2024, 03 29, 11:34:42

Szerző Téma: Sense-es ROM-ok  (Megtekintve 162453 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető TiaDalma

  • Hozzászólások: 2144
  • Nem: Nő
  • PDA: Samsung S8+ / RIP LG G4 / SE XperiaMini / (RIP:Google Nexus "1." )
  • PDA ROM: Gyári / Imperium v13.0 (MM) / exMIUI 3.2.22 (4.0.4)
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #25 Dátum: 2011, 10 11, 18:32:06 »
 :ima: Tessek megosztani velem az ARHD 4.1-es rom honnan honnan, ha 3.6.2-es van xda-n ???  :shock:
Leeeecccci  O->-
szerk: megkaptam a valaszt, kosszom!

..... Mas....

Ugye  (blackdog7) :D
"Legyen hát minden percnek egy kicsiny bája,
s minden napnak egy méltó folytatása..."(Nefikó)

Nem elérhető TiaDalma

  • Hozzászólások: 2144
  • Nem: Nő
  • PDA: Samsung S8+ / RIP LG G4 / SE XperiaMini / (RIP:Google Nexus "1." )
  • PDA ROM: Gyári / Imperium v13.0 (MM) / exMIUI 3.2.22 (4.0.4)
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #26 Dátum: 2011, 10 11, 18:34:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Van oka a váltásnak?
Különben az általam belinkelt oldalon le lehet tölteni a kamera app-ot külön is.
Igen, azt meg is talaltam, le is szedtem mindent, koszi  :ok:
Azert valthatott, mert a CM lassan olyan markanev, ami kihagyhatatlan :)
Meg mert jo mindig valtoztatni ;)
"Legyen hát minden percnek egy kicsiny bája,
s minden napnak egy méltó folytatása..."(Nefikó)

Nem elérhető blackdog7

  • Hozzászólások: 240
  • PDA: HTC Sensation
  • PDA ROM: Sense-o-Maniac 1.5.0
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #27 Dátum: 2011, 10 11, 19:40:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
:ima: Tessek megosztani velem az ARHD 4.1-es rom honnan honnan, ha 3.6.2-es van xda-n ???  :shock:
Leeeecccci  O->-
szerk: megkaptam a valaszt, kosszom!

..... Mas....

Ugye  (blackdog7) :D

Ezt a hsz-edet nem igazán értem, mert lehet hogy megtaláltad, de akkor mi az amit írtál utána: ...Mas... Ugye (blackdog7)

Ja, és a 4.1.3-as ARHD-hez természetesen előtte futtatni kell a superwipe scriptet is. Akkor is ha 3.6.2-ről upgradelsz, mivel a 3.6 és a 4.1-nek más az alapja.

Nem elérhető TiaDalma

  • Hozzászólások: 2144
  • Nem: Nő
  • PDA: Samsung S8+ / RIP LG G4 / SE XperiaMini / (RIP:Google Nexus "1." )
  • PDA ROM: Gyári / Imperium v13.0 (MM) / exMIUI 3.2.22 (4.0.4)
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #28 Dátum: 2011, 10 11, 19:48:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezt a hsz-edet nem igazán értem, mert lehet hogy megtaláltad, de akkor mi az amit írtál utána: ...Mas... Ugye (blackdog7)

Ja, és a 4.1.3-as ARHD-hez természetesen előtte futtatni kell a superwipe scriptet is. Akkor is ha 3.6.2-ről upgradelsz, mivel a 3.6 és a 4.1-nek más az alapja.
Az ugye, a linkeld be a hsz-ed... megtalaltad-nak szolt.

A megkaptam  a valaszt, az pedig mert kozben megirtad a 3.6 <> 4.1 kerdesre a valaszt... O->-
Bocsi  O->-
"Legyen hát minden percnek egy kicsiny bája,
s minden napnak egy méltó folytatása..."(Nefikó)

Nem elérhető blackdog7

  • Hozzászólások: 240
  • PDA: HTC Sensation
  • PDA ROM: Sense-o-Maniac 1.5.0
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #29 Dátum: 2011, 10 11, 20:47:35 »
Értem!  :ok:

Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #30 Dátum: 2011, 10 11, 22:13:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Van oka a váltásnak?
CyanogenModnál nincs gyorsabb szoftver. Nagyon igényeim szerint személyre szabható. Már stabil, akkuidő is jónak tűnik, majd holnap kiderül bírja este hétig.

Nem elérhető blackdog7

  • Hozzászólások: 240
  • PDA: HTC Sensation
  • PDA ROM: Sense-o-Maniac 1.5.0
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #31 Dátum: 2011, 10 11, 22:54:21 »
Na akkor követlek. Már kipróbáltam a Sense-o-Maniac romot is, most éppen az van fenn.
+ Tetszik, hogy nincsenek a túllógó feliratok a Home-on az említett 3 gomb alatt. Sajnos nem jöttem rá, hogy mit szerkesztett meg ehhez V6-maniac, mert a romból kinyert rosie.apk-val nem sikerült a felirat nélküli gombokat reprezentálnom az ARHD 4.1.3 alatt.
- Az ARHD rom után lassúnak tűnik. Nyilván megszokás kérdése, tehát kibírnám. A görgetések, a Sense felület gördülése amik kicsit lassabbak, mint az ARHD valamennyi romjánál.

De most akkor kipróbálom a CM-et is. Melyik CM romot használod? Az XboarderMOD-ot?

Nem elérhető TiaDalma

  • Hozzászólások: 2144
  • Nem: Nő
  • PDA: Samsung S8+ / RIP LG G4 / SE XperiaMini / (RIP:Google Nexus "1." )
  • PDA ROM: Gyári / Imperium v13.0 (MM) / exMIUI 3.2.22 (4.0.4)
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #32 Dátum: 2011, 10 11, 23:02:46 »
Ezt a SuperWipe cuccot is recy-bol kell feltenni ?  :hmm:  :oops:
"Legyen hát minden percnek egy kicsiny bája,
s minden napnak egy méltó folytatása..."(Nefikó)

Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #33 Dátum: 2011, 10 11, 23:06:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na akkor követlek. Már kipróbáltam a Sense-o-Maniac romot is, most éppen az van fenn.
+ Tetszik, hogy nincsenek a túllógó feliratok a Home-on az említett 3 gomb alatt. Sajnos nem jöttem rá, hogy mit szerkesztett meg ehhez V6-maniac, mert a romból kinyert rosie.apk-val nem sikerült a felirat nélküli gombokat reprezentálnom az ARHD 4.1.3 alatt.
- Az ARHD rom után lassúnak tűnik. Nyilván megszokás kérdése, tehát kibírnám. A görgetések, a Sense felület gördülése amik kicsit lassabbak, mint az ARHD valamennyi romjánál.

De most akkor kipróbálom a CM-et is. Melyik CM romot használod? Az XboarderMOD-ot?

Stock kernel fut alatta, valószínűleg ezért lassabb, bricked kernel verziósat is kipróbálhatod, hátha jobb.
Cyanogenből természetesen a hivatalosat használom: You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #34 Dátum: 2011, 10 11, 23:08:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezt a SuperWipe cuccot is recy-bol kell feltenni ?  :hmm:  :oops:
Igen, egy sciptet tartalmaz, ami megcsinálja a wipe-olásokat, és formázza a rendszerpartíciót stb.

Nem elérhető TiaDalma

  • Hozzászólások: 2144
  • Nem: Nő
  • PDA: Samsung S8+ / RIP LG G4 / SE XperiaMini / (RIP:Google Nexus "1." )
  • PDA ROM: Gyári / Imperium v13.0 (MM) / exMIUI 3.2.22 (4.0.4)
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #35 Dátum: 2011, 10 11, 23:10:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen, egy sciptet tartalmaz, ami megcsinálja a wipe-olásokat, és formázza a rendszerpartíciót stb.
Jujj  :oops: A Fat32 particiot nem bizgeralja, ugye ?  :ima:
"Legyen hát minden percnek egy kicsiny bája,
s minden napnak egy méltó folytatása..."(Nefikó)

Nem elérhető blackdog7

  • Hozzászólások: 240
  • PDA: HTC Sensation
  • PDA ROM: Sense-o-Maniac 1.5.0
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #36 Dátum: 2011, 10 11, 23:14:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Stock kernel fut alatta, valószínűleg ezért lassabb, bricked kernel verziósat is kipróbálhatod, hátha jobb.
Cyanogenből természetesen a hivatalosat használom: You are not allowed to view links. Register or Login
Hm, valószínűleg igazad van. A bricked kerneles verzióban viszont nincs amaze kamera, ami viszont tényleg iszonyatosan szuper!
Ez a CM7 link, ez rom-topic? Mert nincs előtte a [ROM] felirat a címben, ráadásul az egyetlen letöltési link, amit találtam az ez: You are not allowed to view links. Register or Login márpedig ennek se a mérete, se a neve nem arra utal, hogy ez egy rom volna. Elkerülte a figyelmemet valami?

Nem elérhető blackdog7

  • Hozzászólások: 240
  • PDA: HTC Sensation
  • PDA ROM: Sense-o-Maniac 1.5.0
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #37 Dátum: 2011, 10 11, 23:14:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jujj  :oops: A Fat32 particiot nem bizgeralja, ugye ?  :ima:
Csak a rendszerpartícióhoz nyúl, azaz az sd-kártyát nem bántja.

Nem elérhető TiaDalma

  • Hozzászólások: 2144
  • Nem: Nő
  • PDA: Samsung S8+ / RIP LG G4 / SE XperiaMini / (RIP:Google Nexus "1." )
  • PDA ROM: Gyári / Imperium v13.0 (MM) / exMIUI 3.2.22 (4.0.4)
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #38 Dátum: 2011, 10 11, 23:17:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Csak a rendszerpartícióhoz nyúl, azaz az sd-kártyát nem bántja.
Koszi...

Lassan a 16G-s kartya sem eleg, tele van romokkal  :D
 
A CM romok nem olyan bazi nagyok, mint a Sense tartalmuak :oops:
"Legyen hát minden percnek egy kicsiny bája,
s minden napnak egy méltó folytatása..."(Nefikó)

Nem elérhető tidohado

  • Hozzászólások: 29
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO8
  • PDA: HTC Sensation
  • Skype: nandor.hudak
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #39 Dátum: 2011, 10 11, 23:21:53 »
Sziasztok! Android Revolution HD 4.1.3 ROM-ról tudna valaki valamit írni nekem? Mennyire stabil vagy "hibás"...

Nem elérhető blackdog7

  • Hozzászólások: 240
  • PDA: HTC Sensation
  • PDA ROM: Sense-o-Maniac 1.5.0
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #40 Dátum: 2011, 10 11, 23:33:15 »
Szia!
Nekem az van fenn a 4.1.2 óta, kivétel a fent említett rövid kitérésemet más rom-ok felé.
Alapvetően régi ARHD felhasználó vagyok és nagyon elégedett vagyok vele. Szerintem stabil és rendkívül gyors. Ha a screenshotjait nézted, akkor láthatod, hogy nincs grafikai módosítás rajta, sőt a programkészlete is a gyáriéval megegyező.
Ami fontos, hogy mielőtt felrakod futtasd a superwipe script-et, amit szintén ott találsz meg. Ezen kívül nagyon fontos még, hogy a radio rom szintén az a verzió legyen, amit ott ajánlanak. Azaz a Radio_10.58.9035.00U_10.15.9035.02_2. Ha nem ez a verziód, akkor fagyások lehetnek és az akksid is gyorsabban fogyhat.
A 3.6.x-es ARHD-knál is ugyanúgy mint más rom-oknál is, probléma volt korábban a túlmelegedés okozta újraboot-olás, ami egy végtelenített ciklusba kerül és csak az akksi kivételével volt megoldható a dolog. Az igazi megoldás azonban a bricked kernel felrakása volt, amivel az akksi "hideg" marad.
A 4.1.x-es ARHD-knál egyelőre nem tudtam előidézni a túlmelegedést, viszont az tény, hogy az sem a bricked kernelt használja, hanem a faux-félét.
Szerintem ha nem akarsz csiri-viri grafikát, illetve magad akarod megváltoztatni azokat (hasonlóan hozzám), akkor az ARHD egy jó választás.
A többiek romjai (InsertCoin, LeeDroid, Coredroid) leginkább a grafikában és az extra programokban térnek el.

Nem elérhető tidohado

  • Hozzászólások: 29
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO8
  • PDA: HTC Sensation
  • Skype: nandor.hudak
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #41 Dátum: 2011, 10 11, 23:38:57 »
És hol találom meg azt a radio-t meg a kernel-t?

Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #42 Dátum: 2011, 10 12, 00:11:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
És hol találom meg azt a radio-t meg a kernel-t?
Itt minden amire szükséged lehet, egybe van gyűjtve:
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #43 Dátum: 2011, 10 12, 00:15:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hm, valószínűleg igazad van. A bricked kerneles verzióban viszont nincs amaze kamera, ami viszont tényleg iszonyatosan szuper!
Ez a CM7 link, ez rom-topic? Mert nincs előtte a [ROM] felirat a címben, ráadásul az egyetlen letöltési link, amit találtam az ez: You are not allowed to view links. Register or Login márpedig ennek se a mérete, se a neve nem arra utal, hogy ez egy rom volna. Elkerülte a figyelmemet valami?

Amaze kamerából talán lesz custom kerneles verzió is.
A CM-ben található link pedig arra mutat, és a neve is arra utal. update néven emlegetnek mindenféle cwmből telepíthető dolgot, ez így megmaradt régről, cm7.1.0 verzió, ez ok, SelfKANG8: saját cyanogen forrásból cyanogen fejlesztők által portolt rom, nyolcadik kiadott verziója. signed, szignózott, telepíthető. Vagy valami ilyesmi. De itt ez a pont, hogy a non-sense (:D) topicban folytassuk ezt. :)
(upsz, mellékattintottam, nem tudom észrevetted-e :ima:)

Nem elérhető blackdog7

  • Hozzászólások: 240
  • PDA: HTC Sensation
  • PDA ROM: Sense-o-Maniac 1.5.0
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #44 Dátum: 2011, 10 12, 00:20:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
És hol találom meg azt a radio-t meg a kernel-t?
Letöltheted az ARHD topicjából is, ott van benne. Csak olvasd figyelmesen, hogy melyik verziót javasolja.
De ne haragudj, nem is értelek. Ha az ARHD 4.1.3 romot letöltötted a nagybetűvel írt DownloadROM alól, akkor hogyhogy nem találod alatt 3 sorral lejjebb, de szintén nagybetűvel szedve a DownloadRadio feliratot?  ;)
Szerintem egyelőre ne használj más kernelt, majd ha fagyásod van, vagy bootloopba kerülsz, akkor jelezd és megnézzük, hogy mi okozhatja és hogy kell-e kernelcsere.

Nem elérhető TiaDalma

  • Hozzászólások: 2144
  • Nem: Nő
  • PDA: Samsung S8+ / RIP LG G4 / SE XperiaMini / (RIP:Google Nexus "1." )
  • PDA ROM: Gyári / Imperium v13.0 (MM) / exMIUI 3.2.22 (4.0.4)
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #45 Dátum: 2011, 10 12, 09:32:45 »
ARHD-ben benne van a restart funkciónál a recovery/bootloader/stb. ??  :ima:
"Legyen hát minden percnek egy kicsiny bája,
s minden napnak egy méltó folytatása..."(Nefikó)

Nem elérhető BIT_

  • Hozzászólások: 808
  • Nem: Férfi
  • FIAT és HTC Fan :)
  • Navigáció / Navigation: iGo Primo
  • PDA: HTC 10 / HTC One M8 / HTC ONE M7 / HTC Sensation
  • PDA ROM: Gyári / ViperOneM8 3.2.1 / ViperOne 7.0.1 / ViperS 5.1.0
  • Skype: nadgabor
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #46 Dátum: 2011, 10 12, 12:31:09 »
Ez az amaze camera megy sima gyári ROM alatt is, vagy kell neki valami főzött ROM? Megsasolnám én is.

Nem elérhető TiaDalma

  • Hozzászólások: 2144
  • Nem: Nő
  • PDA: Samsung S8+ / RIP LG G4 / SE XperiaMini / (RIP:Google Nexus "1." )
  • PDA ROM: Gyári / Imperium v13.0 (MM) / exMIUI 3.2.22 (4.0.4)
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #47 Dátum: 2011, 10 12, 12:51:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ARHD-ben benne van a restart funkciónál a recovery/bootloader/stb. ??  :ima:
Feltettem az ARHD 4.1.3-at... :(
Recovery mód nincs  :(, Quickboot nem megy - Superuser "kényszerített bezárás" - , és folyton újraindul  >:(.
Megpróbálom feltenni azt a kernelt ami az ált. 61.oldalon van kifejtve, aztán ha az sem oldja meg,
megy vissza a SenseoManiac  :hmm: .... Az stabil volt meglepően  :ok:

Ja és lassan sütök-főzök az akksin  :shock:
"Legyen hát minden percnek egy kicsiny bája,
s minden napnak egy méltó folytatása..."(Nefikó)

Nem elérhető blackdog7

  • Hozzászólások: 240
  • PDA: HTC Sensation
  • PDA ROM: Sense-o-Maniac 1.5.0
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #48 Dátum: 2011, 10 12, 14:20:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Feltettem az ARHD 4.1.3-at... :(
Recovery mód nincs  :(, Quickboot nem megy - Superuser "kényszerített bezárás" - , és folyton újraindul  >:(.
Megpróbálom feltenni azt a kernelt ami az ált. 61.oldalon van kifejtve, aztán ha az sem oldja meg,
megy vissza a SenseoManiac  :hmm: .... Az stabil volt meglepően  :ok:

Ja és lassan sütök-főzök az akksin  :shock:
A radio verziót csekkoltad? Az van fenn, amit ajánlanak hozzá? Lásd feljebb tidohado-nak írtakat. Superwipe scriptet előtte lefuttattad?
Nem értem, hogy miért nem megy az ARHD sok embernek, csak arra tudok gondolni, hogy nem rakjátok fel rendesen. Az akksin való "sütés-főzés" is erre utal szerintem. Vagy leírnád, hogy mégis milyen feladatvégzés közben melegszik ennyire? Játék? Navigáció? Nekem gyönyörűen megy az ARHD 4.1.3, most raktam vissza épp.

Nem, valóban nincs benne recovery mód. Ezt mike1986 is közli rögtön az elején a topicban. De hát én is írtam, hogy az ARHD nem csinál semmi mást, csak kicsit felpörgeti a gyári rom-ot, kernel csere, hibajavítások stb. Extra dolgokat nem tesz fel. De ha figyelmesen elolvasod az ARHD topicot, akkor a 2. postban vannak a DownloadEXTRAS. Ott van minden amire vágysz/vágynál (APM, CRT, stb.) Azért csak "vágynál", mert a 4.1.3-ashoz nincs semmi egyelőre. :( De szerintem hamarosan lesz. A 3.6.2-eshez minden van.

Nem elérhető TiaDalma

  • Hozzászólások: 2144
  • Nem: Nő
  • PDA: Samsung S8+ / RIP LG G4 / SE XperiaMini / (RIP:Google Nexus "1." )
  • PDA ROM: Gyári / Imperium v13.0 (MM) / exMIUI 3.2.22 (4.0.4)
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #49 Dátum: 2011, 10 12, 14:34:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A radio verziót csekkoltad? Az van fenn, amit ajánlanak hozzá? Lásd feljebb tidohado-nak írtakat. Superwipe scriptet előtte lefuttattad?
Nem értem, hogy miért nem megy az ARHD sok embernek, csak arra tudok gondolni, hogy nem rakjátok fel rendesen. Az akksin való "sütés-főzés" is erre utal szerintem. Vagy leírnád, hogy mégis milyen feladatvégzés közben melegszik ennyire? Játék? Navigáció? Nekem gyönyörűen megy az ARHD 4.1.3, most raktam vissza épp.

Nem, valóban nincs benne recovery mód. Ezt mike1986 is közli rögtön az elején a topicban. De hát én is írtam, hogy az ARHD nem csinál semmi mást, csak kicsit felpörgeti a gyári rom-ot, kernel csere, hibajavítások stb. Extra dolgokat nem tesz fel. De ha figyelmesen elolvasod az ARHD topicot, akkor a 2. postban vannak a DownloadEXTRAS. Ott van minden amire vágysz/vágynál (APM, CRT, stb.) Azért csak "vágynál", mert a 4.1.3-ashoz nincs semmi egyelőre. :( De szerintem hamarosan lesz. A 3.6.2-eshez minden van.
Nya...
"Dolgozás" közben melegszik ;) Mert közben dolgozom :) De leginkább MyBackup-pal tettem vissza a progikat.

A Radio-val az a bajom, hogy letöltöttem a legfrissebbet az ajánlás szerint és azt nem telepíti fel. Unsuccesfull a vége , de az t nem írja hogy miért... látszólag lefut és ez az eredmény :(
A Kerndelt próbáltam azt a B betűset, most nem jut eszembe ...bricket vagy fa-szén vagy ki tudja ;) Na jó, abbahagyom, csak má ríni tudnék, hogy ma sokadjára teszem fel, mert pl. a főzött akks jelzőtit sem szereti ez a rom...
És a most látom, hogy próbálhattam volna beállítani, hogy nincs HTC Peep ... jó, le lehet cseszni, hogy írták, hogy ki van véve, de én ezt nem látom át mindig, sok az infó ezeken az oldalakon, ezért is lehet könnyű elrontani a frissítéseket. Ja, azt a SuperSwipe-ot természetesen futtattam, ahogy az rendelve lett :angyal:

A recoveryt azért kérdeztem, mert a Sense oManiac rom iszonyúan hasonlít erre a mostanira, és ha nem sikerül sebességet kreálnom, akkor visszatérek rá, ráadásul ebben a wifi kapcsoló sem "egyérintős" - mint régen a foci - hanem belemegy a menüjébe és ottt kell kattintgatni. Ennek van előnye ésss ... macerás is.

Szóval vszínű újra nekifutok, újra letöltöm a radio-t, bár látszólag nem volt hibás, de ki tudja. Újra rom, kernel.. aztán meglátjuk. Alapból tetszene azért ez a rom, talán ezért is küzdöm meg vele újra és újra  8)


**********
Szerk:
Lefutott a radio ;) Ez az, ugye joó ? (10.58.9035.00U_10.15.9035.02_2)
"Legyen hát minden percnek egy kicsiny bája,
s minden napnak egy méltó folytatása..."(Nefikó)