2024, 09 26, 23:48:24

Szerző Téma: [ROM] Lite'ning Rom v3.4 XWLPF - Fast as Lightning  (Megtekintve 11874 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető Time

  • Hozzászólások: 1374
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy Note8
  • PDA ROM: Gyári 8.0.0
Re: [ROM] Lite'ning Rom v2.7 XWLP7 - Fast as Lightning
« Reply #50 Dátum: 2012, 04 13, 20:52:25 »
A 2.7 verzióban eddig nem fagy a stock e-mail kliens.  :ok:
Korábban írtam a 2.5-nél, hogy hiába raktam fel az ICS Lockscreent az LRTolboxszal, nem változott semmi.
Volt egy sejtésem, hogy fel se rakta. Most a 2.7-nél dettó így volt.
Ezután CWM-ből raktam fel a Litening\tmp mappából a letöltött temp.zip fájlt, és jó lett.   :D
Érdemes átnevezni, vagy máshová menteni, és ha esetleg valami más update szintén nem megy fel a Toolboxszal, akkor CWM-ből felrakni.

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Re: [ROM] Lite'ning Rom v2.8 XWLP9 - Fast as Lightning
« Reply #51 Dátum: 2012, 05 03, 15:20:37 »
Itt az LP9-es új rom, a v2.8. Lehet tölteni! :)

Nem elérhető Time

  • Hozzászólások: 1374
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy Note8
  • PDA ROM: Gyári 8.0.0
Re: [ROM] Lite'ning Rom v2.8 XWLP9 - Fast as Lightning
« Reply #52 Dátum: 2012, 05 05, 14:58:40 »
Én azt mondom, hogy ezt a v2.8-at inkább hagyjuk ki.
Már aki használja ezt a LitePro féle főzöttet egyáltalán. Mert itt ebben a fórumban nem nagyon mozog a topicja, bár én kitartok mellette.  ;)
Mellesleg már a GB-n is olyat használtam, amit elég kevesen, a Touch X-et.

Visszatérve a 2.8-ra, aki mégis felrakja, az csak full wipe után tegye fel. Különben bugos. Full wipe esetén talán jó, ami elég ciki egy állítólag no wipe-os ROM-nál.

Ahogy elsőnek újrabootol és felépíti a Dalvik cache-t, akkor nem a szokásos üzenetet írja ki, hanem ahogy végigmegy a programokon a nevük helyett számmal jelezve az alábbi üzenet van:
A(z) x megsértette az önkorlátozási StrictMode irányelvet. (Mások ugyanezt jelezték.)
Ezután jön az optimalizálás, és látszólag mégis működik minden, kivéve ami lefagy.
Ilyen a tárcsázó, és ezt írták is a fórumán. Állítólag az adattörlés helyrehozná.
De amelyik app lefagy, a képernyő üzenetnél nem a programnév szerepel, hanem pl. a %1 változó.
Nekem a Samba továbbra is fagyogat, de később elindulva működik.
Volt aki drasztikus akkufogyást jelzett, de az talán lehet, hogy nem közvetlenül és kizárólag a ROM hibája.
Nincs egybegyúrva a Siyah kernellel sem, utólag kell feltenni, persze nem gond.
Szóval valószínűleg ez a v2.8 Lite'ning egy kicsit elhamarkodott kiadás.

Még egy. Az androidos T-Home Műsorújság a szolgáltató miatt nem tud felvételt beállítani, ez az internetes része nem működik néhány hete.
Legalább ez nem ROM hiba.  ;D

Nem elérhető badly85

  • Hozzászólások: 131
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Iphone 4S, iPad 2, Samsung Galaxy SII
  • PDA ROM: iOS 6.0.1, PARANOIDANDROID 2.52
Re: [ROM] Lite'ning Rom v2.8 XWLP9 - Fast as Lightning
« Reply #53 Dátum: 2012, 05 08, 21:52:13 »
Én nemrég raktam fel a 2.7-et és tökéletesen megy vele minden. Bár volt egy kernel cserém, mert a redőny résznél nem lehetett se a GPS-t, se a Data gombokat kikapcsolni ill. vissza. ;)

De azóta minden rendben vele, nincs FC, nincs fagyás, mennek a HD játékok.  :taps:  :taps:  :D

Kösz Time a leírást a 2.8-ról, akkor nem váltok, marad ez. :)

Nem elérhető Time

  • Hozzászólások: 1374
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy Note8
  • PDA ROM: Gyári 8.0.0
Re: [ROM] Lite'ning Rom v2.8 XWLP9 - Fast as Lightning
« Reply #54 Dátum: 2012, 05 10, 05:13:15 »
Megjelent a Lite'ningROM 2.9.  You are not allowed to view links. Register or Login
PDA: DXLP9
Phone: DXLP9
CSC: OLBLP9

Én még nem próbáltam

Nem elérhető badly85

  • Hozzászólások: 131
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Iphone 4S, iPad 2, Samsung Galaxy SII
  • PDA ROM: iOS 6.0.1, PARANOIDANDROID 2.52
Re: [ROM] Lite'ning Rom v2.8 XWLP9 - Fast as Lightning
« Reply #55 Dátum: 2012, 05 10, 21:03:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Megjelent a Lite'ningROM 2.9.  You are not allowed to view links. Register or Login
PDA: DXLP9
Phone: DXLP9
CSC: OLBLP9

Én még nem próbáltam

Látom h ehhez törölni kell minden adatot, hogy tudom lementeni a teljes ROM-ot és aztán vissza, CWM-ből lehet??? Még nem csináltam ilyet. Tutira lement mindent??? Vagy h történik ez??

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
Re: [ROM] Lite'ning Rom v2.8 XWLP9 - Fast as Lightning
« Reply #56 Dátum: 2012, 05 11, 05:10:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Látom h ehhez törölni kell minden adatot, hogy tudom lementeni a teljes ROM-ot és aztán vissza, CWM-ből lehet??? Még nem csináltam ilyet. Tutira lement mindent??? Vagy h történik ez??

igy

You are not allowed to view links. Register or Login

és tuti jó, én van hogy naponta 2 szer raktam visza mentést. most is épp 3 különbözö mentés van a telómon.

Nem elérhető Time

  • Hozzászólások: 1374
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy Note8
  • PDA ROM: Gyári 8.0.0
Re: [ROM] Lite'ning Rom v2.8 XWLP9 - Fast as Lightning
« Reply #57 Dátum: 2012, 05 11, 05:14:20 »
@badly85
Nem kell feltétlenül adattörlést csinálni, maradt ez no wipe-os ROM.
Azt csak javasolják, mint eddig ugyanígy, hogy full wipe után tedd fel, és akkor tuti.
Többen feltették csak cache partíció és Dalvik cache törlés mellett, és jó.
Az előfordul, mint a v2.8 esetében, hogy tárcsázó nem megy, fagy. Ilyenkor törlik csak a névjegyzéket, majd a Google fiók szinkronizációval helyreállítják, és ez állítólag helyrehozza.
Én nem tettem még fel, a v2.7 most teljesen jó a rátett LP9 modemmel és Siyah 3.2 kernellel.
Nem igazán tudom, miben volna jobb a 2.9 a 2.7-nél.

Az adatok mentésére a Titanium Backup javasolt, de olvastam olyan véleményt, hogy ha az FC elkerülésére full wipe után a Titaniummal állítod vissza, majdcsak ugyanúgy FC-zik. Persze nagyon oda kell figyelni, hogy csak a felhasználói program adatait állítsd vissza, esetleg nem is mindet, de rendszeradatot ne.
Emellett célszerű időnként vagy ROM-olás előtt CWM backupot csinálni a jól működő teljes rendszerről, hogy könnyen visszaállíts mindent, ha úgy adódna.

Nem elérhető badly85

  • Hozzászólások: 131
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Iphone 4S, iPad 2, Samsung Galaxy SII
  • PDA ROM: iOS 6.0.1, PARANOIDANDROID 2.52
Re: [ROM] Lite'ning Rom v2.8 XWLP9 - Fast as Lightning
« Reply #58 Dátum: 2012, 05 11, 10:06:11 »
@Time, @limahl

Köszönöm szépen a segítséget. Sikerült lementettem.   :ok:  :D

Nekem is tökéletes a 2.7, szóval akkor marad ez.

Nem elérhető badly85

  • Hozzászólások: 131
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Iphone 4S, iPad 2, Samsung Galaxy SII
  • PDA ROM: iOS 6.0.1, PARANOIDANDROID 2.52
Re: [ROM] Lite'ning Rom v2.8 XWLP9 - Fast as Lightning
« Reply #59 Dátum: 2012, 05 16, 08:20:09 »
S.O.S. Nem megy a videó semmilyen felbontással, nemhogy HD-vel.  :'(  :'(

Siyah 3.1.2 van fönn, fölraktam még korábban egy újabbat azt hiszem a 3.2-t , de abban nem volt SU és belassultak azok a progik amik root jogot akartak, úgyhogy leszedtem visszaraktam az 3.1.2.

Most nézem h a videó felvétel nem megy a gyári szoftverrel. Felraktam Toolbox-ból az ICS Camera Fix v.27-et, amivel megy a videó de csak 720x480 px felbontásban és nem lehet benne állítani a felbontást, vagy csak én vaok a vak ???

Végül arra jutottam h lecserélem a Siyah kernelt, az Abyss jó lesz ehhez a ROM-hoz szerintetek, mert sok helyen olvastam, h jófajta kernel????

Nem elérhető badly85

  • Hozzászólások: 131
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Iphone 4S, iPad 2, Samsung Galaxy SII
  • PDA ROM: iOS 6.0.1, PARANOIDANDROID 2.52
Re: [ROM] Lite'ning Rom v2.8 XWLP9 - Fast as Lightning
« Reply #60 Dátum: 2012, 05 16, 08:36:36 »
Nem lett jó... Abyssal se  :'( :'( Mindig ezt írja: unknown error by error Callback

De az az érdekes, hogy eddig jó volt!

Lecserélem ezt a ROM-ot basszus. Kezd elegem lenni a foltozgatásokból, nincs semmi ami rendesen működne ebbe a nyomorult Androidban ... ááááá kell egy iphone!!!


Nem elérhető Time

  • Hozzászólások: 1374
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy Note8
  • PDA ROM: Gyári 8.0.0
Re: [ROM] Lite'ning Rom v2.8 XWLP9 - Fast as Lightning
« Reply #61 Dátum: 2012, 05 16, 19:17:11 »
Hmm. Nekem megy a felvétel 1920x1080-on is, és lehet választani a felbontások között.
Annyit ír ki, hogy teljes HD felvételkor nem támogatott a nagyítás. Talán érthető.
Ja, most jövök rá, nekem nem ICS kamera van, visszatettem a régit még valamikor korábban.

Nem elérhető Time

  • Hozzászólások: 1374
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy Note8
  • PDA ROM: Gyári 8.0.0
Re: [ROM] Lite'ning Rom v2.8 XWLP9 - Fast as Lightning
« Reply #62 Dátum: 2012, 05 17, 19:37:41 »
Nemrég megjelent a Lite'ning 3.0.
A 2.7-re no wipe-ként feltehető adattörlés nélkül, csak a cache-ek törlésével.
Ahogy látom eddig jónak tartják, megszűntek azok a problémák, amik a 2.8-ban vagy 2.9-ben előfordultak.
Én most legalább 1 hétig nem ROM-olok semmit, úgyhogy saját tapasztalatom addig biztosan nem lesz.

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Re: [ROM] Lite'ning Rom v2.8 XWLP9 - Fast as Lightning
« Reply #63 Dátum: 2012, 05 19, 07:37:31 »
Van már 3.1 is, LPD. :)

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Re: [ROM] Lite'ning Rom v3.2 XWLPD - Fast as Lightning
« Reply #64 Dátum: 2012, 05 26, 17:47:28 »
1. hsz frissítve, kint a v3.2! ;)

Nem elérhető Time

  • Hozzászólások: 1374
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy Note8
  • PDA ROM: Gyári 8.0.0
Re: [ROM] Lite'ning Rom v3.2 XWLPD - Fast as Lightning
« Reply #65 Dátum: 2012, 05 30, 05:01:49 »
A tegnap megjelent 3.3 verzióra panasz van. Van akinél ismét FC-zik a Névjegyek, Hívás és Üzenetek.  :hmm:
Ráadásul ez most a korábbi verzióknál alkalmazható praktikákkal sem szüntethető meg.  :shock:
Többen inkább visszatértek a 3.2-re. Így nekem is az lesz nemsoká, pedig már azt hittem az mégis kimaradhat, olyan gyorsan jönnek az új verziók.  :ok:

Egy hibára jöttek rá a fóruma szerint. A 3.2 óta a roamingnál nem jelzi R betűvel az ikon a roamingot az állapotsoron.

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Re: [ROM] Lite'ning Rom v3.2 XWLPD - Fast as Lightning
« Reply #66 Dátum: 2012, 05 30, 07:36:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A tegnap megjelent 3.3 verzióra panasz van. Van akinél ismét FC-zik a Névjegyek, Hívás és Üzenetek.  :hmm:
Ráadásul ez most a korábbi verzióknál alkalmazható praktikákkal sem szüntethető meg.  :shock:
Többen inkább visszatértek a 3.2-re. Így nekem is az lesz nemsoká, pedig már azt hittem az mégis kimaradhat, olyan gyorsan jönnek az új verziók.  :ok:

Egy hibára jöttek rá a fóruma szerint. A 3.2 óta a roamingnál nem jelzi R betűvel az ikon a roamingot az állapotsoron.
El is távolította az összes letöltési linket, míg ki nem javítja a hibákat. :ok:

Nem elérhető unicumnext

  • Hozzászólások: 372
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy S6 Edge
  • PDA ROM: Stock
Re: [ROM] Lite'ning Rom v3.2 XWLPD - Fast as Lightning
« Reply #67 Dátum: 2012, 05 30, 09:43:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
El is távolította az összes letöltési linket, míg ki nem javítja a hibákat. :ok:

A neten már 3.4 coming soon.
Alcatel One Touch > Alcatel 311 > Alcatel 512 > Siemens C55  > Sharp GX17 > SonyEricsson W300i > SonyEricsson K850i > Samsung Omnia i900 > HTC Desire > Samsung Galaxy SII > HTC One X > HTC ONE >> Samsung Galaxy S6 Edge

Galaxy Tab 10.1v > Nexus 7 3G >> nincs

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Re: Re: [ROM] Lite'ning Rom v3.2 XWLPD - Fast as Lightning
« Reply #68 Dátum: 2012, 05 30, 11:53:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A neten már 3.4 coming soon.
Tölthető! :)
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető unicumnext

  • Hozzászólások: 372
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy S6 Edge
  • PDA ROM: Stock
Re: Re: [ROM] Lite'ning Rom v3.2 XWLPD - Fast as Lightning
« Reply #69 Dátum: 2012, 05 30, 15:21:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tölthető! :)
You are not allowed to view links. Register or Login

ez gyors volt  :)
Alcatel One Touch > Alcatel 311 > Alcatel 512 > Siemens C55  > Sharp GX17 > SonyEricsson W300i > SonyEricsson K850i > Samsung Omnia i900 > HTC Desire > Samsung Galaxy SII > HTC One X > HTC ONE >> Samsung Galaxy S6 Edge

Galaxy Tab 10.1v > Nexus 7 3G >> nincs

Nem elérhető Time

  • Hozzászólások: 1374
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy Note8
  • PDA ROM: Gyári 8.0.0
Re: Re: [ROM] Lite'ning Rom v3.2 XWLPD - Fast as Lightning
« Reply #70 Dátum: 2012, 05 30, 18:15:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ez gyors volt  :)
Ez tényleg gyors volt.  :taps:  Épp most akartam feltenni a 3.2-t, de így már a 3.4 kúszott fel helyette. Természetesen no wipe-ként.  :ok:
Egyúttal az új Odin v3.04-et is kipróbáltam a felrakáshoz.
Most már így 4 launcherem lett, mert a TouchwizUX is a ROM-ban van, de ahogy írják az a naptár widgettel fagy.
Mindegy, egyébként is az Apexet használom elsősorban, a naptár meg nincs így kipakolva.

Nem elérhető Seeelback

  • Hozzászólások: 117
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung I9505
  • PDA ROM: I9505XXUDMH7
Re: [ROM] Lite'ning Rom v3.4 XWLPF - Fast as Lightning
« Reply #71 Dátum: 2012, 05 31, 16:05:49 »
Feltetem ebből a 3.4-et a legújabb suyah kernellel és a titenium backup amint elindul a telefon kifagy, az óránál meg ha ébresztőt akarok hozzáadni akkor az szintén kifagy ezekkel mit lehetne elkövetni? a Romot full wipe-al tettem fel odinnal majd utána cwm-ből a siyaht.
$e€eŁß@©Ǩ

Nem elérhető Time

  • Hozzászólások: 1374
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy Note8
  • PDA ROM: Gyári 8.0.0
Re: [ROM] Lite'ning Rom v3.4 XWLPF - Fast as Lightning
« Reply #72 Dátum: 2012, 05 31, 22:06:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Feltetem ebből a 3.4-et a legújabb suyah kernellel és a titenium backup amint elindul a telefon kifagy, az óránál meg ha ébresztőt akarok hozzáadni akkor az szintén kifagy ezekkel mit lehetne elkövetni? a Romot full wipe-al tettem fel odinnal majd utána cwm-ből a siyaht.
Ehh, előbb már reagáltam a Tapasztalatoknál.  ;)
Én csak a cache partíciót és a Dalvik cache töröltem előtte CWM-ből, és nekem nincs ilyen gondom, de olvastam a fórumukban, hogy panaszkodtak ilyenre.
Próbáld azt, hogy a beállítások / alkalmazások / mind alatt törlöd az óra adatait. Ez szokott lenni a megoldás korábban, amikor valami fagyott.
Vagy ha ez sem elég, törölni az alkalmazást, majd visszatelepíteni. De nem Titaniumból.
Még esetleg a Fix permissions CWM-ből. Nekem ez korábban érdekes módon törölte a lockscreen beállított hátterét, tök fekete lett.

Egyébként én is benyaltam egy dolgot. Véletlenül bekapcsolva hagytam a VoIP-nál a hívásfogadást, és úgy leszívta az akksit, hogy öröm volt nézni.  :p  :D
Kapásból visszatettem a Siyah 3.2-t, azt hittem attól van, pedig már gondoltam, hogy megnézem, mert ez a hívásfogadás gyanús lehet.
Persze hogy nem az újabb Siyahtól volt.  :ok:

Nem elérhető Seeelback

  • Hozzászólások: 117
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung I9505
  • PDA ROM: I9505XXUDMH7
Re: [ROM] Lite'ning Rom v3.4 XWLPF - Fast as Lightning
« Reply #73 Dátum: 2012, 06 01, 14:40:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ehh, előbb már reagáltam a Tapasztalatoknál.  ;)
Én csak a cache partíciót és a Dalvik cache töröltem előtte CWM-ből, és nekem nincs ilyen gondom, de olvastam a fórumukban, hogy panaszkodtak ilyenre.
Próbáld azt, hogy a beállítások / alkalmazások / mind alatt törlöd az óra adatait. Ez szokott lenni a megoldás korábban, amikor valami fagyott.
Vagy ha ez sem elég, törölni az alkalmazást, majd visszatelepíteni. De nem Titaniumból.
Még esetleg a Fix permissions CWM-ből. Nekem ez korábban érdekes módon törölte a lockscreen beállított hátterét, tök fekete lett.

Egyébként én is benyaltam egy dolgot. Véletlenül bekapcsolva hagytam a VoIP-nál a hívásfogadást, és úgy leszívta az akksit, hogy öröm volt nézni.  :p  :D
Kapásból visszatettem a Siyah 3.2-t, azt hittem attól van, pedig már gondoltam, hogy megnézem, mert ez a hívásfogadás gyanús lehet.
Persze hogy nem az újabb Siyahtól volt.  :ok:

A fix permissiont megpróbálom nem sokára. Ha letörlöm az órát azt csak titaniummal tudom mert az alap alkalmazáskezelő nem látja vagy ez nem így van? És honnan tudom leszedni hozzá az apk-t, hogy újra feltegyem?

Köszi
$e€eŁß@©Ǩ

Nem elérhető Time

  • Hozzászólások: 1374
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy Note8
  • PDA ROM: Gyári 8.0.0
Re: [ROM] Lite'ning Rom v3.4 XWLPF - Fast as Lightning
« Reply #74 Dátum: 2012, 06 01, 16:20:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A fix permissiont megpróbálom nem sokára. Ha letörlöm az órát azt csak titaniummal tudom mert az alap alkalmazáskezelő nem látja vagy ez nem így van? És honnan tudom leszedni hozzá az apk-t, hogy újra feltegyem?

Köszi
Az alkalmazáskezelő is látja, csak át kell klikkelni a mind fülre. Írtam fentebb.
Eltávolítani jó még az LRToolbox, ha már Lite'ning, mert az az eltávolított rendszeralkalmazást el is menti egy mappába. Vissza is állítható vele, de talán esetedben jobb az apk telepítés direktben. Az is lehet, hogy ugyanazt csinálja.
Nekem a törölt felhasználói appokat korábban nem mentette, nem tudtam vele visszaállítani.
Nem gond, a Titanium mellett van pluszban AppMonster is, ez apk fájlként is ment.