2024, 03 29, 09:08:28

Szerző Téma: OFF Topik  (Megtekintve 94319 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: OFF Topik
« Reply #100 Dátum: 2012, 02 16, 22:00:53 »
Csak kíváncsiság képpen. Valaki gondolkozik komolyabban az új 4 magos HTC-n? Engem felcsigázott a kütyü, bár szerintem előbb egy komolyabb tabletet fogok beszerezni.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: OFF Topik
« Reply #101 Dátum: 2012, 02 16, 22:06:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Csak kíváncsiság képpen. Valaki gondolkozik komolyabban az új 4 magos HTC-n? Engem felcsigázott a kütyü, bár szerintem előbb egy komolyabb tabletet fogok beszerezni.

Számomra nagyon aktuális a kérdésed, ugyanis hetek óta azon agyalok, hogy eladom a sensation-t és veszek egy Titan-t. Azóta hiányzik nekem a WP7/7.5 amióta kipróbáltam a HD2-n. Aztán megvettem a sensation-t arra gondolván, hogy ez majd feledteti a wp-t, de sajnos csak elodáztam vele a kérdést....ciki nem ciki, nekem bejön a WP, vagy ez gáz amit írok?
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: OFF Topik
« Reply #102 Dátum: 2012, 02 16, 22:15:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Számomra nagyon aktuális a kérdésed, ugyanis hetek óta azon agyalok, hogy eladom a sensation-t és veszek egy Titan-t. Azóta hiányzik nekem a WP7/7.5 amióta kipróbáltam a HD2-n. Aztán megvettem a sensation-t arra gondolván, hogy ez majd feledteti a wp-t, de sajnos csak elodáztam vele a kérdést....ciki nem ciki, nekem bejön a WP, vagy ez gáz amit írok?
Szerintem nem gáz. Nem használtam még WP-t, csak hasonló felületet, de amiket láttam belőle nekem bejött, meg amiket olvastam is róla tetszene. Csak az a baj, hogy a kötöttségek miatt én hamar beleunnék, sokszor még a droid is kevés nekem a változatosság szempontjából (launcherre gondolok), szeretem variálni a különböző kinézeteket. Egyébként a rendszer zártsága miatt biztos vagyok benne, hogy gyorsaságban odaver a WP.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: OFF Topik
« Reply #103 Dátum: 2012, 02 16, 22:19:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem nem gáz. Nem használtam még WP-t, csak hasonló felületet, de amiket láttam belőle nekem bejött, meg amiket olvastam is róla tetszene. Csak az a baj, hogy a kötöttségek miatt én hamar beleunnék, sokszor még a droid is kevés nekem a változatosság szempontjából (launcherre gondolok), szeretem variálni a különböző kinézeteket. Egyébként a rendszer zártsága miatt biztos vagyok benne, hogy gyorsaságban odaver a WP.

Viszont nekem bejön a WP egyszerűsége, nálam a sense is a gyári állapotban van a legtöbb esetben egy fekete színű háttérrel...nem csinosítgatom sosem.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: OFF Topik
« Reply #104 Dátum: 2012, 02 16, 22:25:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Viszont nekem bejön a WP egyszerűsége, nálam a sense is a gyári állapotban van a legtöbb esetben egy fekete színű háttérrel...nem csinosítgatom sosem.
Kinek mi a fontos :) Asszonynak Galaxy 3 van, én vettem rá anno hogy ilyet vegyen, mert legalább lehet alakítgatni kénye-kedve szerint, bár csak én szórakozok vele :D Ő fél órákat böngészik a különböző cukorkás meg gyümölcsös hátterek között :)
Egyébként ha nyerek a lottón tuti hogy veszek egy WP-s készüléket is pluszba, mert érdekelne a dolog, de droid helyett nem fogok váltani :)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: OFF Topik
« Reply #105 Dátum: 2012, 02 16, 22:29:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kinek mi a fontos :) Asszonynak Galaxy 3 van, én vettem rá anno hogy ilyet vegyen, mert legalább lehet alakítgatni kénye-kedve szerint, bár csak én szórakozok vele :D Ő fél órákat böngészik a különböző cukorkás meg gyümölcsös hátterek között :)
Egyébként ha nyerek a lottón tuti hogy veszek egy WP-s készüléket is pluszba, mert érdekelne a dolog, de droid helyett nem fogok váltani :)

Az én asszonyomnak is HTC van, csak neki wildfire s, és hozzám hasonlóan nem csinosítgatja, neki is minden gyári, kivéve a háttér, neki egy ilyen sötét hangulatú fa kompozícíó van beállítva, de megengedtem neki, mert régi a kapcsolat :D
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: OFF Topik
« Reply #106 Dátum: 2012, 02 16, 22:33:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az én asszonyomnak is HTC van, csak neki wildfire s, és hozzám hasonlóan nem csinosítgatja, neki is minden gyári, kivéve a háttér, neki egy ilyen sötét hangulatú fa kompozícíó van beállítva, de megengedtem neki, mert régi a kapcsolat :D
Hattori_Hanso! Maga egy ÚR! :D
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető Lobi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 5408
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Galaxy S8+
Re: Re: OFF Topik
« Reply #107 Dátum: 2012, 02 16, 22:39:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az én asszonyomnak is HTC van, csak neki wildfire s, és hozzám hasonlóan nem csinosítgatja, neki is minden gyári, kivéve a háttér, neki egy ilyen sötét hangulatú fa kompozícíó van beállítva, de megengedtem neki, mert régi a kapcsolat :D

Az enyémek Desire S-e van!
A közelébe se enged,  nehogy elkezdjem piszkálni! :-)

Küldve az én HTC Sensation XE with Beats Audio-emről Tapatalk használatával.

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Re: OFF Topik
« Reply #108 Dátum: 2012, 02 16, 22:43:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az enyémek Desire S-e van!
A közelébe se enged,  nehogy elkezdjem piszkálni! :-)

Küldve az én HTC Sensation XE with Beats Audio-emről Tapatalk használatával.
:D Eleinte jópárszor kaptam letolást amikor romoltam, és még nem ismertem a TB-ot, hogy elszállt az Angry Birds mentés :D
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Re: OFF Topik
« Reply #109 Dátum: 2012, 02 16, 22:46:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
:D Eleinte jópárszor kaptam letolást amikor romoltam, és még nem ismertem a TB-ot, hogy elszállt az Angry Birds mentés :D

Az fel sem ér a letolásért az elveszet és végigvitt Bejeweled 2 pályákért, amiért meg én kaptam :D
Lehet kezdünk kockulni?
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Re: OFF Topik
« Reply #110 Dátum: 2012, 02 16, 22:52:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az fel sem ér a letolásért az elveszet és végigvitt Bejeweled 2 pályákért, amiért meg én kaptam :D
Lehet kezdünk kockulni?
Eléggé úgy tűnik :D
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: OFF Topik
« Reply #111 Dátum: 2012, 02 16, 23:20:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Számomra nagyon aktuális a kérdésed, ugyanis hetek óta azon agyalok, hogy eladom a sensation-t és veszek egy Titan-t. Azóta hiányzik nekem a WP7/7.5 amióta kipróbáltam a HD2-n. Aztán megvettem a sensation-t arra gondolván, hogy ez majd feledteti a wp-t, de sajnos csak elodáztam vele a kérdést....ciki nem ciki, nekem bejön a WP, vagy ez gáz amit írok?
Eléggé gáz, de nekem is napok óta motoszkál a fejemben egy Nokia lumia 800 :D Szerencsére kedves emberekkel vagyok körülvéve, akik szerint várjak egy kicsit, mert biztosan elmúlik nálam ez az agylövés :D Vannak érveim ellene: kicsi a kijelzője, vastag és nehéz. Természetesen mellette is: szép az a kék, vagy inkább rózsaszín? :D
Ha meg tudnám oldani egy simmel a két telefont cserélgetés nélkül...
Na jó, még várok, hátha tényleg elmúlik :)
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: OFF Topik
« Reply #112 Dátum: 2012, 02 16, 23:23:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Eléggé gáz, de nekem is napok óta motoszkál a fejemben egy Nokia lumia 800 :D Szerencsére kedves emberekkel vagyok körülvéve, akik szerint várjak egy kicsit, mert biztosan elmúlik nálam ez az agylövés :D Vannak érveim ellene: kicsi a kijelzője, vastag és nehéz. Természetesen mellette is: szép az a kék, vagy inkább rózsaszín? :D
Ha meg tudnám oldani egy simmel a két telefont cserélgetés nélkül...
Na jó, még várok, hátha tényleg elmúlik :)
Na igen, dual sim-es telefonok vannak, de olyanok amik fél simmel is elmennek még sajnos nincsenek :D Egyébként a kis kijelzőre nincs mentség, de szerintem manapság betegesen könnyű és vékony a legújabb telefonok többsége  :hmm:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: OFF Topik
« Reply #113 Dátum: 2012, 02 24, 21:29:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login


visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: OFF Topik
« Reply #114 Dátum: 2012, 02 25, 21:46:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login

200 000 Forint kicsit sok a One X-ért :\

Nem elérhető BIT_

  • Hozzászólások: 808
  • Nem: Férfi
  • FIAT és HTC Fan :)
  • Navigáció / Navigation: iGo Primo
  • PDA: HTC 10 / HTC One M8 / HTC ONE M7 / HTC Sensation
  • PDA ROM: Gyári / ViperOneM8 3.2.1 / ViperOne 7.0.1 / ViperS 5.1.0
  • Skype: nadgabor
Re: Re: OFF Topik
« Reply #115 Dátum: 2012, 02 26, 09:28:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

200 000 Forint kicsit sok a One X-ért :
Hmmm, lehet az asszony meg fog ölni. :)
Nagyon kellene egy ilyen. Az a baj, hogy tényleg nincs sok értelme "még".

Sent from my HTC Sensation using Tapatalk

Nem elérhető IrDa

  • Hozzászólások: 184
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC Sensation / HTC ONE
  • PDA ROM: gyári mind2
Re: OFF Topik
« Reply #116 Dátum: 2012, 02 27, 15:59:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login


Majd ha olcsóbb lesz majd akkor a 4 magost :D

Nem elérhető korimv6

  • Hozzászólások: 321
  • Nem: Férfi
  • Opeles
  • PDA: HTC Sensation; HTC Touch Diamond
  • PDA ROM: Elegancia ICS Sense4
Re: OFF Topik
« Reply #117 Dátum: 2012, 02 27, 19:17:42 »
De miért nem bővíthető? A winmo7-ben is ez a legvisszataszítóbb.
Opel Omega MV6;HTC Sensation

Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: OFF Topik
« Reply #118 Dátum: 2012, 02 27, 20:48:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
De miért nem bővíthető? A winmo7-ben is ez a legvisszataszítóbb.

32 (s esetén mondjuk csak 16) gigát hova akarsz bővíteni még? Főleg, hogy egyre több minden cloudba kerül. Dropbox nagyban megkönnyíti a fájlok mozgatását számomra. Lövök egy képet a kamerával, és már a laptopomon is van, nem kell összedugni stb. Gépen szerkesztek pár dokumentumot, másik gépen otthon elérem, és telón is meg tudom nyitni, miközben egyszer sem kellett másolnom a fájlokat. a 32 giga meg elég a zenéknek és videóknak.

Nem elérhető BIT_

  • Hozzászólások: 808
  • Nem: Férfi
  • FIAT és HTC Fan :)
  • Navigáció / Navigation: iGo Primo
  • PDA: HTC 10 / HTC One M8 / HTC ONE M7 / HTC Sensation
  • PDA ROM: Gyári / ViperOneM8 3.2.1 / ViperOne 7.0.1 / ViperS 5.1.0
  • Skype: nadgabor
Re: Re: OFF Topik
« Reply #119 Dátum: 2012, 02 28, 04:37:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
32 (s esetén mondjuk csak 16) gigát hova akarsz bővíteni még? Főleg, hogy egyre több minden cloudba kerül. Dropbox nagyban megkönnyíti a fájlok mozgatását számomra. Lövök egy képet a kamerával, és már a laptopomon is van, nem kell összedugni stb. Gépen szerkesztek pár dokumentumot, másik gépen otthon elérem, és telón is meg tudom nyitni, miközben egyszer sem kellett másolnom a fájlokat. a 32 giga meg elég a zenéknek és videóknak.

Így igaz. Nekem is pörög a dropbox.
Mondjuk vannak ismerőseim, akik nem fizetnek elő mobilnetre. Na, nekik nem annyira jó ez. :)

Küldve az én HTC Sensation-ömről :)

Nem elérhető korimv6

  • Hozzászólások: 321
  • Nem: Férfi
  • Opeles
  • PDA: HTC Sensation; HTC Touch Diamond
  • PDA ROM: Elegancia ICS Sense4
Re: OFF Topik
« Reply #120 Dátum: 2012, 02 28, 06:32:52 »
A Diamondban is csak darabig volt elég a 4 giga. Nem is beszélve róla, hogy a class10-es kártya sokkal gyorsabb, mint a dia beépített memóriája. Dropboxot én is használom, de a mobilnetem lemondtam, mert nem is fért bele a havi kiadásba, ráadásul ha nem volt 3G, akkor az edge használhatatlan volt, és felénk sok helyen nincs 3G :( Ha lehet ne jöjjön senki azzal, hogy aki még tud venni egy ilyen drága telefont, annak biztos van havi kétezre mobilnetre  >:(
Opel Omega MV6;HTC Sensation

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: OFF Topik
« Reply #121 Dátum: 2012, 02 28, 06:49:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A Diamondban is csak darabig volt elég a 4 giga. Nem is beszélve róla, hogy a class10-es kártya sokkal gyorsabb, mint a dia beépített memóriája. Dropboxot én is használom, de a mobilnetem lemondtam, mert nem is fért bele a havi kiadásba, ráadásul ha nem volt 3G, akkor az edge használhatatlan volt, és felénk sok helyen nincs 3G :( Ha lehet ne jöjjön senki azzal, hogy aki még tud venni egy ilyen drága telefont, annak biztos van havi kétezre mobilnetre  >:(

Engem viszont nem érintett meg ez a dropbox hype, online szórjam fel a cuccaimat? Hát nóóórmááális? 16gb-s memkari van a pda-ban, nekem az több mint elég, mivel sosem játszom rajta és az egérmozit is utálom, így kényelmesen elférek rajta. Zenéből is csak egyetlen szám van rajta, azért tettem fel, hogy kipróbáljam azt a híres beatsaudio részt.... Mobilnetem viszont van, mert az nekem kell és a munkám elengedhetetlen része.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: OFF Topik
« Reply #122 Dátum: 2012, 02 28, 09:30:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Zenéből is csak egyetlen szám van rajta, azért tettem fel, hogy kipróbáljam azt a híres beatsaudio részt....

Ahogy hallgattam amúgy a beats audiot, szerintem űgy működik, hogy ha be van kapcsolva, akkor normálisan szól minden ahogy más készülékekben is, kikapcsolva meg totál elrontja a hangot, hogy hallható legyen a különbség.
Tegnap felraktam a hypersnonsense 08at, hallgattam zenét kondiba menet, és feltűnt, hogy milyen jól szól, azt hittem be van kapcsolva a dspben a mélykiemelés, de nem. Enyhe módban rákapcsoltam és OMFGWTF. Szeretem a Sennheiseremet :D

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: OFF Topik
« Reply #123 Dátum: 2012, 02 28, 09:38:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ahogy hallgattam amúgy a beats audiot, szerintem űgy működik, hogy ha be van kapcsolva, akkor normálisan szól minden ahogy más készülékekben is, kikapcsolva meg totál elrontja a hangot, hogy hallható legyen a különbség.
Tegnap felraktam a hypersnonsense 08at, hallgattam zenét kondiba menet, és feltűnt, hogy milyen jól szól, azt hittem be van kapcsolva a dspben a mélykiemelés, de nem. Enyhe módban rákapcsoltam és OMFGWTF. Szeretem a Sennheiseremet :D

Szerintem nagyon jól szól a beatsaudio, legalábbis a sima romom amikor fent volt, ahoz képest mindenképpen jobb az xe, én egy AKG-n és egy Sennheiser RS160-on illetve egy Plantronics Pulsar 590A fülesen próbáltam ki(ezek vannak otthon), azon kívül, hogy az rs160 betorzított full hangerőn, majdnem kivitte a dobhártyámat...
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: Re: OFF Topik
« Reply #124 Dátum: 2012, 02 28, 11:20:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem nagyon jól szól a beatsaudio, legalábbis a sima romom amikor fent volt, ahoz képest mindenképpen jobb az xe, én egy AKG-n és egy Sennheiser RS160-on illetve egy Plantronics Pulsar 590A fülesen próbáltam ki(ezek vannak otthon), azon kívül, hogy az rs160 betorzított full hangerőn, majdnem kivitte a dobhártyámat...

Egy szimpla kiemeles also es felso frekvencitartomanyban, ez nagy fejlesztes. Szerintem hallgass meg egy dsp manageres romot. XDA-n is tobben csak szimpla marketingfogasnak tartjak a beats audiot.

Küldve az én HTC Sensation-emről Tapatalk használatával.