2024, 03 28, 19:15:36
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: Samsung Galaxy W általános beszélgetés  (Megtekintve 88716 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető szmorce

  • Hozzászólások: 15
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy W GT-I8150
  • PDA ROM: I8150XXLM8 (Android 2.3.6)
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #75 Dátum: 2012, 04 14, 09:48:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én nem értek egyet, a custom rom nem csak csicsásabb, hanem ha télleg  censored án van optimalizálva akkor gyorsabb is lesz tőle a ketyere..Legalábbis nekem ez a tapasztalat, de sajnos nem Galaxy W-nél, még nem próbáltam customot, most várom a cm9et, mert ugyebár alpha van, de megvárom az officialt, hátha gyorsabb lesz a teló, néha annyira megeszi a ramot, hogy sírni tudnék..pedig azért annyira nincs agyonbaszva, meg folyton bezárok mindent

Én kiprobáltam mindegyik custom romot  amit eddig találtam de eddig a gyári rom stabilabb és gyorsabb volt, remélem a CM9 már lassan olyan stádiumban lesz, hogy használható lesz :)

Nem elérhető Bencq

  • Hozzászólások: 117
  • Nem: Férfi
  • PDA: LG G3
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #76 Dátum: 2012, 04 15, 22:43:58 »
Elméletben készülőben van MIUI V4-es rom, az is ICS ha minden igaz :)

Nem elérhető bikfic

  • Hozzászólások: 29
  • Navigáció / Navigation: nincs
  • PDA: airis t483
  • PDA ROM: nem tudom
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #77 Dátum: 2012, 04 17, 19:35:03 »
Sziasztok  Mindenki   ;)  Nekem is lett egy W-m , gondoltam megosztom Veletek bár valószinűleg mindenki ismeri :http://www.tsar3000.com/Joomla/index.php?option=com_content&view=article&id=91:samsung-flashes&catid=55:samsung&Itemid=82

Nem elérhető bikfic

  • Hozzászólások: 29
  • Navigáció / Navigation: nincs
  • PDA: airis t483
  • PDA ROM: nem tudom
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #78 Dátum: 2012, 04 17, 19:39:21 »
Ja , majd elfelejtettem , itt egy másik is : You are not allowed to view links. Register or Login
Az XDA-t meg mindenki ismeri .

Nem elérhető szmorce

  • Hozzászólások: 15
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy W GT-I8150
  • PDA ROM: I8150XXLM8 (Android 2.3.6)
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #79 Dátum: 2012, 04 25, 18:30:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Elméletben készülőben van MIUI V4-es rom, az is ICS ha minden igaz :)

Igen,  You are not allowed to view links. Register or Login lesz elérhető a MIUI V4 és az orosz csávó megtalálható face-en és g+ is :)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető gabys

  • Hozzászólások: 49
  • Navigáció / Navigation: dreimgo 220bt
  • PDA: SAMSUNG GALAXY S3
  • PDA ROM: SuperNexus
  • Skype: tothg74
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #80 Dátum: 2012, 04 27, 11:48:18 »
Hali!Beszereztem egy ilyen cuccost,de 2.3.5 van rajta root nélkül.hogy tudnám frissiteni a legegyszerübben,és baj se történjen,mert az OTA nem lát frissitést!
Pda:I8150XXKI8
PHONE:I8150OXXKI7
CSC:I8150OXXKI3
ja es a névjegyben a kernelnél van valami root felirat,de rootolva viszont nincs!

Nem elérhető szmorce

  • Hozzászólások: 15
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy W GT-I8150
  • PDA ROM: I8150XXLM8 (Android 2.3.6)
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #81 Dátum: 2012, 04 27, 13:53:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali!Beszereztem egy ilyen cuccost,de 2.3.5 van rajta root nélkül.hogy tudnám frissiteni a legegyszerübben,és baj se történjen,mert az OTA nem lát frissitést!
Pda:I8150XXKI8
PHONE:I8150OXXKI7
CSC:I8150OXXKI3
ja es a névjegyben a kernelnél van valami root felirat,de rootolva viszont nincs!

Szia,

Legegyszerűbb odinnal.

Fentebb linkeltem frissebb romot, onnan le tudod tölteni vagy
innen: You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető gabys

  • Hozzászólások: 49
  • Navigáció / Navigation: dreimgo 220bt
  • PDA: SAMSUNG GALAXY S3
  • PDA ROM: SuperNexus
  • Skype: tothg74
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #82 Dátum: 2012, 04 27, 14:10:19 »
Köszi a linket!melyik a jó,román,szlovák...?

Nem elérhető szmorce

  • Hozzászólások: 15
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy W GT-I8150
  • PDA ROM: I8150XXLM8 (Android 2.3.6)
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #83 Dátum: 2012, 04 27, 14:29:39 »
Az Odinhoz segítség You are not allowed to view links. Register or Login .)

Nem elérhető szmorce

  • Hozzászólások: 15
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy W GT-I8150
  • PDA ROM: I8150XXLM8 (Android 2.3.6)
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #84 Dátum: 2012, 04 27, 14:31:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi a linket!melyik a jó,román,szlovák...?

A szlovák az jó, nekem is az van fent.

Nem elérhető gabys

  • Hozzászólások: 49
  • Navigáció / Navigation: dreimgo 220bt
  • PDA: SAMSUNG GALAXY S3
  • PDA ROM: SuperNexus
  • Skype: tothg74
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #85 Dátum: 2012, 04 28, 11:39:48 »
Köszi a segitséget! :ok:

Nem elérhető Jozso

  • Hozzászólások: 10
  • PDA: Samsung Galaxy W
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #86 Dátum: 2012, 05 05, 12:24:56 »
Sziasztok,

Két problémám van mostanában a készülékkel, az egyik, hogy alkalmanként elfeljti, hogy neki kihangosításnál a hátsó hangszórót kellene használnia, és azt próbálja, mi a fülnél van, a Samsung felirat felett. Aztán reset, és újra eszébe jut. Ilyen volt vkinek?

A másik, hogy nekem kvázi semmi igényem nincs a zenelejátszó felé, csak egy hiányzik marhára, hogy megjegyezze, hogy mi volt az utolsó szám, amit hallgattam. Márpedig nem jegyzi meg. Max 1-2 órára, utána már kereshetem ki az albumok közül, hogy holt tartottam.

Próbáltam winamp-ot meg vmi mixzinget, de azok sem tudták. Én idáig nem tudtam, hogy ez ennyire extra fícsör. Előző Omniám alapból tudta, az előtte levő pda-m is, feleségemé, lányomé is tudja. Ennél meg kezdem mindig a nulláról megkeresni, hogy hol is tarthattam. (tudom, hogy van egy olyan, hogy "utoljára játszott". Mondjuk az sem túl komfortos, de még ott is van, hogy olyat hoz ki legfölülre, amit mondjuk egy hónapja hallgattam, azokat meg amik tényleg nemrég voltak nincsenek sehol)

(a szoftver gyári, a legújabb amit most talál, 2.3.6, XXLM6)

Nem elérhető novabum

  • Hozzászólások: 15
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: nicns
  • PDA: Samsung galaxy w
  • PDA ROM: istensetudja
  • Skype: asdw
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #87 Dátum: 2012, 05 12, 18:36:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok,

Két problémám van mostanában a készülékkel, az egyik, hogy alkalmanként elfeljti, hogy neki kihangosításnál a hátsó hangszórót kellene használnia, és azt próbálja, mi a fülnél van, a Samsung felirat felett. Aztán reset, és újra eszébe jut. Ilyen volt vkinek?

A másik, hogy nekem kvázi semmi igényem nincs a zenelejátszó felé, csak egy hiányzik marhára, hogy megjegyezze, hogy mi volt az utolsó szám, amit hallgattam. Márpedig nem jegyzi meg. Max 1-2 órára, utána már kereshetem ki az albumok közül, hogy holt tartottam.

Próbáltam winamp-ot meg vmi mixzinget, de azok sem tudták. Én idáig nem tudtam, hogy ez ennyire extra fícsör. Előző Omniám alapból tudta, az előtte levő pda-m is, feleségemé, lányomé is tudja. Ennél meg kezdem mindig a nulláról megkeresni, hogy hol is tarthattam. (tudom, hogy van egy olyan, hogy "utoljára játszott". Mondjuk az sem túl komfortos, de még ott is van, hogy olyat hoz ki legfölülre, amit mondjuk egy hónapja hallgattam, azokat meg amik tényleg nemrég voltak nincsenek sehol)

(a szoftver gyári, a legújabb amit most talál, 2.3.6, XXLM6)

Szia!

Ezzel a kihangosítási problémával én még nem találkoztam. A samsung alap zenelejátszója szerintem kuka, a winamp is rossz. SzVSz a legjobb zenelejátszó az a PlayerPro. Van ingyenes változata (van teljes verziója is, de nem akarlak varezra buzdítani, ellenben ha kell a link hozzá, akkor írj pm-et) is.
A playerpro képes mappánként megjeleníteni a zenéidet így nem kell előadó stílus stb szerint válogatnod. Én pl csak mappa nézetben használom, a legutóbb lejátszott zenét tudja folytatni, a mappa, illetve a zene mellé ilyenkor tesz egy kis zöld ikont. Peace out!

Nem elérhető Bencq

  • Hozzászólások: 117
  • Nem: Férfi
  • PDA: LG G3
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #88 Dátum: 2012, 05 13, 21:22:49 »
Próbálta valaki a CyanogenMod 9 ALPHA (Build 2) romot? Mennyire működik a hétköznapokban? Én most tettem fel.

Nem elérhető Laci4

  • Hozzászólások: 22
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy W
  • PDA ROM: 2.3.6 I8150XXLM6
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #89 Dátum: 2012, 05 14, 02:29:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok,

Két problémám van mostanában a készülékkel, az egyik, hogy alkalmanként elfeljti, hogy neki kihangosításnál a hátsó hangszórót kellene használnia, és azt próbálja, mi a fülnél van, a Samsung felirat felett. Aztán reset, és újra eszébe jut. Ilyen volt vkinek?

A másik, hogy nekem kvázi semmi igényem nincs a zenelejátszó felé, csak egy hiányzik marhára, hogy megjegyezze, hogy mi volt az utolsó szám, amit hallgattam. Márpedig nem jegyzi meg. Max 1-2 órára, utána már kereshetem ki az albumok közül, hogy holt tartottam.

Próbáltam winamp-ot meg vmi mixzinget, de azok sem tudták. Én idáig nem tudtam, hogy ez ennyire extra fícsör. Előző Omniám alapból tudta, az előtte levő pda-m is, feleségemé, lányomé is tudja. Ennél meg kezdem mindig a nulláról megkeresni, hogy hol is tarthattam. (tudom, hogy van egy olyan, hogy "utoljára játszott". Mondjuk az sem túl komfortos, de még ott is van, hogy olyat hoz ki legfölülre, amit mondjuk egy hónapja hallgattam, azokat meg amik tényleg nemrég voltak nincsenek sehol)

(a szoftver gyári, a legújabb amit most talál, 2.3.6, XXLM6)

Halli!
Ez nálam is elő szokott jönni egy ideje..
Nem tudom mitől .. van hogy headset használat után, van hogy csak úgy magától..
Sőt, olyan is volt, hogy átment monóba a zene.. (fülesen lehet hallani)
mindezt egy restart helyre hozza.. megoldás.. passz, marad a restart, meg ha lesz kedvem újra pakolni a rendszert, egy mindenre kiterjedő "wipe"....

Zene lejátszó.. én anno megvettem a powerampot, azóta is azt használom.. az tudja ezen ficsört.. sőt, még olyat is, hogy ha bedugod a headsetet, fülest, egyből folytatja a zenét, amit elötte félbehagytál..

Igaz, jelenleg ezzel is van egy kis bug-om, be van kapcsolva az a funkció, hogy ha zenehallgatás közben jön egy hívás, zene pause, beszélgetés végével meg fojt köv.
Sajna csak az első fele megy, nem folytatja a zenét.

Nem elérhető novabum

  • Hozzászólások: 15
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: nicns
  • PDA: Samsung galaxy w
  • PDA ROM: istensetudja
  • Skype: asdw
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #90 Dátum: 2012, 05 14, 17:00:27 »
Próbálta már valaki ezt az optimalizált romot?

You are not allowed to view links. Register or Login

Ha igen mik a tapasztalatok? Stabil, gyorsabb?

Nem elérhető szmorce

  • Hozzászólások: 15
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy W GT-I8150
  • PDA ROM: I8150XXLM8 (Android 2.3.6)
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #91 Dátum: 2012, 05 14, 18:27:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Próbálta már valaki ezt az optimalizált romot?

You are not allowed to view links. Register or Login

Ha igen mik a tapasztalatok? Stabil, gyorsabb?

Én feltettem, de nekem nem tetszett, sokat laggolt, nem volt jobb mint a gyári rom.
Jelenleg is a legfrissebb gyári rom van fent. You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető novabum

  • Hozzászólások: 15
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: nicns
  • PDA: Samsung galaxy w
  • PDA ROM: istensetudja
  • Skype: asdw
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #92 Dátum: 2012, 05 15, 13:07:15 »
Srácok...

Sehogy nem tudom a W-t berakni recovery mode-ba. Már nagyon sokat olvastam utána, de sem a hangfel+bekapcs+home sem a hangfel+bekapcs technika nem működik (csak úgy 40.000 féle képpen próbáltam már. Download mode-ba be tudom rakni, ennyi. Valakinek van valami tippje?
Köszönöm!

Nem elérhető novabum

  • Hozzászólások: 15
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: nicns
  • PDA: Samsung galaxy w
  • PDA ROM: istensetudja
  • Skype: asdw
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #93 Dátum: 2012, 05 15, 14:11:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Srácok...

Sehogy nem tudom a W-t berakni recovery mode-ba. Már nagyon sokat olvastam utána, de sem a hangfel+bekapcs+home sem a hangfel+bekapcs technika nem működik (csak úgy 40.000 féle képpen próbáltam már. Download mode-ba be tudom rakni, ennyi. Valakinek van valami tippje?
Köszönöm!

Ok, sikerült az android sdk segítségével a 'adb reboot recovery' paranccsal, home gombot csak egyszer szabad utána megnyomni. Megoldva :)

Nem elérhető novabum

  • Hozzászólások: 15
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: nicns
  • PDA: Samsung galaxy w
  • PDA ROM: istensetudja
  • Skype: asdw
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #94 Dátum: 2012, 05 15, 14:53:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én feltettem, de nekem nem tetszett, sokat laggolt, nem volt jobb mint a gyári rom.
Jelenleg is a legfrissebb gyári rom van fent. You are not allowed to view links. Register or Login

Recovery mode-on keresztül nem tudom telepíteni ezt a zip file-t? Te hogyan oldottad meg? SDK-n keresztül? Ugyanis ez a custom rom az sd-re megy. Ergo a sebessége nagyban az sd kártyád írási/olvasási sebességén /is/ múlik.

Nem elérhető szmorce

  • Hozzászólások: 15
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy W GT-I8150
  • PDA ROM: I8150XXLM8 (Android 2.3.6)
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #95 Dátum: 2012, 05 15, 16:42:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Recovery mode-on keresztül nem tudom telepíteni ezt a zip file-t? Te hogyan oldottad meg? SDK-n keresztül? Ugyanis ez a custom rom az sd-re megy. Ergo a sebessége nagyban az sd kártyád írási/olvasási sebességén /is/ múlik.

Melyik romot akarod feltenni?
A gyári romot azt odin segítségével tudod feltenni,
Gyári romokat itt találsz: You are not allowed to view links. Register or Login
Szlovák vagy Szerbet szedd le az jó.

Általában Custom romot pedig CWM segítségével tudod telepíteni.
CWM telepítése is odinnal a legegyszerűbb. You are not allowed to view links. Register or Login
Miután felment a CWM utána tudod telepíteni a custom rom zip-et.





Nem elérhető szmorce

  • Hozzászólások: 15
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy W GT-I8150
  • PDA ROM: I8150XXLM8 (Android 2.3.6)
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #96 Dátum: 2012, 05 15, 16:53:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Srácok...

Sehogy nem tudom a W-t berakni recovery mode-ba. Már nagyon sokat olvastam utána, de sem a hangfel+bekapcs+home sem a hangfel+bekapcs technika nem működik (csak úgy 40.000 féle képpen próbáltam már. Download mode-ba be tudom rakni, ennyi. Valakinek van valami tippje?
Köszönöm!

Ezzel én is sokat szenvedtem majd nekem úgy sikerült, hogy VOLUME UP + POWER bekapcsol a telefon megjelenik a samsung logo a POWER gombot elengeded , de a VOLUME UP -ot nyomod tovább és hozzá elkezded nyomni a HOME gombot amíg a kis dobozka meg nem jelenik, ha megjelent akkor elengedet a VOLUME + HOME gombokat majd megnyomod a MENU gombot egyszer  és vársz, pár pillanat múlva fogad a gyári recovery mode.


Nem elérhető novabum

  • Hozzászólások: 15
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: nicns
  • PDA: Samsung galaxy w
  • PDA ROM: istensetudja
  • Skype: asdw
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #97 Dátum: 2012, 05 16, 11:58:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Próbálta valaki a CyanogenMod 9 ALPHA (Build 2) romot? Mennyire működik a hétköznapokban? Én most tettem fel.

Szia!

Engem érdekel a dolog, mennyire működnek rajta a programok, mennyire hiányos, mennyire mondható alphának?

FYI: Kipróbáltam az optimalizált Kezra romot, de sajnos sok alkalmazás hiányzik belőle, nem sokkal gyorsabb, nem települ rá minden alkalmazás, és a fele nem képes frissülni = kuka.

Felraktam ismét a gyári romot és kb 1.5x gyorsabb lett a telefonom, amivel a telenortól kikerült lassú volt és kb 2x ennyi rendszermappával kaptam. Ez most nagyon bejön.

Nem elérhető erdeitibor

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: iGO
  • PDA: Samsung
  • PDA ROM: I8150XXLM9
  • Skype: tibidikirommel@citromail.hu
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #98 Dátum: 2012, 05 19, 17:31:09 »
Sziasztok!

Mit tudni a W ICS frissítéséről?
Vagy ha nem jön ki akkor esetleg van-e már teljesen működő főzött ROM?
Előre is köszi.

Nem elérhető szmorce

  • Hozzászólások: 15
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy W GT-I8150
  • PDA ROM: I8150XXLM8 (Android 2.3.6)
Re: Samsung Galaxy W általános beszélgetés
« Reply #99 Dátum: 2012, 05 19, 20:04:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Mit tudni a W ICS frissítéséről?
Vagy ha nem jön ki akkor esetleg van-e már teljesen működő főzött ROM?
Előre is köszi.

A samsung oldala szerint nem lesz hozzá gyári ICS, vagyis majd csak portolt romok várhatóak, de jelenleg csak alpha(erősen csak tesztelési célból ajánlott) verziók vannak :(, ha lesz, itt fogod megtalálni és az alpha-t is találod, amit ki tudsz próbálni: You are not allowed to view links. Register or Login