2024, 03 28, 22:08:22

Szerző Téma: OFF Topik  (Megtekintve 94296 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
OFF Topik
« Dátum: 2011, 12 06, 17:44:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
csongrád = csontra :)
Rohadt szótár

Sent from my HTC Sensation using Tapatalk
kérlek ne beszéljetek csúnyán  :ima: :ima: :ima:

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: OFF Topik
« Reply #1 Dátum: 2011, 12 06, 19:06:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
kérlek ne beszéljetek csúnyán  :ima: :ima: :ima:

Esetleg egy jobb alternatíva a rohadt almára? Mióta csúnya szó a rohadt?
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető karalyos

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1094
  • Nem: Férfi
  • Király :)
  • PDA: HTC ONE M8; HTC ONE; Samsung Note3
  • PDA ROM: HTC One: ROM:Viper; HTC ONE M8 Viper; Note3 original
  • Skype: nagybogarad
Re: OFF Topik
« Reply #2 Dátum: 2011, 12 06, 20:05:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Esetleg egy jobb alternatíva a rohadt almára? Mióta csúnya szó a rohadt?

Tetszik és mennyire igaz ;););)

Sent from my HTC Sensation Z710e with Beats Audio using Tapatalk
HTC HD2 (Eladva)-HTC Sensation (Eladva)-HTC Desire HD(ELadva)-HTC Desire S(Tégla)-HTC Wildfire(Eladva)-HTC Chacha (Eladva).  Sony Ericsson NEO V (eladva)-Sony Ericsson RAY (eladva)-Toshiba Folio100(eladva)-HTC desire X-HTC ONE X (ongyilkos lett)-HTC ONE X második széria :) (eladásra vár)-Iphone 5-Samsung Galaxy note 8.0-Ipad Mini-Xperia Z tablet-HTC ONE (s-off)(eladva)-HTC ONE (eladva)--Samsung Galaxy Tab3--iphone5s--Galaxy Note3--Galaxys4--Nokia 520--stb stb--HTC ONE S-OFF-HTC ONE M8

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: OFF Topik
« Reply #3 Dátum: 2011, 12 07, 07:00:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tetszik és mennyire igaz ;) ;) ;)

Sent from my HTC Sensation Z710e with Beats Audio using Tapatalk
  :'( Úgy látom magyarázatra kényszerülök. A rohadt alma természetesen nem csúnya, bár én jobb szeretem rothadtnak írni, az finomabb. Bár nem a "rohadt alma" kifejezés ellen szóltam... A szótár is megrothadhat természetesen, és mint állapotjelző nem csúnya. De mondok egy példát (elnézést, csúnya, de szemléletes). "Jó édesa..ny..á..d !" A jó és az édes.a..ny...á.d  szó külön-külön nem trágár, sőt szép szavak, így egyben viszont lehet káromkodás is. Szövegkörnyezettől is függ természetesen. Ezt senki nem vegye kérem magára, tényleg nem jutott eszembe jobb példa :ima: :ima: :ima:
Így az én nézetemben csúnya: rohadt élet, rohadt szótár, rohadt PDA, de nem csúnya: ro(t)hadt alma, ro(t)hadt gyümölcs, vagy pl. ha a papír alapú szótár megpenészedett, akkor "ro(t)hadt szótár", stb...
És mivel a káromkodás ellenkezik a PFC szabályaival, így bátorkodtam ezt illedelmesen jelezni.
Másik megjegyzésem, hogy az offolásra javasolt dolog a moderátoroknak az off hsz-t szürkíteni, a hsz elejére beírt o.f.f.t.o.p.i.k kifejezést. (Természetesen pontok nélkül)
Hattori_Hanso urat pedig szépen kérem, hogy továbbra is privátban kötekedjen velem, ahogy a múltban, hogy ne terheljük feleslegesen a topikot.
Karalyos Kollégától szintén privátban kérem szépen jelezni, ha más topikgazdák, staffok, fórumgazdák, stb. moderálásával nem ért egyet. Vagy erre vannak a megfelelő módszerek és belső topikok. Ez a gyakorlat.
Köszönöm szíves megértéseteket  O->- :ok: , és elnézést az OFF-ért  :oops:

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: OFF Topik
« Reply #4 Dátum: 2011, 12 07, 07:37:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
  :'( Úgy látom magyarázatra kényszerülök. A rohadt alma természetesen nem csúnya, bár én jobb szeretem rothadtnak írni, az finomabb. Bár nem a "rohadt alma" kifejezés ellen szóltam... A szótár is megrothadhat természetesen, és mint állapotjelző nem csúnya. De mondok egy példát (elnézést, csúnya, de szemléletes). "Jó édesa..ny..á..d !" A jó és az édes.a..ny...á.d  szó külön-külön nem trágár, sőt szép szavak, így egyben viszont lehet káromkodás is. Szövegkörnyezettől is függ természetesen. Ezt senki nem vegye kérem magára, tényleg nem jutott eszembe jobb példa :ima: :ima: :ima:
Így az én nézetemben csúnya: rohadt élet, rohadt szótár, rohadt PDA, de nem csúnya: ro(t)hadt alma, ro(t)hadt gyümölcs, vagy pl. ha a papír alapú szótár megpenészedett, akkor "ro(t)hadt szótár", stb...
És mivel a káromkodás ellenkezik a PFC szabályaival, így bátorkodtam ezt illedelmesen jelezni.
Másik megjegyzésem, hogy az offolásra javasolt dolog a moderátoroknak az off hsz-t szürkíteni, a hsz elejére beírt o.f.f.t.o.p.i.k kifejezést. (Természetesen pontok nélkül)
Hattori_Hanso urat pedig szépen kérem, hogy továbbra is privátban kötekedjen velem, ahogy a múltban, hogy ne terheljük feleslegesen a topikot.
Karalyos Kollégától szintén privátban kérem szépen jelezni, ha más topikgazdák, staffok, fórumgazdák, stb. moderálásával nem ért egyet. Vagy erre vannak a megfelelő módszerek és belső topikok. Ez a gyakorlat.
Köszönöm szíves megértéseteket  O->- :ok: , és elnézést az OFF-ért  :oops:


Ú hogy az a róka vigye el, kakas csípje meg. Ahogyan a múltban? Öreg, egyetlen privát üzenetet írtam neked, amire nem is válaszoltál, pedig abban az üzenetben sem kötekedtem, csak reagáltam egy olyan moderálásodra, aminek a jogosultságát nem találtam a fórum szabályzatban. Viszont teljesen igazad van abban, hogy nem kellene Offolni, ezért a mostani írásomért elnézést kérek, de megvédeni magam nem fogom privátban, ha nyilvánosan hülyeséget írnak rólam. peace
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető karalyos

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1094
  • Nem: Férfi
  • Király :)
  • PDA: HTC ONE M8; HTC ONE; Samsung Note3
  • PDA ROM: HTC One: ROM:Viper; HTC ONE M8 Viper; Note3 original
  • Skype: nagybogarad
Re: Re: OFF Topik
« Reply #5 Dátum: 2011, 12 07, 11:36:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
  :'( Úgy látom magyarázatra kényszerülök. A rohadt alma természetesen nem csúnya, bár én jobb szeretem rothadtnak írni, az finomabb. Bár nem a "rohadt alma" kifejezés ellen szóltam... A szótár is megrothadhat természetesen, és mint állapotjelző nem csúnya. De mondok egy példát (elnézést, csúnya, de szemléletes). "Jó édesa..ny..á..d !" A jó és az édes.a..ny...á.d  szó külön-külön nem trágár, sőt szép szavak, így egyben viszont lehet káromkodás is. Szövegkörnyezettől is függ természetesen. Ezt senki nem vegye kérem magára, tényleg nem jutott eszembe jobb példa  :ima: :ima: :ima:
Így az én nézetemben csúnya: rohadt élet, rohadt szótár, rohadt PDA, de nem csúnya: ro(t)hadt alma, ro(t)hadt gyümölcs, vagy pl. ha a papír alapú szótár megpenészedett, akkor "ro(t)hadt szótár", stb...
És mivel a káromkodás ellenkezik a PFC szabályaival, így bátorkodtam ezt illedelmesen jelezni.
Másik megjegyzésem, hogy az offolásra javasolt dolog a moderátoroknak az off hsz-t szürkíteni, a hsz elejére beírt o.f.f.t.o.p.i.k kifejezést. (Természetesen pontok nélkül)
Hattori_Hanso urat pedig szépen kérem, hogy továbbra is privátban kötekedjen velem, ahogy a múltban, hogy ne terheljük feleslegesen a topikot.
Karalyos Kollégától szintén privátban kérem szépen jelezni, ha más topikgazdák, staffok, fórumgazdák, stb. moderálásával nem ért egyet. Vagy erre vannak a megfelelő módszerek és belső topikok. Ez a gyakorlat.
Köszönöm szíves megértéseteket  O->- :ok: , és elnézést az OFF-ért  :oops:

Én Elnézést kérek, de nem a moderalasodnak szólt a megjegyzés, teljesen igazad van a káromkodás és a rothadó szó jelentéseben is, maga a megjegyzés tetszett nem ellened szólt, ha így volt érthető akkor Bocsánatot kérek itt nyilvánosan. Még egyszer bocs. Üdv és további szép napot

Sent from my HTC Sensation Z710e with Beats Audio using Tapatalk
HTC HD2 (Eladva)-HTC Sensation (Eladva)-HTC Desire HD(ELadva)-HTC Desire S(Tégla)-HTC Wildfire(Eladva)-HTC Chacha (Eladva).  Sony Ericsson NEO V (eladva)-Sony Ericsson RAY (eladva)-Toshiba Folio100(eladva)-HTC desire X-HTC ONE X (ongyilkos lett)-HTC ONE X második széria :) (eladásra vár)-Iphone 5-Samsung Galaxy note 8.0-Ipad Mini-Xperia Z tablet-HTC ONE (s-off)(eladva)-HTC ONE (eladva)--Samsung Galaxy Tab3--iphone5s--Galaxy Note3--Galaxys4--Nokia 520--stb stb--HTC ONE S-OFF-HTC ONE M8

Nem elérhető ramy

  • Hozzászólások: 1316
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo..
  • PDA: Sgs5
  • PDA ROM: Droid 4.4.2
  • Skype: ramy19691
Re: OFF Topik
« Reply #6 Dátum: 2011, 12 07, 16:31:40 »
Pedíg a Jó Magyar, Ízes Káromkodásnál ,nincs szebb ,jobb mód a jelen feszült életvitel felgyülemlett káros energiáinak gyors levezetésére! (persze a közig határig) Szerintem itt a llényeg,kinek-mi a közig határ!   :D  na jóó csak okoskodtam egy picit,,ez is oly jó dolog néha.....  ;)  :D  :taps:

Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: OFF Topik
« Reply #7 Dátum: 2011, 12 07, 17:21:55 »
Viszont a szó elszáll, az írás megmarad

Nem elérhető ramy

  • Hozzászólások: 1316
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo..
  • PDA: Sgs5
  • PDA ROM: Droid 4.4.2
  • Skype: ramy19691
temp
« Reply #8 Dátum: 2011, 12 09, 15:32:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Beszéltem a céggel, a maximálisan korrektek. Futár jön, új jön, régi megy, azonnali csere. (ha valakit érdekel a vásárlás helye, akkor privátban leírhatom) Remélem a következővel jobban járok :)

Mostanában egyre több gond van a netes rendeléssel! (nem csak PDA téren,,sorolhatnám)
Mikor átvetted,ellenőrizted,h a gyári doboz sértetlen,felbontatlan? IMEI szám azonos é a garancia jegyben leirtal? Én be is szoktam kapcsoni nagyából átnézni,,,persze a wifi az nem derült volna ki egyből!
Szerintem jobb személkyesen be,enni(átvevőhely) ott kipróbálni ,ha kell 20 percig is,és ugy elhozni.

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: temp
« Reply #9 Dátum: 2011, 12 09, 16:23:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mostanában egyre több gond van a netes rendeléssel! (nem csak PDA téren,,sorolhatnám)
Mikor átvetted,ellenőrizted,h a gyári doboz sértetlen,felbontatlan? IMEI szám azonos é a garancia jegyben leirtal? Én be is szoktam kapcsoni nagyából átnézni,,,persze a wifi az nem derült volna ki egyből!
Szerintem jobb személkyesen be,enni(átvevőhely) ott kipróbálni ,ha kell 20 percig is,és ugy elhozni.
Szerintem ez így nem teljesen igaz. Én személy szerint inkább a netes vásárlást preferálom, persze ha bp-i lennék lehet hogy másképp lenne. Vidéken nem mindig olyan egyszerű a dolog, hogy az ember mindent kipróbálhasson, megnyomkodhasson. Telefon szempontjából nálunk főleg szolgáltatók vannak, oda meg nem megyek be. Évek óta szinte mindent netről veszek, negatív tapasztalatom soha nem volt. Az az de, egyszer rossz autós töltőt küldtek le, telefonos egyeztetés után másnap hozta a futár a rendeset egy kisebb ajándék kíséretében :) Amúgy nem tudom mennyire értékeli a futár, ha az ember kézhezvételkor nekiáll csomagot bontani, számokat ellenőrizni, nyomkodni stb, neki erre nincs ideje. Erre van a 3 napos cseregari, sőt netes vásárlásnál 8 munkanapon belül indok nélkül elállhatunk a vásárlástól. Az meg hogy kifog az ember egy gyári hibás készüléket megint nem a netes rendelés hibája, puszta balszerencse.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető ramy

  • Hozzászólások: 1316
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo..
  • PDA: Sgs5
  • PDA ROM: Droid 4.4.2
  • Skype: ramy19691
Re: temp
« Reply #10 Dátum: 2011, 12 09, 21:30:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem ez így nem teljesen igaz. Én személy szerint inkább a netes vásárlást preferálom, persze ha bp-i lennék lehet hogy másképp lenne. Vidéken nem mindig olyan egyszerű a dolog, hogy az ember mindent kipróbálhasson, megnyomkodhasson. Telefon szempontjából nálunk főleg szolgáltatók vannak, oda meg nem megyek be. Évek óta szinte mindent netről veszek, negatív tapasztalatom soha nem volt. Az az de, egyszer rossz autós töltőt küldtek le, telefonos egyeztetés után másnap hozta a futár a rendeset egy kisebb ajándék kíséretében :) Amúgy nem tudom mennyire értékeli a futár, ha az ember kézhezvételkor nekiáll csomagot bontani, számokat ellenőrizni, nyomkodni stb, neki erre nincs ideje. Erre van a 3 napos cseregari, sőt netes vásárlásnál 8 munkanapon belül indok nélkül elállhatunk a vásárlástól. Az meg hogy kifog az ember egy gyári hibás készüléket megint nem a netes rendelés hibája, puszta balszerencse.

No én meg abban nem értek eggyet,h mennyire értékeli a futár,h ... Pon nem érdekel! ne is haragudj de ,ha gondolod,más fórumkról ,de akár a googleból is belinkelek neked olyan Bibiket,amiket futár cégek-netes kereekedők (hagyagsága,nemtörődömsége,avagy szándékossága) miatt szívottt meg a delikvens!  Nem ellenőrzöd átvételkor az IMEI-t ,és netán későb derül fény,h (jééé biztos valaki trükközött,és ez nem is az ami) no akkor mehetsz ahová csak akarsz,gari nyema!
Rengeteget lehet hallani,különböző trükkök szivatások,és kiábrándult delikvensek sérelmeiről! (nekem személy szerint 3 ily ügyem van amikor megszívtam a netes rendeléssel) Ilyen a világ,sajna nem szabad hinni,csak a papirra vetett tényeknek-saját szemednek! Szó elszál,írás... :taps:  De szerintem is vidéken jobb a helyzet,mármint,h valahogy tiszteségesebbek az emberek. Itt Bp-n meg a nagyszámok törvénye alapján,mindenki,le..mindennkit. Sajna én ezt látom tapasztalom.

Nem elérhető ramy

  • Hozzászólások: 1316
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo..
  • PDA: Sgs5
  • PDA ROM: Droid 4.4.2
  • Skype: ramy19691
Re: OFF Topik
« Reply #11 Dátum: 2011, 12 09, 23:36:17 »
No tehát szerintem ,ha a kijelzők bűvöletében éldegélsz ,akkor lehet jó döntés a Sensation XL. De a többi tekintetében nem annyira! H szkeptikus vagy a dual procival szemben,na ezt nem értem,a 2 mindíg több mint az 1,főleg ha ugyan az 1.5 Ghz órajelen szuperál mind a kettő,csak ugye az egyik duaban! Nem tom mennyiért vetted,vagy cserélted,a XL-t persze akkor lehet jó a dolog! Kinézet,,,,te ténylega lapát kinézetet szereted! (ez megállpítás)  ;) Én nem is láttam senkit a forumon akinek XL-je van. Sensationban az XE a leg! Szerintem!   :D
Ettől függetlenűl,hajrá,én én személy szerint örvendek,h mégis az android rendszert választottad! Szerintem a winmó halott dolog!

Nem elérhető Waffen

  • Hozzászólások: 506
  • PFC Fan
  • PDA: , Iphone 5 32Gb Black, Apple New iPad 16Gb
  • PDA ROM: / 6 iOS
Re: OFF Topik
« Reply #12 Dátum: 2011, 12 09, 23:36:25 »
No vagyok,nem rossz a razr de úgy csinálták meg, hogy a morallal se ehessen magyarítai
Hűségem a becsületem!

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: OFF Topik
« Reply #13 Dátum: 2011, 12 09, 23:37:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
No vagyok,nem rossz a razr de úgy csinálták meg, hogy a morallal se ehessen magyarítai
Előbb utóbb biztos összehozzák. A Defy-t sem lehet hivatalosan magyarítani, de CM-el már igen  ;)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető Waffen

  • Hozzászólások: 506
  • PFC Fan
  • PDA: , Iphone 5 32Gb Black, Apple New iPad 16Gb
  • PDA ROM: / 6 iOS
Re: OFF Topik
« Reply #14 Dátum: 2011, 12 09, 23:43:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
No tehát szerintem ,ha a kijelzők bűvöletében éldegélsz ,akkor lehet jó döntés a Sensation XL. De a többi tekintetében nem annyira! H szkeptikus vagy a dual procival szemben,na ezt nem értem,a 2 mindíg több mint az 1,főleg ha ugyan az 1.5 Ghz órajelen szuperál mind a kettő,csak ugye az egyik duaban! Nem tom mennyiért vetted,vagy cserélted,a XL-t persze akkor lehet jó a dolog! Kinézet,,,,te ténylega lapát kinézetet szereted! (ez megállpítás)  ;) Én nem is láttam senkit a forumon akinek XL-je van. Sensationban az XE a leg! Szerintem!   :D
Ettől függetlenűl,hajrá,én én személy szerint örvendek,h mégis az android rendszert választottad! Szerintem a winmó halott dolog!
Nem vagyok egy nagy kocka, inkább kicsi, de a win nekem is unalmas lett, hát még azoknak akik értenek is hozzá,tetszik a droid, el tudok vele mókolni órákat.
Nekem bőven elég 1.5Ghz egy maggal, tudom a több a jobb, de ezzel is szépen futkorászik.
Hűségem a becsületem!

Nem elérhető Waffen

  • Hozzászólások: 506
  • PFC Fan
  • PDA: , Iphone 5 32Gb Black, Apple New iPad 16Gb
  • PDA ROM: / 6 iOS
Re: OFF Topik
« Reply #15 Dátum: 2011, 12 09, 23:50:42 »
Remélem a színe miatt ne fognak leszolni, 110kiós kopasz állat vagyok mókásan fogok kinézi vele   :D
Hűségem a becsületem!

Nem elérhető ramy

  • Hozzászólások: 1316
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo..
  • PDA: Sgs5
  • PDA ROM: Droid 4.4.2
  • Skype: ramy19691
Re: OFF Topik
« Reply #16 Dátum: 2011, 12 09, 23:52:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem vagyok egy nagy kocka, inkább kicsi, de a win nekem is unalmas lett, hát még azoknak akik értenek is hozzá,tetszik a droid, el tudok vele mókolni órákat.
Nekem bőven elég 1.5Ghz egy maggal, tudom a több a jobb, de ezzel is szépen futkorászik.

Te ez a Razr nem tünik rossz vasnak. 1,2 Ghz dual core proci(nem tom ,h ez butitva van é mint a sensationál) 1.5 ghz ról. Super Amoled,ami minden kép jobb mint a sensation-é. Formatervezés Ok,anyag szintén! Motorollan nem szokott gaat csinálni. aksi alapból jobb, a mi 1520 mah-s aksinknál. nem is tudom,h a sensationhoz alapból miért nem adnak nagyobb mah-z aksit!  na mid...de a nem ezt vetted!  Akkor te leszel a multi Média Fann Xl !   :D   :taps:

Nem elérhető karalyos

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1094
  • Nem: Férfi
  • Király :)
  • PDA: HTC ONE M8; HTC ONE; Samsung Note3
  • PDA ROM: HTC One: ROM:Viper; HTC ONE M8 Viper; Note3 original
  • Skype: nagybogarad
Re: Re: OFF Topik
« Reply #17 Dátum: 2011, 12 09, 23:53:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Remélem a színe miatt ne fognak leszolni, 110kiós kopasz állat vagyok mókásan fogok kinézi vele   :D
:)):)):)):)):))
Sent from my HTC Sensation Z710e with Beats Audio using Tapatalk
HTC HD2 (Eladva)-HTC Sensation (Eladva)-HTC Desire HD(ELadva)-HTC Desire S(Tégla)-HTC Wildfire(Eladva)-HTC Chacha (Eladva).  Sony Ericsson NEO V (eladva)-Sony Ericsson RAY (eladva)-Toshiba Folio100(eladva)-HTC desire X-HTC ONE X (ongyilkos lett)-HTC ONE X második széria :) (eladásra vár)-Iphone 5-Samsung Galaxy note 8.0-Ipad Mini-Xperia Z tablet-HTC ONE (s-off)(eladva)-HTC ONE (eladva)--Samsung Galaxy Tab3--iphone5s--Galaxy Note3--Galaxys4--Nokia 520--stb stb--HTC ONE S-OFF-HTC ONE M8

Nem elérhető ramy

  • Hozzászólások: 1316
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo..
  • PDA: Sgs5
  • PDA ROM: Droid 4.4.2
  • Skype: ramy19691
Re: OFF Topik
« Reply #18 Dátum: 2011, 12 09, 23:59:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Remélem a színe miatt ne fognak leszolni, 110kiós kopasz állat vagyok mókásan fogok kinézi vele   :D

Remélem nem fehér??  na akkor azonnal vásárolsz fekete kemény tokot reá!  Tényleg vicces lenne az öszhang,ha..

Akkó értem má miért neked a nagy kijelző!  :shock:  De akkor Tabbletet kéne venned,és azt PDA-nak használni! 
Ezz jó menne az alakodhoz!  csak feketében...       
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Waffen

  • Hozzászólások: 506
  • PFC Fan
  • PDA: , Iphone 5 32Gb Black, Apple New iPad 16Gb
  • PDA ROM: / 6 iOS
Re: OFF Topik
« Reply #19 Dátum: 2011, 12 10, 00:01:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Te ez a Razr nem tünik rossz vasnak. 1,2 Ghz dual core proci(nem tom ,h ez butitva van é mint a sensationál) 1.5 ghz ról. Super Amoled,ami minden kép jobb mint a sensation-é. Formatervezés Ok,anyag szintén! Motorollan nem szokott gaat csinálni. aksi alapból jobb, a mi 1520 mah-s aksinknál. nem is tudom,h a sensationhoz alapból miért nem adnak nagyobb mah-z aksit!  na mid...de a nem ezt vetted!  Akkor te leszel a multi Média Fann Xl !   :D   :taps:
Tapperolva nem olyan nagy szám a razr,képeken meg videón nagyon tetszett, élőben nem jött be annyira, persze a spec.az jó.
Hűségem a becsületem!

Nem elérhető Waffen

  • Hozzászólások: 506
  • PFC Fan
  • PDA: , Iphone 5 32Gb Black, Apple New iPad 16Gb
  • PDA ROM: / 6 iOS
Re: OFF Topik
« Reply #20 Dátum: 2011, 12 10, 00:03:49 »
Csak fehérben van!Tabom az van   :ok:
Hűségem a becsületem!

Nem elérhető Waffen

  • Hozzászólások: 506
  • PFC Fan
  • PDA: , Iphone 5 32Gb Black, Apple New iPad 16Gb
  • PDA ROM: / 6 iOS
Re: OFF Topik
« Reply #21 Dátum: 2011, 12 10, 00:05:52 »
Veszek majd rá ha lehet kapni, fólia is elvileg jövő héten lesz
Hűségem a becsületem!

Nem elérhető ramy

  • Hozzászólások: 1316
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo..
  • PDA: Sgs5
  • PDA ROM: Droid 4.4.2
  • Skype: ramy19691
Re: OFF Topik
« Reply #22 Dátum: 2011, 12 10, 00:08:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Csak fehérben van!Tabom az van   :ok:

Azonnal Tok reá! A férfiasságod megtartása miatt!  :p
De minek is neked ez a miniatűre vas? Mikor ottan van a Mega XX   :D

Zerko

  • Vendég
Re: temp
« Reply #23 Dátum: 2011, 12 10, 00:10:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
No én meg abban nem értek eggyet,h mennyire értékeli a futár,h ... Pon nem érdekel! ne is haragudj de ,ha gondolod,más fórumkról ,de akár a googleból is belinkelek neked olyan Bibiket,amiket futár cégek-netes kereekedők (hagyagsága,nemtörődömsége,avagy szándékossága) miatt szívottt meg a delikvens!  Nem ellenőrzöd átvételkor az IMEI-t ,és netán későb derül fény,h (jééé biztos valaki trükközött,és ez nem is az ami) no akkor mehetsz ahová csak akarsz,gari nyema!
Rengeteget lehet hallani,különböző trükkök szivatások,és kiábrándult delikvensek sérelmeiről! (nekem személy szerint 3 ily ügyem van amikor megszívtam a netes rendeléssel) Ilyen a világ,sajna nem szabad hinni,csak a papirra vetett tényeknek-saját szemednek! Szó elszál,írás... :taps:  De szerintem is vidéken jobb a helyzet,mármint,h valahogy tiszteségesebbek az emberek. Itt Bp-n meg a nagyszámok törvénye alapján,mindenki,le..mindennkit. Sajna én ezt látom tapasztalom.

Nem elérhető Waffen

  • Hozzászólások: 506
  • PFC Fan
  • PDA: , Iphone 5 32Gb Black, Apple New iPad 16Gb
  • PDA ROM: / 6 iOS
Re: OFF Topik
« Reply #24 Dátum: 2011, 12 10, 00:11:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Azonnal Tok reá! A férfiasságod megtartása miatt!  :p
De minek is neked ez a miniatűre vas? Mikor ottan van a Mega XX   :D
Mostanság valahogy nem jön össze a htc vásárlás ill.megtartàs, már magam sem értem  :hmm:
Hűségem a becsületem!