2024, 04 25, 11:29:21
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: [ROM][CM7.2] Kyrillos' ROM v10.6 (Frissítve: 2013.04.07.)  (Megtekintve 89787 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: [ROM][CM7.2] Kyrillos' ROM v10.1 (Frissítve: 2012.04.14.)
« Reply #50 Dátum: 2012, 04 16, 15:33:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Miutan bootol a telo az odin meg ezt irja:  Close serial port and wait until rebooting. Par percig marad igy. Ez mi?

Feléledt ez a majom :DDDD Factory reset is kell majd a 10 es kyrillos elott?

most egybol jpu-ra tolom odinnal.
Ha befejezte a folyamatot akkor írja ki ezt. Nyugodtan hagyhatod így amíg bebootol, én utána szoktam lehúzni a tyúkbelet csak. Elméletileg kell factory reset is, bár én sosem szoktam. Viszont ha felment a kyrillos utána KÖTELEZŐ! Recoverybe bootol eleve először, megcsinálod a wipe-okat, és utána restart.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető KölyökGSi

  • Hozzászólások: 949
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy Note 2 N7100
  • PDA ROM: Rooted DLL7
Re: [ROM][CM7.2] Kyrillos' ROM v10.1 (Frissítve: 2012.04.14.)
« Reply #51 Dátum: 2012, 04 16, 15:35:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha befejezte a folyamatot akkor írja ki ezt. Nyugodtan hagyhatod így amíg bebootol, én utána szoktam lehúzni a tyúkbelet csak. Elméletileg kell factory reset is, bár én sosem szoktam. Viszont ha felment a kyrillos utána KÖTELEZŐ! Recoverybe bootol eleve először, megcsinálod a wipe-okat, és utána restart.

rom telepites utan factory reset? :O Akkor nem letorlodnek a rom cuccai is? Wipe cache dalvik meg factory?
Most epp az android boot animot figyelem jo par perce...

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: [ROM][CM7.2] Kyrillos' ROM v10.1 (Frissítve: 2012.04.14.)
« Reply #52 Dátum: 2012, 04 16, 15:48:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
rom telepites utan factory reset? :O Akkor nem letorlodnek a rom cuccai is? Wipe cache dalvik meg factory?
Most epp az android boot animot figyelem jo par perce...
Igen factory reset. A rom cuccai nem törlődnek le, csak a felrakott rom megint alap helyzetbe áll, tehát elveszteni semmit nem vesztesz el, viszont mostanában kb. minden galaxy 3 rom úgy van belőve, hogyha frissítés után nem csinálsz factory resetet akkor sosem fog bebootolni. Az 1. hsz-ben is leírtam:

"Telepítés:
A szokásos módon Odin-nal. A letöltött fájlt kicsomagoljuk, majd a .tar fájlt One package részhez betallózva telepítjük a telefonra. Ha lefutott a frissítés a telefon automatikusan recovery módba lép, ahol a wipe data-t kell elvégeznünk. Ezután használhatjuk a készüléket! "
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető KölyökGSi

  • Hozzászólások: 949
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy Note 2 N7100
  • PDA ROM: Rooted DLL7
Re: [ROM][CM7.2] Kyrillos' ROM v10.1 (Frissítve: 2012.04.14.)
« Reply #53 Dátum: 2012, 04 16, 15:58:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen factory reset. A rom cuccai nem törlődnek le, csak a felrakott rom megint alap helyzetbe áll, tehát elveszteni semmit nem vesztesz el, viszont mostanában kb. minden galaxy 3 rom úgy van belőve, hogyha frissítés után nem csinálsz factory resetet akkor sosem fog bebootolni. Az 1. hsz-ben is leírtam:

"Telepítés:
A szokásos módon Odin-nal. A letöltött fájlt kicsomagoljuk, majd a .tar fájlt One package részhez betallózva telepítjük a telefonra. Ha lefutott a frissítés a telefon automatikusan recovery módba lép, ahol a wipe data-t kell elvégeznünk. Ezután használhatjuk a készüléket! "

Most megint nem akar bootolni a gyari, pedig pda formatoztam.

Ratoltam odinnal a 10-est. Aztan factory. Osszejott. Zsir! Koszi!
ui: ha felrakok fozott romot sgs-re es factoryzok akkor minden gyarira all vissza! Gyari romra!

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: [ROM][CM7.2] Kyrillos' ROM v10.1 (Frissítve: 2012.04.14.)
« Reply #54 Dátum: 2012, 04 16, 16:05:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Most megint nem akar bootolni a gyari, pedig pda formatoztam.
Próbáld meg a kyrillos-t. Annak mennie kell.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető KölyökGSi

  • Hozzászólások: 949
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy Note 2 N7100
  • PDA ROM: Rooted DLL7
Re: [ROM][CM7.2] Kyrillos' ROM v10.1 (Frissítve: 2012.04.14.)
« Reply #55 Dátum: 2012, 04 16, 16:26:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Próbáld meg a kyrillos-t. Annak mennie kell.

tw launchert hasznalok, es azt vettem eszre h most alulra nem tudok ikonokat lerakni. Van ketto , az uzenetek meg az alkalmazasok es ennyi. Nemtudok lehuzni oda semmit mert ott a kuka hosszu kivalasztasnal

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: [ROM][CM7.2] Kyrillos' ROM v10.1 (Frissítve: 2012.04.14.)
« Reply #56 Dátum: 2012, 04 16, 16:34:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
tw launchert hasznalok, es azt vettem eszre h most alulra nem tudok ikonokat lerakni. Van ketto , az uzenetek meg az alkalmazasok es ennyi. Nemtudok lehuzni oda semmit mert ott a kuka hosszu kivalasztasnal
Ebben nem tudok segíteni. A TW launcher az első amit kilövök ha felrakok egy romot.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető KölyökGSi

  • Hozzászólások: 949
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy Note 2 N7100
  • PDA ROM: Rooted DLL7
Re: [ROM][CM7.2] Kyrillos' ROM v10.1 (Frissítve: 2012.04.14.)
« Reply #57 Dátum: 2012, 04 16, 21:38:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ebben nem tudok segíteni. A TW launcher az első amit kilövök ha felrakok egy romot.

en haszanltam S-en 2 napig :D De asszonypajti ezt szokta meg.

Nem elérhető kasapeti2

  • Hozzászólások: 3
  • PFC Fan
  • PDA: galaxy 3
  • PDA ROM: Froyo
Re: [ROM][CM7.2] Kyrillos' ROM v10.2 (Frissítve: 2012.04.23.)
« Reply #58 Dátum: 2012, 04 24, 20:40:26 »
Olyan kérdésem van ha kikapcsolom a telefont miért veszít el mindent? És még olyan hogy usb miért nem érzékeli?

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: [ROM][CM7.2] Kyrillos' ROM v10.2 (Frissítve: 2012.04.23.)
« Reply #59 Dátum: 2012, 04 24, 21:07:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Olyan kérdésem van ha kikapcsolom a telefont miért veszít el mindent? És még olyan hogy usb miért nem érzékeli?
Az USB sajnos elég rapszódikusan működik, nekem is olyan hogy egyszer rádugom megy, utána nem. Próbálgatni kell és előbb utóbb jó lesz. Az alatt mit értesz, hogy mindent elveszít?
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető Bom1

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: I5800
  • PDA ROM: Kyrillos' ROM v10.1
Re: [ROM][CM7.2] Kyrillos' ROM v10.2 (Frissítve: 2012.04.23.)
« Reply #60 Dátum: 2012, 04 30, 14:44:52 »
Sziasztok

2 problémám volna.

Az egyik: a 10.2 odinost szerettem volna letölteni, de sajna nem megy a link, se innen, se az XDA-ról. Nem tudnátok megmondani, hogy honnan tudnám leszedni?

A második: Ha más kernelt szeretnék használni, azt hogy tudom feltenni? (Amit kihámoztam a hozzászólásokból elvileg csak felteszem zip-ben és recovery-ből update zip? Vagy valahogy máshogy kell?)

THX



Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: [ROM][CM7.2] Kyrillos' ROM v10.2 (Frissítve: 2012.04.23.)
« Reply #61 Dátum: 2012, 05 02, 16:13:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok

2 problémám volna.

Az egyik: a 10.2 odinost szerettem volna letölteni, de sajna nem megy a link, se innen, se az XDA-ról. Nem tudnátok megmondani, hogy honnan tudnám leszedni?

A második: Ha más kernelt szeretnék használni, azt hogy tudom feltenni? (Amit kihámoztam a hozzászólásokból elvileg csak felteszem zip-ben és recovery-ből update zip? Vagy valahogy máshogy kell?)

THX
Üdv!

Az első kérdésedre a válasz szerintem már tárgytalan, valószínűleg valami ideiglenes probléma lehetett, megnéztem működik a link  :ok:
Ami a kernelt illeti, két féle képpen lehet felrakni, ugyanúgy mint a romoknál. Vagy odinból one package-ként vagy pedig ahogy írtad recoveryből install zip from sdcard menüben. Mindkét esetben csak a kernelhez nyúl, a rom ugyanaz marad.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető bofa

  • Hozzászólások: 38
  • PDA: Samsung Galaxy SIII
  • PDA ROM: I9300xxufme7 Cyanogen
  • Skype: zsoltiq
Re: [ROM][CM7.2] Kyrillos' ROM v10.2 (Frissítve: 2012.04.23.)
« Reply #62 Dátum: 2012, 05 03, 19:51:04 »
sziasztok!

a következő problémám van:
fel telepítettem pár widget alkalmazást és nem jelennek meg a widgetek között. valamit rosszul állítottam be?
segítségeteket előre is köszönöm.

Üdv: Zsolt

Nem elérhető revkusz

  • Hozzászólások: 4
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: igo
  • PDA: samsung galaxy 3
  • PDA ROM: i5800XWJPD
Re: [ROM][CM7.2] Kyrillos' ROM v10.2 (Frissítve: 2012.04.23.)
« Reply #63 Dátum: 2012, 05 10, 16:43:20 »
Sziaztok a minap tettem fel ezt a romot és ahogy probálgattam elég gyors és működik kb minden már csak 1 problémám van az hogy a youtube szakadozik és nagyon rosz a hang valaki valamilyen ötlet megoldás?? Előre is köszönöm a választ.

Nem elérhető KölyökGSi

  • Hozzászólások: 949
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy Note 2 N7100
  • PDA ROM: Rooted DLL7
Re: [ROM][CM7.2] Kyrillos' ROM v10.2 (Frissítve: 2012.04.23.)
« Reply #64 Dátum: 2012, 05 29, 13:45:06 »
Nalam a tarcsazo zabalja a netet. Minek az neki?!

Nem elérhető mcdayer

  • Hozzászólások: 3
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung galaxy s2
  • PDA ROM: változó
Re: [ROM][CM7.2] Kyrillos' ROM v10.2 (Frissítve: 2012.04.23.)
« Reply #65 Dátum: 2012, 06 02, 12:13:24 »
sziasztok!

kezdő vagyok a hackerek nagy világában! :P

most tettem fel a  Kyrillos' ROM v10.2-t. Azt akarom megkérdezni, hogy melyik a legjobb ebből mert láttam, hogy van v10 final, v10.1, v10.2 és láttam az xda-n hogy már van v10.3 illetve v10.4 is. illetve nem tiszta ez a kernel dolog.
Jelenleg ilyen kernel van fent:
3.6.32.9
cm7@apollo#cm7_kernel_oc_1.5

ez jó ehhez a romhoz vagy cseréljem le?

egyéb: beállítottam magyarra, de maga a menü angol maradt. Úgy hozza be hogy camera, settings, search stb de viszont ha belépek a settingsbe ott már magyar és a főképernyőn is magyarul hozza pl az üzeneteket, de a menüben az is messaging. Valamiylen ötlet?

köszi előre is

Nem elérhető bofa

  • Hozzászólások: 38
  • PDA: Samsung Galaxy SIII
  • PDA ROM: I9300xxufme7 Cyanogen
  • Skype: zsoltiq
Re: [ROM][CM7.2] Kyrillos' ROM v10.2 (Frissítve: 2012.04.23.)
« Reply #66 Dátum: 2012, 06 05, 09:47:37 »
ha újra indítod, akkor ott is magyarnak kell lennie.

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9000-ről

Nem elérhető mcdayer

  • Hozzászólások: 3
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung galaxy s2
  • PDA ROM: változó
Re: [ROM][CM7.2] Kyrillos' ROM v10.2 (Frissítve: 2012.04.23.)
« Reply #67 Dátum: 2012, 06 07, 12:56:14 »
sziasztok!

Jelenleg ilyen kernel van fent:
3.6.32.9
cm7@apollo#cm7_kernel_oc_1.5

ez jó ehhez a romhoz vagy cseréljem le?

 Kyrillos' ROM v10.5 a legjobb érdemes mindig a legújabbat feltenni?


Nem elérhető ankaria

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: A-GPS
  • PDA: Samsung Galaxy 3 GT I-5800
  • PDA ROM: I5800XWJPL
Re: [ROM][CM7.2] Kyrillos' ROM v10.2 (Frissítve: 2012.04.23.)
« Reply #68 Dátum: 2012, 06 09, 15:50:33 »
Kyrillos 10.2 ===> Általam tett észrevételek , melyek nem feltétlenül hibák és általánosan előforduló jelenségek

1. Az első és legismertebb a videórögzítés során folyamatos fagyás illetve a kamera nem képes ISO 400 üzemmódba működni továbbá az autófókusz sem tökéletes.

2. LiveWallpaperpicker.apk crash. Az élő hátterek alkalmazásakor nagy gyakorisággal fordul elő fagyás.

3. A videó lejátszás problémás ha a videó fájl formátuma nem 3gp /H.263 ill. H.264/.Az előtelepített alkalmazás "QuickPic" az mp4 és avi fájlokkal nem tud mit kezdeni , ezt kiküszöbölendő telepíthető erre megfelelő alkalmazás ami rendelkezik a codec-el bár ennek ellenére a kép és hangsáv még így sincsen szinkroban.

4. A CM7.2 álltal nyújtott beállítási és testreszabhatósági szabadság ellenére a gyárilag telepített tárcsázó "névjegy szerint Froyo alapokon" maximális hívásközbeni beszédhangerő mellett éppen súrolja a használhatósági küszöböt.

5. Az OC verzíóban ha a az órajel a gyári értékektől eltérően pozitív irányba van állítva extrém energia fogyasztást produkál az ARMV6.


Nem elérhető sferrari

  • Hozzászólások: 3
  • PFC Fan
  • PDA: wayteq
  • PDA ROM: ds
Re: [ROM][CM7.2] Kyrillos' ROM v10.2 (Frissítve: 2012.04.23.)
« Reply #69 Dátum: 2012, 06 13, 09:06:36 »
mielőtt feltenném valaki nem próbálná ki hogy ezen megy-e az Endomono?

Nem elérhető brth

  • Hozzászólások: 5
  • PDA: Galaxy 3
  • PDA ROM: ROM: Kyrillos ROM v5.0 Final Honeycomb Edition JPM
Re: [ROM][CM7.2] Kyrillos' ROM v10.2 (Frissítve: 2012.04.23.)
« Reply #70 Dátum: 2012, 06 14, 09:36:02 »
Ötleteket kérnék:

tegnap felraktam a 10.5 és indulásnál nem regisztrálja a sim kártyát az operátornál.  Ha a hálózatoknál rákeresek akkor látja a háromhazai operátort, viszont nem hajlandó fellépni. A telefon nem tiltott.

Mi lehet a hiba?

Nem elérhető sbpanka

  • Hozzászólások: 0
  • Nem: Nő
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung G3
  • PDA ROM: [CM7.2] Kyrillos' ROM v10.5
Re: [ROM][CM7.2] Kyrillos' ROM v10.2 (Frissítve: 2012.04.23.)
« Reply #71 Dátum: 2012, 06 26, 22:18:38 »
Sziasztok!
[CM7.2] Kyrillos' ROM v10.5 re frissítettem nemrég, lenne néhány kérdésem.
1.
Korábban hívások után feldobta az újrahívás, és az sms küldés lehetőségét.
Én hülye helyen lakom, a házban elég gatya a voda térerő, és gyakran szakad a hívás, úgyhogy használtam/haaználnám, de ebben az új verzióban még nem találtam a lehetőségét, hogy a Beállítások/CyanogenMod beállításoknál , vagy bárhol előjöjjön. (9.6-os Kyrillos' ROM -ról frissítettem, úgyhogy nem tudom, hogy a fejlesztés során ez kikerült a lehetőségek közül, vagy hogy esetleg valahova elbújtatták... / egy kék sáv egy pillanatra feltűnik hívás vége után, de nincs ott semmi, lehet ez is egy bug, mint a kameránál?? - és elvileg ott lenne???/

2.
9.5 vagy 6 körül még megtaláltam a hívásbeállításoknál, hogy a középső gombbal is tudjak hívást fogadni. Lehet, én vagyok láma, de ezt se találom sehol...

Ezt a két dolgot hiányolom, vagy nem találom, egyébként meg vagyok elégedve ezzel a pakkal.

Nálam a Kamera megy, - bár fotó után nem mutatja meg az elkészült képet, de működik amúgy rendesen
( videó nem :( ) . BT-t még azóta nem próbáltam, úgyhogy nem tudom, mizu vele.
A legjobb része - nekem újdonság a 9.65 höz képest, sok- sok egyebek közt az értesítési energia sáv ikonvariálhatósága- bővíthetősége,  és az értesítési terület gyors törölhetősége, meg még néhány egyéb apró trüki.
Előre is köszi, ha tudtok valami okosságot:)

Szép estét: Panka

Nem elérhető magicalcritical

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy GT i 5800
  • PDA ROM: I5800XXJP4
Re: [ROM][CM7.2] Kyrillos' ROM v10.2 (Frissítve: 2012.04.23.)
« Reply #72 Dátum: 2012, 07 30, 21:01:25 »
Sziasztok!

i5800-hoz honnan tudnék szerezni eredeti ROM-ot? Sajnos ******tam menteni  :'(

Nem elérhető alexius96

  • Hozzászólások: 26
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy 3
  • PDA ROM: Cyanogenmod 7.2
  • Skype: nagy_alex96
Re: [ROM][CM7.2] Kyrillos' ROM v10.2 (Frissítve: 2012.04.23.)
« Reply #73 Dátum: 2012, 07 31, 00:39:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login


Közép tájon vannak a romok ha minden igaz, talán vmelyik jó lesz... :D

Olyan kérdésem lennne, hogy az 'Auto Brightness'-t hol tudom kikapcsolni? csak azért, mert a CM 7.2 állapotsori végigsimítás által vezérelt képernyő fényerő állítás így nem használható, de a szemem kiguvad, se találom ezt az opciót sehol, nem tudom h kapcsoltam be.... :S
Nem tudja vki véletlen? :D
Finom a kindertojás, csak a sárgáját, nehéz lenyelni...

Nem elérhető Ágica

  • Hozzászólások: 14
  • Nem: Nő
  • PFC Fan
  • PDA: samsung
  • PDA ROM: I5800XXJP4
Re: [ROM][CM7.2] Kyrillos' ROM v10.2 (Frissítve: 2012.04.23.)
« Reply #74 Dátum: 2012, 08 03, 09:41:04 »
Sziasztok.

A Vodafone 2.1 romot letöltöttem de nem tudom ki bontani mert jelszót kér.Valaki tudja a jelszavát?