2024, 03 28, 19:18:14

Szerző Téma: Sense-es ROM-ok  (Megtekintve 162426 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető blackdog7

  • Hozzászólások: 240
  • PDA: HTC Sensation
  • PDA ROM: Sense-o-Maniac 1.5.0
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #50 Dátum: 2011, 10 12, 14:46:30 »
1. Honnan töltöd a radio? A rom alatti részen a DownloadRADIO alól?
2. Radio_10.58.9035.00U_10.15.9035.02_2 erre a feliratra kell rákattintani.
3. Alatta piros betűvel, felkiáltójellel a következő van írva: Don't flash RADIO from ClockworkMod recovery! Extract downloaded file and read the guide inside!
4. Azaz olvasd el a readme-t ami a rar-ban van és aszerint flasheld. Nem recoveryből!!!

Mit jelent ez "Na jó, abbahagyom, csak má ríni tudnék, hogy ma sokadjára teszem fel, mert pl. a főzött akks jelzőtit sem szereti ez a rom... "?
Ha arra gondolsz, hogy le akarod cserélni a battery icon-t, akkor az nem fog működni, csak azzal a verzióval ami az adott rom framework.apk-jával készült. Ez minden romra érvényes! akár leedroid, akár sens-o-maniac, akár bármi... De erről is már írtam az Általános beszélgetés topic-ban. Ha kiválasztod, hogy melyik battery icon kell, akkor megcsinálom neked az UOT kitchen segítségével.

Nem elérhető blackdog7

  • Hozzászólások: 240
  • PDA: HTC Sensation
  • PDA ROM: Sense-o-Maniac 1.5.0
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #51 Dátum: 2011, 10 12, 14:49:19 »
itt írtam róla: You are not allowed to view links. Register or Login

Ezek közül válassz, megcsinálom Neked azonnal:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető TiaDalma

  • Hozzászólások: 2144
  • Nem: Nő
  • PDA: Samsung S8+ / RIP LG G4 / SE XperiaMini / (RIP:Google Nexus "1." )
  • PDA ROM: Gyári / Imperium v13.0 (MM) / exMIUI 3.2.22 (4.0.4)
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #52 Dátum: 2011, 10 12, 14:55:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
1. Honnan töltöd a radio? A rom alatti részen a DownloadRADIO alól?
2. Radio_10.58.9035.00U_10.15.9035.02_2 erre a feliratra kell rákattintani.
3. Alatta piros betűvel, felkiáltójellel a következő van írva: Don't flash RADIO from ClockworkMod recovery! Extract downloaded file and read the guide inside!
4. Azaz olvasd el a readme-t ami a rar-ban van és aszerint flasheld. Nem recoveryből!!!

Mit jelent ez "Na jó, abbahagyom, csak má ríni tudnék, hogy ma sokadjára teszem fel, mert pl. a főzött akks jelzőtit sem szereti ez a rom... "?
Ha arra gondolsz, hogy le akarod cserélni a battery icon-t, akkor az nem fog működni, csak azzal a verzióval ami az adott rom framework.apk-jával készült. Ez minden romra érvényes! akár leedroid, akár sens-o-maniac, akár bármi... De erről is már írtam az Általános beszélgetés topic-ban. Ha kiválasztod, hogy melyik battery icon kell, akkor megcsinálom neked az UOT kitchen segítségével.
Igen, Radio megvan, igen onnan töltöttem le megint, és igen, PC-ről frssítettem. RARban van egyébként sem lehet azt recyből feltenni, nem ? És most lefutott ;)  O->-

Igen arra... most megint visszamentem a konyhára és eszembe jutott, hogy ezt a framework-t ha betolom a kis "progiba" akkor talán megeszi és működni is fog. A SoM romnál működött, ha simán a sense romot kiválasztottam és mivel ez is az, gondoltam hátha.... de nem gondolkodni kell, hanem olvasni és/vagy nem elfelejteni  8) a dolgok menetét :( :angyal:

Köszönöm a segítséget!!!  O->- O->- O->-
"Legyen hát minden percnek egy kicsiny bája,
s minden napnak egy méltó folytatása..."(Nefikó)

Nem elérhető blackdog7

  • Hozzászólások: 240
  • PDA: HTC Sensation
  • PDA ROM: Sense-o-Maniac 1.5.0
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #53 Dátum: 2011, 10 12, 15:01:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez az amaze camera megy sima gyári ROM alatt is, vagy kell neki valami főzött ROM? Megsasolnám én is.
Szerintem működhet gyári rom alatt, ugyanis az egyetlen amit ír, hogy a stock azaz a gyári kernel kell neki.
Viszont flash-elve tudod csak telepíteni, ami azt jelenti, hogy a telódnak S-ON-nak kell lennie, és kell rajta legyen egy cwm recovery.
De azért előtte backup-olj mindenképpen. Mert ha nem működik, akkor valahogy vissza kell hoznod a régi kamerádat.

Nem elérhető blackdog7

  • Hozzászólások: 240
  • PDA: HTC Sensation
  • PDA ROM: Sense-o-Maniac 1.5.0
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #54 Dátum: 2011, 10 12, 15:03:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen, Radio megvan, igen onnan töltöttem le megint, és igen, PC-ről frssítettem. RARban van egyébként sem lehet azt recyből feltenni, nem ? És most lefutott ;)  O->-

Igen arra... most megint visszamentem a konyhára és eszembe jutott, hogy ezt a framework-t ha betolom a kis "progiba" akkor talán megeszi és működni is fog. A SoM romnál működött, ha simán a sense romot kiválasztottam és mivel ez is az, gondoltam hátha.... de nem gondolkodni kell, hanem olvasni és/vagy nem elfelejteni  8) a dolgok menetét :( :angyal:

Köszönöm a segítséget!!!  O->- O->- O->-

Igazán nincs mit!
Akkor ezek szerint tudod kezelni az UOT kitchen-t? Le tudod főzni magadnak a megfelelő battery icon-t?

Nem elérhető TiaDalma

  • Hozzászólások: 2144
  • Nem: Nő
  • PDA: Samsung S8+ / RIP LG G4 / SE XperiaMini / (RIP:Google Nexus "1." )
  • PDA ROM: Gyári / Imperium v13.0 (MM) / exMIUI 3.2.22 (4.0.4)
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #55 Dátum: 2011, 10 12, 15:07:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igazán nincs mit!
Akkor ezek szerint tudod kezelni az UOT kitchen-t? Le tudod főzni magadnak a megfelelő battery icon-t?
Nem, mert amit  találtam és feltettem és tetszett, olyat nem lehet főzni, de persze menne legalább vmi hasonló  :D
Viszont most megbolondult a kicsike :( ... a SuperUser azt mondja nem root-olt a pda... és így a root explorer sem megy...   >:(
Asszem most feladom, és majd este.... hát ez most konkrétan idegbaj....  :-[
"Legyen hát minden percnek egy kicsiny bája,
s minden napnak egy méltó folytatása..."(Nefikó)

Nem elérhető zenerofi

  • Hozzászólások: 197
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: igo;
  • PDA: Galaxy Note 8
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #56 Dátum: 2011, 10 12, 15:09:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem működhet gyári rom alatt, ugyanis az egyetlen amit ír, hogy a stock azaz a gyári kernel kell neki.
Viszont flash-elve tudod csak telepíteni, ami azt jelenti, hogy a telódnak S-ON-nak kell lennie, és kell rajta legyen egy cwm recovery.
De azért előtte backup-olj mindenképpen. Mert ha nem működik, akkor valahogy vissza kell hoznod a régi kamerádat.

módosított van esetleg a rhd romunkhoz?
én még csak a 3.6.2-nél járok

Nem elérhető TiaDalma

  • Hozzászólások: 2144
  • Nem: Nő
  • PDA: Samsung S8+ / RIP LG G4 / SE XperiaMini / (RIP:Google Nexus "1." )
  • PDA ROM: Gyári / Imperium v13.0 (MM) / exMIUI 3.2.22 (4.0.4)
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #57 Dátum: 2011, 10 12, 15:37:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezek közül válassz, megcsinálom Neked azonnal:
...
Hááát,.... ezek nem olyan szépek, de mondom menni fog, már a Nexusra gyártottam evvel...  :geek:
Valahol az XDA-n találtam tök jókat (szintén ehhez hasonlóak), de most nem találom a könyvhelzőm ... keresgélek még  :olvass:  :)

Meg is van....  :taps:
You are not allowed to view links. Register or Login
Na ezekből nekem a "Version N Battery" tetszik....  :oops: :oops: :oops:
"Legyen hát minden percnek egy kicsiny bája,
s minden napnak egy méltó folytatása..."(Nefikó)

Nem elérhető blackdog7

  • Hozzászólások: 240
  • PDA: HTC Sensation
  • PDA ROM: Sense-o-Maniac 1.5.0
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #58 Dátum: 2011, 10 12, 16:04:34 »
Pedig esküdni mertem volna, hogy a virágosat teszed fel. Soha ennyi virágot még nem kaptam, mint tőled az üzeneteidben. ;)
Nekem az XE circular van fenn. Én azt gyártom le magamnak mindig újra az uot-ből. Az gyakorlatilag az, amin a kiválasztó pöttyök a belinkelt képen alapból vannak.

Nem elérhető blackdog7

  • Hozzászólások: 240
  • PDA: HTC Sensation
  • PDA ROM: Sense-o-Maniac 1.5.0
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #59 Dátum: 2011, 10 12, 16:09:33 »
Sikerült!
Sikerült mégiscsak a Sense-o-Maniac-ból kiszedett feliratnélküli rosie-t áttenem az ARHD 4.1.3-ba. Most nincs feliratok a Telefon gombtól jobbra és balra!
 :D

Képzeld, nekem is szarakodott a superuser. Felraktam a fenti probléma megoldásához a RootExplorer-t, és amikor indult és kérte legelső alkalommal a superuser root jogokat, akkor az engedélyez feliratra kattintva a superuser kényszerített leállítással leállt. Ha külön a superuser alkalmazást indítottam semmi baja nem volt. Gondoltam ránézek a marketen van-e hozzá frissítés. Volt. Felrakta a 3.0.5-öt. Újraindítás. Majd ezután a superuser alkalmazás már el sem indult, állandóan azt írta ki, hogy kényszerített leállás. Mérgem gondoltam leszedem a superuser-t és újratelepítem. De a marketből uninstallnál csak a frissítést szedte le. Így ismét superuser 3.0.2-m van. Gondoltam kipróbálom, hogy most elindul-e rootexplorer. És elindult!
Lehet hogy feleslegesen csináltam magamnak kanyart és elég lett volna a rendszer Alkalmazás eltávolítójával csak az Adatok törlését választani?

Nem elérhető TiaDalma

  • Hozzászólások: 2144
  • Nem: Nő
  • PDA: Samsung S8+ / RIP LG G4 / SE XperiaMini / (RIP:Google Nexus "1." )
  • PDA ROM: Gyári / Imperium v13.0 (MM) / exMIUI 3.2.22 (4.0.4)
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #60 Dátum: 2011, 10 12, 20:28:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sikerült!
Sikerült mégiscsak a Sense-o-Maniac-ból kiszedett feliratnélküli rosie-t áttenem az ARHD 4.1.3-ba. Most nincs feliratok a Telefon gombtól jobbra és balra!
 :D

Képzeld, nekem is szarakodott a superuser. Felraktam a fenti probléma megoldásához a RootExplorer-t, és amikor indult és kérte legelső alkalommal a superuser root jogokat, akkor az engedélyez feliratra kattintva a superuser kényszerített leállítással leállt. Ha külön a superuser alkalmazást indítottam semmi baja nem volt. Gondoltam ránézek a marketen van-e hozzá frissítés. Volt. Felrakta a 3.0.5-öt. Újraindítás. Majd ezután a superuser alkalmazás már el sem indult, állandóan azt írta ki, hogy kényszerített leállás. Mérgem gondoltam leszedem a superuser-t és újratelepítem. De a marketből uninstallnál csak a frissítést szedte le. Így ismét superuser 3.0.2-m van. Gondoltam kipróbálom, hogy most elindul-e rootexplorer. És elindult!
Lehet hogy feleslegesen csináltam magamnak kanyart és elég lett volna a rendszer Alkalmazás eltávolítójával csak az Adatok törlését választani?
gratula  :taps: Na en igy sosem fogok belemaszni a romokba.
Viszont feladtam ezt az ARHD romot. Allandoan ForceClose, amit feltettem progikat nem jelentek meg a programlistaban csak a fele kb. Aztan nem volt hajlando restartolni.... na neeeem ....
Visszatettem a Maniac romot es ez legalabb stabil. Valoban nem annyira gyors, de az eredetinel igy is sokkal jobb ;) Szoval marad most ez szerintem  :oops:
"Legyen hát minden percnek egy kicsiny bája,
s minden napnak egy méltó folytatása..."(Nefikó)

Nem elérhető TiaDalma

  • Hozzászólások: 2144
  • Nem: Nő
  • PDA: Samsung S8+ / RIP LG G4 / SE XperiaMini / (RIP:Google Nexus "1." )
  • PDA ROM: Gyári / Imperium v13.0 (MM) / exMIUI 3.2.22 (4.0.4)
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #61 Dátum: 2011, 10 13, 13:08:12 »
Miveeeel, nem nagyon reklámoztátok külön ezt a romot ;) , de én írtam róla már és lehet még fogok is, ezért ha nem gond, belinkelem ide :angyal:

Sense-o-Maniac
You are not allowed to view links. Register or Login

Itt vannak screenshot-ok is, amiből látszik hogy mennyivel bővebb vagy kevesebb egyik/másik romhoz képest :)
Nekem bejött  :ok:
"Legyen hát minden percnek egy kicsiny bája,
s minden napnak egy méltó folytatása..."(Nefikó)

Nem elérhető korimv6

  • Hozzászólások: 321
  • Nem: Férfi
  • Opeles
  • PDA: HTC Sensation; HTC Touch Diamond
  • PDA ROM: Elegancia ICS Sense4
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #62 Dátum: 2011, 10 13, 16:51:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Miveeeel, nem nagyon reklámoztátok külön ezt a romot ;) , de én írtam róla már és lehet még fogok is, ezért ha nem gond, belinkelem ide :angyal:

Sense-o-Maniac
You are not allowed to view links. Register or Login

Itt vannak screenshot-ok is, amiből látszik hogy mennyivel bővebb vagy kevesebb egyik/másik romhoz képest :)
Nekem bejött  :ok:
Javaslom, hogy próbáld ki az Energy romokat is. Sztem sokkal csili-vilibb. Kipróbáltam én is a Sense-o-Maniac romot, de a menüikonok nincsenek annyira feljavítva.
Opel Omega MV6;HTC Sensation

Nem elérhető blackdog7

  • Hozzászólások: 240
  • PDA: HTC Sensation
  • PDA ROM: Sense-o-Maniac 1.5.0
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #63 Dátum: 2011, 10 13, 22:08:30 »
Igen, talán túlságosan is fel vannak javítva.  :oops:
Nekem a Sense-o-matic azért tetszik, mert nincs agyon tömve programokkal, pont azok hiányoznak amiket nem használnék. Az egyetlen szépséghibája, hogy a TiaDalma által említett APM-ben (Advanced Power Menu), tehát a kikapcs gomb hosszan nyomvatartásával előjövő menüben az utolsó menüpont Mobile Network-nél a szöveg el van csúszva. Ez volt sokáig az ARHD-kban is, 3-szor is kértem mike1986-ot, hogy javítsa már ki, mire végre megcsinálta. Ott a szövegek egyvonalban vannak. Sajnos azonban az ARHD oldaláról letölthető, külön telepíthető APM nem megy az ARHD 4.1.3-hez, így a 2.3.5-ös androidhoz sem. De ami késik, nem múlik...

Nem elérhető blackdog7

  • Hozzászólások: 240
  • PDA: HTC Sensation
  • PDA ROM: Sense-o-Maniac 1.5.0
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #64 Dátum: 2011, 10 13, 22:38:02 »
Na megint előbb járt a szám, mint a kezem.
Itt van az ARHD 4.1.3-hoz is az APM, ráadásul a TiaDalma által is hiányolt EQS-sel (azaz Extended Quick Settings) együtt: You are not allowed to view links. Register or Login
Ez nyilván rátelepíthető minden 2.3.5-ös romra, szóval akinek nincs vagy ennek a dizájnja jobban tetszik, annak tessék. Csináltam nektek képet is, ez ugyanis kék-fekete dizájnú: Segítségként annyit, hogy ez a megadott xda-s linkről a APM_EQS_4.1.X.zip nevű fájl.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető tidohado

  • Hozzászólások: 29
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO8
  • PDA: HTC Sensation
  • Skype: nandor.hudak
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #65 Dátum: 2011, 10 13, 22:53:29 »
Hi all! Én inkább maradok a Revolution HD 3.6.2-nél. Szerintem elég gyors ès stabil. Bár én telepítès előtt picit belebuheráltam a ROM-ba. Tettem vettem ki-be programokat. Ez így hibátlan... Csak az akku.. 1 nap. :( wifi és adatárvitel nonstop, bt néha, és naponta pár óra beszélgetès, meg sok-sok mail.

Nem elérhető blackdog7

  • Hozzászólások: 240
  • PDA: HTC Sensation
  • PDA ROM: Sense-o-Maniac 1.5.0
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #66 Dátum: 2011, 10 13, 23:34:01 »
Igen én is szeretem az ARHD-t, igazából már az 1.02-es ARHD verzió óta azt használok.
De azért javaslom neked, hogy próbáld ki a 4.1.3-at is. Eleinte idegenkedtem a Sense 3.5-től, de most már minden zavaró dolgot megoldottam benne: a feliratok kilógását a telefon melletti 2 gombon, illetve most már megcsináltam hozzá az APM-et is.
Az előbb ugyanis belinkelt egy xda-s linket ahonnan a 4.1.3-hoz való APM és EQS-t lehetett egy kis grafikai változtatással letölteni. Ebből kiirtottam az EQS-et, mert nekem nem kell ez a kibővített gyorsbeállítás, elég az ami alapból van. Akit érdekel, itt van csak az APM: You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető blackdog7

  • Hozzászólások: 240
  • PDA: HTC Sensation
  • PDA ROM: Sense-o-Maniac 1.5.0
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #67 Dátum: 2011, 10 13, 23:36:03 »
TiaDalma!
Felraktam gyorsan megint a Sense-O-Maniac-ot. Ilyen a beépített APM-je:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Ha felrakod az előbb belinkelt APM-et, akkor ilyen lesz az APM-ed:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető TiaDalma

  • Hozzászólások: 2144
  • Nem: Nő
  • PDA: Samsung S8+ / RIP LG G4 / SE XperiaMini / (RIP:Google Nexus "1." )
  • PDA ROM: Gyári / Imperium v13.0 (MM) / exMIUI 3.2.22 (4.0.4)
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #68 Dátum: 2011, 10 13, 23:53:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
TiaDalma!
Felraktam gyorsan megint a Sense-O-Maniac-ot. Ilyen a beépített APM-je:
...

Ha felrakod az előbb belinkelt APM-et, akkor ilyen lesz az APM-ed:
...

Felteve, hogy visszateszem az ARhD romot  :)
De nalam nem mukodokepes ez :( . de ez a negativ energiaim miatt lehet, mert a Nexusnal is a sracoknak ami ment, nekem sose. Vegigkuzdottunk egy jopar oldalt a topikunkban. Ill. Ok velem  :oops:


"Legyen hát minden percnek egy kicsiny bája,
s minden napnak egy méltó folytatása..."(Nefikó)

Nem elérhető blackdog7

  • Hozzászólások: 240
  • PDA: HTC Sensation
  • PDA ROM: Sense-o-Maniac 1.5.0
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #69 Dátum: 2011, 10 14, 10:26:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Felteve, hogy visszateszem az ARhD romot  :)
De nalam nem mukodokepes ez :( . de ez a negativ energiaim miatt lehet, mert a Nexusnal is a sracoknak ami ment, nekem sose. Vegigkuzdottunk egy jopar oldalt a topikunkban. Ill. Ok velem  :oops:
Szia TiaDalma!

Én azt hiszem megint egymás mellett beszélünk el.
Én azt írtam, hogy a Sense-O-Maniac rom-on az APM-es hibát javítja a programom. Nem az ARHD-ról beszéltem.
Tehát ha megnézed az előző hsz-emet, akkor látod, hogy a Sense-O-Maniacnál milyen alapból az APM menüje. Látszik, hogy a Mobilhálózat félre van csúszva. Ez volt az első kép. Ha felrakod a rapidshare-re kirakott flashalhető zip-et, akkor viszont olyan lesz mint a második képen.
Feltételezésem abból indult ki, hogy most Sense-O-Maniac-et használsz, vagy nem?
Én vissza olvastam most az előző hsz-emet és szerintem ugyanezt írtam, minden világosan. Kérlek javíts ki, hogy mi volt félreérthető.
Tehát mégegyszer: mindkét kép a SOM rom-ról készült. Az első az alap, a második a javított APM, amit a rapidshare-re raktam fel.

Nem elérhető TiaDalma

  • Hozzászólások: 2144
  • Nem: Nő
  • PDA: Samsung S8+ / RIP LG G4 / SE XperiaMini / (RIP:Google Nexus "1." )
  • PDA ROM: Gyári / Imperium v13.0 (MM) / exMIUI 3.2.22 (4.0.4)
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #70 Dátum: 2011, 10 14, 10:52:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia TiaDalma!

Én azt hiszem megint egymás mellett beszélünk el.
Én azt írtam, hogy a Sense-O-Maniac rom-on az APM-es hibát javítja a programom. Nem az ARHD-ról beszéltem.
Tehát ha megnézed az előző hsz-emet, akkor látod, hogy a Sense-O-Maniacnál milyen alapból az APM menüje. Látszik, hogy a Mobilhálózat félre van csúszva. Ez volt az első kép. Ha felrakod a rapidshare-re kirakott flashalhető zip-et, akkor viszont olyan lesz mint a második képen.
Feltételezésem abból indult ki, hogy most Sense-O-Maniac-et használsz, vagy nem?
Én vissza olvastam most az előző hsz-emet és szerintem ugyanezt írtam, minden világosan. Kérlek javíts ki, hogy mi volt félreérthető.
Tehát mégegyszer: mindkét kép a SOM rom-ról készült. Az első az alap, a második a javított APM, amit a rapidshare-re raktam fel.
Háát, igen... Megnéztem vagy 3szor is a hsz-edet, de én úgy értettem (annak ellenére, hogy feltetted a SoM romot, ezt láttam), hogy az ARHD romnál csináltad a javítást, mivel azt artad a 4.1.x-es romnál már van a fejlécre külön cucc meg hogy arra vonatkozik a javítás, pedig írtad ez nincs benne de kérted a javítást.... Vállalom, nem fogtam, ticta hüle vagyok  :-X
Kösszöm a hely(em)reigazításod  O->-
Így értem
"Legyen hát minden percnek egy kicsiny bája,
s minden napnak egy méltó folytatása..."(Nefikó)

Nem elérhető blackdog7

  • Hozzászólások: 240
  • PDA: HTC Sensation
  • PDA ROM: Sense-o-Maniac 1.5.0
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #71 Dátum: 2011, 10 14, 11:13:39 »
Észrevettem egy kis hibát a képeken, a módosított APM-ben az utolsó menüpontnál nem csak az egyvonalba hozás módosult, hanem a Mobilhálózat előtti ikon is. Ezt most módosított és innen letölthető.
FIGYELEM! Ez csak a Sense-O-Maniac-hez jó!
You are not allowed to view links. Register or Login
snapshot:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető TiaDalma

  • Hozzászólások: 2144
  • Nem: Nő
  • PDA: Samsung S8+ / RIP LG G4 / SE XperiaMini / (RIP:Google Nexus "1." )
  • PDA ROM: Gyári / Imperium v13.0 (MM) / exMIUI 3.2.22 (4.0.4)
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #72 Dátum: 2011, 10 14, 11:21:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Észrevettem egy kis hibát a képeken, a módosított APM-ben az utolsó menüpontnál nem csak az egyvonalba hozás módosult, hanem a Mobilhálózat előtti ikon is. Ezt most módosított és innen letölthető.
FIGYELEM! Ez csak a Sense-O-Maniac-hez jó!
You are not allowed to view links. Register or Login
snapshot:

Lattam, de meg sem mertem szolalni  :oops:
 :taps: En magam reszerol koszonom a modositast!! Zuppa  :ok:
"Legyen hát minden percnek egy kicsiny bája,
s minden napnak egy méltó folytatása..."(Nefikó)

Nem elérhető blackdog7

  • Hozzászólások: 240
  • PDA: HTC Sensation
  • PDA ROM: Sense-o-Maniac 1.5.0
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #73 Dátum: 2011, 10 14, 11:26:06 »
Felraktam a Sense-O-Maniac fórumára is, ide: You are not allowed to view links. Register or Login
Esetleg egy "Thanks"-gomb beleférhet ott?  :oops:

Nem elérhető blackdog7

  • Hozzászólások: 240
  • PDA: HTC Sensation
  • PDA ROM: Sense-o-Maniac 1.5.0
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #74 Dátum: 2011, 10 14, 12:12:41 »
FIGYELEM!
Aki Android Revolution HD 4.1.3 rom-ot használ, annak megcsináltam az ARHD verziót!
Letölthető itt: You are not allowed to view links. Register or Login
Bővebben itt: You are not allowed to view links. Register or Login