2020, 04 09, 20:30:08

Szerző Téma: Defy+ általános beszélgetés  (Megtekintve 34267 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Sancho

• Support-ER
  • Nem: Férfi
  • Techember
    • blog.sancho.hu
  • Navigáció / Navigation: Garmin Oregon 550, Garmin Nüvi 205 +TMC
  • PDA: Samsung Galaxy S, HTC Kaiser TyTN II, HP iPAQ H3970
  • PDA ROM: valami ICS... :)
Re: Re: Defy+ általános beszélgetés
« Reply #275 Dátum: 2013, 03 10, 11:37:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
mivel már 2.3.6 van a telefonon azt kihagyhatod...csak az előbb linkelt rootolt romot kell felrakni...rsd lite elindít...betallózod a romot...defy-t rádugod gépre vagy bekapcsolt állapotban vagy bootloader módban (kikapcsol telefonnál power+hang fel gomb) és miután rsd kiírja h connected rányomsz a startra és vársz...flash után ha netán nem indulna újra 1 akksi ki-be szokott segíteni

Defy+ by Tapatalk
Köszönöm szépen. :) Keresztet vetek, aztán nekiesek. :ok:
Üdv,
Sancho
You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login | You are not allowed to view links. Register or Login | You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Sancho

• Support-ER
  • Techember
    • blog.sancho.hu
Re: Re: Defy+ általános beszélgetés
« Reply #276 Dátum: 2013, 03 10, 12:12:13 »
mivel már 2.3.6 van a telefonon azt kihagyhatod...csak az előbb linkelt rootolt romot kell felrakni...rsd lite elindít...betallózod a romot...defy-t rádugod gépre vagy bekapcsolt állapotban vagy bootloader módban (kikapcsol telefonnál power+hang fel gomb) és miután rsd kiírja h connected rányomsz a startra és vársz...flash után ha netán nem indulna újra 1 akksi ki-be szokott segíteni

Defy+ by Tapatalk
Felment rendben a firmware, azonban a telefon csak bootloader módban indul el. Akkut kiszedtem utána, de az sem segített. Na most akkor mi van? :(

Azt írja a bootloader, hogy Err:A5,69,35,00,27
Üdv,
Sancho
You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login | You are not allowed to view links. Register or Login | You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Sancho

• Support-ER
  • Techember
    • blog.sancho.hu
Re: Defy+ általános beszélgetés
« Reply #277 Dátum: 2013, 03 10, 12:31:45 »
Most ugrik a majom a vízbe, felteszem a DEFYPLUS_U3_4.5.1-134_DFP-231_CEE_ROOTED_No_Signed.sbf fájlt...

Szerk.: PASS  :(

Szerk2: Ettől feléledt: DEFYPLUS_U3_4.5.1-134_DFP-231_GR_SIGN_UCADEFYEMARAB1B80AA004.0R_PDS03C_USAJRDNGIBRRTCEE_P022_A022_Service1FF.sbf.gz
Üdv,
Sancho

Nem elérhető maniac

• Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: Motorola Defy+
  • PDA ROM: CyanMobile eXperience [2.3.8] -> 1.2 GHz
« Reply #278 Dátum: 2013, 03 10, 12:46:07 »
Most ugrik a majom a vízbe, felteszem a DEFYPLUS_U3_4.5.1-134_DFP-231_CEE_ROOTED_No_Signed.sbf fájlt...

Szerk.: PASS  :(
ha bootloader errort ír...akkor 2.3.5 volt a telfonon...nyugalom...téglásítani nem lehet...max. az adatok vesznek el  :-X ... flasheld fel You are not allowed to view links. Register or Login majd a rootolt romot (firmware.sbf)...ha felment mind a kettő és piros moto logónál megáll a boot akkor kikapcsolt állapotban power+hang le...majd bejön egy android figura háttérben egy sárga háromszöggel...itt hang fel-le egyszerre és a gyári recovery-ben vagy...itt wipe cache...ha ezután sem bootol be akkor muszáj leszel wipe data&cache-et nyomni (ennél viszont már elveszik minden adat)

szerk: látom sikerült feléleszteni...root is megvan?...akkor most 2.3.5 vagy 2.3.6?

Nem elérhető Sancho

• Support-ER
  • Techember
    • blog.sancho.hu
« Reply #279 Dátum: 2013, 03 10, 12:54:50 »
ha bootloader errort ír...akkor 2.3.5 volt a telfonon...nyugalom...téglásítani nem lehet...max. az adatok vesznek el  :-X ... flasheld fel You are not allowed to view links. Register or Login majd a rootolt romot (firmware.sbf)...ha felment mind a kettő és piros moto logónál megáll a boot akkor kikapcsolt állapotban power+hang le...majd bejön egy android figura háttérben egy sárga háromszöggel...itt hang fel-le egyszerre és a gyári recovery-ben vagy...itt wipe cache...ha ezután sem bootol be akkor muszáj leszel wipe data&cache-et nyomni (ennél viszont már elveszik minden adat)

szerk: látom sikerült feléleszteni...root is megvan?...akkor most 2.3.5 vagy 2.3.6?

Előtte is 2.3.6 volt fent, és most is az. 2.3.5 volt max a firmware, amit linkeltél. ;)

SuperOneClick-kel próbálkozom, hogy rootolja-e. Azonban itt áll pár perce: You are not allowed to view links. Register or Login

Eddig jutottam korábban is, és nem rootolta.

A DFP-231 egyáltalán rootolható?

Na mindegy, mivel ez az alábbi leírás alapja, ezért megnézem, ezzel mire jutok:
Üdv,
Sancho

Nem elérhető maniac

• Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: Motorola Defy+
  • PDA ROM: CyanMobile eXperience [2.3.8] -> 1.2 GHz
« Reply #280 Dátum: 2013, 03 10, 13:06:19 »
Előtte is 2.3.6 volt fent, és most is az. 2.3.5 volt max a firmware, amit linkeltél. ;)

SuperOneClick-kel próbálkozom, hogy rootolja-e. Azonban itt áll pár perce: You are not allowed to view links. Register or Login

Eddig jutottam korábban is, és nem rootolta.

A DFP-231 egyáltalán rootolható?

Na mindegy, mivel ez az alábbi leírás alapja, ezért megnézem, ezzel mire jutok:
amit linkeltem tuti 2.3.6...ezeket használom, ha teljesen előlről akarom kezdeni a dolgokat...superoneclick nem fogja rootolni...csak 2.3.5-re jó...2.3.6-ot csak rootolt sbf flasheléssel lehet rootolni
You are not allowed to view links. Register or Login találsz másik rootolt romot is (ezzel már csak összejön)...és akár magyaríthatod is a gyári romot

szerk.: most látom hogy ugyanazt a leírást linkeltem amit te is :D

Nem elérhető Sancho

• Support-ER
  • Techember
    • blog.sancho.hu
« Reply #281 Dátum: 2013, 03 10, 13:07:56 »
amit linkeltem tuti 2.3.6...ezeket használom, ha teljesen előlről akarom kezdeni a dolgokat...superoneclick nem fogja rootolni...csak 2.3.5-re jó...2.3.6-ot csak rootolt sbf flasheléssel lehet rootolni
You are not allowed to view links. Register or Login találsz másik rootolt romot is (ezzel már csak összejön)...és akár magyaríthatod is a gyári romot
Igen, ez ugyanaz a leírás, én az eredetijét linkeltem. :) Most töltöm le a szükséges dolgokat, aztán nekiesek. Vagy előbb ebéd.  :D
Üdv,
Sancho

Nem elérhető Sancho

• Support-ER
  • Techember
    • blog.sancho.hu
« Reply #282 Dátum: 2013, 03 10, 13:24:13 »
SIKER! :)

Akkor leírom ide, hogy aki keresi, megtalálja Google segítségével akár:

A Motorola Defy+ MB526 (MB525+) Android 2.3.6 DHT-25 úgy rootolható, ha RSD Lite segítségével telepítem sorrendben ezeket bootloader módban:

1.) DEFYPLUS_U3_4.5.1-134_DFP-231_GR_SIGN_UCADEFYEMARAB1B80AA004.0R_PDS03C_USAJRDNGIBRRTCEE_P022_A022_Service1FF.sbf
2.) DEFYPLUS_U3_4.5.1-134_DFP-231_CEE_ROOTED_No_Signed.sbf

Így ROOT ready lesz, és wipe sem kell. :)

Üdv,
Sancho

Nem elérhető Totek

• PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Igo8 Full EU 2012 R3 Q4
  • PDA: Motorola Defy +
« Reply #283 Dátum: 2013, 04 28, 06:44:35 »
sziasztok!
Lenne kicsi gondom,ha tudtok segítsetek!

Mikor új telefonszámot akarok elmenteni,nem lehet a telefonba,vagy a kártyára,csak a gmail,vagy a motorola fiókba.

Mi a megoldás,hogy rendesen el tudjam menteni a neveket és a számokat?

Bolond ember saját kárán tanul,okos meg a másén :)

Nem elérhető Totek

• PFC Fan
« Reply #284 Dátum: 2013, 04 28, 19:31:56 »
Tyűűűűűűű,ez aztán a pörgős forum!!

Nem elérhető atak8

• Navigáció / Navigation: Műanyag 20cm átmérővel rendelkező fölgömb :)
  • PDA: Motorola Defy+ MB526
  • PDA ROM: Ami sikerül:)
« Reply #285 Dátum: 2013, 04 28, 22:46:52 »
sziasztok!
Lenne kicsi gondom,ha tudtok segítsetek!

Mikor új telefonszámot akarok elmenteni,nem lehet a telefonba,vagy a kártyára,csak a gmail,vagy a motorola fiókba.

Mi a megoldás,hogy rendesen el tudjam menteni a neveket és a számokat?

Nyugodtan mentsd a gmail-es fiókodba!Az valójában annyit takar,hogy a telefonodon lesz,de szinkronizálja a gmail-re is amint tudja.Ha szeretnél biztonsági másolatot a teljes telefon könyvedről,akkor importáld az sd kártyára.Telefonkönyvet megnyitod,ott menü gomb és kiválasztod az importálást.Remélem segítettem.
Bocs,hogy ilyen csúnyán írok,de siettem!

Nem elérhető atak8

• Navigáció / Navigation: Műanyag 20cm átmérővel rendelkező fölgömb :)
  • PDA: Motorola Defy+ MB526
  • PDA ROM: Ami sikerül:)
« Reply #286 Dátum: 2013, 04 28, 23:24:01 »
Sorry,de elírtam:) a névjegyeket exportálni kell az sd kártyára,ha onnan vissza akarod állítani a telefonkönyved,akkor kell importálni!
Bocs,hogy ilyen csúnyán írok,de siettem!

Nem elérhető Totek

• PFC Fan
« Reply #287 Dátum: 2013, 04 29, 18:17:15 »
Oké,köszönöm!

Nem elérhető rbalogh79

• PFC Fan
  • PDA: LG G2 (F320K)
  • PDA ROM: 5.0.2 (IceX)
OTG
« Reply #288 Dátum: 2013, 06 05, 12:28:34 »
Hy!

Érdeklődnék, hogy tud-e valaki olyan megoldást defy+-ra, hogy usb-s eszközt rá tudjak kötni.
Konkrétan egy Nikon DSLR fényképezőgépet szeretnék rákötni.

Válaszokat előre is köszi!

Ricsi

Nem elérhető Totek

• PFC Fan
« Reply #289 Dátum: 2013, 07 31, 18:48:03 »
Sziasztok!

Valaki segítsen!!!!!!
Defy+ : Felraktam az eredeti romot-a rotolt romot-utána a BootMenu-be magyaritást,és itt követtem el azt a hibát a "penge" agyammal,hogy ezzel együtt telepítettem a 720p and panorama for Gingerbread Motorola

és azóta nem müködik a kamerám,csak nagy feketeség!
Valaki segítsen!!

Nem elérhető Rapid

• TOPIKGAZDA
  • Kütyüológus
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 7
  • PDA ROM: PLK-L01C432B380
« Reply #290 Dátum: 2013, 09 17, 19:57:21 »
Sziasztok!

Valaki segítsen!!!!!!
Defy+ : Felraktam az eredeti romot-a rotolt romot-utána a BootMenu-be magyaritást,és itt követtem el azt a hibát a "penge" agyammal,hogy ezzel együtt telepítettem a 720p and panorama for Gingerbread Motorola

és azóta nem müködik a kamerám,csak nagy feketeség!
Valaki segítsen!!

Valószínű nem megfelelőt raktál fel. Nem a kamerádhoz való. A Defy+-ban red lens van.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Totek

• PFC Fan
« Reply #291 Dátum: 2013, 09 22, 16:27:45 »
Valószínű nem megfelelőt raktál fel. Nem a kamerádhoz való. A Defy+-ban red lens van.

Már tudom,az a baj,hogy egy 525-re húztam rá egy 526 SBF-et és ez a hiba!
Sajnos a jelenlegi tudásom nem teszi lehetővé,hogy vissza tudnám állítani.