2024, 03 28, 21:22:03
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: SGS2 vagy Iphone4?  (Megtekintve 111472 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #725 Dátum: 2012, 04 08, 03:34:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A P1000-esben is van sim kártya?
Természetesen, egy T-mobilos Pre-paid.
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #726 Dátum: 2012, 04 08, 09:31:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Természetesen, egy T-mobilos Pre-paid.

Akkor lehet optimalizálva a vas és/vagy a rendszer ha ugyanolyan használattal illetve készenlétben tovább bírja egy töltéssel.

Nem elérhető le_vente

  • Hozzászólások: 1667
  • intoleráns robot, kukásdroid ;)
  • Navigáció / Navigation: Waze, Sygic, Navigon, iGO, iGO Primo, Be On Road
  • PDA: Note II, SGS2, Samsung Galaxy Mini 2, Samsung Tab3 WiFi, Asus A636N, Samsung Galaxy Young - All Rooted
  • PDA ROM: [4.4.2][NI1]Dr.Ketan Custom ROMV12, Agni kernel
Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #727 Dátum: 2012, 04 08, 13:36:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na de >4x annyi készenléti idő???
1 GHz-es 1magos vs. 1,2 GHz kétmagos.
1024x600-as, 7"-os kijelző vs. 480x800-as 4,3 "-os kijelző.
3000 vs 1650 mAh.


Hát, egyrészt kb. fele teljesítmény és kb. dupla akku, így gyorsan nézve ez ki is jön.

Anyusnál az SGS is elmegy néha 3 napot. De nálam is ment már meglepően sokat az SGS2.

Használat függvényében pedig az Amoled világos képnél sokat ehet.

Hasonlítsd össze az akksihasználatot a kettőn, ott ki fog talán jönni, mi mennyivel többet - kevesebbet eszik.

Az se mindegy, mennyit alszik, ugye, mert jó nézni az ICS topikban, mikor három napot ment egy SGS2, csak hát nagyrészt deep sleep-ben...

Ahogy Marcedli megírta a cikkében, úgy engem sem érdekel ez a probléma amúgy - technikailag igen - , mert konnektort sűrűn lelek, tartalék akksim is van három féle. De minekutána reggeltől estig kibírja ezek nélkül is, így nem vagyok gondban.
- Azt mondják, elmebajban szenvedek.. De én nem szenvedek, élvezem minden percét...

- Adj neki tanácsot. Ha nem hallgat rád, hadd tanítsa meg a balsorsa. - japán közmondás

A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #728 Dátum: 2012, 04 08, 14:04:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Hát, egyrészt kb. fele teljesítmény és kb. dupla akku, így gyorsan nézve ez ki is jön.

Anyusnál az SGS is elmegy néha 3 napot. De nálam is ment már meglepően sokat az SGS2.

Használat függvényében pedig az Amoled világos képnél sokat ehet.

Hasonlítsd össze az akksihasználatot a kettőn, ott ki fog talán jönni, mi mennyivel többet - kevesebbet eszik.

Az se mindegy, mennyit alszik, ugye, mert jó nézni az ICS topikban, mikor három napot ment egy SGS2, csak hát nagyrészt deep sleep-ben...

Ahogy Marcedli megírta a cikkében, úgy engem sem érdekel ez a probléma amúgy - technikailag igen - , mert konnektort sűrűn lelek, tartalék akksim is van három féle. De minekutána reggeltől estig kibírja ezek nélkül is, így nem vagyok gondban.
Nem is arról van szó, nálam is vannak szabad konnektorok.
Csak azért vagyok morcos, mert a nejem/fiam Galaxy W-je 0-24 bekapcsolt WiFi-vel, kezelőprogram (GreenPower, JuiceDefender, vagy hasonlók) nélkül is elmegy ~2 napot.
Ugyanez SGS2-nél 18-20 óra. Note-nál sem jobb.

Félre ne érts, IMÁDOM az SGS2/Note-t, a Tab-ot épp ma adom el, ENNEK ELLENÉRE írom, amit.

Igazán csak a felháborodottságomnak akartam hangot adni, amiért nem képesek úgy optimalizálni az SGS2/Note szoftverét, mint a W-t vagy a Tab-ét.
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető ATom...

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 1269
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO, de mostanában inkább Googlemaps
  • PDA: G900F + Note 10.1 2014
  • PDA ROM: G900FXXU01 (4.4.2) + N8000XXCMA2 (4.1.2)
  • Skype: -
Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #729 Dátum: 2012, 06 27, 16:26:58 »
Külföldön voltam hosszabb ideig és vennem kellett egy helyi telefont. Hát gondoltam kipróbálom az i4S-t.
Mivel sokkal gyorsabban csinál képeket végig ezt használtam és most itthon is iPhone-s lettem, gondoltam itt az ideje, hogy mélyebben megismerjem az IOS-t. (Az SGS2 a táskámban lapul azért.)

A készülék formailag jobban tetszik, mint a samu, de most így kb. 5 hét használat után a következők komoly gondjaim adódtak:

- többször lefagytak a programok (visszaugrott a főképernyőre), pl. mail, skype, de a beállításokból is csinált már ilyet;
- ha átveszek egy hívást, azt gyakran nem hallom, a számláló is megáll 0:00-nál;
- a héten másodszor fagyott meg a telefon rész: hívásra azt írja, hogy sikertelen, bár a térerő fullon van. Ilyenkor nem vagyok kapcsolható, csak teljes kikapcsolás után áll helyre;
- ma az 1300 kontaktomból egyszer csak sms közben eltűnt 800 db... A gmail fiókot törölnöm kellett és újra lehúznom mindent...;
- nem nyit meg minden mellékleten az email-ban, pl: excell táblázatok csak az első munkalapját látni,
- mellékletet nem tudom lementeni, ettől a falnak megyek.
- ha komolyabban használom (1-2 óra BT, 1 óra Wifi, 2 óra telefonálás) akkor 15h-ra 20%-ra merül...
- ha nem használom szinte egyáltalán csak akkor bír ki egy teljes napot...
- nem tudok "fő" telefonszámot kijelölni a kontaktoknál, ami nagyon zavaró azoknál az ismerőseimnél, ahol 3-4 szám van beírva
- egyedi csengőhang felrakása...hááááát gratulálok annak, aki ezt kitalálta;
- a kocsimban a BT kihangosítóval ugyan úgy meg-meg szakad, mint az SGS2-vel. Utoljára az SGS1 volt hibátlan e téren...

Mindezek után várom az ekézést, de saját tapasztalatból mondom, hogy semmivel nem megbízhatóbb ez az i4S mint az SGS2 volt (GB-vel), viszont gyengébb az akksija, és úgy érzem magam mint egy palackba zárt szellem az androidhoz képest...


Miért nincs tökéletes PDA???

Nem elérhető Mordon

  • Hozzászólások: 1162
  • PDA: Galaxy Note 3, iPad 3
  • PDA ROM: 4.4.2 (ENB4)
Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #730 Dátum: 2012, 06 27, 16:53:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Külföldön voltam hosszabb ideig és vennem kellett egy helyi telefont. Hát gondoltam kipróbálom az i4S-t.
Mivel sokkal gyorsabban csinál képeket végig ezt használtam és most itthon is iPhone-s lettem, gondoltam itt az ideje, hogy mélyebben megismerjem az IOS-t. (Az SGS2 a táskámban lapul azért.)

A készülék formailag jobban tetszik, mint a samu, de most így kb. 5 hét használat után a következők komoly gondjaim adódtak:

- többször lefagytak a programok (visszaugrott a főképernyőre), pl. mail, skype, de a beállításokból is csinált már ilyet;
- ha átveszek egy hívást, azt gyakran nem hallom, a számláló is megáll 0:00-nál;
- a héten másodszor fagyott meg a telefon rész: hívásra azt írja, hogy sikertelen, bár a térerő fullon van. Ilyenkor nem vagyok kapcsolható, csak teljes kikapcsolás után áll helyre;
- ma az 1300 kontaktomból egyszer csak sms közben eltűnt 800 db... A gmail fiókot törölnöm kellett és újra lehúznom mindent...;
- nem nyit meg minden mellékleten az email-ban, pl: excell táblázatok csak az első munkalapját látni,
- mellékletet nem tudom lementeni, ettől a falnak megyek.
- ha komolyabban használom (1-2 óra BT, 1 óra Wifi, 2 óra telefonálás) akkor 15h-ra 20%-ra merül...
- ha nem használom szinte egyáltalán csak akkor bír ki egy teljes napot...
- nem tudok "fő" telefonszámot kijelölni a kontaktoknál, ami nagyon zavaró azoknál az ismerőseimnél, ahol 3-4 szám van beírva
- egyedi csengőhang felrakása...hááááát gratulálok annak, aki ezt kitalálta;
- a kocsimban a BT kihangosítóval ugyan úgy meg-meg szakad, mint az SGS2-vel. Utoljára az SGS1 volt hibátlan e téren...

Mindezek után várom az ekézést, de saját tapasztalatból mondom, hogy semmivel nem megbízhatóbb ez az i4S mint az SGS2 volt (GB-vel), viszont gyengébb az akksija, és úgy érzem magam mint egy palackba zárt szellem az androidhoz képest...

Semmi sem tökéletes, de amit írsz az eléggé érdekes, főleg, hogy gondolom te vagy az első gazdája és nem töltöttél vissza régebbi rendszerhez tartozó beállításokat (ilyenkor szokott néha megbokrosodni).
Az üzemidőt végképp nem értem, mert a mai napig sírom vissza az iPhone-os üzemidőket, mivel fényévekkel jobb volt, mint bármelyik Samsung (iOS5-től van a helyzetérzékeny logolás, azt érdemes kikapcsolni, de az sem zabálhatna ennyit).

Nekem soha nem tűnt el így semmi, max a bookmarkjaim droid alatt, de az az ICS Browser+ hülyesége, mondjuk az azonnali szinkron miatt kedves mikor a desktop gépről is eltűnik minden a böngésző alól (már rutinból mentem hetente). Gyanítom valami iCloud-Google kavarás lehetett nálad a hiba, a kétlakiság okozhat kalamajkákat.

Az Excelt alapból ennyire ismeri a rendszer, ha dolgozni akarsz vele, akkor telepíts QOffice-t, vagy DocsToGo-t, onnantól, ha a mellékleten hosszan rányomsz, akkor át tudod azt adni ezeknek az alkalmazásoknak, amik el is mentik. A rendszer Office viewere jó, ha nincs más, de nem munkára való.

Nem elérhető ATom...

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 1269
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO, de mostanában inkább Googlemaps
  • PDA: G900F + Note 10.1 2014
  • PDA ROM: G900FXXU01 (4.4.2) + N8000XXCMA2 (4.1.2)
  • Skype: -
Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #731 Dátum: 2012, 06 28, 10:18:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
...

Az Excelt alapból ennyire ismeri a rendszer, ha dolgozni akarsz vele, akkor telepíts QOffice-t, vagy DocsToGo-t, onnantól, ha a mellékleten hosszan rányomsz, akkor át tudod azt adni ezeknek az alkalmazásoknak, amik el is mentik. A rendszer Office viewere jó, ha nincs más, de nem munkára való.

Köszönöm! Kipróbálom!

Egyébként azért vagyok "sokkos" állapotban, mert annyit dicsérték az iPhone-t, és ahhoz képest látom, hogy legalább annyi baja van mint az androidnak.
Miért nincs tökéletes PDA???

Nem elérhető rubi91

  • Hozzászólások: 551
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy Note 3 / Note
  • PDA ROM: MK2 / ~
Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #732 Dátum: 2012, 07 03, 12:58:48 »
hogy lehet ilyet egyáltalán egy cégnek levédetnie.... !! szinte minden így fog működni idővel.. >:(  >:(


You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető spitya

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4502
  • Nem: Férfi
  • Samsung-Fan
  • Navigáció / Navigation: iGO-Nextgen
  • PDA: GALAXY S10+ SM-G975F
  • PDA ROM: G975FXXU9ETLJ gyári
  • Skype: spitya68
Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #733 Dátum: 2012, 07 09, 16:52:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
hogy lehet ilyet egyáltalán egy cégnek levédetnie.... !! szinte minden így fog működni idővel.. >:(  >:(


You are not allowed to view links. Register or Login

Gusztustalan ez az Apple!   >:(

Nem elérhető wolfpapa

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2500
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic/iGO
  • PDA: iPhone 7/Xiaomi Mi 1A/ZTE Nubia Z17S/iPad Pro/Air 2
  • PDA ROM: az aktualis
Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #734 Dátum: 2012, 07 09, 17:03:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
hogy lehet ilyet egyáltalán egy cégnek levédetnie.... !! szinte minden így fog működni idővel.. >:(  >:(


You are not allowed to view links. Register or Login

Itt meg bukott!
You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login   You are not allowed to view links. Register or Login

Lacus_

  • Vendég
Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #735 Dátum: 2012, 07 10, 07:05:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Itt meg bukott!
You are not allowed to view links. Register or Login
Én tudod hogy reagálnék erre a gusztustalan apple-re, kitiltanám európából, használják az amcsik ha annyira odavannak érte.

Nem elérhető le_vente

  • Hozzászólások: 1667
  • intoleráns robot, kukásdroid ;)
  • Navigáció / Navigation: Waze, Sygic, Navigon, iGO, iGO Primo, Be On Road
  • PDA: Note II, SGS2, Samsung Galaxy Mini 2, Samsung Tab3 WiFi, Asus A636N, Samsung Galaxy Young - All Rooted
  • PDA ROM: [4.4.2][NI1]Dr.Ketan Custom ROMV12, Agni kernel
Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #736 Dátum: 2012, 07 10, 11:51:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én tudod hogy reagálnék erre a gusztustalan apple-re, kitiltanám európából, használják az amcsik ha annyira odavannak érte.


A legviccesebb, hogy azt sem fogják fel, hogy sok olyan vevőt buknak el, akik inogtak...

A másik, amit nem fognak fel, hogy SB megboldogulásával az általa járt hányingerkeltő, de sikeres út már járhatatlan, nem kellene erőltetniük azokat, amit még a főparaszt-tolvaj indított útjára, mert ha tetszik, ha nem, más idők járnak, mára túlszárnyalják őket mások még azokban is, ahol volt valamennyi eredetisége az Apple-nek.

Természetesen továbbra is helytelen temetni őket, de váltaniuk kell, mert az a lendület, ami eddig tolta a szekerüket csökken és a zombik közül egyre többen csodát látnak, meg mi is, hogy látnak végre mást is a Zalmaikon  :taps: vakítása mellett.

Senki, még SJ se lenne képes fenntartani a pozíciójukat VALÓDI eredmények és újítások nélkül, eddig is egy ilyen zseni kellett hozzá, most meg nincs semmilyen zsenijük.

Továbbra is felesleges megtámadni, ami jó az Apple cuccaiban, az jó, de ami jobb máshol, vagy csak egyszerűen máshol is megvan, ráadásul olcsóbban és régebben, azt már egyre kevésbé lehet megmagyarázni. Agymosó zseni már mások idegeit borzolja, itt nem segít!

Az usákok ostobaságát a szabadalmak terén meg már ott is unják.
A többi ostobaságuk ettől még megmarad persze...

No, meg, hogy ki mennyit lopott, ugye... Persze, ha kettős mércét alkalmazunk...  :ok:
- Azt mondják, elmebajban szenvedek.. De én nem szenvedek, élvezem minden percét...

- Adj neki tanácsot. Ha nem hallgat rád, hadd tanítsa meg a balsorsa. - japán közmondás

A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

Nem elérhető Eperjesi76

  • Hozzászólások: 185
  • Nem: Férfi
  • Ember fia
  • PDA: iPhone 11
  • PDA ROM: iOS 13.3.1
Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #737 Dátum: 2013, 02 09, 07:47:57 »
Röviden-tömören Használktam iPhone4-et SGS2-t.
Instagram,Face,fórumok több ablakban stb.
Határozottan
SGS2!!
 :ok: :ok: :ok: :ok: :taps: :taps: :taps: :taps:

Nem elérhető le_vente

  • Hozzászólások: 1667
  • intoleráns robot, kukásdroid ;)
  • Navigáció / Navigation: Waze, Sygic, Navigon, iGO, iGO Primo, Be On Road
  • PDA: Note II, SGS2, Samsung Galaxy Mini 2, Samsung Tab3 WiFi, Asus A636N, Samsung Galaxy Young - All Rooted
  • PDA ROM: [4.4.2][NI1]Dr.Ketan Custom ROMV12, Agni kernel
Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #738 Dátum: 2013, 02 09, 15:10:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Röviden-tömören Használktam iPhone4-et SGS2-t.
Instagram,Face,fórumok több ablakban stb.
Határozottan
SGS2!!
 :ok: :ok: :ok: :ok: :taps: :taps: :taps: :taps:


Hát igen.

Én meg már úgy vagyok vele a Note II-t gyűrvén MultiWindow-ban két navit futtatva, meg egyéb nyalánkságok, hogy ha meg is botránkozik valaki, a múltra tekintek vissza, mikor iPhone-ra gondolok...

De nem szoktam rá gondolni, hehe...
- Azt mondják, elmebajban szenvedek.. De én nem szenvedek, élvezem minden percét...

- Adj neki tanácsot. Ha nem hallgat rád, hadd tanítsa meg a balsorsa. - japán közmondás

A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

Nem elérhető Cornetto72

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 1771
  • Nem: Férfi
  • Néha be-be néző...
    • PDA fórum
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Samsung S1,S2,S6,S7dual,S8,DEX+Gear S1+VR2017,Gear 360, iphone4s,5SE,iPod 6G , iPad PRO 9,7 4G, Nexus7 II Gen.
  • Skype: maxximus19720315
Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #739 Dátum: 2013, 02 17, 21:50:00 »
Nem egy lapon mérhető a két telefon. ;)
Persze, hogy S2  :ok:
Az i4 mellett pár kifejezetten apple-ra fejlesztett cucc szól (persze méreg drágán-egy fogorvosi alkalmazás 350 font volt !!!), csak ha valakinek erre lenne szüksége és pár program profibban fut az apple-s verzióban ez tény.
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Lenny

  • Hozzászólások: 1049
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Nexus 5
  • PDA ROM: Gyári stock
Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #740 Dátum: 2013, 02 18, 14:40:25 »
Én egy dolgot "irigyelek" az I cuccoktól, az pedig a smooth-ság. Bár S2 JB-vel már nagyon szépen fut. Bár lehet iphone-on is lehet produkálni hasonló pici akadozásokat, de ahhoz kellene hosszabb használatra...:)

Nem elérhető le_vente

  • Hozzászólások: 1667
  • intoleráns robot, kukásdroid ;)
  • Navigáció / Navigation: Waze, Sygic, Navigon, iGO, iGO Primo, Be On Road
  • PDA: Note II, SGS2, Samsung Galaxy Mini 2, Samsung Tab3 WiFi, Asus A636N, Samsung Galaxy Young - All Rooted
  • PDA ROM: [4.4.2][NI1]Dr.Ketan Custom ROMV12, Agni kernel
Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #741 Dátum: 2013, 02 18, 16:08:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én egy dolgot "irigyelek" az I cuccoktól, az pedig a smooth-ság. Bár S2 JB-vel már nagyon szépen fut. Bár lehet iphone-on is lehet produkálni hasonló pici akadozásokat, de ahhoz kellene hosszabb használatra...:)


Mindent lehet iPhone-on is.

Ahogy a korlátait le lehet dönteni JailBreak-kel, úgy a stabilitását és smooth-ságát is.

De akkor még megmarad pár fizikai hiány, amit nem oldhatsz meg és az ára, amit persze mindig megmagyaráznak...


Mindkettő egy hardware, amit lehet velük, azt az szabja meg, nem a software, mert az mókolható.
- Azt mondják, elmebajban szenvedek.. De én nem szenvedek, élvezem minden percét...

- Adj neki tanácsot. Ha nem hallgat rád, hadd tanítsa meg a balsorsa. - japán közmondás

A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

Nem elérhető oil

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1324
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iPad-iGo
  • PDA: iPhone 6S/128; iPad mini
Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #742 Dátum: 2013, 04 01, 20:40:31 »
Az iOs vége?  :D

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető le_vente

  • Hozzászólások: 1667
  • intoleráns robot, kukásdroid ;)
  • Navigáció / Navigation: Waze, Sygic, Navigon, iGO, iGO Primo, Be On Road
  • PDA: Note II, SGS2, Samsung Galaxy Mini 2, Samsung Tab3 WiFi, Asus A636N, Samsung Galaxy Young - All Rooted
  • PDA ROM: [4.4.2][NI1]Dr.Ketan Custom ROMV12, Agni kernel
Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #743 Dátum: 2013, 04 01, 20:53:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az iOs vége?  :D

You are not allowed to view links. Register or Login


Kamuuuuuuuuuuuuu!  :D

Nem is lehetne meglépni, annyi öngyilkos lenne, háháhááááááááááááááááááááááá


Látni a hozzászólókon is. Hogy mennyire segítenének a világon, azt persze nem tudjuk felmérni, lol.  :D
- Azt mondják, elmebajban szenvedek.. De én nem szenvedek, élvezem minden percét...

- Adj neki tanácsot. Ha nem hallgat rád, hadd tanítsa meg a balsorsa. - japán közmondás

A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

Nem elérhető oil

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1324
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iPad-iGo
  • PDA: iPhone 6S/128; iPad mini
Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #744 Dátum: 2013, 04 01, 20:59:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Kamuuuuuuuuuuuuu!  :D

Nem is lehetne meglépni, annyi öngyilkos lenne, háháhááááááááááááááááááááááá


Látni a hozzászólókon is. Hogy mennyire segítenének a világon, azt persze nem tudjuk felmérni, lol.  :D

De azért jól hangzik.... :D :taps: :D

Nem elérhető le_vente

  • Hozzászólások: 1667
  • intoleráns robot, kukásdroid ;)
  • Navigáció / Navigation: Waze, Sygic, Navigon, iGO, iGO Primo, Be On Road
  • PDA: Note II, SGS2, Samsung Galaxy Mini 2, Samsung Tab3 WiFi, Asus A636N, Samsung Galaxy Young - All Rooted
  • PDA ROM: [4.4.2][NI1]Dr.Ketan Custom ROMV12, Agni kernel
Re: SGS2 vagy Iphone4?
« Reply #745 Dátum: 2013, 04 02, 08:40:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
De azért jól hangzik.... :D :taps: :D

Nekem a sok beírás között ez tetszik leginkább: "Nem volt vicces."

Na, ez mond el mindent, nem az ekézések....  :taps:
- Azt mondják, elmebajban szenvedek.. De én nem szenvedek, élvezem minden percét...

- Adj neki tanácsot. Ha nem hallgat rád, hadd tanítsa meg a balsorsa. - japán közmondás

A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...