2024, 03 28, 11:29:47
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: [ROM][CWM][XXKPU]CRANIUM RC-9  (Megtekintve 23334 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
[ROM][CWM][XXKPU]CRANIUM RC-9
« Dátum: 2011, 12 05, 21:41:43 »
CRANIUM RC9!!

NEM a Value Pack rendszerére épül!!


Tartalmazza a magyar nyelvet!!


Telepítés:  CWM-ből!!!!

You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

A signed_Cranium_RC9_RELEASE.zip -et felmásolod a belső/internal/ háttértárra, és CWM-ben a "choose zip from internal sdcard" opciót választva megkeresed a felmásolt zip-et és telepíted.

Kész is vagyunk!! ;-)

/Telepítés előtt  wipe: cache - dalvik cache, / factory reset ajánlott!/


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


FIGYELEM, nem próbáltam ki, a leírás mindössze az XDA fórumon lévő angol szöveg fordítása, felelősséget nem vállalok érte, ha tégla lesz a készülékedből!

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login


Cranium RC5v2 telepítés:


Telepítsük ODIN-al az xxkps rom-ot!!

1) Letöltöd ezt: You are not allowed to view links. Register or Login
2) Majd kicsomagolod.[
3) Elindítod a Multi Odin 4.43-t
4) SGS+ t download módba állítod és feldugod a gépre
5) Az OPS-be berakod az AriesVE.ops fájlt   a PDA-ba berakod a I9001XXKPS_I9001SERKP6_I9001XXKPG_HOME.tar.md5 fájlt ha kiír valamit rá le okézod. Pipa: Auto Reboot, Protect OPS, Reset Time 300. Odinba felül sárgacsík jelenik meg és Start.
Töltés közbe egyszer újraindul, ha a programban a srága csík kékre vált akkor van kész és csak akkor húzd le a készüléket!
Majd Recovery mod-ba indítod és wipe data/factory reset majd wipe cache partition, végül reboot system now.
/by: tocsii/


Root jogok megszerzése:


1) Letöltöd: You are not allowed to view links. Register or Login
2) Kicsomagolás NÉLKÜL felteszed a belső memóriára.
3) Recovery mod-ba indítod és apply sdcard: update.zip re nyomsz és kikeresed a Root-i9001-Signed.zip-et és rányomsz. Feltelepíti magát majd reboot system.

Intenet kapcsolatot létesítesz hogy tudd frissíteni a Superuser-t!! /menu-beállítások-legalul su bináris../

Deodex:

Szükséged lesz ezekre: 

You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

ROOT jogosultság

BusyBox /marketről letölthető ha nem fogadná el az Su-ét//


1. Csomagold ki a xultimate.zip tartalmát egy általad választott mappába /érdemes xUltimate mappa a C gyökerébe/

2.Csatlakoztasd a telefont USB Debugging módba  /nem háttértárként/

3. Indítsd el az xUltimate mappából a "main.exe"-t!  Most átnézi  a telefont, várj.

4. Indítsd el az 1. menüpontot és várj. Aztán így tovább egészen a 4. pontig ami után 7. ponttal kilépsz az xUltimate-ből.

5. Csatlakoztasd  a telefont háttértárként.

6. Másold az Belső memória gyökerébe a "done_frame", és "done_app" mappákat az általad létrehozott  mappából!!

7. Ismét tedd USB Debugging modba a telót! /nem háttértárként/

8. Start menü-futtatás-cmd és írd  a parancssorba a következőket!! /"cd.." tudsz visszahaladni egészen addig míg ezt nem látod: "C:\"

1.  cd xUltimate
2.  cd jar
3.  adb shell   / a "#" automatikusan ott lesz mindig ezt nektek nem kell leütni/
4.  #su           /látni fogod a teló kijelzőjén hogy unknow su engedélyt kapott!!/
5.  #stop
6.  #mount -o remount rw /system
7.  #rm /system/app/*.odex
8.  #rm /system/framework/*.odex
9.  #busybox cp /sdcard/done_app/* /system/app/
10. #busybox cp /sdcard/done_frame/* /system/framework/
11. #mount -o remount ro /system
12. #reboot

Ha nem dobott hibaüzit rendben lesz.  Van egy Deodexed Rom-unk!! :-) /ez nagy kiváltság, mert sok mindent változtathatunk vele/

CWM Recovery v. 5.0.2.7. based FeaMod Recovery telepítés:

1) Letöltöd:
You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

2) Az FeaCore_Phoenix_stable.zip-et kicsomagolás nélkül felteszed a belső memóriára.

3) Telót Download mod-ba indítod csatlakoztatod a géphez. Odint indítod és most is berakod az OPS-be az AriesVE.ops fájlt majd most be kell pluszba pipálni még a One Package lehetőséget és a One Package helyre berakod a FeaModRecovery_1.2.tar.md5 fájlt. Fent a csík sárga akkor start. Megint újra indul majd kékre vált a csík és kész.

4) Recovery mod-ba indítod. (Egy új recovery menü fog fogadni már) (Menü gomb az OK, vissza gomb a Vissza.)

5) Rámész Install zip from sdcard --> choose zip from internal sdcard és rányomsz a FeaCore_Phoenix_stable.zip-re , feltelepül.

6) Rámész hogy mounts and storage azonbelül mount /system rányomsz majd nyomsz egy visszát és belemész a advanced-be azon belül a Fix permissions-ra nyomsz.

Cranium RC5 telepítés:

Letöltöd a következőket:

1. You are not allowed to view links. Register or Login

2. You are not allowed to view links. Register or Login

3. You are not allowed to view links. Register or Login

Mindet felmásolod  a belső memória gyökerébe és CWM alól telepíted szépen sorban. /mindegyik telepítés után reboot lesz./


Adrenaline Shot v13:


You are not allowed to view links. Register or Login

Ahogy feljebb is CWM alól telepíted!!!


Extended Power Menu :


You are not allowed to view links. Register or Login

Szintén CWM alól telepíted.


A CRANUIM alapból 1804Mhz fog indulni, így ajánlott beszerezni mielőbb a SetCpu nevü progit hogy kordában tartsuk, az esetleges fagyások miatt!!!!

Kész vagyunk!!!! 

köszi a fenti telepítési útmutatót bucsok-nak :ok:

 visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Érdemes valamilyen launchert használni, mert alapból vannak LAG-ok /xda-n is írják/, és ezzel orvosoljuk a problémát!!

Természetesen a google alkalmazásokat magunknak kell beszereznünk /gmail, stb../!!!!
Források:
You are not allowed to view links. Register or Login Cranium
You are not allowed to view links. Register or Login Clockworkmod
You are not allowed to view links. Register or Login Basic 2.3.6
You are not allowed to view links. Register or Login Root

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------


You are not allowed to view links. Register or Login




visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető szabadgy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #1 Dátum: 2011, 12 06, 11:08:10 »
csak annyit kérdésem lenne, hogy mit jelent a wipe-olás?
és ebben az esetben, miért nem lehet wipe-olni a data-t?
Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel

Nem elérhető marcedli

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5841
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: waze
  • PDA: LG G3+SGS III+SGS+Concorde Tab ONE+iMito MX1
  • PDA ROM: melyiken mi...
Re: Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #2 Dátum: 2011, 12 06, 11:31:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
csak annyit kérdésem lenne, hogy mit jelent a wipe-olás?
és ebben az esetben, miért nem lehet wipe-olni a data-t?
aláírásomban romolás 1x1

bármikor lehet wipeolni.

ICS in da house...
You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető bucsok

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 447
  • Nem: Férfi
  • A Tag!
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: SGS Plus
  • PDA ROM: Cyanogenmod 7.2
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #3 Dátum: 2011, 12 06, 11:34:57 »
A 3. pont nem fér össze a 9. ponttal!!

Letöltöttem direkt  a 3. linket és nincs benne ez:

"I9001XXKPS_I9001SERKP6_I9001XXKPG_HOME.tar.md5"

Helyette ez van:

"9001ZSKP6_I9001OZSKP6_I9001ZSKP6_HOME.tar.md5"

Csak szóltam.



"Lényemből őrült sikoly árad szét mindenfelé...
Már látom magam.
Kívülről az idő által szétcincálva..."

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #4 Dátum: 2011, 12 06, 12:02:26 »
Na király. Akkor elnézést, de mint említettem ez csak fordítás. Ott a link az eredeti oldalra, és azon is az van...

___________________________________
Sent from a GalaxyS far-far away...
by Tapatalk
Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető bucsok

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 447
  • Nem: Férfi
  • A Tag!
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: SGS Plus
  • PDA ROM: Cyanogenmod 7.2
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #5 Dátum: 2011, 12 06, 12:13:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na király. Akkor elnézést, de mint említettem ez csak fordítás. Ott a link az eredeti oldalra, és azon is az van...

___________________________________
Sent from a GalaxyS far-far away...
by Tapatalk

Elvileg ebben minden benne van ami kell hozzá.

You are not allowed to view links. Register or Login
"Lényemből őrült sikoly árad szét mindenfelé...
Már látom magam.
Kívülről az idő által szétcincálva..."

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #6 Dátum: 2011, 12 06, 12:31:54 »
Most nézem, átírták kicsit az XDA-n a telepítést, és működnek rajta a linkek is. Megnézem, hogy át tudom-e írni az első hsz-t. Max. megírom, és elküldöm marcedlinek, hogy cserélje ki.
Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető bucsok

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 447
  • Nem: Férfi
  • A Tag!
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: SGS Plus
  • PDA ROM: Cyanogenmod 7.2
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #7 Dátum: 2011, 12 06, 12:43:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Elvileg ebben minden benne van ami kell hozzá.

You are not allowed to view links. Register or Login

Ebben is ez van, +minden ami kell!!

"9001ZSKP6_I9001OZSKP6_I9001ZSKP6_HOME.tar.md5"


Pedig:

[ROM][XXKPS]░░▒▒▓▓Cranium RC 4░░▒▒▓▓
"Lényemből őrült sikoly árad szét mindenfelé...
Már látom magam.
Kívülről az idő által szétcincálva..."

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #8 Dátum: 2011, 12 06, 13:10:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Most nézem, átírták kicsit az XDA-n a telepítést, és működnek rajta a linkek is. Megnézem, hogy át tudom-e írni az első hsz-t. Max. megírom, és elküldöm marcedlinek, hogy cserélje ki.

Délután marcedli kicseréli a telepítős részt, mert én már nem tudtam módosítani. :D Köszönjük neki. :ok:
Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető csakapuma

  • Hozzászólások: 30
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: GALAXY S II
  • PDA ROM: I9100XXLPQ
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #9 Dátum: 2011, 12 07, 14:28:15 »
Ha valaki felrakja, akkor írhatna néhány tapasztalatot.

Nem elérhető bucsok

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 447
  • Nem: Férfi
  • A Tag!
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: SGS Plus
  • PDA ROM: Cyanogenmod 7.2
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #10 Dátum: 2011, 12 08, 10:34:02 »
Na mondom nekiállok és minden szép lesz meg minden. De...

1. "tallózd be az ArriesVE.ops fájlt, ami a "Basic-Rom“ könyvtárban van...."
2. "Válaszd ki az AriesVE.ops fájlt a "clockworkmod“ könyvtárból..."
3.  "Rakd fel a "Zips“ mappát a belső SD-re...."

És a csomag tartalma:

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Utána néztem és a fordítás jó /Köszönet érte rtitusz kollégának/!!!!!

A gond hogy melyik aries.ops hova illeszem, és hol van a Zips mappa??  /Talán azért írta így mert mindegyik zip-et tedd föl. OK./



"Lényemből őrült sikoly árad szét mindenfelé...
Már látom magam.
Kívülről az idő által szétcincálva..."

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #11 Dátum: 2011, 12 08, 10:44:45 »
Hú. Az 500 megás kis csomagot nem volt kedvem letölteni, hogy ellenőrizzem, feltételeztem, hogy tudják az XDA-s fiúk, hogy mit csinálnak. Valahogy kimaradtak a mappák, ami csak az .ops file-ok miatt kellemetlen, de azok miatt meglehetősen. Nem szokott ekkora fejetlenég lenni az XDA-n.  :shock:

Ereteti XDA-s oldal: You are not allowed to view links. Register or Login

ZSKP-s rom: You are not allowed to view links. Register or Login
Ebben benne kell lennie a megfelelő .ops-nek (basic rom). Ebből kiszűrhető, hogy a Basic, és a CWM (nemlétező) könyvtárban melyiknek kellett volna lenni a méret alapján.
Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető bucsok

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 447
  • Nem: Férfi
  • A Tag!
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: SGS Plus
  • PDA ROM: Cyanogenmod 7.2
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #12 Dátum: 2011, 12 08, 10:49:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hú. Az 500 megás kis csomagot nem volt kedvem letölteni, hogy ellenőrizzem, feltételeztem, hogy tudják az XDA-s fiúk, hogy mit csinálnak. Valahogy kimaradtak a mappák, ami csak az .ops file-ok miatt kellemetlen, de azok miatt meglehetősen. Nem szokott ekkora fejetlenég lenni az XDA-n.  :shock:

Ereteti XDA-s oldal: You are not allowed to view links. Register or Login

Igen a mappák hiánya eléggé kellemetlen. Így merész a dolog.
"Lényemből őrült sikoly árad szét mindenfelé...
Már látom magam.
Kívülről az idő által szétcincálva..."

Nem elérhető bucsok

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 447
  • Nem: Férfi
  • A Tag!
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: SGS Plus
  • PDA ROM: Cyanogenmod 7.2
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #13 Dátum: 2011, 12 08, 10:54:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hú. Az 500 megás kis csomagot nem volt kedvem letölteni, hogy ellenőrizzem, feltételeztem, hogy tudják az XDA-s fiúk, hogy mit csinálnak. Valahogy kimaradtak a mappák, ami csak az .ops file-ok miatt kellemetlen, de azok miatt meglehetősen. Nem szokott ekkora fejetlenég lenni az XDA-n.  :shock:

Ereteti XDA-s oldal: You are not allowed to view links. Register or Login

ZSKP-s rom: You are not allowed to view links. Register or Login
Ebben benne kell lennie a megfelelő .ops-nek (basic rom). Ebből kiszűrhető, hogy a Basic, és a CWM (nemlétező) könyvtárban melyiknek kellett volna lenni a méret alapján.

A méretük ugyanakkora. !!! /132 bájt /

ZSKP-s rom:

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

"Lényemből őrült sikoly árad szét mindenfelé...
Már látom magam.
Kívülről az idő által szétcincálva..."

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #14 Dátum: 2011, 12 08, 11:33:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A méretük ugyanakkora. !!! /132 bájt /

Látom sajnos, meg azt is, hogy nincs benne .ops file. Most egyéb ötlet híján maradtam.
Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető bucsok

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 447
  • Nem: Férfi
  • A Tag!
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: SGS Plus
  • PDA ROM: Cyanogenmod 7.2
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #15 Dátum: 2011, 12 08, 11:37:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Látom sajnos, meg azt is, hogy nincs benne .ops file. Most egyéb ötlet híján maradtam.

Akkor várunk. Hátha valaki befut az info-val.
"Lényemből őrült sikoly árad szét mindenfelé...
Már látom magam.
Kívülről az idő által szétcincálva..."

Nem elérhető bezi76

  • Hozzászólások: 148
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic-Primo
  • PDA: HTC HD2
  • PDA ROM: Driod,WP7,mikor melyik.;-)
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #16 Dátum: 2011, 12 08, 16:19:00 »

Sziasztok!

Én az első hsz. töltöttem le a Cranium RC4 - Onepackage csomagot,és abban vannak mappák,nem ömlesztve van minden.
Én tegnap elkezdtem felrakni a leírás szerint,de félúton abbahagytam. Az I9001ZSKP6 rom nem tartalmaz magyar nyelvet,ez ugyanis ázsiai rom. Én nem akarom angolul használni.
Azt nem tudom,ha a leírás szerint csinálom,hogyan lesz benne magyar menü.
Most olvastam az XDA,hogy nemsokára jön az RC5. Azt most már megvárom,nem telepítgetek addig.
HD2 PDA Fan

Nem elérhető csengusz

  • Hozzászólások: 30
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Samsung Galaxy S Plus GT-I9001
  • PDA ROM: I9001XXKP7 + CRANIUM RC6 + ThunderBolt CWM v2.2.0.
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #17 Dátum: 2011, 12 10, 04:39:43 »
Műxik k kránilyum!!! :taps: :ok: :shock: :ima:
Félrészegen nekiálltam és összejött.  :D
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezta használtam és nagyon jó már nekem. :D Ha valami gond van este leszek leghamarabb gépnél.
Fordítás: MTA sztaki.

U.I. áááááááááááááááááááááááááááááááááá

Nem elérhető marcedli

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5841
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: waze
  • PDA: LG G3+SGS III+SGS+Concorde Tab ONE+iMito MX1
  • PDA ROM: melyiken mi...
Re: Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #18 Dátum: 2011, 12 10, 08:18:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Félrészegen nekiálltam és összejött.  :D
nincs is annál szebb dolog  :D
ICS in da house...
You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető bucsok

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 447
  • Nem: Férfi
  • A Tag!
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: SGS Plus
  • PDA ROM: Cyanogenmod 7.2
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #19 Dátum: 2011, 12 11, 00:26:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Műxik k kránilyum!!! :taps: :ok: :shock: :ima:
Félrészegen nekiálltam és összejött.  :D
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezta használtam és nagyon jó már nekem. :D Ha valami gond van este leszek leghamarabb gépnél.
Fordítás: MTA sztaki.

U.I. áááááááááááááááááááááááááááááááááá

Valaki lefordíthatná hogy mi is örülhessünk!! :-)
"Lényemből őrült sikoly árad szét mindenfelé...
Már látom magam.
Kívülről az idő által szétcincálva..."

Nem elérhető csengusz

  • Hozzászólások: 30
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Samsung Galaxy S Plus GT-I9001
  • PDA ROM: I9001XXKP7 + CRANIUM RC6 + ThunderBolt CWM v2.2.0.
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #20 Dátum: 2011, 12 11, 04:35:53 »
Jó szórakozást!!!
[/b]
MIELŐTT HOZZÁLÁTSZ OLVASD VÉGIG!!!

Azért nincsenek linkek, mert az xda-n megvan minden a 9001-es topikban.

1; Nem árt lementeni az adatokat az sd-ről, de ha nem az se baj. én nem mentettem és minden ugyanúgy működött mint előtte.

2; Odinnal felrakod a zskp7-et. Nem kell megijedni az ariesve.ops-től én 3 fajtát is kipróbáltam és simán ment minddel.

3; Szintén Odinnal felrakod a feamod recovery 1.2-t.

4; Újraindítás recovery módban.
-mounts andstorage->mount /data->mount system->visszanyíl->advanced->Fix Permissions!!!

5; Még ne indítsd újra! Vissza a CWM kezdőjére! Install zip from sdcard->choose zip from internal sdcard->felrakod az Universal adrenalin shot-ot.

6; Most lehet újraindítani, de azonnal vissza a recoverybe és felrakni a root-ot.

7; Újraindítás után be kell állítani az internet kapcsolatot.

8; Megnyitod a Superuser progit és frissíted.

9; Leszeded a busybox-ot és frissíted!

10; Újraindítod recoveryben és felrakod a feamod 1.3.1-et, de nem a phoenixeset, csak az alapot.

11; mount system/data->fix permission (ahogy már írtam az elején).

12; Megint felrakod az universal adrenalin-t!

13; Újraindítod és megint frissíted a Superusert és megnézed, hogy meg van-e még a busíbox installer, ha nincs felrakod újból!

14; Újraindítás recoveryben->mount data/system->fix permission.

15; Felrakod az RC3-at és ha magától indul újra ne engedd, hogy bekepcsoljon, hanem vissza a recoverybe. elfáradtam az írásban.

16; mount system/data fix permission->universal adrenalin->Újraindítod és megint frissíted a Superusert és megnézed, hogy meg van-e még a busíbox installer, ha nincs felrakod újból!

17;Ha nem indul el imételgesd a 11, 12-es pontot és jó lesz. Következik a 13-as újból.

18; Felrakod az RC4-et aztán 16-os pont és felrakod az RC5-öt. (úgy olvastam, hogy az RC4-et ki lehet hagyni, de még nem próbáltam mert örülök, hogy működik)

19; Ha bootloop van akkor megint 11 és 12-es pont ismételgetése.

Kész is lennénk.

Az én tapasztalataim:

Pro:
-majdnem 2 napig bírja az akksi
-stabil
-gyors
-szép megjelenés
-új bootképernyő
-nem futnak fölöslegesen extra programok mint a market, layar stb.

Kontra:
-alapból 1800mhz indul, úgyhogy nem árt rövid időn belül felrakni a set cpu-t mert lefagyhat, ha egyből játszol
-van pár program ami hibajelentéssel kilép
- nem lehet mp3-at hozzárendelni az alap lejátszóval csengőhangnak
-képernyőzár feloldás után kicsit belessul, de 5 másodbercen belül összeszedi magát (ez már csak szőrszálhasogatás, mert alig észrevehető)

Nem elérhető marcedli

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5841
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: waze
  • PDA: LG G3+SGS III+SGS+Concorde Tab ONE+iMito MX1
  • PDA ROM: melyiken mi...
Re: Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #21 Dátum: 2011, 12 11, 06:13:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jó szórakozást!!!


ezután a leírás után nekem eszembe nem jutna feltenni ezt a romot, valami nagyon nem gömbölyű vele, ha a kiadott parancsokat nem hajtja végre, csak amikor eszébe jut...

ICS in da house...
You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető bucsok

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 447
  • Nem: Férfi
  • A Tag!
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: SGS Plus
  • PDA ROM: Cyanogenmod 7.2
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #22 Dátum: 2011, 12 11, 11:32:22 »
Én cseréltem már rom-ot nem egyszer, de ilyenről még nem hallottam.  Ez így nem egészen kóser..
"Lényemből őrült sikoly árad szét mindenfelé...
Már látom magam.
Kívülről az idő által szétcincálva..."

Nem elérhető rdani13

  • Hozzászólások: 81
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S4
  • PDA ROM: I9505XXUBMGA
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #23 Dátum: 2011, 12 11, 14:30:28 »
RC5-öt valaki felrakta már?:O

Nem elérhető csengusz

  • Hozzászólások: 30
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Samsung Galaxy S Plus GT-I9001
  • PDA ROM: I9001XXKP7 + CRANIUM RC6 + ThunderBolt CWM v2.2.0.
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #24 Dátum: 2011, 12 11, 16:59:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
RC5-öt valaki felrakta már?:O

Én!!!

Nem elérhető szabadgy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #25 Dátum: 2011, 12 11, 19:14:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én!!!

egy kis leírást tudnál lécci adni, hogy melyik verziót használtad, illetve a lépéseket?

köszi
Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel

Nem elérhető csengusz

  • Hozzászólások: 30
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Samsung Galaxy S Plus GT-I9001
  • PDA ROM: I9001XXKP7 + CRANIUM RC6 + ThunderBolt CWM v2.2.0.
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #26 Dátum: 2011, 12 12, 14:16:17 »
RC5 LINKEK
[/b]

ZSKP7 You are not allowed to view links. Register or Login

One Package You are not allowed to view links. Register or Login

RC5 You are not allowed to view links. Register or Login

RC5 Update You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető bucsok

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 447
  • Nem: Férfi
  • A Tag!
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: SGS Plus
  • PDA ROM: Cyanogenmod 7.2
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #27 Dátum: 2011, 12 13, 18:24:52 »
Valaki le tudná írni hogy kell deodexelni a  rom-ot?? Nálam a végén elszállt a dolog  a rom-al együtt!!
"Lényemből őrült sikoly árad szét mindenfelé...
Már látom magam.
Kívülről az idő által szétcincálva..."

Nem elérhető marcedli

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5841
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: waze
  • PDA: LG G3+SGS III+SGS+Concorde Tab ONE+iMito MX1
  • PDA ROM: melyiken mi...
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #28 Dátum: 2011, 12 13, 18:35:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Valaki le tudná írni hogy kell deodexelni a  rom-ot?? Nálam a végén elszállt a dolog  a rom-al együtt!!

You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető bucsok

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 447
  • Nem: Férfi
  • A Tag!
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: SGS Plus
  • PDA ROM: Cyanogenmod 7.2
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #29 Dátum: 2011, 12 14, 01:58:53 »
Na sikerült deodex-elni  a xxxkps rom-ot, és gond nélkül felment a cranium rc5 és az updat-ek is!!!   :ok:
"Lényemből őrült sikoly árad szét mindenfelé...
Már látom magam.
Kívülről az idő által szétcincálva..."

Nem elérhető marcedli

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5841
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: waze
  • PDA: LG G3+SGS III+SGS+Concorde Tab ONE+iMito MX1
  • PDA ROM: melyiken mi...
Re: Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #30 Dátum: 2011, 12 14, 07:38:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na sikerült deodex-elni  a xxxkps rom-ot, és gond nélkül felment a cranium rc5 és az updat-ek is!!!   :ok:
ha perka leírását használtad, köszönd meg neki szépen az xdan ;)

egyébként gratula :ok:

_____________________________
sent from 'CM9' newest build
You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető bucsok

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 447
  • Nem: Férfi
  • A Tag!
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: SGS Plus
  • PDA ROM: Cyanogenmod 7.2
Re: Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #31 Dátum: 2011, 12 14, 10:58:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ha perka leírását használtad, köszönd meg neki szépen az xdan ;)

egyébként gratula :ok:





_____________________________
sent from 'CM9' newest build

Köszönöm neki és Neked is, de nem használtam.  :D
"Lényemből őrült sikoly árad szét mindenfelé...
Már látom magam.
Kívülről az idő által szétcincálva..."

Nem elérhető bucsok

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 447
  • Nem: Férfi
  • A Tag!
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: SGS Plus
  • PDA ROM: Cyanogenmod 7.2
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #32 Dátum: 2011, 12 14, 13:36:17 »
                                              Cranium RC5v2 telepítés:


Telepítsük ODIN-al az xxkps rom-ot!!

1) Letöltöd ezt: You are not allowed to view links. Register or Login
2) Majd kicsomagolod.[
3) Elindítod a Multi Odin 4.43-t
4) SGS+ t download módba állítod és feldugod a gépre
5) Az OPS-be berakod az AriesVE.ops fájlt   a PDA-ba berakod a I9001XXKPS_I9001SERKP6_I9001XXKPG_HOME.tar.md5 fájlt ha kiír valamit rá le okézod. Pipa: Auto Reboot, Protect OPS, Reset Time 300. Odinba felül sárgacsík jelenik meg és Start.
Töltés közbe egyszer újraindul, ha a programban a srága csík kékre vált akkor van kész és csak akkor húzd le a készüléket!
Majd Recovery mod-ba indítod és wipe data/factory reset majd wipe cache partition, végül reboot system now.
/by: tocsii/


Root jogok megszerzése:


1) Letöltöd: You are not allowed to view links. Register or Login
2) Kicsomagolás NÉLKÜL felteszed a belső memóriára.
3) Recovery mod-ba indítod és apply sdcard: update.zip re nyomsz és kikeresed a Root-i9001-Signed.zip-et és rányomsz. Feltelepíti magát majd reboot system.

Intenet kapcsolatot létesítesz hogy tudd frissíteni a Superuser-t!! /menu-beállítások-legalul su bináris../

Deodex:

Szükséged lesz ezekre: 

You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

ROOT jogosultság

BusyBox /marketről letölthető ha nem fogadná el az Su-ét//


1. Csomagold ki a xultimate.zip tartalmát egy általad választott mappába /érdemes xUltimate mappa a C gyökerébe/

2.Csatlakoztasd a telefont USB Debugging módba  /nem háttértárként/

3. Indítsd el az xUltimate mappából a "main.exe"-t!  Most átnézi  a telefont, várj.

4. Indítsd el az 1. menüpontot és várj. Aztán így tovább egészen a 4. pontig ami után 7. ponttal kilépsz az xUltimate-ből.

5. Csatlakoztasd  a telefont háttértárként.

6. Másold az Belső memória gyökerébe a "done_frame", és "done_app" mappákat az általad létrehozott  mappából!!

7. Ismét tedd USB Debugging modba a telót! /nem háttértárként/

8. Start menü-futtatás-cmd és írd  a parancssorba a következőket!! /"cd.." tudsz visszahaladni egészen addig míg ezt nem látod: "C:\"

1.  cd xUltimate
2.  cd jar
3.  adb shell   / a "#" automatikusan ott lesz mindig ezt nektek nem kell leütni/
4.  #su           /látni fogod a teló kijelzőjén hogy unknow su engedélyt kapott!!/
5.  #stop
6.  #mount -o remount rw /system
7.  #rm /system/app/*.odex
8.  #rm /system/framework/*.odex
9.  #busybox cp /sdcard/done_app/* /system/app/
10. #busybox cp /sdcard/done_frame/* /system/framework/
11. #mount -o remount ro /system
12. #reboot

Ha nem dobott hibaüzit rendben lesz.  Van egy Deodexed Rom-unk!! :-) /ez nagy kiváltság, mert sok mindent változtathatunk vele/

CWM Recovery v. 5.0.2.7. based FeaMod Recovery telepítés:

1) Letöltöd:
You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

2) Az FeaCore_Phoenix_stable.zip-et kicsomagolás nélkül felteszed a belső memóriára.

3) Telót Download mod-ba indítod csatlakoztatod a géphez. Odint indítod és most is berakod az OPS-be az AriesVE.ops fájlt majd most be kell pluszba pipálni még a One Package lehetőséget és a One Package helyre berakod a FeaModRecovery_1.2.tar.md5 fájlt. Fent a csík sárga akkor start. Megint újra indul majd kékre vált a csík és kész.

4) Recovery mod-ba indítod. (Egy új recovery menü fog fogadni már) (Menü gomb az OK, vissza gomb a Vissza.)

5) Rámész Install zip from sdcard --> choose zip from internal sdcard és rányomsz a FeaCore_Phoenix_stable.zip-re , feltelepül.

6) Rámész hogy mounts and storage azonbelül mount /system rányomsz majd nyomsz egy visszát és belemész a advanced-be azon belül a Fix permissions-ra nyomsz.

Cranium RC5 telepítés:

Letöltöd a következőket:

1. You are not allowed to view links. Register or Login

2. You are not allowed to view links. Register or Login

3. You are not allowed to view links. Register or Login

Mindet felmásolod  a belső memória gyökerébe és CWM alól telepíted szépen sorban. /mindegyik telepítés után reboot lesz./


Adrenaline Shot v13:


You are not allowed to view links. Register or Login

Ahogy feljebb is CWM alól telepíted!!!


Extended Power Menu :


You are not allowed to view links. Register or Login

Szintén CWM alól telepíted.

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

/Magyar lesz ne izgulj! :-)/

A CRANUIM alapból 1804Mhz fog indulni, így ajánlott beszerezni mielőbb a SetCpu nevü progit hogy kordában tartsuk, az esetleges fagyások miatt!!!!

Kész vagyunk!!!!   :taps: :taps: :taps: :taps: :taps: :taps: :taps: :taps: :taps: :taps: :taps: :taps:

Érdemes valamilyen launchert használni, mert alapból vannak LAG-ok /xda-n is írják/, és ezzel orvosoljuk a problémát!!

Természetesen a google alkalmazásokat magunknak kell beszereznünk /gmail, stb../!!!!

"Lényemből őrült sikoly árad szét mindenfelé...
Már látom magam.
Kívülről az idő által szétcincálva..."

Nem elérhető szabadgy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #33 Dátum: 2011, 12 14, 14:22:44 »
Köszi, már viszket az ujjam, hogy végig csináljam, de besz***t a otthon a gépen, így újra kell tennem mindent.
az ünnepek alatt két bejgli között biztos fel teszem én is  :D
Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel

Nem elérhető marcedli

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5841
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: waze
  • PDA: LG G3+SGS III+SGS+Concorde Tab ONE+iMito MX1
  • PDA ROM: melyiken mi...
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #34 Dátum: 2011, 12 14, 15:28:14 »
bucsok, köszi, ez szép munka volt, ha hazaérek lecserélem az 1.hszt

:ok:

_____________________________
sent from 'CM9' newest build
You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető csakapuma

  • Hozzászólások: 30
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: GALAXY S II
  • PDA ROM: I9100XXLPQ
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #35 Dátum: 2011, 12 15, 12:07:37 »
Hát gyerekek ez elég brutális leírás, neki sem merek állni a dodexes cuccnak. A JDK-ból és az Android SDKból melyiket kéne letölteni a sok közül?
És a proci húzás visszavételét nem lehetne belinkelni?

Nem elérhető bucsok

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 447
  • Nem: Férfi
  • A Tag!
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: SGS Plus
  • PDA ROM: Cyanogenmod 7.2
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #36 Dátum: 2011, 12 15, 12:10:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát gyerekek ez elég brutális leírás, neki sem merek állni a dodexes cuccnak. A JDK-ból és az Android SDKból melyiket kéne letölteni a sok közül?
És a proci húzás visszavételét nem lehetne belinkelni?

JDK és SDK a rendszerednek megfelelőt /PC/!! Nem vészes ez a deodexelés! csak időbe telik de megéri!

Cranium alatt gyönyörüen fut a GTA3 is!! :-)

SetCpu-t elintézzük PM-ben.
"Lényemből őrült sikoly árad szét mindenfelé...
Már látom magam.
Kívülről az idő által szétcincálva..."

Nem elérhető bucsok

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 447
  • Nem: Férfi
  • A Tag!
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: SGS Plus
  • PDA ROM: Cyanogenmod 7.2
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #37 Dátum: 2011, 12 15, 14:48:19 »
Camera Hack  kizárólag Deodexelt ROM-okhoz!! /xxkps/

A hack után engedi ha 15% alatt van az aksi a fényképek készítését. Továbbá a Power gomb lenyomásával fókusz, másodszorra meg villámgyors exponálás!!

CWM alól telepítendő!!

You are not allowed to view links. Register or Login

 :ok:
"Lényemből őrült sikoly árad szét mindenfelé...
Már látom magam.
Kívülről az idő által szétcincálva..."

Nem elérhető bucsok

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 447
  • Nem: Férfi
  • A Tag!
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: SGS Plus
  • PDA ROM: Cyanogenmod 7.2
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #38 Dátum: 2011, 12 16, 23:42:17 »
Nekem jobban teljesített a phoneix mint a cranium,  quadrantban!

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
"Lényemből őrült sikoly árad szét mindenfelé...
Már látom magam.
Kívülről az idő által szétcincálva..."

Nem elérhető bucsok

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 447
  • Nem: Férfi
  • A Tag!
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: SGS Plus
  • PDA ROM: Cyanogenmod 7.2
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #39 Dátum: 2011, 12 17, 01:04:29 »
4442 volt a max!!  :p

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
"Lényemből őrült sikoly árad szét mindenfelé...
Már látom magam.
Kívülről az idő által szétcincálva..."

Nem elérhető csengusz

  • Hozzászólások: 30
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Samsung Galaxy S Plus GT-I9001
  • PDA ROM: I9001XXKP7 + CRANIUM RC6 + ThunderBolt CWM v2.2.0.
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #40 Dátum: 2011, 12 17, 15:43:24 »
Mikor bemegyek a 'mounts and storage'- be rc5 telepítés előtt nekem alapból unmount /system van. Csak egyszer nyomtam rá és úgy csináltam végig aztán a legelső samsung logótól nem megy tovább. Viszont az előző telepítésem ugyanígy jó volt.

Nem elérhető bucsok

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 447
  • Nem: Férfi
  • A Tag!
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: SGS Plus
  • PDA ROM: Cyanogenmod 7.2
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #41 Dátum: 2011, 12 17, 18:39:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mikor bemegyek a 'mounts and storage'- be rc5 telepítés előtt nekem alapból unmount /system van. Csak egyszer nyomtam rá és úgy csináltam végig aztán a legelső samsung logótól nem megy tovább. Viszont az előző telepítésem ugyanígy jó volt.

A deodex sikerült?? Rakd az extended menüt először ha az működik akkor ok.

Ha unmount-on volt akkor nem kell rányomni.

Van akinek nem ment fel, azok próbálják ezzel!! :

You are not allowed to view links. Register or Login
/FeaCore_Phoenix_nonOC_stable_release.zip/

*If u r flashing Cranium for the first time
1.Flash XXKPS/ZSKP7 with Odin
2. Flash FeamodRecovery 1.2 with Odin
3.Deodex your rom
4.Flash RC5!

You are not allowed to view links. Register or Login

Volt olyan is hogy előbb feltették az extended menüt és csak utána ment fel a cranium! hmm.. /????/ Persze utána megint kell telepíteni az extendedet és az AS-t is!
"Lényemből őrült sikoly árad szét mindenfelé...
Már látom magam.
Kívülről az idő által szétcincálva..."

Nem elérhető csengusz

  • Hozzászólások: 30
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Samsung Galaxy S Plus GT-I9001
  • PDA ROM: I9001XXKP7 + CRANIUM RC6 + ThunderBolt CWM v2.2.0.
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #42 Dátum: 2011, 12 17, 20:00:44 »
Közben annyit javult a helyzet, hogy 3.-ra bekepcsolés jó minden. Egyébként működött rendesen, már fent van egy ideje csak azóta csinálja mióta az extendeden keresztül rebootoltam. És köszi a segítséget, majd próbálkozok még.

Nem elérhető bucsok

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 447
  • Nem: Férfi
  • A Tag!
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: SGS Plus
  • PDA ROM: Cyanogenmod 7.2
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #43 Dátum: 2011, 12 18, 07:55:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Közben annyit javult a helyzet, hogy 3.-ra bekepcsolés jó minden. Egyébként működött rendesen, már fent van egy ideje csak azóta csinálja mióta az extendeden keresztül rebootoltam. És köszi a segítséget, majd próbálkozok még.
-
Hát persze ugyan is a te rom-od nem volt deodexelve. !!
"Lényemből őrült sikoly árad szét mindenfelé...
Már látom magam.
Kívülről az idő által szétcincálva..."

Nem elérhető rdani13

  • Hozzászólások: 81
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S4
  • PDA ROM: I9505XXUBMGA
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #44 Dátum: 2011, 12 18, 23:14:19 »
na én feltettem mindent kivéve az adrenalin shot-ot meg az extended menüt vagy mit, és amikor bekapcsol a telefon bejön az a kis android figura és körülötte megy körbe körbe 4-5x az a valami és eltűnik a kép és 1 percmúlva megin előjön... ilyenkor mivan?:O

Nem elérhető bucsok

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 447
  • Nem: Férfi
  • A Tag!
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: SGS Plus
  • PDA ROM: Cyanogenmod 7.2
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #45 Dátum: 2011, 12 19, 10:05:27 »
Elvileg ODIN aló is fel lehet tenni!!  NINCS TESZTELVE!!



Cranium RC5b2u2 incl camera aosplock battery ics powermenu

You are not allowed to view links. Register or Login

Source files used during install:

Root-i9001-Signed
Universal Adrenaline Shot v13
FeaCore_Phoenix_OC
signed_Cranium_RC5_Beta#2
signed_Update_#2
modded_camera_xxkps_deodex
icstheme_v11_extpwrmenu_aosplock_xxkps_deodex

I did it as follows:

1. Create ROM
2. Boot system
3. Install busybox
4. Extract XXKPS ROM and copy to SDCARD
5. Extract my ROM with following commands from POST #1259 (on phone using adb shell)
**6. Tarred them with command from POST #1259 (on phone using adb shell)
**7. MD5'd the file with command from POST #1259 (on phone using adb shell)
8. Pulled the file (using adb), zipped it on my PC
9. Uploaded it

**1259#:

Here's how to make an odin flashable:

unpack the base rom:

adsp.mbn
amss.mbn
boot.img
cache.img.ext4
preload.img.ext4
recovery.img
system.img.ext4

Now go into adb shell and do:

Code:

adb shell
su
mount -o remount rw /system
dd if=/dev/block/mmcblk0p8 of=/sdcard/boot.img bs=4096
dd if=/dev/block/mmcblk0p13 of=/sdcard/recovery.img bs=4096
dd if=/dev/block/mmcblk0p15 of=/sdcard/system.img.ext4 bs=4096

copy those files in the base rom dir
then do the following:

Code:

tar -c  adsp.mbn amss.mbn boot.img cache.img.ext4 preload.img.ext4 recovery.img  system.img.ext4 > craniumrc5.tar

then do this:

Code:

md5sum –t craniumrc5.tar >> craniumrc5.tar
mv craniumrc5.tar craniumrc5.tar.md5


"Lényemből őrült sikoly árad szét mindenfelé...
Már látom magam.
Kívülről az idő által szétcincálva..."

Nem elérhető rdani13

  • Hozzászólások: 81
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S4
  • PDA ROM: I9505XXUBMGA
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #46 Dátum: 2011, 12 19, 13:57:29 »
egy kérdés mielött újra nekiállok. az sdk meg a jdk az mire való? vagy mitkell csinálni vele?:O a jdk-t feltelepítettem.. mi a lényegük?:O

Nem elérhető bucsok

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 447
  • Nem: Férfi
  • A Tag!
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: SGS Plus
  • PDA ROM: Cyanogenmod 7.2
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #47 Dátum: 2011, 12 19, 14:32:01 »
Android SDK =Szoftverfejlesztő Készlet

JDK=  Java Development Kit

/A JDK elsősorban programozási eszközök széles skáláját tartalmazza:/
"Lényemből őrült sikoly árad szét mindenfelé...
Már látom magam.
Kívülről az idő által szétcincálva..."

Nem elérhető rdani13

  • Hozzászólások: 81
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S4
  • PDA ROM: I9505XXUBMGA
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #48 Dátum: 2011, 12 19, 17:53:12 »
és használnom is kéne őket, vagy csak legyenek fent a gépen?:D

Nem elérhető bucsok

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 447
  • Nem: Férfi
  • A Tag!
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: SGS Plus
  • PDA ROM: Cyanogenmod 7.2
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #49 Dátum: 2011, 12 19, 17:58:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
és használnom is kéne őket, vagy csak legyenek fent a gépen?:D

Csak legyenek telepítve!  :)
"Lényemből őrült sikoly árad szét mindenfelé...
Már látom magam.
Kívülről az idő által szétcincálva..."

Nem elérhető csengusz

  • Hozzászólások: 30
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Samsung Galaxy S Plus GT-I9001
  • PDA ROM: I9001XXKP7 + CRANIUM RC6 + ThunderBolt CWM v2.2.0.
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #50 Dátum: 2011, 12 19, 22:08:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
-
Hát persze ugyan is a te rom-od nem volt deodexelve. !!

Ezt már a te leírásod alapján felrakott rom csinálta. Egyébként megszűnt a hiba pedig hozzá se nyúltam. :) Valahogy kicsit elegem van a romolásból. A 2 hónapos telefonomon már legalább 10X cseréltem szoftot és hadd pihenjen szegény, inkább várok valami kiforrottabb dologra. Inkább játszok a MC3-al. :)
Ja és köszi, hogy segítesz. :)

Nem elérhető bucsok

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 447
  • Nem: Férfi
  • A Tag!
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: SGS Plus
  • PDA ROM: Cyanogenmod 7.2
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #51 Dátum: 2011, 12 20, 08:38:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezt már a te leírásod alapján felrakott rom csinálta. Egyébként megszűnt a hiba pedig hozzá se nyúltam. :) Valahogy kicsit elegem van a romolásból. A 2 hónapos telefonomon már legalább 10X cseréltem szoftot és hadd pihenjen szegény, inkább várok valami kiforrottabb dologra. Inkább játszok a MC3-al. :)
Ja és köszi, hogy segítesz. :)


Én is MC3-al játszok!! Meg GTA!!!! :-)

Van úgy hogy kell neki 5-10 perc első indításnál még magához tér a rendszer. Majd ha van időd egy antutu teszt eredményt megoszthatnál velünk!!

Tipp: SetCpu-ban a gowernort állítsd át performance-re játék előtt, utána vissza ondemand vagy amit használsz. 1.4-1.8 mindegy. Érezhetően megnő az fps!

Másrészt én csináltam belőle backup-ot és már kellett visszaállítani, és gond nélkül vissza is állította.
"Lényemből őrült sikoly árad szét mindenfelé...
Már látom magam.
Kívülről az idő által szétcincálva..."

Nem elérhető pier132

  • Hozzászólások: 3
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S
  • PDA ROM: I9000XXJVS
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #52 Dátum: 2011, 12 20, 17:39:05 »
Sziasztok!

Alábbi problémában kérném a segítségeteket:

SGS+ i9001-es készülékem 2.3.3-as rommal került tulajdonomba, melyet szeretnék felfrissíteni 2.3.6-ra! Telepítési leírásotok alapján kezdtem el telepíteni, odin+ donwload mod+ I9001XXKPS_I9001SERKP6_I9001XXKPG_HOME.tar.md5 +ariesve.ops + auto reboot protect ops reset time 300 pipával!
Több mint fél órája megy a telepítés és semmi változás, odinban ezt látom:

Download Start...
<0> Create File...
<1> StartThread Detected : 1
<2> StartThread Detected : 0
<3> StartThread Detected : 0
<4> StartThread Detected : 0
<5> StartThread Detected : 0
<6> StartThread Detected : 0
<7> StartThread Detected : 0
<8> StartThread Detected : 0
<1> setup connection...
<1> odin mode.. check plcatform verification.
<1> VerifyPlatform:V0, P0,R0
<1> START!!!
<1> set download environment.
<1> big partition size!!
<1> big partition size!!
<1> big partition size!!
<1> big partition size!!
<1> big partition size!!
<1> amss.mbn download..

Válaszotok előre is köszönöm!

Üdv
pier

Nem elérhető szabadgy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #53 Dátum: 2011, 12 21, 09:04:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Alábbi problémában kérném a segítségeteket:

SGS+ i9001-es készülékem 2.3.3-as rommal került tulajdonomba, melyet szeretnék felfrissíteni 2.3.6-ra! Telepítési leírásotok alapján kezdtem el telepíteni, odin+ donwload mod+ I9001XXKPS_I9001SERKP6_I9001XXKPG_HOME.tar.md5 +ariesve.ops + auto reboot protect ops reset time 300 pipával!
Több mint fél órája megy a telepítés és semmi változás, odinban ezt látom:

Download Start...
<0> Create File...
<1> StartThread Detected : 1
<2> StartThread Detected : 0
<3> StartThread Detected : 0
<4> StartThread Detected : 0
<5> StartThread Detected : 0
<6> StartThread Detected : 0
<7> StartThread Detected : 0
<8> StartThread Detected : 0
<1> setup connection...
<1> odin mode.. check plcatform verification.
<1> VerifyPlatform:V0, P0,R0
<1> START!!!
<1> set download environment.
<1> big partition size!!
<1> big partition size!!
<1> big partition size!!
<1> big partition size!!
<1> big partition size!!
<1> amss.mbn download..

Válaszotok előre is köszönöm!

Üdv
pier

hm....talán az eslő frissítésnél nekem is csinált ilyet, de elindítottam még1x és utána jó lett, és simán felment.

sikerült végül megoldanod, vagy megakadtál?
Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel

Nem elérhető kolii88

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: SGS Plus
  • PDA ROM: I9505 4.3
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #54 Dátum: 2011, 12 21, 09:16:49 »
Üdv!

Nekem kellett volna a segítsèg...de vègül megoldòdott a problèma! Annyit hozzatennek, hogy ami itt van leiras ugy irja hogy a tar filet a PDA-hoz kell tallozni, xda-n meg az van hogy a one packagehez... vszinu ez volt a baj:-)

kolii88

Nem elérhető bucsok

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 447
  • Nem: Férfi
  • A Tag!
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: SGS Plus
  • PDA ROM: Cyanogenmod 7.2
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #55 Dátum: 2011, 12 21, 09:49:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv!

Nekem kellett volna a segítsèg...de vègül megoldòdott a problèma! Annyit hozzatennek, hogy ami itt van leiras ugy irja hogy a tar filet a PDA-hoz kell tallozni, xda-n meg az van hogy a one packagehez... vszinu ez volt a baj:-)

kolii88

Többek közt én is a leírás alapján csináltam gond mentesen.  ;)
Másrészt  a Cranium telepítését is a saját "bőrömön" keresztül próbáltam és a mai napig használom. Szóval így jött létre a leírás.
"Lényemből őrült sikoly árad szét mindenfelé...
Már látom magam.
Kívülről az idő által szétcincálva..."

Nem elérhető bucsok

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 447
  • Nem: Férfi
  • A Tag!
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: SGS Plus
  • PDA ROM: Cyanogenmod 7.2
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #56 Dátum: 2011, 12 21, 10:19:17 »
Két új Cranium kernel is érkezett!! Érdemes próbálgatni őket! /1831-es nekem gond nélkül üzemel/

You are not allowed to view links. Register or Login
"Lényemből őrült sikoly árad szét mindenfelé...
Már látom magam.
Kívülről az idő által szétcincálva..."

Nem elérhető bucsok

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 447
  • Nem: Férfi
  • A Tag!
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: SGS Plus
  • PDA ROM: Cyanogenmod 7.2
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #57 Dátum: 2011, 12 21, 12:15:39 »
Na ráadásnak.

You are not allowed to view links. Register or Login  /ez is működik fagyás mentesen/
 :) :) :) :)
"Lényemből őrült sikoly árad szét mindenfelé...
Már látom magam.
Kívülről az idő által szétcincálva..."

Nem elérhető bucsok

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 447
  • Nem: Férfi
  • A Tag!
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: SGS Plus
  • PDA ROM: Cyanogenmod 7.2
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #58 Dátum: 2011, 12 21, 13:30:49 »
Hát nem is tudom mit írjak!  :D

You are not allowed to view links. Register or Login
"Lényemből őrült sikoly árad szét mindenfelé...
Már látom magam.
Kívülről az idő által szétcincálva..."

Nem elérhető bucsok

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 447
  • Nem: Férfi
  • A Tag!
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: SGS Plus
  • PDA ROM: Cyanogenmod 7.2
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #59 Dátum: 2011, 12 24, 10:53:06 »
Boldog Karácsonyt Mindenkinek!!


You are not allowed to view links. Register or Login
"Lényemből őrült sikoly árad szét mindenfelé...
Már látom magam.
Kívülről az idő által szétcincálva..."

Nem elérhető csengusz

  • Hozzászólások: 30
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Samsung Galaxy S Plus GT-I9001
  • PDA ROM: I9001XXKP7 + CRANIUM RC6 + ThunderBolt CWM v2.2.0.
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #60 Dátum: 2011, 12 24, 13:39:39 »
CRANIUM RC6 IN DA HOUSE
[/b]
1, Rendszer visszaállítás belső táthely formázással!
2, XXKPS Performance Edition RC2 BETA! Készülékre juttatása Odinnal You are not allowed to view links. Register or Login
3, CRANIUM RC 6 felrakása suintén Odinnal You are not allowed to view links. Register or Login


Changelog
[/u][/i][/b]

    -Green 3D Android Bootanimation
    -Included Swype with all languages
    -ICS Theme by reneph+some new animations!
    -Better egl drivers than RC5
    -Custom Fonts
    -Re-worked scripts
    -Worldwide APN list
    -Better GPS
    -Hacked Camera by renepp
    -Bootanimation will surely work! :P

Gondolom senkinek sem új, hogy telepítés előtt érdemes a fontos adatokat lementeni.
[/u][/i]

Ui.: Nem szükséges az odin RC 6 alá tenni rendszert, de nekem nem működött nélküle az USB mód.
Később rakok fel Antutu eredményt.

Boldog Karácsonyt Mindenkinek!!!
[/i][/b]

Nem elérhető bucsok

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 447
  • Nem: Férfi
  • A Tag!
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: SGS Plus
  • PDA ROM: Cyanogenmod 7.2
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #61 Dátum: 2011, 12 26, 14:38:08 »
rc5v2.-re löktem az rc6-ot és az usb beállításoknál fagy az egész.   Kell az a stock ROM alá hogy jó legyen.

Amúgy király az egész és szépen muzsikál 1930mhz-n fagyás mentesen. /persze le is meríti hamar/  :taps:

"Lényemből őrült sikoly árad szét mindenfelé...
Már látom magam.
Kívülről az idő által szétcincálva..."

Nem elérhető csengusz

  • Hozzászólások: 30
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Samsung Galaxy S Plus GT-I9001
  • PDA ROM: I9001XXKP7 + CRANIUM RC6 + ThunderBolt CWM v2.2.0.
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #62 Dátum: 2011, 12 26, 21:13:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
rc5v2.-re löktem az rc6-ot és az usb beállításoknál fagy az egész.   Kell az a stock ROM alá hogy jó legyen.

Amúgy király az egész és szépen muzsikál 1930mhz-n fagyás mentesen. /persze le is meríti hamar/  :taps:

Hát igen...még elég bugos szegény, de jó úton halad. Viszont nekem az RC5-ös tárcsázó gombok jobban tetszettek.

100%-ról 30-ra merítette egy óra alatt a Real racing 2 1930-on. Van még hova fejlődni akku téren.

Nem elérhető csengusz

  • Hozzászólások: 30
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Samsung Galaxy S Plus GT-I9001
  • PDA ROM: I9001XXKP7 + CRANIUM RC6 + ThunderBolt CWM v2.2.0.
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #63 Dátum: 2011, 12 26, 21:20:26 »
Cranium honlap You are not allowed to view links. Register or Login
 :taps:

Nem elérhető bucsok

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 447
  • Nem: Férfi
  • A Tag!
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: SGS Plus
  • PDA ROM: Cyanogenmod 7.2
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #64 Dátum: 2011, 12 26, 22:20:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát igen...még elég bugos szegény, de jó úton halad. Viszont nekem az RC5-ös tárcsázó gombok jobban tetszettek.

100%-ról 30-ra merítette egy óra alatt a Real racing 2 1930-on. Van még hova fejlődni akku téren.

..de még mindig a legjobb ROM az i9001-hez!!
"Lényemből őrült sikoly árad szét mindenfelé...
Már látom magam.
Kívülről az idő által szétcincálva..."

Nem elérhető csengusz

  • Hozzászólások: 30
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Samsung Galaxy S Plus GT-I9001
  • PDA ROM: I9001XXKP7 + CRANIUM RC6 + ThunderBolt CWM v2.2.0.
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #65 Dátum: 2011, 12 27, 11:58:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
..de még mindig a legjobb ROM az i9001-hez!!

Ezzel egyet értek!!!  :ok:

Nem elérhető bucsok

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 447
  • Nem: Férfi
  • A Tag!
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: SGS Plus
  • PDA ROM: Cyanogenmod 7.2
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #66 Dátum: 2012, 01 03, 09:25:39 »
 :taps: :taps:You are not allowed to view links. Register or Login :taps: :taps:
"Lényemből őrült sikoly árad szét mindenfelé...
Már látom magam.
Kívülről az idő által szétcincálva..."

Nem elérhető tocsii

  • Hozzászólások: 36
  • PDA: Samsung Galaxy S Plus GT-I9001
  • PDA ROM: I9001XXKG1
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #67 Dátum: 2012, 01 03, 19:55:49 »
Na feldobtam az RC7-et + v6 kernel 2016MHz nagyon penge lett olyan gyors mint az ATOM! :)

Nem elérhető tocsii

  • Hozzászólások: 36
  • PDA: Samsung Galaxy S Plus GT-I9001
  • PDA ROM: I9001XXKG1
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #68 Dátum: 2012, 01 03, 20:26:09 »
Aki használt már Craniumot mondja már meg hogyan hozok több icon-t a dock-ba ott alul ahol csak egy program gombvan ebbe??? meg mi az a TW-indító mikor beakarja hozni kényszerbezárja mindig...? :S

Nem elérhető tocsii

  • Hozzászólások: 36
  • PDA: Samsung Galaxy S Plus GT-I9001
  • PDA ROM: I9001XXKG1
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #69 Dátum: 2012, 01 03, 21:03:52 »
Na gyorsan belejöttem meg van minden! :)

Nem elérhető bucsok

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 447
  • Nem: Férfi
  • A Tag!
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: SGS Plus
  • PDA ROM: Cyanogenmod 7.2
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #70 Dátum: 2012, 01 03, 22:42:29 »
Antutu eredményt lökhetnél!! :-)

2013-nál nekem fagyott. Picit visszavettem belőle és móka kacagás. :-)
"Lényemből őrült sikoly árad szét mindenfelé...
Már látom magam.
Kívülről az idő által szétcincálva..."

Nem elérhető bucsok

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 447
  • Nem: Férfi
  • A Tag!
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: SGS Plus
  • PDA ROM: Cyanogenmod 7.2
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #71 Dátum: 2012, 01 04, 13:05:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na feldobtam az RC7-et + v6 kernel 2016MHz nagyon penge lett olyan gyors mint az ATOM! :)

You are not allowed to view links. Register or Login :-)
"Lényemből őrült sikoly árad szét mindenfelé...
Már látom magam.
Kívülről az idő által szétcincálva..."

Nem elérhető tocsii

  • Hozzászólások: 36
  • PDA: Samsung Galaxy S Plus GT-I9001
  • PDA ROM: I9001XXKG1
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #72 Dátum: 2012, 01 04, 15:47:51 »
Nem akad semmi! Minden tökéletes egyedül azt nemtudom mért csinálja hogy a TouchWiz nem jól működik.... Save & reset nél mindig kényszerbezárást csinál.

Nem elérhető tocsii

  • Hozzászólások: 36
  • PDA: Samsung Galaxy S Plus GT-I9001
  • PDA ROM: I9001XXKG1
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #73 Dátum: 2012, 01 04, 16:10:11 »
AnTuTu test: RC7 2016 kernel
Ram: 572
CPU integer: 1284
CPU float-point: 561
2D: 287
3D: 1153
Database: 520
CPU freq.: 2016MHz
Total: 4628

Nem elérhető tocsii

  • Hozzászólások: 36
  • PDA: Samsung Galaxy S Plus GT-I9001
  • PDA ROM: I9001XXKG1
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #74 Dátum: 2012, 01 04, 16:27:08 »
Na most jutott egy kis időm vissza olvasni XDA fórumon és olyat olvastam hogy nyílván úgy kellene felrakni hogy először XXKPU vagy ZSKP6 és aztán CW + a legelső RC aztán sorba RC2...3...4...stb. plusz az updatek és így a RC7-ig. Majd próbálkozok még vele :) ha valakinek össze jött hibátlanul szóljon!

Nem elérhető rdani13

  • Hozzászólások: 81
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S4
  • PDA ROM: I9505XXUBMGA
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #75 Dátum: 2012, 01 04, 20:18:46 »
basszus... nekem nagyon kell ez a CR7... de hülye vagyok hozzá, és nem merem elkezdeni... még az RC5-öt se tudtam felrakni..:(

Nem elérhető rdani13

  • Hozzászólások: 81
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S4
  • PDA ROM: I9505XXUBMGA
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #76 Dátum: 2012, 01 05, 20:38:48 »
valaki majd igazán adhatna egy részletes leírást a legelejétől a leg végéig a telepítésnek..:) nagyon megköszönném.:)

Nem elérhető xewier

  • Hozzászólások: 3
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: nincs
  • PDA: Samsung Galaxy S PLUS
  • PDA ROM: Stock
  • Skype: van
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #77 Dátum: 2012, 01 05, 21:07:31 »
Szia!

Egyszerű felrakni

letöltöd ezt!: You are not allowed to view links. Register or Login és flasheled CWM-ben
aztán letöltöd ezt!: You are not allowed to view links. Register or Login és flasheled CWM-ben
egyszerűbb mint a többi amúgy le is írja hogy ennyi:


*Recovery Package (Now,easy to install!)
1)Install FeaMod Recovery
2)boot into recovery mode
3)Flash Cranium Rom
4)dont wipe cache.............and fix permssions!

*ODIN One-package by nikagl
1)Flash as PDA,like u install stock roms

After installing rc7,install RC7 update#1



Remélem segítettem!

Nem elérhető rdani13

  • Hozzászólások: 81
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S4
  • PDA ROM: I9505XXUBMGA
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #78 Dátum: 2012, 01 05, 21:48:47 »
de akkoris ennyi hogyha semilyen cranium nemvolt rajt?:O

Nem elérhető bucsok

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 447
  • Nem: Férfi
  • A Tag!
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: SGS Plus
  • PDA ROM: Cyanogenmod 7.2
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #79 Dátum: 2012, 01 05, 23:50:59 »
Stock rom nélkül nem fog működni a mass storage mód  úgy meg veszélyesen gyenge a használata.

1. Flash Odinnal stock rom/xxkps-zskp6 vagy7/
2. Odinnal CWM flash.
3.Cranium RC 7 flash CWM alól.
4.RC7 update cwm alól.
5. Flash RC7 kernel cwm alól.

Ennyi.

 You are not allowed to view links. Register or Login mindent megtalálsz hozzá!!

Sok sikert. :-)

 
"Lényemből őrült sikoly árad szét mindenfelé...
Már látom magam.
Kívülről az idő által szétcincálva..."

Nem elérhető rdani13

  • Hozzászólások: 81
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S4
  • PDA ROM: I9505XXUBMGA
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #80 Dátum: 2012, 01 06, 15:50:26 »
így elsőre nemlettjó... még most próbálkozok.. de nekem ez úgy egyszerűnek tűnik..:D meg valaki aztírta h a legelső craniummal kell kezdeni és így tovább idáig..

Nem elérhető rdani13

  • Hozzászólások: 81
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S4
  • PDA ROM: I9505XXUBMGA
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #81 Dátum: 2012, 01 06, 16:25:09 »
most se jó... "Samsung Galaxy S plus gt-i9001"-nál tovább nemjut...

Nem elérhető bucsok

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 447
  • Nem: Férfi
  • A Tag!
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: SGS Plus
  • PDA ROM: Cyanogenmod 7.2
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #82 Dátum: 2012, 01 06, 17:46:39 »
Nem jut tovább?? Van amikor harmadik negyedik próbára indul el először.

Vagy próbáld ezzel /cwm/:

You are not allowed to view links. Register or Login

"Lényemből őrült sikoly árad szét mindenfelé...
Már látom magam.
Kívülről az idő által szétcincálva..."

Nem elérhető rdani13

  • Hozzászólások: 81
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S4
  • PDA ROM: I9505XXUBMGA
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #83 Dátum: 2012, 01 06, 17:53:26 »
próbáltam többféle kernellel is..:/
de mondom úgy hogy most van a telefonon egy 2.3.6 meg egy feamod recovery phoenix cucc. meg rootolva van. innentől annyi lenne hogy cranium7 meg update?:O

Nem elérhető bucsok

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 447
  • Nem: Férfi
  • A Tag!
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: SGS Plus
  • PDA ROM: Cyanogenmod 7.2
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #84 Dátum: 2012, 01 06, 17:54:37 »
Én Az RC6-ra raktam az RC7-et és update-et.
"Lényemből őrült sikoly árad szét mindenfelé...
Már látom magam.
Kívülről az idő által szétcincálva..."

Nem elérhető rdani13

  • Hozzászólások: 81
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S4
  • PDA ROM: I9505XXUBMGA
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #85 Dátum: 2012, 01 06, 17:57:16 »
na akk este megpróbálom úgy.:)
leírod érthetően hogy hogyan kell?:)
meg ez a deodex izé kellhozzá?

Nem elérhető bucsok

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 447
  • Nem: Férfi
  • A Tag!
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: SGS Plus
  • PDA ROM: Cyanogenmod 7.2
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #86 Dátum: 2012, 01 06, 18:01:40 »
A kezdő hsz-ben leírtak szerint járj el csak az RC7-et rakd. Pici idő az egész.  Stock rom deodex után mentsd le a deodexelt rom-ot cwm-ben.
"Lényemből őrült sikoly árad szét mindenfelé...
Már látom magam.
Kívülről az idő által szétcincálva..."

Nem elérhető rdani13

  • Hozzászólások: 81
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S4
  • PDA ROM: I9505XXUBMGA
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #87 Dátum: 2012, 01 06, 18:10:26 »
őő... azt hogyan kell lementeni?:O
és hova menti?

Nem elérhető bucsok

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 447
  • Nem: Férfi
  • A Tag!
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: SGS Plus
  • PDA ROM: Cyanogenmod 7.2
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #88 Dátum: 2012, 01 06, 18:13:31 »
CWM-Backup and Restore-backup to SD 

A belső tárhelyen a Clockwork mappába teszi. :-)
"Lényemből őrült sikoly árad szét mindenfelé...
Már látom magam.
Kívülről az idő által szétcincálva..."

Nem elérhető rdani13

  • Hozzászólások: 81
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S4
  • PDA ROM: I9505XXUBMGA
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #89 Dátum: 2012, 01 06, 18:18:49 »
nagyonszépen köszönöm.:) majd írok hogy sikerült vagy nem..:)

Nem elérhető rdani13

  • Hozzászólások: 81
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S4
  • PDA ROM: I9505XXUBMGA
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #90 Dátum: 2012, 01 07, 00:46:21 »
hhúúhhh. leizzadtam még a jövő hetet is úgy izgultam..:D de a lényeg h jó lett.:) és nagyon ZSÍR. :ok:
és nagyon szépen köszönöm a segítségedet!!! :taps:

Nem elérhető bucsok

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 447
  • Nem: Férfi
  • A Tag!
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: SGS Plus
  • PDA ROM: Cyanogenmod 7.2
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #91 Dátum: 2012, 01 07, 14:44:18 »
 :ok: :ok: :ok:

"Lényemből őrült sikoly árad szét mindenfelé...
Már látom magam.
Kívülről az idő által szétcincálva..."

Nem elérhető szabadgy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #92 Dátum: 2012, 01 12, 10:54:10 »
Sziasztok!

Elolvastam a leírást és a hozzászólásokat, de mielőtt felteszem én is lenne 1-2 kérdésem.

1.   RC7 tudna vki írni személyes tapasztalatokat? Mennyire laggol, stb. Tényleg annyira zúz-e, mint amennyire remélem.   Vagy érdemes RC5 vagy RC6nál maradni?
2.   WIN 7 alatt telepített-e már vki? Ez lesz az első win7-es rom frissítésem, és ezért tartok tőle egy kicsit. Nyugtassatok meg, hogy nem lesz gáz! 
3.   Mennyi ideig tart ez a móka. Gyorsan felmennek az egyes összetevők? Vagy azért sokáig kell várni mire mindent feltesz? Csak azért kérdem, hogy van-e olyan, ami lassan megy fel, és ezen ne lepődjek meg!)
4.   RC7 vs. BroodromRC2: most akkor ki mit mond? Melyiket tegyem fel. (Ha nem lesz Broodrom-ról leírás, akkor úgy is marad az RC7  )
5.   Ha felteszem az RC7-et, akkor az eleje ugyan az? Tehát követem ezt a leírást, és nem az RC5-t teszem fel, hanem 7-et.
You are not allowed to view links. Register or Login


Húúú…ez kicsit sok kérdés lett, de remélem kapok majd válaszokat!

Előre is köszi!

Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel

Nem elérhető xewier

  • Hozzászólások: 3
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: nincs
  • PDA: Samsung Galaxy S PLUS
  • PDA ROM: Stock
  • Skype: van
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #93 Dátum: 2012, 01 13, 19:16:58 »
szerintem ez valamivel jobb You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető csengusz

  • Hozzászólások: 30
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Samsung Galaxy S Plus GT-I9001
  • PDA ROM: I9001XXKP7 + CRANIUM RC6 + ThunderBolt CWM v2.2.0.
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #94 Dátum: 2012, 01 14, 12:57:42 »
Ha valakit érdekel már kint van a CRANIUM RC8 és egyszerűen fel lehet rakni.

-XXKPS vagy valamelyik innen You are not allowed to view links. Register or Login
-feamod recovery 1.2 odinnal
-CRANIUM RC8
-feamod újra odinnal
-és bégül kirootolod a megszokott módon

Nem elérhető rdani13

  • Hozzászólások: 81
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S4
  • PDA ROM: I9505XXUBMGA
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #95 Dátum: 2012, 01 15, 20:44:09 »
a feamodot udinnal mértkell  újra felrakni a cranium után?:O
én nemraktam fel és mégisműködik az egész hibátlanul..

Nem elérhető mate06

  • Hozzászólások: 6
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung galaxy s plus
  • PDA ROM: I9001tmhke2
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #96 Dátum: 2012, 01 30, 17:50:23 »
azt tudja valaki,hogy cr8 at lehet egyből felrakni még cranium mentes telóra? vagy először fel kell tenni az rc5 öt és utána végigfrissíteni?

Nem elérhető tocsii

  • Hozzászólások: 36
  • PDA: Samsung Galaxy S Plus GT-I9001
  • PDA ROM: I9001XXKG1
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #97 Dátum: 2012, 01 30, 19:14:50 »
fel lehet tenni egyből!

Nem elérhető rdani13

  • Hozzászólások: 81
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S4
  • PDA ROM: I9505XXUBMGA
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #98 Dátum: 2012, 01 30, 22:48:15 »
rc9 nem lesz valamikor mostanába? mert ez a rc8 nekem nem annyira teccik az rc7-et meg nincs kedvem vissza rakni..:/

Nem elérhető tocsii

  • Hozzászólások: 36
  • PDA: Samsung Galaxy S Plus GT-I9001
  • PDA ROM: I9001XXKG1
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #99 Dátum: 2012, 01 31, 16:50:30 »
♫ Cranium 8 Series ♫

Telepítés:

Recovery verzió:
  • Odin-nal tedd fel valamelyik (ZSKP6/ZSKP7/XXKPS/XXKPU) ROM-ot, One-package pipáld be.
  • Csinálj HARD RESET-et *2767*3855#
  • Tedd fel Odinnal a Feamod Recovery 1.2/1.3/1.4, One-package pipáld be.
  • Majd tedd a belsőmemóriára az RC8 telepítőjét, kernel telepítőjét, root telepítőjét, és Recovery menüből telepítsd fel sorba egymás után.

Minden File megtalálható itt: You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető mate06

  • Hozzászólások: 6
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung galaxy s plus
  • PDA ROM: I9001tmhke2
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #100 Dátum: 2012, 01 31, 21:54:54 »
feamod recoveryből ha elindítom az rc8 telepítését,amikor eljut a rebootig újraindul és utána nem tudja folytatni,az eredeti bootkép után mindig kikapcsol.valaki tudna mondani pár ötletet h mi lehet a gond? előre is köszi

Nem elérhető tocsii

  • Hozzászólások: 36
  • PDA: Samsung Galaxy S Plus GT-I9001
  • PDA ROM: I9001XXKG1
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #101 Dátum: 2012, 02 02, 16:01:49 »
ZSKP6/ZSKP7/XXKPS/XXKPU ezek Romok egyikét tetted fel?? gondolom itt van a hiba nekem bolt ilyen 1x újra tettem másik 2.3.6os rommal és jó volt.

Nem elérhető bucsok

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 447
  • Nem: Férfi
  • A Tag!
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: SGS Plus
  • PDA ROM: Cyanogenmod 7.2
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #102 Dátum: 2012, 02 02, 16:27:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
feamod recoveryből ha elindítom az rc8 telepítését,amikor eljut a rebootig újraindul és utána nem tudja folytatni,az eredeti bootkép után mindig kikapcsol.valaki tudna mondani pár ötletet h mi lehet a gond? előre is köszi

Akksi ki azt be és próbáld újra.
"Lényemből őrült sikoly árad szét mindenfelé...
Már látom magam.
Kívülről az idő által szétcincálva..."

Nem elérhető drgyurci

  • Hozzászólások: 11
  • PDA: Samsung Galaxy Ace
  • PDA ROM: Android 2.2.1
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #103 Dátum: 2012, 02 19, 08:54:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
♫ Cranium 8 Series ♫

Telepítés:

Recovery verzió:
  • Odin-nal tedd fel valamelyik (ZSKP6/ZSKP7/XXKPS/XXKPU) ROM-ot, One-package pipáld be.
  • Csinálj HARD RESET-et *2767*3855#
  • Tedd fel Odinnal a Feamod Recovery 1.2/1.3/1.4, One-package pipáld be.
  • Majd tedd a belsőmemóriára az RC8 telepítőjét, kernel telepítőjét, root telepítőjét, és Recovery menüből telepítsd fel sorba egymás után.

Minden File megtalálható itt: You are not allowed to view links. Register or Login

Sziasztok!

Szívesen felraknám az rc8-at (már ha tényleg jobb, mint az 2.3.5-ös gyári rom, tényleg jobb amúgy?). De nem igazán merem elkezdeni, félek, hogy téglát csinálok, mert csomó dolgot nem értek..
Rá lehet tenni a gyári romra simán?

Nem elérhető tocsii

  • Hozzászólások: 36
  • PDA: Samsung Galaxy S Plus GT-I9001
  • PDA ROM: I9001XXKG1
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #104 Dátum: 2012, 02 19, 21:04:24 »
Hát hogy jobb-e vagy sem azt mindenki maga tudja megmondani. Nekem ez jött be a legjobban! :) és igen rálehet tenni amugy benne van alapból a 2.3.6 os rom !

Nem elérhető toty

  • Hozzászólások: 25
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: GPS chip
  • PDA: Samsung Galaxy S Plus
  • PDA ROM: 2.3.6 XXKQB [Value Pack]/MoonROM 4.1+SkyHigh 1.4d
  • Skype: nincs
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #105 Dátum: 2012, 03 29, 17:26:02 »
leszedtem a xxkps i9001 nevő zipet és nem találom az AriesVE.ops nevű file-t, esetleg tudja vki honnan tudom megszerezni és hogy mit kell csinálni a dll file-al ami a rom mellett van? :D

Nem elérhető joeji

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S+
  • PDA ROM: I9001XXKF8
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #106 Dátum: 2012, 04 15, 16:59:30 »
sziasztok,

próbálkoznék én is rom frissítéssel RC8-ra, de sajnos a linkek nem működnek.
pl: You are not allowed to view links. Register or Login
helyette találtam ezt: You are not allowed to view links. Register or Login de itt meg a download linkek nem működnek.
van valakinek tippje honnan lehet letölteni a hozzávalókat?
előre is köszi

Nem elérhető bucsok

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 447
  • Nem: Férfi
  • A Tag!
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: SGS Plus
  • PDA ROM: Cyanogenmod 7.2
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #107 Dátum: 2012, 04 16, 01:04:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
sziasztok,

próbálkoznék én is rom frissítéssel RC8-ra, de sajnos a linkek nem működnek.
pl: You are not allowed to view links. Register or Login
helyette találtam ezt: You are not allowed to view links. Register or Login de itt meg a download linkek nem működnek.
van valakinek tippje honnan lehet letölteni a hozzávalókat?
előre is köszi

Ajánlom helyette a You are not allowed to view links. Register or Login!

Installation for RC9

*Recovery package-
1. Flash latest stock rom
2. Hard Reset *2767*3855#
3. Feamod Recovery 1.2/1.3/1.4
4. RC9
"Lényemből őrült sikoly árad szét mindenfelé...
Már látom magam.
Kívülről az idő által szétcincálva..."

Nem elérhető Markov

  • Hozzászólások: 26
  • Nem: Férfi
  • Galaxy S Plus
    • HunSRO
  • Navigáció / Navigation: iGo
  • PDA: SGS+
  • PDA ROM: I9001XXKQE
  • Skype: hunmarkov
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #108 Dátum: 2012, 04 22, 16:08:41 »
Most 2.3.6 a teló. Le van szedve az RC9 is.
Akkor most deodexelnem kell igaz? Miért kell hozzá a BusyBox? És a Feamod Recovery pontosan mire is jó?
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Samsung Galaxy S Plus (2.3.6) [1.8ghz], +broodROM Business Edition v1.0+FeaMod Recovery 1.4+FeaCore Phoenix OC
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Markov

  • Hozzászólások: 26
  • Nem: Férfi
  • Galaxy S Plus
    • HunSRO
  • Navigáció / Navigation: iGo
  • PDA: SGS+
  • PDA ROM: I9001XXKQE
  • Skype: hunmarkov
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #109 Dátum: 2012, 04 22, 18:29:40 »
Nah f*sza. Eljutottam odáig, hogy parancs sorba írtam a dolgokat, de azt írta busybox not found. Ujraindítottam a telót mert lefagyott és most nem lehet bekapcsolni! Eljut odáig, hogy Samsung Galaxy S plus és újraindul az egész...
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Samsung Galaxy S Plus (2.3.6) [1.8ghz], +broodROM Business Edition v1.0+FeaMod Recovery 1.4+FeaCore Phoenix OC
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Markov

  • Hozzászólások: 26
  • Nem: Férfi
  • Galaxy S Plus
    • HunSRO
  • Navigáció / Navigation: iGo
  • PDA: SGS+
  • PDA ROM: I9001XXKQE
  • Skype: hunmarkov
Re: [ROM]CRANIUM
« Reply #110 Dátum: 2012, 04 22, 19:14:32 »
Huh, egy factory resettel és egy firmware újrarakással megoldódott.. Lehet hanyagolnom kéne ezt a Craniumot amíg nincs rendes leírás:D pedig mindent az alapján csináltam.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Samsung Galaxy S Plus (2.3.6) [1.8ghz], +broodROM Business Edition v1.0+FeaMod Recovery 1.4+FeaCore Phoenix OC
You are not allowed to view links. Register or Login