2024, 03 29, 06:59:31
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: Egyéni Framework  (Megtekintve 70582 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Pufi

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 905
  • Nem: Férfi
    • Samsung Galaxy Ace Gy.I.K.
  • PDA: Apple iphone 11
  • PDA ROM: ios 15
  • Skype: kiss.pufi
Egyéni Framework
« Dátum: 2012, 01 14, 19:09:21 »
Ebbe a topicba jöhetne az általatok elkészített elkészített, vagy kipróbált Framework-ök.

You are not allowed to view links. Register or Login - Az oldal címe / 100%-ba csak az akkumlátor jelzés működik./

You are not allowed to view links. Register or Login
Ezen a linken elérhető, hogy mit és hogyan.

Itt Galaxy Ace-nél annyiban különbözik a dolog, hogyha valahol képernyő felbontást kér, akkor ott a 320X480-at kell választanunk!

A megkezdés előtt csinálj biztonsági mentést az eredeti fájlokról!

Ami szükséges hozzá:
-Root-olva legyen a készülékünk
-Root explorer - program, hogy ki tudd nyerni a telefonból ezt a kettő fájlt :
   - framework-res.apk
   - SystemUI.apk
   
Ezek a fájlok a system/app ; system/framework mappában találhatóak. A többi a fentebb említett link alatt le van írva.
Itt mindent megtalálsz!: You are not allowed to view links. Register or Login
Ha mégsem, kérlek az oda tartozó topicba tedd fel a kérdésed. Ezzel megkönnyíted a többi segítségre szoruló ember dolgát is. Előre köszönöm.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Pinting

  • Hozzászólások: 92
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy Ace
  • PDA ROM: Cyanogen
  • Skype: tornyi.denes
Egyedi akkumulátor ikon
« Reply #1 Dátum: 2012, 01 14, 19:34:07 »
01. Root Explorerel (vagy adb segítségével) nyerjük ki az eredteti framework-res.apk-t és készítsünk róla biztonsági másolatot.
02. Ajánlott CWM-ben is egy backupot készíteni, mivel könnyen boot loopot okozhatunk magunknak.
03. Szükségünk lesz még az android-apktool programra is, amellyel ki kell bontatnunk a kinyert apkt.
04. A kibontást után egy könyvtárat láthatunk, amelyben keressük meg a \res\drawable mappát.
05. Most keressük meg, a stat_sys_battery.xml-t és a stat_sys_battery_charge.xml-t.
06. Nyissuk meg őket, és értelemszerűen szerkesszük.
07. Építsük újra az apkt, majd 7-Zippel keressük meg benne az előbb szerkesztett fájlokat és tömörítsük ki őket.
08. Adjuk hozzá a két kitömörített és kódolt xmlt az eredeti apkhoz 7-Zippel.
09. Aztán adjuk hozzá az új battery ikonokat a (drawable-mdpi mappába és szintén 7-Zippel).
10. Nevezzük át az új  framework-res.apk-t framework-res.ap-ra.
11. Root Explorerel másoljuk az átnevezett fájlt a system/framework könyvtárba, ahol állítsunk be neki olyan jogosultságot mint az ott található framwork-res.apk-nak van.
12. Nevezzük át framwork-res.apk-vá (igen ekkor két framwork-res.apk lesz) és rebootoljunk.

Nem elérhető Pinting

  • Hozzászólások: 92
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy Ace
  • PDA ROM: Cyanogen
  • Skype: tornyi.denes
Deodexelés
« Reply #2 Dátum: 2012, 01 14, 19:44:47 »
01. Töltsük le a legfrissebb xUltimate-et és csatlakoztassuk a telefonunkat USB-n át.
02. A program segítségével nyerjük ki az összes system frameworköt és apkt és deodexeljük őket.
03. A deodexelt fájlokat tartalmazó könyvtárakat (done_app és done_frame) másoljuk fel a microSD kártyánkra, majd bootoljunk CWMbe.
04. Mountoljuk CWM-ben a system és a sdcard partíciókat.
05. Készítsünk egy biztonsági mentést, aztán adbben hajtsuk végre a következő parancsokat:
Kód: You are not allowed to view links. Register or Login
cp /sdcard/done_app/* /system/app/
cp /sdcard/done_frame/* /system/framework/
rm /system/app/*.odex
rm /system/framework/*.odex
06. Rebootoljunk - akár 3 percig is eltarthat.

Nem elérhető Over

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1494
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: Samsung Galaxy S
  • PDA ROM: teamhacksung ICS-CM9 Build-17, Devil 1.1.6_BFS_VC
  • Skype: dzsonesz1
Re: Re: Egyedi akkumulátor ikon
« Reply #3 Dátum: 2012, 01 14, 19:49:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
01. Root Explorerel (vagy adb segítségével) nyerjük ki az eredteti framework-res.apk-t és készítsünk róla biztonsági másolatot.
02. Ajánlott CWM-ben is egy backupot készíteni, mivel könnyen boot loopot okozhatunk magunknak.
03. Szükségünk lesz még az android-apktool programra is, amellyel ki kell bontatnunk a kinyert apkt.
04. A kibontást után egy könyvtárat láthatunk, amelyben keressük meg a resdrawable mappát.
05. Most keressük meg, a stat_sys_battery.xml-t és a stat_sys_battery_charge.xml-t.
06. Nyissuk meg őket, és értelemszerűen szerkesszük.
07. Építsük újra az apkt, majd 7-Zippel keressük meg benne az előbb szerkesztett fájlokat és tömörítsük ki őket.
08. Adjuk hozzá a két kitömörített és kódolt xmlt az eredeti apkhoz 7-Zippel.
09. Aztán adjuk hozzá az új battery ikonokat a (drawable-mdpi mappába és szintén 7-Zippel).
10. Nevezzük át az új  framework-res.apk-t framework-res.ap-ra.
11. Root Explorerel másoljuk az átnevezett fájlt a system/framework könyvtárba, ahol állítsunk be neki olyan jogosultságot mint az ott található framwork-res.apk-nak van.
12. Nevezzük át framwork-res.apk-vá (igen ekkor két framwork-res.apk lesz) és rebootoljunk.

Ennél azért lényegesen egyszerübb a dolog szerencsére, de persze ez is egy módszer.

Küldve az én GT-I9000-emről Tapatalk használatával.

Nem elérhető Pinting

  • Hozzászólások: 92
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy Ace
  • PDA ROM: Cyanogen
  • Skype: tornyi.denes
Re: Re: Egyedi akkumulátor ikon
« Reply #4 Dátum: 2012, 01 14, 19:57:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ennél azért lényegesen egyszerübb a dolog szerencsére, de persze ez is egy módszer.

Küldve az én GT-I9000-emről Tapatalk használatával.
Talán a batterynél egyszerűbb, de érdemes átrágni magunkat rajta mivel összetettebb módosításoknál nekem ez vált be.

Mellesleg lehetne egy kicsit több időt is hagyni a téma javítására, mert zavaró, hogy ha hibát találok nem tudok mit kezdeni vele - pl: "04. A kibontást után...". Persze nem kéne hibázni, de ez nem olyan egyszerű. ^^

Nem elérhető Over

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1494
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: Samsung Galaxy S
  • PDA ROM: teamhacksung ICS-CM9 Build-17, Devil 1.1.6_BFS_VC
  • Skype: dzsonesz1
Re: Re: Egyedi akkumulátor ikon
« Reply #5 Dátum: 2012, 01 14, 20:21:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Talán a batterynél egyszerűbb, de érdemes átrágni magunkat rajta mivel összetettebb módosításoknál nekem ez vált be.

Mellesleg lehetne egy kicsit több időt is hagyni a téma javítására, mert zavaró, hogy ha hibát találok nem tudok mit kezdeni vele - pl: "04. A kibontást után...". Persze nem kéne hibázni, de ez nem olyan egyszerű. ^^

90%-ban változtatható minden a következő módszer segítségével, ha százalékos akkut akarunk az eredeti helyett, akkor az xml-fájlokba is bele kell nyúlni, de ezt kiküszöbölve ott az UOT-konyha ahol lehet főzni akkut egyszerűbben, szinte minden más változtatható xml piszkálás nélkül...

1. A kívánt apk-t (framework-res vagy systemui) megnyitjuk total commander-el, de nem csomagoljuk ki!
2. megkeressük a drawable-mdpi mappát/kat, és a változtatni kívánt png-ket kicseréljük(felülírjuk) az újakkal.
3. Amint megvagyunk, a módosított apk-kat bemásoljuk egy előre elkészített, cwm-ből telepíthető zip-be, amit mellékelten csatoltam.
4. a zip fájlban a két apk-t a következő helyre másoljuk: system/app- ide kell másolni a systemui.apk-t ... system/framework - ide jön a framework-res.apk
5. felmásoljuk a telefonra az elkészített zip-fájlt
6. CWM-ból készítünk egy teljes backupot a romról
7. végrehajtjuk a következő műveleteket: 1. wipe chace partition, 2. wipe dalvik chace
8. kiválasztjuk az "instal zip from sd card" opciót, betallózzuk a felmásolt zip-fájlt, telepítjük, majd újraindítjuk a készüléket.
9. nem ijedünk meg, 2-3 percig fog bootolni a telefon

Az említett clean zip-fájlt mellékelten csatoltam.

Nem elérhető dobolson

  • Hozzászólások: 136
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S Advance
  • PDA ROM: XXLE1
Re: Egyéni Framework
« Reply #6 Dátum: 2012, 01 15, 12:52:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ebbe a topicba jöhetne az általatok elkészített elkészített, vagy kipróbált Framework-ök.

You are not allowed to view links. Register or Login - Az oldal címe / 100%-ba csak az akkumlátor jelzés működik./

You are not allowed to view links. Register or Login
Ezen a linken elérhető, hogy mit és hogyan.

Itt Galaxy Ace-nél annyiban különbözik a dolog, hogyha valahol képernyő felbontást kér, akkor ott a 320X480-at kell választanunk!

A megkezdés előtt csinálj biztonsági mentést az eredeti fájlokról!

Ami szükséges hozzá:
-Root-olva legyen a készülékünk
-Root explorer - program, hogy ki tudd nyerni a telefonból ezt a kettő fájlt :
   - framework-res.apk
   - SystemUI.apk
   
Ezek a fájlok a system/app ; system/framework mappában találhatóak. A többi a fentebb említett link alatt le van írva.

Én úgy tudtam, hogy a twframework-res.apk is kell hozzá gingerbrade romoknál. Legalább is én mindig ezt a három fájlt töltöttem fel és így sikerült is minden.

Nem elérhető Over

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1494
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: Samsung Galaxy S
  • PDA ROM: teamhacksung ICS-CM9 Build-17, Devil 1.1.6_BFS_VC
  • Skype: dzsonesz1
Re: Egyéni Framework
« Reply #7 Dátum: 2012, 01 15, 14:01:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én úgy tudtam, hogy a twframework-res.apk is kell hozzá gingerbrade romoknál. Legalább is én mindig ezt a három fájlt töltöttem fel és így sikerült is minden.

Parancsolj, ez olvasható az UOT konyha "how-to" hogyan, miként.. leírásában

Files you need to upload:
Froyo rom: framework-res.apk
Gingerbread rom: framework-res.apk and SystemUI.apk
Gingerbread with sense rom: framework-res.apk, SystemUI.apk and com.htc.resources.apk
Cyanogenmod7 rom: Cyanbread.apk or Androidian.apk or any theme for ThemeChooser (rename as you like it to apear in theme menu)

Kiemeltem a rád vonatkozót, remélem, hogy ez már meggyőzött.  :ok:

Nem elérhető ssas

  • Hozzászólások: 394
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S4 Mini
  • PDA ROM: I9195XXUCNE6
Re: Egyéni Framework
« Reply #8 Dátum: 2012, 01 15, 14:07:35 »
A deodexelés az mire jó?

Nem elérhető dobolson

  • Hozzászólások: 136
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S Advance
  • PDA ROM: XXLE1
Re: Egyéni Framework
« Reply #9 Dátum: 2012, 01 15, 16:40:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Parancsolj, ez olvasható az UOT konyha "how-to" hogyan, miként.. leírásában

Files you need to upload:
Froyo rom: framework-res.apk
Gingerbread rom: framework-res.apk and SystemUI.apk
Gingerbread with sense rom: framework-res.apk, SystemUI.apk and com.htc.resources.apk
Cyanogenmod7 rom: Cyanbread.apk or Androidian.apk or any theme for ThemeChooser (rename as you like it to apear in theme menu)

Kiemeltem a rád vonatkozót, remélem, hogy ez már meggyőzött.  :ok:

Én elhiszem neked, én csak a már korábban olvasottak alapján tudtam úgy, hogy kell az is.:)

Nem elérhető Over

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1494
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: Samsung Galaxy S
  • PDA ROM: teamhacksung ICS-CM9 Build-17, Devil 1.1.6_BFS_VC
  • Skype: dzsonesz1
Re: Egyéni Framework
« Reply #10 Dátum: 2012, 01 15, 17:17:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én elhiszem neked, én csak a már korábban olvasottak alapján tudtam úgy, hogy kell az is.:)

Régebbi romoknál kellhet, pl eclair vagy froyo.

Nem elérhető ssas

  • Hozzászólások: 394
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S4 Mini
  • PDA ROM: I9195XXUCNE6
Re: Egyéni Framework
« Reply #11 Dátum: 2012, 01 16, 16:38:23 »
Még ez idáig nem sok elkészített cucc található itt.  :'(

Nem elérhető kmarci

  • Hozzászólások: 510
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps Navigation
  • PDA: Samsung Galaxy Ace
  • PDA ROM: SGSII ICS v9
Re: Re: Egyéni Framework
« Reply #12 Dátum: 2012, 01 16, 16:41:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Még ez idáig nem sok elkészített cucc található itt.  :'(

Én már megcsináltam s kör akksit magamnak, a glow effect sajnos nem megy, majd újra próbálom..

Nem elérhető ssas

  • Hozzászólások: 394
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S4 Mini
  • PDA ROM: I9195XXUCNE6
Re: Re: Egyéni Framework
« Reply #13 Dátum: 2012, 01 16, 17:11:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én már megcsináltam s kör akksit magamnak, a glow effect sajnos nem megy, majd újra próbálom..

Kör aksit azt én is megtudtam csinálni,meg a térerő ikonom is kék lett meg egykét ikonom másabb lett az értesítési sávban,de meg mondom őszintén nem nagyon tetszik.Nekem 1 fajin tárcsázó kellene meg a lehúzható menüben gps bekapcsoló,wifi,rezgés,ezeket is megpróbáltam átszerkeszteni,de nem nagyon szerkesztődött át.

Mi is az a glow effect?

Nem elérhető kmarci

  • Hozzászólások: 510
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps Navigation
  • PDA: Samsung Galaxy Ace
  • PDA ROM: SGSII ICS v9
Re: Re: Egyéni Framework
« Reply #14 Dátum: 2012, 01 16, 17:43:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kör aksit azt én is megtudtam csinálni,meg a térerő ikonom is kék lett meg egykét ikonom másabb lett az értesítési sávban,de meg mondom őszintén nem nagyon tetszik.Nekem 1 fajin tárcsázó kellene meg a lehúzható menüben gps bekapcsoló,wifi,rezgés,ezeket is megpróbáltam átszerkeszteni,de nem nagyon szerkesztődött át.

Mi is az a glow effect?

Ez a glow effect. Ha eléred a menüsor végét, akkor egy bizonyos színben világít, vagy micsinál... :)

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Over

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1494
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: Samsung Galaxy S
  • PDA ROM: teamhacksung ICS-CM9 Build-17, Devil 1.1.6_BFS_VC
  • Skype: dzsonesz1
Re: Re: Re: Egyéni Framework
« Reply #15 Dátum: 2012, 01 16, 17:49:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kör aksit azt én is megtudtam csinálni,meg a térerő ikonom is kék lett meg egykét ikonom másabb lett az értesítési sávban,de meg mondom őszintén nem nagyon tetszik.Nekem 1 fajin tárcsázó kellene meg a lehúzható menüben gps bekapcsoló,wifi,rezgés,ezeket is megpróbáltam átszerkeszteni,de nem nagyon szerkesztődött át.

Mi is az a glow effect?

Sajnos az uot konyha sem tökéletes, de írtam is, hogy nem mindent fog kicserélni, amit szeretnétek.
A hiba oka, hogy sokszor beszorja az ikonokat az említett két apk-ba, nem felülírva az eredeti png-ket, így azok nem is kerülnek megjelenítésre.
Pont ezért a két leírt módszer segíthet, vagy Pinting leírása (lénygesen több hozzáértést igényel, de a segítségével a teljes kezelőfelület cserélhető, illetve bővíthető)
Vagy az általam leírt módszer, ami 1-2 nap alatt elsajátítható, így is nagyon sok minden változtatható de nem olyan teljeskörű mint az előbb említett.

Küldve az én GT-I9000-emről Tapatalk használatával.

Nem elérhető ssas

  • Hozzászólások: 394
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S4 Mini
  • PDA ROM: I9195XXUCNE6
Re: Re: Egyéni Framework
« Reply #16 Dátum: 2012, 01 16, 17:50:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez a glow effect. Ha eléred a menüsor végét, akkor egy bizonyos színben világít, vagy micsinál... :)



Akkor az nekem sikerült igaz hogy csúnya élénk zöld lett,meg oldalt a csúszka is zöld.A konyhát a Chrome jobb klikkel lefordítja magyarra,úgy könnyebb főzni egy kicsit minden opció magyar lesz az összes fülön.Próbáld ki,de ha perfekt vagy angolból akkor ez csak az én megoldásom.

Nem elérhető ssas

  • Hozzászólások: 394
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S4 Mini
  • PDA ROM: I9195XXUCNE6
Re: Egyéni Framework
« Reply #17 Dátum: 2012, 01 16, 17:53:35 »
Over a te módszerednek nagyon neki kell ülni,de hétvégén lehet hogy neki esek.

Nem elérhető Over

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1494
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: Samsung Galaxy S
  • PDA ROM: teamhacksung ICS-CM9 Build-17, Devil 1.1.6_BFS_VC
  • Skype: dzsonesz1
Re: Re: Egyéni Framework
« Reply #18 Dátum: 2012, 01 16, 17:57:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Over a te módszerednek nagyon neki kell ülni,de hétvégén lehet hogy neki esek.

Rendben, ha kell segítség, csak írj.

Küldve az én GT-I9000-emről Tapatalk használatával.

Nem elérhető kmarci

  • Hozzászólások: 510
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps Navigation
  • PDA: Samsung Galaxy Ace
  • PDA ROM: SGSII ICS v9
Re: Re: Egyéni Framework
« Reply #19 Dátum: 2012, 01 16, 17:58:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor az nekem sikerült igaz hogy csúnya élénk zöld lett,meg oldalt a csúszka is zöld.A konyhát a Chrome jobb klikkel lefordítja magyarra,úgy könnyebb főzni egy kicsit minden opció magyar lesz az összes fülön.Próbáld ki,de ha perfekt vagy angolból akkor ez csak az én megoldásom.

Köszönöm, de szerencsére elboldogulok az angollal. :) Most próbáltam egy újat "főzni" de kicsit leterhelt a weblap, mármint az UOT, úgyhogy időbe telik. Azért az biztató, hogy Neked sikerült ma glow effect, a zöld nekem se jött be, azért is készítettem másikat.

Nem elérhető ssas

  • Hozzászólások: 394
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S4 Mini
  • PDA ROM: I9195XXUCNE6
Re: Re: Egyéni Framework
« Reply #20 Dátum: 2012, 01 16, 18:06:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Rendben, ha kell segítség, csak írj.

Küldve az én GT-I9000-emről Tapatalk használatával.

Még annyi hogy hol vannak ilyen ikonok amikre le lehet cserélni?

Nem elérhető kmarci

  • Hozzászólások: 510
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps Navigation
  • PDA: Samsung Galaxy Ace
  • PDA ROM: SGSII ICS v9
Re: Re: Egyéni Framework
« Reply #21 Dátum: 2012, 01 16, 18:07:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm, de szerencsére elboldogulok az angollal. :) Most próbáltam egy újat "főzni" de kicsit leterhelt a weblap, mármint az UOT, úgyhogy időbe telik. Azért az biztató, hogy Neked sikerült ma glow effect, a zöld nekem se jött be, azért is készítettem másikat.

Na, egy hozzáértőtől kérek segítséget. Nem akar összejönni ez a glow effectes cucc. Már a harmadik zip-et készítem, minden, amit beleteszek (ikonok, ablakanimáció, akksi kijelzés) működik, ez az egy nem. DDKQ5-ös, 2.3.4-es romom van fenn. Lehet, ez a bibi? Van ötletetek?  :hmm:

Nem elérhető Over

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1494
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: Samsung Galaxy S
  • PDA ROM: teamhacksung ICS-CM9 Build-17, Devil 1.1.6_BFS_VC
  • Skype: dzsonesz1
Re: Re: Re: Egyéni Framework
« Reply #22 Dátum: 2012, 01 16, 18:22:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na, egy hozzáértőtől kérek segítséget. Nem akar összejönni ez a glow effectes cucc. Már a harmadik zip-et készítem, minden, amit beleteszek (ikonok, ablakanimáció, akksi kijelzés) működik, ez az egy nem. DDKQ5-ös, 2.3.4-es romom van fenn. Lehet, ez a bibi? Van ötletetek?  :hmm:

Cseréld ki manuálisan. A glow effektért felelős png-t, a framework-res.apk-ban találod.

Küldve az én GT-I9000-emről Tapatalk használatával.

Nem elérhető Over

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1494
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: Samsung Galaxy S
  • PDA ROM: teamhacksung ICS-CM9 Build-17, Devil 1.1.6_BFS_VC
  • Skype: dzsonesz1
Re: Re: Re: Egyéni Framework
« Reply #23 Dátum: 2012, 01 16, 18:26:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Még annyi hogy hol vannak ilyen ikonok amikre le lehet cserélni?

Készíts házilag, vagy szedd ki más romokból, persze olyat ami tetszik.

Küldve az én GT-I9000-emről Tapatalk használatával.

Nem elérhető kmarci

  • Hozzászólások: 510
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps Navigation
  • PDA: Samsung Galaxy Ace
  • PDA ROM: SGSII ICS v9
Re: Re: Re: Re: Egyéni Framework
« Reply #24 Dátum: 2012, 01 16, 18:59:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Cseréld ki manuálisan. A glow effektért felelős png-t, a framework-res.apk-ban találod.

Küldve az én GT-I9000-emről Tapatalk használatával.

Puff. :) Ez nekem így már sok. Persze, ha lenne egy lépésről-lépésre leírás... ;) Majd körbenézek az xda-n. Hacsak... Nem készítenél egyet? Na jó, nem pofátlankodok tovább. :)