2024, 05 01, 06:05:10

Szerző Téma: [ROM][XWLA4] Androidmeda-HyperDroid v7.0.0 FINAL  (Megtekintve 24138 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Re: [ROM] Androidmeda-HyperDroid v5 FINAL & v6.1.17 voodoo
« Reply #150 Dátum: 2012, 02 01, 16:03:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nagyon kellemes lett ez a rom, a kernel is szuper. Vertumus kiadott hozzá 1 témát, én jelenleg ezzel használom, akit érdekel az ICS kinézet annak javasolt kipróbálásra. ;)

You are not allowed to view links. Register or Login
Én is kipróbáltam, kicsit át is szerkesztettem, egyelőre nekem is ez van fent! :)

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Re: [ROM] Androidmeda-HyperDroid v5 FINAL & v6.1.17 voodoo
« Reply #151 Dátum: 2012, 02 05, 11:36:15 »
Kijött az új redpill kernel, link, leírás az elsőben! :taps:

Nem elérhető Gerydevil

  • Hozzászólások: 609
  • Tudományos Tiszt
  • PDA: LG G2 ; Samsung Galaxy Tab® Pro 10.1
  • PDA ROM: CloudyG2 3.3
Re: [ROM] Androidmeda-HyperDroid v5 FINAL & v6.1.17 voodoo
« Reply #152 Dátum: 2012, 02 05, 15:43:38 »
Eléggé melegszik nekem a telcsi nemtom miért + néha beragad a proci és folyamat 1200-on pörög pedig kipucoltam a memoriát. Az a vicc az összes governorral. Remélem a kernel csere megoldja. Ami még érdekes,  ha hálózati árambòl töltöm a telcsit iszonyat forró tud lenni,  a töltővel együtt az is izzik. Érdekes,  más romnál ilyet nem tapasztam. Pedig már a romot is ujratettem full wipe-al. Na talán ez az uj redpill megoldja a problémámat,  meglássuk. Az a bajom ezzel,  hogy eladom a telcsit és vmi atomstabil jo romot igértem havernak,  jo üzemidővel,  nekem eddig ez eléggé merült. Lehet visszateszem a Checkromot + Dark knight kernelt. Eddig az volt a legstabilabb már-már unalmas volt annyira jo ;)

Küldve az én GT-I9100-emről
Iphone 3G > Samsung Galaxy S > Galaxy S II > Galaxy Note > Asus Padfone 2 > LG G2 + Tab Pro 10.1

Nem elérhető oil

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1324
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iPad-iGo
  • PDA: iPhone 6S/128; iPad mini
Re: [ROM] Androidmeda-HyperDroid v5 FINAL & v6.1.17 voodoo
« Reply #153 Dátum: 2012, 02 05, 16:32:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Eléggé melegszik nekem a telcsi nemtom miért + néha beragad a proci és folyamat 1200-on pörög pedig kipucoltam a memoriát. Az a vicc az összes governorral. Remélem a kernel csere megoldja. Ami még érdekes,  ha hálózati árambòl töltöm a telcsit iszonyat forró tud lenni,  a töltővel együtt az is izzik. Érdekes,  más romnál ilyet nem tapasztam. Pedig már a romot is ujratettem full wipe-al. Na talán ez az uj redpill megoldja a problémámat,  meglássuk. Az a bajom ezzel,  hogy eladom a telcsit és vmi atomstabil jo romot igértem havernak,  jo üzemidővel,  nekem eddig ez eléggé merült. Lehet visszateszem a Checkromot + Dark knight kernelt. Eddig az volt a legstabilabb már-már unalmas volt annyira jo ;)

Küldve az én GT-I9100-emről

Ma ilyen nap van, minimális használat mellet 10 óra alatt 20%-ra esett az akksim, szemben a tegnapi hasonló használattal 80% körül állt, ChckRom és Siyah párosítással. Kicsit sem értem ellenben nagyon bosszant.

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Re: [ROM] Androidmeda-HyperDroid v5 FINAL & v6.1.17 voodoo
« Reply #154 Dátum: 2012, 02 05, 16:51:34 »
Nekem sem volt ma túl nagy használat,  de most 80%-os még az akkum. Ez pedig rendben van, benne volt még a kernel csere is. :hmm: Nem tudom mi volt ma nálatok, tán esett a hó?! ::)

Nem elérhető Gerydevil

  • Hozzászólások: 609
  • Tudományos Tiszt
  • PDA: LG G2 ; Samsung Galaxy Tab® Pro 10.1
  • PDA ROM: CloudyG2 3.3
Re: Re: [ROM] Androidmeda-HyperDroid v5 FINAL & v6.1.17 voodoo
« Reply #155 Dátum: 2012, 02 05, 18:03:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem sem volt ma túl nagy használat,  de most 80%-os még az akkum. Ez pedig rendben van, benne volt még a kernel csere is. :hmm: Nem tudom mi volt ma nálatok, tán esett a hó?! ::)
igazából én az akksit a legjobban ugy tudom mérni,  hogy megnézek 1 star trek részt és megnézem mennyit merült ezalatt,  pl most 16%ot merült 1 rész alatt az nagyon sok,  anno dk kernellel checkrommal ez 9-10% volt,  joval előtte batista+abyss kernellel volt hogy 7-8%ot merült ami kitünő volt. Sajna ezekkel az uj romokkal kernelekkel semmit nem javult a fogyasztás inkább csak rosszabb lett legalábbis nálam. :(

Küldve az én GT-I9100-emről
Iphone 3G > Samsung Galaxy S > Galaxy S II > Galaxy Note > Asus Padfone 2 > LG G2 + Tab Pro 10.1

Nem elérhető oil

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1324
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iPad-iGo
  • PDA: iPhone 6S/128; iPad mini
Re: Re: [ROM] Androidmeda-HyperDroid v5 FINAL & v6.1.17 voodoo
« Reply #156 Dátum: 2012, 02 05, 18:07:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
igazából én az akksit a legjobban ugy tudom mérni,  hogy megnézek 1 star trek részt és megnézem mennyit merült ezalatt,  pl most 16%ot merült 1 rész alatt az nagyon sok,  anno dk kernellel checkrommal ez 9-10% volt,  joval előtte batista+abyss kernellel volt hogy 7-8%ot merült ami kitünő volt. Sajna ezekkel az uj romokkal kernelekkel semmit nem javult a fogyasztás inkább csak rosszabb lett legalábbis nálam. :(

Küldve az én GT-I9100-emről

Komolyan aggaszt, hogy esetleg sz.rodik az akkum, mivel azért használatom során általában nappal lemerül 40-70% közé, este későn felteszem tölteni, reggel meg le. Nem tudom mennyire tetszik ez neki :hmm:

Nem elérhető Gerydevil

  • Hozzászólások: 609
  • Tudományos Tiszt
  • PDA: LG G2 ; Samsung Galaxy Tab® Pro 10.1
  • PDA ROM: CloudyG2 3.3
Re: Re: [ROM] Androidmeda-HyperDroid v5 FINAL & v6.1.17 voodoo
« Reply #157 Dátum: 2012, 02 05, 18:07:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ma ilyen nap van, minimális használat mellet 10 óra alatt 20%-ra esett az akksim, szemben a tegnapi hasonló használattal 80% körül állt, ChckRom és Siyah párosítással. Kicsit sem értem ellenben nagyon bosszant.
tudom hogy kicsit off,  de max pmben ird meg nekem kérlek milyenek az uj siyah kernelek jobb mint a DK kernel utolsó verziója?;)

Küldve az én GT-I9100-emről
Iphone 3G > Samsung Galaxy S > Galaxy S II > Galaxy Note > Asus Padfone 2 > LG G2 + Tab Pro 10.1

Nem elérhető Gerydevil

  • Hozzászólások: 609
  • Tudományos Tiszt
  • PDA: LG G2 ; Samsung Galaxy Tab® Pro 10.1
  • PDA ROM: CloudyG2 3.3
Re: Re: Re: [ROM] Androidmeda-HyperDroid v5 FINAL & v6.1.17 voodoo
« Reply #158 Dátum: 2012, 02 05, 18:11:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Komolyan aggaszt, hogy esetleg sz.rodik az akkum, mivel azért használatom során általában nappal lemerül 40-70% közé, este későn felteszem tölteni, reggel meg le. Nem tudom mennyire tetszik ez neki :hmm:
ezeket arra találták ki hogy nyüstöljék nyuzzák folyamat ettől nem lehet baja,  habár jobb valamelyest az akksi idő ha 20% alattról maxra töltöd időnként. Ez inkább android-szoftveres betegség lesz,  nah talán majd az ics hoz vmi javulást ;) vagy majd a bio akksik :)

Küldve az én GT-I9100-emről
Iphone 3G > Samsung Galaxy S > Galaxy S II > Galaxy Note > Asus Padfone 2 > LG G2 + Tab Pro 10.1

Nem elérhető daruma

  • Hozzászólások: 349
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S5 SM-G900F
  • PDA ROM: SlightROM v2.3
Re: [ROM] Androidmeda-HyperDroid v5 FINAL & v6.1.17 voodoo
« Reply #159 Dátum: 2012, 02 05, 18:21:20 »
Én igazából eléggé elégedetlen vagyok úgy általában az sg2 fogyasztásával, pontosabban éhségével. Előtte volt htc desire-em, és egy rövid ideig lg optimus 2x-em is, de mindkettő fogyasztása sokkal jobb volt. A htc desire tudom kisebb kijelzővel rendelkezik, de kb. egy éjszaka alatt, ami 7-8 óra kikapcsolt kijelzővel 4% körül esett az akksi, míg itt bármelyik kernelnél óránként kb. 1-2% között, azaz 7-8 óra alatt 10% felett van a fogyasztás. Ha kikapcsolom az adatkapcsolatot, akkor megy ez lejjebb is, de úgy tűnik az időzítőprogramok is eléggé éhesek, mert most setting profiles-t használom erre a célra. próbálkoztam green power-el és juice defenderrel is, de egyik sem hozott igazán nagy javulást.

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Re: [ROM] Androidmeda-HyperDroid v5 FINAL & v6.1.17 voodoo
« Reply #160 Dátum: 2012, 02 05, 18:40:59 »
Ez az akku dolog nagyon ember - készülék - rom függő. Ennél már csak a modem ami rosszabb. Valakinek megsül a készüléke tőle, valakinek még a betonbunkerben is full térereje van ugyanolyan rádió esetén. Az akksimmal most alapvetően meg vagyok elégedve, de a legjobb azt hiszem a v4-es rom volt. Ami viszont mindegyik hyper romnál bejön: ha nincs nálam töltő, és nem alszom otthon, akkor repülőbe teszem, és reggelre max 1% ugrik le (6-8 óra), sokszor még egy sem. :ok:

Nem elérhető daruma

  • Hozzászólások: 349
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S5 SM-G900F
  • PDA ROM: SlightROM v2.3
Re: [ROM] Androidmeda-HyperDroid v5 FINAL & v6.1.17 voodoo
« Reply #161 Dátum: 2012, 02 05, 18:56:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
... Ami viszont mindegyik hyper romnál bejön: ha nincs nálam töltő, és nem alszom otthon, akkor repülőbe teszem, és reggelre max 1% ugrik le (6-8 óra), sokszor még egy sem. :ok:

Én ugyanezt csinálom, csak programból, hogy ne kelljen állandóan kézzel kapcsolgatni.

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Re: [ROM] Androidmeda-HyperDroid v5 FINAL & v6.1.17 voodoo
« Reply #162 Dátum: 2012, 02 05, 19:00:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én ugyanezt csinálom, csak programból, hogy ne kelljen állandóan kézzel kapcsolgatni.
Én csak hetente egyszer szoktam így este használni, simán a gyorsmenüből, de bevált. Neked ilyenkor mennyit fogyaszt?

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Re: [ROM] Androidmeda-HyperDroid v5 FINAL & v6.1.17 voodoo
« Reply #163 Dátum: 2012, 02 13, 18:29:22 »
Itt az új RedPill kernel, érintős recoveryvel, százalékos akkujelzéssel és recovery alatti tölthetőséggel! Linkek az elsőben!  :taps: :ok:

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Re: [ROM] Androidmeda-HyperDroid v5 FINAL & v6.1.17 voodoo
« Reply #164 Dátum: 2012, 03 02, 16:19:23 »
HAMAROSAN!
HyperDroid Androidmeda v7 Final 
Changelog 
- Upgraded Base to XWLA4 RedPill Kernel v1.2 included (upgrade to v1.3 manually )
- Call Record included thanks to Leomar75
- Slide to dismiss notifications thanks to hansip87 & Leomar75
- Jkay 13.6.4 included
- mms mod to allow 200 recipients thanks to muvezur
 -Reverted to latest HDP supporting Jkay thanks to Recognized Developer petsasj
 -All tweaks and mods in previous bases

* The ROM is final, just for ORD users, we are focusing in ICS now, so please dont expect full support in this
**Only D.O.C Surgeon available, feel free to adapt any themes from previous bases to this (just give credits to original author), credits for adapting it are yours , and they shall be in the OP.
***We, The Dev Team use v6 (well I am using v7 just to test it bug free, call it quality control). v6 has more love put to it, regardless of v7 having more features because of third party contributions 

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Re: [ROM] Androidmeda-HyperDroid v5 FINAL & v6.1.17 voodoo
« Reply #165 Dátum: 2012, 03 03, 06:14:28 »
Itt is van: :D
You are not allowed to view links. Register or Login :taps:
MD5: 1cd2e467c24e52a351b60fc3abbd1997
Tapatalk

Nem elérhető juhaszroli

  • Hozzászólások: 865
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung i9300 Pepple Blue
  • PDA ROM: R2D2 V9
Re: [ROM][XWLA4] Androidmeda-HyperDroid v7.0.0 FINAL
« Reply #166 Dátum: 2012, 03 08, 09:29:53 »
Ez felmehet KK5-re? Fullwipe után? Vagy van valami egyéb igénye?

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Re: [ROM][XWLA4] Androidmeda-HyperDroid v7.0.0 FINAL
« Reply #167 Dátum: 2012, 03 08, 11:33:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez felmehet KK5-re? Fullwipe után? Vagy van valami egyéb igénye?
Igen, mehet!  :ok:

Nem elérhető juhaszroli

  • Hozzászólások: 865
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung i9300 Pepple Blue
  • PDA ROM: R2D2 V9
Re: [ROM][XWLA4] Androidmeda-HyperDroid v7.0.0 FINAL
« Reply #168 Dátum: 2012, 03 08, 11:37:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen, mehet!  :ok:

Köszönöm! Itt is megkérdezem, mennyire stabil? Testreszabható, témák, stb? :)

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Re: [ROM][XWLA4] Androidmeda-HyperDroid v7.0.0 FINAL
« Reply #169 Dátum: 2012, 03 08, 15:50:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm! Itt is megkérdezem, mennyire stabil? Testreszabható, témák, stb? :)
Ez atomstabil, jól testreszabható a hyperdroid parts alatt, témák pedig a v7-nél LA4-es, vagy v6-nál LA2-es mehet! ;)

Nem elérhető TBGetto

  • Hozzászólások: 49
  • Nem: Férfi
  • Technikai igazgató
    • Unit Ada PaintBall & Laser Force Center
  • PDA: Note5 N920C
Re: [ROM][XWLA4] Androidmeda-HyperDroid v7.0.0 FINAL
« Reply #170 Dátum: 2012, 04 08, 08:06:00 »
Szia sonyz7
Rászántam magam, hogy kipróbáljam a Hyperdroidot de előtte lenne pár láma kérdésem.  :D
Tud magyarul.
Hogyan kell installálni.
Miben jobb vagy más a Lite ning rom nál.
Köszi.

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Re: Re: [ROM][XWLA4] Androidmeda-HyperDroid v7.0.0 FINAL
« Reply #171 Dátum: 2012, 04 08, 13:08:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia sonyz7
Rászántam magam, hogy kipróbáljam a Hyperdroidot de előtte lenne pár láma kérdésem.  :D
Tud magyarul.
Hogyan kell installálni.
Miben jobb vagy más a Lite ning rom nál.
Köszi.
Szia! Tud magyarul természetesen, és simán cwm-ből telepíthető, full wipe romok, és ajánlom is hogy tiszta telepítést csinálj. Ha szükséged van rá, van no wipe-os fájlom is, csak szólj! A kinézete  eredetileg szinte teljesen samu, de két három egyszerű téma elérhető a hd parts alatt, de mehetnek rá az LA2 (v6) vagy LA4(v7) alapú témák pl. Vertumus. Igen komoly munkával összerakott romok, nagyon simán - gördülékenyen mennek, saját kernellel, multi dpi... stb. Nekem ez a kedvencem minden tekintetben, ha belefáradok az ICS-be csak visszarakom nandroidból, és csodálkozom, hogy milyen gyors telefonom van! :D

Tapatalk

Nem elérhető TBGetto

  • Hozzászólások: 49
  • Nem: Férfi
  • Technikai igazgató
    • Unit Ada PaintBall & Laser Force Center
  • PDA: Note5 N920C
Re: [ROM][XWLA4] Androidmeda-HyperDroid v7.0.0 FINAL
« Reply #172 Dátum: 2012, 04 09, 11:05:13 »
Na akkor mos még nagyobb káosz lett a kis fejemben!  :D
1. A Full wipe nem azt jelenti, hogy nem kell semmit törölni? Vagy ha igen mit jelent az, hogy tiszta telepítés.
2. Én letöltöttem a HyperDroid_Androidmeda_v7.0.0_signed.zip de ezt kibontva nem egy tar.md5 fájl a tartalma, mi ez a sok minden benne.
3. Én próbáltam valami leírás találni a cwm install menetéről de nem találtam semmit.
4. A Nandroidnak úttanná néztem, annyit találtam róla, hogy CWM módban egy menü pont, amivel le és vissza lehet állítani a romot. De nekem ilyen menüpont nincs CWM módban. De van backup and restore az ugyanaz?
5. Hyperdroid rom felrakása után is van CWM mód? (Csak azért kérdem, hogyha esetleg nem tetszene vissza  tudjam állíjam a lite ninget.)
Egyelőre csak ennyi hűje kérdés.  :D  :D  :D

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Re: Re: [ROM][XWLA4] Androidmeda-HyperDroid v7.0.0 FINAL
« Reply #173 Dátum: 2012, 04 09, 14:38:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na akkor mos még nagyobb káosz lett a kis fejemben!  :D
1. A Full wipe nem azt jelenti, hogy nem kell semmit törölni? Vagy ha igen mit jelent az, hogy tiszta telepítés.
2. Én letöltöttem a HyperDroid_Androidmeda_v7.0.0_signed.zip de ezt kibontva nem egy tar.md5 fájl a tartalma, mi ez a sok minden benne.
3. Én próbáltam valami leírás találni a cwm install menetéről de nem találtam semmit.
4. A Nandroidnak úttanná néztem, annyit találtam róla, hogy CWM módban egy menü pont, amivel le és vissza lehet állítani a romot. De nekem ilyen menüpont nincs CWM módban. De van backup and restore az ugyanaz?
5. Hyperdroid rom felrakása után is van CWM mód? (Csak azért kérdem, hogyha esetleg nem tetszene vissza  tudjam állíjam a lite ninget.)
Egyelőre csak ennyi hűje kérdés.  :D  :D  :D
Ezt nem apróztad el! :D
1. A full wipe teljes törlést jelent, a telepítő megcsinálja magától, én ilyenkor előtte megteszem magamtól is: CWM -factory reset -advanced -wipe cache.
2. Ez egy cwm-es telepítő, ezért recoveryből kell felrakni, nem odinnal (.tar ill. md5)
3. El kellene olvasnod többször is az sgs és sgs2 faq topikját. ;) Amúgy cwm -install zip from sdcard menü. Persze előtte másold fel a zip fájlt a készülékre.
4. Jól gondoltad, ez az a menüpont, még azt is kiválaszthatod, hogy hova mentsen (külső v. belső sd). Visszaállításnál is van erre lehetőség, érdemes is mindkét helyen tárolni egy-egy jól működő konfigurációt.
5. Természetesen van, írtam is, hogy csinálj backupot, ha baj lenne, vagy nem tetszene stb...
Backup menjen azért titaniummal, mybackuppal és hasonlókkal is! :)
Tapatalk

Nem elérhető TBGetto

  • Hozzászólások: 49
  • Nem: Férfi
  • Technikai igazgató
    • Unit Ada PaintBall & Laser Force Center
  • PDA: Note5 N920C
Re: [ROM][XWLA4] Androidmeda-HyperDroid v7.0.0 FINAL
« Reply #174 Dátum: 2012, 04 09, 17:52:41 »
OK egy kicsit átunna olvastam a hiányosságaimnak.
Első nekifutásra szimpatikus hiszen tiszta Samsung egy két extrával, csak még lenne pár kérdésem róla.
1. Eltűnt a Samsung bootlogo.
2. Hogyan kell a témákat váltani. Mivel a Lite Ning pont kék stílusa miatt tetszett meg.
Egyébként nagyon köszi a türelmed és az eddigi önzetlen segítséged.