2024, 04 19, 20:57:13
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: Samsung Galaxy W általános beszélgetés  (Megtekintve 89067 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Laci4

  • Hozzászólások: 22
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy W
  • PDA ROM: 2.3.6 I8150XXLM6
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #200 Dátum: 2012, 12 05, 22:11:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi, megpróbálkozom vele, aztán ha másnak is van ötlete azt is nagyon várom :/
Mért nem tudod unrootolni?
Sd kártya kivesz, kártyaolvasóba be..(nincs olvasód?) unrooo zip felmásol, kártya vissza.. recovery, aztán mehet az unroot.
Vagy ha nincs olvasó, valahol netre felmész telefonnal, zip letölt, és gó..

Én is a fentieket tanácsolnám, megnézni a csatit, egy régi fogkefével megtisztogat.(szárazon)
Akksi ki, érintkezők szintén megtakarít... (bár szerintem nem itt lesz a gond..)
Esetleg nézd meg az akksit, nem You are not allowed to view links. Register or Login, mostanság elég sok W akksija megpusztult...

Aztán egy factory reset... ha úgy se javul meg, unroot, és szerviz..
szvsz..

Nem elérhető lehike

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Galaxy Mini
  • PDA ROM: S5570XWKQ7
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #201 Dátum: 2012, 12 06, 18:13:52 »
Sziasztok!
Valaki tudna írni egy lámának leírást, hogyan telepítsek egy megbízható romot galaxy w-re? Barátnőmnek karácsonyra vettem, és szeretnék neki egy jó kis telót. A gyári rom valamiért beszarik egy-két nap után. (nincs kamera, hang, stb.)
Szájbarágosan, linkkel, mintha Kiszel Tündének írnád.  :p

Előre is köszönöm.

Nem elérhető gabys

  • Hozzászólások: 49
  • Navigáció / Navigation: dreimgo 220bt
  • PDA: SAMSUNG GALAXY S3
  • PDA ROM: SuperNexus
  • Skype: tothg74
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #202 Dátum: 2012, 12 06, 21:05:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Valaki tudna írni egy lámának leírást, hogyan telepítsek egy megbízható romot galaxy w-re? Barátnőmnek karácsonyra vettem, és szeretnék neki egy jó kis telót. A gyári rom valamiért beszarik egy-két nap után. (nincs kamera, hang, stb.)
Szájbarágosan, linkkel, mintha Kiszel Tündének írnád.  :p

Előre is köszönöm.
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Laci4

  • Hozzászólások: 22
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy W
  • PDA ROM: 2.3.6 I8150XXLM6
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #203 Dátum: 2012, 12 06, 23:07:09 »
Illetve az első hsz végén van egy forrás link, ami az én "blogom" ritkán bővítem, ahogy időm engedi..


Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I8150-ről


Nem elérhető fozo

  • Hozzászólások: 5
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy W
  • PDA ROM: stock
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #204 Dátum: 2012, 12 07, 17:47:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mért nem tudod unrootolni?
Sd kártya kivesz, kártyaolvasóba be..(nincs olvasód?) unrooo zip felmásol, kártya vissza.. recovery, aztán mehet az unroot.
Vagy ha nincs olvasó, valahol netre felmész telefonnal, zip letölt, és gó..

Én is a fentieket tanácsolnám, megnézni a csatit, egy régi fogkefével megtisztogat.(szárazon)
Akksi ki, érintkezők szintén megtakarít... (bár szerintem nem itt lesz a gond..)
Esetleg nézd meg az akksit, nem You are not allowed to view links. Register or Login, mostanság elég sok W akksija megpusztult...

Aztán egy factory reset... ha úgy se javul meg, unroot, és szerviz..
szvsz..

Köszi a választ, azért nem tudtam unrootolni mert anno nem akart működni a z4 root, de most sikerült, leszedtem wifin felraktam unrootoltam,  király, most annyi van h feltöltöttem csutkára, és úgy h nem használtam 1 nap alatt lemerült, szóval mondanám h az akksinak van baja, de akkor még mindig nem értem mért nem érzékeli a gép, a fogkefés trükknek nekiesek, aztán ha sikerül megoldani akkor írok és még egyszer köszi szépen, ha más nem, most már nyugodtan viszem be szervizbe mert még garis :)
ja és gyorsan megnéztem az akksit, nem púposodik

Nem elérhető fozo

  • Hozzászólások: 5
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy W
  • PDA ROM: stock
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #205 Dátum: 2012, 12 07, 18:41:35 »
na közben megpróbáltam megtisztítani, semmi, tölteni tölti, felismerni nem akarja a gép, úgyhogy irány a szerviz (Y) viszont azt szeretném még megkérdezni, h nekem alap rom volt rajta, egyszer volt frissítve, azóta pont most mikor nem éppen szuperál írt ki egy újat, azt még nem sikerült feltenni, viszont próbáltam megtisztogatni h minél kevesebb program legyen fönt, launcher nem volt fönt, mégis olyan lassú volt a telefon néha, hogy azt hittem a falhoz ..szom, most nyomtam egy factory resetet, szerviz után meg kipróbálnék vmi más romot hátha boldogabb lennék :D , olvasgattam, de nem tudtam eldönteni..Melyiket ajánljátok, aminél működik is kb minden, meg nem akad?Bagux? köszi szépen
ui.: olvastam jó pár oldallal arrébb azokat a hibákat h néha a kihangosítás nem a hátlapi hangszórón szól stb, nekem ezt az ébresztővel játszotta el 1x 2x, és nekem is játszik olyat, hogy hallgatom a zenét és egyszer csak átugrik monóba, értem én hogy az alap samsung lejátszó gagyi, de azért ez kicsit durva, na mindegy ezeket mind elmondom a szervizbe aztán vagy tudnak vele kezdeni valamit, vagy nem, de gondolom inkább nem :/

Nem elérhető kistacskó

  • Hozzászólások: 135
  • PDA: Vertis 01
  • PDA ROM: 4.2.1
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #206 Dátum: 2012, 12 08, 19:27:01 »
sziasztok. szeretném megkérdezni, hogy FW-ből melyik a legfrissebb ill mit, melyiket érdemes feltenni. nekem gyári2.3.6 xxlm9-cl1102095  van rajta köszi

Nem elérhető Macika

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #207 Dátum: 2012, 12 09, 20:45:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Valaki tudna írni egy lámának leírást, hogyan telepítsek egy megbízható romot galaxy w-re? Barátnőmnek karácsonyra vettem, és szeretnék neki egy jó kis telót. A gyári rom valamiért beszarik egy-két nap után. (nincs kamera, hang, stb.)
Szájbarágosan, linkkel, mintha Kiszel Tündének írnád.  :p

Előre is köszönöm.
A kiemelt BIZTOSAN nem igaz!!!!

Két Galaxy W van a családban (nagyobbik fiam (18) és a nejem használ ilyet).
Mindkét készülék tavaly novemberi, azóta hibátlanul szolgálnak, gyári ROM-mal. SEMMILYEN kamera vagy hang-probléma nincs.

Ez USER ERROR lesz, higgy nekem, ne a telóban keresd a hibát! Valami szabályt nem tartasz be (pl. külső SD-ről adsz meg csengőhangot, és közben kiveszed az SD-t, vagy olyan programot teszel ki widgetnek, ami át van rakva SD-re vagy hasonlók...)
Szó nem volt bármiféle
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető kleingy

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2417
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: OnePlus 5, TabS 8.4
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #208 Dátum: 2012, 12 12, 15:06:56 »
Apumnak van egy Galaxy W-je és most vettek egy Samsung UE40Es6100W smart tévét. Hogyan lehet őket összepárosítani? Távsegítséggel kéne megoldani eme gondot (telefonon) apunak, mert nem tudok átmenni hozzájuk most.  :D

Nem elérhető bence.bence2

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1496
  • Nem: Férfi
  • GalaxyS kutató
  • Navigáció / Navigation: Navigon/Waze/Gmaps
  • PDA: S2,S5,S8+
  • PDA ROM: Stock 4.1.2,Alexandr pof9, stock 8.0
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #209 Dátum: 2012, 12 12, 15:31:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Apumnak van egy Galaxy W-je és most vettek egy Samsung UE40Es6100W smart tévét. Hogyan lehet őket összepárosítani? Távsegítséggel kéne megoldani eme gondot (telefonon) apunak, mert nem tudok átmenni hozzájuk most.  :D
Team wiewer? :P
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető lehike

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Galaxy Mini
  • PDA ROM: S5570XWKQ7
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #210 Dátum: 2012, 12 12, 16:50:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Apumnak van egy Galaxy W-je és most vettek egy Samsung UE40Es6100W smart tévét. Hogyan lehet őket összepárosítani? Távsegítséggel kéne megoldani eme gondot (telefonon) apunak, mert nem tudok átmenni hozzájuk most.  :D

Én is gondoltam, hogy user bug... :hmm: de nem nagyon ért hozzá, és hát természetesen nyomkodja ha kell, ha nem. De óva intem a hasonló dolgoktól. Köszi szépen.

Nem elérhető kleingy

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2417
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: OnePlus 5, TabS 8.4
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #211 Dátum: 2012, 12 12, 17:42:40 »
Na de komolyan...? :p :p
Kell vegyek neki majd hozzá bármilyen kábelt vagy elég lesz a Wi-Fi-s csatlakozás? :hmm:

Nem elérhető bence.bence2

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1496
  • Nem: Férfi
  • GalaxyS kutató
  • Navigáció / Navigation: Navigon/Waze/Gmaps
  • PDA: S2,S5,S8+
  • PDA ROM: Stock 4.1.2,Alexandr pof9, stock 8.0
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #212 Dátum: 2012, 12 12, 22:41:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na de komolyan...? :p :p
Kell vegyek neki majd hozzá bármilyen kábelt vagy elég lesz a Wi-Fi-s csatlakozás? :hmm:

Mit akar a telóval a smart tv -n/-vel csinálni? Mert am elégnek kellene lennie, de ha szar a routere, ahogy pl az enyim, akkor érdemes egy mhl... ööö nem szóltam, ez nem s2 :( bocsi  :oops:
Egészen pontosan milyen kábelre is gondolsz? Töltőt és usb kábelt kapott hozzá gyárilag nem?
A többit meg tudtommal a w nem viszi...
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető kleingy

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2417
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: OnePlus 5, TabS 8.4
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #213 Dátum: 2012, 12 13, 09:35:29 »
Lövésem sincs mit akarok. Ja de: ha valami nem megy neki vájfájon, akkor kari ajinak kábelt kapna, mert nincs ötletem.  :D (Meg okostévém sincs, hogy tudjam, mi a fenét akarhat egyáltalán nézni rajta. A 72 centis tévémmel az a baj, hogy nem csak széltében, de mélységben is 72. Szóval nem smart. XD )

Nem elérhető bence.bence2

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1496
  • Nem: Férfi
  • GalaxyS kutató
  • Navigáció / Navigation: Navigon/Waze/Gmaps
  • PDA: S2,S5,S8+
  • PDA ROM: Stock 4.1.2,Alexandr pof9, stock 8.0
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #214 Dátum: 2012, 12 13, 13:26:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Lövésem sincs mit akarok. Ja de: ha valami nem megy neki vájfájon, akkor kari ajinak kábelt kapna, mert nincs ötletem.  :D (Meg okostévém sincs, hogy tudjam, mi a fenét akarhat egyáltalán nézni rajta. A 72 centis tévémmel az a baj, hogy nem csak széltében, de mélységben is 72. Szóval nem smart. XD )

De pont erre akartam rámutatni h a töltőn és az usb kábelen kívül akármit rádughatsz arra a szerencsétlen i8150-re, de ott értelmes jel nem fog kijönni, max kóbor áram...
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető kleingy

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2417
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: OnePlus 5, TabS 8.4
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #215 Dátum: 2012, 12 13, 13:56:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
De pont erre akartam rámutatni h a töltőn és az usb kábelen kívül akármit rádughatsz arra a szerencsétlen i8150-re, de ott értelmes jel nem fog kijönni, max kóbor áram...
Oké, vettem az adást, köszönöm! :( :ok:

Nem elérhető Macika

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #216 Dátum: 2012, 12 15, 11:57:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Oké, vettem az adást, köszönöm! :( :ok:
Nos igen, előszőr is tisztázni kellene, Te, mint (jó értelemben vett) mobilőrült, mit akarsz a szülőd torkán lenyomni használhatóság címén. :)
Nem tudom, engem sose vitt rá a lélek/szükség, hogy használjam a WiFi-s összekapcsolás lehetőségeit, csak azért, mert van lehetőség rá.
Csak azért menjen a másik szobában a számítógépem, hogy DLNA tudjak filmezni a hálószobában? Mennyivel olcsóbb/egyszerűbb 3 perc alatt rámásolni egy 64 GB-os pendrive-ra az anyagot és megnézni arról...

Szóval nem biztos, hogy lázba hoz mindenkit a technika túlburjánzása :)
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető kistacskó

  • Hozzászólások: 135
  • PDA: Vertis 01
  • PDA ROM: 4.2.1
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #217 Dátum: 2012, 12 15, 18:11:05 »
Sziasztok. W-re rálehet tenni Cyanogen 7.2, vagy a Cyanogen 9-et? Ha igen akkor úgy kell mint a többi készülékeken pl minin? köszi

Nem elérhető Macika

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #218 Dátum: 2012, 12 16, 21:37:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok. W-re rálehet tenni Cyanogen 7.2, vagy a Cyanogen 9-et? Ha igen akkor úgy kell mint a többi készülékeken pl minin? köszi
A fiam a 9-et használja, simán rámegy, zip-ből. De full reset kell neki, különben nem bootol.
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető kistacskó

  • Hozzászólások: 135
  • PDA: Vertis 01
  • PDA ROM: 4.2.1
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #219 Dátum: 2012, 12 18, 13:48:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A fiam a 9-et használja, simán rámegy, zip-ből. De full reset kell neki, különben nem bootol.
köszönöm szépen  :ok:

Nem elérhető kistacskó

  • Hozzászólások: 135
  • PDA: Vertis 01
  • PDA ROM: 4.2.1
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #220 Dátum: 2012, 12 18, 15:31:47 »
Szia Macika. köszi a segítséget de szeretnék kérni még egy kis segítséget. letudnád írni, hogy kell feltelepíteni a cyanongen 9-et? kerestem mindenhol de nem igazán találtam leírást, hogyan kell. ill, hogy melyik verzió jó a w-re. köszi

Nem elérhető kistacskó

  • Hozzászólások: 135
  • PDA: Vertis 01
  • PDA ROM: 4.2.1
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #221 Dátum: 2012, 12 18, 20:25:19 »
megoldódott

Nem elérhető TompiDroid

  • Hozzászólások: 114
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy W
  • PDA ROM: CyanogenMod 9 RC7 (4.0.4)
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #222 Dátum: 2013, 01 26, 20:30:00 »
Felraktam a CM9-et. Azt olvastam, hogy valamely alapsávval nem szaggat a HD felvétel. Nekem szaggat, csak 480p használható. LM9-es alapsávon van a Cya.

Nem elérhető jimbo

  • Hozzászólások: 794
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S III
  • PDA ROM: Gyári Telenor XXUGMK6/XXUGMK6/PANGML1
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #223 Dátum: 2013, 04 06, 10:48:01 »
Anyám gyári telenoros rommal használja az SGW-t, de nagyon szaggat, befagy. Van valami olyan rom, amivel használható?

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9300-ről

"A galaxyS az Orion Övön van."
"Ezek nem azok a droidok, amiket kerestek."

Nem elérhető Macika

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #224 Dátum: 2013, 04 06, 18:32:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Anyám gyári telenoros rommal használja az SGW-t, de nagyon szaggat, befagy. Van valami olyan rom, amivel használható?

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9300-ről
Létezik rá lecsupaszított ROM több is. Csak hát annál meg minden ki van szedve a ROM-ból.

Sajnos sokadszorra is bebizonyosodott, hogy nem nagyon szabad megvenni 512 MB-os RAM-mal bíró készüléket.
Nejemnek is, nagyobbi kfiamnak is W-je van, mindeketten szembesültek ezzel a problémával, így a nejemnél már váltottunk ACE2-re (768 MB RAM). A nagyobbik fiam érettségijére is várható változás...
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill