2024, 04 19, 03:45:47

Szerző Téma: iPhone 4S  (Megtekintve 89370 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: iPhone 4S
« Reply #25 Dátum: 2011, 11 10, 10:35:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Este 10 órától egészen idáig, közel 11 óra alatt 24%-kal csökkent az akku töltöttsége úgy, hogy reggel már nyomogattam kicsit. Ez jóval kevesebb csökkenés, mint amikor a 3G be volt kapcsolva. Eddig úgy néz ki, hogy a gyors merüléses probléma megoldódott. :)

Ha egyszerre több paramétert változtatsz, gyakorlatilag fogalmunk sincs, melyik hozott javulást...
A 3G standby-ban akkor okozhat a 2G-nél gyorsabb merülést, ha kifejezetten gyenge a (3G) térerő, ahol vagy.

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: iPhone 4S
« Reply #26 Dátum: 2011, 11 10, 17:01:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Este 10 órától egészen idáig, közel 11 óra alatt 24%-kal csökkent az akku töltöttsége úgy, hogy reggel már nyomogattam kicsit. Ez jóval kevesebb csökkenés, mint amikor a 3G be volt kapcsolva. Eddig úgy néz ki, hogy a gyors merüléses probléma megoldódott. :)
ém furcsálom ő, hogy a 3g-től merül ennyire. Ha tényleg így van, akkor sztem valami hiba lehet. JB-s a pda-d? Mikor volt reset utoljára?

Nem elérhető Rolix

  • Hozzászólások: 57
  • PDA: iPhone 4S
  • PDA ROM: iOS 5.0
Re: iPhone 4S
« Reply #27 Dátum: 2011, 11 10, 17:07:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha egyszerre több paramétert változtatsz, gyakorlatilag fogalmunk sincs, melyik hozott javulást...
A 3G standby-ban akkor okozhat a 2G-nél gyorsabb merülést, ha kifejezetten gyenge a (3G) térerő, ahol vagy.

Igazából akkor már csak a 3G kikapcsolását módosítottam amikor észrevettem jelentős különbséget. Elhiszem, hogy elméletben mennyire merítheti a 3G, de sajnos ez a szoftver hibája. Remélem ha kijön a következő verzió akkor ezt is orvosolni fogja.


You are not allowed to view links. Register or Login
ém furcsálom ő, hogy a 3g-től merül ennyire. Ha tényleg így van, akkor sztem valami hiba lehet. JB-s a pda-d? Mikor volt reset utoljára?

Nem JB-s, reset pedig tegnap volt rajta. 3 napot a telefon, egyedül ma nem volt reset. Az előbbi két napon is csak azért volt, mert ledobott a hálózat, de az azóta megoldódott. :)

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: iPhone 4S
« Reply #28 Dátum: 2011, 11 10, 17:09:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igazából akkor már csak a 3G kikapcsolását módosítottam amikor észrevettem jelentős különbséget. Elhiszem, hogy elméletben mennyire merítheti a 3G, de sajnos ez a szoftver hibája. Remélem ha kijön a következő akkor ezt is orvosolni fogja benne.


Nem JB-s, reset pedig tegnap volt rajta. 3 napot a telefon, egyedül ma nem volt reset. Az előbbi két napon is csak azért volt, mert ledobott a hálózat, de az azóta megoldódott. :)
arra gondolok, hogy bírnia kell a fooyamatos 3g-t, erdoke is erre utalt

Nem elérhető Rolix

  • Hozzászólások: 57
  • PDA: iPhone 4S
  • PDA ROM: iOS 5.0
Re: iPhone 4S
« Reply #29 Dátum: 2011, 11 10, 17:11:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
arra gondolok, hogy bírnia kell a fooyamatos 3g-t, erdoke is erre utalt

Pedig sajnos más fórumokon is panaszkodnak, hogy a 3G is húzza az akksit. :S

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: iPhone 4S
« Reply #30 Dátum: 2011, 11 10, 17:14:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Pedig sajnos más fórumokon is panaszkodnak, hogy a 3G is húzza az akksit. :S
akkor viszont gáz, de sztem megoldják. Jelenstétek be többen

Nem elérhető Rolix

  • Hozzászólások: 57
  • PDA: iPhone 4S
  • PDA ROM: iOS 5.0
Re: iPhone 4S
« Reply #31 Dátum: 2011, 11 10, 17:16:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
akkor viszont gáz, de sztem megoldják. Jelenstétek be többen

Itt a cikk róla ami szerint a következő verzió akksi kímélőbb lesz. :)
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: iPhone 4S
« Reply #32 Dátum: 2011, 11 10, 17:27:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Itt a cikk róla ami szerint a következő verzió akksi kímélőbb lesz. :)
You are not allowed to view links. Register or Login
:oops: köszi  :D

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: iPhone 4S
« Reply #33 Dátum: 2011, 11 11, 13:05:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Pedig sajnos más fórumokon is panaszkodnak, hogy a 3G is húzza az akksit. :S

Ugyan nem vizsgáltam, milyen az üzemidő csak 2G-vel, de nincs különösebb gondom az akksival 3G-n. Tegnap elég kemény napja volt (sok hívás, több tucatnyi fénykép, feltöltések Foursquare-re, pár program frissítése, RSS sync, stb), és reggel 7-től éjjel fél 2-ig még maradt 15 %-om, simán kibírta a parkoltatott ~15 nagyobb programfrissítést, amikor hazaértem.

Nem elérhető Rolix

  • Hozzászólások: 57
  • PDA: iPhone 4S
  • PDA ROM: iOS 5.0
Re: iPhone 4S
« Reply #34 Dátum: 2011, 11 11, 21:35:40 »
Kijött végre az iOS 5.0.1  :taps:

Mintha tényleg megoldódott volna ez az akksi dolog ezáltal... most már mindenki happy.
Már csak a Siri-t csinálhatnák meg úgy, hogy magyarul is értsen.  :ima:

Nem elérhető

  • Hozzászólások: 193
  • Truthful
  • PDA: N90AP
  • PDA ROM: Darwin 11.0.0_Boot Time 2011.11.11._5.0.1
Re: iPhone 4S
« Reply #35 Dátum: 2011, 11 12, 00:18:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kijött végre az iOS 5.0.1  :taps:

Mintha tényleg megoldódott volna ez az akksi dolog ezáltal... most már mindenki happy.
Már csak a Siri-t csinálhatnák meg úgy, hogy magyarul is értsen.  :ima:

Azt felejsd el. Így sem bírják a serverek. Nem véletlen, hogy i4-en tiltva van.
Megbuktam informatikai biztonság és menedzsmentből, de feltörtem a tanulmányi rendszert, és kijavítottam ötösre...

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: iPhone 4S
« Reply #36 Dátum: 2011, 11 12, 00:55:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Azt felejsd el. Így sem bírják a serverek. Nem véletlen, hogy i4-en tiltva van.

Csak idő kérdése. Szerintem előbb lesz elérhető, mint az SMS kézbesítés kérése, vagy az egygombos WiFi/BT/Airplane kapcsolás. :p

Nem elérhető

  • Hozzászólások: 193
  • Truthful
  • PDA: N90AP
  • PDA ROM: Darwin 11.0.0_Boot Time 2011.11.11._5.0.1
Re: iPhone 4S
« Reply #37 Dátum: 2011, 11 12, 12:16:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Csak idő kérdése. Szerintem előbb lesz elérhető, mint az SMS kézbesítés kérése, vagy az egygombos WiFi/BT/Airplane kapcsolás. :p

Magyarosi Csaba 2009-ben tépte a haját, hogy nincs karakter számláló. Ma már az is van, sőt az sms-ből egy kattintással varázsolhatunk MMS-t. Az iMessengerről nem is beszélve. Amiket írtál.... Is van megoldás, csak utána kéne olvasni egy kicsit. Amúgy az értesítési jelentések csak teleszemetelik a telefont.
Megbuktam informatikai biztonság és menedzsmentből, de feltörtem a tanulmányi rendszert, és kijavítottam ötösre...

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: iPhone 4S
« Reply #38 Dátum: 2011, 11 12, 19:02:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Amiket írtál.... Is van megoldás, csak utána kéne olvasni egy kicsit.

Nem fogok tyúkbeles JB-et rakni egyetlen készülékemre se, különösen nem a céges telefonra. Untethered talán még beleférne, de a fasorban sincs már az iOS5 iPad 2-re se. Ha JB nélkül megoldható az SBSettings, bármelyik alternatív böngésző és Calendar app alapértelmezetté tétele, illetve a kézbesítési értesítés, lszi írd be, talán más is kíváncsi a módszerre.

Nem elérhető

  • Hozzászólások: 193
  • Truthful
  • PDA: N90AP
  • PDA ROM: Darwin 11.0.0_Boot Time 2011.11.11._5.0.1
iPhone 4S
« Reply #39 Dátum: 2011, 11 12, 20:53:06 »
Egyre nehezebb lesz, mert a nagyok, vagy átigazoltak, vagy máshol kötötték le magukat. Az Apple hozzáállásával sem értek - most az egyszer - egyet, ami Charli Miller esetét érinti. Windows ezért fizetett is volna. Én sem JB-zek másfél éve, de most lementettem az SHSH-t, mert érdekel a Siri. Persze ha neked a kezed is meg van kötve úgy nehéz.
Ez a tapitalp sem a legjobb, nincsenek válasz gombok.
Megbuktam informatikai biztonság és menedzsmentből, de feltörtem a tanulmányi rendszert, és kijavítottam ötösre...

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
iPhone 4S
« Reply #40 Dátum: 2011, 11 12, 21:48:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Ez a tapitalp sem a legjobb, nincsenek válasz gombok.
Amint rányomsz az üzenetre amire válaszolni akarsz, ott a quote. Ezt is a tapatalkrol írom. Ne keress minden kákán csomót, jó ez a fórum  ;)
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető

  • Hozzászólások: 193
  • Truthful
  • PDA: N90AP
  • PDA ROM: Darwin 11.0.0_Boot Time 2011.11.11._5.0.1
iPhone 4S
« Reply #41 Dátum: 2011, 11 13, 17:30:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Amint rányomsz az üzenetre amire válaszolni akarsz, ott a quote. Ezt is a tapatalkrol írom. Ne keress minden kákán csomót, jó ez a fórum  ;)

Jaaa, de ahhoz be kell jelentkezni. Én fordítva szoktam, csa kakkor jel tkezem be ha hozzá akarok szólni. Érted? De így már tényleg jól működik, köszi.
Ahhoz hogy visszatalálja újabb bűvészmutat ányra van szükség, hogy ne egy Samsungos topikban találjam magam.
Megbuktam informatikai biztonság és menedzsmentből, de feltörtem a tanulmányi rendszert, és kijavítottam ötösre...

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: iPhone 4S
« Reply #42 Dátum: 2011, 11 13, 19:00:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jaaa, de ahhoz be kell jelentkezni. Én fordítva szoktam, csa kakkor jel tkezem be ha hozzá akarok szólni. Érted? De így már tényleg jól működik, köszi.
Ahhoz hogy visszatalálja újabb bűvészmutat ányra van szükség, hogy ne egy Samsungos topikban találjam magam.
webes feluleten a profilodban kapcsold ki az osszes forum figyeleset es csak az ioseseket hagyd meg. Ezutan a tapatalkban a favorits ful alatt csak azokat fogod latni, nem kerulsz samsungos topikba. Attegyem az sgs2 vs iphone 4 temat az ios ala? :D
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető

  • Hozzászólások: 193
  • Truthful
  • PDA: N90AP
  • PDA ROM: Darwin 11.0.0_Boot Time 2011.11.11._5.0.1
Re: iPhone 4S
« Reply #43 Dátum: 2011, 11 15, 20:52:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
webes feluleten a profilodban kapcsold ki az osszes forum figyeleset es csak az ioseseket hagyd meg. Ezutan a tapatalkban a favorits ful alatt csak azokat fogod latni, nem kerulsz samsungos topikba. Attegyem az sgs2 vs iphone 4 temat az ios ala? :D

Látom már Téged is megkavartak az SGS2 vallási felekezet kántálásai, de ha az Android vs. iPhone topikra gondolsz, inkább ne. Semmi szükség a fegyelmezetlen, saját szórakoztatásukara beküldött hozzászólásokra. Az iOS topikok maradjanak meg szakmai síkon off nélkül.
Megbuktam informatikai biztonság és menedzsmentből, de feltörtem a tanulmányi rendszert, és kijavítottam ötösre...

Nem elérhető penell

  • Hozzászólások: 230
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO 8.3
  • PDA: HTC one
Re: iPhone 4S
« Reply #44 Dátum: 2011, 11 19, 11:05:44 »
Ez a két program nagyon szuper.Gyorsabb szövegbevitel a magyar iPhone-osoknak  Dragon Dictation és a Dragon Search.  :taps:

Nem elérhető martesz

  • Hozzászólások: 15
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: Iphone 4S, Samsung galaxy S
  • PDA ROM: ios 5.0.1, Darky 10.2.2
Re: iPhone 4S
« Reply #45 Dátum: 2011, 11 26, 10:57:36 »
Sziasztok!
Kijelzővédő fóliát akarok venni iphone 4s-re, azt szeretném kérdezni hogy melyik a jobb a matt vagy a fényes és mivel jobb egy 3ezer forintos fólia az 1300-asnál?

Nem elérhető ramy

  • Hozzászólások: 1316
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo..
  • PDA: Sgs5
  • PDA ROM: Droid 4.4.2
  • Skype: ramy19691
Re: iPhone 4S
« Reply #46 Dátum: 2011, 12 27, 22:42:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Kijelzővédő fóliát akarok venni iphone 4s-re, azt szeretném kérdezni hogy melyik a jobb a matt vagy a fényes és mivel jobb egy 3ezer forintos fólia az 1300-asnál?

Igazából nem egyenesen arányos a fólia ára, a minőségével! Én matt fóliát nem raknék . Fényesen mit értesz? van a matt,van a sima jól átlátszó,és van tükör fólia!  Én simát ajánlom.  keresésben,h hol , :google:  beírod a gép nevét,és 876584534 féle terméket fóliát találsz! Akár vatera-árgép-ebay....  De ha jót akarsz.s nincs kedved kísérletezgetni ,menj a Speed Shop-ba,ott találsz rá brandó fóliát jó árban,és fel is rakják ,ha szépen kéred! (mert ugyi a felrakás,is külön művészet)  ;)   :D

Nem elérhető Martin_93

  • Hozzászólások: 114
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo
  • PDA: iPhone 4S , Galaxy SII
  • PDA ROM: IOS 5.01, XXKF2
Re: iPhone 4S
« Reply #47 Dátum: 2011, 12 28, 12:32:44 »
Sziasztok!
Gondoltam ide írok, mert nem tudom, hogy hova fordulhatnék segítségért. December 17.-én vásároltam egy 4S-et és még aznap beregisztráltam az iTunes-ba. A problémám az lenne, hogy azóta mindössze egy App-pt töltöttem le 2.39€-ért, viszont tegnap, amikor megnéztem a tranzakcióim az Otp 3 vásárlást is feltűntetett. Ráadásul az egyiket 17-én, amikor az ég világon semmit nem csináltam a telefonnal, csak regisztráltam. A 3 összeg teljesen különböző. Mivel az ünnepek alatt az apple nem küldött információt, tegnap este kaptam emailt, hogy vásároltam, de ott is csak a 2.39€-os vásárlást tüntetik fel. Illetve találtam egy olyat az iTunes-ba, hogy purchase history és ott is csak az van. Vélemény, hogy esetleg mire vehettek le pénzt?
A másik kérdésem pedig az lenne, hogy ti is észrevettétek, hogy a Safari piszkosul meríti az akkumulátort? Vagy csak nekem? Esetleges böngésző javaslatok, melyek akkumulátor kímélőek? :)

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: iPhone 4S
« Reply #48 Dátum: 2011, 12 28, 13:09:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Gondoltam ide írok, mert nem tudom, hogy hova fordulhatnék segítségért. December 17.-én vásároltam egy 4S-et és még aznap beregisztráltam az iTunes-ba. A problémám az lenne, hogy azóta mindössze egy App-pt töltöttem le 2.39€-ért, viszont tegnap, amikor megnéztem a tranzakcióim az Otp 3 vásárlást is feltűntetett. Ráadásul az egyiket 17-én, amikor az ég világon semmit nem csináltam a telefonnal, csak regisztráltam. A 3 összeg teljesen különböző. Mivel az ünnepek alatt az apple nem küldött információt, tegnap este kaptam emailt, hogy vásároltam, de ott is csak a 2.39€-os vásárlást tüntetik fel. Illetve találtam egy olyat az iTunes-ba, hogy purchase history és ott is csak az van. Vélemény, hogy esetleg mire vehettek le pénzt?
A másik kérdésem pedig az lenne, hogy ti is észrevettétek, hogy a Safari piszkosul meríti az akkumulátort? Vagy csak nekem? Esetleges böngésző javaslatok, melyek akkumulátor kímélőek? :)
regisztrációkor 500.- ft-tal próbavásárlást csinálnak.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: iPhone 4S
« Reply #49 Dátum: 2011, 12 28, 21:29:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
regisztrációkor 500.- ft-tal próbavásárlást csinálnak.

Egészen pontosan blokkolnak egy összeget, hogy ellenőrizzék, van-e keret a kártyán. Ez később (tipikusan az első sikeres vásárlás után) feloldásra kerül. Bizalmatlan szállodák is szoktak ilyet csinálni, elkerülendő, hogy valaki bohóckodjon a foglalásokkal.