2024, 04 26, 02:49:21

Szerző Téma: [Rom&Themes][2012.02.25] XWLA4 SlimRom v.1.2.4 by Krinyo75 + Jkay 13.6.4  (Megtekintve 15062 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

R2D20208

  • Vendég
Újabb Magyar ROMMER- ünk XDA-n.
XDA TOPIC -->You are not allowed to view links. Register or Login

~110 MB !

 Az alaprom:
• Europe CSC
• Deodexed/Rooted/Zipaligned
• Multi Dpi Phone Dialer app with Call recording
• Stock Browser
• Mms
• FMradio
• Google accounts and Gmail 2.3.5.2
• Gtalk - without video call
• MiuiMusic player
• stock VideoPlayer
• Gallery3D and Quickview for camera
• Rhythym Software's File Manager 1.12.1
• Calculator
• LauncherPro 0.8.6
• Camera (with battery hack and 1080i 30fps with 192kbps/44khz sound)
• Market 3.4.4.
• Samsung keyboard with De, En, Gr, Fr, Hu, It, Rus, Tur keyboard lang files installed as default
• BLN control
• Deskclock
• ICS Transition animations
• Hosts, GPS fix for Europe, Build.prop tweaks,
• init.d Support

• the deleted apps you can install back as updates, see "updates" bottom

XWLA4 rom: 2012.02.25 v.1.2.4 / theme v.2.52
• XWLA1 2.3.6 based Rom Extra Blue Edition
• deodexed
• N.E.A.K 1.3.3 kernel thanks to Simone 201
• XWKL1 Modem
• Jkay 13.6.4 deodexed framework thanks to Jkay
• Working Arabic RTL fix with Arabic/Farsi/Urdu Keyboards thanks to Wanam
• themes updated to v2.52, fine tunes, working lockscreen pattern, black, blue, cyan, orange and purple colours

Letöltések:
    You are not allowed to view links. Register or Login

    You are not allowed to view links. Register or Login
    You are not allowed to view links. Register or Login
    You are not allowed to view links. Register or Login
    You are not allowed to view links. Register or Login
    You are not allowed to view links. Register or Login
    You are not allowed to view links. Register or Login
    You are not allowed to view links. Register or Login
    You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: [ROM] Krinyo75 a XWKJ3 SlimRom v1.04
« Reply #1 Dátum: 2011, 11 27, 15:40:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ujabb magyar ROMMER(második Update)-->  [ROM] Krinyo75 a XWKJ3 SlimRom v1.04

114 MB !!!

Base Rom:
- XXKJ3 based Rom
- Siyah Kernel 2.2
- XXKI3 Modem
- Multi CSC
- Slim edition 114,5Mb only
- Deodexed-Rooted-Zipaligned

apps in rom:
- Multi Dpi Phone Dialer app with Call recording
- No SMS in Call Log
- Stock Browser
- Mms
- FMradio
- Gmail 2.3.5.2 (patched Gmail to fix notification error with launchers)
- Gtalk - without video call
- Miui Music Player
- stock VideoPlayer
- Deskclock
- Qiuckpic 1.5.0 and Quickview
- Rhythym Software's File Manager 1.11.2
- ScientificCalculator
- LauncherPro 0.8.6
- Camera (with battery hack and 1080i 30fps with 192kbps/44khz sound)
- Market - old 'cause it's faster
- 3G Watchdog 0.32.0
- JkayDeluxeSettings v13.1
- Dpi: 192
- Hosts, no more advertisement
- GPS fix for Europe
- Nedlar's BLN free

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

letöltés, témák, saját weboldalán --> You are not allowed to view links. Register or Login
Ez szép és jó.
És az akkumulátor? Meddig bírja?
Mert ez sokkal fontosabb ám, mint hogy kinyomja a kijelző oldalát (az egyébként komolytalan) Quadrant-csík!
Az AnTuTu Benchmark, az pontos értékeket ad az újabb készülékeken is, ellentétben a lassan egy éve nem frissített Quadranttal...
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

R2D20208

  • Vendég
Re: [ROM] Krinyo75 a XWKJ3 SlimRom v1.04
« Reply #2 Dátum: 2011, 11 27, 15:43:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez szép és jó.
És az akkumulátor? Meddig bírja?
Mert ez sokkal fontosabb ám, mint hogy kinyomja a kijelző oldalát (az egyébként komolytalan) Quadrant-csík!
Az AnTuTu Benchmark, az pontos értékeket ad az újabb készülékeken is, ellentétben a lassan egy éve nem frissített Quadranttal...
Sztem Quadrant 1600 on volt mert 4300 amugy, tehát a XDA-s belinkelt kép nem ok.Akksit majd egykét nap beállás után lehet véleményezni. Nem tudom még  ;)

-Build .prop át van irva a romban 192 -re, tehát alapból (számomra) kicsi minden. Ki kell szedni PC-n a build.propot, és átirni 240 re.(pl notepad++ - al) És belső sd-re rakva pl root explorerrel felűlirni az alapot. Így működik normal méretmódban.

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: [ROM] Krinyo75 a XWKJ3 SlimRom v1.04
« Reply #3 Dátum: 2011, 11 27, 16:27:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sztem Quadrant 1600 on volt mert 4300 amugy, tehát a XDA-s belinkelt kép nem ok.Akksit majd egykét nap beállás után lehet véleményezni. Nem tudom még  ;)

-Build .prop át van irva a romban 192 -re, tehát alapból (számomra) kicsi minden. Ki kell szedni PC-n a build.propot, és átirni 240 re.(pl notepad++ - al) És belső sd-re rakva pl root explorerrel felűlirni az alapot. Így működik normal méretmódban.
Köszi, ez korrektnek tűnik, kb. annyi, mint a gyári ROM Siyah kernellel. Akkor nem kell túlzott túlfogyasztástól tartani...
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

R2D20208

  • Vendég
Re: [ROM] Krinyo75 a XWKJ3 SlimRom v1.04
« Reply #4 Dátum: 2011, 11 28, 11:11:20 »
Eddigi akksitapasztalat állitgatások nélkül. Hanghivás 28 perc volt, rengeteg wifis fájlküldés, és mint látszik sok sok beállitás , kijelzőhasználat. Teszteltem. Eredmények eddig, ha valakit érdekel :

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

szép eredménynek érzem.A képeket kicsinyitettem, ha túl nagy igy is, sorry.


Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: [ROM] Krinyo75 a XWKJ3 SlimRom v1.04
« Reply #5 Dátum: 2011, 11 28, 12:25:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Eddigi akksitapasztalat állitgatások nélkül. Hanghivás 28 perc volt, rengeteg wifis fájlküldés, és mint látszik sok sok beállitás , kijelzőhasználat. Teszteltem. Eredmények eddig, ha valakit érdekel :
Valami nálam nem kerek.
Szinte folyamatos az ébrenlét.

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

R2D20208

  • Vendég
Re: [ROM] Krinyo75 a XWKJ3 SlimRom v1.04
« Reply #6 Dátum: 2011, 11 28, 12:44:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Valami nálam nem kerek.
Szinte folyamatos az ébrenlét.


Pedi pihiben volt...És fogyasztott is ? Mert nekem pihiben nem vett le 1 % ot sem... :hmm: Nem lehet valami alkalmazás ? Látom sokminden mást használsz mint én. Valami nem tarthatja ébren? De ha megnézed az én screenjeimet, éjjel nekem egyfolytában ébren volt. De én nem rakom repcsibe, semmibe. Akkor az normális nem? Ja, és rányomtam Siyah 2.1.1 - et, én azt valahogy jobban szeretem...

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: [ROM] Krinyo75 a XWKJ3 SlimRom v1.04
« Reply #7 Dátum: 2011, 11 28, 14:29:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Pedi pihiben volt...És fogyasztott is ? Mert nekem pihiben nem vett le 1 % ot sem... :hmm: Nem lehet valami alkalmazás ? Látom sokminden mást használsz mint én. Valami nem tarthatja ébren? De ha megnézed az én screenjeimet, éjjel nekem egyfolytában ébren volt. De én nem rakom repcsibe, semmibe. Akkor az normális nem? Ja, és rányomtam Siyah 2.1.1 - et, én azt valahogy jobban szeretem...
7 óra 20 perc alatt - míg aludtam - csökkent ennyire a töltöttség.
A korábbi - gyári - ROM-mal ennyi idő alatt max. 3-4 %-ot esett.

Nem tudom, mi csinálja, de ki fogom deríteni! :)
Mert maga a cucc tetszik.
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

R2D20208

  • Vendég
Re: [ROM] Krinyo75 a XWKJ3 SlimRom v1.04
« Reply #8 Dátum: 2011, 11 28, 14:42:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
7 óra 20 perc alatt - míg aludtam - csökkent ennyire a töltöttség.
A korábbi - gyári - ROM-mal ennyi idő alatt max. 3-4 %-ot esett.

Nem tudom, mi csinálja, de ki fogom deríteni! :)
Mert maga a cucc tetszik.
Érdekel, ha kideritetted. Nekem éjjel 1 % ot ment le 7 óra alatt.

R2D20208

  • Vendég
Re: [ROM] Krinyo75 a XWKJ3 SlimRom v1.04
« Reply #9 Dátum: 2011, 11 28, 16:13:19 »
1.05 DPI visszairva, új Market.--> You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető krinyo75

  • Hozzászólások: 11
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S2
  • PDA ROM: custom rom
Re: [ROM] Krinyo75 a XWKJ3 SlimRom v1.04
« Reply #10 Dátum: 2011, 11 28, 21:11:48 »
Sziasztok

Mint a Rom alkotója engedjetek meg pár szót...
Ez a rom saját magamnak készült csupán azokkal az összetevőkkel, ami nekem szükséges. Persze már érkeztek igények hiányosságok, amiket pótoltam, így a Market hibák. Azért nem teszek bele alapban több alkalmazást mert akkor már nem arról szól a rom aminek készült. De minden hiányzó alkalmazás letölthető külön CWM update-ként. Igy továbbra is testre szabható csak az egyéni szükségeknek megfelelően.

A quadrant nem 1600on készült, nálam 1200on fut a cucc, nem OC/UV zek. Az a quadrant a Siyah+ 1.0 kernellel készült, amelyik kernelben az I/O csalva van, igy megcsalva a teszttel I/O értékét produkál ilyen értéket. Nyilván ez nem valós igy sose legyen mérvadó egy quadrant teszt, pláne hogy ha megfigyelitek a quadrant standardnak elég jó szórása van 5 tesztből 5 féle eredmény akár 500 pontos szórással is. Én inkább antutu-t használok ha nagyon érdekel a quadrant.
Nem nagyon vagyok oda a különféle tweakekért sem bár van alapban a romomban egy pár, sdcardspeed stb de nemmi komoly. Szerintem mivel az akkumulátor legnagyobb igénybevételét a kijelző teszi ki teljesen minegy, hogy szoftveresen milyen trükkökkel próbálkoznak. Mindamellett volt olyan rom amit próbáltam, hoyg még fel sem állt mert már kifagyott az agyon ill rosszul tweakelt scriptektől.

Azt se feledjük, hogy a legjobb akku élettartam mindig a gyári kernel ill. a speedmod. Bár a Siyah nekem eddig a legjobban bevált..

És még valami, gondolkozzunk józan paraszti ésszel.. használni vettük a telefont nem pedig a vitrinbe hogy készenlétben álljon 3 napig. Énnekem egész nap megy a wifi vagy az adathálózat zenét hallgatok, filmezek és igy minden este töltőre kerül a teló, de mit várunk többet 1650mAh aksitól..

Nem vagyok fejlesztő mindent magamtól tanulok, így nyilván lehetnek hibák, hiányosságok. Valójában inkább a témákat fejlesztettem eddig de javaslatra feltettem a romot is.. Persze érkeznek az egyéni óhajok visszajelzések, amiket ha tudok megvalósítok és a segítséget is szívesen fogadom.

Akinek tetszik használja egészséggel :)

üdv, K

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: [ROM] Krinyo75 a XWKJ3 SlimRom v1.04
« Reply #11 Dátum: 2011, 11 28, 21:53:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
....
Részemről egy MAXIMÁLIS köszönet a munkádért...
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető krinyo75

  • Hozzászólások: 11
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S2
  • PDA ROM: custom rom
Re: [ROM] Krinyo75 a XWKJ3 SlimRom v1.04
« Reply #12 Dátum: 2011, 11 28, 22:20:09 »
Kôszi..

Van még egy kis idôm irni... nyilván alkalmazásokon is múli az, hogy milyen az aksi fogyasztás. Ezért vettem ki pld egyes alkalmazásokat accountokat h ne legyrn sync feleslegesen..akinek pld twitter v facebook account kell utolag visszateheti.
Sok kérés van mindenkinek más az igénye igy lehet még módositani de nem fogom az alap romot telepakolni. Utolag updetelhetô minden ill. Marketrôl letôlthetô. Pld bln-t se használ mindenki ill. Az alap samsung bill is kicsit idejemúlt. Személy szerint a smartkeyboard nekem nagyon bejôn de nem tehetek fizetôs appokat a publikus romba mint ahogy más általam optimálisnak tartott appokat sem.
Magában az alap romban sok változás nem lesz, hiszen csak a kůlsó változik :)

R2D20208

  • Vendég
Re: [ROM] Krinyo75 a XWKJ3 SlimRom v1.04
« Reply #13 Dátum: 2011, 11 28, 22:54:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Részemről egy MAXIMÁLIS köszönet a munkádért...
+1

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: [ROM] Krinyo75 a XWKJ3 SlimRom v1.04
« Reply #14 Dátum: 2011, 11 28, 23:14:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kôszi..

Van még egy kis idôm irni... nyilván alkalmazásokon is múli az, hogy milyen az aksi fogyasztás. Ezért vettem ki pld egyes alkalmazásokat accountokat h ne legyrn sync feleslegesen..akinek pld twitter v facebook account kell utolag visszateheti.
Sok kérés van mindenkinek más az igénye igy lehet még módositani de nem fogom az alap romot telepakolni. Utolag updetelhetô minden ill. Marketrôl letôlthetô. Pld bln-t se használ mindenki ill. Az alap samsung bill is kicsit idejemúlt. Személy szerint a smartkeyboard nekem nagyon bejôn de nem tehetek fizetôs appokat a publikus romba mint ahogy más általam optimálisnak tartott appokat sem.
Magában az alap romban sok változás nem lesz, hiszen csak a kůlsó változik :)
Hátha tudsz segíteni.
A fogyasztás annyira nem érdekel most.
A munkarendemet a gmailes naptáromban vezetem mindig (össze-vissza kell dolgoznom), eddig a GO launchert használtam, annak a naptár widgetje tökéletesen kezelte a naptáraimat, ha akartam, csak a munkarendemet (ami külön színnel van jelölve) mutatta. Felraktam a naptár update-t, tehát van naptár-frissítés.
Ha a programok közül hívom be a naptárat, akkor tökéletesen tudok válogatni, hogy melyik naptárat (névnapok, ünnepnapok, munkarend, stb.) jelenítse meg. A Launcher Pro naptár vidgetje pedig megjelenít mindent, beállíthatatlanul.
Erre esetleg nem tudsz valami megoldást?
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

R2D20208

  • Vendég
Re: [ROM] Krinyo75 a XWKJ3 SlimRom v1.04
« Reply #15 Dátum: 2011, 11 28, 23:29:32 »
Nekem a ROM Go Launcher Exxel van fennt alapból. Nem rakod vissza a tőled megszokottat? (lehet buta kérdés, de az nem oldja meg? )

"Az alap samsung bill is kicsit idejemúlt. Személy szerint a smartkeyboard nekem nagyon bejôn de nem tehetek fizetôs appokat a publikus romba mint ahogy más általam optimálisnak tartott appokat sem." --> első ROM-od is felraktam, még a fizetős appokkal. És utána olvastam, komkurens ROMMER publikálta, az nem helyes. Na mondom, ez Bann lesz. Örülök, h nem lett gondod.

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: [ROM] Krinyo75 a XWKJ3 SlimRom v1.04
« Reply #16 Dátum: 2011, 11 28, 23:40:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem a ROM Go Launcher Exxel van fennt alapból. Nem rakod vissza a tőled megszokottat? (lehet buta kérdés, de az nem oldja meg? )
Megpróbálom.
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető krinyo75

  • Hozzászólások: 11
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S2
  • PDA ROM: custom rom
Re: [ROM] Krinyo75 a XWKJ3 SlimRom v1.04
« Reply #17 Dátum: 2011, 11 29, 00:11:46 »
Igen, azt undoritonak tartom ha vki csak azert fikazza a maset h az ovet vigyek. Ha mar ugyis ingyenes legalabb is en nem kivanok ebbol hasznot huzni, akkor mi faj neki. De ez legyen az ilyen emberek szegenysegi bizonyitvanya.
Sajnos nekem nincs fent naptar de leiras alapjan inkab  launcher kompatibilitasi gondra tippelek. Mar gondolkodtam h a primitiv de nekem tokeletesen megfelelo lp-t go lp-ra cserelem de miutan annak a tudasat nem hasznalom ki igy maradt ezidaig a sima lp.

R2D20208

  • Vendég
Re: [ROM] Krinyo75 a XWKJ3 SlimRom v1.04
« Reply #18 Dátum: 2011, 11 29, 00:23:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen, azt undoritonak tartom ha vki csak azert fikazza a maset h az ovet vigyek. Ha mar ugyis ingyenes legalabb is en nem kivanok ebbol hasznot huzni, akkor mi faj neki. De ez legyen az ilyen emberek szegenysegi bizonyitvanya.
Sajnos nekem nincs fent naptar de leiras alapjan inkab  launcher kompatibilitasi gondra tippelek. Mar gondolkodtam h a primitiv de nekem tokeletesen megfelelo lp-t go lp-ra cserelem de miutan annak a tudasat nem hasznalom ki igy maradt ezidaig a sima lp.
Az "úriember" nem egy másik ROMMER munkájában turkál. Nem egy fórumján, topickjában láttam. Hát, a jóindulat. Ő amugy szinte ott él az XDA-n  :D

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: [ROM] Krinyo75 a XWKJ3 SlimRom v1.04
« Reply #19 Dátum: 2011, 11 29, 00:36:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az "úriember" nem egy másik ROMMER munkájában turkál. Nem egy fórumján, topickjában láttam. Hát, a jóindulat. Ő amugy szinte ott él az XDA-n  :D
Megpróbáltam.
Működik!

DE!

Pont az veszett el, ami ANNYIRA tetszett Krinyo témájában, a csupa fekete és az egyszerű ikonok.
Bár sikerült áttenni a "szálcsiszolt" hátteret, de a két widget (naptár és üzenetek) nem veszik át a sötét kinézetet.
Biztosan az én amatőrségem miatt van...
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

R2D20208

  • Vendég
Re: [ROM] Krinyo75 a XWKJ3 SlimRom v1.04
« Reply #20 Dátum: 2011, 11 29, 00:44:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Megpróbáltam.
Működik!

DE!

Pont az veszett el, ami ANNYIRA tetszett Krinyo témájában, a csupa fekete és az egyszerű ikonok.
Bár sikerült áttenni a "szálcsiszolt" hátteret, de a két widget (naptár és üzenetek) nem veszik át a sötét kinézetet.
Biztosan az én amatőrségem miatt van...
Te egy szakember vagy, és álltalam is elismert. Ne ird, hogy amatőr vagy. Átszinezzem neked fekete stilusra ? Ugye nem használsz semmi témát? Ja, és nem mindegy melyik verziószámot használod belőle.

Nem elérhető krinyo75

  • Hozzászólások: 11
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S2
  • PDA ROM: custom rom
Re: [ROM] Krinyo75 a XWKJ3 SlimRom v1.04
« Reply #21 Dátum: 2011, 11 29, 06:25:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az "úriember" nem egy másik ROMMER munkájában turkál. Nem egy fórumján, topickjában láttam. Hát, a jóindulat. Ő amugy szinte ott él az XDA-n  :D

Ja a kockák már csak ilyenek...úgysem azt kell nézni mit mondanak, hanem hogy ki mondja :)

Nem elérhető krinyo75

  • Hozzászólások: 11
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S2
  • PDA ROM: custom rom
Re: [ROM] Krinyo75 a XWKJ3 SlimRom v1.04
« Reply #22 Dátum: 2011, 11 29, 06:30:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Megpróbáltam.
Működik!

DE!

Pont az veszett el, ami ANNYIRA tetszett Krinyo témájában, a csupa fekete és az egyszerű ikonok.
Bár sikerült áttenni a "szálcsiszolt" hátteret, de a két widget (naptár és üzenetek) nem veszik át a sötét kinézetet.
Biztosan az én amatőrségem miatt van...

Vadászd ki a launcherprobol a naptár képeit és tedd át a go ex be ha azonos a méret, persze átnevezve az abban szereplő fájlnévre, az a fekete naptár a launcherpro ban van és nem a rommomban ill témámban. Az azap háttérkép viszont a framework-res.apk ban van a drawable-hdpi mappában "default_wallpaper" névvel.

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: [ROM] Krinyo75 a XWKJ3 SlimRom v1.04
« Reply #23 Dátum: 2011, 11 29, 13:41:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Vadászd ki a launcherprobol a naptár képeit és tedd át a go ex be ha azonos a méret, persze átnevezve az abban szereplő fájlnévre, az a fekete naptár a launcherpro ban van és nem a rommomban ill témámban. Az azap háttérkép viszont a framework-res.apk ban van a drawable-hdpi mappában "default_wallpaper" névvel.
Köszönöm!
A végén még rávisztek engem is a mókolásra, pedig eddig csak - elégedett - felhasználó voltam :)
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

R2D20208

  • Vendég
Re: [ROM] Krinyo75 a XWKJ3 SlimRom v1.04
« Reply #24 Dátum: 2011, 11 29, 13:52:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm!
A végén még rávisztek engem is a mókolásra, pedig eddig csak - elégedett - felhasználó voltam :)
Hogy alakult az akksid ? Megtaláltad a "Ludast"? Ha szépited a telód , a te izlésednek megfelelően, akkor még elégedetebb felhasználó lehetsz, mert a saját kezű műved  ;)

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: [ROM] Krinyo75 a XWKJ3 SlimRom v1.04
« Reply #25 Dátum: 2011, 11 29, 13:59:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hogy alakult az akksid ? Megtaláltad a "Ludast"? Ha szépited a telód , a te izlésednek megfelelően, akkor még elégedetebb felhasználó lehetsz, mert a saját kezű műved  ;)
Kezdem újra, az alapoktól, mert már nagyon sok mindent összekavartam.
Most megint szűz a rendszer és kezdem felépíteni újra...
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető hammerjoe

  • Hozzászólások: 767
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC 10, LG G2 32GB, iPhone 4s 64GB, Sony Xperia Z2 Tab LTE, LG V700
  • PDA ROM: 1.30.401.1, D80220h, iOS 8.3, 23.0.1.A.0.167
Re: [ROM] Krinyo75 a XWKJ3 SlimRom v1.04
« Reply #26 Dátum: 2011, 11 29, 16:07:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sztem Quadrant 1600 on volt mert 4300 amugy, tehát a XDA-s belinkelt kép nem ok.Akksit majd egykét nap beállás után lehet véleményezni. Nem tudom még  ;)

-Build .prop át van irva a romban 192 -re, tehát alapból (számomra) kicsi minden. Ki kell szedni PC-n a build.propot, és átirni 240 re.(pl notepad++ - al) És belső sd-re rakva pl root explorerrel felűlirni az alapot. Így működik normal méretmódban.

Artu!
Mit kell átírni benne? Az lcd_density-t?
Bocs, de ilyet még nem csináltam!! Ezért az értetlenségem!!
Macika!
 Nekem is volt nem is olyan régen ilyen problémám. Egyik napról a másikra. És nem jöttem rá, hogy mi csinálta. Újraraktam, és minden szép és jó volt. Rögtön volt egy CWM-es backup.... :D
Aki másnak vermet ás,....... az tudja hol a gödör!

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Re: [ROM] Krinyo75 a XWKJ3 SlimRom v1.04
« Reply #27 Dátum: 2011, 11 29, 17:00:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Artu!
Mit kell átírni benne? Az lcd_density-t?
Bocs, de ilyet még nem csináltam!! Ezért az értetlenségem!!
Macika!
 Nekem is volt nem is olyan régen ilyen problémám. Egyik napról a másikra. És nem jöttem rá, hogy mi csinálta. Újraraktam, és minden szép és jó volt. Rögtön volt egy CWM-es backup.... :D
Igen, az lcd density-t kell átírni a neked megfelelőre, de ha eltérsz a gyáritól, vigyázz arra, hogy az alkalmazásoknak is támogatniuk kell azt. :ok:

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: [ROM] Krinyo75 a XWKJ3 SlimRom v1.04
« Reply #28 Dátum: 2011, 11 29, 17:17:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Vadászd ki a launcherprobol a naptár képeit és tedd át a go ex be ha azonos a méret, persze átnevezve az abban szereplő fájlnévre, az a fekete naptár a launcherpro ban van és nem a rommomban ill témámban. Az azap háttérkép viszont a framework-res.apk ban van a drawable-hdpi mappában "default_wallpaper" névvel.
Azt kérdezném tisztelettel, hogy az alapértelmezésű betűtípust azt honnan szerezted (honnan lehetne megszerezni), mert nekem sokkal jobban bejön, mint a gyári, a kisebb mérete miatt.
Úgy néz ki, mégis maradok a KI4-nél, de pár ötletet átveszek Te munkádból, ötlet-szinten, ha szabad.
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető hammerjoe

  • Hozzászólások: 767
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC 10, LG G2 32GB, iPhone 4s 64GB, Sony Xperia Z2 Tab LTE, LG V700
  • PDA ROM: 1.30.401.1, D80220h, iOS 8.3, 23.0.1.A.0.167
Re: [ROM] Krinyo75 a XWKJ3 SlimRom v1.04
« Reply #29 Dátum: 2011, 11 29, 17:32:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen, az lcd density-t kell átírni a neked megfelelőre, de ha eltérsz a gyáritól, vigyázz arra, hogy az alkalmazásoknak is támogatniuk kell azt. :ok:
Nem variálnám túl 240-re állítanám, mert ez így nekem nem bejövős (de minden más igen). Olyan Insanity feelingem van tőle!! :)
Aki másnak vermet ás,....... az tudja hol a gödör!

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: [ROM] Krinyo75 a XWKJ3 SlimRom v1.04
« Reply #30 Dátum: 2011, 11 29, 17:37:39 »
Avagy a kisebb betűk mindössze az LCD Density miatt vannak?
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető hammerjoe

  • Hozzászólások: 767
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC 10, LG G2 32GB, iPhone 4s 64GB, Sony Xperia Z2 Tab LTE, LG V700
  • PDA ROM: 1.30.401.1, D80220h, iOS 8.3, 23.0.1.A.0.167
Re: [ROM] Krinyo75 a XWKJ3 SlimRom v1.04
« Reply #31 Dátum: 2011, 11 29, 17:42:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Avagy a kisebb betűk mindössze az LCD Density miatt vannak?
Szerintem igen, de mindjárt kipróbálom.....
És, igen a válasz!! Átírás, és újraindítás után határozottan kisebbek a betűk, ikonok (204-et állítottam 192-re)
Kép: You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Aki másnak vermet ás,....... az tudja hol a gödör!

Nem elérhető hammerjoe

  • Hozzászólások: 767
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC 10, LG G2 32GB, iPhone 4s 64GB, Sony Xperia Z2 Tab LTE, LG V700
  • PDA ROM: 1.30.401.1, D80220h, iOS 8.3, 23.0.1.A.0.167
Re: [ROM] Krinyo75 a XWKJ3 SlimRom v1.04
« Reply #32 Dátum: 2011, 11 29, 17:53:26 »
Bocsi elírtam 240-ről állítottam 192-re.
De nem érdemes állítani, mert ad egy 2cm-es fekete szegélyt pl. a tárcsázónak alulra, és jobbra is.....
Aki másnak vermet ás,....... az tudja hol a gödör!

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: [ROM] Krinyo75 a XWKJ3 SlimRom v1.04
« Reply #33 Dátum: 2011, 11 29, 18:49:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Bocsi elírtam 240-ről állítottam 192-re.
De nem érdemes állítani, mert ad egy 2cm-es fekete szegélyt pl. a tárcsázónak alulra, és jobbra is.....
Én is erre jutottam, tehát NEM a denzitásban van a különbség, a betűtípus más.
Várjuk meg a Mestert, majd ő megmondja, hogyan érte el... :)
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető krinyo75

  • Hozzászólások: 11
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S2
  • PDA ROM: custom rom
Re: [ROM] Krinyo75 a XWKJ3 SlimRom v1.04
« Reply #34 Dátum: 2011, 11 29, 22:34:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Azt kérdezném tisztelettel, hogy az alapértelmezésű betűtípust azt honnan szerezted (honnan lehetne megszerezni), mert nekem sokkal jobban bejön, mint a gyári, a kisebb mérete miatt.
Úgy néz ki, mégis maradok a KI4-nél, de pár ötletet átveszek Te munkádból, ötlet-szinten, ha szabad.

háát ott van a romomban a fonts mappában azt másold át abba a romba ahova szeretnéd... töltsd le az 1.05ös verziót.

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: [ROM] Krinyo75 a XWKJ3 SlimRom v1.04
« Reply #35 Dátum: 2011, 11 29, 22:35:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
háát ott van a romomban a fonts mappában azt másold át abba a romba ahova szeretnéd... töltsd le az 1.05ös verziót.
Köszönöm szépen. :)
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető krinyo75

  • Hozzászólások: 11
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S2
  • PDA ROM: custom rom
Re: [ROM] Krinyo75 a XWKJ3 SlimRom v1.04
« Reply #36 Dátum: 2011, 11 29, 22:41:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én is erre jutottam, tehát NEM a denzitásban van a különbség, a betűtípus más.
Várjuk meg a Mestert, majd ő megmondja, hogyan érte el... :)

igen a betű más mint a default gyári :)

R2D20208

  • Vendég
Re: [ROM] Krinyo75 a XWKJ3 SlimRom v1.04
« Reply #37 Dátum: 2011, 11 30, 09:48:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
igen a betű más mint a default gyári :)
Látom kinnt van a KK2. Megkérdezhetem, hogy miért nem KK6 ra csináltad a frissitést? (most arra jönnek ki sorban)

Nem elérhető hammerjoe

  • Hozzászólások: 767
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC 10, LG G2 32GB, iPhone 4s 64GB, Sony Xperia Z2 Tab LTE, LG V700
  • PDA ROM: 1.30.401.1, D80220h, iOS 8.3, 23.0.1.A.0.167
Re: [ROM] Krinyo75 a XWKJ3 SlimRom v1.04
« Reply #38 Dátum: 2011, 11 30, 10:03:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Látom kinnt van a KK2. Megkérdezhetem, hogy miért nem KK6 ra csináltad a frissitést? (most arra jönnek ki sorban)
KK6? Nem KK5 a legfrissebb? Elvesztettem a fonalat..... :(
Aki másnak vermet ás,....... az tudja hol a gödör!

Nem elérhető Ibolya512

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4269
  • Nem: Nő
  • Navigáció / Navigation: iGO
  • PDA: Iphone 6s, Ipad2, S4 mini I9195,
  • PDA ROM: iOS 10.3.1, I9195XXUCNK1 - 4.4.2,
Re: [ROM] Krinyo75 a XWKJ3 SlimRom v1.04
« Reply #39 Dátum: 2011, 11 30, 10:05:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
KK6? Nem KK5 a legfrissebb? Elvesztettem a fonalat..... :(
KK5-ről tudok én is, de mivel aludtunk egyet, lehet, hogy már kinn van a KK6-os is.  :D :D :D ;)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető hammerjoe

  • Hozzászólások: 767
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC 10, LG G2 32GB, iPhone 4s 64GB, Sony Xperia Z2 Tab LTE, LG V700
  • PDA ROM: 1.30.401.1, D80220h, iOS 8.3, 23.0.1.A.0.167
Re: [ROM] Krinyo75 a XWKJ3 SlimRom v1.04
« Reply #40 Dátum: 2011, 11 30, 10:07:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
KK5-ről tudok én is, de mivel aludtunk egyet, lehet, hogy már kinn van a KK6-os is.  :D :D :D ;)
Ez jó volt!!! :D :D Kb. 4-5 órát aludtam!! :D
Ibolya!
Dobjál már meg egy linkkel, hogy hol találom ezeket, mert a sammobilon nem találom. Köszi!!
Aki másnak vermet ás,....... az tudja hol a gödör!

R2D20208

  • Vendég
Re: [ROM] Krinyo75 a XWKJ3 SlimRom v1.04
« Reply #41 Dátum: 2011, 11 30, 10:11:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
KK6? Nem KK5 a legfrissebb? Elvesztettem a fonalat..... :(
Elnyomtam a billentyűt, akkor keltem  :D Linkek a gyári firmware topickban. KK2 Slim meg itt --> You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető hammerjoe

  • Hozzászólások: 767
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC 10, LG G2 32GB, iPhone 4s 64GB, Sony Xperia Z2 Tab LTE, LG V700
  • PDA ROM: 1.30.401.1, D80220h, iOS 8.3, 23.0.1.A.0.167
Re: [ROM] Krinyo75 a XWKJ3 SlimRom v1.04
« Reply #42 Dátum: 2011, 11 30, 10:16:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Elnyomtam a billentyűt, akkor keltem  :D Linkek a gyári firmware topickban. KK" SLim meg itt --> You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi (közben meglett nekem is)!  :ok:
Aki másnak vermet ás,....... az tudja hol a gödör!

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: [ROM] Krinyo75 a XWKJ3 SlimRom v1.04
« Reply #43 Dátum: 2011, 11 30, 13:58:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
igen a betű más mint a default gyári :)
És rögtön jön a kellemetlen kérdés, hogy mi az a betű, mert amit a slimROM-ban találtam a /fonts könyvtárban, az - név szerint legalábbis - megegyezik a gyári ROM-ban találhatóakkal.
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető krinyo75

  • Hozzászólások: 11
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S2
  • PDA ROM: custom rom
Re: [ROM] Krinyo75 a XWKJ3 SlimRom v1.04
« Reply #44 Dátum: 2011, 12 01, 14:09:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
És rögtön jön a kellemetlen kérdés, hogy mi az a betű, mert amit a slimROM-ban találtam a /fonts könyvtárban, az - név szerint legalábbis - megegyezik a gyári ROM-ban találhatóakkal.

A neve lehet ill azonos is kell legyen a tarzalom a mas :) az oldalamrol leroltheto az alap betukeszlet..

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: [ROM] Krinyo75 a XWKJ3 SlimRom v1.04
« Reply #45 Dátum: 2011, 12 01, 14:32:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A neve lehet ill azonos is kell legyen a tarzalom a mas :) az oldalamrol leroltheto az alap betukeszlet..
Teljes siker, felülírtam a gyári ttf-fájlokat és VÉGRE azok a betűk vannak nálam, amik annyira tetszettek a ROM-odban!
Köszönöm!
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető plasticbomb1986

  • Hozzászólások: 323
  • Nem: Férfi
  • :D
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Samsung GT-I9100
  • PDA ROM: ROM:XWLSN Kernel:Speedmod K5-7
  • Skype: boborjn1986
Re: [ROM] Krinyo75 a XWKJ3 SlimRom v1.04
« Reply #46 Dátum: 2011, 12 01, 17:38:06 »
Köszi, hogy megismertettél a DPI changerrel, még sosem találkoztam vele... Stock odex romon használom, Épp megjött a kedvem megint megpróbálni más launchereket is, egyből feltettem 6-7 félét... Launcher proval kezdtem adw go regina meg még valamik amiket feltúrtam kütyüre.. Meglátjuk mit produkálnak, hagyják e deep sleppbe menni a gépet stb... Most negyed órája feltöltődött, go launcherral  fut, de miótra lehúztam semmit nem volt sleepben.. lehet azóta nyomkodom?:O

Am miket távolítottál el a romból? Én alapból leszedem az összes hubot, meg ap widget yahoo akármi sns cuccok javát is törlöm, valamint a voice commandot és a tts szolgáltatásokat fagyasztom... De ettől még nem lesz 114 megás a rom.. legalábbis nekem...

R2D20208

  • Vendég
Re: [ROM][XWKK5 2.3.6][01.12.2011] SlimRom v.1.0.7 by Krinyo75
« Reply #47 Dátum: 2011, 12 01, 17:39:08 »
1 HSZ frissitve KK5- re.

R2D20208

  • Vendég
Re: [ROM] Krinyo75 a XWKJ3 SlimRom v1.04
« Reply #48 Dátum: 2011, 12 01, 17:41:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi, hogy megismertettél a DPI changerrel, még sosem találkoztam vele... Stock odex romon használom, Épp megjött a kedvem megint megpróbálni más launchereket is, egyből feltettem 6-7 félét... Launcher proval kezdtem adw go regina meg még valamik amiket feltúrtam kütyüre.. Meglátjuk mit produkálnak, hagyják e deep sleppbe menni a gépet stb... Most negyed órája feltöltődött, go launcherral  fut, de miótra lehúztam semmit nem volt sleepben.. lehet azóta nyomkodom?:O

Am miket távolítottál el a romból? Én alapból leszedem az összes hubot, meg ap widget yahoo akármi sns cuccok javát is törlöm, valamint a voice commandot és a tts szolgáltatásokat fagyasztom... De ettől még nem lesz 114 megás a rom.. legalábbis nekem...
Nézzél bele a mostani ROM-od system/appjába, és nézz bele egy gyáriba. Továbbá nincs bootanimáció, rengeteg csengőhang stb is eltávolitva. A többit jelzi a "főnök"  :)

Nem elérhető nylacika

  • Hozzászólások: 1270
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S8+ & Samsung Galaxy S9+ Dual Sim Black
Re: [ROM][XWKK5 2.3.6][01.12.2011] SlimRom v.1.0.7 by Krinyo75
« Reply #49 Dátum: 2011, 12 03, 21:38:12 »
Ismét lámálkodnék, ezúttal ebben a topikban. Kipróbálnám a romot, de egy zip-et töltöttem le. Ezt akkor most hogyan is és miként telepítsem? CWM-ből? Vagy máshogy? Ha CWM-ből, akkor melyik alap romra? KK5-re?

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: [ROM][XWKK5 2.3.6][01.12.2011] SlimRom v.1.0.7 by Krinyo75
« Reply #50 Dátum: 2011, 12 03, 21:40:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ismét lámálkodnék, ezúttal ebben a topikban. Kipróbálnám a romot, de egy zip-et töltöttem le. Ezt akkor most hogyan is és miként telepítsem? CWM-ből? Vagy máshogy? Ha CWM-ből, akkor melyik alap romra? KK5-re?
CWM-ből és tök mindegy, mire, csak előtte wipe-old, az a lényeg.
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető nylacika

  • Hozzászólások: 1270
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S8+ & Samsung Galaxy S9+ Dual Sim Black
Re: [ROM][XWKK5 2.3.6][01.12.2011] SlimRom v.1.0.7 by Krinyo75
« Reply #51 Dátum: 2011, 12 03, 21:44:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
CWM-ből és tök mindegy, mire, csak előtte wipe-old, az a lényeg.
Kösz Macika a gyors választ! Erre tippeltem én is!

R2D20208

  • Vendég
Re: [ROM][XWKK5 2.3.6][01.12.2011] SlimRom v.1.0.7 by Krinyo75
« Reply #52 Dátum: 2011, 12 09, 23:55:26 »
Szeretnék neked gratulálni, az eddigi XDA-s működésedhez, és látom, majdnem mindig első oldalas a ROM-od ! Tényleg őszinte elismerésem ! És nem mellékes, az eddigi 5 csillagodhoz is !  :ok:

Nem elérhető krinyo75

  • Hozzászólások: 11
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S2
  • PDA ROM: custom rom
Re: [ROM][XWKK5 2.3.6][01.12.2011] SlimRom v.1.0.7 by Krinyo75
« Reply #53 Dátum: 2011, 12 20, 21:28:36 »
üdv,

Kissé eltűntem, mert hát sikerült pofára ejtenem a telómat, és 1 hétig nélküle kellett élnem. Hát nő nélkül jobban elvagyok mint teló nélkül :) - na ezt olvassa csak a csajom -

Sokan kérdik XDA-n is hogy mikor lesz az új KP1-2 rom, nos elmondom én nem foglalkozom bétákkal, azok sokszor rosszabbak mint az öregebb de stabil romok. Amit felfedeztem a Siyah kernelben az utóbbi hetekben csalódok, a srác túl sokat akar de valami mindig ellentétesen sül el. Jelenleg a legjobb kernelt ehhez a romhoz a voice.echo-ban lelhetitek meg. Nekem este feltöltve lehúzva töltőről reggelig 1% volt az akku fogyasztás standby módban és mások is meglepően jó élettartamról beszélnek. Minden benne van ami jelenleg szükséges egy kerneltől.
Apránként igyekszem majd foglalkozni a kérésekkel is, de egy valami biztos, a romban az lesz amit én használok, hiszen nem tudok eleget tenni 10-20-50 ember egyéni igényeinek. Továbbá XDA-n jönnek olyan láma kérdések, amit ha valaki feltesz, akkor ne azt irja a fórumba, hogy rossz a rom, mert már bebizonyosodott párszor, hogy az illető hozzáértése a kevés. Nyilván nem minden fut ami utólagosan kerül telepítésre, de volt már példa arra is, hogy az appokban volt a hiba amiket innen onnan szednek össze - nyilván a fizetős crackelt appról beszélek - de azokat is lehet orvosolni. Sajnos nem ülök egész nap gép előtt, sőt szerencsémre inkább, igy nem vagyok kocka, de azt hiszem eddig is akin tudtam segítettem a tudásom erejéig.

én egyelőre megtaláltam a KK5 romban és a voice.echo kernelben az eddigi legjobb párost SGS2re és majd ha akad jobb akkor ismét lesz újabb rom tőlem is.. Mindamellett ez az 1 hét alatt rájöttem arra is, hogy igenis van azért élet teló ill. fórum és mindennapos telefonbuzera, install és egyéb dolgok nélkül.

:)

Nem elérhető wolfpapa

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2500
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic/iGO
  • PDA: iPhone 7/Xiaomi Mi 1A/ZTE Nubia Z17S/iPad Pro/Air 2
  • PDA ROM: az aktualis
Re: [ROM][XWKK5 2.3.6][01.12.2011] SlimRom v.1.0.7 by Krinyo75
« Reply #54 Dátum: 2011, 12 21, 11:21:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login


én egyelőre megtaláltam a KK5 romban és a voice.echo kernelben az eddigi legjobb párost SGS2re és majd ha akad jobb akkor ismét lesz újabb rom tőlem is.. Mindamellett ez az 1 hét alatt rájöttem arra is, hogy igenis van azért élet teló ill. fórum és mindennapos telefonbuzera, install és egyéb dolgok nélkül.

:)
inkább erre gondoltál: Void (version: #echo
You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login   You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető bodoraudio

  • Hozzászólások: 37
  • PDA: sgs
  • PDA ROM: Norbi 3.6
Re: [ROM][XWKK5 2.3.6][01.12.2011] SlimRom v.1.0.7 by Krinyo75
« Reply #55 Dátum: 2011, 12 21, 13:18:43 »
jónak tűnik,főleg azzal a kernellel amit ide linkeltél.
 :taps:

R2D20208

  • Vendég
Re: [ROM][XWKK5 2.3.6][01.12.2011] SlimRom v.1.0.7 by Krinyo75
« Reply #56 Dátum: 2011, 12 27, 12:48:09 »
[ROM] [XWKL1 2.3.6] [2011/12/27] SlimRom v.1.1.0 a Krinyo75

Base Rom:
- XWKL1 2.3.6 based Rom
- Voice.Echo Kernel
- XXKP1 Modem
- Europe CSC
- Deodexed
- Rooted
- No wipe
- Zipaligned
- Multi Dpi Phone Dialer app with Call recording
- No SMS in Call Log
- Stock Browser NO Lag + User agent
- Added VOIP for Wifi
- Mms
- FMradio
- Gmail 2.3.5.2
- Gtalk - without video call
- No Music player installed, everybody can use what he likes
- stock VideoPlayer
- Deskclock
- Qiuckpic 1.5.0 and Quickview
- Rhythym Software's File Manager 1.12.1
- ScientificCalculator
- LauncherPro 0.8.6
- Camera (with battery hack and 1080i 30fps with 192kbps/44khz sound)
- Market 3.3.12
- JkayDeluxeSettings v13.3.8
- Hosts, no more advertisement
- GPS fix for Europe
- my BlackTheme as default
- Build.prop tweaks
- init.d tweaks
- Deutsch, English, Greek, Hungarian, Italian, Russian, Turkey keyboard lang files installed as default

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető krinyo75

  • Hozzászólások: 11
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S2
  • PDA ROM: custom rom
Re: [ROM][XWKK5 2.3.6][01.12.2011] SlimRom v.1.0.7 by Krinyo75
« Reply #57 Dátum: 2012, 01 02, 14:02:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
jónak tűnik,főleg azzal a kernellel amit ide linkeltél.
 :taps:

Igen ezzel a kernellel nagyon ko. Siyah mostanaban gyengelkedik, hiaba ad ki hetente uj kernelt ha nem stabil. Pld azt sem vette eszre heteken at hogy az sd cachet kikapcsolta..igazabol annak orulnek ha rom teren lenne elorelepes mert meg mindig lassunak talalom a romokat a sgs2 kepessegeihez kepest. Mikor erik be igazan a ketmag kihasznalasa, ne init.d meg build.prop scriptekkel kelljen probalkozni a teljesitmeny vagy akksi ido javitasaert, ha mar a 22. rom van kint sgs2 re de alapjaban ugyanaz mind akkor ezt en feleslegesnek erzem. Az hogy nemi optikai tuninggal eladni vmit ujkent mindigis ment, de ez keves. Kiprobalva az ics 4.0.3 as kp8 at sem erzek elorelepest. Nekem jol bevalt ez a kk es kl szeria azt hiszem jo darabig fent lesz telomon..

Nem elérhető MK2_s

  • Hozzászólások: 307
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO, Waze
  • PDA: Samsung i9192
  • PDA ROM: ROM: LineageOS v.14.1, Recovery:TWRP v.3.1.1-0
Re: [ROM][XWKK5 2.3.6][01.12.2011] SlimRom v.1.0.7 by Krinyo75
« Reply #58 Dátum: 2012, 02 04, 14:33:12 »
 :ok: Super! Krinyo75 köszönöm  a ROModat. Nagyon bejön a dolog.  ;)

Az az igazság, hogy gőzöm sincs az Androidhoz mondván most vettem 1,5 hete a készüléket (használtan és régi androiddal), előtte egy Omniám volt (tehát win. az közelebb állt hozzám, és ott más sokmindent tudtam a buheráról). Ezzel azt akarom írni, hogy nagyon béna vagyok még mindenhez és csak most ismerkedek a rendszerrel, a kezelésével, és a programokkal is.
Ami a lényeges az a ROM feldobását lehet, hogy más hozzám hasonló tudás nélkül rendelkező is fel szertné dobni. Annak ajánlom a videómegosztó oldalakat (nem reklámozok, nem említek oldalnevet) ahol a CWM-es feltétel szájbarágósan is fent van és annyit mondhatok, hogy nagyon könnyű. 
Eddig Odinnal tettem fel 1-2-t de azt mondhatom, hogy kevés a stabil, és jó. Úgy kell keresgetni.

Ami számomra is lényeges volt, hogy lehetőleg minimálstílus legyen mert programok közül mindent össze lehet szedni és izlés szerűen "fűszerezni" a főzött ROMot.  :D  Na és a stabilités, és a kicsi fogyasztás mert ugye nem lehet állandóan töltővel járni. Ezért is szereztem be egy hazai nagy telefonkiegészítős cégtől tuning akksit ami 3500 mAh-s és ehhez már másik hátlapot adnak.
Tehát így most nekiállok nézegetni, hogy meddig bírja a készülék.


Talán egy megjegyzés így első látásra, hogy ne csak dícsérjelek. :D A fentről legördülő menü ahol a WIFI-BT-GPS-némítás-képernyőforgatás kapcsolható, ott ki van írva, hogy Samsung GALAXY S. Dehát ez egy S II.  :D Tehát nagyon nagy, és építő észrevételt adtam az eddig szuperül működő ROModhoz. :D :D :D :D

Így tovább, és továbbra is figyelem a főzéseidet. ;)

Nem elérhető MK2_s

  • Hozzászólások: 307
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO, Waze
  • PDA: Samsung i9192
  • PDA ROM: ROM: LineageOS v.14.1, Recovery:TWRP v.3.1.1-0
Re: [ROM][XWKK5 2.3.6][01.12.2011] SlimRom v.1.0.7 by Krinyo75
« Reply #59 Dátum: 2012, 02 07, 15:45:45 »
Jó a ROMod. :) 59 perc telefonhasználat, pici wifi, jó pár program telepítése (állítgatása), 1 játék kipróbálása (cirka 1 óra),  2nap és 5 órája lett leszedve a töltőről és eddig 75%-on van az akksi (3500 mAh).

Kíváncsi vagyok, hogy meddig bírja. (amúgyis battery calibratort futtattam töltés után)  :ok:

Nem elérhető MK2_s

  • Hozzászólások: 307
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO, Waze
  • PDA: Samsung i9192
  • PDA ROM: ROM: LineageOS v.14.1, Recovery:TWRP v.3.1.1-0
Re: [ROM][XWKK5 2.3.6][01.12.2011] SlimRom v.1.0.7 by Krinyo75
« Reply #60 Dátum: 2012, 02 12, 11:00:59 »
Sziasztok. Siketult lemeriteni. Teszt eredmenye 7 nap 2ora. Mindez ugy,hogy 2 ora 40 perc telefonalas, kb. 2-3 ors jatek, programok telepitese-torlese, kb.2,5 ora wifi, 15 perc filmfelvetel full HD-be.Ugyhogy gratula a ROMhoz, jot foztel.
Osszeakadast nem tapasztaltam sehol,belassulni se lassult.Tuti, ajanlom Mindenkinek aki stabil keszuleket akar maganak.  :ok:

Nem elérhető MK2_s

  • Hozzászólások: 307
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO, Waze
  • PDA: Samsung i9192
  • PDA ROM: ROM: LineageOS v.14.1, Recovery:TWRP v.3.1.1-0
Re: [ROM][XWKK5 2.3.6][01.12.2011] SlimRom v.1.0.7 by Krinyo75
« Reply #61 Dátum: 2012, 02 13, 07:01:38 »
Jó reggelt!

XWLA4 Rom mellé melyik kernelt ajánlod?

Nem elérhető MK2_s

  • Hozzászólások: 307
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO, Waze
  • PDA: Samsung i9192
  • PDA ROM: ROM: LineageOS v.14.1, Recovery:TWRP v.3.1.1-0
Re: [ROM][XWKK5 2.3.6][01.12.2011] SlimRom v.1.0.7 by Krinyo75
« Reply #62 Dátum: 2012, 02 13, 16:25:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jó reggelt!

XWLA4 Rom mellé melyik kernelt ajánlod?

Rájöttem magamtól is, hogy hülyeséget kérdeztem. :) Nagy nehezen sikerült feltenni az 1.2-t, mert valamit nagyon elrontottam. Lényeg hogy próbálgatom, ismerkedek. A felülete csodás, az meg, hogy a gyorsindítók (wifi-BT-stb)is görgethetők jobbra-balra az meg egyszerűen fenséges.
Látom ebbe már belerejtettél apró, de elegáns dolgokat, mint a kpernyő kikapcsolása, az indítóképernyő, és még amiket nem vettem észre, hajjajjjj... 
Gratula....

Nem elérhető MK2_s

  • Hozzászólások: 307
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO, Waze
  • PDA: Samsung i9192
  • PDA ROM: ROM: LineageOS v.14.1, Recovery:TWRP v.3.1.1-0
Re: [ROM][XWKK5 2.3.6][01.12.2011] SlimRom v.1.0.7 by Krinyo75
« Reply #63 Dátum: 2012, 02 13, 17:21:29 »
Kérdés! Az 1.2-ben a kamerával, vagy fényképezőgéppel felvett anyagot valaki vissza tudja nézni? Mert nekem kidob a menüből, sőt a kamerafungcióból is.


Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Re: [ROM][XWKK5 2.3.6][01.12.2011] SlimRom v.1.0.7 by Krinyo75
« Reply #64 Dátum: 2012, 02 13, 17:55:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kérdés! Az 1.2-ben a kamerával, vagy fényképezőgéppel felvett anyagot valaki vissza tudja nézni? Mert nekem kidob a menüből, sőt a kamerafungcióból is.
Krinyo kiadott egy update-et, azt is felraktad már? Abban van javított kamera stb.
You are not allowed to view links. Register or Login
Tedd fel! :)

szerk.: Az első hozzászólást aktualizáltam, kipróbáltam én is, jó kis rom ez! :ok:

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Re: [Rom&Themes][2012.02.14] XWLA4 SlimRom v.1.2.1 by Krinyo75
« Reply #65 Dátum: 2012, 02 14, 14:49:11 »
Újabb kiadás: v1.2.1, új kernel, változtak a témák, alarm és gps ikon javítás. Link frissítve. :ok:

Nem elérhető MK2_s

  • Hozzászólások: 307
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO, Waze
  • PDA: Samsung i9192
  • PDA ROM: ROM: LineageOS v.14.1, Recovery:TWRP v.3.1.1-0
Re: [ROM][XWKK5 2.3.6][01.12.2011] SlimRom v.1.0.7 by Krinyo75
« Reply #66 Dátum: 2012, 02 14, 15:29:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Krinyo kiadott egy update-et, azt is felraktad már? Abban van javított kamera stb.
You are not allowed to view links. Register or Login
Tedd fel! :)

szerk.: Az első hozzászólást aktualizáltam, kipróbáltam én is, jó kis rom ez! :ok:

Köszönöm a segítséget.
Már követni se tudom a szériaszámváltozást, olyan gyorsan megy. :)  De a főzés mindenesetre szuper  :ok:
Nekem is bejön. Töltöm is lefelé, és tolom a készülékre.
Köszönet a gyorsaságért.  :taps:

Nem elérhető MK2_s

  • Hozzászólások: 307
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO, Waze
  • PDA: Samsung i9192
  • PDA ROM: ROM: LineageOS v.14.1, Recovery:TWRP v.3.1.1-0
Re: [Rom&Themes][2012.02.14] XWLA4 SlimRom v.1.2.1 by Krinyo75
« Reply #67 Dátum: 2012, 02 14, 15:38:28 »
Ja és ugyan semmi közöm, de Krinyo75-nek üzenném ha olvassa ezt az oldalt, hogy  a saját oldalára ki lehetne rakni szépen az összes ROM leírást egymás után (nem csak a legfrissebbet, és az elődjét)és ha nincs elég tárhely a ROMok megtartásához, akkor mondjuk csak a legújabbnak a linkje lenne a végén. Így lehetne látni, hogy milyen szériaszámoknál milyen előrelépések történnek. Ez egy olyan szép "életpályát" rajzolna ki a SGS2 terén. ;)

Persze ez csak egy kósza ötlet volt, hogy megörökíthesse ezen munkásságát az örökkévalóságnak. ;)  :ok:


Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Re: [Rom&Themes][2012.02.14] XWLA4 SlimRom v.1.2.1 by Krinyo75
« Reply #68 Dátum: 2012, 02 14, 16:36:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ja és ugyan semmi közöm, de Krinyo75-nek üzenném ha olvassa ezt az oldalt, hogy  a saját oldalára ki lehetne rakni szépen az összes ROM leírást egymás után (nem csak a legfrissebbet, és az elődjét)és ha nincs elég tárhely a ROMok megtartásához, akkor mondjuk csak a legújabbnak a linkje lenne a végén. Így lehetne látni, hogy milyen szériaszámoknál milyen előrelépések történnek. Ez egy olyan szép "életpályát" rajzolna ki a SGS2 terén. ;)

Persze ez csak egy kósza ötlet volt, hogy megörökíthesse ezen munkásságát az örökkévalóságnak. ;)  :ok:
Sajnos ritkán jár felénk, most néztem jan. 25-én volt itt utoljára, de hátha. :ok:

Nem elérhető MK2_s

  • Hozzászólások: 307
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO, Waze
  • PDA: Samsung i9192
  • PDA ROM: ROM: LineageOS v.14.1, Recovery:TWRP v.3.1.1-0
Re: [Rom&Themes][2012.02.14] XWLA4 SlimRom v.1.2.1 by Krinyo75
« Reply #69 Dátum: 2012, 02 15, 09:18:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sajnos ritkán jár felénk, most néztem jan. 25-én volt itt utoljára, de hátha. :ok:

Az XDA-ra nincs jelszavam, és a oda már nem szeretnék hülyeségeket írkálni mert kidobnának. :)
Nem is néztem, hogy mikor járt erre.

Amúgy nem vetted észre, hogy a 1.2.1.-be bizonyos programok nem nyílnak ki teljes képernyőre amik eddig (1.1.2., vagy 1.5) megnyíltak? Pl a Skype is csak a képernyő egy részére Felső 3/4 képernyőrészét használja csak ki. Nem értem az okot. Van 1-2 játék is ami eddig teljes képernyőben ment most meg ugyanolyan kicsibe nyílik csak meg. Mivel nincs fent túl sok program és játék nem tudom az okát, hogy mi a probléma. (játékra még csak-csak mondanám, hogy kisebb képernyőre van optimalizálva csak akkor eddig miért teljes képernyőben nyílt meg, de a skype is hogy lehet kisebb méretű, hiszen abban benne lehet az összes felbontásméret szerintem)

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Re: [Rom&Themes][2012.02.14] XWLA4 SlimRom v.1.2.1 by Krinyo75
« Reply #70 Dátum: 2012, 02 15, 10:04:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az XDA-ra nincs jelszavam, és a oda már nem szeretnék hülyeségeket írkálni mert kidobnának. :)
Nem is néztem, hogy mikor járt erre.

Amúgy nem vetted észre, hogy a 1.2.1.-be bizonyos programok nem nyílnak ki teljes képernyőre amik eddig (1.1.2., vagy 1.5) megnyíltak? Pl a Skype is csak a képernyő egy részére Felső 3/4 képernyőrészét használja csak ki. Nem értem az okot. Van 1-2 játék is ami eddig teljes képernyőben ment most meg ugyanolyan kicsibe nyílik csak meg. Mivel nincs fent túl sok program és játék nem tudom az okát, hogy mi a probléma. (játékra még csak-csak mondanám, hogy kisebb képernyőre van optimalizálva csak akkor eddig miért teljes képernyőben nyílt meg, de a skype is hogy lehet kisebb méretű, hiszen abban benne lehet az összes felbontásméret szerintem)
Pedig szerintem a felbontás az oka, ő 192-t preferálja. Próbáld meg a 160-as dpi-t, ha túl kicsi, akkor vissza a 240-re. Meg fog oldódni a problémád. :ok:

Nem elérhető MK2_s

  • Hozzászólások: 307
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO, Waze
  • PDA: Samsung i9192
  • PDA ROM: ROM: LineageOS v.14.1, Recovery:TWRP v.3.1.1-0
Re: [Rom&Themes][2012.02.14] XWLA4 SlimRom v.1.2.1 by Krinyo75
« Reply #71 Dátum: 2012, 02 15, 10:49:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Újabb kiadás: v1.2.1, új kernel, változtak a témák, alarm és gps ikon javítás. Link frissítve. :ok:

A link még OK ahogy nézem, de Krinyo75 weblapja visszatért az 1.1.5.-re (2012.02.13.) XDA: 1.1.6. (2012.02.14.) van linkelve. Kicsit kezd zavarossá válni mert az 1.2. kiadási dátuma is ha jól emlékszem 2012.2.14. persze az KL4, az 1.1.5 KL1.
Nem vagyok nagy angolos, de ahogy nézem a KL4 valakinek nem vált be, és problémái voltak? Ezért aztán most hagyja a KL4 széria újítgatását? Hmmm....

Nem elérhető MK2_s

  • Hozzászólások: 307
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO, Waze
  • PDA: Samsung i9192
  • PDA ROM: ROM: LineageOS v.14.1, Recovery:TWRP v.3.1.1-0
Re: [Rom&Themes][2012.02.14] XWLA4 SlimRom v.1.2.1 by Krinyo75
« Reply #72 Dátum: 2012, 02 15, 10:52:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Pedig szerintem a felbontás az oka, ő 192-t preferálja. Próbáld meg a 160-as dpi-t, ha túl kicsi, akkor vissza a 240-re. Meg fog oldódni a problémád. :ok:

Ez a dpi egyelőre vak folt számomra mert nem tudom, hogy mit csinál. Nem láttam sehol leírást, csak utalásokat arra, hogy melyik mennyi dpi.

De gondolod, hogy az előző romokhoz képest változtatott volna? Mert az nem volt leírva.

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Re: [Rom&Themes][2012.02.14] XWLA4 SlimRom v.1.2.1 by Krinyo75
« Reply #73 Dátum: 2012, 02 15, 12:53:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez a dpi egyelőre vak folt számomra mert nem tudom, hogy mit csinál. Nem láttam sehol leírást, csak utalásokat arra, hogy melyik mennyi dpi.

De gondolod, hogy az előző romokhoz képest változtatott volna? Mert az nem volt leírva.
Volt problémája a LA4-el, szerintem  Jkay integrálása után újra kiadja. :ok:
A dpi-t kétféleképp változtathatod: vagy rootexplorerrel a system/built.prop fájl módosításával, vagy egyszerűen keress rá a marketen: dpi changer, az első már jó is neked!  :)

Nem elérhető MK2_s

  • Hozzászólások: 307
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO, Waze
  • PDA: Samsung i9192
  • PDA ROM: ROM: LineageOS v.14.1, Recovery:TWRP v.3.1.1-0
Re: [Rom&Themes][2012.02.14] XWLA4 SlimRom v.1.2.1 by Krinyo75
« Reply #74 Dátum: 2012, 02 15, 15:20:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Volt problémája a LA4-el, szerintem  Jkay integrálása után újra kiadja. :ok:
A dpi-t kétféleképp változtathatod: vagy rootexplorerrel a system/built.prop fájl módosításával, vagy egyszerűen keress rá a marketen: dpi changer, az első már jó is neked!  :)


Köszönöm szépen az ötletet, "dpi changer"-nak utánanézek rögvest.
Viszont a DPI probléma nem lenne érvényes az összes programra amit feltelepítek utóljára?

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Re: [Rom&Themes][2012.02.14] XWLA4 SlimRom v.1.2.1 by Krinyo75
« Reply #75 Dátum: 2012, 02 15, 15:43:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Köszönöm szépen az ötletet, "dpi changer"-nak utánanézek rögvest.
Viszont a DPI probléma nem lenne érvényes az összes programra amit feltelepítek utóljára?
A dpi minden programra érvényes ami a készüléken van, mindegy mikor tetted fel. Van olyan program amelyik jól tűri, van olyan amelyik nem, ha cserélgeted. Pl. a gyári tárcsázó alapban nem szereti, de megcsinálták már azt is úgy, hogy tudja 160-tól 240-ig az összeset. Az újraindítást ne felejts el változtatás után! :)

Nem elérhető MK2_s

  • Hozzászólások: 307
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO, Waze
  • PDA: Samsung i9192
  • PDA ROM: ROM: LineageOS v.14.1, Recovery:TWRP v.3.1.1-0
Re: [Rom&Themes][2012.02.14] XWLA4 SlimRom v.1.2.1 by Krinyo75
« Reply #76 Dátum: 2012, 02 15, 16:26:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A dpi minden programra érvényes ami a készüléken van, mindegy mikor tetted fel. Van olyan program amelyik jól tűri, van olyan amelyik nem, ha cserélgeted. Pl. a gyári tárcsázó alapban nem szereti, de megcsinálták már azt is úgy, hogy tudja 160-tól 240-ig az összeset. Az újraindítást ne felejts el változtatás után! :)


Ok. Újraindítom. Köszi a tanácsot.
Sajna még munka 1000-el így nincs időm próbálgatni. :)

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Re: [Rom&Themes][2012.02.14] XWLA4 SlimRom v.1.2.1 by Krinyo75
« Reply #77 Dátum: 2012, 02 16, 07:54:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Volt problémája a LA4-el, szerintem  Jkay integrálása után újra kiadja. :ok:
Így legyen ötösöm a lottóm, mert itt is a v1.2.2 jkay 13.6-tal!  :) Link az elsőben.

Nem elérhető MK2_s

  • Hozzászólások: 307
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO, Waze
  • PDA: Samsung i9192
  • PDA ROM: ROM: LineageOS v.14.1, Recovery:TWRP v.3.1.1-0
Re: [Rom&Themes][2012.02.14] XWLA4 SlimRom v.1.2.1 by Krinyo75
« Reply #78 Dátum: 2012, 02 16, 18:04:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Így legyen ötösöm a lottóm, mert itt is a v1.2.2 jkay 13.6-tal!  :) Link az elsőben.

Vegyél gyorsan egy lottót, és lehet, hogy ott is hasonló szerencséd lesz a ráérzésekkel.  :ok:

egyelőre maradok az 1.2.1-en és várok egy csöppet mert Krinyo75 annyira felgyorsult most, hogy már követni se bírom a napi frissítgetésekkel. :)

Kíváncsi leszek, hogy akkor most 2 szérián fogja párhuzamosan vinni a slim romokat, vagy leáll a régebbivel?! (KL1 vs. LA4)
JKay oldalát is nézem, és látom, hogy azért Ő is sokat kutyul a kinézettel. :)

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Re: [Rom&Themes][2012.02.14] XWLA4 SlimRom v.1.2.1 by Krinyo75
« Reply #79 Dátum: 2012, 02 16, 18:32:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Vegyél gyorsan egy lottót, és lehet, hogy ott is hasonló szerencséd lesz a ráérzésekkel.  :ok:

egyelőre maradok az 1.2.1-en és várok egy csöppet mert Krinyo75 annyira felgyorsult most, hogy már követni se bírom a napi frissítgetésekkel. :)

Kíváncsi leszek, hogy akkor most 2 szérián fogja párhuzamosan vinni a slim romokat, vagy leáll a régebbivel?! (KL1 vs. LA4)
JKay oldalát is nézem, és látom, hogy azért Ő is sokat kutyul a kinézettel. :)
Szerintem most már marad az LA4, de biztos farag még rajta! :ok:

Nem elérhető MK2_s

  • Hozzászólások: 307
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO, Waze
  • PDA: Samsung i9192
  • PDA ROM: ROM: LineageOS v.14.1, Recovery:TWRP v.3.1.1-0
Re: [Rom&Themes][2012.02.14] XWLA4 SlimRom v.1.2.1 by Krinyo75
« Reply #80 Dátum: 2012, 02 16, 18:36:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem most már marad az LA4, de biztos farag még rajta! :ok:

Hihetetlen, hogy nem bírom ki. Este mégiscsak letöltöm csak lépjek le a munkahelyemről már.  :taps:
Függő vagyok. :D

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Re: [Rom&Themes][2012.02.14] XWLA4 SlimRom v.1.2.1 by Krinyo75
« Reply #81 Dátum: 2012, 02 16, 18:47:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hihetetlen, hogy nem bírom ki. Este mégiscsak letöltöm csak lépjek le a munkahelyemről már.  :taps:
Függő vagyok. :D
Ez már csak így megy!  ;)  :whistle:

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Re: [Rom&Themes][2012.02.20] XWLA4 SlimRom v.1.2.3 by Krinyo75
« Reply #82 Dátum: 2012, 02 20, 09:14:38 »
Ismét frissítés érkezett, jkay 13.6.3 és a témák is, köztük van már lila téma is!  :)

Nem elérhető MK2_s

  • Hozzászólások: 307
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO, Waze
  • PDA: Samsung i9192
  • PDA ROM: ROM: LineageOS v.14.1, Recovery:TWRP v.3.1.1-0
Re: [Rom&Themes][2012.02.20] XWLA4 SlimRom v.1.2.3 by Krinyo75
« Reply #83 Dátum: 2012, 02 25, 20:11:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ismét frissítés érkezett, jkay 13.6.3 és a témák is, köztük van már lila téma is!  :)

Most egy kicsit kimaradtam a témából. Sok volt a munka nem volt időm "játszadozni".  :)

Viszont most tolom fel az új romot majd. Kíváncsi vagyok, mert a mostaninál észrevettem apróbb szaggatást. Hmmm....

Nem elérhető MK2_s

  • Hozzászólások: 307
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO, Waze
  • PDA: Samsung i9192
  • PDA ROM: ROM: LineageOS v.14.1, Recovery:TWRP v.3.1.1-0
Re: [Rom&Themes][2012.02.20] XWLA4 SlimRom v.1.2.3 by Krinyo75
« Reply #84 Dátum: 2012, 02 26, 11:31:18 »
Cseles a telepites. Amikor megy fel a rom azt irja ki,hogy az 1.2.3 megy fel ami febr. 18-adikai. Amikor mar felment akkor mar a menuben 1.2.4-et ir ki. Talan egy pici hiba lehet.

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Re: Re: [Rom&Themes][2012.02.20] XWLA4 SlimRom v.1.2.3 by Krinyo75
« Reply #85 Dátum: 2012, 02 26, 12:39:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Cseles a telepites. Amikor megy fel a rom azt irja ki,hogy az 1.2.3 megy fel ami febr. 18-adikai. Amikor mar felment akkor mar a menuben 1.2.4-et ir ki. Talan egy pici hiba lehet.
Igen, belenéztem, a szkript maradt a régi, és elfelejtette benne átírni a verziószámot. Ez nem számít, csak a rom hasítson! :ok:

Nem elérhető MK2_s

  • Hozzászólások: 307
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO, Waze
  • PDA: Samsung i9192
  • PDA ROM: ROM: LineageOS v.14.1, Recovery:TWRP v.3.1.1-0
Re: Re: [Rom&Themes][2012.02.20] XWLA4 SlimRom v.1.2.3 by Krinyo75
« Reply #86 Dátum: 2012, 02 27, 15:25:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen, belenéztem, a szkript maradt a régi, és elfelejtette benne átírni a verziószámot. Ez nem számít, csak a rom hasítson! :ok:


Te ennyire benne vagy ezekben????  :shock:  Mármint, hogy mi mi a .zip belsejében? Wowwww......
Most már legalább tudom, hogy kihez fordulhatok ha nagy problémám van. ;

Amúgy egyelőre jól működik az alap. Nem érzékelek olyan akadozást mint az előző 2 romba is volt a lapváltásoknál. Talán a telefon rész mintha kicsit lassú lenne. Már csörög de még fekete a képernyő, utána bejön a képernyőzár (vagyis nekem az a pöttyök összekötésével feloldható képernyőzár van) és az beugrik egy pillanatra, majd csak utána jön be a hívó személy neve és a felvételi lehetőség.
A telefon részt is cserélgetné Krinyo75????? Az nem állandó az LA4-es romból?

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Re: Re: [Rom&Themes][2012.02.20] XWLA4 SlimRom v.1.2.3 by Krinyo75
« Reply #87 Dátum: 2012, 02 27, 21:38:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Te ennyire benne vagy ezekben????  :shock:  Mármint, hogy mi mi a .zip belsejében? Wowwww......
Most már legalább tudom, hogy kihez fordulhatok ha nagy problémám van. ;

Amúgy egyelőre jól működik az alap. Nem érzékelek olyan akadozást mint az előző 2 romba is volt a lapváltásoknál. Talán a telefon rész mintha kicsit lassú lenne. Már csörög de még fekete a képernyő, utána bejön a képernyőzár (vagyis nekem az a pöttyök összekötésével feloldható képernyőzár van) és az beugrik egy pillanatra, majd csak utána jön be a hívó személy neve és a felvételi lehetőség.
A telefon részt is cserélgetné Krinyo75????? Az nem állandó az LA4-es romból?
Nem, az még a KL1-ből való, neki az vált be a felvétel miatt!  :ok:

Nem elérhető MK2_s

  • Hozzászólások: 307
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO, Waze
  • PDA: Samsung i9192
  • PDA ROM: ROM: LineageOS v.14.1, Recovery:TWRP v.3.1.1-0
Ez az 1.2.4 ROM  eléggé akkutakarékosnak tűnik.
1 nap alatt 3%-ot esett le az akksi (12%-ról 9%-ra) Azért ez szép arány. (talán 15-20 perc beszélgetés, 6-7 SMS telefonhasználat van ebben)
(az akksi amúgy 3500mAh, és természetesen kalibrálva lett hozzá az SGS2)

Nem elérhető MK2_s

  • Hozzászólások: 307
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO, Waze
  • PDA: Samsung i9192
  • PDA ROM: ROM: LineageOS v.14.1, Recovery:TWRP v.3.1.1-0
Re: Re: [Rom&Themes][2012.02.20] XWLA4 SlimRom v.1.2.3 by Krinyo75
« Reply #89 Dátum: 2012, 02 28, 19:18:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem, az még a KL1-ből való, neki az vált be a felvétel miatt!  :ok:

Ezek szerint vagy a romba integrálás nem sikerült, vagy valami akad egymáshoz, esetleg nagyon vissza van véve az alap órajel és nehezen ébred a telefonrész? Passz.
(pedig annyi jónak tűnő hangfelvevő létezik, ezek szerint ennyire nehézkes a hangfelvétel? ezzel eddig nem foglalkoztam még mert nem kellett)

Nem elérhető MK2_s

  • Hozzászólások: 307
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO, Waze
  • PDA: Samsung i9192
  • PDA ROM: ROM: LineageOS v.14.1, Recovery:TWRP v.3.1.1-0
Ugy latom Krinyo75 most pihenteti magat, vagy a hatterbe mar foz egy ujabbat. Mindenesetre a februar 22-ei rom jol sikeredett. ;)

Nem elérhető MK2_s

  • Hozzászólások: 307
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO, Waze
  • PDA: Samsung i9192
  • PDA ROM: ROM: LineageOS v.14.1, Recovery:TWRP v.3.1.1-0
Ahogy nézem a ROM verziószáma változatlan, csak a kernek lett kicserélve alatta. Ezek szerint a Siyah megint tudott csinálni egy stabil kernelt?

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
You are not allowed to view links. Register or Login
Ahogy nézem a ROM verziószáma változatlan, csak a kernek lett kicserélve alatta. Ezek szerint a Siyah megint tudott csinálni egy stabil kernelt?
Igen, egy kicsit frissítette, történt egy kis csinosítás stb. Érdemes figyelni viszont az aokp alapú romját, biztos abból is jól használható romot fog csinálni!

Nem elérhető MK2_s

  • Hozzászólások: 307
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO, Waze
  • PDA: Samsung i9192
  • PDA ROM: ROM: LineageOS v.14.1, Recovery:TWRP v.3.1.1-0
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen, egy kicsit frissítette, történt egy kis csinosítás stb. Érdemes figyelni viszont az aokp alapú romját, biztos abból is jól használható romot fog csinálni!

Mostanában egy kicsit leálltam a frissítésekkel, és nem is figyeltem, hogy hol tart. Jól látom, hogy a 4-es szériát kezdi hegyezni?

Nem elérhető Tressy

  • Hozzászólások: 9
  • PDA: Samsung Galaxy S
  • PDA ROM: Android 2.3.4. (I9000XXJVP) Simply Honey 4.0 rev2
Nekem az 1.2.5 hajlamos bejövő hivás után újra indulni ez mitöl lehet?

Nem elérhető MK2_s

  • Hozzászólások: 307
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO, Waze
  • PDA: Samsung i9192
  • PDA ROM: ROM: LineageOS v.14.1, Recovery:TWRP v.3.1.1-0
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem az 1.2.5 hajlamos bejövő hivás után újra indulni ez mitöl lehet?

Kb.: 1 hete próbálgatom az 1.2.5-öt,de nekem ilyen jelenség nincs (pedig sokat telefonálok). Nem telepítettél fel valamit ami összeakad a telefon alkalmazással?

Nem elérhető MK2_s

  • Hozzászólások: 307
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO, Waze
  • PDA: Samsung i9192
  • PDA ROM: ROM: LineageOS v.14.1, Recovery:TWRP v.3.1.1-0
Krinyo75 végre kihozta a 4.1.1 Jelly Bean androidos romját!
Gratula Neki, hogy erre is átállt végül, és egyből a  stabilabbra váltott nem a 4.0.x-t "boncolgatta".

Letöltési helye: You are not allowed to view links. Register or Login

4.1.1 build3 -at szedtem le de a megjelenése után nemsokkal  a build4 is megjelent egyből.
Build3 számomra stabil. Sajna az SMS-MMS kezelése az nincs megoldva (legalábbis nekem a beépített program nem tudta fogadni egyiket se ezért kellett keresnem egy másik forrást erre a célra -GO SMS- program megfelelően működik), a másik gond amit még észrevettem, hogy a beépített webkereső az "böngésző leállt" hibával el se indul. Gondolom ez a váltással orvosolva lett. 1 hetes próbálgatás után számomra más probléma nem merült fel. Ami még észrevétel, hogy talán jobban fogy az akksi ezzel az új rommal mint a régebbi v1.2.5 romjánál, na és a v1.2.4 az volt szerintem a legakkukímélőbb romja.

Érdemes kipróbálni, vagy mostmár várni a 4.1.2-re esetleg, amiben sok hibajavítás van az előzetes beharangozások alapján.

Nem elérhető kallai_kornel

  • Hozzászólások: 63
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Samsung Galaxy S5
Sziasztok!
Honnan lehet a Romot letölteni, vagy valaki segítsen benne, mert nekem nem megy.
Hálás köszönet előre is!

Nem elérhető MK2_s

  • Hozzászólások: 307
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO, Waze
  • PDA: Samsung i9192
  • PDA ROM: ROM: LineageOS v.14.1, Recovery:TWRP v.3.1.1-0
Ahogy nézem Krinyo75 abbahagyta az újításokat, a romolást.
Mostmár AOKP romok van simán, de úgy tűnik mintha AOKP is egyre kevésbé újítana SGS2-re.