2024, 04 19, 20:41:07

Szerző Téma: Filmzabálók találkozóhelye  (Megtekintve 34635 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Re: Filmzabálók találkozóhelye
« Reply #25 Dátum: 2011, 10 17, 19:47:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor a mozijegy mellé repjegyet is vegyetek :) Sajnos hangyányi esély van rá, hogy együtt mozizzunk :) Angliában élek :D
De felvágós valaki! :D

Tavasszal szeretnék menni Londonba, ha minden jól megy akkor meglátogatlak! Tavaszi tali ott lesz! ;)
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Ismo

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 2653
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4 | Nexus 10
  • PDA ROM: 4.2.2 - Xylon | 4.2.2 - CM
Re: Filmzabálók találkozóhelye
« Reply #26 Dátum: 2011, 10 17, 19:52:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tulajdonképpen még jó is lenne... Persze attól is függ, merre laksz. Ha Londonban, akkor oda bármikor szívesen újra kinéznék.  :D
Hát, ha nem is London, de... :D


You are not allowed to view links. Register or Login



@gabes, ez a felvágás! :D A szomorú, hogy ez tavalyi felvétel, idén gazdasági okokra hivatkozva elmaradt a nyár :) Amúgy gyere gyere :) Mondanám, hogy elviszlek tök jó helyekre itt a környéken, de az olyan nyálas, és számodra talán egy pub is megteszi :D Viszont tényleg vannak jó helyek, én most kezdem felfedezni a környéket :) Londontól 2 óra, jó hely. :)
Rágd meg a szót, mielőtt kiköpöd!

Nicky4

  • Vendég
Re: Filmzabálók találkozóhelye
« Reply #27 Dátum: 2011, 10 17, 21:55:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Megragadom az alkalmat és én is ajánlok valami számomra igen elgondolkodtató, és hatást gyakorló alkotást.
A címe: The man from earth

Megvallom őszintén, anno kétkedve álltam eme alkotás megtekintéséhez, és úgy körülbelül a felénél esett le, hogy mennyire magával ragadott a történet.
Nagyon elgondolkodtató, kis költségvetésű mű, amolyan "filozofálgatás a nappaliban".
Akinek felkeltette az érdeklődését, az mindenképpen nézze meg, és utána kíváncsi leszek a véleményekre, hogy ki milyen képtelenségeket fantáziált a film megtekintése közben. :)

Én már láttam.  :) Érdekes volt, az biztos. Sokáig nem tudtam eldönteni, igazat mond-e, de aztán a vége meggyőzött. Akkor azért meglepődtem.

Nicky4

  • Vendég
Re: Filmzabálók találkozóhelye
« Reply #28 Dátum: 2011, 10 17, 21:59:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát, ha nem is London, de... :D

You are not allowed to view links. Register or Login

@gabes, ez a felvágás! :D A szomorú, hogy ez tavalyi felvétel, idén gazdasági okokra hivatkozva elmaradt a nyár :) Amúgy gyere gyere :) Mondanám, hogy elviszlek tök jó helyekre itt a környéken, de az olyan nyálas, és számodra talán egy pub is megteszi :D Viszont tényleg vannak jó helyek, én most kezdem felfedezni a környéket :) Londontól 2 óra, jó hely. :)

Óóó, te....  :D

Nicky

  • Vendég
Re: Filmzabálók találkozóhelye
« Reply #29 Dátum: 2011, 11 13, 00:41:34 »
Megnéztem A dologThe Thing című film remake-et. Az eredetit még gyerekkoromban láttam, nem is nagyon emlékeztem rá, így egészen új élményt nyújtott. Akadtak benne igencsak gyomorforgató, gusztustalan jelenetek. Egyébiránt pörgős, helyenként félelmetes (legalábbis számomra, én eléggé belélem magam a filmekbe :D ), abszolút nézhető kategória. Tetszett.  :)

Nem elérhető sz.roland76

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4365
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 6S
  • PDA ROM: iOS10
  • Skype: szrol76
Re: Filmzabálók találkozóhelye
« Reply #30 Dátum: 2011, 11 14, 04:18:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én már láttam.  :) Érdekes volt, az biztos. Sokáig nem tudtam eldönteni, igazat mond-e, de aztán a vége meggyőzött. Akkor azért meglepődtem.

Nem csak Te !  ;) ;)

De ha már elgondolkodtató filmeknél tartunk ajánlanék 3-t is:
- Bakancslista
- Napok romjai
- Férfibecsület

By: Roland
„Ha sokáig nézel a szakadékba, a szakadék visszanéz beléd.” (Nietzsche).

Nem elérhető Kromosome

  • Hozzászólások: 3781
  • Nem: Férfi
  • [HelpDesk] + [Editor]
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy Note;Apple iPhone 4S; Apple iPad 2 3G
  • PDA ROM: Gyári Android 2.3.3 // iOS 5.0.1 JB (9A406) // iOS 5.0.1 JB (9A405)
Re: Filmzabálók találkozóhelye
« Reply #31 Dátum: 2011, 11 14, 17:49:39 »
Ha már filmekről beszélünk, hadd ajánljak én is egy vérbeli drámát, ami a Mások élete (Das Leben der Anderen, auf dajcs :D) címet viseli. 2006-os német alkotás, amit szerintem mesteremberek öntöttek formába. A hangulat magával ragadóan jó, szinte az ember már azt hiszi, hogy valóban az 1980-as évek NDK-jában van, ahol is egy hidegvérű (? ;)) Stasi tisztet bíznak meg azzal a feladattal, hogy hallgasson le egy drámaírót, akit a "nagykutyák" a rendszer ellenségének tituláltak. A film közben aztán nyilván minden titokra fény derül, s az ember szembesül azzal a ténnyel, hogy igazából mi is az, ami miatt mi embereknek nevezzük magunkat. 

You are not allowed to view links. Register or Login

Ajánlom mindenkinek. Nem egy könnyű film, de egy borús semmittevős délutánra éppen ideális!  :)
Changes the world... again. - iPhone 4S


Note infók: Stock 2.3.3, Superuser, busybox 1.18.4, CWM

Nem elérhető Over

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1494
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: Samsung Galaxy S
  • PDA ROM: teamhacksung ICS-CM9 Build-17, Devil 1.1.6_BFS_VC
  • Skype: dzsonesz1
Re: Filmzabálók találkozóhelye
« Reply #32 Dátum: 2011, 11 14, 18:10:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha már filmekről beszélünk, hadd ajánljak én is egy vérbeli drámát, ami a Mások élete (Das Leben der Anderen, auf dajcs :D) címet viseli. 2006-os német alkotás, amit szerintem mesteremberek öntöttek formába. A hangulat magával ragadóan jó, szinte az ember már azt hiszi, hogy valóban az 1980-as évek NDK-jában van, ahol is egy hidegvérű (? ;)) Stasi tisztet bíznak meg azzal a feladattal, hogy hallgasson le egy drámaírót, akit a "nagykutyák" a rendszer ellenségének tituláltak. A film közben aztán nyilván minden titokra fény derül, s az ember szembesül azzal a ténnyel, hogy igazából mi is az, ami miatt mi embereknek nevezzük magunkat. 

You are not allowed to view links. Register or Login

Ajánlom mindenkinek. Nem egy könnyű film, de egy borús semmittevős délutánra éppen ideális!  :)

Két éve láthattam, és valóban egy érdekes mű, ami szépen bemutatja a 80-as évek NDK-ját.
Részemről teljesen rendben van, és nagyon szépen lezárták a végét.

szerk.: Illetve ajánlom figyelmedbe a The man from earth című filmet, amit az előzőekben már ajánlottam.
Az se egy könnyű mű, viszont nagyon elgondolkodtató, ha még nem láttad, ki ne hagyd.  :ok:

Nem elérhető Kromosome

  • Hozzászólások: 3781
  • Nem: Férfi
  • [HelpDesk] + [Editor]
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy Note;Apple iPhone 4S; Apple iPad 2 3G
  • PDA ROM: Gyári Android 2.3.3 // iOS 5.0.1 JB (9A406) // iOS 5.0.1 JB (9A405)
Re: Filmzabálók találkozóhelye
« Reply #33 Dátum: 2011, 11 14, 18:29:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Két éve láthattam, és valóban egy érdekes mű, ami szépen bemutatja a 80-as évek NDK-ját.
Részemről teljesen rendben van, és nagyon szépen lezárták a végét.

szerk.: Illetve ajánlom figyelmedbe a The man from earth című filmet, amit az előzőekben már ajánlottam.
Az se egy könnyű mű, viszont nagyon elgondolkodtató, ha még nem láttad, ki ne hagyd.  :ok:

Köszönöm, egyik este megnézem!  :ok:  :)
Changes the world... again. - iPhone 4S


Note infók: Stock 2.3.3, Superuser, busybox 1.18.4, CWM

Nem elérhető Ismo

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 2653
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4 | Nexus 10
  • PDA ROM: 4.2.2 - Xylon | 4.2.2 - CM
Re: Filmzabálók találkozóhelye
« Reply #34 Dátum: 2011, 11 14, 21:05:51 »
Ez a The man from earth furamód sokaknak tetszik. Nekem nagyon vegyes érzéseim voltak vele. A sztori érdekes, valóban elgondolkodtató. De a színészi játék, a forgatókönyv, az egész kivitelezés annyira gyenge, hogy nagyot csalódtam.
Rágd meg a szót, mielőtt kiköpöd!

Nem elérhető Over

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1494
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: Samsung Galaxy S
  • PDA ROM: teamhacksung ICS-CM9 Build-17, Devil 1.1.6_BFS_VC
  • Skype: dzsonesz1
Re: Filmzabálók találkozóhelye
« Reply #35 Dátum: 2011, 11 15, 12:35:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez a The man from earth furamód sokaknak tetszik. Nekem nagyon vegyes érzéseim voltak vele. A sztori érdekes, valóban elgondolkodtató. De a színészi játék, a forgatókönyv, az egész kivitelezés annyira gyenge, hogy nagyot csalódtam.

Szerintem a film vélt költségvetéséhez képest, rendben volt minden.
Ami nekem se tetszett a színészi alakításban, az az utolsó jelenet volt a filmben, valóban elég bénán volt kivitelezve, viszont összességében nagyon jó kis film volt.