csak az xl lesz ilyen :ima:

Nem elérhető kdennis

  • Hozzászólások: 372
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC One X
  • PDA ROM: S-ON
Re: HTC One X - Általános beszélgetés
« Reply #37 Dátum: 2012, 03 08, 00:58:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az igénytelen amcsiknak tőlem mehet műanyag házban, de remélem tudják hogy az eu-s piac ennél igényesebb.
Hátha csak az xl lesz ilyen :ima:

Ezt most úgy mondjátok mint ha nem láttatok volna HTC-t.  :shock: Nem arról híres hogy szrt gyárt...  :-X
Nekem HD2-m van, matt felületű a műanyag része és attól féltem az el fog simulni.
Már 2 éve megvan, zsebembe hordom, egy karc nincs rajta és nem simult el, nem kopott el.  :hmm:
Ez az 1 mm-es behajlás pff... :o 
...elég erősen nyomkodta az a pasi, és talán melegedéskor még jól is jön, mert nem melegíti az ember kezét.  8)

Nem elérhető rigel

  • Hozzászólások: 812
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC ONE X
  • PDA ROM: stock JB 3.14.401.31
Re: HTC One X - Általános beszélgetés
« Reply #38 Dátum: 2012, 03 08, 07:42:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezt most úgy mondjátok mint ha nem láttatok volna HTC-t.  :shock: Nem arról híres hogy szrt gyárt...  :-X
Nekem HD2-m van, matt felületű a műanyag része és attól féltem az el fog simulni.
Már 2 éve megvan, zsebembe hordom, egy karc nincs rajta és nem simult el, nem kopott el.  :hmm:
Ez az 1 mm-es behajlás pff... :o 
...elég erősen nyomkodta az a pasi, és talán melegedéskor még jól is jön, mert nem melegíti az ember kezét.  8)

Biztos nem Samsung minőségű az anyaghasználat, de épp az a bajom, hogy a HTC-től ebben a kategóriában elvárás a full prémium anyaghasználat. És ez valamilyen könnyűfémet jelent számomra. Mivel a kistestvér megkapja az aluházat kerámiabevonattal, nem spórolásról lehet szó. De eépp ennek fényében a nagytesónál még jobb anyaghasználat az elvárás. A polikarbonát meg akkor is műanyag, ha szinte csak az anyag jó tulajdonságait hordozza.

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: HTC One X - Általános beszélgetés
« Reply #39 Dátum: 2012, 03 08, 19:09:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Biztos nem Samsung minőségű az anyaghasználat, de épp az a bajom, hogy a HTC-től ebben a kategóriában elvárás a full prémium anyaghasználat. És ez valamilyen könnyűfémet jelent számomra. Mivel a kistestvér megkapja az aluházat kerámiabevonattal, nem spórolásról lehet szó. De eépp ennek fényében a nagytesónál még jobb anyaghasználat az elvárás. A polikarbonát meg akkor is műanyag, ha szinte csak az anyag jó tulajdonságait hordozza.
Most már látom mire gondoltatok. Szerintem annyira nem vészes a helyzet, persze jobb lenne egy korrektebb anyag. Engem jobban aggaszt hogy mi lesz a 4 mag melegedésével. Amennyire tudom SGSII-nél is gondot okozott eleinte a melegedés a műanyag hátlap miatt, pedig ott még csak 2 van. A Sensation is tud melegedni tisztességesen ha komolyabb igénybevételnek teszem ki, de a fém hátlap szépen el tudja vezetni a hőt, amíg a műanyag nem erről híres.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető xedamen

  • Hozzászólások: 2807
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy S4 i9505
  • PDA ROM: XXUBMH1
Re: HTC One X - Általános beszélgetés
« Reply #40 Dátum: 2012, 03 09, 00:06:58 »
Eszem ágában sincs OFF-olni, de félek...
Az a baj, hogy túl okos a Samsung. Nem véletlen vár. Megvárta, hogy mit tesznek le telefontéren a többiek a MWC-en, s megvárta, hogy mit villant az Apple az új iPad-del.

Ugyan már, hiszen a Samsung mindent gyárt. Kijelzőt, processzort, RAM-ot stb...
Új iPad "Retina Display"... Nehogy ugyanilyen kijelzővel találkozzunk egy 4 magos Samsung táblagépben (vagy még magasabb felbontással és természetesen Exynos procival)

Telefontéren én mit várok a GS III-tól? NEM MŰANYAG házat, 720p-s kijelző (1080p-ről mennek a pletykák, de nekem ez erősen hangzik)
Egy éve ilyenkor mindenki 1 Ghz-s Tegra 2-t tett a telefonokba. Erre a Samsung fölélőtt 1.2-es Exynos-szal.
Most az 1.3-as Tegra 3 (illetve, ha csak a segédmag működik, akkor 1.5 Ghz) fölé kell lőjenek.
Galaxy S II-ben 1 Gb RAM van, 1.5 / 2 Gb szerintem elengedhetetlen. 8 megapixelnél szerintem feljebb teszik a lécet, hisz gondolniuk kell az iPhone 5-re is.

Félek, hogy tanult a Samsung és elnyomja Kóreai társait minőség terén is.
Van a családban egy Lumia 800, ugye az is polikarbonát, de az rendesen ki van tömve anyaggal, nem horpad.
Félek, hogy söpörni fog a Samsung, bár szoftveres téren nekem a HTC a befutó (Sensation és Sensation XE-re ma már kijött az ICS) és a Sense is bivaly jó, nem beszélve a kameráról.

Márc. 15-én tart a Samsung egy bemutató eseményt, de többek szerint a Galaxy S III csak április végén kerül bemutatásra. Mindenesetre én kíváncsian várom mi lesz itt. HÁBORÚÚÚÚ
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető nteeb

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 12387
  • Nem: Férfi
  • PDA: IPhone 11 Pro Max
  • PDA ROM: 13.2.3
Re: HTC One X - Általános beszélgetés
« Reply #41 Dátum: 2012, 03 09, 08:26:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Eszem ágában sincs OFF-olni, de félek...
Az a baj, hogy túl okos a Samsung. Nem véletlen vár. Megvárta, hogy mit tesznek le telefontéren a többiek a MWC-en, s megvárta, hogy mit villant az Apple az új iPad-del.

Ugyan már, hiszen a Samsung mindent gyárt. Kijelzőt, processzort, RAM-ot stb...
Új iPad "Retina Display"... Nehogy ugyanilyen kijelzővel találkozzunk egy 4 magos Samsung táblagépben (vagy még magasabb felbontással és természetesen Exynos procival)

Telefontéren én mit várok a GS III-tól? NEM MŰANYAG házat, 720p-s kijelző (1080p-ről mennek a pletykák, de nekem ez erősen hangzik)
Egy éve ilyenkor mindenki 1 Ghz-s Tegra 2-t tett a telefonokba. Erre a Samsung fölélőtt 1.2-es Exynos-szal.
Most az 1.3-as Tegra 3 (illetve, ha csak a segédmag működik, akkor 1.5 Ghz) fölé kell lőjenek.
Galaxy S II-ben 1 Gb RAM van, 1.5 / 2 Gb szerintem elengedhetetlen. 8 megapixelnél szerintem feljebb teszik a lécet, hisz gondolniuk kell az iPhone 5-re is.

Félek, hogy tanult a Samsung és elnyomja Kóreai társait minőség terén is.
Van a családban egy Lumia 800, ugye az is polikarbonát, de az rendesen ki van tömve anyaggal, nem horpad.
Félek, hogy söpörni fog a Samsung, bár szoftveres téren nekem a HTC a befutó (Sensation és Sensation XE-re ma már kijött az ICS) és a Sense is bivaly jó, nem beszélve a kameráról.

Márc. 15-én tart a Samsung egy bemutató eseményt, de többek szerint a Galaxy S III csak április végén kerül bemutatásra. Mindenesetre én kíváncsian várom mi lesz itt. HÁBORÚÚÚÚ
Vastagon nem fognak fölélőni szerintem...
Egyrészt szerintem már erősen tesztelik,tehát készen van.Másrészt minden cég előre tervez,kell az egyenletes fejlődés...Harmadrészt itt a londoni ötkarikás esemény,melynek a Samu az egyik főszponzora.Neki tehát azért (is)fontos a bejelentés időzítése,mert egyszerre Samsung reklámot soha nem néznek ennyien,mint majd akkor...
Az sem utolsó szempont,hogy  kinek mi jön be(UI,stb...).
De csata biztosan lesz a két dudás között és azért érdemes kivárni! ;)

Nem elérhető xedamen

  • Hozzászólások: 2807
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy S4 i9505
  • PDA ROM: XXUBMH1
Re: HTC One X - Általános beszélgetés
« Reply #42 Dátum: 2012, 03 09, 11:17:47 »
Már csak egy kérdés maradt :)

HTC One x Tegra 3-mal, vagy HTC One x 4G Snapdragon S4-gyel  :hmm:

Sokkal erősebbnek tűnik a Snapdragonos megoldás, s szerény megérzésem szerint, ha már a T-Mobile-nak van 4G-je, elképzelhetőnek tartom, hogy azt a verziót veszi fel kínálatába!
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető rigel

  • Hozzászólások: 812
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC ONE X
  • PDA ROM: stock JB 3.14.401.31
Re: HTC One X - Általános beszélgetés
« Reply #43 Dátum: 2012, 03 09, 11:38:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Már csak egy kérdés maradt :)

HTC One x Tegra 3-mal, vagy HTC One x 4G Snapdragon S4-gyel  :hmm:

Sokkal erősebbnek tűnik a Snapdragonos megoldás, s szerény megérzésem szerint, ha már a T-Mobile-nak van 4G-je, elképzelhetőnek tartom, hogy azt a verziót veszi fel kínálatába!
Érdekes, hogy a 2 magos snapdragon proci valóban erősebbnek tűnik papíron, mint a 4+1 magos tegra, a barcelonai bemutatón mégis erősen lagolt a sense a snapdragonos one s alatt, míg a one x-en meg se rezzent.
Néztem összehasonlító tesztet, és azt a konklúziót vonták le, hogy az s4 valóban erősebb egy szálon, sőt még 2 szálon is jóval erősebb mint a tegra 4en, viszont mindkettő olyan erős, hogy a különbség nem jön ki mindennapi használatban.
Viszont a tegra grafikus magja sokkal jobb mint a snapdragoné, de jelenleg ez a különbség sem jön ki. Úgyhogy gyakorlatilag mindegy. A tegra finomhangolhatósága, így fogyasztása jobb, viszont nincs lte támogatás. Ezért kellet az usa (xl) verzióba snapdragon.

Nem elérhető rigel

  • Hozzászólások: 812
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC ONE X
  • PDA ROM: stock JB 3.14.401.31
Re: HTC One X - Általános beszélgetés
« Reply #44 Dátum: 2012, 03 09, 11:41:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
.... ha már a T-Mobile-nak van 4G-je, elképzelhetőnek tartom, hogy azt a verziót veszi fel kínálatába!

Úgy tudom hogy a HTC a one xl-t kizárólag az USA-ba szánja, Európában a tegrás one x kerül forgalomba. Hivatalosan.

Nem elérhető xedamen

  • Hozzászólások: 2807
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy S4 i9505
  • PDA ROM: XXUBMH1
Re: HTC One X - Általános beszélgetés
« Reply #45 Dátum: 2012, 03 09, 11:53:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Érdekes, hogy a 2 magos snapdragon proci valóban erősebbnek tűnik papíron, mint a 4+1 magos tegra, a barcelonai bemutatón mégis erősen lagolt a sense a snapdragonos one s alatt, míg a one x-en meg se rezzent.
Néztem összehasonlító tesztet, és azt a konklúziót vonták le, hogy az s4 valóban erősebb egy szálon, sőt még 2 szálon is jóval erősebb mint a tegra 4en, viszont mindkettő olyan erős, hogy a különbség nem jön ki mindennapi használatban.
Viszont a tegra grafikus magja sokkal jobb mint a snapdragoné, de jelenleg ez a különbség sem jön ki. Úgyhogy gyakorlatilag mindegy. A tegra finomhangolhatósága, így fogyasztása jobb, viszont nincs lte támogatás. Ezért kellet az usa (xl) verzióba snapdragon.

Igen ám, de az S4-ből van már 4 magos is. Ami rettentőerős. Főleg a mellette álló grafikus gyorsító  :shock:
You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető rigel

  • Hozzászólások: 812
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC ONE X
  • PDA ROM: stock JB 3.14.401.31
Re: HTC One X - Általános beszélgetés
« Reply #46 Dátum: 2012, 03 09, 12:08:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen ám, de az S4-ből van már 4 magos is. Ami rettentőerős. Főleg a mellette álló grafikus gyorsító  :shock:
You are not allowed to view links. Register or Login
De a one xl-ben a 2 magos lesz. Ráadásul a 4 magos verzió még meg sem jelent. Én még ezeket is túlzásnak tartom, így is több mint sok ez a teljesítmény.

Nem elérhető TaRsY

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: HTC One X - Általános beszélgetés
« Reply #47 Dátum: 2012, 03 10, 17:44:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen ám, de az S4-ből van már 4 magos is. Ami rettentőerős. Főleg a mellette álló grafikus gyorsító  :shock:
You are not allowed to view links. Register or Login

Én is megvárom a 28nanos chipeket. Brutál teljesítmény, emellett visszafogottabb hőtermelés és fogyasztás. :)

Nem elérhető rigel

  • Hozzászólások: 812
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC ONE X
  • PDA ROM: stock JB 3.14.401.31
Re: HTC One X - Általános beszélgetés
« Reply #48 Dátum: 2012, 03 21, 10:31:57 »
Nagy a csend :(

Nem elérhető kdennis

  • Hozzászólások: 372
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC One X
  • PDA ROM: S-ON
Re: HTC One X - Általános beszélgetés
« Reply #49 Dátum: 2012, 03 21, 18:18:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nagy a csend :(

Hát ja... mindenki csendben várja! :D