2024, 03 28, 11:51:09

Szerző Téma: Titanium Backup - minden, amit tudni szeretnél  (Megtekintve 136989 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető bence.bence2

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1496
  • Nem: Férfi
  • GalaxyS kutató
  • Navigáció / Navigation: Navigon/Waze/Gmaps
  • PDA: S2,S5,S8+
  • PDA ROM: Stock 4.1.2,Alexandr pof9, stock 8.0
Re: Titanium Backup - minden, amit tudni szeretnél
« Reply #200 Dátum: 2015, 04 01, 13:01:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Hiába olvasgattam utána a dolgoknak alapvető dolgokat nem értek még mindig, nem vagyok egy nagy szaki, ezért kérnék egy kis segítséget :oops:

Táblagépről van szó, amit sikeresen rootoltam és feltettem a titanium backup pro-t. A fő célom az lenne vele, hogy a játékokat (elsősorban a mentéseket) el tudjam menteni egy "külső tárhelyre" pl. micro sd, pendrive vagy dropboxra, majd később ha szükséges visszaállítsam. A tábla tárhelye ugye eléggé korlátozott és a jobb játékok gigás méretű helyet foglalnak. Tehát ha az egyiket átmenetileg megunom, de később azért játszanék még vele és nem szeretném elölről kezdeni, akkor lementeném, tábláról törölném és majd ha újra használnám akkor újra visszateszem. Ha jól tudom, ezzel a programmal ezt meg tudom tenni, csak a hogyant nem igazán látom át.

Odáig jutottam, hogy a "biztonsági mentés mappájának helye" pontban beállítottam a microsd kártyán titanium backup mentés mappát. Majd csináltam egy mentést (teljeset, minden programról), lett is a microsd kártya "titanium backup mentés mappában 368 elem (1 giga az összmérete, annak amit elvileg lementettem meg kb 10 giga a mérete). Aztán próba gyanánt titanium backupban kijelöltem egy játékot, először csak az adatok törlésére mentem, de az Android/obb mappában még mindig ott volt a 1,5 gigás mappája a játéknak. Utána titanium backupban rányomtam az eltávolítás gombra. A backup át is húzza egy vékony vonallal a játékot, de ismét maradt a játék mappa az obb mappában.

Tudnátok segíteni, hogy hol rontom el a dolgokat, vagy mit kéne tennem, hogy sikerüljön a mentés a fenti formában?  :)

Köszi!
Hali!
Az app adatok főleg az ilyen nagy játékoknál eléggé külön életet élnek :D
A TB csak az app datát menti, minden más, amit am is le tudsz tölteni a netről az minek tárolódjon az sd-n?
Ami az obb mappájában van, csak videók, képek hangok, stb... csak az app futásához kellenek, a játék állás máshol van
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető vektornfl

  • Hozzászólások: 17
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: one x
  • PDA ROM: 123
Re: Titanium Backup - minden, amit tudni szeretnél
« Reply #201 Dátum: 2015, 04 01, 13:59:59 »
Jogos!  :D

Eddig én azt hittem, hogy ott tárolja a mentéseket is  :oops:

Na mindegy a lényeg, hogy akkor ha megcsináltam titannal a mentést és eltávolítottam a programot, akkor lementem egyszerűen gépre az obb mappában lévő játék mappát és törölhetem is egyúttal, aztán majd ha kell akkor csak szimplán visszamásolom vagy letölti magától playről?!

Köszi a segítséget!

Nem elérhető bence.bence2

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1496
  • Nem: Férfi
  • GalaxyS kutató
  • Navigáció / Navigation: Navigon/Waze/Gmaps
  • PDA: S2,S5,S8+
  • PDA ROM: Stock 4.1.2,Alexandr pof9, stock 8.0
Re: Titanium Backup - minden, amit tudni szeretnél
« Reply #202 Dátum: 2015, 04 01, 20:17:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jogos!  :D

Eddig én azt hittem, hogy ott tárolja a mentéseket is  :oops:

Na mindegy a lényeg, hogy akkor ha megcsináltam titannal a mentést és eltávolítottam a programot, akkor lementem egyszerűen gépre az obb mappában lévő játék mappát és törölhetem is egyúttal, aztán majd ha kell akkor csak szimplán visszamásolom vagy letölti magától playről?!

Köszi a segítséget!
Nem kell lementeni. Ha egyszer lehúzta, le fogja legközelebb is, minden másra ott a TB ;)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Bástya

  • Hozzászólások: 574
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Note 8 és Note 3
  • PDA ROM: 7.1.1 Gyári
Re: Titanium Backup - minden, amit tudni szeretnél
« Reply #203 Dátum: 2015, 04 05, 07:39:19 »
Üdv!
A wifi jelszavakat le lehet menteni Tibivel?

Küldve Note 3 segítségével!


Nem elérhető kisgida88

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1270
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: ASUS Zenfone 2
  • PDA ROM: Mindíg a legfrissebb gyári
Re: Titanium Backup - minden, amit tudni szeretnél
« Reply #204 Dátum: 2015, 04 05, 17:17:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv!
A wifi jelszavakat le lehet menteni Tibivel?

Küldve Note 3 segítségével!

Igen, tökéletes. Több jelszó mentés/ több telefon és rom csere után is...  :ok:

Nem elérhető bence.bence2

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1496
  • Nem: Férfi
  • GalaxyS kutató
  • Navigáció / Navigation: Navigon/Waze/Gmaps
  • PDA: S2,S5,S8+
  • PDA ROM: Stock 4.1.2,Alexandr pof9, stock 8.0
Re: Titanium Backup - minden, amit tudni szeretnél
« Reply #205 Dátum: 2015, 04 05, 21:38:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen, tökéletes. Több jelszó mentés/ több telefon és rom csere után is...  :ok:
+1  :ok:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Bástya

  • Hozzászólások: 574
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Note 8 és Note 3
  • PDA ROM: 7.1.1 Gyári
Re: Re: Titanium Backup - minden, amit tudni szeretnél
« Reply #206 Dátum: 2015, 04 06, 08:06:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen, tökéletes. Több jelszó mentés/ több telefon és rom csere után is...  :ok:

Hogyan lehet ezt megtenni?

Küldve Note 3 segítségével!


Nem elérhető bence.bence2

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1496
  • Nem: Férfi
  • GalaxyS kutató
  • Navigáció / Navigation: Navigon/Waze/Gmaps
  • PDA: S2,S5,S8+
  • PDA ROM: Stock 4.1.2,Alexandr pof9, stock 8.0
Re: Re: Titanium Backup - minden, amit tudni szeretnél
« Reply #207 Dátum: 2015, 04 06, 14:26:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hogyan lehet ezt megtenni?

Küldve Note 3 segítségével!
TB-ben az app listában van egy olyan sor h wifi jelszavak...
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Bástya

  • Hozzászólások: 574
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Note 8 és Note 3
  • PDA ROM: 7.1.1 Gyári
Re: Re: Re: Titanium Backup - minden, amit tudni szeretnél
« Reply #208 Dátum: 2015, 04 08, 09:20:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
TB-ben az app listában van egy olyan sor h wifi jelszavak...

Próbálom! Köszöntem!

Küldve Note 3 segítségével!


Nem elérhető attilamester

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: A-Gps
  • PDA: LG G Pad 10.1 (V700)
  • PDA ROM: Android 5.0.2
  • Skype: AttilamesterX
Re: Titanium Backup - minden, amit tudni szeretnél
« Reply #209 Dátum: 2015, 12 05, 00:26:39 »
Sziasztok S.O.S-ben Kérdezném valaki Hozzáértőtől hogy tudnám az LG G Pad 10.1-es Tabomra visszavarázsolni a Mentéseket?

a Probléma a Következő.: Lementettem mindent Belső Tárhelyre.: 0/Titanium 11.28.     (a 0-nekem a Belső a Filekezelők így adják be így látják.)
Viszont nemrég Gyári beállításokkal alapra kellett gyalulnom  a szerviz miatt a Tabot 2 nap megvoltak Gariban a Kijelzőcserével (a rekordsebesség jó pont nekik  :ok: Kedden bevittem Szerdán megvoltak vele Csütörtökön értementem.)
Miután kézhezkaptam: *Root-be* és kezdtem volna hozzá a Visszaállításhoz (még mielött bárki megkérdezné SD-re Kimásoltam majd viszza az adott Mappába a Teljes Mentési Mappát a "Titanium 11.28."-at. nem törlődött tehát sértetlen volt a mappa, de nem látja a TB- Hiába adom meg neki a mentési mappát a Backup.-opciónak nem látja sehogyan sem a lementéseimet (TB Pro Verzió : Titanium Backup Pro v7.3.0   # Ncore-ról # :) hol keressek konkrétan olyan beállítást amivel megadhatom ennek a lökött programnak hogy melyik mappában vannak számára a korábbi mentések?  :hmm:
Fontos lenne Pl.: a Navigációs Software-miatt is mert nem kis macera megcsinálni többek között azt sem "Eredetire és működőképesre"

Várom a Válaszokat Köszönöm! Hálám Üldözzön Sírotokon Túlra is!  :D

Nem elérhető bence.bence2

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1496
  • Nem: Férfi
  • GalaxyS kutató
  • Navigáció / Navigation: Navigon/Waze/Gmaps
  • PDA: S2,S5,S8+
  • PDA ROM: Stock 4.1.2,Alexandr pof9, stock 8.0
Re: Titanium Backup - minden, amit tudni szeretnél
« Reply #210 Dátum: 2015, 12 05, 15:24:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok S.O.S-ben Kérdezném valaki Hozzáértőtől hogy tudnám az LG G Pad 10.1-es Tabomra visszavarázsolni a Mentéseket?

a Probléma a Következő.: Lementettem mindent Belső Tárhelyre.: 0/Titanium 11.28.     (a 0-nekem a Belső a Filekezelők így adják be így látják.)
Viszont nemrég Gyári beállításokkal alapra kellett gyalulnom  a szerviz miatt a Tabot 2 nap megvoltak Gariban a Kijelzőcserével (a rekordsebesség jó pont nekik  :ok: Kedden bevittem Szerdán megvoltak vele Csütörtökön értementem.)
Miután kézhezkaptam: *Root-be* és kezdtem volna hozzá a Visszaállításhoz (még mielött bárki megkérdezné SD-re Kimásoltam majd viszza az adott Mappába a Teljes Mentési Mappát a "Titanium 11.28."-at. nem törlődött tehát sértetlen volt a mappa, de nem látja a TB- Hiába adom meg neki a mentési mappát a Backup.-opciónak nem látja sehogyan sem a lementéseimet (TB Pro Verzió : Titanium Backup Pro v7.3.0   # Ncore-ról # :) hol keressek konkrétan olyan beállítást amivel megadhatom ennek a lökött programnak hogy melyik mappában vannak számára a korábbi mentések?  :hmm:
Fontos lenne Pl.: a Navigációs Software-miatt is mert nem kis macera megcsinálni többek között azt sem "Eredetire és működőképesre"

Várom a Válaszokat Köszönöm! Hálám Üldözzön Sírotokon Túlra is!  :D
Beállítások között van egy olyan h biztonsági mentés mappája, felugrik egy ablak, ott valahol van egy olyan gomb h autodetect, ezzel meg fogja találni a megfelelő mappát, de utána újra kell indítani a progit h érvénybe lépjen a konfig
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető djtyboy

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: ELEG7
  • PDA ROM: miui 5.5
Re: Titanium Backup - minden, amit tudni szeretnél
« Reply #211 Dátum: 2016, 10 27, 12:14:29 »
Sziasztok.

Annyira új vagyok TB vel kapcsolatban hogy így lehet jön egy olyan kérdésem ami nevetséges lesz.
Újra kellett tennem a teljes romot amit teljesen beállítottam,  úgy gondoltam viszont hogy most készítek róla teljes mentést (adatok/fájlok/beállítások), mert ugye nem kis idő belőni mindent és kicsit unalmas ...
Xóval kész minden beállítás, fent a pro titanium is, rootolva is, elkészítem a backupot (Biztonsági mentés/Biztonsági mentés készít felhasználói alkalmazásokról és a rendszer adatokról).
Mikor ez kész , csinálok egy update.zip-et is.
Tökéletes minden, mindaddíg, míg újra nem teszem ua a rendszert újra.
Felteszem a romot. Kicsomagolom cwm-ben, majd a végig kell fussak az alap android beállíátosokon (wifi csatlakozás, etc etc, rootolni, tb telepítés... ) majd innen visszaállítom a készülék mentéseit (Visszaállítás/Minden alkalmazás és mentett adatainak visszaállítás) . Lefut, kidobja hogy újraindítás szükséges. Újraindítom. Tádááám.. kész is majdnem minden. Kívéve hogy a market folyamatos hibát dobál fel.
....market működése leállt. OK. majd ismét- és így tovább és így tovább.

Mi lehet a megoldás?