Multiplatform alkalmazások > Waze

Waze általános beszélgetés

(1/89) > >>

gabes:
Aki nem ismerné, annak előszóban itt van néhány link:


You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login




Tippek:



* Ha a webes felületen jelentkezel be, mindig figyeld, hogy a You are not allowed to view links. Register or Login szervert használd, és ne a You are not allowed to view links. Register or Login, mivel ez utóbbi az USA-nak van fenntartva.
* Ha szerkesztetted a térképet, és szeretnéd, hogy valamely részletet megnézzen egy rutinos wazer, vagy valamely terület nincs kidolgozva, és szeretnéd, hogy legyen, csak neked se időd se kedved hozzá, akkor ezt jelezheted a You are not allowed to view links. Register or Login.
* Úgy tudsz pontosan linkelni térképrészletet, hogy a waze oldalon bejelentkezel, aztán a Live map-re mész, majd az Update Map-re. Megkeresed amit szeretnél, és aztán a térkép jobb alsó sarka alatt látsz egy permalink kifejezést. Arra kattintva a pontos térképszelvényt tudod linkelni.
* Ha ICS-en vagy, valszeg problémás lesz a 3.0 Waze verzió. Az utolsó, ami jól megy az a 2.9.99.120 béta, ennek a You are not allowed to view links. Register or Login. Ezt megpróbálhatod akkor is, ha más bajod van (kilépeget, lefagy, ilyesmi), hátha megoldódik.

Syd69:
(kemény  :D )

Ja a PFC-t "PdaFanClub" néven keressétek (mármint a csoportokban)


Jó kis előadás volt, belefért a Topkettőbe :taps:

drmotto:
Hiánypótló topik. :)

Kezdetnek valaki leírná pár mondatban, hogy mi hangzott el tegnap?
Köszi!

kisgida88:
Egyébként is sajnáltam, hogy nem lehettem ott  >:( , de a Waze miatt pláne nagyon szerettem volna ott lenni... :ok: én is kíváncsian várom a tegnapi találkozóan elhangzottakról a beszámolót  :ima:

Egy tény:  Valamikor réges -  régen egyszer már felraktam, kipróbáltam, aztán töröltem. Egyszer csak- talán 2 - 3 hete megint adtam neki  egy esélyt - azóta szinte állandóan megy, ha úton vagyok.  :ok: Nagyon jó kis program, bár TÉNYLEGES navira még nem használtam, de szerintem hamarosan arra is sor kerül.

Várjuk a beszámolót - és örülök a topicnak!  :ok:

Macika:
You are not allowed to view links. Register or LoginEgyébként is sajnáltam, hogy nem lehettem ott  >:( , de a Waze miatt pláne nagyon szerettem volna ott lenni... :ok: én is kíváncsian várom a tegnapi találkozóan elhangzottakról a beszámolót  :ima:

Egy tény:  Valamikor réges -  régen egyszer már felraktam, kipróbáltam, aztán töröltem. Egyszer csak- talán 2 - 3 hete megint adtam neki  egy esélyt - azóta szinte állandóan megy, ha úton vagyok.  :ok: Nagyon jó kis program, bár TÉNYLEGES navira még nem használtam, de szerintem hamarosan arra is sor kerül.

Várjuk a beszámolót - és örülök a topicnak!  :ok:

--- Idézet vége ---
Azóta használom, amióta felkerült itt a fórumban a találka (és az azt támogató Waze név) a fejlécbe.
Tényleges navigációra véleményem szerint MÉG nem alkalmas (de rövidesen biztosan az lesz), de nem is arról szól igazán, hanem ha ismert útvonalon mégy, baromi jó, hogy tájékoztat VALÓBAN online a közlekedési viszonyokról. Messziről lehet látni (színnel kiemelve), ha egy út telített, netán baleset van, sebességmérés, hasonlók.
Ezerszer pontosabb, mint a ma még mindig csak oroszlánkörmeit bontogató TMC.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése