2024, 04 19, 23:59:35

Szerző Téma: Defy+ általános beszélgetés  (Megtekintve 69724 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető atak8

  • Hozzászólások: 123
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Műanyag 20cm átmérővel rendelkező fölgömb :)
  • PDA: Motorola Defy+ MB526
  • PDA ROM: Ami sikerül:)
Re: Defy+ általános beszélgetés
« Reply #75 Dátum: 2012, 03 21, 19:22:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Lenne egy 0perces defy+, ami átment egy RSD kúrán az általatok leginkább javasolt magyar rommal. Minden ok, PASS-ot kaptam, nem indult újra. Gondoltam minden ok, no para, majd én újraindítom. Azóta csak a bootloadert látom, némi hibaüzenettel: Err:A5,69,00,27
Próbáltam manuálisan újraindítani (fali csatlakozóra dug, bekapcs, aksi ki, reboot), de az se segített. Mit csináljak?

Te sem figyeltél a verzió számra!Sajnos visszafele nem lehet a Defy+-t flashelni ezért nem indul  a telód!Az a rom,és a leírás még a frissítések előtt lett kitéve és sajnálatos módon nem tudom módosítani!

Ahogy Rapid írta beckernek,te is kövesd!
You are not allowed to view links. Register or Login
Válogass innen:
You are not allowed to view links. Register or Login

Itt fönn van az EU-s, ami a gyári 2.3.6, amit magától is letölt a kütyü, ha hagyod.

Ugyan az a folyamat mint amit már csináltál,csak ezzel működni is fog a telód.Sajnos azonban magyar nyelv nincs.
Bocs,hogy ilyen csúnyán írok,de siettem!

Nem elérhető thebiker

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 1832
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: térkép
  • PDA: OPPO Find 7
  • PDA ROM: 5.0.2
Re: Defy+ általános beszélgetés
« Reply #76 Dátum: 2012, 03 22, 08:52:33 »
Sziasztok,

Szeretném kérdezni, hogy tudtok javasolni valamilyen főzött romot? Van már egyáltalán bármilyen?

Köszi!

Nem elérhető Rapid

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2659
  • Nem: Férfi
  • Kütyüológus
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 7
  • PDA ROM: PLK-L01C432B380
Re: Defy+ általános beszélgetés
« Reply #77 Dátum: 2012, 03 22, 19:08:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok,

Szeretném kérdezni, hogy tudtok javasolni valamilyen főzött romot? Van már egyáltalán bármilyen?

Köszi!

Javasolni nem tudok, mert én még nem flasheltem és nem is áll szándékomban, de a You are not allowed to view links. Register or Login-n és az You are not allowed to view links. Register or Login-n szétnézhetsz a defy topikjaiban.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető thebiker

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 1832
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: térkép
  • PDA: OPPO Find 7
  • PDA ROM: 5.0.2
Re: Defy+ általános beszélgetés
« Reply #78 Dátum: 2012, 03 24, 09:55:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Javasolni nem tudok, mert én még nem flasheltem és nem is áll szándékomban, de a You are not allowed to view links. Register or Login-n és az You are not allowed to view links. Register or Login-n szétnézhetsz a defy topikjaiban.

Szia,

Ezt termesztésen ismerem :) A Defy-s romok nem működnek tökéletesen a Defy+ -os készüléken, nem?

Nem elérhető atak8

  • Hozzászólások: 123
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Műanyag 20cm átmérővel rendelkező fölgömb :)
  • PDA: Motorola Defy+ MB526
  • PDA ROM: Ami sikerül:)
Re: Defy+ általános beszélgetés
« Reply #79 Dátum: 2012, 03 25, 00:24:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia,

Ezt termesztésen ismerem :) A Defy-s romok nem működnek tökéletesen a Defy+ -os készüléken, nem?

Nekem annyira nem működnek tökéletesen,hogy el sem indulnak :)
De az XDA-n van Defy+ topic is és akadnak romok is,csak valahogy nem túl nagy számban :'(
Jelenleg az enyémen egy CM9 döcög tesztüzemben,de még nem merem ajánlani :(
Akad benne bug bőven és be is lassulgat,de már műkszik rajta eléggé sok minden.
Lassacskán lesz belőle egy használható verzió.
Esetleg az XDA-ról az MS2Ginger3.0 romot ajánlanám,az backup-al telepíthető,vagy a White Rabbit 1.3-at(CM7 több extrával)
Bocs,hogy ilyen csúnyán írok,de siettem!

Nem elérhető atak8

  • Hozzászólások: 123
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Műanyag 20cm átmérővel rendelkező fölgömb :)
  • PDA: Motorola Defy+ MB526
  • PDA ROM: Ami sikerül:)
Re: Defy+ általános beszélgetés
« Reply #80 Dátum: 2012, 03 30, 15:55:11 »
Némi öröm az ürömben!
Mégis csak van valamiféle downgrade a defy+ ra is ;)
Ma próbáltam ki és nálam minden rendben ment!Van egy kínai Froyo bl6-os sbf fájl ami segít,de megvan a maga veszélye is!Ha bárki felteszi soha,ismétlem SOHA nem szabad elindítani benne a kamerát,mert TÖNKRETESZI!!
Később,ha már felraktunk másik romot,természetesen használhatjuk a kameránkat minden probléma nélkül.
Ma tettem fel a telefonomra és utána simán tudtam rátelepíteni Pikachu MIUI-s romját,amit ezelőtt sose sikerült,mert frissítettem a romomat 2.3.6 DFP-132-re (eredetileg 2.3.5-el vettem,de már az első nap frissítettem :))Sajnos nekem nincs infóm magasabb verzióju romok downgrade-eléséről,de a sajátomat sikerült megoldani.
Ha valaki szeretne próbálkozni itt a link:You are not allowed to view links. Register or Login
Mindenki,csak a saját felelősségére próbálkozzon!Gondolja meg mielőtt belevág,hogy biztos megértette a veszélyeket!
Bocs,hogy ilyen csúnyán írok,de siettem!

Nem elérhető atak8

  • Hozzászólások: 123
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Műanyag 20cm átmérővel rendelkező fölgömb :)
  • PDA: Motorola Defy+ MB526
  • PDA ROM: Ami sikerül:)
Re: Defy+ általános beszélgetés
« Reply #81 Dátum: 2012, 03 31, 08:26:01 »
Valamit tudhatnak ezek a kínaiak :D Tegnapi sfb telepítés óta a drága MB526-omból MB525 lett :D
Azaz a "downgrade" típusváltást jelentett:D:D Defy+ helyett csak Defy!
De nem zavar,mert így viszont rengeteg romot kipróbálhatok  :D :taps: :taps:
Bocs,hogy ilyen csúnyán írok,de siettem!

Nem elérhető lioengland

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Motodefy+
  • PDA: Motodefy+
  • PDA ROM: 2.3.5 gingerbread
Re: Defy+ általános beszélgetés
« Reply #82 Dátum: 2012, 03 31, 09:12:46 »
Sziaszok!
Defy+ -om van és feltettem az xda oldaláról a 720p zippet.
Fel is vesz a gyári kamera progival de nem lehet állítani a formátumot,csak 3gp!!! :F
Az xda oldalán beszélnek D1 módról a gyári kamera beállításainál,de nekem nincs ilyen csak 720p.
Szeretném a Mbit-et és a codec-et nomeg a formátumot állítani.
Tudna valaki segíteni?
köszönöm :R

Nem elérhető Rapid

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2659
  • Nem: Férfi
  • Kütyüológus
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 7
  • PDA ROM: PLK-L01C432B380
Re: Defy+ általános beszélgetés
« Reply #83 Dátum: 2012, 03 31, 12:19:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziaszok!
Defy+ -om van és feltettem az xda oldaláról a 720p zippet.
Fel is vesz a gyári kamera progival de nem lehet állítani a formátumot,csak 3gp!!! :F
Az xda oldalán beszélnek D1 módról a gyári kamera beállításainál,de nekem nincs ilyen csak 720p.
Szeretném a Mbit-et és a codec-et nomeg a formátumot állítani.
Tudna valaki segíteni?
köszönöm :R

Ugyanott írják azt is, hogy 720p-t csak 3gp-ben vesz fel.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető atak8

  • Hozzászólások: 123
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Műanyag 20cm átmérővel rendelkező fölgömb :)
  • PDA: Motorola Defy+ MB526
  • PDA ROM: Ami sikerül:)
Re: Defy+ általános beszélgetés
« Reply #84 Dátum: 2012, 03 31, 17:00:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziaszok!
Defy+ -om van és feltettem az xda oldaláról a 720p zippet.
Fel is vesz a gyári kamera progival de nem lehet állítani a formátumot,csak 3gp!!! :F
Az xda oldalán beszélnek D1 módról a gyári kamera beállításainál,de nekem nincs ilyen csak 720p.
Szeretném a Mbit-et és a codec-et nomeg a formátumot állítani.
Tudna valaki segíteni?
köszönöm :R

Töltsd le az LG Camera appot,azzal sokminden beállítás elérhetővé válik!!
Ráadásul nem csak 720p-s felvételekre lesz kompatibilis a telefonod,hanem magasabb felbontásra is!! :D
Igaz nekem a fizetős van meg(megvettem,mert megéri)az ingyenes verziót nem ismerem.
Bocs,hogy ilyen csúnyán írok,de siettem!

Nem elérhető atak8

  • Hozzászólások: 123
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Műanyag 20cm átmérővel rendelkező fölgömb :)
  • PDA: Motorola Defy+ MB526
  • PDA ROM: Ami sikerül:)
Re: Defy+ általános beszélgetés
« Reply #85 Dátum: 2012, 03 31, 17:55:14 »
Nah csináltam egy kis videót a telefonom jelenlegi állapotáról :D :D
You are not allowed to view links. Register or Login

Ez lett a kínai rommal való flashelés és Wiui rom telepítése után  ;)
Sajna kamera álványom nincs,de lehet beruházok egyre :p
Bocs,hogy ilyen csúnyán írok,de siettem!

Nem elérhető Imrus

  • Hozzászólások: 187
  • Navigáció / Navigation: iGO 8.4.2
  • PDA: Motorola Defy+
  • PDA ROM: 4.0.4
Re: Defy+ általános beszélgetés
« Reply #86 Dátum: 2012, 03 31, 18:08:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nah csináltam egy kis videót a telefonom jelenlegi állapotáról :D :D
Sajna kamera álványom nincs,de lehet beruházok egyre :p[/size][/color]

Amúgy igen jól néz ki  :ok:

Nem elérhető atak8

  • Hozzászólások: 123
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Műanyag 20cm átmérővel rendelkező fölgömb :)
  • PDA: Motorola Defy+ MB526
  • PDA ROM: Ami sikerül:)
Re: Defy+ általános beszélgetés
« Reply #87 Dátum: 2012, 03 31, 19:11:03 »
Szép és eddig jó is.MIUI téma fut rajta,de ez egy WIUI hybridICS rom.Van belőle ez MIUI-s ics ami MIUI Launchert is használ és van MIUI-s 2.3.7 is!Na pont ezért próbáltam ki a kínai csodát,hogy ezeket is tudjam használni!Nekem is az a rom volt fent ami neked,de azzal nem kompatibilisak ezek a romok!Amúgy vagy az eredeti MIUI rom,vagy a Pikachu féle a legszebb,de azokban nem volt magyar nyelv,ezért használom a WIUI(WajkIUI)romokat:)
Bocs,hogy ilyen csúnyán írok,de siettem!

Nem elérhető atak8

  • Hozzászólások: 123
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Műanyag 20cm átmérővel rendelkező fölgömb :)
  • PDA: Motorola Defy+ MB526
  • PDA ROM: Ami sikerül:)
Re: Defy+ általános beszélgetés
« Reply #88 Dátum: 2012, 04 01, 14:40:49 »
Egy újabb kis videó arról,hogyan is működik a drágaszágom MultiBoot telepítése,és rom telepítések után!! :D :D

You are not allowed to view links. Register or Login


Nekem nagyon bejön ez az állapot ;)
Bocs,hogy ilyen csúnyán írok,de siettem!

Nem elérhető epyc

  • Hozzászólások: 38
  • PDA: HTC Sensation
  • PDA ROM: Android Revolution HD 3.6.7
Re: Defy+ általános beszélgetés
« Reply #89 Dátum: 2012, 04 02, 10:32:23 »
Sziasztok!

Nem rég tettem szert a T-Mobile-tól egy Defy+-ra. 2.3.5-ös rendszer van rajta és eddig annyi történt, hogy rootoltam. A gondjaim a következők: nem minden rootert "szeret". Van egy Belkin rooteretm (pontos típusszámot később tudok mondani, ha az segítség), aminél ha felcsatlakozok wifivel, akkor egy darabig megy, majd "eldobja" a wifi hálózatot és csak percekkel később csatlakozik rá. Más rooterrel meg nincs ilyen baja (gondolok itt az irodaira pl.) Ez mitől lehet? Van erre valami megoldás?
Másik gondom, hogy szokott olyat csinálni, hogy be van kapcsolva a telefon, fel is van jelentkezve a T-Mobile hálózatára (kvázi lehet vele telefonálni), mégis csak egy sms-t kapok, hogy nem fogadott hívásom volt. Legutóbb rákérdeztem egy ismerősömnél, ő azt mondta, hogy amikor hívott olyan volt, mintha ki lettem volna kapcsolva. Hívást tudok kezdeményezni, térerő is megfelelő. Ez ismert hiba? Van esetleg erre is megoldás?
Köszönet előre is! :)

Nem elérhető Rapid

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2659
  • Nem: Férfi
  • Kütyüológus
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 7
  • PDA ROM: PLK-L01C432B380
Re: Defy+ általános beszélgetés
« Reply #90 Dátum: 2012, 04 02, 10:48:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Nem rég tettem szert a T-Mobile-tól egy Defy+-ra. 2.3.5-ös rendszer van rajta és eddig annyi történt, hogy rootoltam. A gondjaim a következők: nem minden rootert "szeret". Van egy Belkin rooteretm (pontos típusszámot később tudok mondani, ha az segítség), aminél ha felcsatlakozok wifivel, akkor egy darabig megy, majd "eldobja" a wifi hálózatot és csak percekkel később csatlakozik rá. Más rooterrel meg nincs ilyen baja (gondolok itt az irodaira pl.) Ez mitől lehet? Van erre valami megoldás?
Másik gondom, hogy szokott olyat csinálni, hogy be van kapcsolva a telefon, fel is van jelentkezve a T-Mobile hálózatára (kvázi lehet vele telefonálni), mégis csak egy sms-t kapok, hogy nem fogadott hívásom volt. Legutóbb rákérdeztem egy ismerősömnél, ő azt mondta, hogy amikor hívott olyan volt, mintha ki lettem volna kapcsolva. Hívást tudok kezdeményezni, térerő is megfelelő. Ez ismert hiba? Van esetleg erre is megoldás?
Köszönet előre is! :)

Nekem az SMC routeremet egyáltalán be sem listázta. Aztán frissítettem a routeren firmware-t, most már látja, viszont ha be van kapcsolva valamilyen titkosítás, akkor nem lép fel, csak ha titkosítatlan a router. Azután utánaolvastam és van olyan router, amivel nem megy az android. Próbálj firmware-t frissíteni a routeren.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető atak8

  • Hozzászólások: 123
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Műanyag 20cm átmérővel rendelkező fölgömb :)
  • PDA: Motorola Defy+ MB526
  • PDA ROM: Ami sikerül:)
Re: Defy+ általános beszélgetés
« Reply #91 Dátum: 2012, 04 02, 22:07:02 »
Próbáltátok már a router beállításait megváltoztatni?
Nálam az bejött!Az enyémet sem látta a gyári rommal a Defy+,de automatikusról átállítottam channelt 3-as ra és azóta látja!Azt nem állíthatom,hogy teljesen fixen rajta marad,de egész jól működik.
Bocs,hogy ilyen csúnyán írok,de siettem!

Nem elérhető szagabor

  • Hozzászólások: 14
  • PDA: S3 mini
  • PDA ROM: BenzROM V6
Re: Defy+ általános beszélgetés
« Reply #92 Dátum: 2012, 04 03, 09:40:58 »
Én azt tapasztaltam hogyha a router beállításai között (SSID , jelszó ) ékezetes karakterek vannak több telefon sem volt hajlandó csatlakozni hozzá . Az asztali gép pedig minden további nélkül . Átírtam mindent max angol karakteres betűkre azóta minden hajlandó gond nélkül csatlakozni hozzá .

Nem elérhető atak8

  • Hozzászólások: 123
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Műanyag 20cm átmérővel rendelkező fölgömb :)
  • PDA: Motorola Defy+ MB526
  • PDA ROM: Ami sikerül:)
Re: Defy+ általános beszélgetés
« Reply #93 Dátum: 2012, 04 03, 21:05:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én azt tapasztaltam hogyha a router beállításai között (SSID , jelszó ) ékezetes karakterek vannak több telefon sem volt hajlandó csatlakozni hozzá . Az asztali gép pedig minden további nélkül . Átírtam mindent max angol karakteres betűkre azóta minden hajlandó gond nélkül csatlakozni hozzá .
Lehet,hogy ez is okoz problémát,de mivel sosem használok jelszavaknál ékezetes karaktereket,ezért ezt nem tapasztaltam még. :)Az biztos,hogy a routerem alapból automatikus Channel kiosztáson volt,de amikor áttettem Channel 3-ra onnantól folyamatosan látja,romtól függetlenül.
Bocs,hogy ilyen csúnyán írok,de siettem!

Nem elérhető epyc

  • Hozzászólások: 38
  • PDA: HTC Sensation
  • PDA ROM: Android Revolution HD 3.6.7
Re: Defy+ általános beszélgetés
« Reply #94 Dátum: 2012, 04 04, 08:32:06 »
Állítgattam kicsit a routert és annyit sikerült elérni, hogy amikor eldobja a telefon a wifi-t, gyorsabba visszaáll. Még a csatornabeállításon próbálgatok.

Más dolog. Az normális, hogy a Data Meter mindig más értéket mutat, amikor kikapcsolom-bekapcsolom a telefont?

Nem elérhető atak8

  • Hozzászólások: 123
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Műanyag 20cm átmérővel rendelkező fölgömb :)
  • PDA: Motorola Defy+ MB526
  • PDA ROM: Ami sikerül:)
Re: Defy+ általános beszélgetés
« Reply #95 Dátum: 2012, 04 09, 10:02:30 »
Nah visszatértem én is a gyári(2.3.5)romra.Bár az elején jónak tünt ez a visszalépés,de sajna az akku töltés mindig problémás volt.Ha hagytam a defy-s rom eredetijét,akkor csak 85%-os töltésem volt max és hamar merült is,ha meg megpróbáltam a defy+ patch-et felrakni,akkor az első töltésnél szépen feltöltötte az aksit,de "elfelejtett"lemerülni!Ezek a hibák ráadásul romonként még változtak is!Volt amelyik rom a beállításoknál látta,hogy százalékosan merül az aksim,de az aksi kijelzőn folyamatosan 100%-os volt,volt amelyik mindenhol 100%-osnak látta még két nap után is!Jótanács: A suszter maradjon a kaptafánál az MB526 pedig a Defy+ romoknál :D
Mondjuk tesztelgetésre nem volt rossz,de így utólag fáj a szívem egy jó kis WIUI rom után :'(
Bocs,hogy ilyen csúnyán írok,de siettem!

Nem elérhető atak8

  • Hozzászólások: 123
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Műanyag 20cm átmérővel rendelkező fölgömb :)
  • PDA: Motorola Defy+ MB526
  • PDA ROM: Ami sikerül:)
Re: Defy+ általános beszélgetés
« Reply #96 Dátum: 2012, 04 14, 21:11:57 »
Jó (vagy rossz) hír minden DFP 231-es rom tulajdonosnak!Megjelent ehez a romhoz is végre egy magyarítás!Kipróbálni nem tudtam,mert nem akarom frissíteni a telefonomat,de ha valaki kiváncsi lenne rá itt megtalálja a leírással együtt:You are not allowed to view links. Register or Login
Bocs,hogy ilyen csúnyán írok,de siettem!

Nem elérhető Rapid

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2659
  • Nem: Férfi
  • Kütyüológus
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 7
  • PDA ROM: PLK-L01C432B380
Re: Defy+ általános beszélgetés
« Reply #97 Dátum: 2012, 04 17, 21:05:02 »
Ma felraktam MSU-val (Motorola Software Update) a frissítést, majd felraktam a rootolt SBF-et, és megmaradt minden beállításom. Nem csináltam wipe-ot, mert ki akartam próbálni, hogy mi lesz és minden megvan, ami előtte megvolt, plusz root. :D Egyedül a Swype-ot kellett újraraknom, hogy legyen magyar nyelv benne. A magyarítás, a 720p-s kamera és az SE Arc launcher is gyönyörűen működik. :D :D

Csatoltam 2.3.6hoz való, a 720p-s kamerának kellő build.prop fájlt.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető atak8

  • Hozzászólások: 123
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Műanyag 20cm átmérővel rendelkező fölgömb :)
  • PDA: Motorola Defy+ MB526
  • PDA ROM: Ami sikerül:)
Re: Defy+ általános beszélgetés
« Reply #98 Dátum: 2012, 04 20, 13:51:49 »
Ismét vissza álltam az MB525 megoldásra :) Hiányzott a WIUI megoldás,és sikerült találni hozzá egy működő akku patch-et is.Ha valakinek kedve támad kipróbálni,jelezze itt és leírom a telepítés menetét,linkelve a programokkal.Előre jelezném én nem frissítettem a telefonomat DFP 231-re,így azt nem tudom megmondani,hogy azon működik-e a telepítés!
Bocs,hogy ilyen csúnyán írok,de siettem!

Nem elérhető LZsolt75

  • Hozzászólások: 5
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: mobiltelefon (Samsung galaxy spica)
  • PDA: Samsung Galaxy Spica
  • PDA ROM: CyanogenMod-72.0-RC0-build7.4-spica-unofficial
Re: Defy+ általános beszélgetés
« Reply #99 Dátum: 2012, 04 25, 11:33:10 »
Sziasztok! Nem akarom három topikban is megkérdezni, ezért itt teszem fel a kérdésem. Telefont szeretnék  váltani. T-mobilnál  venném az újat. A kiszemelt példányok közül azonban nem tudok dönteni. Ezek a következők:  Defy+, samsung galaxy s plus és lg optimus black. Az lg és motorola fórumát már elolvastam, az lg-ről itt többen is rosszakat írtak. Kérdezném a Defy+ tulajokat, hogy szerintük jobb lehet-e a samsung vagy ha nem akkor miben jobb a defy.  Nem szeretném agyonromolni a telót, ezt a mostani spicámnál már meguntam.
Köszönöm előre is a válaszokat.

Küldve az én GT-I5700-emről Tapatalk használatával.