2024, 03 29, 11:32:32

Szerző Téma: LG P970 Optimus Black  (Megtekintve 102154 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető alexander12

  • Hozzászólások: 15
  • PDA: LG Optimus Black
  • PDA ROM: V10g
Re: LG P970 Optimus Black
« Reply #25 Dátum: 2011, 09 28, 19:32:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kipróbáltam a ChompSMS-t ez azon kívül , hogy sajnos nem magyar eddig jól működik. Lehet a fontokat állítani (Méret,szín,háttér,font) és a felolvasója is működik.

You are not allowed to view links. Register or Login

Lehet csak több türelem kellett volna hozzá ?  ;) :) :-X

Nicky4

  • Vendég
Re: LG P970 Optimus Black
« Reply #26 Dátum: 2011, 09 28, 22:52:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Lehet csak több türelem kellett volna hozzá ?  ;) :) :-X

Ez nem baj, ebből is tanul az ember...  ;)

Nem elérhető fridmanz

  • Hozzászólások: 18
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Igo,Google
  • PDA: HTC Desire X
Re: LG P970 Optimus Black
« Reply #27 Dátum: 2011, 10 12, 11:22:08 »
Hali ! Sikerült valakinek hívásrögzítő programot telepítenie a P970-re ? (Persze úgy hogy működött is  :D Jól !)

Nicky4

  • Vendég
Re: LG P970 Optimus Black
« Reply #28 Dátum: 2011, 10 12, 12:51:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali ! Sikerült valakinek hívásrögzítő programot telepítenie a P970-re ? (Persze úgy hogy működött is  :D Jól !)

Utánaolvastam az XDA-n, de senki nem talált hozzá egyelőre jó hívásrögzítő appot. Ami esetleg működött, az túl zajosan vett fel, használhatatlan minőségben.  :(

Nem elérhető BluesBolha

  • Hozzászólások: 83
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo
  • PDA: LG Optimus Black
Re: LG P970 Optimus Black
« Reply #29 Dátum: 2011, 10 13, 23:02:51 »
Sziasztok!
Nemtudja valaki, hogy pontosan mikor jön a telónkra az uj android?

Nicky4

  • Vendég
Re: LG P970 Optimus Black
« Reply #30 Dátum: 2011, 10 13, 23:14:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Nemtudja valaki, hogy pontosan mikor jön a telónkra az uj android?

Bárcsak tudnék mondani valami biztatót ez ügyben, de sajnos nagy a csend a frissítés körül. Elvileg októberre ígérték, de én mindig csak a Froyo-t látom a készülékemen. :D :(

Nem elérhető nbukta77

  • Hozzászólások: 172
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S II
  • PDA ROM: 4.0.3. CM9 ICS
Re: LG P970 Optimus Black
« Reply #31 Dátum: 2011, 10 14, 20:44:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Bárcsak tudnék mondani valami biztatót ez ügyben, de sajnos nagy a csend a frissítés körül. Elvileg októberre ígérték, de én mindig csak a Froyo-t látom a készülékemen. :D :(

Hat ez az,hogy meg csak froyo van aztan mar jon az icecream.

Nicky4

  • Vendég
Re: LG P970 Optimus Black
« Reply #32 Dátum: 2011, 10 15, 00:47:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hat ez az,hogy meg csak froyo van aztan mar jon az icecream.

Lehet, hogy azért halogatja az LG a Gingerbread frissítést, mert majd rögtön kapjuk helyette az Ice Cream Sandwich-et!  :D Haha, jó vicc...  :( :-X

Nem elérhető BluesBolha

  • Hozzászólások: 83
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo
  • PDA: LG Optimus Black
Re: LG P970 Optimus Black
« Reply #33 Dátum: 2011, 10 19, 08:09:57 »
Sziasztok.
két kérdésem lenne. az egyik hogy amiket a marketröl letöltök azokat a telepitöket hova menti a telefon?
Valamint ha mar tele van mindenfélével telepitve a telefon akkormit lehet vele csinàlni.? Van neKi valami backupja vagy valami? Még friss Droidos vagyok. azert kerdezek ilyeneket :D köszönöm a segitseget.

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: LG P970 Optimus Black
« Reply #34 Dátum: 2011, 10 19, 08:31:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok.
két kérdésem lenne. az egyik hogy amiket a marketröl letöltök azokat a telepitöket hova menti a telefon?
Valamint ha mar tele van mindenfélével telepitve a telefon akkormit lehet vele csinàlni.? Van neKi valami backupja vagy valami? Még friss Droidos vagyok. azert kerdezek ilyeneket :D köszönöm a segitseget.
Rootolnod kell, utána látod a data/app könyvtárban a letöltött programok telepítőit. Root után vedd meg a Titanium Backup programot, az lement mindent, és vissza is tudja állítani.
Léteznek más backup programok is: my backup, sprite backup, az astro filekezelő is le tudja menteni a programokat, én a Titanium backupot ajánlom.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nicky4

  • Vendég
Re: LG P970 Optimus Black
« Reply #35 Dátum: 2011, 10 19, 09:30:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok.
két kérdésem lenne. az egyik hogy amiket a marketröl letöltök azokat a telepitöket hova menti a telefon?
Valamint ha mar tele van mindenfélével telepitve a telefon akkormit lehet vele csinàlni.? Van neKi valami backupja vagy valami? Még friss Droidos vagyok. azert kerdezek ilyeneket :D köszönöm a segitseget.

A gyári programokat pedig majd a System/App mappában fogod megtalálni.
Letöltés után lehetőség van némelyik appnál arra is, hogy áthelyezd őket az sd kártyádra.

You are not allowed to view links. Register or Login
Rootolnod kell, utána látod ...

Patience, te aztán gyors voltál.  :D Én még csak épp megkaptam a Gmail-be az értesítést az új hozzászólásról, te addigra már vissza is írtál...  :oops:

Nem elérhető BluesBolha

  • Hozzászólások: 83
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo
  • PDA: LG Optimus Black
Re: LG P970 Optimus Black
« Reply #36 Dátum: 2011, 10 19, 20:26:51 »
Hát a rootolás angol leírással nem fog menni. és amugy amiket letöltök a marketről (telepítők) az minnd ottmarad a telón?

Nicky4

  • Vendég
Re: LG P970 Optimus Black
« Reply #37 Dátum: 2011, 10 19, 21:34:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát a rootolás angol leírással nem fog menni. és amugy amiket letöltök a marketről (telepítők) az minnd ottmarad a telón?

Én szívesen segítek a rootolás menetének magyarra fordításában. Ehhez persze kéne pár információ, kezdésnek például mi a pontos szoftververziód?
Ha uninstallálod az adott programot, akkor már nem lesz a telefonodon. Vannak különböző cleaner appok is, amik törlik a cache fájlokat.

Nem elérhető nbukta77

  • Hozzászólások: 172
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S II
  • PDA ROM: 4.0.3. CM9 ICS
Re: LG P970 Optimus Black
« Reply #38 Dátum: 2011, 10 19, 23:18:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én szívesen segítek a rootolás menetének magyarra fordításában. Ehhez persze kéne pár információ, kezdésnek például mi a pontos szoftververziód?
Ha uninstallálod az adott programot, akkor már nem lesz a telefonodon. Vannak különböző cleaner appok is, amik törlik a cache fájlokat.

V10g koszike

Nicky4

  • Vendég
Re: LG P970 Optimus Black
« Reply #39 Dátum: 2011, 10 20, 09:39:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
V10g koszike

Hétvégén utánanézek, és lefordítom.
Előbb sajnos nem megy, csak a rövidebb lélegzetvételű dolgokban tudok segíteni, mert nagyon el vagyok havazva. Nekem is újra át kell rágnom magam a rootolásán, mert viszonylag rég csináltam a sajátomon, ráadásul nekem régebbi szoftververzióm is van.
Kis türelem.  :ima:

Nem elérhető nbukta77

  • Hozzászólások: 172
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S II
  • PDA ROM: 4.0.3. CM9 ICS
Re: LG P970 Optimus Black
« Reply #40 Dátum: 2011, 10 20, 10:39:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hétvégén utánanézek, és lefordítom.
Előbb sajnos nem megy, csak a rövidebb lélegzetvételű dolgokban tudok segíteni, mert nagyon el vagyok havazva. Nekem is újra át kell rágnom magam a rootolásán, mert viszonylag rég csináltam a sajátomon, ráadásul nekem régebbi szoftververzióm is van.
Kis türelem.  :ima:

Koszi. Turelem az van.

Nem elérhető BluesBolha

  • Hozzászólások: 83
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo
  • PDA: LG Optimus Black
Re: LG P970 Optimus Black
« Reply #41 Dátum: 2011, 10 20, 16:02:41 »
Nekem is V10g viszont arra gondoltam, hogy megvárom a frissítést és akkor rootolom majd. Viszont a roottal ugrik a gari is?

Nicky4

  • Vendég
Re: LG P970 Optimus Black
« Reply #42 Dátum: 2011, 10 20, 21:30:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem is V10g viszont arra gondoltam, hogy megvárom a frissítést és akkor rootolom majd. Viszont a roottal ugrik a gari is?

Jó kérdés, hogy mikor kapjuk meg végre a frissítést... Utána viszont biztos kell valamennyit várni, mire kikísérletezik, hogyan kell az új verziót rootolni. Általában garanciavesztés az eredménye, de vissza lehet állítani az eredeti állapotát a készüléknek, megelőzve az esetleges problémákat a szervizzel.

Nem elérhető nbukta77

  • Hozzászólások: 172
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S II
  • PDA ROM: 4.0.3. CM9 ICS
Re: LG P970 Optimus Black
« Reply #43 Dátum: 2011, 10 20, 21:35:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jó kérdés, hogy mikor kapjuk meg végre a frissítést... Utána viszont biztos kell valamennyit várni, mire kikísérletezik, hogyan kell az új verziót rootolni. Általában garanciavesztés az eredménye, de vissza lehet állítani az eredeti állapotát a készüléknek, megelőzve az esetleges problémákat a szervizzel.

Egy nem ide vago kerdes. Egy lany ,hogy hogy foglalkozik androiddal meg ilyen teloval? Vagy csak a nick neved noi?

Nicky4

  • Vendég
Re: LG P970 Optimus Black
« Reply #44 Dátum: 2011, 10 20, 21:43:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egy nem ide vago kerdes. Egy lany ,hogy hogy foglalkozik androiddal meg ilyen teloval? Vagy csak a nick neved noi?

Nőnemű vagyok, ezt biztosan állíthatom.  :D Ha megnézed, jelezve is van a nicknevem alatt. Arra meg, hogy miért foglalkozok ilyesmikkel, egyszerű a válasz; ez is beletartozik az érdeklődési köreimbe, akárcsak a többi dolog, amiket az aláírásomban olvashatsz.

Nem elérhető nbukta77

  • Hozzászólások: 172
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S II
  • PDA ROM: 4.0.3. CM9 ICS
Re: LG P970 Optimus Black
« Reply #45 Dátum: 2011, 10 20, 21:52:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nőnemű vagyok, ezt biztosan állíthatom.  :D Ha megnézed, jelezve is van a nicknevem alatt. Arra meg, hogy miért foglalkozok ilyesmikkel, egyszerű a válasz; ez is beletartozik az érdeklődési köreimbe, akárcsak a többi dolog, amiket az aláírásomban olvashatsz.

Nem baj. Csak erdekelt. Talan meg COD 4-et is nyomod?

Nicky4

  • Vendég
Re: LG P970 Optimus Black
« Reply #46 Dátum: 2011, 10 20, 21:56:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem baj. Csak erdekelt. Talan meg COD 4-et is nyomod?

Nem, nem "nyomok" semmilyen játékot, így is elég kevés a szabadidőm. De szerintem ezt hagyjuk is ennyiben, mert ez a topik az Optimus Black-ről szól, nem pedig rólam.  :)

Nem elérhető nbukta77

  • Hozzászólások: 172
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S II
  • PDA ROM: 4.0.3. CM9 ICS
Re: LG P970 Optimus Black
« Reply #47 Dátum: 2011, 10 21, 09:00:24 »
Ezt irta nekem ma az LG.

Köszönjük, hogy levelével ügyfélszolgálatunkat meg kereste! Tájékoztatjuk, hogy az LG P970 típusú mobiltelefon operációs rendszerének frissítése jelenleg november valamint december környékére várhato.

Ez a kamu szoveg.

Nicky4

  • Vendég
Re: LG P970 Optimus Black
« Reply #48 Dátum: 2011, 10 21, 09:20:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezt irta nekem ma az LG.

Köszönjük, hogy levelével ügyfélszolgálatunkat meg kereste! Tájékoztatjuk, hogy az LG P970 típusú mobiltelefon operációs rendszerének frissítése jelenleg november valamint december környékére várhato.

Ez a kamu szoveg.

Ez azért most már kezd bosszantó lenni. Egyre későbbre ígérgetik. Őszintén szólva nincsen alapvetően gondom a mostani rendszerrel, mert teszi a dolgát, inkább az LG hozzáállása zavar. Addigra már egyes készülékek megkapják a 4.0-ás Andorid verziót is.  >:(

Nem elérhető nbukta77

  • Hozzászólások: 172
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S II
  • PDA ROM: 4.0.3. CM9 ICS
Re: LG P970 Optimus Black
« Reply #49 Dátum: 2011, 10 21, 09:23:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez azért most már kezd bosszantó lenni. Egyre későbbre ígérgetik. Őszintén szólva nincsen alapvetően gondom a mostani rendszerrel, mert teszi a dolgát, inkább az LG hozzáállása zavar. Addigra már egyes készülékek megkapják a 4.0-ás Andorid verziót is.  >:(

Mar nagyon azon gondolkozom,hogy jobb lett volna egy galaxy s,splus vagy egy s2,vagy nexus s. Ok biztis kapnak frissitest.