2024, 03 29, 13:32:59

Szerző Téma: Sense-es ROM-ok  (Megtekintve 162458 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Sense-es ROM-ok
« Dátum: 2011, 10 08, 23:17:42 »
Üdv!

Ebben a topicban beszélgessünk a Sense felülettel szerelt gyári illetve főzött ROM-okról.

Legelterjedtebb Sense ROMOK:

Android Revolution HD
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

InsertCoin
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

LeeDroid
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Virtuous Sensation
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

További romok megtalálhatóak itt:
You are not allowed to view links. Register or Login


Nem elérhető korimv6

  • Hozzászólások: 321
  • Nem: Férfi
  • Opeles
  • PDA: HTC Sensation; HTC Touch Diamond
  • PDA ROM: Elegancia ICS Sense4
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #1 Dátum: 2011, 10 09, 07:28:28 »
Én Energy romot használok kb 2 hete, de eddig meg vagyok elégedve. Egyszer sem volt fagyásom, a Sense sem indult újra magától. Ami tetszik benne, hogy a 3.0-ás Sense megkapta a 3.5-ös színes widgetjeit, a crt kikapcsolàs imitálása is jó. A CoreDroid rom is nagyon tetszett, de az néha lefagyott.
Opel Omega MV6;HTC Sensation

Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #2 Dátum: 2011, 10 09, 11:53:51 »
Én pedig most a Sense-o-maniac ROM-ot próbáltam ki, InsertCoin alap, viszont az összes HTC-s, kevésbé használt cuccoktól meg van szabadítva. Így gyors, átlátható az all apps, nem futnak feleslegesen folyamatok, mégis megvan a 3.5-ös Sense, ha valamire nagyon szükségem lenne mégis, azt addonként feltehetem. Stock kernel, semmi hiba.
Ő lenne az: You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető korimv6

  • Hozzászólások: 321
  • Nem: Férfi
  • Opeles
  • PDA: HTC Sensation; HTC Touch Diamond
  • PDA ROM: Elegancia ICS Sense4
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #3 Dátum: 2011, 10 09, 21:05:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én pedig most a Sense-o-maniac ROM-ot próbáltam ki, InsertCoin alap, viszont az összes HTC-s, kevésbé használt cuccoktól meg van szabadítva. Így gyors, átlátható az all apps, nem futnak feleslegesen folyamatok, mégis megvan a 3.5-ös Sense, ha valamire nagyon szükségem lenne mégis, azt addonként feltehetem. Stock kernel, semmi hiba.
Ő lenne az: You are not allowed to view links. Register or Login

Hogy lehet visszahozni a gyári háttérképet? A Beats audiós pirosra gondolok.
Opel Omega MV6;HTC Sensation

Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #4 Dátum: 2011, 10 09, 21:42:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hogy lehet visszahozni a gyári háttérképet? A Beats audiós pirosra gondolok.

You are not allowed to view links. Register or Login
Itt le lehet tölteni

Nem elérhető korimv6

  • Hozzászólások: 321
  • Nem: Férfi
  • Opeles
  • PDA: HTC Sensation; HTC Touch Diamond
  • PDA ROM: Elegancia ICS Sense4
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #5 Dátum: 2011, 10 09, 21:58:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
Itt le lehet tölteni
Köszönöm.
Opel Omega MV6;HTC Sensation

Nem elérhető TiaDalma

  • Hozzászólások: 2144
  • Nem: Nő
  • PDA: Samsung S8+ / RIP LG G4 / SE XperiaMini / (RIP:Google Nexus "1." )
  • PDA ROM: Gyári / Imperium v13.0 (MM) / exMIUI 3.2.22 (4.0.4)
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #6 Dátum: 2011, 10 10, 08:32:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én pedig most a Sense-o-maniac ROM-ot próbáltam ki, InsertCoin alap, viszont az összes HTC-s, kevésbé használt cuccoktól meg van szabadítva. Így gyors, átlátható az all apps, nem futnak feleslegesen folyamatok, mégis megvan a 3.5-ös Sense, ha valamire nagyon szükségem lenne mégis, azt addonként feltehetem. Stock kernel, semmi hiba.
Ő lenne az: You are not allowed to view links. Register or Login
Jól gondolom, hogy full wipe-al tetted fel ?? :angyal:
Hogy vált be tegnap óta?  :hmm:

Én a 3.6.1-es ARHD-t, de állandóan restartol magától, tiszta idegbaj....  >:(
Pedig elég gyors, nem volt ezen kívül semmi bajom. De ez elég gáz azért :(
"Legyen hát minden percnek egy kicsiny bája,
s minden napnak egy méltó folytatása..."(Nefikó)

Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #7 Dátum: 2011, 10 10, 08:43:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jól gondolom, hogy full wipe-al tetted fel ?? :angyal:
Hogy vált be tegnap óta?  :hmm:

Én a 3.6.1-es ARHD-t, de állandóan restartol magától, tiszta idegbaj....  >:(
Pedig elég gyors, nem volt ezen kívül semmi bajom. De ez elég gáz azért :(

Meglepően jól bírta akksival, hozzászoktam, hogy a MIUI leszívja :D Amúgy eddig semmi gond vele, bár nem is nyomogattam/telefonáltam vele annyit.

Nem elérhető TiaDalma

  • Hozzászólások: 2144
  • Nem: Nő
  • PDA: Samsung S8+ / RIP LG G4 / SE XperiaMini / (RIP:Google Nexus "1." )
  • PDA ROM: Gyári / Imperium v13.0 (MM) / exMIUI 3.2.22 (4.0.4)
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #8 Dátum: 2011, 10 10, 08:58:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Meglepően jól bírta akksival, hozzászoktam, hogy a MIUI leszívja :D Amúgy eddig semmi gond vele, bár nem is nyomogattam/telefonáltam vele annyit.
O->- Kipróbálom szerintemde :ok:
"Legyen hát minden percnek egy kicsiny bája,
s minden napnak egy méltó folytatása..."(Nefikó)

Nem elérhető TiaDalma

  • Hozzászólások: 2144
  • Nem: Nő
  • PDA: Samsung S8+ / RIP LG G4 / SE XperiaMini / (RIP:Google Nexus "1." )
  • PDA ROM: Gyári / Imperium v13.0 (MM) / exMIUI 3.2.22 (4.0.4)
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #9 Dátum: 2011, 10 10, 10:35:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
O->- Kipróbálom szerintemde :ok:
Be sem boot-ol :(
A Sensation felirat a kis droidkával váltogat a HTC zöld felirattal.... De az nem is jut el csak a quite részéig a feliratnak :( Akksi ki, újra, de ugyanez  :'(
"Legyen hát minden percnek egy kicsiny bája,
s minden napnak egy méltó folytatása..."(Nefikó)

Nem elérhető TiaDalma

  • Hozzászólások: 2144
  • Nem: Nő
  • PDA: Samsung S8+ / RIP LG G4 / SE XperiaMini / (RIP:Google Nexus "1." )
  • PDA ROM: Gyári / Imperium v13.0 (MM) / exMIUI 3.2.22 (4.0.4)
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #10 Dátum: 2011, 10 10, 10:47:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Be sem boot-ol :(
A Sensation felirat a kis droidkával váltogat a HTC zöld felirattal.... De az nem is jut el csak a quite részéig a feliratnak :( Akksi ki, újra, de ugyanez  :'(
Nahh... újra fullwipe, re-install és most beindult, bocsi a pánikolásért ;) :angyal:
Akkor majd most "tróbálom" ki  :ok:
"Legyen hát minden percnek egy kicsiny bája,
s minden napnak egy méltó folytatása..."(Nefikó)

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #11 Dátum: 2011, 10 10, 19:15:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jól gondolom, hogy full wipe-al tetted fel ?? :angyal:
Hogy vált be tegnap óta?  :hmm:

Én a 3.6.1-es ARHD-t, de állandóan restartol magától, tiszta idegbaj....  >:(
Pedig elég gyors, nem volt ezen kívül semmi bajom. De ez elég gáz azért :(
Nálam is ez a helyzet. Virtuous Unity-nál többször előfordult, hogy forró volt a telefon a zsebemben, és kikapcsolta magát, de be sem kapcsolt csak amikor az akkut kivettem. Erre kipróbáltam a Revolution-t, de ezzel pedig másodszor járok úgy, hogy egyik pillanatról a másikra a bootképernyőt látom, és folyamatosan körbe-körbe villog, mintha bootloop-os lenne. Kezd a hócipőm telelenni kicsit, még kipróbálok 1-2 romot, és ha hasonlók a tapasztalatok, megy vissza a gyári  :hmm:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető TiaDalma

  • Hozzászólások: 2144
  • Nem: Nő
  • PDA: Samsung S8+ / RIP LG G4 / SE XperiaMini / (RIP:Google Nexus "1." )
  • PDA ROM: Gyári / Imperium v13.0 (MM) / exMIUI 3.2.22 (4.0.4)
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #12 Dátum: 2011, 10 10, 20:10:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nálam is ez a helyzet. Virtuous Unity-nál többször előfordult, hogy forró volt a telefon a zsebemben, és kikapcsolta magát, de be sem kapcsolt csak amikor az akkut kivettem. Erre kipróbáltam a Revolution-t, de ezzel pedig másodszor járok úgy, hogy egyik pillanatról a másikra a bootképernyőt látom, és folyamatosan körbe-körbe villog, mintha bootloop-os lenne. Kezd a hócipőm telelenni kicsit, még kipróbálok 1-2 romot, és ha hasonlók a tapasztalatok, megy vissza a gyári  :hmm:
Nos hat en belaktam ezt a SoM romot. Eleg letisztult, nem olyan "csini" mint a gyari sense es mas skint sem tudok beallitani, viszont ezert eleg jo gyors! Nem melegszik, meg egy reboot nem volt magatol. Kiprobalom meg a zene reszet, kivancsi vagyok.
Az is szimpi, hogy szazalekos az akksi, bar a konyhan en magamnak jobbat foztem, viszont attol megfekszik :( Ugyhogy maradt a gyari, de legalabb irja a szamot. Du.4kor vettem le toltorol, meglatom hogy mit bir...
Szerintem jo lesz :) :)
"Legyen hát minden percnek egy kicsiny bája,
s minden napnak egy méltó folytatása..."(Nefikó)

Nem elérhető korimv6

  • Hozzászólások: 321
  • Nem: Férfi
  • Opeles
  • PDA: HTC Sensation; HTC Touch Diamond
  • PDA ROM: Elegancia ICS Sense4
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #13 Dátum: 2011, 10 11, 14:26:32 »
Megtaláltam a 10.02-án kiadott Energy rom egyetlen hibáját: ha a böngészővel flash videót (yourltube, indavideo stb) akarok elindítani, kilép.  :'(
Opel Omega MV6;HTC Sensation

Nem elérhető blackdog7

  • Hozzászólások: 240
  • PDA: HTC Sensation
  • PDA ROM: Sense-o-Maniac 1.5.0
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #14 Dátum: 2011, 10 11, 16:02:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jól gondolom, hogy full wipe-al tetted fel ?? :angyal:
Hogy vált be tegnap óta?  :hmm:

Én a 3.6.1-es ARHD-t, de állandóan restartol magától, tiszta idegbaj....  >:(
Pedig elég gyors, nem volt ezen kívül semmi bajom. De ez elég gáz azért :(
Szia!
Csak most olvasom a problémádat. Erről a problémáról és a jelenség megoldásáról írtam az Általános beszélgetések topic 61. oldalának közepén. Nekem az a bizonyos kernel megoldotta az újrabootolást. Ezek szerint nem olvastad, vagy nem próbáltad.
Az ARHD rom-ok szerintem a leggyorsabbak és mivel a legtöbbet használják, ezért a leggyakrabban is irogatnak be a topicjába megoldásokat, ha valami probléma van. Ha az ARHD-val valami problémád van, akkor nyugodtan kérdezz, vagy természetesen bárki más, mert igyekszem rendszeresen olvasni a topicját,
Üdv:
B.

Nem elérhető blackdog7

  • Hozzászólások: 240
  • PDA: HTC Sensation
  • PDA ROM: Sense-o-Maniac 1.5.0
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #15 Dátum: 2011, 10 11, 16:11:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én pedig most a Sense-o-maniac ROM-ot próbáltam ki, InsertCoin alap, viszont az összes HTC-s, kevésbé használt cuccoktól meg van szabadítva. Így gyors, átlátható az all apps, nem futnak feleslegesen folyamatok, mégis megvan a 3.5-ös Sense, ha valamire nagyon szükségem lenne mégis, azt addonként feltehetem. Stock kernel, semmi hiba.
Ő lenne az: You are not allowed to view links. Register or Login
Kösz az ajánlást! A képek alapján tetszik. Most az ARHD 4.1.3-as romja van fenn nálam, de az új Sense 3.5-tel küszködök egy kicsit. Az új Sense 3.5-ben ugyanis a gombok alá feliratok is kerültek, így a rosie alá, a launcher gombokhoz is. Sajnos ezek a feliratok azonban magyar nyelv esetén nincsenek nagyon "optimalizálva". Egy dolog, hogy a "Minden alkalmazás" szerintem kevésbé magyaros, de ráadásul túl hosszú is, így nem fér ki. Az angol All apps persze simán elfért. Nem a programok menüben levő 3 lehetőségre gondolok, hanem a főképernyőn a Telefon gombtól jobbra és balra eső gombokra.
Véleményem szerint az általad ajánlott rom-nál is azért vette ki a fejlesztő (V6-maniac) a feliratokat, mert hollandul is elég hosszú a szöveg: "Alle toepassingen"
Én a magyar nyelvű szövegek módosítását szeretném mindenáron, és erre nyitottam egy topicot is az xda-n, de nagyon nehézkesen haladok. Winmo-n sokkal egyszerűbben ment minden.
Lehet kiszedem a rosie-t ebből és belerakom az ARHD-ba.


Ja és most látom, hogy V6-maniac is kiadott egy "bricked"-kerneles verziót is, épp azok a dolgok miatt, amik TiaDalma-nak is a gondjai.

Nem elérhető TiaDalma

  • Hozzászólások: 2144
  • Nem: Nő
  • PDA: Samsung S8+ / RIP LG G4 / SE XperiaMini / (RIP:Google Nexus "1." )
  • PDA ROM: Gyári / Imperium v13.0 (MM) / exMIUI 3.2.22 (4.0.4)
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #16 Dátum: 2011, 10 11, 16:19:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!
Csak most olvasom a problémádat. Erről a problémáról és a jelenség megoldásáról írtam az Általános beszélgetések topic 61. oldalának közepén. Nekem az a bizonyos kernel megoldotta az újrabootolást. Ezek szerint nem olvastad, vagy nem próbáltad.
Az ARHD rom-ok szerintem a leggyorsabbak és mivel a legtöbbet használják, ezért a leggyakrabban is irogatnak be a topicjába megoldásokat, ha valami probléma van. Ha az ARHD-val valami problémád van, akkor nyugodtan kérdezz, vagy természetesen bárki más, mert igyekszem rendszeresen olvasni a topicját,
Üdv:
B.
A nem próbáltam egy kicsit "sértő" rám nézve :), de én mindenkit szeretek, valami láma leszek köv.életemben :angyal: Szóval max. nem láttam, nem voltam elég körültekintő :angyal: Ezt elfogadom  O->-
De ezért is szuper, hogy végre van külön rom topik  :taps: De majd visszanézem újra mit hagytam ki és köszönöm az infót  O->-

Ez a SenseOManiac rom elég egyszerű, de gyors és stabilnak tűnik eddig. Azthiszem Nekem most ez bejött, de azért szívesn próbálkozom mindig ha javaslatokat kapok :D

Az akksi időt figyelgetem, de sajnos úgy fest, egy nagyobb kapacitású lesz csak a megoldás, romok ide vagy oda  :oops:
"Legyen hát minden percnek egy kicsiny bája,
s minden napnak egy méltó folytatása..."(Nefikó)

Nem elérhető blackdog7

  • Hozzászólások: 240
  • PDA: HTC Sensation
  • PDA ROM: Sense-o-Maniac 1.5.0
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #17 Dátum: 2011, 10 11, 16:39:37 »
Isten őrizz, hogy megsértselek! Ez a nehéz az "internetes" írásokban, hogy nem jön át az író érzelme, mint mondjuk egy beszélgetés során.

Csak arra utaltam - és kérlek tényleg ne sértődj meg  :), nem személyeskedés miatt írom - de azt vettem észre, hogy ezen a fórumoldalon kevés az olyan ember, aki ha valami problémába ütközik, akkor igyekszik megoldani azt. Mondjuk a technet-en (korábbi nevén pdamania) többségében olyan emberek voltak, akik igyekeztek megjavítani a főzött romok hiányosságait. Az eddigi szerény tapasztalatom az, hogy ha valaki valamilyen problémába ütközik, akkor inkább felrak egy újabb romot, pedig lehet hogy csak a rom topicjának utolsó 10 oldalát kellene végigolvasni, mert nyilván ami nekem hiba, az másnak is az, tehát lesznek akik már a problémát felvetették, és nyilván lesznek, akik meg is oldották már.
Különben vannak itt a technetről "származó" felhasználók is, pl. Patience is ilyen.  ;)
Szóval csak azért írtam, amit írtam, mert én általában egy szószátyár alkat vagyok és ha találok valami jó dolgot, akár egy javítást, akkor arról írok is. Így írtam a gps-jelerősség javításáról és az állandó fagyásokról is, ami egyébként nem ARHD probléma, hanem általános, legalábbis azok között, akik nem a bricked kernelt tartalmazó romokat telepítették. Persze ilyenkor szokott az lenni, hogy ez nem igaz, mert én a coredroid-ot használtam és az sosem fagyott, stb. Persze nekem sem fagyott sosem az ARHD, pedig az 1.0-ás verzója óta folyamatosan azt használom. Mindig csak lestem, amikor egyesek szidták. Mígnem egyszer csak nekem is előjött ez a gond. Mint írtam korábban ezt a túlmelegedés okozza. Nekem először egy órákon át tartó navigálás okozta, majd másodszor az órákon át tartó angry birds-özés. Nyilván a többieknek hamarabb jött elő, mert máshogy használják a telefont. Amióta azonban a bricked kernel van fenn, azóta semmi gondom nincs.

No, elnézést ha megint túl sokat írtam és mégegyszer mondom, nem akartam megbántani senkit sem, ahogy a QtADB korábbi ajánlásával sem, amiből egy felhasználó aztán óriási problémát hozott ki. Szvsz a system-ben való turkálásra, közvetlenül PC-ről, továbbra is a No.1. De erről is írtam már jó sokat, hogy hogyan lehet betűtípust cserélni, vagy hogyan lehet extra városokat felvenni, amiket az időjárás-adatbázis nem tartalmaz, de mivel nem kaptam, semmi visszajelzést, így gondoltam, hogy biztos érdektelen a téma és senki nem cserélgeti a betűtípust és nem igényli más városok időjárásjelentését.

Elnézést ha már Off a hsz-em vége ebben a témában.

Nem elérhető blackdog7

  • Hozzászólások: 240
  • PDA: HTC Sensation
  • PDA ROM: Sense-o-Maniac 1.5.0
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #18 Dátum: 2011, 10 11, 16:54:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nálam is ez a helyzet. Virtuous Unity-nál többször előfordult, hogy forró volt a telefon a zsebemben, és kikapcsolta magát, de be sem kapcsolt csak amikor az akkut kivettem. Erre kipróbáltam a Revolution-t, de ezzel pedig másodszor járok úgy, hogy egyik pillanatról a másikra a bootképernyőt látom, és folyamatosan körbe-körbe villog, mintha bootloop-os lenne. Kezd a hócipőm telelenni kicsit, még kipróbálok 1-2 romot, és ha hasonlók a tapasztalatok, megy vissza a gyári  :hmm:
Erről a bootloop-ra is megoldást ad a bricked-kernel. De ezt le is írtam az említett 61. oldalon.
Lehet hogy az én írásaimat nem is olvassa senki...  :hmm: :( :'(

Nem elérhető blackdog7

  • Hozzászólások: 240
  • PDA: HTC Sensation
  • PDA ROM: Sense-o-Maniac 1.5.0
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #19 Dátum: 2011, 10 11, 17:01:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én pedig most a Sense-o-maniac ROM-ot próbáltam ki, InsertCoin alap, viszont az összes HTC-s, kevésbé használt cuccoktól meg van szabadítva. Így gyors, átlátható az all apps, nem futnak feleslegesen folyamatok, mégis megvan a 3.5-ös Sense, ha valamire nagyon szükségem lenne mégis, azt addonként feltehetem. Stock kernel, semmi hiba.
Ő lenne az: You are not allowed to view links. Register or Login
Bakker most olvasom, hogy milyen tartalommal rendelkezik: A 3. féle Sense-O-Matic tartalmaz egy Amaze Camera v1.3 - Beta2 nevű csomagot is. Rákeresve ezt az oldalt találtam: You are not allowed to view links. Register or Login
Te ezt a verziót tetted fel? Mert a belinkelt oldalon lévő 3 videó alapján nagyon tuti ez a kamera alkalmazás! próbáltad már?

Nem elérhető TiaDalma

  • Hozzászólások: 2144
  • Nem: Nő
  • PDA: Samsung S8+ / RIP LG G4 / SE XperiaMini / (RIP:Google Nexus "1." )
  • PDA ROM: Gyári / Imperium v13.0 (MM) / exMIUI 3.2.22 (4.0.4)
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #20 Dátum: 2011, 10 11, 17:47:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Isten őrizz, hogy megsértselek! Ez a nehéz az "internetes" írásokban, hogy nem jön át az író érzelme....
..

Elnézést ha már Off a hsz-em vége ebben a témában.

Ha a fiuk nem moderalnaki, akkor elfer  :ok:
Nem vagyok sertodos, csak lecsapos...  :)
Es ha belinkeled a hsz-ed, hogy vakegerke, errol pofazok, az is tok jo, mindnyajunk okulasara :ok: Nehez am 4 droid anyjakent minden topikban toppon lenni ;) Bar van akinek megy  :p

No temanal maradva mar jopar romot raprobaltam a szuk par het alatt, de egyik sem tul jo meg megerzesem szerint. Vagy csak a Nexusom uralkodik felettem...
CM romban van sense-es mar?

Az ARHD 4.x.y- hoz kerek szepen linket  :ima:
 O->-

Jaa, ami a SoM romot illeti, tok jo a kamera szoftvere .. A panorama es a makro a gyariban mintha nem is lenne  ;)
"Legyen hát minden percnek egy kicsiny bája,
s minden napnak egy méltó folytatása..."(Nefikó)

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #21 Dátum: 2011, 10 11, 18:16:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Erről a bootloop-ra is megoldást ad a bricked-kernel. De ezt le is írtam az említett 61. oldalon.
Lehet hogy az én írásaimat nem is olvassa senki...  :hmm: :( :'(
Megmondom őszintén, lehet hogy olvastam amikor ezt felvetetted, de mivel nem volt akkoriban semmilyen hasonló jellegű problémám (sőt szerintem még akkor s-off sem volt), így átsiklottam felette. Amint lesz rá időm kipróbálom  :ok: Köszi  ;)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #22 Dátum: 2011, 10 11, 18:18:43 »
Az Amaze kemerát én próbáltam, működik tényleg, nekem bejött, ma hiányzott is, ugyanis már CM7-et használok reggel óta. :)

Nem elérhető blackdog7

  • Hozzászólások: 240
  • PDA: HTC Sensation
  • PDA ROM: Sense-o-Maniac 1.5.0
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #23 Dátum: 2011, 10 11, 18:30:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha a fiuk nem moderalnaki, akkor elfer  :ok:
Nem vagyok sertodos, csak lecsapos...  :)
Es ha belinkeled a hsz-ed, hogy vakegerke, errol pofazok, az is tok jo, mindnyajunk okulasara :ok: Nehez am 4 droid anyjakent minden topikban toppon lenni ;) Bar van akinek megy  :p
Szia!
Nem tudom belinkelni a hsz-emet, mert szerintem a pdafanclub oldalán nincs ilyen lehetőség. Nem találtam legalábbis linket az egyes hsz-ekhez. Ezért írtam azt hogy 61. old. lap közepe.
Basszus rájöttem: You are not allowed to view links. Register or Login
Sorry, phpbb-hez vagyok szokva, ott van erre külön link.

You are not allowed to view links. Register or Login
Az ARHD 4.x.y- hoz kerek szepen linket  :ima:
 O->-
Ez egy kis csalafintaság, mert először én is azt hittem átvernek. Ugyanis az ARHD 4.1.x topicja ugyanaz, mint a 3.6.x-é. Az is a címe, hogy [ROM] Android Revolution HD™ 3.6.2 XE | 4.1.3 Sense 3.5 | High Quality & Performance
Mondom ezek viccelnek, hol van a 4.1.x? Rákeresek google-ba, erre találok egy német nyelvű fórumot. Bár németből perfekt vagyok, de úgy gondoltam, hogy mégiscsak az eredeti topicból kellene letöltenem. De nem találtam mást csak azt ahol a 3.6.x-ek vannak. Erre elővettem a jó öreg "trükkömet", hogy az oldalon keresek ctrl+f-fel 4.1.3-at. És láss csodát eljutottam a 3. post-hoz, azaz ide: You are not allowed to view links. Register or Login ;)
Enyhén bénának éreztem magam. Lehet hogy te is ebben a hibába estél bele?
(Először azt hittem, hogy a négy droid alatt azt érted, hogy négy gyerek mellett nehéz foglalkoznod a sensation-nel...  :D )

Nem elérhető blackdog7

  • Hozzászólások: 240
  • PDA: HTC Sensation
  • PDA ROM: Sense-o-Maniac 1.5.0
Re: Sense-es ROM-ok
« Reply #24 Dátum: 2011, 10 11, 18:31:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az Amaze kemerát én próbáltam, működik tényleg, nekem bejött, ma hiányzott is, ugyanis már CM7-et használok reggel óta. :)
Van oka a váltásnak?
Különben az általam belinkelt oldalon le lehet tölteni a kamera app-ot külön is.