2024, 03 28, 22:14:51

Szerző Téma: Allwinner A10/A13 alapú tabletek (Ainol Novo, Teclast P76, LY-F1, stb./ConCorde)  (Megtekintve 196244 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető misike01

  • Hozzászólások: 58
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Galaxy Note9
  • PDA ROM: N960FXXS3CSFC
Sziasztok! Myaudio 916QI-hez kellene nekem bármilyen rom, mert a gyári hihetetlenül lassu és lefagyós!! Köszi a segítséget!!!!!

Nem elérhető Kiq01

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Airis T920
  • PDA: DPS Dream 7
  • PDA ROM: 4.0.1
Sziasztok!

Először is, üdvözlök mindenkit, első hozzászólásom alkalmából.
Egy tablet javítása során futottam bele olyan problémába, hogy nem indult. Android feliratnál megállt a tudomány. A tulajdonosa szerint, talán Q8 (panelen: ET_Q8_V1.2) a neve, ennyiből indultam. Mivel kezdő vagyok szoftveres téren, átolvastam sok témába vágó oldalt, aztán megjött a fény: beállt a flash. Volt egy bontott tabletem, kicseréltem a flasht, de az azon lévő firmware nem a megfelelő volt, ezért az érintő nem működött. Olvasva ezt a fórumot is, megtaláltam egy olyan firmware-t, ami talán sokaknak segíthet, ezen az oldalon: You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem segített. Thai nyelvről indul, de nem lehetetlen átállítani.
Sok sikert!

Nem elérhető Styl

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: xperia l
  • PDA: Samsung omnia I900
  • PDA ROM: i900BUHH4
Sziasztok, egy hirtelen felindulásbol kéztől vettem két Navking maxi tab sky 7   Adroid 4.2.2
CPU   Allwinn A13 1,0 GHz masinát, ,imdketőn érintőpanelt cseréltem és müködtek is szépen de most az egyikkel akadt egy kis problémám.  Leszedtem rolla a rendszer által alapbol felrakot koi free welpaper stilusu alkalmazásokat, kikapcsoltam azthiszem az usb debuging modot és most nem tudom elinditani. Bekapcsoláskor betölti a gyártó logóját és itt meg is áll. Semire nem reagál :(  .felraktam hozzá az adb sdk -t. fel is ismeri de nem sikerült rá uj romot rakni adb sideload parancs segitségével el kezdi a telepitést aztán kiadja az Instalation aborted hibaüzit. Valaki tud nekem segiteni hogyan leheljek bele ismét életet.

Még anyit hogy az odin nem ismeri fel és a Livesuit sem :(
Előre is köszönöm a válaszokat.

Nem elérhető Styl

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: xperia l
  • PDA: Samsung omnia I900
  • PDA ROM: i900BUHH4
PhoenixSuit szerint csatlakoztatva van az eszköz de rom verzió és a modelszám mező üzes, a kernel verzió mezőben ezt irja : exec '/system/bin/sh' failed: No such file or directory

Nem elérhető notebook91

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: HTC Desire HD
  • PDA ROM: sad
Sziasztok!

Nekem lenne egy PADO Q5-ős tabletem és szeretném frissíteni, mert iszonyat lassú lett, de nem találok hozzá firmware-t.
Valaki tud ebben segíteni hogy hol találok rá szoftvert?
Köszi: Tibor

Nem elérhető fattila78

  • Hozzászólások: 5
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: HTC DESIRE HD
  • PDA ROM: 2,50,405,2 cl87995
Sziasztok!
Van kettő NAVON platinum 10 -esem amiből az egyik normál kikapcs után nem csinál semmit. Elinditás után fekete marad a képernyő néha bevillan valami egy pillanatra. Gondoltam újra teszem a romot de már nem él a támogatás és a fentebb megadott link sem. Valaki nem mentette le véletlenül? Esetleg 5let mi lehet a baja?

Köszönöm ha valakinek van 5lete vagy segit.

UI: Evotab 10 név alatt árulták talán a googli szerint romániaban de nem találom meg hol olvastam,erről valami?.

Nem elérhető zemi76

  • Hozzászólások: 1
  • PFC Fan
  • PDA: navon
  • PDA ROM: intel1.0_20
Üdv mindenkinek !

Navon Platinum 10" le lehet szedni valahogy a gyári szoftvert ?

ha van 5let osszátok meg velem !

Üdv
Zem

Nem elérhető fattila78

  • Hozzászólások: 5
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: HTC DESIRE HD
  • PDA ROM: 2,50,405,2 cl87995
Szia!
Nekem van 2 platinum 10-esem az egyiken gyari 4.1.1 rom van. Ha valaki segit hogy lehet lementeni meg livesuit img-t csinálni belőle megosztom. :)

Tudok másik romot amin minden megy csak az erintő megy tükroződve.  :olvass: utána de eddig 0.
DMT Livesuit Firmware Dumper tudod lementeni egyszerüen de sajnos nem találtam hozzá serialt, thai fejlesztő, demo meg nincs. :(

You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv mindenkinek !

Navon Platinum 10" le lehet szedni valahogy a gyári szoftvert ?

ha van 5let osszátok meg velem !

Üdv
Zem

Nem elérhető fattila78

  • Hozzászólások: 5
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: HTC DESIRE HD
  • PDA ROM: 2,50,405,2 cl87995
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv mindenkinek !

Navon Platinum 10" le lehet szedni valahogy a gyári szoftvert ?

ha van 5let osszátok meg velem !

Üdv
Zem

Szia
Időközben mivel nem találtam eredetit kijavitottam egy masikat amivel jól megy mindene, ha erdekel adok linket. Livesuittal felteszed, install után kér egy factory resetet majd az Uberizer progival eltünteted a touchscreen tükröződését(amit alapbol nem tudtam a romban megoldani.) de igy is gyorsan megvan es tartosan javitja.

Nem elérhető fattila78

  • Hozzászólások: 5
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: HTC DESIRE HD
  • PDA ROM: 2,50,405,2 cl87995
Sziasztok!

You are not allowed to view links. Register or Login

az előző linkre fel tettem a javított Navon logos romot is meg az egy  kínai romot, Uberizer nevű progit ezzel eleg sok mindent lehet bütykölni többek között fel perc alatt vissza fordítani a tükröződést, más hibáját nem találtam a romoknak.

Nem elérhető frozentoad

  • Hozzászólások: 3
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung
  • PDA ROM: I9070XXLQE
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

You are not allowed to view links. Register or Login

az előző linkre fel tettem a javított Navon logos romot is meg az egy  kínai romot, Uberizer nevű progit ezzel eleg sok mindent lehet bütykölni többek között fel perc alatt vissza fordítani a tükröződést, más hibáját nem találtam a romoknak.

Szia!

Van nálunk a családban egy Navon Platinum 10, már használhatatlan volt a gyári firmware. Sikerült feltennem az általad linkelt romot (köszönet!), viszont a wifi nem működik, driver hibát látok. A miénkben RTL8188ETV van, a tiédben milyen wifi chip van, azzal működik?

Nem elérhető frozentoad

  • Hozzászólások: 3
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung
  • PDA ROM: I9070XXLQE
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!

Van nálunk a családban egy Navon Platinum 10, már használhatatlan volt a gyári firmware. Sikerült feltennem az általad linkelt romot (köszönet!), viszont a wifi nem működik, driver hibát látok. A miénkben RTL8188ETV van, a tiédben milyen wifi chip van, azzal működik?

Találtam egy másik romot, aminek ehhez való a wifi drivere.  ;)

Nem elérhető NevemSenki1990

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Navon
  • PDA ROM: platinum 10
Üdvözletem mindenkinek. Végigolvastam az egész témát, lépésről lépésre.
De a problémám adott maradt.

Adott egy Navon Platinum 10-es tab. A szóbeszéd szerint a Vol + és a Bekapcs gomb egyszerre nyomásával előjön a Recovery menü. Hát nekem nem jön elő. Előjön az Android fejecske, majd utána nagy fehérségben a navon 10 embléma, majd az android logonál megáll... szépen csillog csak sosem tölt be.
Másik szóbeszéd szerint az Eclipse nevű programmal ki kell törölgetni a dalvik-cache mappa tartalmát egyesével. Felismeri a program a Tab-ot, csak éppen az összes fájl r -r magyarul csak olvasható fájlokat tartalmaz, így nem lehet törölni.
A 3. szóbeszéd szerint adott a készüléken egy reset gomb, amit nyomva tartva közben az USb kábelt csatlakoztatva Download módra áll a készülék és a LiveSuite programmal cserélhető ROM.
Letöltöttem a ROM-ot, csak épp a baj az hogy ha nyomom a reset gomb-ot, sosem ismeri fel a gép, és a tab sosem kapcsol be.
Próbáltam már megannyi féle gomb kombinációt, de egyik sem volt sikeres.
Már 3. hete küzdök ezzel a géppel, de nem jutok egyről a kettőre.

Csakis úgy ismeri fel a gépem a készüléke ( win7 ) hogy Android és van 3 meghajtó.....
Hiába van fent az ADB driver.....

Úgy körülbelül ennyi lenne a történet, és azért őszintét megvallva kicsit idegesít a dolog.

Ha valakinek van valami ötlete az kérem jelezze, előre is köszönöm a segítségeteket.

Üdv.: Zoli

Nem elérhető frozentoad

  • Hozzászólások: 3
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung
  • PDA ROM: I9070XXLQE
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdvözletem mindenkinek. Végigolvastam az egész témát, lépésről lépésre.
De a problémám adott maradt.

Adott egy Navon Platinum 10-es tab. A szóbeszéd szerint a Vol + és a Bekapcs gomb egyszerre nyomásával előjön a Recovery menü. Hát nekem nem jön elő. Előjön az Android fejecske, majd utána nagy fehérségben a navon 10 embléma, majd az android logonál megáll... szépen csillog csak sosem tölt be.
Másik szóbeszéd szerint az Eclipse nevű programmal ki kell törölgetni a dalvik-cache mappa tartalmát egyesével. Felismeri a program a Tab-ot, csak éppen az összes fájl r -r magyarul csak olvasható fájlokat tartalmaz, így nem lehet törölni.
A 3. szóbeszéd szerint adott a készüléken egy reset gomb, amit nyomva tartva közben az USb kábelt csatlakoztatva Download módra áll a készülék és a LiveSuite programmal cserélhető ROM.
Letöltöttem a ROM-ot, csak épp a baj az hogy ha nyomom a reset gomb-ot, sosem ismeri fel a gép, és a tab sosem kapcsol be.
Próbáltam már megannyi féle gomb kombinációt, de egyik sem volt sikeres.
Már 3. hete küzdök ezzel a géppel, de nem jutok egyről a kettőre.

Csakis úgy ismeri fel a gépem a készüléke ( win7 ) hogy Android és van 3 meghajtó.....
Hiába van fent az ADB driver.....

Úgy körülbelül ennyi lenne a történet, és azért őszintét megvallva kicsit idegesít a dolog.

Ha valakinek van valami ötlete az kérem jelezze, előre is köszönöm a segítségeteket.

Üdv.: Zoli

A Livesuite-tal nekem sikerült a rom felrakása. Követni kell csak a Livesuit utasításait:
- image file kiválasztása
- tablet kikapcsolás
- valamelyik gomb nyomva tart (kivéve power) közben tablet összakpcsolása a géppel USB kábellel
- röviden nyomogatni a power gombot 10-szer, miközben az előbbi gomb még mindig lenyomva van tartva
- elengedni a gombokat, ekkor meg kell jelennie a tablet nevének a livesuit-on
- ha nem sikerül, újrapróbálni
- ha sikerül, lehet indítani az upgrade-t

Nem elérhető kanesz888

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: i9000
  • PDA ROM: i9000xxjvu
Sziasztok!
Nem tudom jó helyen járok esetleg írok... Egy komoly gondom akadt, a tulajdonomba került egy navon platinum 3 nevezetű tablet. A probléma az vele hogy működés képtelen volt és szerintem rontottam rajta mert most már recovery sincs rajta.... Sok romot próbáltam rá rakni de nem kompatibilisek. Esetleg tudna valaki segíteni hol találok hozzá működő romot? Kétlem hogy gyárit lehet hozzá találni, csak használható állapotba szeretném hozni!

Nem elérhető RoDEK

  • Hozzászólások: 1
  • PDA: Samsung i900 Omnia
  • PDA ROM: i900dhk1/xdhk2
Sziasztok!
Polaroid pearl 10.1" tablethez keresnék romot, remélem tudtok segíteni segíteni.
Model:MID1017PCE01.112
Köszönöm!

Nem elérhető rewak

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Tab:Navon Platinum 10
  • PDA: Sony Xperia S
  • PDA ROM: ICS 4.0.4
  • Skype: rewak00@freemail.hu
You are not allowed to view links. Register or Login
A Livesuite-tal nekem sikerült a rom felrakása. Követni kell csak a Livesuit utasításait:
- image file kiválasztása
- tablet kikapcsolás
- valamelyik gomb nyomva tart (kivéve power) közben tablet összakpcsolása a géppel USB kábellel
- röviden nyomogatni a power gombot 10-szer, miközben az előbbi gomb még mindig lenyomva van tartva
- elengedni a gombokat, ekkor meg kell jelennie a tablet nevének a livesuit-on
- ha nem sikerül, újrapróbálni
- ha sikerül, lehet indítani az upgrade-t


Sziasztok!

Sajnos nekem sem látja a Livesuit a Navon platinum 10 emet.
Pedig 4.0.0 helyett szerváltam egy jelly bean romot
és meg vagyok lőve.
Win 10 em van.
Leszedtem a Livesuit :
1.05 (csak ez indul el, a többi hibával kiáll)
1.07
1.09
1.11

Nem elérhető rewak

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Tab:Navon Platinum 10
  • PDA: Sony Xperia S
  • PDA ROM: ICS 4.0.4
  • Skype: rewak00@freemail.hu
You are not allowed to view links. Register or Login

Sziasztok!

Sajnos nekem sem látja a Livesuit a Navon platinum 10 emet.
Pedig 4.0.0 helyett szerváltam egy jelly bean romot
és meg vagyok lőve.
Win 10 em van.
Leszedtem a Livesuit :
1.05 (csak ez indul el, a többi hibával kiáll)
1.07
1.09
1.11


Sőt, a PhoenixSuit -al sem sikerül. Nem látják a tabletet. 10x nyomogatásra sincsen semmi.

Nem elérhető Kale

  • Hozzászólások: 0
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Huawei Mate 20 Lite
  • PDA ROM: SNE-LX1
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Hoztak hozzám egy Flytouch 8 10.1" tabletet hogy nézzem meg.
Bekapcsolás után bal felsö sarokban megjelenik egy pingvin.
utána egy felirat jelenik meg Android World itt megáll.
Probáltam recoverybe belépni de sehogy nem jön össze.
Tudna valaki segiteni?
Köszönöm elöre is!

Nem elérhető djfrankie

  • Hozzászólások: 0
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: X8
  • PDA: n/a
  • PDA ROM: n/a
Sziasztok!

Esetleg valakinek nincs egy Navon Platinum 10 3G romja, vagy hozzá egy működő linkje? gyári vagy főzött, mindegy. Az enyém sajna bootloopba került, recoverybe be tudok lépni, de ott hiába csinálok gyári visszaállítást, cache törlést, semmi. Ha nézek egy integrity cheket, akkor annyit tudok kivenni belőle hogy a boot rész sérült.

Előre is köszönöm, ha tud valaki segíteni