2024, 04 18, 21:16:22

Szerző Téma: TV OUT Kábel  (Megtekintve 16486 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető szeszo

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 1460
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: HTC Ameo (IGO)
  • PDA: Samsung Galaxy Note 8
Re: TV OUT Kábel
« Reply #25 Dátum: 2009, 10 08, 11:28:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Halihó! Érdeklődök! Sima RCA- kábelból lehetne csinálni egy tv out  kábelt az omoniához?  :)
A másik végére azért szükségeltetik egy Samsung csatlakozó is ;), de megoldható.

Itt az elkészítés módja:You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Pufi

  • Hozzászólások: 905
  • Nem: Férfi
    • Samsung Galaxy Ace Gy.I.K.
  • PDA: Apple iphone 11
  • PDA ROM: ios 15
  • Skype: kiss.pufi
Re: TV OUT Kábel
« Reply #26 Dátum: 2009, 10 08, 13:29:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A másik végére azért szükségeltetik egy Samsung csatlakozó is ;), de megoldható.

Itt az elkészítés módja:You are not allowed to view links. Register or Login

Nagyon szépen köszönöm ;)
Itt mindent megtalálsz!: You are not allowed to view links. Register or Login
Ha mégsem, kérlek az oda tartozó topicba tedd fel a kérdésed. Ezzel megkönnyíted a többi segítségre szoruló ember dolgát is. Előre köszönöm.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető szeszo

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 1460
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: HTC Ameo (IGO)
  • PDA: Samsung Galaxy Note 8
Re: TV OUT Kábel
« Reply #27 Dátum: 2009, 10 08, 23:50:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nagyon szépen köszönöm ;)
Az elkészült kábelről és elkészítéséről kérünk néhány képet és leírást is :ima:.

Nem elérhető dilajoska

  • Hozzászólások: 225
  • Navigáció / Navigation: Igo my way
  • PDA: Zte Blade
  • PDA ROM: Kelzsoc FLB-R10 Full
Re: TV OUT Kábel
« Reply #28 Dátum: 2009, 10 22, 20:56:41 »
akinek esetleg szüksége lenne egy nokia tv out kábelre és lenne fölöslegbe egy samsung tv out kábele, azzal szívesen elcserélném :D

Nem elérhető train

  • Hozzászólások: 175
  • PDA: O2x
  • PDA ROM: v10b
Re: TV OUT Kábel
« Reply #29 Dátum: 2010, 03 15, 22:28:28 »
Csakosz : )
Ha tudna segíteni nekem 1 fórum társ az ebay-ről beszerezni Tvout kábelt ! Meg köszönném..............
A Medve nem játék....... !

Nem elérhető takibaa

  • Hozzászólások: 33
  • PDA: i9000
  • PDA ROM: PDA:I9000XWJVR / PHONE:I9000XXJVR / CSC:I9000XAJVQ
Re: TV OUT Kábel
« Reply #30 Dátum: 2010, 03 17, 21:21:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Csakosz : )
Ha tudna segíteni nekem 1 fórum társ az ebay-ről beszerezni Tvout kábelt ! Meg köszönném..............

Milyen segítségre van szükséged?

Nem elérhető tboy_eddy

  • Hozzászólások: 102
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung GT-i8000 Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXJB3
Re: TV OUT Kábel
« Reply #31 Dátum: 2010, 03 23, 16:26:18 »
Sziasztok, egy kis segítségre lenne szükségem!
Van egy Samsung I8000 (OmniaII) PDA-m. Vásároltam hozzá egy Hama kábelt aminek az egyik fele Jack(3,5) dugós a másik felén egy piros és egy fekete RCA dugó! Elég jó minőségű! a kérdeésem a következő: hogyan jelenítem meg a videot a tv-n? Mik az Omnia II tv-kimenet beállításai? ( a gyári kábelen is 3,5 jack dugó van, azzal a Különbséggel hogy 3 RCA dugó van rajta. ennek van szerepe?)

Nem elérhető train

  • Hozzászólások: 175
  • PDA: O2x
  • PDA ROM: v10b
Re: TV OUT Kábel
« Reply #32 Dátum: 2010, 03 23, 17:05:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok, egy kis segítségre lenne szükségem!
Van egy Samsung I8000 (OmniaII) PDA-m. Vásároltam hozzá egy Hama kábelt aminek az egyik fele Jack(3,5) dugós a másik felén egy piros és egy fekete RCA dugó! Elég jó minőségű! a kérdeésem a következő: hogyan jelenítem meg a videot a tv-n? Mik az Omnia II tv-kimenet beállításai? ( a gyári kábelen is 3,5 jack dugó van, azzal a Különbséggel hogy 3 RCA dugó van rajta. ennek van szerepe?)
Csakosz : )
Én nem vagyok nagy mágus...: ) De akkor Te valószínüleg 1 sima audio fordító kábelt vásároltál. Ami valóníszüleg jó minőség is, csak erre a célra nem yo  :'( Én úgy tudom, hogy az eggyik végén 3 RCA dugónak kell lennie. Piros és a Fehér /audio jobb/bal/ valamint 1 Sárga ami a video jelért a felelős. A másik végén pedig a készülékkel kompatibilis csatlakozónak kell lennie...
A Medve nem játék....... !

Nem elérhető Poc-OK

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3618
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo, Sygic
  • PDA: Xiaomi Redmi Note 4G/ iPhone 5 / LG G3S / SGS / i8000 / SG3 / HTC One 7
  • Skype: Poc-OK88
Re: TV OUT Kábel
« Reply #33 Dátum: 2010, 03 23, 21:25:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Csakosz : )
Én nem vagyok nagy mágus...: ) De akkor Te valószínüleg 1 sima audio fordító kábelt vásároltál. Ami valóníszüleg jó minőség is, csak erre a célra nem yo  :'( Én úgy tudom, hogy az eggyik végén 3 RCA dugónak kell lennie. Piros és a Fehér /audio jobb/bal/ valamint 1 Sárga ami a video jelért a felelős. A másik végén pedig a készülékkel kompatibilis csatlakozónak kell lennie...

Egyetértek... viszont akkor hangnak kell lennie ha elindítod!!!
"Amikor bejött az élet, én rögtön kimentem!"
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető train

  • Hozzászólások: 175
  • PDA: O2x
  • PDA ROM: v10b
Re: TV OUT Kábel
« Reply #34 Dátum: 2010, 03 24, 19:57:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egyetértek... viszont akkor hangnak kell lennie ha elindítod!!!
......hatalmas élmény lehet : ) Kép a PDA-n, hang a Tv-n !! Még fordítva csak-csak.....: )
A Medve nem játék....... !

Nem elérhető szeszo

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 1460
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: HTC Ameo (IGO)
  • PDA: Samsung Galaxy Note 8
Re: TV OUT Kábel
« Reply #35 Dátum: 2010, 03 26, 19:43:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok, egy kis segítségre lenne szükségem!
Van egy Samsung I8000 (OmniaII) PDA-m. Vásároltam hozzá egy Hama kábelt aminek az egyik fele Jack(3,5) dugós a másik felén egy piros és egy fekete RCA dugó! Elég jó minőségű! a kérdeésem a következő: hogyan jelenítem meg a videot a tv-n? Mik az Omnia II tv-kimenet beállításai? ( a gyári kábelen is 3,5 jack dugó van, azzal a Különbséggel hogy 3 RCA dugó van rajta. ennek van szerepe?)
Sajnos az Omnia 2 TV out csatlakozója 4 pólusú. Így a sima (3 pólusú) nem jó hozzá.
A NOKIA N97 kábele azt olvastam használható hozzá.
Így néz ki a bekötése valójában:

Nem elérhető bpm

  • Hozzászólások: 25
  • PDA: ZTE Grand X In
Re: TV OUT Kábel
« Reply #36 Dátum: 2010, 05 04, 00:20:37 »
Sziasztok! Amikor rádugom a tölthetős tv-out kábelt, a belső mikrofont lenémítja. A kocsiban akarom használni, és kérdezném, nincs valami registry módosításra lehetőség, hogy lehessen használni a mikrofont is? Vagy esetleg a kábel átalakítható úgy, hogy mikrofont is lehessen hozzá kötni?

Nem elérhető somebody

  • Hozzászólások: 1
  • PDA: Samsung Omnia i900
  • PDA ROM: xdhk2
Re: TV OUT Kábel
« Reply #37 Dátum: 2010, 09 13, 19:09:59 »
Hello

Nekem olyan kérdésem lenne, hogy utángyártott kábellel a TV-n csak az omnia saját WQVGA felbontását tudja kiküldeni TV-re? Mert nekem csak azzal sikerült és nem éppen a legnagyobb élmény 5 centis pixeleket bámulni... :D Szóval csak én vagyok béna és lehet valahogy emberibb felbontást varázsolni a tv kimenethez?


Nem elérhető bagyiboy

  • Hozzászólások: 1
  • Navigáció / Navigation: samsung
  • PDA: samsung i900
  • PDA ROM: i900dxia5/dzia5
Re: TV OUT Kábel
« Reply #38 Dátum: 2010, 11 24, 00:41:09 »
Hello kis segitsegre lenne szuksegem  vettem egy utangyartott samsung i900 tv-out kabelt a gond az csak hogy a hang megy de kép semmi minden beallitast megnzetem a kablet le mertem, van benne áram mind a 2 audioba es a videoba is . mikor bedugom a kabelt a keszulek erzekeli de mikor a tv-out klikkelek azt irja dugjam be a kábelt !