2024, 03 29, 08:35:23
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: Samsung Galaxy W általános beszélgetés  (Megtekintve 88731 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető TompiDroid

  • Hozzászólások: 114
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy W
  • PDA ROM: CyanogenMod 9 RC7 (4.0.4)
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #125 Dátum: 2012, 07 11, 23:22:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Még annyit szeretnék kérdezni, hogy honnan tudnák szerezni pár játékot a telóra Asphalt 6, modern combat 2 v 3, shadow guardian, mert amit eddig felraktam, mindegyiknek volt valami baja. Tesztelte ezeket valaki w-n?
Nekem a GT Racing: Motor Academy Free+ szuperül megy. Nem akad, tökéletes. Érdemes játék előtt egy ram ürítés, mert hát ugye kevés a memória a telóban és nem lesz elég a játéknak.

Nem elérhető foolio5

  • Hozzászólások: 14
  • Nem: Férfi
  • Android Fan
  • Navigáció / Navigation: Wayteq x960BT HD GPS
  • PDA: Palm Treo Pro
  • PDA ROM: Viet Wm6.1 V3.62.61.18
  • Skype: foolio51
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #126 Dátum: 2012, 07 12, 14:30:06 »
Köszi szépen. Lenne egy olyan kérdésem, h WIFI problmája nem akadt még senkinek, mert kipróbáltam több wifi vel is felismeri kapcsolódik is hozzá, viszont nincs net.... Mi lehet a probléma forrása???

Nem elérhető TompiDroid

  • Hozzászólások: 114
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy W
  • PDA ROM: CyanogenMod 9 RC7 (4.0.4)
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #127 Dátum: 2012, 07 12, 19:04:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi szépen. Lenne egy olyan kérdésem, h WIFI problmája nem akadt még senkinek, mert kipróbáltam több wifi vel is felismeri kapcsolódik is hozzá, viszont nincs net.... Mi lehet a probléma forrása???
Nekem olyan jelenség van, hogy csatlakozok a saját wifimhez majd van net, nincs net, van net, nincs net.
A sebesség 50Mbit helyett(annyi a net ami a laptopon meg is van) max 16Mbit. Érdekes.

Nem elérhető TompiDroid

  • Hozzászólások: 114
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy W
  • PDA ROM: CyanogenMod 9 RC7 (4.0.4)
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #128 Dátum: 2012, 07 12, 22:40:44 »
A mai napon visszakaptam a telefont. Újra kalibrálták a kamerát és a kamera drivert újrahangolták. Azaz magával a kamera modullal is csináltak valamit és az azt kezelő driverrel is.
A végeredmény azonnal látszik!
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
Alig van különbség. :taps: :taps:

Nem elérhető Macika

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #129 Dátum: 2012, 07 12, 23:49:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A mai napon visszakaptam a telefont. Újra kalibrálták a kamerát és a kamera drivert újrahangolták. Azaz magával a kamera modullal is csináltak valamit és az azt kezelő driverrel is.
A végeredmény azonnal látszik!
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
Alig van különbség. :taps: :taps:
Szuper!
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető TompiDroid

  • Hozzászólások: 114
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy W
  • PDA ROM: CyanogenMod 9 RC7 (4.0.4)
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #130 Dátum: 2012, 07 13, 01:51:30 »
Itt van 2 kép. Helyszín ugyan az(najó kb 2méterrel arrébb), illetve mind2 a gyári kamera alkalmazással készült.
(kép a videóból)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
Ugyan úgy sütött a nap.

Nem elérhető foolio5

  • Hozzászólások: 14
  • Nem: Férfi
  • Android Fan
  • Navigáció / Navigation: Wayteq x960BT HD GPS
  • PDA: Palm Treo Pro
  • PDA ROM: Viet Wm6.1 V3.62.61.18
  • Skype: foolio51
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #131 Dátum: 2012, 07 13, 09:55:53 »
Szóval akor tudna valaki segíteni a wifis problémámmal kapcsolatban????

Nem elérhető Macika

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #132 Dátum: 2012, 07 13, 13:51:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szóval akor tudna valaki segíteni a wifis problémámmal kapcsolatban????
Nézd, az első mondatban leírom, a további félreértések elkerülésének érdekében, hogy nem kioktatás következik!
Nem akartam rá eredetileg válaszolni, de ha már újra rákérdeztél...

Aki egy WLAN-t üzemeltet, az nem azért csinálja, hogy bárki más az ő számlájára, az IP-jéről tudjon netezni. Ez az első dolog, amit el kell fogadj. Te sem hiszem, hogy free WLAN állomást üzemeltetsz otthon, önzetlenségből, hadd használja már mindenki más, ha Neked jó, legyen  másnak is. Ez egyrészt kellemetlenségeket (nagyon is!) is okozhat, amikor pl. egy narkófutár a Te IP-det felhasználva beszéli meg a találkákat, a rendőrök meg figyelik az illető kommunikációját.
Remélem, erről nem kell többet írnom, végig tudod gondolni a teljes gondolatmenetet.

Ez az egyik oldal, és ezért ne haragudj meg valakire, aki nem engedi, hogy ismeretlenül használd a netjét.

A másik, hogy az a kérdés csak kezdőkben fogalmazódik meg, hogy ha egy WLAN-azonosító nem WEP vagy WPA-PSK titkosított (magyarul freenek látja készüléked), akkor azon TUTI lehet netezni.

Aki ért a routerek beállításaihoz, az be tudja azt úgy állítani, hogy ne legyen titkosítva az azonosító, de az arra nem jogosultak mégse tudjanak egyetlen bájtot se forgalmazni. Lehet engedélyezni a jogosultak Mac Address-ét, lehet fix IP-ket kiosztani (és csak azokat felengedni). A titkosítással ráadásul sok régebbi kütyüt kizárnának a használat lehetőségéből, a MacAddress alapú védelem pedig használható bármilyen régi készüléknél is.

A másik lehetőség (szintén a free csatornák védelmére) a jelszavas beléptetés. Ilyen esetben egy előre beállított IP-ig (szerverig) gond nélkül megy a kommunikáció, azon túl viszont már csak egy belépőkód/jelszó párossal lehet jutni. Ha böngészni akarnál, akkor az ilyen védelemről azonnal értesülsz, mert minden URL kérést a belépőoldalra irányít át a router. De ha pl. skype-pal, viber-rel (vagy bármi mással, ami nem böngésző) akarsz ilyet igénybe venni, akkor csak azt látod, hogy tökéletes a térerő, a készülék csatlakoztatva is van mégsem megy a net.

Tehát összefoglalva:

Ha az utcán sétálva egy WLAN-t a telefonod free-nek lát, az esetek 60-70%-ában nem fog engedni forgalmazni a már ismertetett okok miatt.
Nem kell reklamálni emiatt, semmi nem jár ingyen, ha esetleg találsz néha működő netet, annak örülni kell... :)

De tudni kell, hogy minden adatodat otthagyod, ha belépsz ilyen helyre, amivel azonosítani tudják a készülékedet. A másik, ami ezzel összefügg, hogy az ilyen rácsatlakozás bűncselekmény. NEM, nem mondom, hogy lecsuknak érte, csak azért írom le, hogy tudd ezt is.
Rettenetesen kicsi az esélye, hogy valaki épp azért üzemeltessen egy free WLAN-t, hogy lesitteltessen embereket. De ebben a mai idióta világban sajnos semmi sem lehetetlen...
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető foolio5

  • Hozzászólások: 14
  • Nem: Férfi
  • Android Fan
  • Navigáció / Navigation: Wayteq x960BT HD GPS
  • PDA: Palm Treo Pro
  • PDA ROM: Viet Wm6.1 V3.62.61.18
  • Skype: foolio51
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #133 Dátum: 2012, 07 13, 14:20:10 »
Tisztelt Macika!
Abszolút nem aarom n senki wifijét használni, a saját otthoni hálózatomról van szó...

Nem elérhető foolio5

  • Hozzászólások: 14
  • Nem: Férfi
  • Android Fan
  • Navigáció / Navigation: Wayteq x960BT HD GPS
  • PDA: Palm Treo Pro
  • PDA ROM: Viet Wm6.1 V3.62.61.18
  • Skype: foolio51
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #134 Dátum: 2012, 07 13, 14:27:14 »
Egy sima getnet usb -s wifi megosztóm van direkt erre a célra vettem, még anno a HTC-m hez, működött is korrektül mindig, connectify-vel.
Mióta megvettem a w-t nem tudom használni wpa2-s, wpa, wep, nyílt mindent próbáltam, mindegyikhez csatlakozik is de nem tudom használni semmihez a netet, azt írja nincs kapcsolat, pedig felül fullon van a jelem. Vettem a biztonság kedvéért egy másik wifi megosztót is intellinet 300n azzal is ugyanez a gond, elmentem barátnőmnél nála is ugyanez van, pedig neki routeres. Nézd abszolut nem érdekel ki mit kezd a saját wifijével, n is fizetek a netért, de akkor már használni is szeretném. Csak segítséget szeretnék kérni.
A teló nem rootolt, xxlm8-as firmware van rajta. A wifi meg gyakorlatilag dísznek se jó.
Előre is köszönöm ha valakinek van ötlete, gondoltam fuul package re odinnal, mert data resetvolt és ugyanúgy van, de nemtm, h kell fullpackage-csinálni,m mert eddig csak one package módban használtam.

Nem elérhető Macika

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #135 Dátum: 2012, 07 13, 17:55:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egy sima getnet usb -s wifi megosztóm van direkt erre a célra vettem, még anno a HTC-m hez, működött is korrektül mindig, connectify-vel.
Mióta megvettem a w-t nem tudom használni wpa2-s, wpa, wep, nyílt mindent próbáltam, mindegyikhez csatlakozik is de nem tudom használni semmihez a netet, azt írja nincs kapcsolat, pedig felül fullon van a jelem. Vettem a biztonság kedvéért egy másik wifi megosztót is intellinet 300n azzal is ugyanez a gond, elmentem barátnőmnél nála is ugyanez van, pedig neki routeres. Nézd abszolut nem érdekel ki mit kezd a saját wifijével, n is fizetek a netért, de akkor már használni is szeretném. Csak segítséget szeretnék kérni.
A teló nem rootolt, xxlm8-as firmware van rajta. A wifi meg gyakorlatilag dísznek se jó.
Előre is köszönöm ha valakinek van ötlete, gondoltam fuul package re odinnal, mert data resetvolt és ugyanúgy van, de nemtm, h kell fullpackage-csinálni,m mert eddig csak one package módban használtam.
Mondjuk ha ezt elsőre írtad volna le, akkor máshogy állna a válaszhoz az ember, nem gondolod? :)
Én valahogy így képzelem el a segítségkését, ahogy ez a 3. hsz-ed íródott.
A Connectify az az én ismerteimben egy PC-s program, ami bármilyen külső cucc nélkül osztja meg tökéletesen a drótos netet a laptop WLAN-ján keresztül, Vistától felfelé. Használom is minden alkalommal, amikor olyan helyen vagyok külföldön, ahol a drótos LAN ingyen van, a WLAN meg drága vagy egyáltalán nincs.

De gondolom, ez működik USB sticken keresztül is.

Más WLAN-eszközzel (Tablet, S60-as Nokia, hasonlók) próbáltad?

A Galaxy W WLAN-ja amúgy kifogástalan, a családomban van 2 db is, tehát típushiba kizárható.
Nincs arra lehetőséged, hogy kipróbáld más AP-okkal?
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető foolio5

  • Hozzászólások: 14
  • Nem: Férfi
  • Android Fan
  • Navigáció / Navigation: Wayteq x960BT HD GPS
  • PDA: Palm Treo Pro
  • PDA ROM: Viet Wm6.1 V3.62.61.18
  • Skype: foolio51
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #136 Dátum: 2012, 07 13, 18:19:26 »
A rgi HTC-mel próbáltam, azzal működött, korrektül, marketeztem, fb-ztem, minden patent. De a w-n a legnagyobb teljesítmény a wlan-al kapcsolatban, hogy amikor itthon kapcsolódok a saját hálózatomra, akkor néha a felső értesítősávban látom ha valaki rámir fb-on. Egyébként angol topikokon rákerestem és találkoztam már másnál is ilyen hibával. De nem igazán tudtak csórinak segiteni, pedig több helyen isolvastam róla, én ismegosztottam az XDA-n a krdst, de egyelőre nincs válasz. Ha wifibeállításokban kapcsolódom az itthoni hálózathoz kiirja a sebességet, hogy jó a jel stb, minden klappol, csak egyapróbb hiba van... Hogy nem használja a telefon gondoltam szoftveres ütközésrte, de a reset sem segített a problémán. Remélem nem hardware-es a problem. Bármilyen ötlet?
Ja és még annyi mint már írtam, h fullpackage-ra gondoltam, de nem igazán vágom, hogyan kell, eddig csak a onepackage opciót hassználtam az odin multi downloaderében.

Nem elérhető Macika

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #137 Dátum: 2012, 07 13, 19:08:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A rgi HTC-mel próbáltam, azzal működött, korrektül, marketeztem, fb-ztem, minden patent. De a w-n a legnagyobb teljesítmény a wlan-al kapcsolatban, hogy amikor itthon kapcsolódok a saját hálózatomra, akkor néha a felső értesítősávban látom ha valaki rámir fb-on. Egyébként angol topikokon rákerestem és találkoztam már másnál is ilyen hibával. De nem igazán tudtak csórinak segiteni, pedig több helyen isolvastam róla, én ismegosztottam az XDA-n a krdst, de egyelőre nincs válasz. Ha wifibeállításokban kapcsolódom az itthoni hálózathoz kiirja a sebességet, hogy jó a jel stb, minden klappol, csak egyapróbb hiba van... Hogy nem használja a telefon gondoltam szoftveres ütközésrte, de a reset sem segített a problémán. Remélem nem hardware-es a problem. Bármilyen ötlet?
Ja és még annyi mint már írtam, h fullpackage-ra gondoltam, de nem igazán vágom, hogyan kell, eddig csak a onepackage opciót hassználtam az odin multi downloaderében.
Írtam, ész nélkül össze-vissza flashelés helyett próbáld meg más, normális AP-hez csatlakoztatni. Ha azzal megy, akkor egyértelmű, hol kell a hibát keresni.
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető lekka

  • Hozzászólások: 3
  • Nem: Férfi
  • BDW fan
  • Navigáció / Navigation: CNS HDnet
  • PDA: SG Ace_SG Wonder
  • PDA ROM: S5830OXFKT1_I8150XXLM9
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #138 Dátum: 2012, 07 15, 11:43:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Ehhez a beszélgetésetekhez kapcsolódik(talán).
A fociEB-hez volt egy app, meg van az SPB TV. Nos a problémám az, hogy az egyik wifire csatlakozik a másikra nem, független attól, hogy védett, vagy free a hálózat. Amúgy a böngészés meg minden online funkció működik ezeken a hálózatokon...
Valamit a routeren kéne állítgatnom?

Nem elérhető foolio5

  • Hozzászólások: 14
  • Nem: Férfi
  • Android Fan
  • Navigáció / Navigation: Wayteq x960BT HD GPS
  • PDA: Palm Treo Pro
  • PDA ROM: Viet Wm6.1 V3.62.61.18
  • Skype: foolio51
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #139 Dátum: 2012, 07 20, 01:14:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Írtam, ész nélkül össze-vissza flashelés helyett próbáld meg más, normális AP-hez csatlakoztatni. Ha azzal megy, akkor egyértelmű, hol kell a hibát keresni.

Voltam ma a plázában, gondoltam kipróbálom h csatlakozik e a pláza ingyenes hotspotjához, és láss csodát, megy a net! Bár a többi plázás ingyenes nyílt hotspotokkal úgyanaz volt a hiba mint itthon.
Na de sajnos itthon még mindig nem tudok netezni

Nem elérhető bence.bence2

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1496
  • Nem: Férfi
  • GalaxyS kutató
  • Navigáció / Navigation: Navigon/Waze/Gmaps
  • PDA: S2,S5,S8+
  • PDA ROM: Stock 4.1.2,Alexandr pof9, stock 8.0
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #140 Dátum: 2012, 07 20, 03:05:19 »
Nem lehet, hogy kézi ip címen maradt a telefon véletlenül valamilyen okból kifolyólag? Szerintem érdemes lenne megnézni, mert esetleg ez is okozhatja... És a plázában azért tudtál felmenni, mert véletlen pont ugyanaz lehetett a cím kiosztási tartomány... Sztem csekkold le! A másik meg h egy wifi routert 4000-ért is kapni legalábbis itthon. Ott nemtudom, de nem lehet nagy az árrés... Szerintem mindenképpen érdemes lenne egyre beruháznod, hidd el baromi sok mindenre jó az! :)
Bence
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető foolio5

  • Hozzászólások: 14
  • Nem: Férfi
  • Android Fan
  • Navigáció / Navigation: Wayteq x960BT HD GPS
  • PDA: Palm Treo Pro
  • PDA ROM: Viet Wm6.1 V3.62.61.18
  • Skype: foolio51
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #141 Dátum: 2012, 07 20, 10:48:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem lehet, hogy kézi ip címen maradt a telefon véletlenül valamilyen okból kifolyólag? Szerintem érdemes lenne megnézni, mert esetleg ez is okozhatja... És a plázában azért tudtál felmenni, mert véletlen pont ugyanaz lehetett a cím kiosztási tartomány... Sztem csekkold le! A másik meg h egy wifi routert 4000-ért is kapni legalábbis itthon. Ott nemtudom, de nem lehet nagy az árrés... Szerintem mindenképpen érdemes lenne egyre beruháznod, hidd el baromi sok mindenre jó az! :)
Bence

Szia először is köszönöm szépen, h próbálsz segíteni, nagyon rendes tőled...
Az a helyzet, h az IP c.-et ellenőriztem, ugyanaz mint ami a gépen szerepel a hot-spotnál, és ugye csatlakozásnál rögtön le is kéri s azonosítja a telefon a címet. De ha azt mondod, érdemes kipróbálni egy w routert, akkor veszek egyet, majd írok, hogy mi az eredmény.
Zoltán...

Nem elérhető TompiDroid

  • Hozzászólások: 114
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy W
  • PDA ROM: CyanogenMod 9 RC7 (4.0.4)
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #142 Dátum: 2012, 07 21, 13:20:12 »
Vam valami megoldás arra, hogy menjen a 720p-s mkv film a telón? MP4-ben reccenés nélkül megy. Wifin keresztül néznék filmeket a gépről. Van olyan program dlna program, ami valós időben átalakítaná esetleg mp4-re amit már vinne a teló?

Nem elérhető Macika

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #143 Dátum: 2012, 07 21, 14:47:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Vam valami megoldás arra, hogy menjen a 720p-s mkv film a telón? MP4-ben reccenés nélkül megy. Wifin keresztül néznék filmeket a gépről. Van olyan program dlna program, ami valós időben átalakítaná esetleg mp4-re amit már vinne a teló?
Videot konvertálni mkv-ből mp4-be realtime?
Szerintem egy négymagos, 3,6 GHz-es procival és 8 GB RAM-mal megoldható...
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető TompiDroid

  • Hozzászólások: 114
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy W
  • PDA ROM: CyanogenMod 9 RC7 (4.0.4)
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #144 Dátum: 2012, 07 26, 21:09:10 »
Kezd beégni a kijelzőm. Ha van egy erős szín(kontrasztos) egy vonalban akkor hiába lépek ki vagy húzom le az értesítési sávot, kb 5mp-ig megmarad a foltja. Először a szürke-világosszürkénél jött elő. Ha egy szürke képen volt egy világos szürke vonal majd beraktam egy tiszta szürke képet, ott volt a világos folt kb 3mp-ig. Ma már az erős vörös színnél is foltot csinál.
Elszomorít ez a telefon. Először a kamera most meg ez.
Habár most addig nem adom be szervizbe amíg nincs maradandó hibája a kijelzőnek.

Nem elérhető Macika

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #145 Dátum: 2012, 07 27, 01:52:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kezd beégni a kijelzőm. Ha van egy erős szín(kontrasztos) egy vonalban akkor hiába lépek ki vagy húzom le az értesítési sávot, kb 5mp-ig megmarad a foltja. Először a szürke-világosszürkénél jött elő. Ha egy szürke képen volt egy világos szürke vonal majd beraktam egy tiszta szürke képet, ott volt a világos folt kb 3mp-ig. Ma már az erős vörös színnél is foltot csinál.
Elszomorít ez a telefon. Először a kamera most meg ez.
Habár most addig nem adom be szervizbe amíg nincs maradandó hibája a kijelzőnek.
Ne haragudj, de nem hiszem el, hogy az LCD képes beégni.
A beégés nem 5 mp-et jelent, hanem örökkét.
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető TompiDroid

  • Hozzászólások: 114
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy W
  • PDA ROM: CyanogenMod 9 RC7 (4.0.4)
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #146 Dátum: 2012, 07 27, 22:41:24 »
Itt van pár kép:
You are not allowed to view links. Register or Login jobb oldalt
You are not allowed to view links. Register or Login bal oldali vörös vonal ég be
You are not allowed to view links. Register or Login így

Na akkor ez mi lehet? kb 3-4napja kezdte el.

Nem elérhető Macika

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #147 Dátum: 2012, 07 28, 00:23:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Itt van pár kép:
You are not allowed to view links. Register or Login jobb oldalt
You are not allowed to view links. Register or Login bal oldali vörös vonal ég be
You are not allowed to view links. Register or Login így

Na akkor ez mi lehet? kb 3-4napja kezdte el.
Ötletem sincs. Lehet kijelzőhiba, de nem beégés.
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető TompiDroid

  • Hozzászólások: 114
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy W
  • PDA ROM: CyanogenMod 9 RC7 (4.0.4)
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #148 Dátum: 2012, 08 05, 20:46:11 »
Többen is írják a fórumokon, hogy hasonló jelenséget náluk is produkál a telefon kijelzője. Szval akkor nem lehet hiba. Esetleg "lassú" a kijelző? Mivel pár másodperc alatt el is tűnnek.

Nem elérhető gabys

  • Hozzászólások: 49
  • Navigáció / Navigation: dreimgo 220bt
  • PDA: SAMSUNG GALAXY S3
  • PDA ROM: SuperNexus
  • Skype: tothg74
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #149 Dátum: 2012, 08 05, 22:40:25 »
Sziasztok!
Melyik főzött romot ajánlanátok a wonder-re,ami mindennapos használatra megfelel?Ha Ics az se baj! :)