2024, 03 28, 22:12:43

Szerző Téma: Titanium Backup - minden, amit tudni szeretnél  (Megtekintve 136998 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető gold

  • Hozzászólások: 1037
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy S4 I9505
Re: Titanium Backup - minden, amit tudni szeretnél
« Reply #125 Dátum: 2012, 10 14, 17:31:50 »
Egy ideje használom a Tibit de két dologra nem jöttem rá még:

1 A DropBox-ba szeretném feltölteni a mentést de nem tudom ,hogy lehet beállítani azt ,hogy csak a "felhasználói alkalmazásokról" csináljon mentést oda a rendszer fájlokról ne.
Mert az SD-re ki tudom jelölni az okés. S ha romolok akkor átteszem a kártyára és onnan vissza amikor a  Tibivel vissza pakolok minden programot.
De DropBoxba nem tudom ezt ,hogy kell megadni neki ,hogy csak ezt mentse.

2 Az sms-eket és a hívás listámat is lehet menteni? S ha igen ezt lehet automatizálni is vagy ha csak kézi az se gond.

Köszönöm előre is a választ! :)


Nem elérhető marcedli

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5841
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: waze
  • PDA: LG G3+SGS III+SGS+Concorde Tab ONE+iMito MX1
  • PDA ROM: melyiken mi...
Re: Re: Titanium Backup - minden, amit tudni szeretnél
« Reply #126 Dátum: 2012, 10 14, 18:40:01 »
Úúúú
You are not allowed to view links. Register or Login
Egy ideje használom a Tibit de két dologra nem jöttem rá még:

1 A DropBox-ba szeretném feltölteni a mentést de nem tudom ,hogy lehet beállítani azt ,hogy csak a "felhasználói alkalmazásokról" csináljon mentést oda a rendszer fájlokról ne.
Mert az SD-re ki tudom jelölni az okés. S ha romolok akkor átteszem a kártyára és onnan vissza amikor a  Tibivel vissza pakolok minden programot.
De DropBoxba nem tudom ezt ,hogy kell megadni neki ,hogy csak ezt mentse.

2 Az sms-eket és a hívás listámat is lehet menteni? S ha igen ezt lehet automatizálni is vagy ha csak kézi az se gond.

Köszönöm előre is a választ! :)
1. a dropbox szinkron automatikus, az összes mentésedet szinkronizálja, ami a.tb mappában van, de jó kis feature request, írd meg nekik, biztos reagálnak

2. a system alkalmazások között van sárga színnel a call log és az sms lista, a jobb szélen xml felirattal. Ezeket add hozzá egy címkéhez, aztán az ütemezésnél add meg a mentési gyakoriságot a system fájlokra, és add meg a címkét szűkítésnek, ld a képek
You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető gold

  • Hozzászólások: 1037
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy S4 I9505
Re: Re: Titanium Backup - minden, amit tudni szeretnél
« Reply #127 Dátum: 2012, 10 14, 18:42:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Úúúú1. a dropbox szinkron automatikus, az összes mentésedet szinkronizálja, ami a.tb mappában van, de jó kis feature request, írd meg nekik, biztos reagálnak

2. a system alkalmazások között van sárga színnel a call log és az sms lista, a jobb szélen xml felirattal. Ezeket add hozzá egy címkéhez, aztán az ütemezésnél add meg a mentési gyakoriságot a system fájlokra, és add meg a címkét szűkítésnek, ld a képek

BIG THX!

Nem elérhető gold

  • Hozzászólások: 1037
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy S4 I9505
Re: Re: Titanium Backup - minden, amit tudni szeretnél
« Reply #128 Dátum: 2012, 10 14, 19:12:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Úúúú1. a dropbox szinkron automatikus, az összes mentésedet szinkronizálja, ami a.tb mappában van, de jó kis feature request, írd meg nekik, biztos reagálnak

2. a system alkalmazások között van sárga színnel a call log és az sms lista, a jobb szélen xml felirattal. Ezeket add hozzá egy címkéhez, aztán az ütemezésnél add meg a mentési gyakoriságot a system fájlokra, és add meg a címkét szűkítésnek, ld a képek

Megkerestem fel címkéztem és az ütemezésnél beraktam ,hogy minden nap este 22:30
Nekem magyar de akkor gondolom a: "Minden rendszer adat mentése" arra kell állítanom ,hogy mentese a napi sms és hívásokat? S persze azt megadtam ,hogy ha új mentés akkor a régi törlése.
Mert maga a programot menti simán a Tibi akkor biztonsági mentést csinálok...

S akkor ezt a beállítást ugyan oda menti ahova a teljes mentést amikor rányomok? Az be van állítva ,hogy a memória kártyára mentse.(ott tuti megvan mindig)

S ezt ,hogy tudom vissza állítani? Amikor pl. romolásnál vissza állítok Tibivel akkor ezt is automatikusan vissza állítja vagy ezt nekem kell manuálisan?



Nem elérhető marcedli

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5841
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: waze
  • PDA: LG G3+SGS III+SGS+Concorde Tab ONE+iMito MX1
  • PDA ROM: melyiken mi...
Re: Re: Re: Titanium Backup - minden, amit tudni szeretnél
« Reply #129 Dátum: 2012, 10 14, 20:38:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Megkerestem fel címkéztem és az ütemezésnél beraktam ,hogy minden nap este 22:30
Nekem magyar de akkor gondolom a: "Minden rendszer adat mentése" arra kell állítanom ,hogy mentese a napi sms és hívásokat? S persze azt megadtam ,hogy ha új mentés akkor a régi törlése.
Mert maga a programot menti simán a Tibi akkor biztonsági mentést csinálok...

S akkor ezt a beállítást ugyan oda menti ahova a teljes mentést amikor rányomok? Az be van állítva ,hogy a memória kártyára mentse.(ott tuti megvan mindig)

S ezt ,hogy tudom vissza állítani? Amikor pl. romolásnál vissza állítok Tibivel akkor ezt is automatikusan vissza állítja vagy ezt nekem kell manuálisan?

1. igen, minden rendszer adat
2. igen, ugyanoda menti
3. bemész a szűrésbe, és lent kijelölöd a címkét, majd oldal tetején pipa. Ezután a mentés/visszaállítás fülön már csak ezzel a progik látszanak. Ilyenkor ha bemész a batch-be (csoportos művelet), akkor csak ezeket fogja visszaállítani amikor az összes fájl visszaállítására nyomsz. Fontos funkció a TB-ben a szűrés, érdemes megtanulni használni, mert sokat egyszerűsít a dolgokon. Esetleg olvasd el megint a cikkeket az 1.hsz-ből.

4. automatikusan csak akkor állítaná vissza a TB, ha az összes rendszer és felhasználói alkalmazás visszaállítására nyomnál, de ilyet ugyebár nem teszünk...
You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető gold

  • Hozzászólások: 1037
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy S4 I9505
Re: Re: Re: Titanium Backup - minden, amit tudni szeretnél
« Reply #130 Dátum: 2012, 10 14, 20:44:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
1. igen, minden rendszer adat
2. igen, ugyanoda menti
3. bemész a szűrésbe, és lent kijelölöd a címkét, majd oldal tetején pipa. Ezután a mentés/visszaállítás fülön már csak ezzel a progik látszanak. Ilyenkor ha bemész a batch-be (csoportos művelet), akkor csak ezeket fogja visszaállítani amikor az összes fájl visszaállítására nyomsz. Fontos funkció a TB-ben a szűrés, érdemes megtanulni használni, mert sokat egyszerűsít a dolgokon. Esetleg olvasd el megint a cikkeket az 1.hsz-ből.

4. automatikusan csak akkor állítaná vissza a TB, ha az összes rendszer és felhasználói alkalmazás visszaállítására nyomnál, de ilyet ugyebár nem teszünk...

Elolvastam tegnap csak lehet elsiklottam felette :)
Köszönöm így érthető volt és jó is :)  THX :ok:

Nem elérhető marcedli

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5841
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: waze
  • PDA: LG G3+SGS III+SGS+Concorde Tab ONE+iMito MX1
  • PDA ROM: melyiken mi...
Re: Re: Re: Re: Titanium Backup - minden, amit tudni szeretnél
« Reply #131 Dátum: 2012, 10 14, 22:33:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Elolvastam tegnap csak lehet elsiklottam felette :)
Köszönöm így érthető volt és jó is :)  THX :ok:
hopp

félrevezettelek.

ha a boxba szelektív feltöltést akarsz, meg tudod tenni, meglepő módon megint a szűrés kell hozzá. A beállításokban a dropbox/box esetén megadhatod, hogy mindent feltöltsön, vagy csak kiválasztott címkéket. Így csak annyit kell tenned, hogy mondjuk az összes system appot berakod egy címkébe, aztán kész is.
You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető gold

  • Hozzászólások: 1037
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy S4 I9505
Re: Re: Re: Re: Titanium Backup - minden, amit tudni szeretnél
« Reply #132 Dátum: 2012, 10 14, 22:55:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
hopp

félrevezettelek.

ha a boxba szelektív feltöltést akarsz, meg tudod tenni, meglepő módon megint a szűrés kell hozzá. A beállításokban a dropbox/box esetén megadhatod, hogy mindent feltöltsön, vagy csak kiválasztott címkéket. Így csak annyit kell tenned, hogy mondjuk az összes system appot berakod egy címkébe, aztán kész is.

Ezt holnap akartam már próbálni :) De ez marad inkább úgy ,hogy mentek romolás előtt az megy SD-re és onnan majd én felmásolom Boxba :) Vissza meg csak bekel állítanom ,hogy a külső SD.ről állítsa vissza. HA meg valami gubanc van akkor ott a másolat a Boxba :)
Ez eddig is így volt marad így.

De az sms és hívás rész mentését megcsináltam ,teljesen jól működik időzítve kipróbáltam oda-vissza, azt köszönöm ez volt a fontosabb inkább!

Nem elérhető haslam

  • Hozzászólások: 1
  • PFC Fan
  • PDA: Motorola Defy MB526
  • PDA ROM: 2.3.6 Bl7
Re: Titanium Backup - minden, amit tudni szeretnél
« Reply #133 Dátum: 2012, 11 13, 11:50:14 »
hello,

csináltam egy biztonsági mentést, de azóta sok mindent újraraktam és ezért szeretném a meglévő mentést törölni, hogy ne foglalja a helyet és csinálni egy újat, a régit hogyan töröljem?

Nem elérhető marcedli

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5841
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: waze
  • PDA: LG G3+SGS III+SGS+Concorde Tab ONE+iMito MX1
  • PDA ROM: melyiken mi...
Re: Titanium Backup - minden, amit tudni szeretnél
« Reply #134 Dátum: 2012, 11 13, 12:00:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
hello,

csináltam egy biztonsági mentést, de azóta sok mindent újraraktam és ezért szeretném a meglévő mentést törölni, hogy ne foglalja a helyet és csinálni egy újat, a régit hogyan töröljem?
amennyiben a beállításokban nem változtattad meg, hogy hány mentést tároljon a rendszer, akkor alapból 1 lesz, szóval nyugodtan indíthatod, felül fogja írni, nem mellérakja.
You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető aandrass

  • Hozzászólások: 3
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: sony xperia s
  • PDA ROM: ics
Re: Titanium Backup - minden, amit tudni szeretnél
« Reply #135 Dátum: 2012, 11 17, 10:20:47 »
sziasztok!

nekem lenne egy olyan problémám hogy nincs olyan menü pontom hogy "Batch"...rányomok a "Backup/Restore" és utána a menü gombra de nekem nincs "Batch". Így vissza állításnál se találom a "Restore all missing apps + system data" funkciót  :(

Nem elérhető marcedli

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5841
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: waze
  • PDA: LG G3+SGS III+SGS+Concorde Tab ONE+iMito MX1
  • PDA ROM: melyiken mi...
Re: Re: Titanium Backup - minden, amit tudni szeretnél
« Reply #136 Dátum: 2012, 11 17, 11:00:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
sziasztok!

nekem lenne egy olyan problémám hogy nincs olyan menü pontom hogy "Batch"...rányomok a "Backup/Restore" és utána a menü gombra de nekem nincs "Batch". Így vissza állításnál se találom a "Restore all missing apps + system data" funkciót  :(
akkor nyomd meg jobb fent a pipát

Sent from SGS III GT-I9300

You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető aandrass

  • Hozzászólások: 3
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: sony xperia s
  • PDA ROM: ics
Re: Re: Titanium Backup - minden, amit tudni szeretnél
« Reply #137 Dátum: 2012, 11 17, 11:24:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
akkor nyomd meg jobb fent a pipát

Sent from SGS III GT-I9300


így már megvan! köszi!! :taps:  :ok:

még azt megkérdezhetném hogy célszerűbb?...külön elmenteni a "Backup all user apps"-ot és külön a "Backup all system data"-at vagy egybe is mehet a "Backup all user app + system data"

Nem elérhető marcedli

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5841
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: waze
  • PDA: LG G3+SGS III+SGS+Concorde Tab ONE+iMito MX1
  • PDA ROM: melyiken mi...
Re: Re: Re: Titanium Backup - minden, amit tudni szeretnél
« Reply #138 Dátum: 2012, 11 17, 11:29:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login

így már megvan! köszi!! :taps:  :ok:

még azt megkérdezhetném hogy célszerűbb?...külön elmenteni a "Backup all user apps"-ot és külön a "Backup all system data"-at vagy egybe is mehet a "Backup all user app + system data"
egy helyre megy, teljesen mindegy, szóval inkább egybe

Sent from SGS III GT-I9300

You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető aandrass

  • Hozzászólások: 3
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: sony xperia s
  • PDA ROM: ics
Re: Re: Re: Titanium Backup - minden, amit tudni szeretnél
« Reply #139 Dátum: 2012, 11 17, 11:48:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
egy helyre megy, teljesen mindegy, szóval inkább egybe

Sent from SGS III GT-I9300


még felmerült bennem egy kérdés :D ha egybe mentem el "Backup all user app + system data"-val és utána nekem csak az app-ok kellenek vissza lehet csak azokat állítani?

Nem elérhető torril

  • Hozzászólások: 753
  • PDA: SGN2, Asus TF701t
  • PDA ROM: DN3 v4 RC2 (Ditto)
Re: Re: Re: Titanium Backup - minden, amit tudni szeretnél
« Reply #140 Dátum: 2012, 11 17, 13:03:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login

még felmerült bennem egy kérdés :D ha egybe mentem el "Backup all user app + system data"-val és utána nekem csak az app-ok kellenek vissza lehet csak azokat állítani?


Igen. Külön-külön is.

Nem elérhető modiga

  • Hozzászólások: 6
  • Nem: Nő
  • PFC Fan
  • PDA: Sony x10
  • PDA ROM: 2.3.3
Re: Titanium Backup - minden, amit tudni szeretnél
« Reply #141 Dátum: 2013, 01 07, 09:10:05 »
Sziasztok, szép napot!
Kérlek szépen adjatok nekem tanácsot. Olyan problémám van, hogy nem tudom feltölteni a Dropbox-ra a mentést, mert miután elkezdi feltölteni, rövid idő után mindig leáll a következő hibaüzenettel: "Feltöltés a Dropbox-ra sikertelen: Hálózati hiba (com.jiubang.goscreenlock-f35547...)  :(
Megnéztem, nagyjából 360 MB-ot töltene fel és 1 GB hely van a Dropbox-on.
Mi lehet a gond szerintetek? Mit nem állítottam be jól?
Segjtségeteket előre is nagyon szépen köszönöm.

Nem elérhető marcedli

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5841
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: waze
  • PDA: LG G3+SGS III+SGS+Concorde Tab ONE+iMito MX1
  • PDA ROM: melyiken mi...
Re: Re: Titanium Backup - minden, amit tudni szeretnél
« Reply #142 Dátum: 2013, 01 07, 21:03:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok, szép napot!
Kérlek szépen adjatok nekem tanácsot. Olyan problémám van, hogy nem tudom feltölteni a Dropbox-ra a mentést, mert miután elkezdi feltölteni, rövid idő után mindig leáll a következő hibaüzenettel: "Feltöltés a Dropbox-ra sikertelen: Hálózati hiba (com.jiubang.goscreenlock-f35547...)  :(
Megnéztem, nagyjából 360 MB-ot töltene fel és 1 GB hely van a Dropbox-on.
Mi lehet a gond szerintetek? Mit nem állítottam be jól?
Segjtségeteket előre is nagyon szépen köszönöm.
asszem a mai frissítés javított ilyesmit is, meg megjelent a tb saját szerverre mentés ;)

Sent from SGS III GT-I9300
You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető modiga

  • Hozzászólások: 6
  • Nem: Nő
  • PFC Fan
  • PDA: Sony x10
  • PDA ROM: 2.3.3
Re: Titanium Backup - minden, amit tudni szeretnél
« Reply #143 Dátum: 2013, 01 10, 06:55:15 »
köszönöm a válaszod.Megnézem.

Nem elérhető seismic

  • Hozzászólások: 275
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: -
  • PDA: Nexus 5
  • PDA ROM: DTP 4.7
Re: Titanium Backup - minden, amit tudni szeretnél
« Reply #144 Dátum: 2013, 01 22, 22:55:55 »
Sziasztok!
Régóta használom én is a TB-t, de most rootoltam haverom alcatel ot 993-t. Gondoltam kihajigálom belőle a felesleges system appokat,de nem látja őket a TB. Azt írja .apk hiányzik. Nem értem. Tud valaki segíteni? No Bloat-ot is próbáltam, az sem látja.

Nem elérhető marcedli

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5841
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: waze
  • PDA: LG G3+SGS III+SGS+Concorde Tab ONE+iMito MX1
  • PDA ROM: melyiken mi...
Re: Titanium Backup - minden, amit tudni szeretnél
« Reply #145 Dátum: 2013, 01 23, 14:24:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Régóta használom én is a TB-t, de most rootoltam haverom alcatel ot 993-t. Gondoltam kihajigálom belőle a felesleges system appokat,de nem látja őket a TB. Azt írja .apk hiányzik. Nem értem. Tud valaki segíteni? No Bloat-ot is próbáltam, az sem látja.


a busybox is legyen fent rendesen
legális legyen a titanium.


egyébként passzolom, ilyet még sehol nem olvastam


a system/app mappában nincsenek ott az apk fájlok??????
You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Lajovial

  • Hozzászólások: 946
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: CNS Globe HD - Primo 2 Truck
  • PDA: SGS2 / ST15i Xperia Mini / Imito MX1 / Measy U2C
  • PDA ROM: Wanam 14.1-Dori 8.43 / CM9 / gyári 4.1.1 / Finless 1.7c
  • Skype: lajovial
Re: Titanium Backup - minden, amit tudni szeretnél
« Reply #146 Dátum: 2013, 02 02, 20:04:48 »
Kéne egy kis help! Szeretnék telepíteni egy alkalmazást olyan készülékre, amire elvileg nem lehet. Hátha mégis.
Hogyan lehet TiBivel egyetlen alkalmazást (Watsapp) adatokkal, beállításokkal kimenteni, és a másik készüléken "telepíteni"? Gondolom, van vmi megoldás, hogy ne kelljen az egész mentést átmásolni. Megjegyzem, kérdés helyett a cikk újraolvasásásával akartam feleleveníteni TiBi-ismereteimet, de gondolom a költözés miatt, az 1. hsz -ben lévő linkek csak a főoldalig vezetnek. Legalábbis én addig jutottam.

Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
Re: Titanium Backup - minden, amit tudni szeretnél
« Reply #147 Dátum: 2013, 02 02, 20:18:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kéne egy kis help! Szeretnék telepíteni egy alkalmazást olyan készülékre, amire elvileg nem lehet. Hátha mégis.
Hogyan lehet TiBivel egyetlen alkalmazást (Watsapp) adatokkal, beállításokkal kimenteni, és a másik készüléken "telepíteni"? Gondolom, van vmi megoldás, hogy ne kelljen az egész mentést átmásolni. Megjegyzem, kérdés helyett a cikk újraolvasásásával akartam feleleveníteni TiBi-ismereteimet, de gondolom a költözés miatt, az 1. hsz -ben lévő linkek csak a főoldalig vezetnek. Legalábbis én addig jutottam.

Azt a három fájlt kell átmásolni, ami erre az appra vonatkozik.
Beteszed a mentések közé, és simán visszaállítod.
"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"

Nem elérhető Lajovial

  • Hozzászólások: 946
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: CNS Globe HD - Primo 2 Truck
  • PDA: SGS2 / ST15i Xperia Mini / Imito MX1 / Measy U2C
  • PDA ROM: Wanam 14.1-Dori 8.43 / CM9 / gyári 4.1.1 / Finless 1.7c
  • Skype: lajovial
Re: Titanium Backup - minden, amit tudni szeretnél
« Reply #148 Dátum: 2013, 02 02, 22:41:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Azt a három fájlt kell átmásolni, ami erre az appra vonatkozik.
Beteszed a mentések közé, és simán visszaállítod.
Köszönöm! Sikerült, bár egy kicsit másképp oldottam meg. Létrehoztam egy könyvtárat és kineveztem TiBiben mentési mappának. Majd csináltam az appról egy mentést. Aztán másolás, majd visszaállítottam az eredeti mentési mappát. Viszont amikor a másik készüléken "visszaállítottam" az alkalmazást, akkor felfedeztem egy másik módszert. Ha a backup/visszaállításnál kiválasztjuk a programot, akkor a megjelenő ablakot balra tolva előjönnek a speciális lehetőségek. Abban van egy "legújabb biztonsági mentés küldése" opció. Rákattintva kiválaszthatjuk, hogy a mentés mely részeit (alkalmazás és/vagy adatok) akarjuk küldeni. Nem próbáltam ki a gyakorlatban, de mitől ne működne?
Így már megy a Watsapp olyan eszközön is, aminek nincs is telefonszáma. Már csak a bejövő hívást kéne vhogy megtrükközni és akkor minden telefonfunkció működhet egy Android Mini PC  -n.  :D

Nem elérhető janist

  • Hozzászólások: 165
  • Navigáció / Navigation: iGO Primo
  • PDA: I-9300
  • PDA ROM: 4.1.2 vodafone
  • Skype: istvanjankovics
Re: Titanium Backup - minden, amit tudni szeretnél
« Reply #149 Dátum: 2013, 03 01, 10:37:07 »
Szerintetek miért lehet az, hogy TB visszaállítás után a push nem működik (pl e-mail, facebook, appzapp, appsales, stb)
Próbáltam, hogy a rendszert nem állítom vissza, ilyenkor a rendszer push -ok mennek, de ennek az ára, hogy újra be kell állítani minden rendszer dolgot.
Természetesen 4.1.2 -k között próbáltam, csak custom rom váltással.

Van valami csoda beállítás TB -ben, vagy minden push programot újra kell telepíteni/beállítani rom csere után?

Köszi!