2024, 03 28, 12:27:04
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: Galaxy Tab 10.1 - Overcome főzött ROM  (Megtekintve 42845 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető mycso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 999
  • Nem: Férfi
  • Galaxy User
    • ez+az
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: aláírás
  • PDA ROM: aláírás
Galaxy Tab 10.1 - Overcome főzött ROM
« Dátum: 2011, 12 01, 11:19:52 »
Overcome XDA topik, ahol folyamatosan frissül és folyamatos a nyomon követés: You are not allowed to view links. Register or Login


Overcome 10.1 v2.3.1 /2012.03.07./


Újabb verzió jelent meg, mely szintén a CELB1, 3.2-es Honeycomb romra épül, telepítése a megszokott módon történik, a lent leírtak szerint.
You are not allowed to view links. Register or Login

Overcome leírása: You are not allowed to view links. Register or Login

Overcome 10.1 Series v2.3.1

Based on P7500CELB1 / P7510UEKMP (Android 3.2)
Fully Deodexed
Fully Zipaligned
Rooted/Busybox installed
Stock kernel with modified initramfs
Themed with stock-ish Honeycomb look
Ads blocked
Updated Play Store to 3.4.6
Updated Maps to 6.3.0
Updated SamsungApps to 3.10.115
Updated Flash Player to 11.1.111.7
Updated Play Books to 2.3.5
Updated Play Music to 4.1.513
Updated Play Movies to 1.4.9
Launcher from P7310UELA3 (fast and full featured)
Modded Browser (UAString chooser in Advanced Options)
Bootanimation.zip support (cool boot animation included thanks to gammaRascal in the Iconia forums)
Extended Power Menu (Reboot, Recovery, Download)




Overcome 10.1 v2.3.0 /2012.02.20./


Újabb verzió jelent meg, mely a CELB1, 3.2-es Honeycomb romra épül, telepítése a megszokott módon történik, a lent leírtak szerint.
You are not allowed to view links. Register or Login

Overcome leírása: You are not allowed to view links. Register or Login

Overcome 10.1 Series v2.3.0

        Rebased on P7500CELB1/P7510UEKMP
    Updated Maps to 6.3.0
    Updated Flash Player to 11.1.111.6
    Updated Samsung Apps to 3.10.115
    Launcher from P7310UELA3 used (equally as fast, if not faster than xoom launcher, while retaining tw functionality)
    HideBar v0.12 included (installed in /data so can be removed by user if they so choose)
    SwitchMe v1.2.2 included (installed in /data so can be removed by user if they so choose)
    CWM Recovery 5.5.0.4 Included


Removed APPS: You are not allowed to view links. Register or Login
NEW CWM v5.5.0.4.: You are not allowed to view links. Register or Login ; You are not allowed to view links. Register or Login


Overcome 10.1 v2.2.0 /2012.01.05./


Újabb verzió jelent meg, mely már az XWKL1, 3.2-es Honeycomb romra épül, telepítése a megszokott módon történik, a lent leírtak szerint.
You are not allowed to view links. Register or Login

Overcome leírása: You are not allowed to view links. Register or Login

Overcome 10.1 Series v2.2.0

    Rebased on P7500XWKL1/P7510XWKL1
    Updated Launcher from Android 3.2.4
    Updated Maps to 6.0.3
    Updated Music to 4.1.511
    Updated Market to 3.4.4
    Updated Books to 2.3.2
    Updated Flash Player to 11.1.111.5
    Update SU binary to 3.0.3.2
    SQLite database optimization script added to init.d (thanks to Task650)
    Very cool wallpapers from Xyboard added



Overcome 10.1 v2.1.1 /2011.11.30./


Az Overcome csapat neve ismerős lehet sokak számára a 7" Galaxy Tab (P1000) kapcsán. Szerencsére a 10.1-es tabokhoz is készítenek saját romot, így vélhetőleg hasonló pozitívumokkal számolva (jó akku idő, jó sebesség) érdemes ezzel a custom(főzött) rommal foglalkozni.
Az overcome csapat romja, az XWKK4 romra épül, tehát igen van benne magyar nyelv és ugye ez azt jelenti, hogy Honeycomb 3.2 -es verzió.

1. - Először is a stock KI1-es romot kell felraknunk az You are not allowed to view links. Register or Login leírt módon --> Rom frissítés menete hasáb! Az Overcome csapata egyébként a You are not allowed to view links. Register or Login romot javasolja alapnak!!! (ez utóbbit is az előbb linkelt topik leírása szerint)
2.- Le kell töltenünk az Overcome romot, You are not allowed to view links. Register or Login és a hozzá tartozó You are not allowed to view links. Register or Login fájlt.
3. -  Csatlakoztassuk a tabot download módba: hangerő gomb - (le) és a bekapcsoló gomb együttes nyomásával You are not allowed to view links. Register or Login nyomjuk (hangerő lefele+power gomb), ezután ezt kell látnunk: You are not allowed to view links. Register or Login, ezután csatlakoztassuk a géphez.. Majd, a letöltött 002001-Overcome_CWM_Recovery_v5.1.2.6.tar fájlt, betallózzuk az ODIN PDA részébe. A re-partition itt sem legyen bepipálva, majd Start!
4. -Ha végzett az ODIN és újraindult a tab, akkor másoljuk fel a tab gyökerébe a 001003-Overcome_10.1_Series_v2.1.1_P7500_Full.zip fájt. Ezután újraindítjuk a tabot cwm recovery módban: hangerő- (le) és power gomb együttes nyomásával s itt válasszuk ki a bal oldali ikont a hangerő gombokkal: You are not allowed to view links. Register or Login
5.- Ezután menjünk az: “Install zip from SD card” menübe és válasszuk ki a “Choose zip from SD card” lehetőséget, és tallózzuk be az imént felmásolt 001003-Overcome_10.1_Series_v2.1.1_P7500_Full.zip fájt és telepítsük. You are not allowed to view links. Register or Login
6. - Ha végzett, azt a “Install from sdcard complete” felirattal jelzi, menjünk a főmenübe és “reboot system now” .

mod.: esetleg egy full wipe nem árt utána, mert 1-2 gyári alkalmazás panaszkodni fog, esetleg az Overcome által javasolt 3 patch-et is fel lehet rakni, CWM-ből telepíthetőek: You are not allowed to view links. Register or Login, You are not allowed to view links. Register or Login, You are not allowed to view links. Register or Login

Az első indítás nagyon sokáig tart, nem kell megijedni, illetve egy kékes droid amit sokáig kell néznünk.
Innentől, nincs is más dolgunk, mint használni.

Overcome 10.1 Series v2.1.1

    P7500XWKK4 base rom
    Fix Find On Page FC bug for ALL locales now
    Add Stock Desk Clock (dead sexy )
    Revert the following apps to their TW variants: Contacts, Calendar, Email. This fixes the following issues:
    FC with relation to the Messaging app and sending/receiving sms/mms
    Some removed apps require the stock apps to function (SocialHub, ReadersHub)
    Presence of random Phone app in app drawer
    Various other Force Closes
    Remove eBook from P7500 release (requires 3.2 version, which will not deodex. 3.1 version FC's)
    Update Maps to 6.0



OVERCLOCK

Létezik egy nagyon jó kernel, amit 3.2-es Honeycomb verzió mellé lehet feltenni: You are not allowed to view links. Register or Login. You are not allowed to view links. Register or Login. Telepítése CWM-ből.
OC/UV támogatottsága nagyon jó ennek a kernelnek, a You are not allowed to view links. Register or Login programmal tág keretek között állíthatjuk a feszültségeket/órajelet (max.: 1400MHz) és profilokat hozhatunk létre, szerintem érdemes kipróbálni.



P7510 16GB esetén

Igazából a leírás szerint mehet a p7510-re, is csak a fájlok mások. 
Ami még változás lehet: ha 3.1-es az aktuális romverziónk, akkor a stock rom feltételéhez szükséges a letöltött csomagban lévő android_fastboot_emmc_full_p4_16G_32G.pit fájl is --> így kell majd kinéznie: You are not allowed to view links. Register or Login /repartition pipa/

A restock rom, amit az overcome javasol alapnak, az itt nem a KI1, hanem a You are not allowed to view links. Register or Login + android_fastboot_emmc_full_p4_16G_32G.pit (a csomagban, az odinnal együtt)

A recovery, az ugyanaz mindkét táblagép esetében: You are not allowed to view links. Register or Login (ez szintén megtalálható az előbbi csomagban)


Illetve maga a rom, ami különbözik: You are not allowed to view links. Register or Login

Itt is van lehetőség módosított tuning-kernel alkalmazására:
OC/UV kernel Preshoot: You are not allowed to view links. Register or Login (CWM-ből telepíthető)
Huawei P30Pro /  Huawei GT3Pro

Nem elérhető mycso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 999
  • Nem: Férfi
  • Galaxy User
    • ez+az
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: aláírás
  • PDA ROM: aláírás
Re: Overcome főzött ROM
« Reply #1 Dátum: 2011, 12 01, 16:01:19 »
Nos a tapasztalataim:
wifi szerintem gyorsabb, stabilabb (a gyárinál valahogy nem volt az igazi valami...)
maga az egész készülék működése gyorsabb, gördülékenyebb (hogy ez most a HC3.2-nek vagy az overcome-nak köszönhető....)
market: eddig 1x előfordult, hogy törölni kellett az alkalmazásoknál az adatait, mert enm akart kapcsolódni (ilyet mondjuk a gyári rom alatt is tapasztaltam már...)
quadrant akit érdekel: 2380 pontot ad (gyári rommal nem tudom mennyit csinál, nem néztem)

egyelőre ennyi észrevétel, nekem jobban bejön, mint a gyári.

1 képecske, bár itt már módosítgattam ezt-azt:

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Huawei P30Pro /  Huawei GT3Pro

Nem elérhető kovacsabesz

  • Hozzászólások: 1130
  • Nem: Férfi
    • Cool Miui by kovacsabesz launcher
Re: Overcome főzött ROM
« Reply #2 Dátum: 2011, 12 06, 12:41:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nos a tapasztalataim:
wifi szerintem gyorsabb, stabilabb (a gyárinál valahogy nem volt az igazi valami...)
maga az egész készülék működése gyorsabb, gördülékenyebb (hogy ez most a HC3.2-nek vagy az overcome-nak köszönhető....)
market: eddig 1x előfordult, hogy törölni kellett az alkalmazásoknál az adatait, mert enm akart kapcsolódni (ilyet mondjuk a gyári rom alatt is tapasztaltam már...)
quadrant akit érdekel: 2380 pontot ad (gyári rommal nem tudom mennyit csinál, nem néztem)

egyelőre ennyi észrevétel, nekem jobban bejön, mint a gyári.

1 képecske, bár itt már módosítgattam ezt-azt:

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Szia.És themet honnan pakolál rá?Mert biztos vagyok benne,hogy nem ez az eredeti,mivel nekem is ez a rom van fent.
Sokkal gördülékenyebb,bár én a kernelt kicseréltem,mivel kicsit még felrántottam a procit 1.4—re,ill. nekem kell  Voodoo hang is.És ezeket  mind tudja ez a kernel.

Innen lehet leszedni:

You are not allowed to view links. Register or Login

Sok sikert. ;))
CoolMiui 1.13 by kovacsabesz launcher javított: You are not allowed to view links. Register or Login MAGYARÍTVA
CoolMiuiMusic by kovacsabesz (összes Rom-ra!): You are not allowed to view links. Register or Login ;) MAGYARÍTVA

Nem elérhető mycso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 999
  • Nem: Férfi
  • Galaxy User
    • ez+az
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: aláírás
  • PDA ROM: aláírás
Re: Overcome főzött ROM
« Reply #3 Dátum: 2011, 12 06, 23:02:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia.És themet honnan pakolál rá?Mert biztos vagyok benne,hogy nem ez az eredeti,mivel nekem is ez a rom van fent.
Sokkal gördülékenyebb,bár én a kernelt kicseréltem,mivel kicsit még felrántottam a procit 1.4—re,ill. nekem kell  Voodoo hang is.És ezeket  mind tudja ez a kernel.

Innen lehet leszedni:

You are not allowed to view links. Register or Login

Sok sikert. ;))

Témákat You are not allowed to view links. Register or Login fórumán találsz, bár ha jól látom neked p7510-ed van, ahhoz kevesebb cucc található.

Egyébként mint fentebb írtam, ez nem téma amit belinkeltem, hanem saját magam módosítottam 1-2 kapcsoló színét illetve az ikonokat, gombokat.
Huawei P30Pro /  Huawei GT3Pro

Nem elérhető kovacsabesz

  • Hozzászólások: 1130
  • Nem: Férfi
    • Cool Miui by kovacsabesz launcher
Re: Overcome főzött ROM
« Reply #4 Dátum: 2011, 12 11, 12:39:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Témákat You are not allowed to view links. Register or Login fórumán találsz, bár ha jól látom neked p7510-ed van, ahhoz kevesebb cucc található.

Egyébként mint fentebb írtam, ez nem téma amit belinkeltem, hanem saját magam módosítottam 1-2 kapcsoló színét illetve az ikonokat, gombokat.

Jól látod,nekem az van.
CoolMiui 1.13 by kovacsabesz launcher javított: You are not allowed to view links. Register or Login MAGYARÍTVA
CoolMiuiMusic by kovacsabesz (összes Rom-ra!): You are not allowed to view links. Register or Login ;) MAGYARÍTVA

Nem elérhető codric

  • Hozzászólások: 5
  • PDA: p1000
  • PDA ROM: 1000XXJJ3
Re: Overcome főzött ROM
« Reply #5 Dátum: 2011, 12 13, 23:22:19 »
A circle mod framework mod honnan tölthető le? Vagy esetleg az a patch is a te ügyködésed eredménye?

Nem elérhető mycso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 999
  • Nem: Férfi
  • Galaxy User
    • ez+az
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: aláírás
  • PDA ROM: aláírás
Re: Overcome főzött ROM
« Reply #6 Dátum: 2011, 12 14, 12:20:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A circle mod framework mod honnan tölthető le? Vagy esetleg az a patch is a te ügyködésed eredménye?

Az is saját, de még nem tökéletes, mert gyárilag máshogy van skálázva a gyári akku kijelzése, így picit pontatlanul mutat jelenleg. Még keresem hozzá a végleges jó megoldást.
Huawei P30Pro /  Huawei GT3Pro

Nem elérhető Dar0X

  • Hozzászólások: 477
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Apple iPhone 5
Re: Overcome főzött ROM
« Reply #7 Dátum: 2011, 12 14, 16:36:40 »
Hello. Érdemes lecserélni erre a gyári 3.1-es ROM-ot? Megbízható, sok hiba van benne?
"Itt mindenki hülye, vagy csak én vagyok helikopter? :O" By: Dar0X

Nem elérhető mycso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 999
  • Nem: Férfi
  • Galaxy User
    • ez+az
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: aláírás
  • PDA ROM: aláírás
Re: Overcome főzött ROM
« Reply #8 Dátum: 2011, 12 14, 17:26:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hello. Érdemes lecserélni erre a gyári 3.1-es ROM-ot? Megbízható, sok hiba van benne?

Szia, valamivel gyorsabb, gördülékenyebb, mint a gyári 3.1 és ez már a 3.2-re épül. Nekem ez van fent kb. 1-1,5 hete, még nem találkoztam hibával.
Huawei P30Pro /  Huawei GT3Pro

Nem elérhető Dar0X

  • Hozzászólások: 477
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Apple iPhone 5
Re: Overcome főzött ROM
« Reply #9 Dátum: 2011, 12 14, 17:38:28 »
Értem, akkor lehet felteszem. Az a gond a gyárival, hogy sokszor akadozik, lehet a túl sok widgettől, de azért jó lenne ha ez változna:)
"Itt mindenki hülye, vagy csak én vagyok helikopter? :O" By: Dar0X

Nem elérhető kovacsabesz

  • Hozzászólások: 1130
  • Nem: Férfi
    • Cool Miui by kovacsabesz launcher
Re: Re: Overcome főzött ROM
« Reply #10 Dátum: 2011, 12 22, 11:52:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Értem, akkor lehet felteszem. Az a gond a gyárival, hogy sokszor akadozik, lehet a túl sok widgettől, de azért jó lenne ha ez változna:)

Sokkal de sokkal jobb mint az alap rom,mint álltalában minen főzött rom jobb a samun. :)
Viszont ez is lagolni fog egy kicsit,és ez sajnos már nem a Rom,hanem a nyavajás Launcher hibája,ugyen is én megvettem,és feltettem az ADW launchert,ami tökéletesen kompatibilis a Galaxy Tab 10.1-el,és semmi lag!!! :))
 
Nyugodtan ki lehet probálni 15perc erejéig,ugyan is mint gondolom mindenki tudja addig visszaválthatóak a market-es dolgok. :)
Egyetlen egy ami zavar az ADW-ben az az,hogy elég nagy darabokat levág a háttérképpből amiket beraksz.
De hát azt ugye az alap launcher is megteszi rendesen sajnos. :(

Egyébként nyugottan lehetne nyitni egy másik topikot is ennek a ROM-nak:

You are not allowed to view links. Register or Login

Uyan is a srác már a 10.verziónál tart,és nagyon jó kis rom ez is.
Szépen témázharó,és ezzel sincs eddig az égadta világon semmi problémám,mert most ezt raktam fel egy kicsit.
És ha már a topiknál tartunk nem lehetne nyitni az én 7510-emnek is egy topikot?
Mivel van pár dolog,mint ahogy fentebb a kolléga is írta,hogy jó pár dolog nem kompatibilis a 7500-7510 között.
Pl. :Themes.

Sent by Samsung Galaxy Tab 10.1
CoolMiui 1.13 by kovacsabesz launcher javított: You are not allowed to view links. Register or Login MAGYARÍTVA
CoolMiuiMusic by kovacsabesz (összes Rom-ra!): You are not allowed to view links. Register or Login ;) MAGYARÍTVA

Nem elérhető prirode

  • Hozzászólások: 4
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: cecti8
  • PDA ROM: jps
Re: Overcome főzött ROM
« Reply #11 Dátum: 2011, 12 22, 15:38:04 »
Hi!

Nekem most tette fel a fiam. Amit először tapasztaltunk és szembetűnő, hogy  gyorsabb a rendszer, a wifi és a letöltés is. A gyári 3.1-nél 5-10 perceket kellett várni egy letöltésre és a telepítésre itt meg mint a villám. Egy próbát megér szerintem

Prirode

Nem elérhető mycso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 999
  • Nem: Férfi
  • Galaxy User
    • ez+az
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: aláírás
  • PDA ROM: aláírás
Re: Overcome főzött ROM
« Reply #12 Dátum: 2011, 12 30, 16:23:31 »
Sokan használják a preshoot's kerneleket és mint kiderült az overcome mellett is szépen muzsikál. Akinek még esetleg sebességbeli problémája lenne, tegyen egy próbát vele, nem fogja megbánni.

Ez egy OC kernel, ami 1.4GHz-ig engedi felhúzni tabun k processzorát, ám alapórajelen is nagyon sokat gyorsít az egész rendszeren.

You are not allowed to view links. Register or Login CWM-ből telepíthető.
You are not allowed to view links. Register or Login topik.
Huawei P30Pro /  Huawei GT3Pro

Nem elérhető dragonhunter

  • Hozzászólások: 74
  • PDA: LG G2
Re: Overcome főzött ROM
« Reply #13 Dátum: 2011, 12 30, 21:07:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sokan használják a preshoot's kerneleket és mint kiderült az overcome mellett is szépen muzsikál. Akinek még esetleg sebességbeli problémája lenne, tegyen egy próbát vele, nem fogja megbánni.

Ez egy OC kernel, ami 1.4GHz-ig engedi felhúzni tabun k processzorát, ám alapórajelen is nagyon sokat gyorsít az egész rendszeren.

You are not allowed to view links. Register or Login CWM-ből telepíthető.
You are not allowed to view links. Register or Login topik.
Hogyan lehet húzni a procin?

Nem elérhető mycso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 999
  • Nem: Férfi
  • Galaxy User
    • ez+az
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: aláírás
  • PDA ROM: aláírás
Re: Overcome főzött ROM
« Reply #14 Dátum: 2011, 12 30, 21:38:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hogyan lehet húzni a procin?

Hát ugye kell hozzá a megfelelő rom-kernel páros (bár sokszor inkább a kernel kell hozzá) meg a You are not allowed to view links. Register or Login progi.
Huawei P30Pro /  Huawei GT3Pro

Nem elérhető dragonhunter

  • Hozzászólások: 74
  • PDA: LG G2
Re: Overcome főzött ROM
« Reply #15 Dátum: 2011, 12 30, 21:50:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát ugye kell hozzá a megfelelő rom-kernel páros (bár sokszor inkább a kernel kell hozzá) meg a You are not allowed to view links. Register or Login progi.
Szia.Már fenn van a Overcome rom + most tettem fel az Oc kernelt amit ma linkeltél.Az úgy jó?

Nem elérhető mycso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 999
  • Nem: Férfi
  • Galaxy User
    • ez+az
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: aláírás
  • PDA ROM: aláírás
Re: Overcome főzött ROM
« Reply #16 Dátum: 2011, 12 30, 22:15:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia.Már fenn van a Overcome rom + most tettem fel az Oc kernelt amit ma linkeltél.Az úgy jó?

Persze jó és akkor még kell hozzá az imént linkelt SetCPU progi, amiben 1.4GHz-ig tudod állítani a maximális órajelet, illetve különböző profilokat/prioritásokat tudsz beállítani, stb. ...
Huawei P30Pro /  Huawei GT3Pro

Nem elérhető dragonhunter

  • Hozzászólások: 74
  • PDA: LG G2
Re: Overcome főzött ROM
« Reply #17 Dátum: 2011, 12 31, 12:33:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Persze jó és akkor még kell hozzá az imént linkelt SetCPU progi, amiben 1.4GHz-ig tudod állítani a maximális órajelet, illetve különböző profilokat/prioritásokat tudsz beállítani, stb. ...
Köszönöm.Sikerült is felhúzni 1.4Ghz-ig és minden normális a Tabbal nincs semmi gond vele.Meg mondom őszintén hogy azért szerettem volna felhúzni a procit hogy meg nézzem hogy akkor menni fognak e a 1080p-és filmek akadás mentesen.De sajnos továbbra is akadnak pedig 1.4Ghz-ig felhúztam de ez sem segített.Úgy hogy feladtam a Full hd-és filmek nézését.

Nem elérhető mycso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 999
  • Nem: Férfi
  • Galaxy User
    • ez+az
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: aláírás
  • PDA ROM: aláírás
Re: Overcome főzött ROM
« Reply #18 Dátum: 2011, 12 31, 14:17:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm.Sikerült is felhúzni 1.4Ghz-ig és minden normális a Tabbal nincs semmi gond vele.Meg mondom őszintén hogy azért szerettem volna felhúzni a procit hogy meg nézzem hogy akkor menni fognak e a 1080p-és filmek akadás mentesen.De sajnos továbbra is akadnak pedig 1.4Ghz-ig felhúztam de ez sem segített.Úgy hogy feladtam a Full hd-és filmek nézését.

Hát ez a filmnézés dolog, mint már többször említettük nem a hardvereken múlik, tehát hiába is húzzuk az egekbe a procit, valószínűleg mindig is akadni fog. Szoftveresen/driveresen van pár dolog elszúrva, talán majd az ICS-ben javítva lesznek a hibák.
Huawei P30Pro /  Huawei GT3Pro

Nem elérhető dragonhunter

  • Hozzászólások: 74
  • PDA: LG G2
Re: Overcome főzött ROM
« Reply #19 Dátum: 2011, 12 31, 19:11:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát ez a filmnézés dolog, mint már többször említettük nem a hardvereken múlik, tehát hiába is húzzuk az egekbe a procit, valószínűleg mindig is akadni fog. Szoftveresen/driveresen van pár dolog elszúrva, talán majd az ICS-ben javítva lesznek a hibák.
Hát igen hát ha javítva lesz!Azért köszönöm a segítséget!

Nem elérhető mycso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 999
  • Nem: Férfi
  • Galaxy User
    • ez+az
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: aláírás
  • PDA ROM: aláírás
Re: Overcome főzött ROM
« Reply #20 Dátum: 2012, 01 11, 20:36:27 »
Új Overcome rom: You are not allowed to view links. Register or Login

Overcome 10.1 Series v2.2.0

    Rebased on P7500XWKL1/P7510XWKL1
    Updated Launcher from Android 3.2.4
    Updated Maps to 6.0.3
    Updated Music to 4.1.511
    Updated Market to 3.4.4
    Updated Books to 2.3.2
    Updated Flash Player to 11.1.111.5
    Update SU binary to 3.0.3.2
    SQLite database optimization script added to init.d (thanks to Task650)
    Very cool wallpapers from Xyboard added
Huawei P30Pro /  Huawei GT3Pro

Nem elérhető Tibike77

  • Hozzászólások: 1
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Samsung Galaxy TAB 10.1 P7500
Re: Overcome főzött ROM
« Reply #21 Dátum: 2012, 01 15, 11:08:25 »
Sziasztok!

A kérdésem annyi lenne, hogy mennyire jár garancia vesztéssel a telefon root-olása, ROM cseréje? Visszaállítható e az eredeti gyári recovery és ROM? Esetemben Vodafone-os P7500.

Előre is köszi!

Üdv.

Nem elérhető mycso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 999
  • Nem: Férfi
  • Galaxy User
    • ez+az
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: aláírás
  • PDA ROM: aláírás
Re: Overcome főzött ROM
« Reply #22 Dátum: 2012, 01 15, 16:06:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

A kérdésem annyi lenne, hogy mennyire jár garancia vesztéssel a telefon root-olása, ROM cseréje? Visszaállítható e az eredeti gyári recovery és ROM? Esetemben Vodafone-os P7500.

Előre is köszi!

Üdv.

Szia, garancia vesztéssel jár.
Viszont természetesen visszaállítható a gyári állapot, egy teljesen szűz gyári rom visszarakásával. (mivel a szolgáltatódnak megfelelő product kóddal kell rendelkeznie, ezért érdemes utánanézni, hogy a mostaninak mi a verziója, és hogy ilyen fellelhető-e a neten).
Huawei P30Pro /  Huawei GT3Pro

Nem elérhető DeathAdder

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung SM-N910C
Re: Overcome főzött ROM
« Reply #23 Dátum: 2012, 01 16, 02:23:29 »
Hali.
Volna egy galaxy Tab 10.1 ami egyszer kikapcsolt és azóta csak a Galaxy TAB feliratig jut el ha próbálom bekapcsolni. Egyszerűen netezés közben kikapcsolt és ennyi..

Egyedül a Download mód érhető el.
Odinnal tettem rá másik szoftvert ,jelen esetben ezzel próbálkoztam: P7500OXAKI1_P7500XXKI1_P7500XXKI1_HOME.tar , most töltök le másikat is...

Tehát felteszem szépen You are not allowed to view links. Register or Login , de csak világító fekete képernyő fogad és megint ugyanott vagyok mint eddig.

Sajna csak a download mód érhető el, ha recoverybe akarok menni, akkor is a világító fekete háttér fogad (vártam eleget kb 10 percet) de sehova tovább

Feltettem odinnal CWM et is, de akkor is ugyanaz a helyzet.
Nem tudok recoverybe sem lépni.

Szerintetek mi lehet a probléma?

Nem elérhető prirode

  • Hozzászólások: 4
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: cecti8
  • PDA ROM: jps
Re: Overcome főzött ROM
« Reply #24 Dátum: 2012, 02 14, 06:30:17 »
Helo!

Valaki tudna nekem segíteni abban, hogy az Overcome 2.1 rom feltétele után a következő üzenet jelenik meg. A clock alkalmazás ( com.android.deskclock) váratlanul leállt próbálja meg újra. Egy másik kérdés a 2.2-nél a a videóban megtekinthető pit-et honnan lehet letölteni? Előre is köszönöm

prirode