2024, 03 29, 07:18:27

Szerző Téma: Xperia Neo - Általános beszélgetés  (Megtekintve 31919 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Xperia Neo - Általános beszélgetés
« Dátum: 2012, 01 08, 14:44:59 »
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető karalyos

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1094
  • Nem: Férfi
  • Király :)
  • PDA: HTC ONE M8; HTC ONE; Samsung Note3
  • PDA ROM: HTC One: ROM:Viper; HTC ONE M8 Viper; Note3 original
  • Skype: nagybogarad
Re: Xperia Neo - Általános beszélgetés
« Reply #1 Dátum: 2012, 01 30, 18:54:16 »
Szép, szép de kicsivel több infót lehetne kérni? ;) most készülök venni egyet addig amíg ki nem jönnek a 4 magos telefonok. Root, unlock, cwm van rá? Az unlock lenne a legfontosabb. Köszönöm.

Küldve az én HTC Sensation XE with Beats Audio-emről Tapatalk használatával.
HTC HD2 (Eladva)-HTC Sensation (Eladva)-HTC Desire HD(ELadva)-HTC Desire S(Tégla)-HTC Wildfire(Eladva)-HTC Chacha (Eladva).  Sony Ericsson NEO V (eladva)-Sony Ericsson RAY (eladva)-Toshiba Folio100(eladva)-HTC desire X-HTC ONE X (ongyilkos lett)-HTC ONE X második széria :) (eladásra vár)-Iphone 5-Samsung Galaxy note 8.0-Ipad Mini-Xperia Z tablet-HTC ONE (s-off)(eladva)-HTC ONE (eladva)--Samsung Galaxy Tab3--iphone5s--Galaxy Note3--Galaxys4--Nokia 520--stb stb--HTC ONE S-OFF-HTC ONE M8

Nem elérhető mycso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 999
  • Nem: Férfi
  • Galaxy User
    • ez+az
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: aláírás
  • PDA ROM: aláírás
Re: Xperia Neo - Általános beszélgetés
« Reply #2 Dátum: 2012, 02 01, 11:11:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szép, szép de kicsivel több infót lehetne kérni? ;) most készülök venni egyet addig amíg ki nem jönnek a 4 magos telefonok. Root, unlock, cwm van rá? Az unlock lenne a legfontosabb. Köszönöm.

Küldve az én HTC Sensation XE with Beats Audio-emről Tapatalk használatával.

Hali, akkor sorjában megpróbálok mindenre válaszolni:

ROOT/CWM: van a 4.0.2.A.0.42 romig You are not allowed to view links. Register or Login vagy You are not allowed to view links. Register or Login, a legfrissebb 4.0.2.A.0.62 rom , csak trükközéssel You are not allowed to view links. Register or Login és nem is érdemes erre frrissíteni, mert mindenkinél az a tapasztalat, hogy megzabálja az akksit.
Míg a 42-es rommal akár 2 napot is elmegy a teló, ugyan olyan használat mellett a 62-es rommal egy napot is alig bír ki.

CUSTOM: romok és kernelek is találhatóak hozzá You are not allowed to view links. Register or Login-n szép számmal, utóbbiból természetesen OC/UV kernelek is. Sőt már valami alfa állapotú You are not allowed to view links. Register or Login port is van hozzá.

UNLOCK: erről nem igazán tudok nyilatkozni, tudtommal jelenleg csak is NCK kóddal lehet függetleníteni.

Huawei P30Pro /  Huawei GT3Pro

Nem elérhető karalyos

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1094
  • Nem: Férfi
  • Király :)
  • PDA: HTC ONE M8; HTC ONE; Samsung Note3
  • PDA ROM: HTC One: ROM:Viper; HTC ONE M8 Viper; Note3 original
  • Skype: nagybogarad
Re: Re: Xperia Neo - Általános beszélgetés
« Reply #3 Dátum: 2012, 02 02, 14:33:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali, akkor sorjában megpróbálok mindenre válaszolni:

ROOT/CWM: van a 4.0.2.A.0.42 romig You are not allowed to view links. Register or Login vagy You are not allowed to view links. Register or Login, a legfrissebb 4.0.2.A.0.62 rom , csak trükközéssel You are not allowed to view links. Register or Login és nem is érdemes erre frrissíteni, mert mindenkinél az a tapasztalat, hogy megzabálja az akksit.
Míg a 42-es rommal akár 2 napot is elmegy a teló, ugyan olyan használat mellett a 62-es rommal egy napot is alig bír ki.

CUSTOM: romok és kernelek is találhatóak hozzá You are not allowed to view links. Register or Login-n szép számmal, utóbbiból természetesen OC/UV kernelek is. Sőt már valami alfa állapotú You are not allowed to view links. Register or Login port is van hozzá.

UNLOCK: erről nem igazán tudok nyilatkozni, tudtommal jelenleg csak is NCK kóddal lehet függetleníteni.

Köszönöm már utána jártam kicsit én is a dolognak, már fent is van egy rom meg van a root és a bootloader is unlockolva sőt még a sim unlock is megvan ;-) tehát ha esetleg bárkinek kell segítség írjátok meg és válaszolok :-) köszönöm mégegyszer azért,

Küldve az én MT11i-emről Tapatalk használatával.
HTC HD2 (Eladva)-HTC Sensation (Eladva)-HTC Desire HD(ELadva)-HTC Desire S(Tégla)-HTC Wildfire(Eladva)-HTC Chacha (Eladva).  Sony Ericsson NEO V (eladva)-Sony Ericsson RAY (eladva)-Toshiba Folio100(eladva)-HTC desire X-HTC ONE X (ongyilkos lett)-HTC ONE X második széria :) (eladásra vár)-Iphone 5-Samsung Galaxy note 8.0-Ipad Mini-Xperia Z tablet-HTC ONE (s-off)(eladva)-HTC ONE (eladva)--Samsung Galaxy Tab3--iphone5s--Galaxy Note3--Galaxys4--Nokia 520--stb stb--HTC ONE S-OFF-HTC ONE M8

Nem elérhető Krisztian156

  • Hozzászólások: 153
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO 8
  • PDA: HTC Sensation
  • PDA ROM: ViperS 1.6.3&Sultan kernel
Re: Xperia Neo - Általános beszélgetés
« Reply #4 Dátum: 2012, 03 17, 20:00:05 »
Sziasztok!

Barátnőmnek nagyon tetszik a teló, ès ilyet szeretne. Az lenne a kérdèsem, hogy milyen fènykèpeket csinál?
Ès hogy  a felbontása menyire támogatott játékok terèn, ès a 3 betüs navi van erre a felbontásra?
Alfa Romeo Cuore Sportivo

Nem elérhető pepe0201

  • Hozzászólások: 33
  • PDA: lumia 640 xl duo
  • PDA ROM: windows mobil 10
Re: Xperia Neo - Általános beszélgetés
« Reply #5 Dátum: 2012, 06 29, 19:15:43 »
sziasztok engem a sim unlock érdekelne :ima:d esetleg vmi infó előre is köszi.

Nem elérhető ZsDaniel

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1081
  • Nem: Férfi
  • PDA ROM: Minden infó az aláírásban
Re: Xperia Neo - Általános beszélgetés
« Reply #6 Dátum: 2012, 06 29, 20:48:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
sziasztok engem a sim unlock érdekelne :ima:d esetleg vmi infó előre is köszi.
Nincs ingyenes függetlenítési mód.

Apple iPhone 5 és iPad Mini [iOS 8.1.2]
Samsung Galaxy S3 (I9300) | ArchiDroid V2.X [4.4.4]
Google Chromecast
Apple iPod Nano 6G

Nem elérhető pepe0201

  • Hozzászólások: 33
  • PDA: lumia 640 xl duo
  • PDA ROM: windows mobil 10
Re: Xperia Neo - Általános beszélgetés
« Reply #7 Dátum: 2012, 06 30, 20:11:45 »
köszi az infót,és az ics frissitéről tudtok vmi közelenbbit?

Nem elérhető pepe0201

  • Hozzászólások: 33
  • PDA: lumia 640 xl duo
  • PDA ROM: windows mobil 10
Re: Xperia Neo - Általános beszélgetés
« Reply #8 Dátum: 2012, 07 11, 17:41:19 »
hali! tudtok esetleg erröl a rom ról vmit 4.1.b.0.431. nekem ezt találta a számitógépem de telenoros telora nem ment fel,vagy esetleg nem a szolgáltato miatt van?

Nem elérhető mycso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 999
  • Nem: Férfi
  • Galaxy User
    • ez+az
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: aláírás
  • PDA ROM: aláírás
Re: Xperia Neo - Általános beszélgetés
« Reply #9 Dátum: 2012, 07 23, 01:56:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
hali! tudtok esetleg erröl a rom ról vmit 4.1.b.0.431. nekem ezt találta a számitógépem de telenoros telora nem ment fel,vagy esetleg nem a szolgáltato miatt van?

Fel kell mennie, ez a 4.0.4-es telenoros rom, én a napokban frissítettem párom telefonját.
Huawei P30Pro /  Huawei GT3Pro

Nem elérhető pepe0201

  • Hozzászólások: 33
  • PDA: lumia 640 xl duo
  • PDA ROM: windows mobil 10
Re: Xperia Neo - Általános beszélgetés
« Reply #10 Dátum: 2012, 07 25, 16:27:05 »
köszi mycso:-)

Nem elérhető mycso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 999
  • Nem: Férfi
  • Galaxy User
    • ez+az
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: aláírás
  • PDA ROM: aláírás
Re: Xperia Neo - Általános beszélgetés
« Reply #11 Dátum: 2012, 07 26, 23:32:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
köszi mycso:-)
Ja,a mit kifelejtettem, hogy nekem is második nekifutásra ment csak fel. Elsőre valami hibát írt, már nem emlékszem pontosan, hogy mi volt a baja, aztán hagytam az egészet és pár nap múlva ismét neki estem, akkor már felment egyből.
Huawei P30Pro /  Huawei GT3Pro

Nem elérhető pepe0201

  • Hozzászólások: 33
  • PDA: lumia 640 xl duo
  • PDA ROM: windows mobil 10
Re: Xperia Neo - Általános beszélgetés
« Reply #12 Dátum: 2012, 08 22, 12:08:56 »
hát feldobtam az icst a neo v-re de elég lassúnak tünik néha szaggat is,másnak esetleg vmi észre vétele ezzel kapcsolatban?

Nem elérhető stargames05

  • Hozzászólások: 21
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Ipone4,IPad,MacBook
  • Skype: stargames05
Re: Xperia Neo - Általános beszélgetés
« Reply #13 Dátum: 2012, 08 27, 08:33:33 »
Hivatalos ICS 4.0.3-at raktam tegnap a feleségem telójára,a wifi teljesen halott.Ötlet?

Nem elérhető ztsoft

  • Hozzászólások: 8
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: SE Xperia Neo | DPS Dual 7
  • PDA ROM: 4.2.2 (20130722), kernel: nAa+ 3.4.53, rom: LegacyXperia | 4.1.1 Stock
Re: Xperia Neo - Általános beszélgetés
« Reply #14 Dátum: 2012, 08 28, 13:54:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hivatalos ICS 4.0.3-at raktam tegnap a feleségem telójára,a wifi teljesen halott.Ötlet?
Miért nem teszed fel a legújabbat? Nálam tökéletesen működik a wifi.
Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk!

Nem elérhető stargames05

  • Hozzászólások: 21
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Ipone4,IPad,MacBook
  • Skype: stargames05
Re: Xperia Neo - Általános beszélgetés
« Reply #15 Dátum: 2012, 08 29, 00:11:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Miért nem teszed fel a legújabbat? Nálam tökéletesen működik a wifi.
Feltettem,ugyan úgy nem működik a wifi.

Nem elérhető ztsoft

  • Hozzászólások: 8
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: SE Xperia Neo | DPS Dual 7
  • PDA ROM: 4.2.2 (20130722), kernel: nAa+ 3.4.53, rom: LegacyXperia | 4.1.1 Stock
Re: Xperia Neo - Általános beszélgetés
« Reply #16 Dátum: 2012, 08 31, 09:16:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Feltettem,ugyan úgy nem működik a wifi.
Írd már le részletesen, hogy mit (nem) csinál, mikor bekapcsolod a wifi-t. Esetleg valami hibát ír. Sok minden lehet (hardware hiba is).
Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk!

Nem elérhető stargames05

  • Hozzászólások: 21
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Ipone4,IPad,MacBook
  • Skype: stargames05
Re: Xperia Neo - Általános beszélgetés
« Reply #17 Dátum: 2012, 09 03, 17:17:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Írd már le részletesen, hogy mit (nem) csinál, mikor bekapcsolod a wifi-t. Esetleg valami hibát ír. Sok minden lehet (hardware hiba is).
Bocs,hogy csak most írok,nem tudtam hamarabb.Tehát felteszem a 4.0.4-et,és a wifit nem lehet bekapcsolni.A csúszkát nem lehet elhúzni.Ha visszarakom a 2.2.4-et akkor működik.

Nem elérhető ztsoft

  • Hozzászólások: 8
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: SE Xperia Neo | DPS Dual 7
  • PDA ROM: 4.2.2 (20130722), kernel: nAa+ 3.4.53, rom: LegacyXperia | 4.1.1 Stock
Re: Xperia Neo - Általános beszélgetés
« Reply #18 Dátum: 2012, 09 04, 17:21:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Bocs,hogy csak most írok,nem tudtam hamarabb.Tehát felteszem a 4.0.4-et,és a wifit nem lehet bekapcsolni.A csúszkát nem lehet elhúzni.Ha visszarakom a 2.2.4-et akkor működik.
Ez driver hiba. Biztos, hogy jó romot teszel a telefonra? A 2.2.4-es helyett inkább a 2.3.4-est tedd fel. Ajánlom figyelmedbe a következő fórumokat seria.hu, se-portal.hu, ha megy az angol forum.xda-developers.com. Itt megtalálod az eredeti, főzött romokat, részletes leírásokat a frissítés menetéről, javításról.Bocs, hogy nem írom le, hogy mit kellene tenned, ez sok mindentől függ (nyitott/zárt bootloader, PCC/SUS/Flashtool).
Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk!

Nem elérhető stargames05

  • Hozzászólások: 21
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Ipone4,IPad,MacBook
  • Skype: stargames05
Re: Xperia Neo - Általános beszélgetés
« Reply #19 Dátum: 2012, 09 08, 08:27:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez driver hiba. Biztos, hogy jó romot teszel a telefonra? A 2.2.4-es helyett inkább a 2.3.4-est tedd fel. Ajánlom figyelmedbe a következő fórumokat seria.hu, se-portal.hu, ha megy az angol forum.xda-developers.com. Itt megtalálod az eredeti, főzött romokat, részletes leírásokat a frissítés menetéről, javításról.Bocs, hogy nem írom le, hogy mit kellene tenned, ez sok mindentől függ (nyitott/zárt bootloader, PCC/SUS/Flashtool).
Flashtool-altudom root-olni,a bootloadert nem tudom nyitni.Lehet,hogy hülyeséget írtam,de nem tudom Recovery módba tenni sehogy sem.

Nem elérhető ztsoft

  • Hozzászólások: 8
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: SE Xperia Neo | DPS Dual 7
  • PDA ROM: 4.2.2 (20130722), kernel: nAa+ 3.4.53, rom: LegacyXperia | 4.1.1 Stock
Re: Xperia Neo - Általános beszélgetés
« Reply #20 Dátum: 2012, 09 09, 09:41:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Flashtool-altudom root-olni,a bootloadert nem tudom nyitni.Lehet,hogy hülyeséget írtam,de nem tudom Recovery módba tenni sehogy sem.
Recovery módba csak akkor tudod tenni, ha felteszed. Ahhoz, hogy fel tud tenni, root kell. Szerintem regisztrálj valamelyik oldalra, és olvass. Root és recovery, Én ezt csináltam meg: You are not allowed to view links. Register or Login
Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk!

Nem elérhető stargames05

  • Hozzászólások: 21
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Ipone4,IPad,MacBook
  • Skype: stargames05
Re: Xperia Neo - Általános beszélgetés
« Reply #21 Dátum: 2012, 09 10, 21:13:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Recovery módba csak akkor tudod tenni, ha felteszed. Ahhoz, hogy fel tud tenni, root kell. Szerintem regisztrálj valamelyik oldalra, és olvass. Root és recovery, Én ezt csináltam meg: You are not allowed to view links. Register or Login
Mindent megcsináltam,sikerült is a Recovery.Kiválasztom  a Rom-ot,felrakja,és ujraindítás után lefagy a Sony feliratnál.Már vagy 10 Rommal próbáltam.

Nem elérhető ztsoft

  • Hozzászólások: 8
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: SE Xperia Neo | DPS Dual 7
  • PDA ROM: 4.2.2 (20130722), kernel: nAa+ 3.4.53, rom: LegacyXperia | 4.1.1 Stock
Re: Re: Xperia Neo - Általános beszélgetés
« Reply #22 Dátum: 2012, 09 10, 23:03:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mindent megcsináltam,sikerült is a Recovery.Kiválasztom  a Rom-ot,felrakja,és ujraindítás után lefagy a Sony feliratnál.Már vagy 10 Rommal próbáltam.
Kezd előről az egészet. Mielőtt feltennéd a romot olvasd el a leírást! Zárt bootloaderre kevés rom van. Van olyan rom, ami kizárólag egy bizonyos kernellel működik. Meg az sem mindegy, hogy neo (MT15i) vagy neo v ( MT11i).

Tapatalk 2-vel küldve az én MT15i-ről
Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk!

Nem elérhető ZsDaniel

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1081
  • Nem: Férfi
  • PDA ROM: Minden infó az aláírásban
Re: Xperia Neo - Általános beszélgetés
« Reply #23 Dátum: 2012, 09 10, 23:30:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mindent megcsináltam,sikerült is a Recovery.Kiválasztom  a Rom-ot,felrakja,és ujraindítás után lefagy a Sony feliratnál.Már vagy 10 Rommal próbáltam.
Biztos, hogy a ROM a te telefonod-hoz való (Neo vagy Neo V)?
Biztos, hogy a ROM működik zárt Bootloader-en?
Ha biztos mindkettő, akkor lehet, hogy a ROM felrakása előtt kell egy /system format is (legalábbis Mini Pro-nál, ha nincs az s format-álva, akkor nem indul el a telefon). Vigyázz, hogy NE indítsd újra a telefont Recovery-ben a ROM felrakása előtt, mert nem fog elindulni, Recovery sem lesz és Flashtool-al kell gyári ROM-ot felrakni, hogy működjön!

Apple iPhone 5 és iPad Mini [iOS 8.1.2]
Samsung Galaxy S3 (I9300) | ArchiDroid V2.X [4.4.4]
Google Chromecast
Apple iPod Nano 6G

Nem elérhető stargames05

  • Hozzászólások: 21
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Ipone4,IPad,MacBook
  • Skype: stargames05
Re: Xperia Neo - Általános beszélgetés
« Reply #24 Dátum: 2012, 09 11, 07:43:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Biztos, hogy a ROM a te telefonod-hoz való (Neo vagy Neo V)?
Biztos, hogy a ROM működik zárt Bootloader-en?
Ha biztos mindkettő, akkor lehet, hogy a ROM felrakása előtt kell egy /system format is (legalábbis Mini Pro-nál, ha nincs az s format-álva, akkor nem indul el a telefon). Vigyázz, hogy NE indítsd újra a telefont Recovery-ben a ROM felrakása előtt, mert nem fog elindulni, Recovery sem lesz és Flashtool-al kell gyári ROM-ot felrakni, hogy működjön!
A  zárt Bootloader lesz a gond,a többit mindent úgy csinálok ahogy írtad.Hogy tudom nyitottá tanni a bootloadert?