2024, 03 28, 19:34:13

Szerző Téma: Defy+ általános beszélgetés  (Megtekintve 68821 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Imrus

  • Hozzászólások: 187
  • Navigáció / Navigation: iGO 8.4.2
  • PDA: Motorola Defy+
  • PDA ROM: 4.0.4
Re: Defy+ általános beszélgetés
« Reply #25 Dátum: 2012, 02 04, 15:23:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen. You are not allowed to view links. Register or Login :D

Kösz!  :D a nagy elkényelmesedésben már csak a marketen néztem ...  :olvass:

Nem elérhető imi81

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: 22523
  • PDA ROM: 44689
Re: Defy+ általános beszélgetés
« Reply #26 Dátum: 2012, 02 14, 14:43:11 »
Sziasztok!

Én is új DEFY+ felhasználó vagyok.

Tudtok esetleg abban segíteni, hogyan kapcsolhatom ki az adatforgalmat? A wifi kikapcsolása ugye nem gond, van erre egy külön "gomb"...de a vodás netem egyfolytában dolgozik, nem tudok rájönni hogy lehet ezt szüneteltetni. Mennék külföldre, de a gatyámat is ráköltöm, ha folyton megy majd ott is a net.

Köszi a segítséget.
Üdv,
imi

Nem elérhető Imrus

  • Hozzászólások: 187
  • Navigáció / Navigation: iGO 8.4.2
  • PDA: Motorola Defy+
  • PDA ROM: 4.0.4
Re: Defy+ általános beszélgetés
« Reply #27 Dátum: 2012, 02 14, 16:46:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Én is új DEFY+ felhasználó vagyok.

Tudtok esetleg abban segíteni, hogyan kapcsolhatom ki az adatforgalmat? A wifi kikapcsolása ugye nem gond, van erre egy külön "gomb"...de a vodás netem egyfolytában dolgozik, nem tudok rájönni hogy lehet ezt szüneteltetni. Mennék külföldre, de a gatyámat is ráköltöm, ha folyton megy majd ott is a net.

Köszi a segítséget.
Üdv,
imi

Pl.:

You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login..

...

Nem elérhető rbalogh79

  • Hozzászólások: 12
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2 (F320K)
  • PDA ROM: 5.0.2 (IceX)
Re: Defy+ általános beszélgetés
« Reply #28 Dátum: 2012, 02 19, 13:09:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egyelőre ROM-ot nem cserélnék még rajta. :) Viszont már magyarítottam és felraktam a 720p videófelvételt és panorámaképeket is tudok készíteni. :D

Sziasztok!

Nekem  a panorámamódban sokszor lefagy. A készülék újraindul. Azt figyeltem meg, hogy legtöbbször akkor, amikor be van jelölve a címkéknél az automatikus helyszíncímke.

Másnak is van ilyen tapasztalata?

R

Nem elérhető Rapid

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2659
  • Nem: Férfi
  • Kütyüológus
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 7
  • PDA ROM: PLK-L01C432B380
Re: Defy+ általános beszélgetés
« Reply #29 Dátum: 2012, 02 19, 16:01:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Nekem  a panorámamódban sokszor lefagy. A készülék újraindul. Azt figyeltem meg, hogy legtöbbször akkor, amikor be van jelölve a címkéknél az automatikus helyszíncímke.

Másnak is van ilyen tapasztalata?

R

Csináltam már pár darab panorámaképet, de még nem volt vele gondom. A cimkézést nem használom, mert a GPS alapból ki van kapcsolva.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető mani13

  • Hozzászólások: 134
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy S6
  • PDA ROM: Stock Android 6.0.1
  • Skype: manfredi_carlo
Re: Defy+ általános beszélgetés
« Reply #30 Dátum: 2012, 02 19, 19:25:56 »
Sziasztok!Én ezt a Rom-ot akarom felrakni a Motira  forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1353003   Nincs még rootolva a telóm, és alap roma van rajta 2.3.4 és kezdo is vagyok android terén, :| ki tudna segíteni?Ja és még az hogy az olasz nyelv az jó ha benne van a romban.....
My Devices:.  Siemens SL65>> Sony Ericsson T610>>Samsung M600>>Sony Ericsson W200>>Sony Ericsson W610>>Nokia N80>>Sony Ericsson K850i>>Sony Ericsson P990>>Samsung Omnia I900>>Acer Liquid Mini>>Motorola Defy>>Defy Plus>>Sony Ericsson Xperia Play>>Motorola Atrix 4G>>Motorola 8Razr XT910(eltört)>>Samsung Galaxy Tab 2 7.0>>Sony Ericsson Xperia X8>>Motorola Milestone>>Sony Ericsson Satio>>Motorola Defy>>Alcatel OT-995>>Motorola Atrix HD>>Sony Xperia Z2>>Samsung Galaxy S4>>Meizu MX5>>Samsung Galaxy S6

Nem elérhető atak8

  • Hozzászólások: 123
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Műanyag 20cm átmérővel rendelkező fölgömb :)
  • PDA: Motorola Defy+ MB526
  • PDA ROM: Ami sikerül:)
Re: Defy+ általános beszélgetés
« Reply #31 Dátum: 2012, 02 19, 22:06:34 »
Ezzel szerintem jobb,ha még vársz!Ezek a CM9(ICS) verziók még bétának sem nevezhetők!Több dolog nem működik még benne és iszonyatosan be tud lassulni!Saját tapasztalatból mondom.Kiváncsiságból feltettem,de 1 napot sem volt fent.Ha rootolni szeretnél itt a defy+ /FAQ topicban találsz hozzá leírást.Romot pedig a magyarított 2.3.6-ot ajánlanám max.Itt megtalálod:http://www.sesmart.hu/phpBB/viewtopic.php?f=77&t=4149
Bocs,hogy ilyen csúnyán írok,de siettem!

Nem elérhető mani13

  • Hozzászólások: 134
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy S6
  • PDA ROM: Stock Android 6.0.1
  • Skype: manfredi_carlo
Re: Defy+ általános beszélgetés
« Reply #32 Dátum: 2012, 02 20, 07:43:44 »
Oké koszi, nem lehetne esetleg valami sense romot, vagy CM7-et felrakni?És még sajnos ez a baj is fenn áll: pdafanclub.com/forum/index.php?topic=4226.msg434059#new  Mi tévo legyek?
My Devices:.  Siemens SL65>> Sony Ericsson T610>>Samsung M600>>Sony Ericsson W200>>Sony Ericsson W610>>Nokia N80>>Sony Ericsson K850i>>Sony Ericsson P990>>Samsung Omnia I900>>Acer Liquid Mini>>Motorola Defy>>Defy Plus>>Sony Ericsson Xperia Play>>Motorola Atrix 4G>>Motorola 8Razr XT910(eltört)>>Samsung Galaxy Tab 2 7.0>>Sony Ericsson Xperia X8>>Motorola Milestone>>Sony Ericsson Satio>>Motorola Defy>>Alcatel OT-995>>Motorola Atrix HD>>Sony Xperia Z2>>Samsung Galaxy S4>>Meizu MX5>>Samsung Galaxy S6

Nem elérhető Rapid

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2659
  • Nem: Férfi
  • Kütyüológus
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 7
  • PDA ROM: PLK-L01C432B380
Re: Defy+ általános beszélgetés
« Reply #33 Dátum: 2012, 02 20, 19:04:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login. :D  :ok:

Ha valaki Samsung készülékről váltott és szerette a TouchWiz-t:
You are not allowed to view links. Register or Login

Könnyen kezelhető témákkal és SGS és SGS2 widgetekkel. :)

Továbbá a Sony Ericsson Xperia Arc launcherje:
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Utóbbi mérföldekkel veri az összeset, amit eddig láttam.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető atak8

  • Hozzászólások: 123
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Műanyag 20cm átmérővel rendelkező fölgömb :)
  • PDA: Motorola Defy+ MB526
  • PDA ROM: Ami sikerül:)
Re: Defy+ általános beszélgetés
« Reply #34 Dátum: 2012, 02 20, 22:51:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Oké koszi, nem lehetne esetleg valami sense romot, vagy CM7-et felrakni?És még sajnos ez a baj is fenn áll: pdafanclub.com/forum/index.php?topic=4226.msg434059#new  Mi tévo legyek?
Mindenre van megoldás!Ha nem félsz a flasheléstől akk,ha másképpen nem megy,megoldható egy teljes sbf fájlos megoldással.Ez hasonló mint a samsungon az odin.Töltsd le az RDS Lite nevü programot pc-re innen:http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1348587
Mindjárt az első hozzászólásnál megtalálod RDS Lite 5.6.rar néven és töltsd le a magyarított 2.3.6-os romot innen:http://www.4shared.com/rar/6pEEOxNP/DEFYPLUS_U3_451-134_DFP-132_BL.html?dirPwdVerified=a1cf15af
Ezután telepítd a drivereket (ha nincs fent a gépen), indítd újra a pc-t.
A telefonod teljesen fel legyen töltve!
Kapcsold ki a telefont, majd bekapcs gomb és hangerő fel gomb együttes nyomásával kapcsold a telefont bootloader módba.
Csatlakoztasd  a telefont, várd meg míg a pc felismeri a telefont.
Nyisd meg az RSD Lite-ot a  (ekkor a programon belül látszani kell hogy csatlakoztatva van a telefon), majd tallózd be a letöltött .sbf fájlt, ezután klikk a start-ra.
Ne szakítsd meg a kapcsolatot, amíg nem fejezi be telepítést!
A készülék elvileg újraindul és a "PASS" felirat fog megjelenni!!! (ha nem indul újra a készülék akkor manuálisan indítsd újra)
Ha esetleg bootloop lenne(folyamatosan csak a motorola logo megy),akkor se ijedj meg!
Aksi ki és kapcsold be a bekapcs+hangerő le gomb kombinációval.Ekkor belépsz a gyári recovery menübe.Itt a hangerő fel+le gombot nyomd le egyszerre,ekkor jelenik meg a menü.A hangerő fel és le gombokkal tudsz navigálni és a bekapcs gombal kiválasztani.Nyomj a Wipe data/factory reset-re,ha kész akk a reboot system now-ra.Innen minden simán kell menjen.Ha ezt feltetted már rootolt rendszered lesz,ami ráadásul még magyar is.Ha folytatni akarod a sort akk telepítened kell még a Custom recovery-t!Innen töltsd le:http://data.hu/get/4621514/SndInitDefy_2.0.apk és másold fel az sd kártyádra!Futtasd a telefonon és ahányszor kéri engedélyezd neki a Superuser hozzáférést!Ha megvagy akkor telefon bekapcsolása után kb 8 mp-re felvillan a led kéken,ilyenkor a hangerő le gombal tudsz belépni a recovery-be és a Custom recoveryben tudsz telepíteni romot vagy backup-ból vagy zip fájlból.CM modokat pl innen tudsz letölteni:http://defy-cm.net/ de figyelj rá,mert a defy+-ra nem jók a defy romok,csak a plus-osok!!egyelőre ennyi  ;)

Moderator Comment Figyeljetek a verziószámra! Alacsonyabb verziószámú ROM-ot nem lehet rárakni, mint ami már rajta van! Feltenni fel lehet, de nem fog elindulni a telefon!
Bocs,hogy ilyen csúnyán írok,de siettem!

Nem elérhető mani13

  • Hozzászólások: 134
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy S6
  • PDA ROM: Stock Android 6.0.1
  • Skype: manfredi_carlo
Re: Defy+ általános beszélgetés
« Reply #35 Dátum: 2012, 02 21, 09:55:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mindenre van megoldás!Ha nem félsz a flasheléstől akk,ha másképpen nem megy,megoldható egy teljes sbf fájlos megoldással.Ez hasonló mint a samsungon az odin.Töltsd le az RDS Lite nevü programot pc-re innen:http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1348587
Mindjárt az első hozzászólásnál megtalálod RDS Lite 5.6.rar néven és töltsd le a magyarított 2.3.6-os romot innen:http://www.4shared.com/rar/6pEEOxNP/DEFYPLUS_U3_451-134_DFP-132_BL.html?dirPwdVerified=a1cf15af
Ezután telepítd a drivereket (ha nincs fent a gépen), indítd újra a pc-t.
A telefonod teljesen fel legyen töltve!
Kapcsold ki a telefont, majd bekapcs gomb és hangerő fel gomb együttes nyomásával kapcsold a telefont bootloader módba.
Csatlakoztasd  a telefont, várd meg míg a pc felismeri a telefont.
Nyisd meg az RSD Lite-ot a  (ekkor a programon belül látszani kell hogy csatlakoztatva van a telefon), majd tallózd be a letöltött .sbf fájlt, ezután klikk a start-ra.
Ne szakítsd meg a kapcsolatot, amíg nem fejezi be telepítést!
A készülék elvileg újraindul és a "PASS" felirat fog megjelenni!!! (ha nem indul újra a készülék akkor manuálisan indítsd újra)
Ha esetleg bootloop lenne(folyamatosan csak a motorola logo megy),akkor se ijedj meg!
Aksi ki és kapcsold be a bekapcs+hangerő le gomb kombinációval.Ekkor belépsz a gyári recovery menübe.Itt a hangerő fel+le gombot nyomd le egyszerre,ekkor jelenik meg a menü.A hangerő fel és le gombokkal tudsz navigálni és a bekapcs gombal kiválasztani.Nyomj a Wipe data/factory reset-re,ha kész akk a reboot system now-ra.Innen minden simán kell menjen.Ha ezt feltetted már rootolt rendszered lesz,ami ráadásul még magyar is.Ha folytatni akarod a sort akk telepítened kell még a Custom recovery-t!Innen töltsd le:http://data.hu/get/4621514/SndInitDefy_2.0.apk és másold fel az sd kártyádra!Futtasd a telefonon és ahányszor kéri engedélyezd neki a Superuser hozzáférést!Ha megvagy akkor telefon bekapcsolása után kb 8 mp-re felvillan a led kéken,ilyenkor a hangerő le gombal tudsz belépni a recovery-be és a Custom recoveryben tudsz telepíteni romot vagy backup-ból vagy zip fájlból.CM modokat pl innen tudsz letölteni:http://defy-cm.net/ de figyelj rá,mert a defy+-ra nem jók a defy romok,csak a plus-osok!!egyelőre ennyi  ;)
Nagy vagy!!!!!Ezért nagy tisztelet!!  :ima:  :ok:
My Devices:.  Siemens SL65>> Sony Ericsson T610>>Samsung M600>>Sony Ericsson W200>>Sony Ericsson W610>>Nokia N80>>Sony Ericsson K850i>>Sony Ericsson P990>>Samsung Omnia I900>>Acer Liquid Mini>>Motorola Defy>>Defy Plus>>Sony Ericsson Xperia Play>>Motorola Atrix 4G>>Motorola 8Razr XT910(eltört)>>Samsung Galaxy Tab 2 7.0>>Sony Ericsson Xperia X8>>Motorola Milestone>>Sony Ericsson Satio>>Motorola Defy>>Alcatel OT-995>>Motorola Atrix HD>>Sony Xperia Z2>>Samsung Galaxy S4>>Meizu MX5>>Samsung Galaxy S6

Nem elérhető mani13

  • Hozzászólások: 134
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy S6
  • PDA ROM: Stock Android 6.0.1
  • Skype: manfredi_carlo
Re: Defy+ általános beszélgetés
« Reply #36 Dátum: 2012, 02 21, 10:40:55 »
Mindjárt az első hozzászólásnál megtalálod RDS Lite 5.6.rar néven és töltsd le a magyarított 2.3.6-os romot innen:http://www.4shared.com/rar/6pEEOxNP/DEFYPLUS_U3_451-134_DFP-132_BL.html?dirPwdVerified=a1cf15af
KELL A JELSZÓ A ROM LETÖLTÉSÉHEZ!!MI A JELSZÓ?  :ima:
My Devices:.  Siemens SL65>> Sony Ericsson T610>>Samsung M600>>Sony Ericsson W200>>Sony Ericsson W610>>Nokia N80>>Sony Ericsson K850i>>Sony Ericsson P990>>Samsung Omnia I900>>Acer Liquid Mini>>Motorola Defy>>Defy Plus>>Sony Ericsson Xperia Play>>Motorola Atrix 4G>>Motorola 8Razr XT910(eltört)>>Samsung Galaxy Tab 2 7.0>>Sony Ericsson Xperia X8>>Motorola Milestone>>Sony Ericsson Satio>>Motorola Defy>>Alcatel OT-995>>Motorola Atrix HD>>Sony Xperia Z2>>Samsung Galaxy S4>>Meizu MX5>>Samsung Galaxy S6

Nem elérhető atak8

  • Hozzászólások: 123
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Műanyag 20cm átmérővel rendelkező fölgömb :)
  • PDA: Motorola Defy+ MB526
  • PDA ROM: Ami sikerül:)
Re: Defy+ általános beszélgetés
« Reply #37 Dátum: 2012, 02 21, 23:12:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mindjárt az első hozzászólásnál megtalálod RDS Lite 5.6.rar néven és töltsd le a magyarított 2.3.6-os romot innen:http://www.4shared.com/rar/6pEEOxNP/DEFYPLUS_U3_451-134_DFP-132_BL.html?dirPwdVerified=a1cf15af
KELL A JELSZÓ A ROM LETÖLTÉSÉHEZ!!MI A JELSZÓ?  :ima:

Elnézésedet kérem,azt valahogy lefelejtettem :oops:
A jelszó:sex1
Bocs,hogy ilyen csúnyán írok,de siettem!

Nem elérhető mani13

  • Hozzászólások: 134
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy S6
  • PDA ROM: Stock Android 6.0.1
  • Skype: manfredi_carlo
Re: Defy+ általános beszélgetés
« Reply #38 Dátum: 2012, 02 22, 13:56:34 »
Oh semmiség, én köszönöm!  :ok:
My Devices:.  Siemens SL65>> Sony Ericsson T610>>Samsung M600>>Sony Ericsson W200>>Sony Ericsson W610>>Nokia N80>>Sony Ericsson K850i>>Sony Ericsson P990>>Samsung Omnia I900>>Acer Liquid Mini>>Motorola Defy>>Defy Plus>>Sony Ericsson Xperia Play>>Motorola Atrix 4G>>Motorola 8Razr XT910(eltört)>>Samsung Galaxy Tab 2 7.0>>Sony Ericsson Xperia X8>>Motorola Milestone>>Sony Ericsson Satio>>Motorola Defy>>Alcatel OT-995>>Motorola Atrix HD>>Sony Xperia Z2>>Samsung Galaxy S4>>Meizu MX5>>Samsung Galaxy S6

Nem elérhető vtiti

  • Hozzászólások: 2
  • PDA: Samsung Galaxy S2 i9100
  • PDA ROM: cm 10.2-20140126-NIGHTLY-i9100
Re: Defy+ általános beszélgetés
« Reply #39 Dátum: 2012, 02 24, 13:59:06 »
Sziasztok!
Most lettem boldog tulaja egy Defy+- nak. Androidban is elég kezdő vagyok még. Szeretném segitségeteket kérni, rootolás terén, amúgy szájbarágósan. :D 2.3.6-os androiddal szalad teljesen új szűz készülék.
Ugye unrootolni is lehet? Gari miatt...
+ Van még egy proglémám. Egyik navigációs szoftverem sem beszél rajta, még angolul sem iGO, Sygic. Mind a kettőn csak az effektek mennek sajnos. Igazándiból már fogalmam sincs mit kellene állitgatni....
Amúgy nagyon tetszik a kis gépezet, egy öreg i900-ról váltottam. Hát mondanom se kell nagyon jó....

Nem elérhető Rapid

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2659
  • Nem: Férfi
  • Kütyüológus
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 7
  • PDA ROM: PLK-L01C432B380
Re: Defy+ általános beszélgetés
« Reply #40 Dátum: 2012, 02 24, 14:21:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Most lettem boldog tulaja egy Defy+- nak. Androidban is elég kezdő vagyok még. Szeretném segitségeteket kérni, rootolás terén, amúgy szájbarágósan. :D 2.3.6-os androiddal szalad teljesen új szűz készülék.
Ugye unrootolni is lehet? Gari miatt...
+ Van még egy proglémám. Egyik navigációs szoftverem sem beszél rajta, még angolul sem iGO, Sygic. Mind a kettőn csak az effektek mennek sajnos. Igazándiból már fogalmam sincs mit kellene állitgatni....
Amúgy nagyon tetszik a kis gépezet, egy öreg i900-ról váltottam. Hát mondanom se kell nagyon jó....

Üdv a táborban.
iGO-ról légyszíves ne beszélj, mert abból nincs hivatalos változat, minden ami androidra fellelhető, az  :warez:

2.3.6-nak a rootját mani13 tudta megoldani valahogy, bár azt nem tudom, hogy hogyan, mert a 2.3.5-höz való nem lett jó neki. Unrootolni egészen egyszerű, csak törlöd a busybox-ot, a Superuser.apk-t és az su-t, reboot és már nem is rootolt a kütyüd.

Az i900-ról elég nagy ugrás volt. :) Írd át a profilod is, ha már szóba jött. ;)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Rapid

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2659
  • Nem: Férfi
  • Kütyüológus
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 7
  • PDA ROM: PLK-L01C432B380
Re: Defy+ általános beszélgetés
« Reply #41 Dátum: 2012, 03 01, 12:41:21 »
Ma figyeltem, hogy a 720p kamera felrakása után megváltoztak a ROM verziószámok (2.3.4 és DE lett). Visszaírtam a verziókat a 45.0.1250.MB526.NonEFIGSRetail.en.EU ROM-nak megfelelőekre, közben megtartva a 720p felvételhez szükséges sorokat is. Csatoltam és beraktam a FAQ-ba is a build.prop fájlt hozzá.

A 2.3.6 frissítést felrakta már valaki? Mik a változások? Azt tudom, hogy még root nincs hozzá, aztán én addig nem is nagyon akarom felrakni, mert akkor jó pár dolog hiányozna. :)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Roger

  • Hozzászólások: 46
  • Navigáció / Navigation: iGO8.3
  • PDA: HTC Legend
  • PDA ROM: Android 2.2
Re: Defy+ általános beszélgetés
« Reply #42 Dátum: 2012, 03 01, 21:49:10 »
Sziasztok!

Nem tudja véletlenül valaki, hogy egy gyári állapotú és már 2.3.6-ra frissített (OTA-n keresztül) defy+-ra rá lehet tolni egy ilyen "Blur_Version.45.0.2310.MB526.Retail.en.DE" sbf fájlt?
Egyáltalán milyen feltételek kellenek, hogy egy sbf fájlt fel lehessen tenni RDS lite programmal? Azt már hallottam, hogy visszafelé (downgradelni) nem lehet, de pl gyári 2.3.6-ra mehet másik 2.3.6? Az kiinduló ROM, root-olt kellene, hogy legyen?


Nem elérhető Rapid

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2659
  • Nem: Férfi
  • Kütyüológus
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 7
  • PDA ROM: PLK-L01C432B380
Re: Defy+ általános beszélgetés
« Reply #43 Dátum: 2012, 03 02, 15:42:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Nem tudja véletlenül valaki, hogy egy gyári állapotú és már 2.3.6-ra frissített (OTA-n keresztül) defy+-ra rá lehet tolni egy ilyen "Blur_Version.45.0.2310.MB526.Retail.en.DE" sbf fájlt?
Egyáltalán milyen feltételek kellenek, hogy egy sbf fájlt fel lehessen tenni RDS lite programmal? Azt már hallottam, hogy visszafelé (downgradelni) nem lehet, de pl gyári 2.3.6-ra mehet másik 2.3.6? Az kiinduló ROM, root-olt kellene, hogy legyen?

Azonos vagy újabb verziót minden további nélkül rakhatsz föl.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Imrus

  • Hozzászólások: 187
  • Navigáció / Navigation: iGO 8.4.2
  • PDA: Motorola Defy+
  • PDA ROM: 4.0.4
Re: Defy+ általános beszélgetés
« Reply #44 Dátum: 2012, 03 12, 18:10:19 »
Nagy a csend errefelé. Nem akar senki valami újdonságot kipróbálni? Én szívesen tenném mondjuk a CM7-el, de nem igazán merek nekifogni ...  :hmm:

Nem elérhető atak8

  • Hozzászólások: 123
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Műanyag 20cm átmérővel rendelkező fölgömb :)
  • PDA: Motorola Defy+ MB526
  • PDA ROM: Ami sikerül:)
Re: Defy+ általános beszélgetés
« Reply #45 Dátum: 2012, 03 12, 19:31:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nagy a csend errefelé. Nem akar senki valami újdonságot kipróbálni? Én szívesen tenném mondjuk a CM7-el, de nem igazán merek nekifogni ...  :hmm:

Nem kell félned semmitől!Jelenleg az én telómon is CM7 fut,bár nem az eredeti,hanem egy kissé módosított változata.Ha van kedved akkor innen letöltheted:http://www.custom-android.de/roms/cm7-whiterabbit-edition-rom/#download
Elviekben mindkettő jó,de mivel nekem a 2.3.6 volt előtte,én a plus-os verziót telepítettem minden probléma nélkül.Ha belekezdesz ne lepődj meg!Ebben az Aroma installer fut ami annyit tesz,hogy kapsz egy teljesen grafikus felületet,amin működik az érintő kijelző is!Nem a leg érzékenyebb üzemmódban,de a feladatnak tökéletesen megfelel.
Bocs,hogy ilyen csúnyán írok,de siettem!

Nem elérhető Imrus

  • Hozzászólások: 187
  • Navigáció / Navigation: iGO 8.4.2
  • PDA: Motorola Defy+
  • PDA ROM: 4.0.4
Re: Defy+ általános beszélgetés
« Reply #46 Dátum: 2012, 03 12, 19:39:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem kell félned semmitől!Jelenleg az én telómon is CM7 fut,bár nem az eredeti,hanem egy kissé módosított változata.Ha van kedved akkor innen letöltheted:http://www.custom-android.de/roms/cm7-whiterabbit-edition-rom/#download
Elviekben mindkettő jó,de mivel nekem a 2.3.6 volt előtte,én a plus-os verziót telepítettem minden probléma nélkül.Ha belekezdesz ne lepődj meg!Ebben az Aroma installer fut ami annyit tesz,hogy kapsz egy teljesen grafikus felületet,amin működik az érintő kijelző is!Nem a leg érzékenyebb üzemmódban,de a feladatnak tökéletesen megfelel.

A 2.3.6 magyarított verziót használom. Ezt a romot már letöltöttem, de nem találtam még egy jó és laikus számára is egyszerű összefoglalást a telepítés menetéről.
Így aztán még ...  :p

Nem elérhető nola1961

  • Hozzászólások: 3
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Motorola Defy+ (MB526)
  • PDA ROM: 4.5.1-134_DFP-125
  • Skype: cuky-muky
Re: Defy+ általános beszélgetés
« Reply #47 Dátum: 2012, 03 15, 16:44:14 »
Hali!Rootolt,magyar menüs 2.3.5verzás Defy+ra most telepítettem a 720p+panorama zip-et,úgy néz ki h minden ok,de lenne egy kérdésem ,most akkor megváltozott a verzió is mert most a telefonban az Android verzio 2.3.4 információ olvasható,na most ez valós h ez a program felül írta a már meglévő 2.3.5 verziót.A bulid zip nem működött h az adatok vissza álljanak.Ha vki válaszolna meg köszönném! :)

Nem elérhető Rapid

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2659
  • Nem: Férfi
  • Kütyüológus
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 7
  • PDA ROM: PLK-L01C432B380
Re: Defy+ általános beszélgetés
« Reply #48 Dátum: 2012, 03 16, 09:28:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali!Rootolt,magyar menüs 2.3.5verzás Defy+ra most telepítettem a 720p+panorama zip-et,úgy néz ki h minden ok,de lenne egy kérdésem ,most akkor megváltozott a verzió is mert most a telefonban az Android verzio 2.3.4 információ olvasható,na most ez valós h ez a program felül írta a már meglévő 2.3.5 verziót.A bulid zip nem működött h az adatok vissza álljanak.Ha vki válaszolna meg köszönném! :)

Nem változott a verzió, csak a build.prop fájlban. A build.zip-et kitmörítetted és a benne lévő build.prop fájlt másoltad be a /system-be, felülírva az ott lévőt? Utána volt reboot?
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető nola1961

  • Hozzászólások: 3
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Motorola Defy+ (MB526)
  • PDA ROM: 4.5.1-134_DFP-125
  • Skype: cuky-muky
Re: Defy+ általános beszélgetés
« Reply #49 Dátum: 2012, 03 16, 10:29:11 »
Köszönöm a válaszod!Az egész build zip telepítésnek mellé nyúltam,sajna most is csak a build zip kitömörítésig,és a bootmanüben a system-ig jutottam,itt hogyan tudom a másolás lehetőségét elérni?Ne hari a bénaságomért,de még nekem nagyon új az android,idáig csak symbianos telóm volt.A kezdeti nehézségek ellenére szeretem ezt a Defy+t,és ezért köszönet minden segítőnek aki azon dolgozik h a telónkból a legjobbat hozzuk ki,külön köszönet Joe30-nak a root,és a magyarításért.Üdv minden Androidosnak!!  :taps: :ok: