2024, 03 29, 09:36:47

Szerző Téma: OFF Topik  (Megtekintve 94320 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Zerko

  • Vendég
Re: temp
« Reply #25 Dátum: 2011, 12 10, 00:14:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
No én meg abban nem értek eggyet,h mennyire értékeli a futár,h ... Pon nem érdekel! ne is haragudj de ,ha gondolod,más fórumkról ,de akár a googleból is belinkelek neked olyan Bibiket,amiket futár cégek-netes kereekedők (hagyagsága,nemtörődömsége,avagy szándékossága) miatt szívottt meg a delikvens!  Nem ellenőrzöd átvételkor az IMEI-t ,és netán későb derül fény,h (jééé biztos valaki trükközött,és ez nem is az ami) no akkor mehetsz ahová csak akarsz,gari nyema!
Rengeteget lehet hallani,különböző trükkök szivatások,és kiábrándult delikvensek sérelmeiről! (nekem személy szerint 3 ily ügyem van amikor megszívtam a netes rendeléssel) Ilyen a világ,sajna nem szabad hinni,csak a papirra vetett tényeknek-saját szemednek! Szó elszál,írás... :taps:  De szerintem is vidéken jobb a helyzet,mármint,h valahogy tiszteségesebbek az emberek. Itt Bp-n meg a nagyszámok törvénye alapján,mindenki,le..mindennkit. Sajna én ezt látom tapasztalom.

Nem elérhető ramy

  • Hozzászólások: 1316
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo..
  • PDA: Sgs5
  • PDA ROM: Droid 4.4.2
  • Skype: ramy19691
Re: OFF Topik
« Reply #26 Dátum: 2011, 12 10, 00:15:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mostanság valahogy nem jön össze a htc vásárlás ill.megtartàs, már magam sem értem  :hmm:

Ez betegség!  PDA mega függő fan!   ;)  :D  Van rá szükséged,az élet elképzelhetetlen nélküle?  Szerintem nem!  De kell! na erről beszélek!   :D

Nem elérhető ramy

  • Hozzászólások: 1316
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo..
  • PDA: Sgs5
  • PDA ROM: Droid 4.4.2
  • Skype: ramy19691
Re: temp
« Reply #27 Dátum: 2011, 12 10, 00:17:17 »
zerko Off -ol!  Ejnye bejnye!   ;)

A  [/quote]  jel után írj,s menni fog! 

Nem elérhető Waffen

  • Hozzászólások: 506
  • PFC Fan
  • PDA: , Iphone 5 32Gb Black, Apple New iPad 16Gb
  • PDA ROM: / 6 iOS
Re: OFF Topik
« Reply #28 Dátum: 2011, 12 10, 00:22:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez betegség!  PDA mega függő fan!   ;)  :D  Van rá szükséged,az élet elképzelhetetlen nélküle?  Szerintem nem!  De kell! na erről beszélek!   :D
Baxus igazad van, most már 7.éve pda zok, és htc márkahű vagyok, rádásul nem is hyp ól veszem mert bt.vel használom, nem mutogatom, egész nap a kocsiban van.
Hűségem a becsületem!

Nem elérhető Waffen

  • Hozzászólások: 506
  • PFC Fan
  • PDA: , Iphone 5 32Gb Black, Apple New iPad 16Gb
  • PDA ROM: / 6 iOS
Re: OFF Topik
« Reply #29 Dátum: 2011, 12 10, 00:25:25 »
Az iphon nagyon tetszik csak kicsi, és az 5ös se lesz sokkal nagyobb sajna
Hűségem a becsületem!

Nem elérhető ramy

  • Hozzászólások: 1316
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo..
  • PDA: Sgs5
  • PDA ROM: Droid 4.4.2
  • Skype: ramy19691
Re: OFF Topik
« Reply #30 Dátum: 2011, 12 10, 00:26:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Baxus igazad van, most már 7.éve pda zok, és htc márkahű vagyok, rádásul nem is hyp ól veszem mert bt.vel használom, nem mutogatom, egész nap a kocsiban van.

Rengeteg betegség van manapság e földön!  tood  mit legyen ez a legnagyobb betegséged! A lényeg,h örömet okozzon(és arra manapság nagy szükség van) .!  :ok:

Nem elérhető Waffen

  • Hozzászólások: 506
  • PFC Fan
  • PDA: , Iphone 5 32Gb Black, Apple New iPad 16Gb
  • PDA ROM: / 6 iOS
Re: OFF Topik
« Reply #31 Dátum: 2011, 12 10, 00:30:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Rengeteg betegség van manapság e földön!  tood  mit legyen ez a legnagyobb betegséged! A lényeg,h örömet okozzon(és arra manapság nagy szükség van) .!  :ok:
Igaz,legyen ez a végszó,lerakom a tabit és alszom, jó éjt
Hűségem a becsületem!

Nem elérhető ramy

  • Hozzászólások: 1316
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo..
  • PDA: Sgs5
  • PDA ROM: Droid 4.4.2
  • Skype: ramy19691
Re: OFF Topik
« Reply #32 Dátum: 2011, 12 10, 00:31:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az iphon nagyon tetszik csak kicsi, és az 5ös se lesz sokkal nagyobb sajna

A IOS-zárt rendszer! Android nyitott! Főleg már a iPhone 4S(tudod a sima 4 után4S) is gáz,nincs jaillbreak és TSA-i! Egyre nehezebb áttörni a IOS rendszer gátjait! nekem van 4-es,az még megoldható. a4S- Annak való aki tele van,és gondtalan élet melett,mindent fizet,és igy alkot!

Zerko

  • Vendég
Re: temp
« Reply #33 Dátum: 2011, 12 10, 00:35:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
No én meg abban nem értek eggyet,h mennyire értékeli a futár,h ... Pon nem érdekel! ne is haragudj de ,ha gondolod,más fórumkról ,de akár a googleból is belinkelek neked olyan Bibiket,amiket futár cégek-netes kereekedők (hagyagsága,nemtörődömsége,avagy szándékossága) miatt szívottt meg a delikvens!  Nem ellenőrzöd átvételkor az IMEI-t ,és netán későb derül fény,h (jééé biztos valaki trükközött,és ez nem is az ami) no akkor mehetsz ahová csak akarsz,gari nyema!
Rengeteget lehet hallani,különböző trükkök szivatások,és kiábrándult delikvensek sérelmeiről! (nekem személy szerint 3 ily ügyem van amikor megszívtam a netes rendeléssel) Ilyen a világ,sajna nem szabad hinni,csak a papirra vetett tényeknek-saját szemednek! Szó elszál,írás... :taps:  De szerintem is vidéken jobb a helyzet,mármint,h valahogy tiszteségesebbek az emberek. Itt Bp-n meg a nagyszámok törvénye alapján,mindenki,le..mindennkit. Sajna én ezt látom tapasztalom.
Bocsi csak telón vagyok! Meg béna. Kösz az íros infot.
A lényeg. Egyetlen szabálykövető futár sem fogja hagyni, h aláírás nélkűl felbonts egy csomit. Esetleg hajlandó megvárni átvétel után ha van idelye és szépen megkéred. Gondolj bele, ha van egy nap 100-120 címe vagy máshol csak 40 de az 300-km-en és az utóbbi elindul 10:30-kor és vissza kell érnie a depóba 19:00-ig és ezt megcsinálják előtted 10-en, akkor neked milyen ha nem kapod meg aznap a csomit mert feltartották? Plusz csomagszintű átadás-átvétel van, ha csak előlre nincs más egyeztetve. De ehhez nagyon nagynak kell lenni. A futárt pedig hidd el h nem érdekli mi van a csomiban! Aki nem ilyen az nem is lesz sokáig futár.
De ha neked futár bántotta a csomi-t és ez bizonyitást nyert akkor az már nem futár ez tuti! Plusz ez esetben én kérek elnézést az adott futár nevében é hidd el h még nagyon sokan vagyunk akik szégyenlik az ilyen kollégákat.

Zerko

  • Vendég
Re: temp
« Reply #34 Dátum: 2011, 12 10, 00:47:04 »
Megyek hunyni.Szép álmokat mindenkinek

Nem elérhető ramy

  • Hozzászólások: 1316
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo..
  • PDA: Sgs5
  • PDA ROM: Droid 4.4.2
  • Skype: ramy19691
Re: temp
« Reply #35 Dátum: 2011, 12 10, 00:47:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Bocsi csak telón vagyok! Meg béna. Kösz az íros infot.
A lényeg. Egyetlen szabálykövető futár sem fogja hagyni, h aláírás nélkűl felbonts egy csomit. Esetleg hajlandó megvárni átvétel után ha van idelye és szépen megkéred. Gondolj bele, ha van egy nap 100-120 címe vagy máshol csak 40 de az 300-km-en és az utóbbi elindul 10:30-kor és vissza kell érnie a depóba 19:00-ig és ezt megcsinálják előtted 10-en, akkor neked milyen ha nem kapod meg aznap a csomit mert feltartották? Plusz csomagszintű átadás-átvétel van, ha csak előlre nincs más egyeztetve. De ehhez nagyon nagynak kell lenni. A futárt pedig hidd el h nem érdekli mi van a csomiban! Aki nem ilyen az nem is lesz sokáig futár.

A futárnál van 1 db átvételi lap... felnyittom a terméket(átvéve a lapon)- (mert  Pl -e termékeknél sajna csak ugy lehet igazoni,mi is a ki is) és ha gond van azonnal feliratom az átvételi lapra! (ezért is van Pl) Nálam az igy megy,eddíg mindíg-!  Bocs-de nem a futár dönti el,mifán terem a dió! Ha ezt nem hajlandó-hát viheti vissza terméket! Egy termék átadásának vannak szabályai(mind 2 félnek be kell tartani) és ebben nem a futár a döntő,h neki rohanni,meg 345 cim... nem érdekel!   OFF-ban ha nem stimm jó! 

Nem elérhető Waffen

  • Hozzászólások: 506
  • PFC Fan
  • PDA: , Iphone 5 32Gb Black, Apple New iPad 16Gb
  • PDA ROM: / 6 iOS
Re: OFF Topik
« Reply #36 Dátum: 2011, 12 10, 08:52:01 »
Nekem a visszaigazoló mailben külön felhívták a figyelmem az árú ellenörzésére, mellette ott volt a viszárú papír ha gond lenne akkor a csávó már viszi is vissza.
Hűségem a becsületem!

Zerko

  • Vendég
Re: OFF Topik
« Reply #37 Dátum: 2011, 12 10, 12:42:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem a visszaigazoló mailben külön felhívták a figyelmem az árú ellenörzésére, mellette ott volt a viszárú papír ha gond lenne akkor a csávó már viszi is vissza.
Ez melyik futárszolg?

Zerko

  • Vendég
Re: OFF Topik
« Reply #38 Dátum: 2011, 12 10, 12:45:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem a visszaigazoló mailben külön felhívták a figyelmem az árú ellenörzésére, mellette ott volt a viszárú papír ha gond lenne akkor a csávó már viszi is vissza.
Igen, ez lehet de ilyenkor a feladó külön szerződést köt a futárcéggel erre vonatkozólag. Ilyenkor ezt valóban meg lehet tenni. Neked melyik cég szállít?

Zerko

  • Vendég
Re: temp
« Reply #39 Dátum: 2011, 12 10, 12:51:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A futárnál van 1 db átvételi lap... felnyittom a terméket(átvéve a lapon)- (mert  Pl -e termékeknél sajna csak ugy lehet igazoni,mi is a ki is) és ha gond van azonnal feliratom az átvételi lapra! (ezért is van Pl) Nálam az igy megy,eddíg mindíg-!  Bocs-de nem a futár dönti el,mifán terem a dió! Ha ezt nem hajlandó-hát viheti vissza terméket! Egy termék átadásának vannak szabályai(mind 2 félnek be kell tartani) és ebben nem a futár a döntő,h neki rohanni,meg 345 cim... nem érdekel!   OFF-ban ha nem stimm jó!
Egyébként ami zavar egy kicsit h úgy beszélsz a futárokról mintha az valami alávaló munka lenne. Mintha ők semmik lennének. Én az elmúlt 10 évben 4 futárcégnél dolgoztam mint futár. Most a második cégemnél vagyok újra Igaz most nem futár. Az operáción vagyok. Ha érdekel leírom neked egy futár egy napját 4 cégnél . Azt hiszem utána kicsit jobban becsülnéd azt a sokszor igen meredek munkát amivel eljut hozzád egy csomag. :-) de kéretik emiatt nem megsértődni. Amúgy én is várom a Sensation-t Azért pofátlankodom itt. Csak eddig nem volt mit írni.

Nem elérhető Waffen

  • Hozzászólások: 506
  • PFC Fan
  • PDA: , Iphone 5 32Gb Black, Apple New iPad 16Gb
  • PDA ROM: / 6 iOS
Re: OFF Topik
« Reply #40 Dátum: 2011, 12 10, 13:44:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen, ez lehet de ilyenkor a feladó külön szerződést köt a futárcéggel erre vonatkozólag. Ilyenkor ezt valóban meg lehet tenni. Neked melyik cég szállít?
Nekem a GLS,nagy töbségben.
Hűségem a becsületem!

Nem elérhető ramy

  • Hozzászólások: 1316
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo..
  • PDA: Sgs5
  • PDA ROM: Droid 4.4.2
  • Skype: ramy19691
Re: temp
« Reply #41 Dátum: 2011, 12 10, 19:43:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egyébként ami zavar egy kicsit h úgy beszélsz a futárokról mintha az valami alávaló munka lenne. Mintha ők semmik lennének. Én az elmúlt 10 évben 4 futárcégnél dolgoztam mint futár. Most a második cégemnél vagyok újra Igaz most nem futár. Az operáción vagyok. Ha érdekel leírom neked egy futár egy napját 4 cégnél . Azt hiszem utána kicsit jobban becsülnéd azt a sokszor igen meredek munkát amivel eljut hozzád egy csomag. :-) de kéretik emiatt nem megsértődni. Amúgy én is várom a Sensation-t Azért pofátlankodom itt. Csak eddig nem volt mit írni.

Figyu,te személyesíted a futárt ,és döntésjoggal ruházod fel!  A futár csak viszi a terméket! Az eladó és a vevő kompetenciája az,h mit küld,mikor-S a vevőjé,hkifizesse- rendesen szabályosan vegye át! Saját-és a eladó érdeke is az,h ellenőrizve legyen,h a nevett termék sértetlenűl,rendelt állapotban-papíron szereplő megadott paraméterekben,teljesült, érkezett meg! (ez fontos a garancia érvényesítése miatt) Valaha mikor még az Óperencián is túl,ahol a világ végén  a kismalac..t,én is voltam futár!
Kérlek ne személyesítsd(((( önmagadra))).és futártársaidra az eddíg leírtakat!  Csupán egy eladás,és  szerintemnémileg hivatalos, átvétel-vétel betteljesülését írtam le! Én így csinálom(mindenki ugy teszi ahogy csak szeretné)! Még az OFF topicot sem szeretném OFF-olni azzal,h A futárok igy meg ugy...mindenki tudja a dolgát,a futár is ,én is!  ;)   :ok:

Nem elérhető ramy

  • Hozzászólások: 1316
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo..
  • PDA: Sgs5
  • PDA ROM: Droid 4.4.2
  • Skype: ramy19691
Re: OFF Topik
« Reply #42 Dátum: 2011, 12 10, 19:55:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem a visszaigazoló mailben külön felhívták a figyelmem az árú ellenörzésére, mellette ott volt a viszárú papír ha gond lenne akkor a csávó már viszi is vissza.

Igen erre gondolnék!  Ha nem nézem át,és esetlegesen későb derül fény arra,h nem stimm valami,lehetelen bizonyítani,h mi,hogyan volt! És ez nem feltétlen a futár hibája....!!!  1 példa az eladó egy időben több ugyan azon típusú terméket küld el ,legyen mondjuk 8 felé! Kitölti a garancia papírokat,és véletlen(ön akaratán kívül összekeveri őket) beleteszi a dobozba elküldi!  Ügyfél,vásárló nem nézi-azonosítja a terméket a papíron szereplő adatokkal pl.IMEI szám...! És később pici hiba lép fel a termékkel! Előveszi a papírkáját befárad a gariszervizbe és  :shock:  Ugyan is ott azzal kezdenek,h megnézik a IMEI-t és a garancia jegyen felírtakat,ha nem stimm,sajna mehet haza!  Általában az értékesítő hely,és a garanci elvégző hely nem Uaz!  Ez egy megtörtént eset!  Nem bántás,főleg nem a futárokra nézve!  Na de tényleg OFF! Én nem akartam senkit megbántani!  Főleg nem a nehéz végző futárokat!   O->-  O->-  :)

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: OFF Topik
« Reply #43 Dátum: 2011, 12 10, 23:09:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen erre gondolnék!  Ha nem nézem át,és esetlegesen későb derül fény arra,h nem stimm valami,lehetelen bizonyítani,h mi,hogyan volt! És ez nem feltétlen a futár hibája....!!!  1 példa az eladó egy időben több ugyan azon típusú terméket küld el ,legyen mondjuk 8 felé! Kitölti a garancia papírokat,és véletlen(ön akaratán kívül összekeveri őket) beleteszi a dobozba elküldi!  Ügyfél,vásárló nem nézi-azonosítja a terméket a papíron szereplő adatokkal pl.IMEI szám...! És később pici hiba lép fel a termékkel! Előveszi a papírkáját befárad a gariszervizbe és  :shock:  Ugyan is ott azzal kezdenek,h megnézik a IMEI-t és a garancia jegyen felírtakat,ha nem stimm,sajna mehet haza!  Általában az értékesítő hely,és a garanci elvégző hely nem Uaz!  Ez egy megtörtént eset!  Nem bántás,főleg nem a futárokra nézve!  Na de tényleg OFF! Én nem akartam senkit megbántani!  Főleg nem a nehéz végző futárokat!   O->-  O->-  :)
Csak folytatom az offot én is.
Ha tévesen rossz papírt küldenek el neked, vagy nem megfelelő garanciajegyet, akkor sem a futár előtt kell bevizsgálni mindent. Senki nem mondta, hogy az ember fia/lánya ne nézze meg az adatokat, papírokat, stb átvétel  után, én csak arról írtam, hogy ezt ne úgy tegye, hogy közben szerencsétlen futár meg hót ideg lesz, mert miattam fél órával később mehet haza 'rendbe tenni' az asszonyt :D Ha meg más jellegű a probléma, és mondjuk ránk sóztak valami gyanús készüléket, amit mi jelzünk és azt mondják, hogy ők nem tudnak semmiről, és ők rendben adták át, akkor pedig szépen elállunk a vásárlástól és megjegyezzük a bolt nevét, hogy legközelebb még csak véletlenül se vásároljunk tőlük semmit.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Zerko

  • Vendég
Re: OFF Topik
« Reply #44 Dátum: 2011, 12 11, 01:55:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Csak folytatom az offot én is.
Ha tévesen rossz papírt küldenek el neked, vagy nem megfelelő garanciajegyet, akkor sem a futár előtt kell bevizsgálni mindent. Senki nem mondta, hogy az ember fia/lánya ne nézze meg az adatokat, papírokat, stb átvétel  után, én csak arról írtam, hogy ezt ne úgy tegye, hogy közben szerencsétlen futár meg hót ideg lesz, mert miattam fél órával később mehet haza 'rendbe tenni' az asszonyt :D Ha meg más jellegű a probléma, és mondjuk ránk sóztak valami gyanús készüléket, amit mi jelzünk és azt mondják, hogy ők nem tudnak semmiről, és ők rendben adták át, akkor pedig szépen elállunk a vásárlástól és megjegyezzük a bolt nevét, hogy legközelebb még csak véletlenül se vásároljunk tőlük semmit.
Köszi az együttérzést. :-) Igazá ból itt nem az asszonyról szól a dolog, hanem arról h mindeki megkapja a csomit. Azt h megkapja és megnézi a papirokat az ok meg az imeit de a 20 perc proba, na az a sok. Nálam is megesett h nem stimmelt a tartalom és én a saját telomon beszéltem az illetékessel  h fel van bontva a csomi de nem ok és visszavinném. Ez emberség kérdése. Én 4 évet GLS-eztem. XIII ker. ben. 5:30kor kezdtem alsónémediben a depóban és dec hóban sokszor 23-kor végeztem ugyan ott. Most egy nemzetközi futárcégnek dolgozom. Elindulsz 10 kor a depóbol (8kor ott vagy) lemész Ajka , Szombathely, Köszeg,Sárvár, kb 20-25 cim, de érj vissza hétre mert megy a gép a csomikkal. És a futár megy 160-180 -al a 8 uton h megkapja az ügyfél a csomit. Csak ezt sokan nem tudják. Tudom h vannak tévedések,hibák de kérek mindenkit h ne mondja h ˝pont leszarom a futárt˝ Mi értetek vagyunk és igyekszünk! És minden nap szeretnénk mindenkihez eljutni. Hivatástudatból lesz valaki futár aki nem ilyen az kihullik.

Zerko

  • Vendég
Re: OFF Topik
« Reply #45 Dátum: 2011, 12 11, 02:01:23 »
amúgy meg tök irigy vagyok rátom mert nektek már van ilyen telótok. :-)
Remélem még sok örömötök lesz benne.
 én is pályazok egyre. Remélem februárig összejön. Szép álmokat mindenkinek!

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: OFF Topik
« Reply #46 Dátum: 2011, 12 11, 09:27:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi az együttérzést. :-) Igazá ból itt nem az asszonyról szól a dolog, hanem arról h mindeki megkapja a csomit. Azt h megkapja és megnézi a papirokat az ok meg az imeit de a 20 perc proba, na az a sok. Nálam is megesett h nem stimmelt a tartalom és én a saját telomon beszéltem az illetékessel  h fel van bontva a csomi de nem ok és visszavinném. Ez emberség kérdése. Én 4 évet GLS-eztem. XIII ker. ben. 5:30kor kezdtem alsónémediben a depóban és dec hóban sokszor 23-kor végeztem ugyan ott. Most egy nemzetközi futárcégnek dolgozom. Elindulsz 10 kor a depóbol (8kor ott vagy) lemész Ajka , Szombathely, Köszeg,Sárvár, kb 20-25 cim, de érj vissza hétre mert megy a gép a csomikkal. És a futár megy 160-180 -al a 8 uton h megkapja az ügyfél a csomit. Csak ezt sokan nem tudják. Tudom h vannak tévedések,hibák de kérek mindenkit h ne mondja h ˝pont leszarom a futárt˝ Mi értetek vagyunk és igyekszünk! És minden nap szeretnénk mindenkihez eljutni. Hivatástudatból lesz valaki futár aki nem ilyen az kihullik.
Nincsen mit megköszönni, nem azért mondtam, csak egyszerűen így gondolom :) Az asszonyt meg csak poénnak szántam természetesen :D Én személy szerint úgy gondolom le a kalappal a futárok előtt, nem semmi amit végigcsinálnak nap mint nap.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető ramy

  • Hozzászólások: 1316
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo..
  • PDA: Sgs5
  • PDA ROM: Droid 4.4.2
  • Skype: ramy19691
Re: OFF Topik
« Reply #47 Dátum: 2011, 12 11, 13:33:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Csak folytatom az offot én is.
Ha tévesen rossz papírt küldenek el neked, vagy nem megfelelő garanciajegyet, akkor sem a futár előtt kell bevizsgálni mindent. Senki nem mondta, hogy az ember fia/lánya ne nézze meg az adatokat, papírokat, stb átvétel  után, én csak arról írtam, hogy ezt ne úgy tegye, hogy közben szerencsétlen futár meg hót ideg lesz, mert miattam fél órával később mehet haza 'rendbe tenni' az asszonyt :D Ha meg más jellegű a probléma, és mondjuk ránk sóztak valami gyanús készüléket, amit mi jelzünk és azt mondják, hogy ők nem tudnak semmiről, és ők rendben adták át, akkor pedig szépen elállunk a vásárlástól és megjegyezzük a bolt nevét, hogy legközelebb még csak véletlenül se vásároljunk tőlük semmit.

No tulzásokba ne essünk(h a szegény futárt fél óráiog váratnám..) NEM! Ez mind összesen 3 percet sem vesz génybe! Ezen felül,megjegyezném ismételten,ha elengeded a futárt átnézés nélkül,és átvéve a  terméket,nem feltüntetve az esetleges hibákat! Később nehézségekbe ütközhet annak bizonyítása mi,hogyan,mikor is volt!
Folyamat...megérkezik a futás a csomival,azon nyomban átveszed!!!!!!  Megkéred,h pár pillanator várjon. Kibontod,átvizsgálod(nem agyon vizsgálod csak felületesen) Megnézed az IMEI-t..ha stimm mehet is(2 perc az egész) addíg megkinálod egy üdítővel! Pl  O->-  Ha a felületes átvizsgáláskor bibit találsz,mit tom én be van repedve a kijelző,nem stimm a IMEI és  tsai... akkor azt felvezeted az átvételi lapra s kész! A futár máris repeszthet tovább!  Viszont ebben a formában már van nyoma annak,h te bátorkodtad észrevételezni,h akadt némi bibi a termékkel,s ez későbbiek folyamán segédletet nyujthat a csere-garancia... érvényesítésében!
Ennyi! Ez nem irányul senki ellen,annak kárára! Mindenkinek meg kell érteni azt,h nem csak ez,vagy akármi ..eladás..vásárlás....esetben vannak formalitások amit nem árt tartani! (mindeki saját érdeke)

Ui: ha megjegyzed a bolt nevét,és többet a közelébe nem mész,attól még maradhatsz károsult,és  igy kb 6.esetnél tele a megjegyzett boltokkal a noteszed! Nem segít a üres bukszádon,és sérelmeiden! (ici-pic 2 perces)Szabályokat betartod,kevesebb az esély,arra,h a későbbiekben idegeskedned(notesz irogatnod) rohalgálnod-telefonálgatnod,ereölködnöd ahhoz,h érvényesitsd amit!  :ok:

Nem elérhető ramy

  • Hozzászólások: 1316
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo..
  • PDA: Sgs5
  • PDA ROM: Droid 4.4.2
  • Skype: ramy19691
Re: OFF Topik
« Reply #48 Dátum: 2011, 12 11, 13:52:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi az együttérzést. :-) Igazá ból itt nem az asszonyról szól a dolog, hanem arról h mindeki megkapja a csomit. Azt h megkapja és megnézi a papirokat az ok meg az imeit de a 20 perc proba, na az a sok. Nálam is megesett h nem stimmelt a tartalom és én a saját telomon beszéltem az illetékessel  h fel van bontva a csomi de nem ok és visszavinném. Ez emberség kérdése. Én 4 évet GLS-eztem. XIII ker. ben. 5:30kor kezdtem alsónémediben a depóban és dec hóban sokszor 23-kor végeztem ugyan ott. Most egy nemzetközi futárcégnek dolgozom. Elindulsz 10 kor a depóbol (8kor ott vagy) lemész Ajka , Szombathely, Köszeg,Sárvár, kb 20-25 cim, de érj vissza hétre mert megy a gép a csomikkal. És a futár megy 160-180 -al a 8 uton h megkapja az ügyfél a csomit. Csak ezt sokan nem tudják. Tudom h vannak tévedések,hibák de kérek mindenkit h ne mondja h ˝pont leszarom a futárt˝ Mi értetek vagyunk és igyekszünk! És minden nap szeretnénk mindenkihez eljutni. Hivatástudatból lesz valaki futár aki nem ilyen az kihullik.

 :ima:  Kedves Zorko!

Az a gond,h nehéz veled beszélgetni! Kiforgatod az ember szavait! Ki mondta azt,h lesza... a futárt??
Én biztos nem! Csupán azt merészeltem,h(mikor te bizonygattad,h a futárnak huu de rodanni kell) ne is haragudj, de az átvétel,picit hivatalos mivoltát,nem a futár dönti el,és ha nem nézem meg a terméket gond lehet belőle.(még a futárnak is) 20 percekről végkép nem beszéltem! 2 percről annál inkább! Ennyit vesz ígénybe a dolog! Hidd el több terméket vettem már át, ebben a formában(és a hozzám jövő futárok sosem távoztak sérelemmel) inkább bő borravaló kiséretében ,pár jo emberi szó társaságában!
Én is voltam futár,nem kell bemutatnod a dolgot! 

Az meg h a futár értem van(hmm) forditsd meg,ha én nem rendelek,neked nem lesz munkád! Ki van kiért?!
De én rendelek..hasznos,jó dolog az,h az embernek nem kell bumliznia dugóban...helyette tényleg minimális dilyazásért elvégzik helyette. Nagyon kedvelem,és tisztelem a futárok munkáját!!   O->- Üdvözlettel
csak nem forgass ki!   :ima:

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: OFF Topik
« Reply #49 Dátum: 2011, 12 11, 17:31:14 »
Nagyon OFF. Most ajánlották ezt a jó kis 'játékot' :D You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!