2024, 03 28, 11:48:16

Szerző Téma: Waze általános beszélgetés  (Megtekintve 217773 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Waze általános beszélgetés
« Dátum: 2012, 02 12, 10:01:12 »
Aki nem ismerné, annak előszóban itt van néhány link:


You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login




Tippek:


  • Ha a webes felületen jelentkezel be, mindig figyeld, hogy a You are not allowed to view links. Register or Login szervert használd, és ne a You are not allowed to view links. Register or Login, mivel ez utóbbi az USA-nak van fenntartva.
  • Ha szerkesztetted a térképet, és szeretnéd, hogy valamely részletet megnézzen egy rutinos wazer, vagy valamely terület nincs kidolgozva, és szeretnéd, hogy legyen, csak neked se időd se kedved hozzá, akkor ezt jelezheted a You are not allowed to view links. Register or Login.
  • Úgy tudsz pontosan linkelni térképrészletet, hogy a waze oldalon bejelentkezel, aztán a Live map-re mész, majd az Update Map-re. Megkeresed amit szeretnél, és aztán a térkép jobb alsó sarka alatt látsz egy permalink kifejezést. Arra kattintva a pontos térképszelvényt tudod linkelni.
  • Ha ICS-en vagy, valszeg problémás lesz a 3.0 Waze verzió. Az utolsó, ami jól megy az a 2.9.99.120 béta, ennek a You are not allowed to view links. Register or Login. Ezt megpróbálhatod akkor is, ha más bajod van (kilépeget, lefagy, ilyesmi), hátha megoldódik.
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Syd69

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2116
  • Nem: Férfi
  • PDA: LG Nexus 4
  • PDA ROM: gyári - gondolom :D
Re: Waze általános beszélgetés
« Reply #1 Dátum: 2012, 02 12, 12:06:43 »
(kemény  :D )

Ja a PFC-t "PdaFanClub" néven keressétek (mármint a csoportokban)


Jó kis előadás volt, belefért a Topkettőbe :taps:
You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
Re: Waze általános beszélgetés
« Reply #2 Dátum: 2012, 02 12, 12:13:15 »
Hiánypótló topik. :)

Kezdetnek valaki leírná pár mondatban, hogy mi hangzott el tegnap?
Köszi!
"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"

Nem elérhető kisgida88

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1270
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: ASUS Zenfone 2
  • PDA ROM: Mindíg a legfrissebb gyári
Re: Waze általános beszélgetés
« Reply #3 Dátum: 2012, 02 12, 12:53:48 »
Egyébként is sajnáltam, hogy nem lehettem ott  >:( , de a Waze miatt pláne nagyon szerettem volna ott lenni... :ok: én is kíváncsian várom a tegnapi találkozóan elhangzottakról a beszámolót  :ima:

Egy tény:  Valamikor réges -  régen egyszer már felraktam, kipróbáltam, aztán töröltem. Egyszer csak- talán 2 - 3 hete megint adtam neki  egy esélyt - azóta szinte állandóan megy, ha úton vagyok.  :ok: Nagyon jó kis program, bár TÉNYLEGES navira még nem használtam, de szerintem hamarosan arra is sor kerül.

Várjuk a beszámolót - és örülök a topicnak!  :ok:

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: Waze általános beszélgetés
« Reply #4 Dátum: 2012, 02 12, 15:29:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egyébként is sajnáltam, hogy nem lehettem ott  >:( , de a Waze miatt pláne nagyon szerettem volna ott lenni... :ok: én is kíváncsian várom a tegnapi találkozóan elhangzottakról a beszámolót  :ima:

Egy tény:  Valamikor réges -  régen egyszer már felraktam, kipróbáltam, aztán töröltem. Egyszer csak- talán 2 - 3 hete megint adtam neki  egy esélyt - azóta szinte állandóan megy, ha úton vagyok.  :ok: Nagyon jó kis program, bár TÉNYLEGES navira még nem használtam, de szerintem hamarosan arra is sor kerül.

Várjuk a beszámolót - és örülök a topicnak!  :ok:
Azóta használom, amióta felkerült itt a fórumban a találka (és az azt támogató Waze név) a fejlécbe.
Tényleges navigációra véleményem szerint MÉG nem alkalmas (de rövidesen biztosan az lesz), de nem is arról szól igazán, hanem ha ismert útvonalon mégy, baromi jó, hogy tájékoztat VALÓBAN online a közlekedési viszonyokról. Messziről lehet látni (színnel kiemelve), ha egy út telített, netán baleset van, sebességmérés, hasonlók.
Ezerszer pontosabb, mint a ma még mindig csak oroszlánkörmeit bontogató TMC.
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető Over

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1494
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: Samsung Galaxy S
  • PDA ROM: teamhacksung ICS-CM9 Build-17, Devil 1.1.6_BFS_VC
  • Skype: dzsonesz1
Re: Waze általános beszélgetés
« Reply #5 Dátum: 2012, 02 12, 15:39:58 »
Valóban jó és az apró részletekre is kitérő előadást hallhattunk tegnap.
Én még csak az ismerkedési fázisban vagyok vele, pontosabban élesben még nem használtam, viszont az alkalmazás felülete nagyon szépen aprólékosan van kidolgozva, ez rögtön megragadott.  :ok:

Nem elérhető nandiweb

  • Hozzászólások: 166
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Igo primo
  • PDA: iPhone 5s / iPad 3 / SGS1
Re: Waze általános beszélgetés
« Reply #6 Dátum: 2012, 02 12, 18:20:01 »
Kipróbáltam, jó, de nem fogom használni. Alapvetően nem szeretem az online navigálást.  Tökéletes akkor lenne, ha offline is navigálna és csak az útvonalinfót töltené le a netről.

Nem elérhető kleingy

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2417
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: OnePlus 5, TabS 8.4
Re: Waze általános beszélgetés
« Reply #7 Dátum: 2012, 02 12, 18:26:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kipróbáltam, jó, de nem fogom használni. Alapvetően nem szeretem az online navigálást.  Tökéletes akkor lenne, ha offline is navigálna és csak az útvonalinfót töltené le a netről.
Ennek pont az online-sága a lényege, hogy realtime kapd az infokat a többiektől. Épp ezért nem is hívják magukat navigációnak. Szándékosan.

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: Waze általános beszélgetés
« Reply #8 Dátum: 2012, 02 12, 18:36:49 »
Csináltam egy PDA Fan Club csoportot, csatlakozzatok!
Egyáltalán látja valaki?

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Re: Waze általános beszélgetés
« Reply #9 Dátum: 2012, 02 12, 18:38:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Csináltam egy PDA Fan Club csoportot, csatlakozzatok!
Egyáltalán látja valaki?
Már van egy, oda csatlakoztunk tegnap többen is! :oops:
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: Waze általános beszélgetés
« Reply #10 Dátum: 2012, 02 12, 18:41:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Már van egy, oda csatlakoztunk tegnap többen is! :oops:
Akkor törlöm és megkeresem :D

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Re: Waze általános beszélgetés
« Reply #11 Dátum: 2012, 02 12, 18:42:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor törlöm és megkeresem :D
Csak annyit írj be, hogy pda és az első helyen adja!  ;)
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: Waze általános beszélgetés
« Reply #12 Dátum: 2012, 02 12, 18:45:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Csak annyit írj be, hogy pda és az első helyen adja!  ;)
köszi megvagyok  :ok:

Nem elérhető marcedli

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 5841
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: waze
  • PDA: LG G3+SGS III+SGS+Concorde Tab ONE+iMito MX1
  • PDA ROM: melyiken mi...
Re: Waze általános beszélgetés
« Reply #13 Dátum: 2012, 02 12, 18:46:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hiánypótló topik. :)

Kezdetnek valaki leírná pár mondatban, hogy mi hangzott el tegnap?
Köszi!


Ami plusz ahhoz képest, amit megtalálsz az oldalukon, az gyakorlatilag a waze csoport működése, némi marketingstratégia és a reklámozás merőben más módja. Engem ez utóbbi fogott meg rendesen, vicesnek találom.


Arról van ugyanis szó, hogy minden reklám interaktív, tehát te döntesz, hogy akarod, vagy nem. Példaként említették, hogy megjelent egy Mario ikon az egyik (nintendo talán, ezek szerint nekem nem jött át maga a reklám, csak a módja:D) reklámban, és ha rákattintottál, akkor elindult előtted egy Mario, kitojt magából bónusz sütiket (minden szirszart), amiket te felvettél, ezt be tudtad váltani akcióban, illetve a végén egy forgalmazó boltnál állt meg.


A másik dolog, ami nekem nagyon tetszik, az ugyan nem hangzott el, de az egyik megawazer You are not allowed to view links. Register or Login remekül leírja a crowdsourcing koncepció előenyeit, mindezt a waze-en keresztül. Kifejezetten érdekes olvasmány, amennyiben tágítani akarod az ismereteidet.
You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: Waze általános beszélgetés
« Reply #14 Dátum: 2012, 02 12, 18:48:50 »
Látom marcedli nyomja a jelentéseket  :taps:

Nem elérhető marcedli

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 5841
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: waze
  • PDA: LG G3+SGS III+SGS+Concorde Tab ONE+iMito MX1
  • PDA ROM: melyiken mi...
Re: Waze általános beszélgetés
« Reply #15 Dátum: 2012, 02 12, 18:50:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kipróbáltam, jó, de nem fogom használni. Alapvetően nem szeretem az online navigálást.  Tökéletes akkor lenne, ha offline is navigálna és csak az útvonalinfót töltené le a netről.


Elhangzott az is, hogy amennyiben minden nap mint kamionos használod (8 óra vezetés!), akkor kb 100-200 MB közötti adatforgalmat generál havonta.


A tervezés online-ságának az előnye, hogy készülékfüggetlenül kb minden telefonon ugyanazt az élményt adja, mivel nem terheli a procit a számításokkal, valamint a másik előnye, hogy az azonnali útinfokat belekalkulálja a tervezésbe (és itt most nem csak a jelentésekre gondolok, hanem az összes útszakaszon (szegmensben) mért átlagsebességeket is.
You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető marcedli

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 5841
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: waze
  • PDA: LG G3+SGS III+SGS+Concorde Tab ONE+iMito MX1
  • PDA ROM: melyiken mi...
Re: Waze általános beszélgetés
« Reply #16 Dátum: 2012, 02 12, 18:51:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Látom marcedli nyomja a jelentéseket  :taps:


nem ész nélkül, de éppen volt mit... :D A Lehel útról a Róbert Károlyra kanyarodó busz a fenekével megpusszantott egy kisautót



You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető nandiweb

  • Hozzászólások: 166
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Igo primo
  • PDA: iPhone 5s / iPad 3 / SGS1
Re: Waze általános beszélgetés
« Reply #17 Dátum: 2012, 02 12, 19:14:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Elhangzott az is, hogy amennyiben minden nap mint kamionos használod (8 óra vezetés!), akkor kb 100-200 MB közötti adatforgalmat generál havonta.


A tervezés online-ságának az előnye, hogy készülékfüggetlenül kb minden telefonon ugyanazt az élményt adja, mivel nem terheli a procit a számításokkal, valamint a másik előnye, hogy az azonnali útinfokat belekalkulálja a tervezésbe (és itt most nem csak a jelentésekre gondolok, hanem az összes útszakaszon (szegmensben) mért átlagsebességeket is.

Nem vagyok kamionos, de elég sűrűn használom navigálásra a telefont. A mobil netem mindössze 100mb, amelynek a felét se akarom erre elhasználni.  A rendőrök 10-15 perc után helyszínt váltanak ,szóval erre se nagyon lehet hagyatkozni, de azért többet ér ,mint a rádiós bejelentés. Az átlagsebességről infó igen hasznos tud lenni, de ha Budapesten bedugul 1-2 forgalmas szakasz,akkor az megbénít majdnem mindent, szinte lehetetlen elkerülni. Tulajdonképpen ezért is értelmetlen a TMC, mert csak az egyik dugóból visz a másikba, de ez már más tészta :D

Talán akkor lesz igazán nagy áttörés ,ha a szolgáltatók normál áron kínálnak internetet telefonhoz, mert 2e Ft-ért 500mb egy kicsit pofátlanság.


Nem elérhető marcedli

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 5841
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: waze
  • PDA: LG G3+SGS III+SGS+Concorde Tab ONE+iMito MX1
  • PDA ROM: melyiken mi...
Re: Waze általános beszélgetés
« Reply #18 Dátum: 2012, 02 12, 19:20:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem vagyok kamionos, de elég sűrűn használom navigálásra a telefont. A mobil netem mindössze 100mb, amelynek a felét se akarom erre elhasználni.  A rendőrök 10-15 perc után helyszínt váltanak ,szóval erre se nagyon lehet hagyatkozni, de azért többet ér ,mint a rádiós bejelentés. Az átlagsebességről infó igen hasznos tud lenni, de ha Budapesten bedugul 1-2 forgalmas szakasz,akkor az megbénít majdnem mindent, szinte lehetetlen elkerülni. Tulajdonképpen ezért is értelmetlen a TMC, mert csak az egyik dugóból visz a másikba, de ez már más tészta :D

Talán akkor lesz igazán nagy áttörés ,ha a szolgáltatók normál áron kínálnak internetet telefonhoz, mert 2e Ft-ért 500mb egy kicsit pofátlanság.


látszik, hogy nem használod a waze-et ;) Megsúgom, hogy nem visz bele a dugóba, és elkerüli. JÓL.

 A rendőrkérdést is jól kezeli, és nem váltanak 10-15 percenként helyszínt, de amint váltanak és aegy wazer kiszúrja, már megint mindegy :D


Hát ja, sajna a mobilnetes kérdés ilyen. Én is drágának tartom a mai világban.

Ugyanakkor én egy ilyen szolgáltatásért (már ha sokat autózom) nem sajnálnék havonta 2e forintot. Mit lehet annyiból vásárolni? (nem ismerem az anyagi helyzeted, nem személyes a kérdés, csak arra utalnék, hogy nem egy kifizethetetlen összeg, ha már 50-150ezer forintos telefonokkal rohangálunk sokan)
You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető nandiweb

  • Hozzászólások: 166
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Igo primo
  • PDA: iPhone 5s / iPad 3 / SGS1
Re: Waze általános beszélgetés
« Reply #19 Dátum: 2012, 02 12, 19:35:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login

látszik, hogy nem használod a waze-et ;) Megsúgom, hogy nem visz bele a dugóba, és elkerüli. JÓL.

 A rendőrkérdést is jól kezeli, és nem váltanak 10-15 percenként helyszínt, de amint váltanak és aegy wazer kiszúrja, már megint mindegy :D


Hát ja, sajna a mobilnetes kérdés ilyen. Én is drágának tartom a mai világban.

Ugyanakkor én egy ilyen szolgáltatásért (már ha sokat autózom) nem sajnálnék havonta 2e forintot. Mit lehet annyiból vásárolni? (nem ismerem az anyagi helyzeted, nem személyes a kérdés, csak arra utalnék, hogy nem egy kifizethetetlen összeg, ha már 50-150ezer forintos telefonokkal rohangálunk sokan)

Nos, a rendőrök igenis helyszínt váltanak rövid időn belül és ezt Te csak akkor fogod megtudni amikor már valaki járt arra. Továbbá ha Budapesten képes elkerülni a dugókat, akkor én meghajlok előtte. ;) Persze megkerülhető az egész város...

Én meg igenis sajnálok 2eFt-ot 500mb-ért. Nem arról van szó,hogy belehalnék, de ez az ár/csomag arány kifejezetten bosszantó...

A google navija hamarosan offline lesz. A trafic infót meg online leszedi, amelyhez már abszolút minimális net kell.


Nem elérhető kleingy

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2417
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: OnePlus 5, TabS 8.4
Re: Waze általános beszélgetés
« Reply #20 Dátum: 2012, 02 12, 19:43:38 »
Tegyük hozzá, hogy amennyiben becasheled akár teljes Budapestet otthon Wi-Fi-ről, akkor a Waze is csak az útinfokat szedi le (szó szerint 1-2 kilobájt). :whistle:

Nem elérhető szakisoft

  • Hozzászólások: 76
  • Nem: Férfi
    • Peugeot 306 Club
  • Navigáció / Navigation: Igo, Navigon
  • PDA: SGSA
  • PDA ROM: 4.2.2. TouchWiz 5.0
Re: Waze általános beszélgetés
« Reply #21 Dátum: 2012, 02 12, 19:45:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem vagyok kamionos, de elég sűrűn használom navigálásra a telefont. A mobil netem mindössze 100mb, amelynek a felét se akarom erre elhasználni.  A rendőrök 10-15 perc után helyszínt váltanak ,szóval erre se nagyon lehet hagyatkozni, de azért többet ér ,mint a rádiós bejelentés. Az átlagsebességről infó igen hasznos tud lenni, de ha Budapesten bedugul 1-2 forgalmas szakasz,akkor az megbénít majdnem mindent, szinte lehetetlen elkerülni. Tulajdonképpen ezért is értelmetlen a TMC, mert csak az egyik dugóból visz a másikba, de ez már más tészta :D

Talán akkor lesz igazán nagy áttörés ,ha a szolgáltatók normál áron kínálnak internetet telefonhoz, mert 2e Ft-ért 500mb egy kicsit pofátlanság.
Létezik már emberi áron mobilnet, amiben ingyen van a navigáció adatmennyisége. Legalábbis elméletben mert még nem próbáltam. Persze nem a Te szolgáltatódnál. :D

A gyönyörűséges naviról kimondottan jó tapasztalataim vannak. Ismeri a főutakat. :taps: Aztán ezzel be is fejeztük. Sajnos nem csak nagyvárosok léteznek ahol rengetegen járnak és unalmukban feltérképezik, majd nem kevés időt rászánva meg is szerkesztik a térképeket. Létezik a vidék is, ahol viszont annyit nem ér, mint egy lavór döglött majom. Nem merném navigációnak azt a programot, ahol el kell mennem valahova, meg kell szerkesztenem a térképet, hogy legközelebb odataláljak. ;) Ha navit kell valahova használnom, akkor azt használom, nem wazze-t. Megpróbáltam kicsiny falumat feltérképezni hogy legalább a hozzám közlekedők idetaláljanak. Hát qrva jól sikerül az a 3 utca amit hajlandó volt elfogadni jó sok kínlódás után. Ebben az életben még egyszer biztosan nem próbálkozom vele, mert nagyon nehézkes a szerkesztés.
Lehet hogy egyszer majd talán jó lesz, de pillanatnyilag csak a nagyobb városokban használható. Én maradok a rendes navigációknál. ;)

Nem elérhető djmorphy

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4584
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA: Sony Xperia Z3 Dual
  • PDA ROM: Android 5.0.2
Re: Waze általános beszélgetés
« Reply #22 Dátum: 2012, 02 12, 19:48:42 »
Tegnap csak felraktam és nézegettem. Ma akartam futtatni a Waze-t. Gondoltam az autópálya fel és levezető része úgyse lesz benne Szeged és Makó között. Ami igaz is volt. Csak gondold egyet a HTC-m és 3szor rebootolt egymás után a progitól menet közben.  :shock:
Egy off csapattaggal, hogy lehet a legjobban kiszúrni? Ha moderátor lesz by mqmeszi

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Re: Waze általános beszélgetés
« Reply #23 Dátum: 2012, 02 12, 19:50:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nos, a rendőrök igenis helyszínt váltanak rövid időn belül és ezt Te csak akkor fogod megtudni amikor már valaki járt arra. Továbbá ha Budapesten képes elkerülni a dugókat, akkor én meghajlok előtte. ;) Persze megkerülhető az egész város...

Én meg igenis sajnálok 2eFt-ot 500mb-ért. Nem arról van szó,hogy belehalnék, de ez az ár/csomag arány kifejezetten bosszantó...

A google navija hamarosan offline lesz. A trafic infót meg online leszedi, amelyhez már abszolút minimális net kell.

Ezért van nekem 1GB 2500-ért. Az is drága, de sokkal jobb az arány.

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: Waze általános beszélgetés
« Reply #24 Dátum: 2012, 02 12, 19:51:14 »
Nekem is kissé játéknak tűnik. Mintha ötvözték volna a google mapsot, a layart és a traffic clubot. Majd finomodik még