2024, 05 01, 07:34:24

Szerző Téma: [ROM][XWLA4] Androidmeda-HyperDroid v7.0.0 FINAL  (Megtekintve 24141 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Re: Re: [ROM] Androidmeda-HyperDroid v5 FINAL & v6 voodoo
« Reply #100 Dátum: 2012, 01 25, 15:32:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Véleményezd kérlek az új romokat, jók lettek, melyiket raktad fel végül?:)
A v6-ot, az ötöst kihagytam, beletettem a 14-es kapcsolókat - wipe mindenre - és install. Azután felment még a lucid téma, majd később átszabom :), és a dpi 160-ra. Mondhatom ismét jó lett, furcsa hogy nincs jkay, de nem hiányzik. Jól beállíthatók a kapcsolók, nagyon érdekes lett a zárt képernyő. A csapat kitett magáért ismét, szvsz the best! :D

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Re: Re: [ROM] Androidmeda-HyperDroid v5 FINAL & v6 voodoo
« Reply #101 Dátum: 2012, 01 25, 15:35:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én megnéztem először a v6-ot, és most a v5 van fenn. A 6-ost azért szedtem le, mert nem volt hozzá téma és ami rosszabb a jkay sem volt beleintegrálva. Az 5-ös eddig szép stabilan fut a rommal adott kernellel. A redpill kernel recovery része meg baromi jól meg van csinálva.
A recovery tényleg jó lett, egyetértek, logikus, szépen rendezett. :ok:

Nem elérhető Gerydevil

  • Hozzászólások: 609
  • Tudományos Tiszt
  • PDA: LG G2 ; Samsung Galaxy Tab® Pro 10.1
  • PDA ROM: CloudyG2 3.3
Re: Re: [ROM] Androidmeda-HyperDroid v5 FINAL & v6 voodoo
« Reply #102 Dátum: 2012, 01 25, 15:51:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A recovery tényleg jó lett, egyetértek, logikus, szépen rendezett. :ok:

Igazából, most olyan romot keresek, ami stabil, nem kell sokat állítgatni és hosszú távon lehet rá számítani (gondolok itt a frissítésekre) + a kitchen sem utolsó dolog. Chekrom és Androidmeda között filózok. Eladom a telcsim cimbinek aztán ő nem 1 nagy telcsi guru, de majd belejön, aztán vmi "végső megoldást" keresek neki :)
Iphone 3G > Samsung Galaxy S > Galaxy S II > Galaxy Note > Asus Padfone 2 > LG G2 + Tab Pro 10.1

Nem elérhető daruma

  • Hozzászólások: 349
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S5 SM-G900F
  • PDA ROM: SlightROM v2.3
Re: Re: [ROM] Androidmeda-HyperDroid v5 FINAL & v6 voodoo
« Reply #103 Dátum: 2012, 01 25, 16:00:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igazából, most olyan romot keresek, ami stabil, nem kell sokat állítgatni és hosszú távon lehet rá számítani (gondolok itt a frissítésekre) + a kitchen sem utolsó dolog. Chekrom és Androidmeda között filózok. ...

Én dettó ugyanebben a cipőben járok. Az androidmeda egyelőre tetszik, mert végre olyan kernellel adják, amit nem kell cserélnem, voodoo és bln támogatással. Az viszont zavar, hogy az újabb v6-osban nincs jkay, mert nekem hiányzik. pl. nem tudom, hogy hogyan lehet tiltani a double home keyt, ugyanis én azt használom (powerstrip), továbbá jó lenne a phone menüt is testreszabni, mert pl. én onnan szoktam a wifi tethert kapcsolni. Sajnos nincsenek témák sem még hozzá, de azzal meg tudnék békélni. Egyelőre marad a v5, és figyelem, hogy jön-e újabb v6.

Nem elérhető Gerydevil

  • Hozzászólások: 609
  • Tudományos Tiszt
  • PDA: LG G2 ; Samsung Galaxy Tab® Pro 10.1
  • PDA ROM: CloudyG2 3.3
Re: Re: [ROM] Androidmeda-HyperDroid v5 FINAL & v6 voodoo
« Reply #104 Dátum: 2012, 01 25, 16:09:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én dettó ugyanebben a cipőben járok. Az androidmeda egyelőre tetszik, mert végre olyan kernellel adják, amit nem kell cserélnem, voodoo és bln támogatással. Az viszont zavar, hogy az újabb v6-osban nincs jkay, mert nekem hiányzik. pl. nem tudom, hogy hogyan lehet tiltani a double home keyt, ugyanis én azt használom (powerstrip), továbbá jó lenne a phone menüt is testreszabni, mert pl. én onnan szoktam a wifi tethert kapcsolni. Sajnos nincsenek témák sem még hozzá, de azzal meg tudnék békélni. Egyelőre marad a v5, és figyelem, hogy jön-e újabb v6.

XILA2-höz még sajnos nincs JKAY cumó, majd ha a fejlesztő elkészíti belerakják a srácok ;)
Iphone 3G > Samsung Galaxy S > Galaxy S II > Galaxy Note > Asus Padfone 2 > LG G2 + Tab Pro 10.1

Nem elérhető daruma

  • Hozzászólások: 349
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S5 SM-G900F
  • PDA ROM: SlightROM v2.3
Re: Re: [ROM] Androidmeda-HyperDroid v5 FINAL & v6 voodoo
« Reply #105 Dátum: 2012, 01 25, 16:17:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login

XILA2-höz még sajnos nincs JKAY cumó, majd ha a fejlesztő elkészíti belerakják a srácok ;)

Sejtettem, hogy nem lustaságból maradt ki. :)

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Re: Re: [ROM] Androidmeda-HyperDroid v5 FINAL & v6 voodoo
« Reply #106 Dátum: 2012, 01 26, 11:29:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igazából, most olyan romot keresek, ami stabil, nem kell sokat állítgatni és hosszú távon lehet rá számítani (gondolok itt a frissítésekre) + a kitchen sem utolsó dolog. Chekrom és Androidmeda között filózok. Eladom a telcsim cimbinek aztán ő nem 1 nagy telcsi guru, de majd belejön, aztán vmi "végső megoldást" keresek neki :)
A válaszom sejtheted  :D: egyértelműen ez a rom! Bár a check-et csak egyszer próbáltam, jó ez a kitchen app, backup benne meg ilyesmi, de nekem döcögősebb volt  :(. Betegállományban voltam másfél hétig, napokig játszottam a miuival (másik nagy kedvenc  :) ), már nem olyan rosszak, de a hyper simán leveri gyorsaságban, akkuról nem is szólva. A megjelenés óta használom ezt, bár voltak kíváncsi napjaim  ;), check - batista - miui, de nálam ez a rom - saját kernel - KI4 modem trió a legjobb minden szinten.
You are not allowed to view links. Register or Login
Sejtettem, hogy nem lustaságból maradt ki. :)
Most viszont belerakták az EDT tweaks-et (SGS-ről ismerős lehet), és a custom date-et, 6.0.8 lett a verzió, linkek az elsőben. :ok:

Nem elérhető daruma

  • Hozzászólások: 349
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S5 SM-G900F
  • PDA ROM: SlightROM v2.3
Re: Re: [ROM] Androidmeda-HyperDroid v5 FINAL & v6 voodoo
« Reply #107 Dátum: 2012, 01 26, 12:39:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
... Most viszont belerakták az EDT tweaks-et (SGS-ről ismerős lehet), és a custom date-et, 6.0.8 lett a verzió, linkek az elsőben. :ok:

Igen láttam, hogy kijött az új verzió, de az EDT tweak csupán a statusbar testreszabására van. A doc surgeon-t is megcsinálták 6-osra, amit fel is tettem és így már jól is néz ki. A legnagyobb gondom azzal van, hogy a double home-ot nem tudom letiltani, ezért a powerstrip nem megy. Ha az menne, akkor a 6-ost tesztelném.

Egy másik topicba bedobtam, mert valószínűleg semmi köze a romhoz, de valamiért nem tudom feltelepíteni az adobe flash player 11-et, mert az eszközömet a market invalidnak mondja ehhez az alkalmazáshoz.

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Re: Re: [ROM] Androidmeda-HyperDroid v5 FINAL & v6 voodoo
« Reply #108 Dátum: 2012, 01 26, 12:49:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen láttam, hogy kijött az új verzió, de az EDT tweak csupán a statusbar testreszabására van. A doc surgeon-t is megcsinálták 6-osra, amit fel is tettem és így már jól is néz ki. A legnagyobb gondom azzal van, hogy a double home-ot nem tudom letiltani, ezért a powerstrip nem megy. Ha az menne, akkor a 6-ost tesztelném.

Egy másik topicba bedobtam, mert valószínűleg semmi köze a romhoz, de valamiért nem tudom feltelepíteni az adobe flash player 11-et, mert az eszközömet a market invalidnak mondja ehhez az alkalmazáshoz.
Igen, válaszoltam - kérdeztem is. :)
Próbáld meg újraindítani, esetleg a market adatokat törölni - reboot.

Nem elérhető daruma

  • Hozzászólások: 349
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S5 SM-G900F
  • PDA ROM: SlightROM v2.3
Re: Re: [ROM] Androidmeda-HyperDroid v5 FINAL & v6 voodoo
« Reply #109 Dátum: 2012, 01 27, 07:57:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen, válaszoltam - kérdeztem is. :)
Próbáld meg újraindítani, esetleg a market adatokat törölni - reboot.

Megoldódott, mint írtam a dpi change miatt volt. A home double clicket nem lehet valahogy törölni jkay nélkül. Nézegettem a fórumokat és láttam, hogy ez alapvetően vasalva van, ha jól emlékszem a framework.jar-ba, amit meg lehet hackelni. Gondolom a jkay is ezt teszi, cseréli a jart, hogy konfigurálható legyen. Igazából csak ez hiányzik, mert dupla home-ra én shortcut-okat jelenítenék meg. A 6-ost próbálgatom éppen és csak ez hiányzik igazán. A dpi cserélős surgeon-t nem tettem fel, csak a témát ami a dpi-t békén hagyja.

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Re: Re: [ROM] Androidmeda-HyperDroid v5 FINAL & v6 voodoo
« Reply #110 Dátum: 2012, 01 27, 08:57:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Megoldódott, mint írtam a dpi change miatt volt. A home double clicket nem lehet valahogy törölni jkay nélkül. Nézegettem a fórumokat és láttam, hogy ez alapvetően vasalva van, ha jól emlékszem a framework.jar-ba, amit meg lehet hackelni. Gondolom a jkay is ezt teszi, cseréli a jart, hogy konfigurálható legyen. Igazából csak ez hiányzik, mert dupla home-ra én shortcut-okat jelenítenék meg. A 6-ost próbálgatom éppen és csak ez hiányzik igazán. A dpi cserélős surgeon-t nem tettem fel, csak a témát ami a dpi-t békén hagyja.
Először én is csak a témát tettem fel (v6), és utána cseréltem a pdit 160-ra, de tegnap a 6.0.8-nál már vettem a fáradságot és átszabtam a surgeont is, kivettem egy-két app-ot a törlendők listájáról + meg beraktam egy csomót, hogy törölje, és csengőhangot stb. Én megszerettem a 160-as dpit, megfelelő betűtípussal kiválóan használható, a market sem szokott nyavalyogni, inkább csak a 192 és 216 esetén, ezért is maradtam a 160-nál. :)
Csinálok majd egy-két képet hogyan is néz ki, és kirakom ide. :ok:

Nem elérhető daruma

  • Hozzászólások: 349
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S5 SM-G900F
  • PDA ROM: SlightROM v2.3
Re: Re: [ROM] Androidmeda-HyperDroid v5 FINAL & v6 voodoo
« Reply #111 Dátum: 2012, 01 27, 09:13:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
... Én megszerettem a 160-as dpit, megfelelő betűtípussal kiválóan használható, a market sem szokott nyavalyogni, inkább csak a 192 és 216 esetén, ezért is maradtam a 160-nál. :)
Csinálok majd egy-két képet hogyan is néz ki, és kirakom ide. :ok:

A 160 nekem túl pici, de egy köztes állapottal kibékülnék, sőt jobb is lenne, mint az alap 240, de nem olyan áron, hogy bizonyos programok nem mennek. A 160-as dpi-vel még van egy olyan gond is, hogy a képernyőn bizonyos widgeteket nem tudok rendesen méretezni. Nyilván ez widget függő, de pl. az egyik kedvenc widgetem a pure calendar nem méretezhető rendesen rá.

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Re: Re: [ROM] Androidmeda-HyperDroid v5 FINAL & v6 voodoo
« Reply #112 Dátum: 2012, 01 27, 10:33:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A 160 nekem túl pici, de egy köztes állapottal kibékülnék, sőt jobb is lenne, mint az alap 240, de nem olyan áron, hogy bizonyos programok nem mennek. A 160-as dpi-vel még van egy olyan gond is, hogy a képernyőn bizonyos widgeteket nem tudok rendesen méretezni. Nyilván ez widget függő, de pl. az egyik kedvenc widgetem a pure calendar nem méretezhető rendesen rá.
Most próbálgatom ezt a pure widgetet, milyen méretet szeretnél? Nekem mindegyik megy... ADW ex 1.3.3.56

Nem elérhető daruma

  • Hozzászólások: 349
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S5 SM-G900F
  • PDA ROM: SlightROM v2.3
Re: Re: [ROM] Androidmeda-HyperDroid v5 FINAL & v6 voodoo
« Reply #113 Dátum: 2012, 01 27, 11:00:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Most próbálgatom ezt a pure widgetet, milyen méretet szeretnél? Nekem mindegyik megy... ADW ex 1.3.3.56

Én go launcher ex-et használok, és persze a widgetet ki lehet tenni, de túl pici lesz, a méretezett helyét nem tölti ki. Tudom ez launcher függő is, még az is lehet, hogy valamit elkonfiguráltam a launcherben. A 160 dpi nem rossz, csak túl kicsik a karakterek. Írtad, hogy erre gyógyír más fontkészlet használata. Mi lenne az?

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Re: Re: [ROM] Androidmeda-HyperDroid v5 FINAL & v6 voodoo
« Reply #114 Dátum: 2012, 01 27, 11:32:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én go launcher ex-et használok, és persze a widgetet ki lehet tenni, de túl pici lesz, a méretezett helyét nem tölti ki. Tudom ez launcher függő is, még az is lehet, hogy valamit elkonfiguráltam a launcherben. A 160 dpi nem rossz, csak túl kicsik a karakterek. Írtad, hogy erre gyógyír más fontkészlet használata. Mi lenne az?
Összeraktam egy csomagot neked, ezek nagyobb betűtípusok, jobban láthatóak 160 dpi - nél is, próbáld ki őket, remélem valamelyik megtetszik! :ok:
You are not allowed to view links. Register or Login :)

Nem elérhető daruma

  • Hozzászólások: 349
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S5 SM-G900F
  • PDA ROM: SlightROM v2.3
Re: Re: [ROM] Androidmeda-HyperDroid v5 FINAL & v6 voodoo
« Reply #115 Dátum: 2012, 01 27, 11:40:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Összeraktam egy csomagot neked, ezek nagyobb betűtípusok, jobban láthatóak 160 dpi - nél is, próbáld ki őket, remélem valamelyik megtetszik! :ok:
You are not allowed to view links. Register or Login :)

Köszönöm, kipróbálom majd.

Nem elérhető daruma

  • Hozzászólások: 349
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S5 SM-G900F
  • PDA ROM: SlightROM v2.3
Re: [ROM] Androidmeda-HyperDroid v5 FINAL & v6.0.8 voodoo
« Reply #116 Dátum: 2012, 01 27, 14:05:02 »
Lenne egy hülye kérdésem, mert soha nem foglalkoztam fontok cseréjével és manipulálásával a telefonomon. Azt láttam, hogy van több program ami a ttf fájlokból cseréli a rendszer fontot, vagy letölti, de itt minden apk-ban van.

Szóval vállalván az ebből fakadó égést megkérdezem, hogy hogyan kell apk-ból használni?

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Re: [ROM] Androidmeda-HyperDroid v5 FINAL & v6.0.8 voodoo
« Reply #117 Dátum: 2012, 01 27, 15:09:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Lenne egy hülye kérdésem, mert soha nem foglalkoztam fontok cseréjével és manipulálásával a telefonomon. Azt láttam, hogy van több program ami a ttf fájlokból cseréli a rendszer fontot, vagy letölti, de itt minden apk-ban van.

Szóval vállalván az ebből fakadó égést megkérdezem, hogy hogyan kell apk-ból használni?
Az apk-kat amit letöltöttél egyszerűen csak másold a telefonra, telepítsd fel őket, majd menj a beállítások - kijelző - képernyő - betűtípus menühöz és válassz!  :ok:

Nem elérhető daruma

  • Hozzászólások: 349
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S5 SM-G900F
  • PDA ROM: SlightROM v2.3
Re: [ROM] Androidmeda-HyperDroid v5 FINAL & v6.0.8 voodoo
« Reply #118 Dátum: 2012, 01 27, 15:17:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az apk-kat amit letöltöttél egyszerűen csak másold a telefonra, telepítsd fel őket, majd menj a beállítások - kijelző - képernyő - betűtípus menühöz és válassz!  :ok:

Úgy látszik a nehezebb utat választottam, mert letöltöttem egy font changer progit, amivel a feliratokat váltogattam. A 160dpi nekem bármelyik fonttal kicsi, és a widgetek egy része nem méreteződik rendesen át. Ha feljebb megyek a dpi-vel akkor jönnek az inkompatibilitási hisztik.

Nem elérhető Gerydevil

  • Hozzászólások: 609
  • Tudományos Tiszt
  • PDA: LG G2 ; Samsung Galaxy Tab® Pro 10.1
  • PDA ROM: CloudyG2 3.3
Re: [ROM] Androidmeda-HyperDroid v5 FINAL & v6.0.8 voodoo
« Reply #119 Dátum: 2012, 01 27, 15:18:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az apk-kat amit letöltöttél egyszerűen csak másold a telefonra, telepítsd fel őket, majd menj a beállítások - kijelző - képernyő - betűtípus menühöz és válassz!  :ok:

Hey sonyz7 mester. A Batistából szeretném kiszedni a betűkészletet, és áttenni a neo félébe, tudsz vmi megoldást rá? Fontomizerben sem találtam azt a fajta betűkészletet.
Iphone 3G > Samsung Galaxy S > Galaxy S II > Galaxy Note > Asus Padfone 2 > LG G2 + Tab Pro 10.1

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Re: [ROM] Androidmeda-HyperDroid v5 FINAL & v6.0.8 voodoo
« Reply #120 Dátum: 2012, 01 27, 15:30:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hey sonyz7 mester. A Batistából szeretném kiszedni a betűkészletet, és áttenni a neo félébe, tudsz vmi megoldást rá? Fontomizerben sem találtam azt a fajta betűkészletet.
Szia Gery! Sima másolással próbálkoztál? Ha nem megy, akkor egy vr telepítő zipet üríts ki, és másold be a zip gyökerébe a system/font útvonal alá a batista betűit. Így szerintem mindenképp mennie kell.  :ok:

Nem elérhető daruma

  • Hozzászólások: 349
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S5 SM-G900F
  • PDA ROM: SlightROM v2.3
Re: [ROM] Androidmeda-HyperDroid v5 FINAL & v6.0.8 voodoo
« Reply #121 Dátum: 2012, 01 28, 14:23:04 »
Az érdekes, hogy a v6-os XILA2 alapú változathoz nincs jkay, mivel ehhez még állítólag nem készült el, ennek ellenére az új turkbey romban, ami szintén XILA2 alapú ott van.

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Re: Re: [ROM] Androidmeda-HyperDroid v5 FINAL & v6.0.8 voodoo
« Reply #122 Dátum: 2012, 01 28, 18:14:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az érdekes, hogy a v6-os XILA2 alapú változathoz nincs jkay, mivel ehhez még állítólag nem készült el, ennek ellenére az új turkbey romban, ami szintén XILA2 alapú ott van.
Igen is, meg nem is. Török barátunk csal.:) A framework az KL1-es, így van jkay. A rendszer többi része pedig LA2, így ennek a romnak az igazi neve remixrom.:D

Most jut eszembe: a fontokból tetszett valamelyik?

Nem elérhető daruma

  • Hozzászólások: 349
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S5 SM-G900F
  • PDA ROM: SlightROM v2.3
Re: Re: [ROM] Androidmeda-HyperDroid v5 FINAL & v6.0.8 voodoo
« Reply #123 Dátum: 2012, 01 28, 20:39:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Most jut eszembe: a fontokból tetszett valamelyik?

Igen tetszettek, köszönöm szépen, de ez a 160 dpi nekem sehogy sem jó, a pure widgetet nem tudom normálisan elhelyezni, a betűk pedig akkor is túl kicsik, ha bármelyik felirattal large módban használom. Maradok a 240-nél, és a sima doc témánál. A v6 helyett a v5-öt használom, amíg nem lesz jkay.

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Re: Re: Re: [ROM] Androidmeda-HyperDroid v5 FINAL & v6.0.8 voodoo
« Reply #124 Dátum: 2012, 01 28, 22:39:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen tetszettek, köszönöm szépen, de ez a 160 dpi nekem sehogy sem jó, a pure widgetet nem tudom normálisan elhelyezni, a betűk pedig akkor is túl kicsik, ha bármelyik felirattal large módban használom. Maradok a 240-nél, és a sima doc témánál. A v6 helyett a v5-öt használom, amíg nem lesz jkay.
Rendben, köszi a visszajelzést! :ok: