2024, 03 28, 11:48:00
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: Cyanogenmod9 ICS 4.0.3 rom  (Megtekintve 99959 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető ssas

  • Hozzászólások: 394
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S4 Mini
  • PDA ROM: I9195XXUCNE6
Re: Cyanogenmod9 ICS 4.0.3 rom
« Reply #75 Dátum: 2012, 06 09, 08:07:01 »
Maclawot valamiért ki rakták a  fejlesztői csapatból,hátráltatta a munkát.

Nem elérhető szabox

  • Hozzászólások: 267
  • PDA: Galaxy S2
Re: Cyanogenmod9 ICS 4.0.3 rom
« Reply #76 Dátum: 2012, 06 09, 15:46:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Maclawot valamiért ki rakták a  fejlesztői csapatból,hátráltatta a munkát.

Meg azt is írják, hogy lenyúlt egy rakás pénzt mondván "támogatnia kell a szüleit", de aztán lett új szgépe, gyűjtői változat-os eredeti cd-s játékai...

Nem elérhető robidusin

  • Hozzászólások: 180
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Samsung Galaxy S Advanced
  • PDA ROM: CoCore 9.1, Harsh Jelly v5.1
  • Skype: bogos-mobil
Re: Cyanogenmod9 ICS 4.0.3 rom
« Reply #77 Dátum: 2012, 06 09, 17:17:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Meg azt is írják, hogy lenyúlt egy rakás pénzt mondván "támogatnia kell a szüleit", de aztán lett új szgépe, gyűjtői változat-os eredeti cd-s játékai...

Nem a mi dolgunk ez, hagy írják! Ez a baj, hogy ezt  (ha igaz is?!) nyilvánosság elé tárják! Legyen ez az Ő dolguk, mi várjuk inkább a végkifejletet és ehhez jó munkát kívánunk nekik!!! :)
Két dolog nem hagy nyugodni:
1,) Ki találta fel a munkát?
2,) A többiek miért nem verték nyomban agyon?

Nem elérhető szabox

  • Hozzászólások: 267
  • PDA: Galaxy S2
Re: Cyanogenmod9 ICS 4.0.3 rom
« Reply #78 Dátum: 2012, 06 09, 17:17:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Meg azt is írják, hogy lenyúlt egy rakás pénzt mondván "támogatnia kell a szüleit", de aztán lett új szgépe, gyűjtői változat-os eredeti cd-s játékai...

Utánanéztem ennek és most mintha nyoma se volna... A GalaxyICS-ről törölték a tegnapi közleményt Maclaw-ről, vagyis nem találtam és az XDA-s topic is újra megy és a GalaxyICS témát is törölték, amit tegnap nyitottak... Ergó, akkor Maclaw megint a csapatban.... :)

Mhh.... érdekes, de mindegy is... :)

Nem elérhető szabox

  • Hozzászólások: 267
  • PDA: Galaxy S2
Re: Cyanogenmod9 ICS 4.0.3 rom
« Reply #79 Dátum: 2012, 06 09, 17:18:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem a mi dolgunk ez, hagy írják! Ez a baj, hogy ezt  (ha igaz is?!) nyilvánosság elé tárják! Legyen ez az Ő dolguk, mi várjuk inkább a végkifejletet és ehhez jó munkát kívánunk nekik!!! :)

Így van! :)

Nem elérhető kmarci

  • Hozzászólások: 510
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps Navigation
  • PDA: Samsung Galaxy Ace
  • PDA ROM: SGSII ICS v9
Re: Cyanogenmod9 ICS 4.0.3 rom
« Reply #80 Dátum: 2012, 06 11, 08:18:56 »
Van egy pár 14-15 éves (sajnos ezt kell írjam) hülyegyerek, akik sztem féltékenyek Maclaw-ra. Az egyik ilyen Emobooix. Nemrég indított egy project-et, AOKP 4.0-ás romot akart gyártani, mert "Maclaw és csapata tök hülye és úgysem tudja megcsinálni a 4.0-ás CM9-et." Kb. erről volt szó. Rögtön másnap már írta is, hogy lenyúlta Maclaw alapjait és abból dolgozott tovább... Pff....
Szóval Maclaw-nak sok irigye van, de nagyon dolgoznak a CM9-es kameráján, külön thread van már rá, és haladnak is vele, sztem egy-két hét, és működik... Kitartás, srácok! :D

Nem elérhető ssas

  • Hozzászólások: 394
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S4 Mini
  • PDA ROM: I9195XXUCNE6
Re: Cyanogenmod9 ICS 4.0.3 rom
« Reply #81 Dátum: 2012, 06 11, 15:35:03 »
Tegnap kijött egy új kiadás!Valaki írhatna róla véleményt!

benc94

  • Vendég
Re: Cyanogenmod9 ICS 4.0.3 rom
« Reply #82 Dátum: 2012, 06 11, 16:22:32 »
Sziasztok!!!  :shock:

Lenne egy kérdésem, amit mégeddig senki nem tudott megválaszolni. A telefonomon eddig egy 2.3.6-os ROm volt rajta ICS be öltöztetve. Ami nagyon tetszett benne ,hogy gyors volt stb. Most viszont felraktam egy Cy. 7.2-t , ami jobban tetszett pl: nem volt rezgés amikor megnyomtam az Off gombot volt benne azonkívül újraindítás menü, viszont ami nagyon nem tetszett az az ADW launcher és az ,hogy a hülyék nem raktak bele alap feleadatkezelőt,ami meg volt a 2.3.6-ba. Meglehetne oldani,hogy a 2.3.6-ból átviszem a feladatkezelőt és egy launchert a cy. 7.2-be??
Jó lenne,ha leirnátok hogy hogyan csináljam a systembe melyik az.... kérlek segítsetek!!! :ima:

Nem elérhető ssas

  • Hozzászólások: 394
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S4 Mini
  • PDA ROM: I9195XXUCNE6
Re: Cyanogenmod9 ICS 4.0.3 rom
« Reply #83 Dátum: 2012, 06 11, 16:56:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!!!  :shock:

Lenne egy kérdésem, amit mégeddig senki nem tudott megválaszolni. A telefonomon eddig egy 2.3.6-os ROm volt rajta ICS be öltöztetve. Ami nagyon tetszett benne ,hogy gyors volt stb. Most viszont felraktam egy Cy. 7.2-t , ami jobban tetszett pl: nem volt rezgés amikor megnyomtam az Off gombot volt benne azonkívül újraindítás menü, viszont ami nagyon nem tetszett az az ADW launcher és az ,hogy a hülyék nem raktak bele alap feleadatkezelőt,ami meg volt a 2.3.6-ba. Meglehetne oldani,hogy a 2.3.6-ból átviszem a feladatkezelőt és egy launchert a cy. 7.2-be??
Jó lenne,ha leirnátok hogy hogyan csináljam a systembe melyik az.... kérlek segítsetek!!! :ima:

Szia!
Launchernek használd a Holo launchert,marketon fent van,magyarul is tud.Feladat kezelőnek pedig ezt használd,ez tud futni cm 7.2 is,de nem tud magyarul.Samsung feladat kezelője,de ha te egy 2.3.6 os ból kiszeded a feladat kezelőt az meg sem fog mozdulni cm-en.
You are not allowed to view links. Register or Login

benc94

  • Vendég
Re: Cyanogenmod9 ICS 4.0.3 rom
« Reply #84 Dátum: 2012, 06 11, 17:03:27 »
Köszi szépen :) .. megkréhetnélek hogy foritsd le mert én németes vagyok és nemtanultam angol.....
pár dolgot értek ,de annyira nem leforditanád? kérlek?

Nem elérhető ssas

  • Hozzászólások: 394
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S4 Mini
  • PDA ROM: I9195XXUCNE6
Re: Cyanogenmod9 ICS 4.0.3 rom
« Reply #85 Dátum: 2012, 06 11, 17:12:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi szépen :) .. megkréhetnélek hogy foritsd le mert én németes vagyok és nemtanultam angol.....
pár dolgot értek ,de annyira nem leforditanád? kérlek?
Le írom neked,hogyan tudod a taskmanager apk. működő képessé tenni.A cm7.2 topikba fogom írni mert oda tartozik,lépj át oda addig még meg nem szólnak érte!!

benc94

  • Vendég
Re: Cyanogenmod9 ICS 4.0.3 rom
« Reply #86 Dátum: 2012, 06 11, 17:16:30 »
bocsi de nemtudom hogy miaz taptalk arar gondolsz mert az nincs nekem? benc94 re irj nekem privátot pls köszi szépen :)

Nem elérhető ssas

  • Hozzászólások: 394
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S4 Mini
  • PDA ROM: I9195XXUCNE6
Re: Cyanogenmod9 ICS 4.0.3 rom
« Reply #87 Dátum: 2012, 06 11, 17:22:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
bocsi de nemtudom hogy miaz taptalk arar gondolsz mert az nincs nekem? benc94 re irj nekem privátot pls köszi szépen :)

Lépj be a fórumon az Offical Cyanogenmod 7.2 be a Taptalk nem kell,egyébként én sem tudom mi az .

Nem elérhető zolee7

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 465
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google, waze
  • PDA: SGS3
  • PDA ROM: egyelőre gyári
Re: Re: Cyanogenmod9 ICS 4.0.3 rom
« Reply #88 Dátum: 2012, 06 11, 18:27:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Lépj be a fórumon az Offical Cyanogenmod 7.2 be a Taptalk nem kell,egyébként én sem tudom mi az .
Tapatalk egy fórum app, most is azzal írtam. Nagyon jó, sok fórumot kezel.

Tapatalk 2

Nem elérhető Pydy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 282
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Galaxy Ace
  • PDA ROM: Mindig más =)
Re: Cyanogenmod9 ICS 4.0.3 rom
« Reply #89 Dátum: 2012, 06 11, 22:47:46 »
"In night vision camera preview is working with maclaws patch for ace."
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login Na ez már valami :D

Nem elérhető szabox

  • Hozzászólások: 267
  • PDA: Galaxy S2
Re: Cyanogenmod9 ICS 4.0.3 rom
« Reply #90 Dátum: 2012, 06 12, 02:42:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
"In night vision camera preview is working with maclaws patch for ace."
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login Na ez már valami :D

Maclaw megosztott egy patch-et, amivel igaz nincs előnézeti kép, de megy a kamera... :)
You are not allowed to view links. Register or Login

Plusz valaki írta a camera fejlesztős topic-ban, hogy egy-egy programmal mennek a előnézetek is... A cartoon camerával próbáltam.... :) Effekt állítgatás után igaz belassult... :)

Nem elérhető robidusin

  • Hozzászólások: 180
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Samsung Galaxy S Advanced
  • PDA ROM: CoCore 9.1, Harsh Jelly v5.1
  • Skype: bogos-mobil
Re: Cyanogenmod9 ICS 4.0.3 rom
« Reply #91 Dátum: 2012, 06 12, 05:34:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Maclaw megosztott egy patch-et, amivel igaz nincs előnézeti kép, de megy a kamera... :)
You are not allowed to view links. Register or Login

Plusz valaki írta a camera fejlesztős topic-ban, hogy egy-egy programmal mennek a előnézetek is... A cartoon camerával próbáltam.... :) Effekt állítgatás után igaz belassult... :)

Kialakul ez!!! :) Csak türelem!
Nekem ez így még magas, mert én 4 évig Oroszt tanultam, azt meg ott éppen le censored ják, de felkerül ide majd az oldalra és akkor "magamévá" teszem! :)
Addig is a figyelő megy!  :taps: :ok:
Két dolog nem hagy nyugodni:
1,) Ki találta fel a munkát?
2,) A többiek miért nem verték nyomban agyon?

Nem elérhető Pydy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 282
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Galaxy Ace
  • PDA ROM: Mindig más =)
Re: Cyanogenmod9 ICS 4.0.3 rom
« Reply #92 Dátum: 2012, 06 12, 14:20:30 »
Na én mostantól átállok cm9re :D Eddig csak a kamera miatt nem hagytam rajta hosszú távon, de így hogy már lehet csinálni vele (Még ha előnézet nincs is) már megéri :D

Nem elérhető kmarci

  • Hozzászólások: 510
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps Navigation
  • PDA: Samsung Galaxy Ace
  • PDA ROM: SGSII ICS v9
Re: Cyanogenmod9 ICS 4.0.3 rom
« Reply #93 Dátum: 2012, 06 12, 15:01:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na én mostantól átállok cm9re :D Eddig csak a kamera miatt nem hagytam rajta hosszú távon, de így hogy már lehet csinálni vele (Még ha előnézet nincs is) már megéri :D

Akkor majd várjuk a beszámolót.  :ok:
Arra készülj, hogy nem lesznek olyan szépek a képek, mint a GB romokon volt.

Nem elérhető szabox

  • Hozzászólások: 267
  • PDA: Galaxy S2
Re: Cyanogenmod9 ICS 4.0.3 rom
« Reply #94 Dátum: 2012, 06 12, 20:14:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor majd várjuk a beszámolót.  :ok:
Arra készülj, hogy nem lesznek olyan szépek a képek, mint a GB romokon volt.

kb olyan képet csinál, mint egy defy vagy egy htc...
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Pydy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 282
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Galaxy Ace
  • PDA ROM: Mindig más =)
Re: Cyanogenmod9 ICS 4.0.3 rom
« Reply #95 Dátum: 2012, 06 12, 21:16:06 »
Őszintén ? Én még annak is örülök, hogy működik maga a telefon is :D Amilyen csúnyán beázott a múltkor ...XD, De ahhoz képest szinte kutya baja :D, csak a bekapcsológombot kell kicsit erősebben nyomogatnom :/.

Eddigi tapasztalatok : Camera Zoom FX : Nincs előnézeti kép, de lehet vele csinálni.
Zenelejátszó nekem kicsit furcsa, de nem panaszkodhatok rá :). A kategorizálása nagyon tetszik :D
Böngésző még mindig eléggé akadós tud lenni.
A processzor min:245 max:864-en van, random újraindulást még nem tapasztaltam.
Az aksi 5 óra, 14 perc alatt 32%-al merült le csupán, ez alatt végig wi-fi kapcsolat, 4 telefonhívás, és Facebookozás. Holnap írom a további tapasztalatokat, még ma este kicsit megizzasztom xD, holnap pedig rakok fel különböző képfelvételeket, különböző programokkal.

Nem elérhető robidusin

  • Hozzászólások: 180
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Samsung Galaxy S Advanced
  • PDA ROM: CoCore 9.1, Harsh Jelly v5.1
  • Skype: bogos-mobil
Re: Cyanogenmod9 ICS 4.0.3 rom
« Reply #96 Dátum: 2012, 06 12, 21:20:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Őszintén ? Én még annak is örülök, hogy működik maga a telefon is :D Amilyen csúnyán beázott a múltkor ...XD, De ahhoz képest szinte kutya baja :D, csak a bekapcsológombot kell kicsit erősebben nyomogatnom :/.

Eddigi tapasztalatok : Camera Zoom FX : Nincs előnézeti kép, de lehet vele csinálni.
Zenelejátszó nekem kicsit furcsa, de nem panaszkodhatok rá :). A kategorizálása nagyon tetszik :D
Böngésző még mindig eléggé akadós tud lenni.
A processzor min:245 max:864-en van, random újraindulást még nem tapasztaltam.
Az aksi 5 óra, 14 perc alatt 32%-al merült le csupán, ez alatt végig wi-fi kapcsolat, 4 telefonhívás, és Facebookozás. Holnap írom a további tapasztalatokat, még ma este kicsit megizzasztom xD, holnap pedig rakok fel különböző képfelvételeket, különböző programokkal.

Akkor mégis megcsinálták a skacok! :)
Azt is írd meg kérlek, hogy honnét szedted le és a telepítés menetét is, légy szíves! :)
Nyugodalmas jó éjszakát, mindenkinek!
Két dolog nem hagy nyugodni:
1,) Ki találta fel a munkát?
2,) A többiek miért nem verték nyomban agyon?

Nem elérhető szabox

  • Hozzászólások: 267
  • PDA: Galaxy S2
Re: Cyanogenmod9 ICS 4.0.3 rom
« Reply #97 Dátum: 2012, 06 12, 21:29:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Zenelejátszó nekem kicsit furcsa, de nem panaszkodhatok rá :). A kategorizálása nagyon tetszik :D

Zenelejátszót azt vettem észre, hogy furán működik, de tettem fel egy winampot meg egy ttpod-ot marketről és semmi baj nem volt, amit az "alap" lejátszóval tapasztaltam... tehát ment jól, akadozás és egyéb "érdekes" tünet nélkül...

Igen, a kategorizálása tök jó (meg asszem magának tölt le képeket a last.fm-ről az előadókhoz), viszont akad (még???),és nálam felejtős :)

Nem elérhető Pydy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 282
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Galaxy Ace
  • PDA ROM: Mindig más =)
Re: Cyanogenmod9 ICS 4.0.3 rom
« Reply #98 Dátum: 2012, 06 12, 22:00:32 »
Nálam csak akkor volt akadás, amikor mást is csináltam a telefonnal. Viszont HATALMAS NEGATÍV PONT!!! - Youtube nem kompatibilis!  :'(

Viszont így már értem hogy került olyan számokhoz is kép, ahol nem volt xD

Nem elérhető szabox

  • Hozzászólások: 267
  • PDA: Galaxy S2
Re: Cyanogenmod9 ICS 4.0.3 rom
« Reply #99 Dátum: 2012, 06 13, 00:53:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nálam csak akkor volt akadás, amikor mást is csináltam a telefonnal. Viszont HATALMAS NEGATÍV PONT!!! - Youtube nem kompatibilis!  :'(

Viszont így már értem hogy került olyan számokhoz is kép, ahol nem volt xD

Nálam is csak akkor, de nem elég az? Bár, volt olyan, hogy csak úgy a szám egy részénél reccsent egyet, de ahogy írtam fentebb egy másik lejátszóval ment szépen akármit is csináltam közben...

Ja, vettem észre, hogy nem igazán van youtube app, de még marketről sem... Hát, akkor marad a manuális telepítés, ha kell... Ennyit nem akartam vele szórakozni... :)

Nem rossz ez a rom, tetszik, de teljesítményen azért van még mit javítani... (gondolom fognak, mert még nem official release, "csak" egy beta9) :)