2024, 03 29, 10:46:03

Szerző Téma: HTC Kaiser - Problémák és megoldások  (Megtekintve 44015 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető h4w3r

  • Hozzászólások: 109
  • PFC Fan
  • PDA: folio 100
  • PDA ROM: honeycomb
Re: HTC Kaiser - Problémák és megoldások
« Reply #25 Dátum: 2011, 10 27, 19:51:01 »
sziasztok!

kaptam 1 ilyen kütyüt, törött kijelzővel. vettem bele(érintő panellel), minden okés be is kapcsol.

A gondom az, hogy a touch screen ne múgy müxik ahogy akarnám, gondolok itt arra hogy ha mondjuk sötét a kijelző és rábökök akkor világos lesz, de semmilyen akció nem történik...(mintha nem küldené át a bökés pozícióját)

Néhol ha kicsit megnyomom akkor müxik, de ez ritka.

Merre fele keressem a hibát, vagy hogy tudnám ezt fixálni, esetleg lehet rom probléma?

Semmilyen rom adatot nem tudok a kütyüről, az align screen vár bekapcsoláskor!

üdv

Hawer

Nem elérhető Tareszko

  • Hozzászólások: 5
  • PFC Fan
  • PDA: HTC Kaiser (TyTN II)
  • PDA ROM: 3.57.502.2 WWE
Re: HTC Kaiser - Problémák és megoldások
« Reply #26 Dátum: 2011, 12 11, 15:27:17 »
Sziasztok én magyarítanám a készüléket most vettem szinte még uj nem volt használva, szoval még kezdő vagyok... Segítséget szeretnék ebben az ügyben!

Nem elérhető jani76

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: HTC Kaiser
  • PDA ROM: 3.28.405.0 WWE
Re: HTC Kaiser - Problémák és megoldások
« Reply #27 Dátum: 2012, 03 22, 07:06:36 »
Üdv Mindenkinek.

Tudna valaki ajánlani nekem egy működő magyarítást a Kaiseremhez?
Előre is köszönöm!

Nem elérhető csillag94

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: MDA Vario III
  • PDA ROM: 2.486435
Re: HTC Kaiser - Problémák és megoldások
« Reply #28 Dátum: 2012, 10 22, 09:40:58 »
Sziasztok! Van egy mda vario III típusú telefonom. A gond az vele, hogy kiszakadt a csatlakozó és utána teljesen behalt a telefon. próbáltam a hard reset-et nem sikerül mert nem akar bootolni. eredetileg win mobile 6.5 volt rajta de nagyon belassította ezért "lebutítottam" 6.1-es verzióra. Ez addig működött míg a csatlakozó ki nem szakadt. Most mit tegyek vele? Érdemes megcsináltatni vagy kuka az egész? Kérlek titeket segítsetek!

Nem elérhető acs29

  • Hozzászólások: 47
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Omnia i900
  • PDA ROM: i900XDHK1/XDHK2
Re: HTC Kaiser - Problémák és megoldások
« Reply #29 Dátum: 2012, 12 03, 09:38:05 »
Sziasztok nemrég jutottam hozzá ehhez a HTC-hez.Teljesen angol,volt,egy kisebb progival magyaritottam.Természetesen csak a menün belüli dolgok lettek magyar nyelvűek.A probléma itt kezdődött mert az előző tulaj úgy néz ki,hogy mindenféle sza....t rátelepítgetett,és annyira össze van minden keverve,hogy az alapvető funkciók sem mindig működnek.Pl:sms-t nem mindig lehet megnyitni,nincs a menüben reset,mint mondjuk az omnia menüjében.Nem tudom sehogy sem reset-elni a készüléket.Vannak olyan menüontok,amibe be sem lehet lépni,mellete pedig lassú mint egy csiga.Ja,és az e mail okat sem hajlandó kezelni,hiába van beállítva.Szóval teljes a káosz.hogy tudnám reset -elni?Ha pedig ez sem segít akkor mit tudok vele kezdeni?Köszi a segítséget előre is

Pieth2013

  • Vendég
Re: HTC Kaiser - Problémák és megoldások
« Reply #30 Dátum: 2013, 04 29, 03:21:46 »
Sziasztok!

Szeretném figyelmetekbe ajánlani a hirdetési szövegemet, ha bármilyen szoftveres problémátok adódna a HTC Kaiser / HTC Tytn II / T-Mobile MDA Vario III készüléketekkel.


Beragadt BootLoader javítása HTC készülékekre.

 

Gyári telepítőcsomag (ROM) installálása HTC / Qtek / Imate / T-Mobile / ASUS / Mio / Eten / Samsung márkájú mobiltelefonokra.

 

Magyar nyelvintegrálás angol, német, egyéb nyelvű készülékekre.

 

Teljeskörü adatmentés - adat visszaállítás (névjegyzék, sms, e-mail, fényképek, dokumentumok, feljegyzések, stb) 5.0 / 6.0 / 6.1 / 6.5 operációs rendszerű készülékekről.

 

Android rendszer telepítése, Windows Mobile helyett HTC készülékekre.

 

Android rendszer telepítése, Windows Mobile mellé HTC márkájú készülékekre.

 

IGO 8 GPS navigáció telepítése.

 

FM rádió tuner integrálása HTC készülékekre.

 

EXT2 / EXT3 / EXT 4 / Linux-SWAP fájlrendszerek elkészítése 2 / 4 / 8 / 16 / 32 GB méretü MicroSD / MicroSDHC memóriakártyákra FAT32 partíció mellé.



MOBIL: 0630 811 9958

E-MAIL: You are not allowed to view links. Register or Login

SKYPE: pieth2013


Köszönöm a figyelmeteket!

Nem elérhető hajoaiser

  • Hozzászólások: 0
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: -
  • PDA: HTC KAISER
  • PDA ROM: Windows Mobile 6.5
  • Skype: -
Re: HTC Kaiser - Problémák és megoldások
« Reply #31 Dátum: 2014, 01 25, 12:34:08 »
Sziasztok, remélem még nem teljesen halott a fórum :)

Szóval az lenne a problémám, hogy beszereztem egy HTC kaiser kütyüt, lefrissítettem 6.0 -ról 6-5-re nem biztos hogy számít de azért megemlítem :)
A ROM ami rajta van, a shifu féle 4.2-es

Most szeretném felrakni az XDAndroidod, de próbáltam más sima android romma is és haret megoldással, sajnos a Haret.exe elkezd betölteni, végig is fut de aztán lefagy az egész, majd csak az oldja meg ha akksi ki akksi be és bekapcs, persze android akkor sincs.

Mi lehet a probléma?
Köszönöm

Nem elérhető hajoaiser

  • Hozzászólások: 0
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: -
  • PDA: HTC KAISER
  • PDA ROM: Windows Mobile 6.5
  • Skype: -
Re: HTC Kaiser - Problémák és megoldások
« Reply #32 Dátum: 2014, 01 25, 12:34:33 »
Sziasztok, remélem még nem teljesen halott a fórum :)

Szóval az lenne a problémám, hogy beszereztem egy HTC kaiser kütyüt, lefrissítettem 6.0 -ról 6-5-re nem biztos hogy számít de azért megemlítem :)
A ROM ami rajta van, a shifu féle 4.2-es

Most szeretném felrakni az XDAndroidod, de próbáltam más sima android romma is és haret megoldással, sajnos a Haret.exe elkezd betölteni, végig is fut de aztán lefagy az egész, majd csak az oldja meg ha akksi ki akksi be és bekapcs, persze android akkor sincs.

Mi lehet a probléma?
Köszönöm

Nem elérhető hajoaiser

  • Hozzászólások: 0
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: -
  • PDA: HTC KAISER
  • PDA ROM: Windows Mobile 6.5
  • Skype: -
Re: HTC Kaiser - Problémák és megoldások
« Reply #33 Dátum: 2014, 01 25, 12:34:55 »
Sziasztok, remélem még nem teljesen halott a fórum :)

Szóval az lenne a problémám, hogy beszereztem egy HTC kaiser kütyüt, lefrissítettem 6.0 -ról 6-5-re nem biztos hogy számít de azért megemlítem :)
A ROM ami rajta van, a shifu féle 4.2-es

Most szeretném felrakni az XDAndroidod, de próbáltam más sima android romma is és haret megoldással, sajnos a Haret.exe elkezd betölteni, végig is fut de aztán lefagy az egész, majd csak az oldja meg ha akksi ki akksi be és bekapcs, persze android akkor sincs.

Mi lehet a probléma?
Köszönöm