2024, 03 29, 10:32:40

Szerző Téma: OFF Topik  (Megtekintve 94327 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Re: OFF Topik
« Reply #125 Dátum: 2012, 02 28, 11:45:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egy szimpla kiemeles also es felso frekvencitartomanyban, ez nagy fejlesztes. Szerintem hallgass meg egy dsp manageres romot. XDA-n is tobben csak szimpla marketingfogasnak tartjak a beats audiot.

Küldve az én HTC Sensation-emről Tapatalk használatával.

Szerintem azért annál többről van szó mint amit Te most leírtál. Véleményem szerint a beatsaudio brand tulajdonosa is odafigyelt erre és nyilván támasztott a HTC-vel szemben egyféle minőségi követelményt. Legalább is ez volna az elvárható dolog, azt, hogy a valóságban mi történt, én sem és Te sem tudhatjuk, maximum megfelelő technikai háttérrel sejtelmünk lehet róla....
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: Re: Re: OFF Topik
« Reply #126 Dátum: 2012, 02 28, 13:06:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem azért annál többről van szó mint amit Te most leírtál. Véleményem szerint a beatsaudio brand tulajdonosa is odafigyelt erre és nyilván támasztott a HTC-vel szemben egyféle minőségi követelményt. Legalább is ez volna az elvárható dolog, azt, hogy a valóságban mi történt, én sem és Te sem tudhatjuk, maximum megfelelő technikai háttérrel sejtelmünk lehet róla....

Szerintem arrol aszol az egesz, hogy megnyerjek azokat az embereket, akik sokat hallgatnakbl zenet a keszulekujon, ez a celcsoport nem elhanyagolhato szamu. Masreszt, hogy eladjak a Beats fulhallgatokat. Winwin egyuttmukodes.

Technikailag a hangminosegen fokent csak a fulhallgatoval tudnak javitani, a masik resze, hogy szoftveresen buheralnak valamit. Konkretan ez szoftveres eq-t es max egy compressort jelent a kimeneten. Ebben kulonbozhet a dsp manageres megoldastol. Csodat nem tudnak muvelni a hanggal, akarmi az elvaras. Azt viszont megtehetik, hogy beats nelkul sehogy sem szol, beatsel meg jol (es meg kapcsolgatni is lehet hogy halld a kulonbseget), mig mas gyartoknal alapbol valami normalis hangzast lonek be, csak nem verik nagy dobra, hogy ez most ilyen olyan kulonleges hangjavito eljaras.
Majd ha hardveresen egy mas, jobb chip lesz a hang eloallitasra, majd elhiszem hogy jobb lehet mint mas eszkozok megoldasai. De a Sensation eseteben errol nincs szo (talan az uj one sorozatban, de sejtem hogy nem).

Küldve az én HTC Sensation-emről Tapatalk használatával.

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Re: Re: OFF Topik
« Reply #127 Dátum: 2012, 02 28, 13:16:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem arrol aszol az egesz, hogy megnyerjek azokat az embereket, akik sokat hallgatnakbl zenet a keszulekujon, ez a celcsoport nem elhanyagolhato szamu. Masreszt, hogy eladjak a Beats fulhallgatokat. Winwin egyuttmukodes.

Technikailag a hangminosegen fokent csak a fulhallgatoval tudnak javitani, a masik resze, hogy szoftveresen buheralnak valamit. Konkretan ez szoftveres eq-t es max egy compressort jelent a kimeneten. Ebben kulonbozhet a dsp manageres megoldastol. Csodat nem tudnak muvelni a hanggal, akarmi az elvaras. Azt viszont megtehetik, hogy beats nelkul sehogy sem szol, beatsel meg jol (es meg kapcsolgatni is lehet hogy halld a kulonbseget), mig mas gyartoknal alapbol valami normalis hangzast lonek be, csak nem verik nagy dobra, hogy ez most ilyen olyan kulonleges hangjavito eljaras.
Majd ha hardveresen egy mas, jobb chip lesz a hang eloallitasra, majd elhiszem hogy jobb lehet mint mas eszkozok megoldasai. De a Sensation eseteben errol nincs szo (talan az uj one sorozatban, de sejtem hogy nem).

Küldve az én HTC Sensation-emről Tapatalk használatával.

Nekem semmi bajom nem volt a normál romos sensation minőségével és hangerejével sem. A compressor-os dolgot-ahogy te írtad- nyilván nincs a sensation-ben így marad a szoftveres nyilván való. Csak az nem mind1, hogy azt milyen skálán és milyen szintekkel követik el, mert EQ ebben az esetben tág fogalom, nem mind1, hogy azt hány sávra osszák le. Viszont távol álljon tőlem a vitatkozás, így elfogadom amit írtál, amennyi zenét én hallgatok a pda-n édes mind1 a minőség ebben a tekintetben. Nem azért raktam fel az xe romot mert beatsaudio, csak a próbálgatások során üzemórában ez jött be, mint ahogy a kép linkelésem is mutatja.
peace :ok:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: OFF Topik
« Reply #128 Dátum: 2012, 02 28, 13:56:43 »
TaRsY küldtem egy PÜ-t, reagálsz rá?
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető korimv6

  • Hozzászólások: 321
  • Nem: Férfi
  • Opeles
  • PDA: HTC Sensation; HTC Touch Diamond
  • PDA ROM: Elegancia ICS Sense4
Re: OFF Topik
« Reply #129 Dátum: 2012, 02 28, 15:06:09 »
A BeatsAudioval én sem foglakoztam, míg a poweramp helyett a mediaplayert indítottam el. Nagy volt a különbség, az is igaz, hogy a powerampban az eq nem volt piszkálva, csak a mély és magas hangokat szabályozó gombot tekergettem. Szuper fejhallgatóm nincs, csak egy BT-os Spook kapitány füles  :D  Konkrétan ez: You are not allowed to view links. Register or Login de sztem szépen szól, és kb 8-9 órát bír egy töltéssel.
Opel Omega MV6;HTC Sensation

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: OFF Topik
« Reply #130 Dátum: 2012, 03 02, 18:57:51 »
Srácok, csak nálam szarakodik, vagy ti sem kaptok emil értesítést az új üzenetekről....
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Lobi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 5408
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Galaxy S8+
Re: OFF Topik
« Reply #131 Dátum: 2012, 03 02, 19:39:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Srácok, csak nálam szarakodik, vagy ti sem kaptok emil értesítést az új üzenetekről....

Az egész fórum akadozik!
Valami gáz van vele!

Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: OFF Topik
« Reply #132 Dátum: 2012, 03 05, 21:01:23 »
"A külső fejlesztők számára a HTC megnyitotta a Beats Audio API-t"
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: OFF Topik
« Reply #133 Dátum: 2012, 03 07, 10:12:45 »
LOL, reggel jól megszivatott a pda, mondom WTF, hova tünt a market.....hát Play Áruház lett belőle... ÚRISTEN!
Ez az info nekem valahogy kimaradt.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: Re: OFF Topik
« Reply #134 Dátum: 2012, 03 07, 10:57:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
LOL, reggel jól megszivatott a pda, mondom WTF, hova tünt a market.....hát Play Áruház lett belőle... ÚRISTEN!
Ez az info nekem valahogy kimaradt.
Pedig errol zengett tegnap az osszes androidos oldal, facebook es twitter is ezzel volt tele. 25 app most 108Ftert megvasarolhato.

Meg jo hogy egybekerult a music es a movies is, csak kar hogy Magyarorszagon egyik sem elerheto..

Küldve az én HTC Sensation Z710e-emről Tapatalk használatával.

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Re: OFF Topik
« Reply #135 Dátum: 2012, 03 07, 11:05:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Pedig errol zengett tegnap az osszes androidos oldal, facebook es twitter is ezzel volt tele. 25 app most 108Ftert megvasarolhato.

Meg jo hogy egybekerult a music es a movies is, csak kar hogy Magyarorszagon egyik sem elerheto..

Küldve az én HTC Sensation Z710e-emről Tapatalk használatával.
Óó TaRsY én tegnap Mass Effect 3 -al nyomtam , ilyenkor nem mozdulok ki egy hètig.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető BIT_

  • Hozzászólások: 808
  • Nem: Férfi
  • FIAT és HTC Fan :)
  • Navigáció / Navigation: iGo Primo
  • PDA: HTC 10 / HTC One M8 / HTC ONE M7 / HTC Sensation
  • PDA ROM: Gyári / ViperOneM8 3.2.1 / ViperOne 7.0.1 / ViperS 5.1.0
  • Skype: nadgabor
Re: OFF Topik
« Reply #136 Dátum: 2012, 03 15, 09:54:04 »
saba141:
Ha blokkolod az üzeneteimet, nem tudok válaszolni neked.

Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: OFF Topik
« Reply #137 Dátum: 2012, 03 25, 22:34:07 »
Ma kicsi romolás van:
- Tesztelgettem a UltiMiuIcs ROM-ot, csupaszított sense alapú maga a gyári MIUI (sztem ez gáz), bricked 0.5 kernel, 6 órán keresztül 100%-on volt az akksim, azóta 97%-nál tartottam.
- Épp most bootolt be az InsertCoin Sense 4 Beta 13, az előző is tetszett, de most elvileg gyorsult a felület, kipróbálva elsőre valóban.
- SD kártyára be van készítve a InsertCoin v5.1.7, megnézem egy stabil fullos rom hogy működik most
- Szintén a kártyán figyel az új OpenSensation CM9. Működő BT és Video felvétel. Mostantól kezd igazán érdekessé válni a CM9 ROM
- Egy órán belül kb jön az új TripNDroid az új TripNKernellel. Nekem, mint TripNFüggőnek ki kell próbálnom.

- Bricked, Seadern, Faux kernelek jönnek és jönnek. Elszabadult a pokol :D

Aztán meg csodálkozok, hogy Jelek és rendszerekből 16%-os ZHt írok..

Nem elérhető wonthy

  • Hozzászólások: 520
  • Navigáció / Navigation: Sygic iGO
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: DriodDMester V4.0
Re: OFF Topik
« Reply #138 Dátum: 2012, 03 25, 22:47:04 »
CM9-nek milyen az aki ideje?Az Ultimiui- mindenképpen kipróbálom....

Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: OFF Topik
« Reply #139 Dátum: 2012, 03 31, 19:43:54 »
Amúgy magyar a 4EXT appja, remélem nektek is az a verzió már :)

Nem elérhető Lobi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 5408
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Galaxy S8+
Re: OFF Topik
« Reply #140 Dátum: 2012, 03 31, 19:45:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Amúgy magyar a 4EXT appja, remélem nektek is az a verzió már :)

De az ám! :D

Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: OFF Topik
« Reply #141 Dátum: 2012, 03 31, 19:49:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
De az ám! :D
Nem tudom ki volt az a jófej, aki hopp egyszercsak lefordította az egészet, pedig már épp én is rászántam volna magam, hogy folytassam a fordítást. :)

Nem elérhető zenerofi

  • Hozzászólások: 197
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: igo;
  • PDA: Galaxy Note 8
Re: OFF Topik
« Reply #142 Dátum: 2012, 03 31, 20:44:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem tudom ki volt az a jófej, aki hopp egyszercsak lefordította az egészet, pedig már épp én is rászántam volna magam, hogy folytassam a fordítást. :)

Magyarul van a 4ext?
Honnan lehet leszedni?

Nem elérhető Lobi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 5408
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Galaxy S8+
Re: OFF Topik
« Reply #143 Dátum: 2012, 03 31, 21:01:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Magyarul van a 4ext?
Honnan lehet leszedni?

Market!

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: OFF Topik
« Reply #144 Dátum: 2012, 03 31, 21:14:33 »
Ismeritek vagy próbáltátok már a You are not allowed to view links. Register or Login benchmark programot? Unatkoztam így lefuttattam, igencsak meglepő eredményt hozott. A program értékei alapján a Sensation bőven veri a Transformer Prime-ot, és az összes hasonló cuccot :D Több mint 2x annyi pontot adott, mint amennyi a Sensation-re megvan adva a programban. Poén? :p
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető Lobi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 5408
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Galaxy S8+
Re: OFF Topik
« Reply #145 Dátum: 2012, 03 31, 21:34:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ismeritek vagy próbáltátok már a You are not allowed to view links. Register or Login benchmark programot? Unatkoztam így lefuttattam, igencsak meglepő eredményt hozott. A program értékei alapján a Sensation bőven veri a Transformer Prime-ot, és az összes hasonló cuccot :D Több mint 2x annyi pontot adott, mint amennyi a Sensation-re megvan adva a programban. Poén? :p

Ennyire jó a vas! :D :D :D
Nálam 1626 pont :D

Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: OFF Topik
« Reply #146 Dátum: 2012, 04 05, 19:10:32 »
A TaRsY Sense 4 Lite ROM főzése elkezdődött. Esetleg lenne valaki aki majd tesztelné a ROM-ot? :)

Nem elérhető wonthy

  • Hozzászólások: 520
  • Navigáció / Navigation: Sygic iGO
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: DriodDMester V4.0
Re: OFF Topik
« Reply #147 Dátum: 2012, 04 05, 19:22:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A TaRsY Sense 4 Lite ROM főzése elkezdődött. Esetleg lenne valaki aki majd tesztelné a ROM-ot? :)
Jelen  :taps:

Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: OFF Topik
« Reply #148 Dátum: 2012, 04 05, 19:32:53 »
Lehet, hogy már ma kész lesz, de elég sokat kell tesztelnem, ami rengeteg idő. Módosítani, csomagolni, másolni, telepíteni... És ezt újra meg újra. Meg még sok dolog nem végleges.
Holnap valószínűbb, hogy érkezik egy kezdeti build.

Nem elérhető wonthy

  • Hozzászólások: 520
  • Navigáció / Navigation: Sygic iGO
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: DriodDMester V4.0
Re: OFF Topik
« Reply #149 Dátum: 2012, 04 05, 19:36:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Lehet, hogy már ma kész lesz, de elég sokat kell tesztelnem, ami rengeteg idő. Módosítani, csomagolni, másolni, telepíteni... És ezt újra meg újra. Meg még sok dolog nem végleges.
Holnap valószínűbb, hogy érkezik egy kezdeti build.
A végén még nagy szakács leszel ;)