2024, 03 28, 10:39:21
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: Galaxy Note - Tartozékok  (Megtekintve 88685 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Banderas76

  • Hozzászólások: 699
  • Nem: Férfi
  • PDA: LG G2
Re: Galaxy Note - Tartozékok
« Reply #475 Dátum: 2013, 05 17, 13:34:29 »
Sziasztok! Akit érdekel alkatrésznek meghirdettem az alkatrészeknél a Note-omat. Gyári csomaggal, fülesével kompletten. Sajnos alaplaphibás lett ezért 30 ezerért eladnám. Garancia ugyan van rajta, de nem gyári rommal ment tönkre...  :( Üdv.

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: Galaxy Note - Tartozékok
« Reply #476 Dátum: 2013, 05 18, 01:30:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Akit érdekel alkatrésznek meghirdettem az alkatrészeknél a Note-omat. Gyári csomaggal, fülesével kompletten. Sajnos alaplaphibás lett ezért 30 ezerért eladnám. Garancia ugyan van rajta, de nem gyári rommal ment tönkre...  :( Üdv.
Na várj, csak hogy én is értsem, az látható rajta valahol, hogy nem gyári ROM volt rajta utolsónak?
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető szeszo

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 1460
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: HTC Ameo (IGO)
  • PDA: Samsung Galaxy Note 8
Re: Galaxy Note - Tartozékok
« Reply #477 Dátum: 2013, 05 18, 21:43:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Akit érdekel alkatrésznek meghirdettem az alkatrészeknél a Note-omat. Gyári csomaggal, fülesével kompletten. Sajnos alaplaphibás lett ezért 30 ezerért eladnám. Garancia ugyan van rajta, de nem gyári rommal ment tönkre...  :( Üdv.
El ne add már ennyiért.  Hívd ki a Samsungos házhoz megyünk szerviz szolgálatot, amikor kijön a srác csak annyit mondj, hogy  nem működik a készülék, és simán csont nélkül cseréli az alaplapot. Hidd el nem fog vele foglalkozni, hogy milyen rom volt rajta.  ;)

Nem elérhető Banderas76

  • Hozzászólások: 699
  • Nem: Férfi
  • PDA: LG G2
Re: Galaxy Note - Tartozékok
« Reply #478 Dátum: 2013, 05 19, 11:34:55 »
A helyzet hogy nem Samsung garanciás, ezért a Samu szerviz azt mondta 40ért javítják. Az eladónál még 2014.06-ig van (vagy volt?) garanciám. A szívás hogy valahogy úgy ment tönkre hogy töltőn volt, még az SD kártyám is tönkre ment benne, és indításnál csak a fehér Samsung Note feliratig jut (vagyis a kijelző az jó). Szerintetek küldjem el az értékesítőhöz? Hardveraprón többen jelentkeztek már rá. Üdv.

rstwingo

  • Vendég
Re: Galaxy Note - Tartozékok
« Reply #479 Dátum: 2013, 05 19, 12:27:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A helyzet hogy nem Samsung garanciás, ezért a Samu szerviz azt mondta 40ért javítják. Az eladónál még 2014.06-ig van (vagy volt?) garanciám. A szívás hogy valahogy úgy ment tönkre hogy töltőn volt, még az SD kártyám is tönkre ment benne, és indításnál csak a fehér Samsung Note feliratig jut (vagyis a kijelző az jó). Szerintetek küldjem el az értékesítőhöz? Hardveraprón többen jelentkeztek már rá. Üdv.

Nekem van egy olyan érzésem, hogy az a teló könnyen javítható
Download módba betudod rakni vagy recovery módba ? , mert ha igen, akkor az javítható egy rom felrakással
egy 3 fájlos repartos régi rommal PIT és bootloaderrel szerintem simán helyre hozható

De ha alaplapot akarsz cserélni olcsón, akkor keresd meg ezt a srácot You are not allowed to view links. Register or Login  << klikk rá
Ő tudd neked segíteni olcsón

de én azért azt a repartos romot feltenném rá először


Nem elérhető Banderas76

  • Hozzászólások: 699
  • Nem: Férfi
  • PDA: LG G2
Re: Galaxy Note - Tartozékok
« Reply #480 Dátum: 2013, 05 19, 17:34:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem van egy olyan érzésem, hogy az a teló könnyen javítható
Download módba betudod rakni vagy recovery módba ? , mert ha igen, akkor az javítható egy rom felrakással
egy 3 fájlos repartos régi rommal PIT és bootloaderrel szerintem simán helyre hozható

De ha alaplapot akarsz cserélni olcsón, akkor keresd meg ezt a srácot You are not allowed to view links. Register or Login  << klikk rá
Ő tudd neked segíteni olcsón

de én azért azt a repartos romot feltenném rá először
Köszi, de recoverybe nem megy. Odin mod -ig el lehet jutni, de download közben már nem látja a számítógép sem, és a szerviz sem látta, azért ment átvizsgálásra. Ott állapították meg az alaplap hibáját. Üdv.

rstwingo

  • Vendég
Re: Galaxy Note - Tartozékok
« Reply #481 Dátum: 2013, 05 19, 17:56:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi, de recoverybe nem megy. Odin mod -ig el lehet jutni, de download közben már nem látja a számítógép sem, és a szerviz sem látta, azért ment átvizsgálásra. Ott állapították meg az alaplap hibáját. Üdv.

Hát ha volt szervizben és ott nem látták a belsejét, akkor Én biztos, hogy bevinném a boltba és érvényesíteném a garanciát, ott se fogják tudni megnézni (cseréljék ki)
Egy próbát meg ér, az még nem kerül semmibe

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: Galaxy Note - Tartozékok
« Reply #482 Dátum: 2013, 05 20, 00:46:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát ha volt szervizben és ott nem látták a belsejét, akkor Én biztos, hogy bevinném a boltba és érvényesíteném a garanciát, ott se fogják tudni megnézni (cseréljék ki)
Banderas76!

Kiemeltem a lényeget Twingo írásából!

Csak Te tudod, milyen ROM-mal ment tönkre.
Ha a bootképernyőig (ameddig eljut a készülék) teljesen gyári kinézetű minden, akkor meg kell csinálják garanciában!!!!
Nem tudják bizonyítani, hogy nem gyári ROM-mal ment tönkre, tehát innentől kezdve nem lehet gond!!!!
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető Banderas76

  • Hozzászólások: 699
  • Nem: Férfi
  • PDA: LG G2
Re: Galaxy Note - Tartozékok
« Reply #483 Dátum: 2013, 05 20, 14:20:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Banderas76!

Kiemeltem a lényeget Twingo írásából!

Csak Te tudod, milyen ROM-mal ment tönkre.
Ha a bootképernyőig (ameddig eljut a készülék) teljesen gyári kinézetű minden, akkor meg kell csinálják garanciában!!!!
Nem tudják bizonyítani, hogy nem gyári ROM-mal ment tönkre, tehát innentől kezdve nem lehet gond!!!!
Szia!

Rendben köszönöm, akkor teszek egy próbát a garanciális javításra.  :ok: Üdv.

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: Galaxy Note - Tartozékok
« Reply #484 Dátum: 2013, 05 21, 00:47:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!

Rendben köszönöm, akkor teszek egy próbát a garanciális javításra.  :ok: Üdv.
Számolj majd be, mire jutottál!
Kíváncsi vagyok!
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető Szilvi

  • Hozzászólások: 62
  • PDA: Galaxy Note
  • PDA ROM: 4.0.3
Re: Galaxy Note - Tartozékok
« Reply #485 Dátum: 2013, 05 26, 21:33:40 »
Sziasztok!

Nem nagyon tudtam most visszaolvasni, és rendelnem kéne amazonról egy új fóliát a telefonomra. Valaki próbálta valamelyik fajtát amit tud ajánlani? Annyiféle van a You are not allowed to view links. Register or Login között...

köszi!
Szilvi

Nem elérhető Banderas76

  • Hozzászólások: 699
  • Nem: Férfi
  • PDA: LG G2
Re: Galaxy Note - Tartozékok
« Reply #486 Dátum: 2013, 06 17, 14:46:26 »
Sziasztok! Igazatok lett. Garisan alaplapot cseréltek benne, újra jó a Note-om.  :D Köszi. Üdv.

Nem elérhető szeszo

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 1460
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: HTC Ameo (IGO)
  • PDA: Samsung Galaxy Note 8
Re: Galaxy Note - Tartozékok
« Reply #487 Dátum: 2013, 06 17, 20:24:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Igazatok lett. Garisan alaplapot cseréltek benne, újra jó a Note-om.  :D Köszi. Üdv.
Ez nagyszerű hír, gratulálok.  :taps:

rstwingo

  • Vendég
Re: Galaxy Note - Tartozékok
« Reply #488 Dátum: 2013, 06 18, 09:40:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Igazatok lett. Garisan alaplapot cseréltek benne, újra jó a Note-om.  :D Köszi. Üdv.

Látod látod  :D, megy az ingyért is

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: Galaxy Note - Tartozékok
« Reply #489 Dátum: 2013, 06 22, 22:25:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Igazatok lett. Garisan alaplapot cseréltek benne, újra jó a Note-om.  :D Köszi. Üdv.
Ugye, hogy megmondtam?! ;)

Örülök neki, másodszorra legyen több szerencséd vele!
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill